Van mij hoeft niet, omdat je dan volgens mij ook heel de tijd zo neurotisch moet gaan opletten wat waar hoort. En dan zijn er 2 topics om te volgen enzo, ik stoor me hier gewoon nergens aan. Maar schijnbaar andere wel, dus dan is een test wel handigquote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:21 schreef Mirjam het volgende:
[..]
toch komt steeds weer die discussie terug, of vinden mensen dat er te veel offtopic gegaan wordt.
dus er loopt kennelijk ergens iets niet goed.
mijn voorstel is dan ook om, naast dit topic, een SC te maken, gerelateerd in dit topic.
dit topic blijft zoals het nu is, alleen alle zijdelingse zaken schuiven een topic op.
er kan natuurlijk over nagellak gekletst blijven worden etc., maar alles wat daar verder niks of weinig mee te maken heeft, gaat naar de SC.
als proef valt het zelfs nog te doen, dat we even aankijken hoe dat bevalt.
feedback plz?
kan w.m.b. ook prima in de slowchat, het is een sc afgeleid van dit topic, hoort dus bij elkaarquote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:40 schreef Loqi het volgende:
Maar waar trek je de grens? Er zijn ook zat mensen die zich ergeren aan de steeds herhaalde TD lijstjes, en die discussie blijft ook maar terugkomen.. moet dat er dan ook maar allemaal uit?
Maar het is toch ontopic? Dan hoort t toch hier?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:41 schreef Mirjam het volgende:
[..]
kan w.m.b. ook prima in de slowchat, het is een sc afgeleid van dit topic, hoort dus bij elkaar
Hm dat is ook weer waar.. dan zou dit topic puur voor foto's zijn, ook geen reacties op foto's..quote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:43 schreef Loqi het volgende:
[..]
Maar het is toch ontopic? Dan hoort t toch hier?
en het:
-melden van nieuwe aankopen
-melden van kortingsacties
-vragen over webshops
-etc
Dat hoort mijn inziens allemaal hier maar zou dan naar de sc moeten?
nee hoor, kan ook prima hier.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:43 schreef Loqi het volgende:
[..]
Maar het is toch ontopic? Dan hoort t toch hier?
en het:
-melden van nieuwe aankopen
-melden van kortingsacties
-vragen over webshops
-etc
Dat hoort mijn inziens allemaal hier maar zou dan naar de sc moeten?
zoals ik al eerder zei; nee.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:44 schreef DeltaCephei het volgende:
[..]
Hm dat is ook weer waar.. dan zou dit topic puur voor foto's zijn, ook geen reacties op foto's..
Ik ben vannmiddag 3 winkels langs geweest om te kijken, maar helaas nergens te vinden hier...quote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:08 schreef Loqi het volgende:
In de kruidvat in Eindhoven lagen zowel de nieuwe Essence als de nieuwe Catrice LE, maar ik vond de lakjes niet mooi of ik had al vergelijkbare, dus alleen een mooie oogschaduw gekocht![]()
Hier ben ik het echt voor de volle 100% mee eensquote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:40 schreef Loqi het volgende:
Maar waar trek je de grens? Er zijn ook zat mensen die zich ergeren aan de steeds herhaalde TD lijstjes, en die discussie blijft ook maar terugkomen.. moet dat er dan ook maar allemaal uit? Want t is compleet ontopic, maar toch vinden sommigen het niet leuk.. je kunt niet iedereen blij maken![]()
Ik neus gesproken altijd maar door dit topic om leuke lakjes te bekijken, maar ik wil hier toch eens op reageren.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 17:18 schreef StolenSweetheart het volgende:
Even een vraagje aan de nagellakaddicts hier: Ik ben linkshandig dus met mijn linkerhand mijn rechternagels lakken lukt wel, maar als ik met mijn rechterhand mijn linkernagels moet doen wordt het één grote smeerboelHoe doen jullie dit?
Als we het nou gewoon proberen, dit werkt blijkbaar niet, de discussie blijft terug komen..quote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:52 schreef mirannie het volgende:
[..]
Hier ben ik het echt voor de volle 100% mee eens![]()
Ben bang dat je met 2 topics ook weer gezeur krijgt. Die wil dit niet lezen, die wil dat niet lezen. En dan nog de discussie die je dan gaat krijgen over wat waar thuis hoort. Die gaat geheid ook komen. Kan het niet gewoon zo zijn dat als je iets niet wilt lezen, je gewoon doorscrollt? Lijkt mij persoonlijk het allermakkelijkst.
Dat is ook waar!!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:53 schreef Joysa het volgende:
[..]
Als we het nou gewoon proberen, dit werkt blijkbaar niet, de discussie blijft terug komen..
Als het niet werkt kunnen we nog altijd terug naar 1 topic.
Idem hier.. maar proberen kan altijd? En als het toch niet leuk is oid kunnen we het toch altijd weer stoppen?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 17:14 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Ik ben dan niet echt superactief hier, maar ik vind het eigenlijk wel prima zoals het hier nu gaat.
Het grootste deel is gewoon ontopic. En ik geloof dat iedereen wel snapt dat het niet de bedoeling is om pagina's lang door te blijven gaan over iets dat offtopic is. Dus als het al offtopic gaat is dat nooit storend lang, in mijn beleving dan.
Denk niet dat een slowchat topic nou zo'n geweldige aanvulling zou zijn, misschien eerder juist het tegenovergestelde.
Maar goed ik ben dan ook wel vrij makkelijk, wat ik niet wil lezen sla ik gewoon over
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 19:10 schreef Ooi86 het volgende:
Zegge, dat offtopic gebabbel hierboven, kan dat niet in de SC?
Jij wilt alle alle LE's compleet hebben toch? Want ik heb er 1 van de Essence Return to Paradise die je zo mag hebben van me, lakt echt vreselijkquote:Op dinsdag 6 juli 2010 18:47 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ik ben vannmiddag 3 winkels langs geweest om te kijken, maar helaas nergens te vinden hier...
Ook evn mijn manier maar posten. Ja, het is moeilijker om met je niet dominante hand te lakken. Maar het went.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 17:18 schreef StolenSweetheart het volgende:
Even een vraagje aan de nagellakaddicts hier: Ik ben linkshandig dus met mijn linkerhand mijn rechternagels lakken lukt wel, maar als ik met mijn rechterhand mijn linkernagels moet doen wordt het één grote smeerboelHoe doen jullie dit?
Bring it on!quote:
Ben ook linkshandig en heb hier nog nooit bij stil gestaan. Mijn linkerhand is ook niet minder mooi gelakt dan mijn rechterhand. Kan ook knippen met rechts. Kon weer niet schakelen en rijd automaat. Maar lakken kan ik!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 17:18 schreef StolenSweetheart het volgende:
Even een vraagje aan de nagellakaddicts hier: Ik ben linkshandig dus met mijn linkerhand mijn rechternagels lakken lukt wel, maar als ik met mijn rechterhand mijn linkernagels moet doen wordt het één grote smeerboelHoe doen jullie dit?
Jep, dat heb je goed onthouden!!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 19:11 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Jij wilt alle alle LE's compleet hebben toch? Want ik heb er 1 van de Essence Return to Paradise die je zo mag hebben van me, lakt echt vreselijk.
Die bruine, check maar in m'n lijst hoe 'ie heetquote:Op dinsdag 6 juli 2010 19:37 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Jep, dat heb je goed onthouden!!
Ik hou m even in mijn achterhoofd, oke? Welke heb je?
(lief trouwens!!)
Check!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 19:40 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Die bruine, check maar in m'n lijst hoe 'ie heet.
Hier bij de KV stond nog 1 groenactige, de bruine en de oranje versie, dus ik kan meenemen voor degene die wil. De nieuwe catrice hadden ze nog niet en daar kwam ik juist voorquote:Op dinsdag 6 juli 2010 19:40 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Die bruine, check maar in m'n lijst hoe 'ie heet.
Lief!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 19:48 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Hier bij de KV stond nog 1 groenactige, de bruine en de oranje versie, dus ik kan meenemen voor degene die wil. De nieuwe catrice hadden ze nog niet en daar kwam ik juist voor
Prima! Laat maar wetenquote:Op dinsdag 6 juli 2010 19:53 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Lief!
Ik wacht nog 1 weekje om te kijken of ze hier nog komen (zal wel toch??!), en mochten ze hier niet arriveren, dan ga ik mensen lief aankijken hier
waar zie jij dat staan als ik vragen mag?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:01 schreef DeltaCephei het volgende:
Bij Enchantra vanavond tijdens de wedstrijd alle China Glaze lakjes 50% korting![]()
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:05 schreef tliciouz het volgende:
[..]
waar zie jij dat staan als ik vragen mag?
Gaaaaf!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:12 schreef tliciouz het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie er van? En dan bedoel ik niet mijn geel gekleurde nageltje, het gele is er gelukkig bijna uitgegroeid. Ik vraag me af hoeveel van die stickers ik op me nagels moet doen, en welke nagels.
Zelf hou ik niet zoveel van merk logos, maar op die lak ziet het er wel stijlvol uitquote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:12 schreef tliciouz het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie er van? En dan bedoel ik niet mijn geel gekleurde nageltje, het gele is er gelukkig bijna uitgegroeid. Ik vraag me af hoeveel van die stickers ik op me nagels moet doen, en welke nagels.
Ik zat er ook al aan te denken om ze daarop te doen ja!quote:
Heel eerlijk gezegd vind ik zo´n logo best ordinairquote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:12 schreef tliciouz het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie er van? En dan bedoel ik niet mijn geel gekleurde nageltje, het gele is er gelukkig bijna uitgegroeid. Ik vraag me af hoeveel van die stickers ik op me nagels moet doen, en welke nagels.
Ik ben ook niet zo van de merkjes maar ik vind het chanel logo wel wat hebben.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:17 schreef Franneh het volgende:
[..]
Zelf hou ik niet zoveel van merk logos, maar op die lak ziet het er wel stijlvol uit
en 1 lijkt me genoeg op 1 nagel. Zelf vind ik ringvinger het mooiste + eventueel wijsvinger.. of pink en wijsvinger.. of ofBeetje om en om dus.
Het is niks voor mij, maar vind jou wel zo iemand voor die stickertjesquote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:17 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik zat er ook al aan te denken om ze daarop te doen ja!![]()
Als mensen die stickertjes willen, ze zijn hier op de markt 2 euro en dan heb je er 200. Ik kan ze morgen mee nemen.
Haha hoe moet ik dat opvatten?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:19 schreef Joysa het volgende:
[..]
Het is niks voor mij, maar vind jou wel zo iemand voor die stickertjes
Ah okequote:
Mooi!!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:07 schreef kieskleurig het volgende:
Nubar Stardust
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo gaaf hoe de nagels steeds van kleur veranderen
Ik vind het leuk!! Net als jij vind ik dat chanel logo wel wat hebbenquote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:12 schreef tliciouz het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie er van? En dan bedoel ik niet mijn geel gekleurde nageltje, het gele is er gelukkig bijna uitgegroeid. Ik vraag me af hoeveel van die stickers ik op me nagels moet doen, en welke nagels.
Wat heb je gefaald?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:07 schreef AmyGrace het volgende:
Meh, ik ben ook niet zo van de logo's, maar ik zou het sowieso niet op alle nagels doen. Ik doe meestal stickertjes ed alleen op ringvinger en duim...
En thnx voor de tip over de korting bij Enchantra... I haz failed
Ga ik binnenkort ook een keertje doen, maar kan wel even een weekje duren hoor. Maar ga m´n best doen. Maar sowieso zijn ze echt wel heel anders hoor. Ki is echt veel donkerder. Zo op het eerste zicht, denk ik dat purple beach tussen ki en adina inzit.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:09 schreef AmyGrace het volgende:
@mirannie, je hebt nu zoya ki binnen hè? Zou je dan een xtje een vergelijkje voor me willen maken tussen zoya ki en nubar purple beach?
Ik vind de kleurcombo mooi, maar ik vind die logo's wat ordinair staanquote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:12 schreef tliciouz het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie er van? En dan bedoel ik niet mijn geel gekleurde nageltje, het gele is er gelukkig bijna uitgegroeid. Ik vraag me af hoeveel van die stickers ik op me nagels moet doen, en welke nagels.
gvd OMG WTF waar, wanneer, hoeveel??!@!3!2#@quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:23 schreef DeltaCephei het volgende:
ZOMFG.
[ afbeelding ]
http://twitpic.com/22zuug
Zombie Zest
[ afbeelding ]
http://twitpic.com/2301kw
Ick-A-Body![]()
![]()
![]()
Hebben ze dat vaak? Die kortingacties? Kan nu ff niet kopen, heb al genoeg aan nagellak uitgegeven deze maand.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:01 schreef DeltaCephei het volgende:
Bij Enchantra vanavond tijdens de wedstrijd alle China Glaze lakjes 50% korting![]()
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:00 schreef mirannie het volgende:
[..]
Mooi!!Is ook nog onderweg naar mij
![]()
Goede nagels ook!!
was jij nou degene die vroeg om een swatch van merryberry mauve + die glitter topcoat? heb het er net opgesmeerd, erg leuk. foto's zijn gemaakt, maar geen zon, dus niet zo heel mooi, maar zal ze zo toch even uploaden
[..]
Me needs!!!!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:23 schreef DeltaCephei het volgende:
ZOMFG.
[ afbeelding ]
http://twitpic.com/22zuug
Zombie Zest
[ afbeelding ]
http://twitpic.com/2301kw
Ick-A-Body![]()
![]()
![]()
http://enchantra.eu/quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:41 schreef Sharana_LV het volgende:
Wat is de site van Enchantra? ik kom op een site met alleen konad? of zit ik nou fout
Faal: Rodeo Fanatic, Caribbean Blue, Stroll, Strawberry Fields en Adore..en een dubbele konadstamp...quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:13 schreef mirannie het volgende:
[..]
Wat heb je gefaald?
[..]
Ga ik binnenkort ook een keertje doen, maar kan wel even een weekje duren hoor. Maar ga m´n best doen. Maar sowieso zijn ze echt wel heel anders hoor. Ki is echt veel donkerder. Zo op het eerste zicht, denk ik dat purple beach tussen ki en adina inzit.
Tnxquote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:40 schreef mirannie het volgende:
En de swatches van OPI merryberry mauve + op ringvinger OPI merryberry mauve glitter topcoat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Denk dat elke andere willekeurige glitter topcoat ook prima was geweest, maar in z'n eentje is ie misschien wel weer leuk als glittertje.
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:59 schreef Brighteyes het volgende:
Ik mag lakjes uitzoeken op Enchantra voor mijn verjaardag!![]()
Keuzes, keuzes, keuzes!
Ruby pumps!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:00 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Roep eens een absolute must have van CG?
Ik weet niet of je van glitters houdt? Maar CG heeft ook veel glitters in allerlei kleuren, specialty collectionquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:00 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Roep eens een absolute must have van CG?
Atlantisquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:00 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Roep eens een absolute must have van CG?
Ruby Pumps onder de wizard dingesquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:09 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Onder welke 'group' vallen die?
Ik ga even zoeken. Nog 9 minuten.![]()
Mooi Mirannie!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 21:40 schreef mirannie het volgende:
CG zombie zest voor halloween 2010
[ afbeelding ]
En de swatches van OPI merryberry mauve + op ringvinger OPI merryberry mauve glitter topcoat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Denk dat elke andere willekeurige glitter topcoat ook prima was geweest, maar in z'n eentje is ie misschien wel weer leuk als glittertje.
Die had ik even gemist, maar tof!! Gave kleur zeg!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:07 schreef kieskleurig het volgende:
Nubar Stardust
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo gaaf hoe de nagels steeds van kleur veranderen
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:30 schreef Holyme het volgende:
Mooie bestellingOeh en alvast gefeliciteerd!
Ook met cc, maar volgens mij gaat dat bij Rabo uiteindelijk ook via Idealquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:38 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Oh nee...kan het alleen via Ideal?
Aww had je beter de korting nu als excuus kunnen gebruiken (maar maar tis zo goedkoop nu!), en dan nog een keer je bday, kan je 2x bestellen!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:36 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Duurt nog een dag of 10 hoor, maar je moet iets verzinnen als excuus.![]()
Ik heb hem nu al weggekliktquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:43 schreef kieskleurig het volgende:
Ik heb even snel gekeken maar het kan ook door bedrag zelf over te maken.
8.3 Betaling kan geschieden op de volgende wijzen:
-tijdens het tot stand komen van een overeenkomst doormiddel van elektronische betalingen (iDeal) of;
-doormiddel van voorafgaande overschrijving of;
-door betaling bij het afhalen van producten.
Kun je wel bestellen en dan zelf overmaken als Ideal het weer doet.
idd, niet met iDeal betalen horo, tenzij het inmiddels gratis geworden is. Ik vind het niet kunnen om extra kosten in rekening te brengen voor iDealquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:41 schreef Mirjam het volgende:
ik heb gewoon met een overboeking betaald van de week bij encnhantra
pcies, ik vertik het om met ideal te betalenquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:51 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
idd, niet met iDeal betalen horo, tenzij het inmiddels gratis geworden is. Ik vind het niet kunnen om extra kosten in rekening te brengen voor iDeal
nooooeeeesss!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:50 schreef Daph_ het volgende:
Die ChG's zijn waarschijnlijk Sally Beauty exclusives wat ik begreep via Twitter, met slechts beperkte 'oplage' voor internationaal..
Is nu volgens mij gewoon gratis bij enchantra!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:52 schreef Mirjam het volgende:
[..]
pcies, ik vertik het om met ideal te betalen
quote:Just an FYI: All three shades from ChG Awakening will be available at Sally in their exclusive 18pc display – but the 4pc (buy 3 get free top coat) is professional only! The colors will be available in September 2010.
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:52 schreef Mirjam het volgende:
[..]
pcies, ik vertik het om met ideal te betalen
Ik was gelukkig net op tijd dan, heb rond half 9 besteld, toen deed ie het nog!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:59 schreef m@x het volgende:
Nu maar de bestelling alsnog (met 2 extra gefaalde lakjes erbij) gedaan. Rabo internet bankieren ligt er uit dus dan morgen maar proberen over te maken.
Ja tuurlijk! Showen die hapquote:Op woensdag 7 juli 2010 00:25 schreef Mss het volgende:
Die is mooi zeg! Ik ben lekker mijn wielen aan het bijwerken met mijn nieuwe lakjes. Ik vind de plastix erg leuk. Heb ze ook even op een wiel gekwakt. Iemand interesse om ze te zien?
Goed dat dat veranderd is dan!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:57 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik heb er nu geen extra kosten voor hoeven te betalen.
Dat vind ik idd ook erg aso als het gebeurt!
Oh leukquote:Op woensdag 7 juli 2010 01:01 schreef Franneh het volgende:
[..]
Ja tuurlijk! Showen die hap
Zelf nagels wit gelakt met bloem water decals en een steentje.
Mijn kat liep voorbij vlak voor de foto dus vandaar een zwarte haar op de nagel als je die ziet.
[ afbeelding ]
Net zoals je stem zelf horen, vind ik mijn vingers op de foto ook afschuwelijk.![]()
Oja en wit en flits en donker gaat niet samen.![]()
Schijtzooiquote:Op dinsdag 6 juli 2010 22:59 schreef m@x het volgende:
Nu maar de bestelling alsnog (met 2 extra gefaalde lakjes erbij) gedaan. Rabo internet bankieren ligt er uit dus dan morgen maar proberen over te maken.
quote:Op woensdag 7 juli 2010 08:16 schreef m@x het volgende:
[..]
SchijtzooiRabobank blijkt er helemaal niet uit te liggen maar mijn pas is geblokkeerd omdat ik heb gepind bij een automaat die ze hebben geprobeerd te skimmen. Nu duurt het nog zeker nog een week voor ik een nieuwe pas heb en kan ik dus mijn bestelling bij Enchantra niet betalen
![]()
![]()
![]()
![]()
You've got mailquote:Op woensdag 7 juli 2010 08:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Da's balen!
Ik wil het evt. wel voor je betalen? Moet je me even het mailtje met de gegevens sturen.
quote:
Zit al in mijn tasquote:Op woensdag 7 juli 2010 08:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Betaald!![]()
Ik heb helemaal zin in vanavond want dan staat mijn Agent Lavender bij jou toch?
En ik hoop dat ET mijn 'seche vite' mee neemt!
die's moooooi he?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 23:38 schreef Skaai het volgende:
Ik heb vanmiddag stout gedaan en de nieuwe Catrice Bronzed Brown gekocht
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 7 juli 2010 09:11 schreef E.T. het volgende:
[..]
Zit al in mijn tas![]()
Apart van de rest, ik neem m'n hele zooi mee(het past nog net in een hele grote toilettas)
Die bronzen Catrice stond ik gister mee in m'n handen.. Ik mocht niet meer van mezelf (en ik ben ook geen type voor goud/brons).
quote:Op woensdag 7 juli 2010 08:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Betaald!![]()
Ik heb helemaal zin in vanavond want dan staat mijn Agent Lavender bij jou toch?
En ik hoop dat ET mijn 'seche vite' mee neemt!
quote:Op woensdag 7 juli 2010 00:25 schreef Mss het volgende:
Die is mooi zeg! Ik ben lekker mijn wielen aan het bijwerken met mijn nieuwe lakjes. Ik vind de plastix erg leuk. Heb ze ook even op een wiel gekwakt. Iemand interesse om ze te zien?
Leuk! En zo herkenbaar van die haarquote:Op woensdag 7 juli 2010 01:01 schreef Franneh het volgende:
[..]
Zelf nagels wit gelakt met bloem water decals en een steentje.
Mijn kat liep voorbij vlak voor de foto dus vandaar een zwarte haar op de nagel als je die ziet.
[ afbeelding ]
Net zoals je stem zelf horen, vind ik mijn vingers op de foto ook afschuwelijk.![]()
Oja en wit en flits en donker gaat niet samen.![]()
Ziet er mooi uit!!quote:Op woensdag 7 juli 2010 01:01 schreef Franneh het volgende:
[..]
Ja tuurlijk! Showen die hap
Zelf nagels wit gelakt met bloem water decals en een steentje.
Mijn kat liep voorbij vlak voor de foto dus vandaar een zwarte haar op de nagel als je die ziet.
[ afbeelding ]
Net zoals je stem zelf horen, vind ik mijn vingers op de foto ook afschuwelijk.![]()
Oja en wit en flits en donker gaat niet samen.![]()
quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:14 schreef mirannie het volgende:
Heb maar even een laagje visit me in prism aan merryberry mauve toegevoegd. Kan toch niet zonder holo vandaagIs mooi geworden!! Foto´s komen nog.
@ Sharana
Let´s do it in 3D is aangekomen!!Ben blij!!
Bedankt voor alle moeite!!
Nou, de 20 die ik heb zijn ongeveer al vol... sommigen nog niet helemaal (geel&oranje, daar heb ik echt bijna niks van...)quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:29 schreef Holyme het volgende:
50?! Wat ben jij allemaal van plan, dat zijn een boel helmers vol!
Da's altijd shit, dekbed in je lak...quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:31 schreef Franneh het volgende:
50 nagelwielen idd.. hallelujah
Ik heb geslapen (natuurlijk) en nu zijn mijn nagels met streepjes en kleine deukjes erin versierd door deken/hoeslaken etc.
Ik wacht al twee maanden op mijn nagelwielenquote:Op woensdag 7 juli 2010 11:28 schreef Lindytje het volgende:
En ik heb net 50 nagelwielen uit HongKong binnen gekregen![]()
Kan ik mijn wielen en excel weer bijwerken
Oh, da's kak.... ik hoop dat ze snel komen dan!quote:Op woensdag 7 juli 2010 12:00 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ik wacht al twee maanden op mijn nagelwielenWas verkeerd geleverd en het moet uit hong kong komen dus duurt wel even helaas...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |