Noord-Holland-alert. Mensen die "provinciaaltje!" zeggenquote:
Mensen die ook nog happen!quote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:24 schreef nattermann het volgende:
[..]
Noord-Holland-alert. Mensen die "provinciaaltje!" zeggen
Dit land bestaat alleen maar uit boeren. Nederland stelt geen fuck voor. Met je provinciaaltje!!
Wat klopt hier niet?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:53 schreef guapo het volgende:
Gvd wat is het daar druk zeg met mensen.![]()
Met die hoge prijzen jagen ze de dagjesmensen echt wel weg!
quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:32 schreef BasEnAad het volgende:
Ze kunnen zich beter afscheiden. Het is echt een kutplek. Het stinkt er en als je uit de trein stapt komen de junkies je al kotsend tegemoet. Twee seconden later ben je je knip al kwijt aan een rennende neger, en na je het station uitgeworsteld te hebben tussen de bosjes booskijkende Marokkanen ben je eindelijk in de stad.
Overal chagrijnig anoniem tuig dat je staat aan te loeren, drugs wordt onder je ogen verhandeld, de winkelstraten bestaan uit: MCdonalds, Seksshop, Burgerking, coffeeshop, MCdonalds en ga zo maar door. En dan nog al dat arrogante Amsterdamse kutvolk dat trots is op die bouwput...
Ik was blij toen ik weer naar huis kon, frisse lucht en ruimte, heerlijk!
Groetjes aan LordFuzzlesworth
In heel Amsterdam stinkt het...quote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:53 schreef guapo het volgende:
Daarna zijn we nog ff over de Zeedijk gelopen. Maar god, wat een stank daar. Hier zijn we maar weer snel weggegaan.
Hier stopte ik met lezenquote:
Dan heb je meer aan benzine betaald dan dat je in Amsterdam hebt uitgegevenquote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:43 schreef TeenWolf het volgende:
Je rijdt 100 kilometer om 80 minuten in Amsterdam te blijven?
Hoe kun je die bunker nou missenquote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:00 schreef guapo het volgende:
[..]
We waren op zoek naar de Arena maar ik kon die niet vinden. En ze hadden ook het Transferium afgeplakt op de borden.
Steun Amsterdam, steun Jantje Beton!quote:Veel kinderen spelen minder buiten dan ze zouden willen. Oorzaken hiervan zijn onder andere een gebrek aan geschikte speelruimte, het ontbreken van kinderen om mee te spelen en ouders die kinderen niet meer buiten (durven te) laten spelen.
Jantje Beton komt op en strijdt voor het recht van kinderen in Nederland op het vrije buitenspelen in de eigen buurt.
Als je weet waar je het moet zoeken is het een zeer aangename stad.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:02 schreef Yi-Long het volgende:
Amsterdam is ook een waardeloos overschat kutdorp, dat VEELS te duur is...
Mensen als TS zijn daar toch blind voor, TS:quote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:11 schreef joeyettt het volgende:
[..]
Als je weet waar je het moet zoeken is het een zeer aangename stad.
In Osdorp zekerquote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:11 schreef joeyettt het volgende:
[..]
Als je weet waar je het moet zoeken is het een zeer aangename stad.
Jij klinkt wel alsof je er verstand van hebt. Vertel ons meer over Amsterdam, alsjeblieft.quote:
Ik heb er niet veel verstand van. Ik ben slechts een Limburgse boer die 3 maanden in Osdorp in een hotel heeft gebivakkeerd.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:22 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Jij klinkt wel alsof je er verstand van hebt. Vertel ons meer over Amsterdam, alsjeblieft.
Een hotel in Osdorp is wel heeel erg.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:09 schreef nattermann het volgende:
[..]
Ik heb er niet veel verstand van. Ik ben slechts een Limburgse boer die 3 maanden in Osdorp in een hotel heeft gebivakkeerd.
Niet zomaar als vakantie he. Voor mijn toenmalige werkgeverquote:
In Rotterdam flikker je je auto in de parkeergarage naast de bijenkorf/naast de V&D whatever, desnoods op de Meent, allen voor een schappelijk tarief en je zit IN de stad.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:09 schreef Karina het volgende:
WIE gaat er nou voor een middagje naar Amsterdam? Als je van tevoren even nadenkt/Googelt, zet je je auto bij het Olympisch Stadion, gratis tramkaartje, je bent zo in de stad. En als je goedkoop wilt eten/drinken, op het Stadionplein zit een Febo
Pauper, ArenA niet kunnen vinden.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:00 schreef guapo het volgende:
[..]
We waren op zoek naar de Arena maar ik kon die niet vinden. En ze hadden ook het Transferium afgeplakt op de borden.
Roffaquote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:49 schreef Lexis het volgende:
[..]
In Rotterdam flikker je je auto in de parkeergarage naast de bijenkorf/naast de V&D whatever, desnoods op de Meent, allen voor een schappelijk tarief en je zit IN de stad.
Dat is zodat provinciaaltjes als jij niet blijven hangen.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:46 schreef Lexis het volgende:
T kutte is dat je 020 moet kennen om ergens iets goedkoop te kunnen krijgen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |