Ugjer... iets met Ugly Jeroen.... Met jou in debat.. je klinkt wel een kampenaarse SP'erquote:Op woensdag 9 juni 2010 14:43 schreef Ugjerke het volgende:
Wat moet het hilarisch zijn om met TS in debat te gaan
quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:33 schreef SkryZer het volgende:
[..]
Ugjer... iets met Ugly Jeroen.... Met jou in debat.. je klinkt wel een kampenaarse SP'er
QTFquote:
Zo, dat is nog eens een sterke tegenaanval!quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:33 schreef SkryZer het volgende:
[..]
Ugjer... iets met Ugly Jeroen.... Met jou in debat.. je klinkt wel een kampenaarse SP'er
Mischien ken ik hem... daarom deed ik het zo.. stille hintsquote:Op woensdag 9 juni 2010 15:39 schreef morg78 het volgende:
[..]
Zo, dat is nog eens een sterke tegenaanval!
Vertel eens, hoe is het om eeuwig in een tunnel te leven?quote:Op woensdag 9 juni 2010 14:21 schreef Olga het volgende:
[..]
En de VVD vertegenwoordigen degenen dankzij wie we nu in een financiele crisis zitten.
Wat een schatjes
quote:
Maar met VVD die de ww duur wilt verkorten, is die 'zekerheid' een stuk instabieler. vooral voor 40/50+ ers word het vinden van een baan waarin je in de zelfde economische status blijft een probleem, dat word niet opgelost door het creëren van extra banen.quote:
Mijn fobo moet dat wel bevestigen. Jammer dat ik niet kan zien wie jij bent.quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:43 schreef SkryZer het volgende:
[..]
Mischien ken ik hem... daarom deed ik het zo.. stille hints
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.
Het is niet alleen de VVD die de WW duur wilt verkorten. D66 en GL zijn er ook voor. GL is qua sociale zekerheid de VVD rechts aan het inhalen zelfs. Kijk maar naar hun AOW plannen.quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:46 schreef Aengelus het volgende:
[..]
Maar met VVD die de ww duur wilt verkorten, is die 'zekerheid' een stuk instabieler. vooral voor 40/50+ ers word het vinden van een baan waarin je in de zelfde economische status blijft een probleem, dat word niet opgelost door het creëren van extra banen.
Door de bezuinigingsplannen van de VVD werk je een vergroting van de kloof tussen arm en rijk meer in de hand. Waardoor, op het moment dat je op latere leeftijd werkeloos raakt onder de VVD, je met de gebakken peren zit, omdat je in eerste instantie alleen aan je eigen portemonnee denkt(wat heel begrijpelijk is). Solidariteit is er niet alleen voor de armen nu, maar zorgt er ook voor dat als je zelf een keer onverhoopt in een mindere situatie komt, nog wel de mogelijkheid hebt om enigszins fatsoenlijk te kunnen leven.
Dat word nog wel eens vergeten.
SGPquote:Op woensdag 9 juni 2010 16:16 schreef Heremeteit het volgende:
Dus links is voor luie uitvreters met een uitkering en de VVD is er voor directeurs en andere sigaarrokende graaiers.
Is er eigenlijk wel een partij voor de grote groep mensen die 1-2x modaal verdient?
Groen links verkort de WW duur alleen niet in combinatie met een versoepelt ontslagrecht en keiharde bezuinigingen op de armere.quote:Op woensdag 9 juni 2010 16:11 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Het is niet alleen de VVD die de WW duur wilt verkorten. D66 en GL zijn er ook voor. GL is qua sociale zekerheid de VVD rechts aan het inhalen zelfs. Kijk maar naar hun AOW plannen.
wel helaas... alle drie waar...quote:Op woensdag 9 juni 2010 16:43 schreef Aengelus het volgende:
[..]
Groen links verkort de WW duur alleen niet in combinatie met een versoepelt ontslagrecht en keiharde bezuinigingen op de armere.
quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:48 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Mijn fobo moet dat wel bevestigen. Jammer dat ik niet kan zien wie jij bent.UGJER IS KAAL!?!??!?! zo hey, sinds wanneer?!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |