Nbc 10pm dus rond 5 uur te downloaden.quote:
NBC maandag... 10/9cquote:
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:47 schreef Silv het volgende:
Even een paar afleveringen wachten om te kijken of het wat is het niet word gecancelld.
Ze hebben bevestigd dat op het eind alles duidelijk zal zijnquote:Op woensdag 9 juni 2010 00:54 schreef WammesWaggel het volgende:
Spannend maar als er nooit antwoorden komen haak ik net als bij Lost af.
same here .. dat 'dorp' voelt wel heel klein aan en net iets teveel als een filmset.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:40 schreef BrainOverfloW het volgende:
Eerste aflevering gezien en mij beviel het wel. Ik blijf hem nog wel even volgen.
Dear lord wat was ik daar blij om... ik was al bijna bang dat ze alles klakkeloos zouden opvolgen. Dus braaf gaan zitten en vooral niets vragen, vooral geen actie ondernemen, en voornamelijk achter hun eigen staart aanrennen... maar ze uitten hun frustraties op een manier die logisch is.quote:Op donderdag 10 juni 2010 23:16 schreef Symer het volgende:
Ik vind dat de frustratie van die mensen over de niet bepaald loslippige nightmanager en Chinezen wel goed overkomt.
Dat ze een beetje pro-actief antwoorden uit die lui proberen te slaan is wel verfrissend, zo na Lost.
Dan is het klaar, maar bij goede kijkcijfers is er ruimte tot verlenging.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 09:22 schreef Deceit het volgende:
Is het na 13 afl. ook echt klaar of evt meerdere seizoenen?
Oh, dat hoop ik echt niet. Er komen veel leuke series aan in september en deze serie gaat het nooit redden tegen de betere series die dan uitgezonden gaan worden. En dan krijg je een paar extra afleveringen, kijken er minder mensen en stoppen ze met de show en zit je weer zonder einde (wat steeds vaker gebeurd).quote:Op woensdag 16 juni 2010 17:32 schreef Symer het volgende:
Dan is het klaar, maar bij goede kijkcijfers is er ruimte tot verlenging.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Feyenoord Rotterdam
Dat valt ook wel mee, vind de karakters redelijk goed, al lijkt het in het begin inderdaad wat voorspelbaar. Maar dat blonde meisje is best vriendelijk. En die conspiracy chick vind ik wel cool, psycho gevalletje dat je inderaad wel meer in series zit, maar ze is ook wel eerlijk (althans in aflevering 2).quote:
Ja wat was dat nou met die foto van Janet en die Journalist?quote:Op vrijdag 25 juni 2010 20:14 schreef willempjewever het volgende:
ongelofijk, aflevering 3 is zo vet, ik heb zooo genoten!
je leert opeens zoveel meer over de karakters, niemand is wie je denkt dat het is en het is echt geen dom blondje en psycho meisje en die aflevering! Ik vind het idee zo goed, zo geniaal, ik kan niet wachten op deel 4
het doet mij ook aan the cube denken, al was dat nog vager dan dit. Althans, hierin zit een andere verhaallijn met die journalist.
Volgens mij was het een photoshop met de bedoeling de geloofwaardigheid van de journalist onderuit te halen.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 09:34 schreef Deceit het volgende:
Ja wat was dat nou met die foto van Janet en die Journalist?
Snapte het even niet.. of ik lette niet op..
Ohh, dan had ik het toch wel gewoon begrepen..quote:Op zaterdag 26 juni 2010 09:40 schreef Lod het volgende:
[..]
Volgens mij was het een photoshop met de bedoeling de geloofwaardigheid van de journalist onderuit te halen.
Dat is goed mogelijk idd.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 09:40 schreef Lod het volgende:
[..]
Volgens mij was het een photoshop met de bedoeling de geloofwaardigheid van de journalist onderuit te halen.
Oja.. die is nog steeds niet bekend wie dat is he?quote:Op zaterdag 26 juni 2010 10:42 schreef Symer het volgende:
[..]
Dat is goed mogelijk idd.
Ik dacht eerst dat die journalist gewoon haar ex-man was
Als het die journalist niet is niet nee. Daarom dacht ik meteen dat hij het was, want die vader speelt blijkbaar een rol in dit verhaal, dus moeten we hem al kennen (aldus mijn tv-serie-logica). En hoeveel mannen kennen we buiten dat dorp? Eigenlijk alleen die journalist.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 10:49 schreef Deceit het volgende:
[..]
Oja.. die is nog steeds niet bekend wie dat is he?
Ja alleen die journalist of die wazige gozer die er iets mee te maken heeft.. die samen met die man op de foto staat, wat ook weer de vader van Janet kan zijnquote:Op zaterdag 26 juni 2010 11:04 schreef Symer het volgende:
[..]
Als het die journalist niet is niet nee. Daarom dacht ik meteen dat hij het was, want die vader speelt blijkbaar een rol in dit verhaal, dus moeten we hem al kennen (aldus mijn tv-serie-logica). En hoeveel mannen kennen we buiten dat dorp? Eigenlijk alleen die journalist.
Ja dat wel..quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:54 schreef Lod het volgende:
Ik was inderdaad fout met mijn aanname dat het een photoshop was, het is echt de ex-man.
Ik vond het wel een goede aflevering. Wat diepere kennis over de personen, de geschiedenis met de blondine, de rol van Joe. Het smaakt voor mij naar meer.
Hehe, ik ook niet!quote:
quote:Tom: This is a level 5 breach of protocol.
Joe: I wanna know what the hell is going on, Tom.
Tom: I'm trying to help you out so don't throw me attitude.
Joe: Then don't quote the training manual at me. I came here because I need to know the plans for Janet.
Tom: Even if I knew I couldn't tell you.
Joe: No, you give me something, anything.
Tom: ...
Joe: Then I don't know if I can do this anymore.
Tom: Are you threatening withdrawal?
Joe: I didn't say that.
Tom: Are you threatening withdrawal? Yes or no, Joe?
Joe: I didn't say that, I said I wanna know what's going on with Janet.
Tom: Are you threatening withdrawal? Yes or no, Joe? Yes or no?
Joe: No.
Tom: Do you believe in the process? Well then you have to accept its results.
Ja, ik denk dat hij vrijwillig deelneemt. Die Chinees tilt wel zwaar aan die withdrawal, dus het lijkt me dat daar wel een straf op staat.quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:43 schreef Deceit het volgende:
[..]
Oh dus het gaat er om dus dat Joe in het complot zit maar niets weet hoe en wat
Oh.. ik vond ze allemaal leuk/goed.. ik zal de 2e gaan kijken en dan beslissenquote:Op woensdag 30 juni 2010 15:08 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik vond aflevering 1 niet leuk (het idee wel, maar vond de aflevering gewoon slecht). Hoe zit het met aflevering 2, 3 en 4?
Gelukkig is de productie niet afhankelijk van kijkcijfers. Die zullen idd wel drama zijn.quote:Op donderdag 1 juli 2010 19:02 schreef Mirel het volgende:
NBC verschuift Persons Unknown naar zaterdag. Wij krijgen hem dan op zondag op de torrentsites.
Dit zal dus vast niet veel kijkers trekken op deze manier. Wat dom van NBC. Ze moeten de top daar eens vervangen door een ander team.Enige goede wat ze deden is Chuck en Community hernieuwen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vervangingquote:Op vrijdag 2 juli 2010 16:06 schreef Lod het volgende:
De kijkcijfers van Heroes volgen m.i. wel het niveau van de serie. Het eerste seizoen was leuk maar daarna kon het steeds minder boeien.
Over de vervanging van Tori. Is Erika Taylor een actrice die de rol van blondine gaat overnemen of wordt het een nieuw karakter?
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:02 schreef Orbis het volgende:
Maar NBC doet het überhaupt toch niet echt tof? De kijkcijfers van Chuck waren/zijn zeer matig, de kijkcijfers van Heroes werden steeds droeviger... Ze moeten het echt nog hebben van hun donderdag comedy night met The Office (binnenkort dus zonder Steve Carell, hoe gaan ze dat oplossen?), 30 Rock en Parks & Recreation, en wat Idols-achtige dingen volgens mij.
Nu je het zegt, ja. Ach, ik ben al lang blij dat ze het nog uitzenden.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 21:01 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
30 Rock was ook al lang gecancelled als 't niet zoveel prijzen won.
Volgens mij probeert iedereen deze meesterlijke serie de nek om te draaien, maar ik wacht even af, ben wel benieuwd naar de rest en vond aflevering 3 zeer sterk en hoop op meer van dat soort afleveringen.quote:Op zondag 4 juli 2010 10:18 schreef Mirel het volgende:
Als de rol hetzelfde blijft en de actrice verandert, dan is dat heel erg kut
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zitten natuurlijk spoilers in, maar het verklaart alles over Tori. Oh, ik heb zin in een nieuwe afleveringEn voor de liefhebbers van Battlestar Galactica een verrassing
![]()
[ Bericht 10% gewijzigd door kahlanamnell op 05-07-2010 10:51:08 ]I intend to be formidably armed
herkende haar nu pas nu de aflevering is afgelopenquote:Op maandag 5 juli 2010 10:43 schreef kahlanamnell het volgende:
zitten natuurlijk spoilers in, maar het verklaart alles over Tori. Oh, ik heb zin in een nieuwe afleveringEn voor de liefhebbers van Battlestar Galactica een verrassing
![]()
Nee joh, die vent met de baard die zijn vrouw heeft omgebracht moet er in blijven! Hij had nog één van de hoofdrollen in Ferris Buelers Day Off. Stukje jeugdsentimentquote:Op donderdag 8 juli 2010 00:41 schreef Deceit het volgende:
die andere 2 mannen mogen van mij de 'testen' falen
Ergens geloof ik dat niet helemaal, zou weleens gemanipuleerd kunnen zijn, net als dat Erika op de tv zag dat Tori nog leefde.quote:Op donderdag 8 juli 2010 09:11 schreef Orbis het volgende:
[..]
Nee joh, die vent met de baard die zijn vrouw heeft omgebracht moet er in blijven! Hij had nog één van de hoofdrollen in Ferris Buelers Day Off. Stukje jeugdsentiment.
denk wel dat hij zijn vrouw heeft vermoord, hij heeft het zelfs toegegeven tegen die meneer blackhamquote:Op donderdag 8 juli 2010 20:15 schreef MB23 het volgende:
[..]
Ergens geloof ik dat niet helemaal, zou weleens gemanipuleerd kunnen zijn, net als dat Erika op de tv zag dat Tori nog leefde.
True, maar het zou me ook niks verbazen als "ze" dat hem hebben laten geloven en hij het daarom toegeeftquote:Op donderdag 8 juli 2010 23:59 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
denk wel dat hij zijn vrouw heeft vermoord, hij heeft het zelfs toegegeven tegen die meneer blackham
Volgens mij heeft hij nog helemaal niks toegegeven, alleen dat hij wel een kussen op haar gezicht had willen doen omdat ze hem gek maakte. Met de beelden die wij als kijker zagen lijkt dat op een bekentenis.quote:Op donderdag 8 juli 2010 23:59 schreef Yurithemaster het volgende:
denk wel dat hij zijn vrouw heeft vermoord, hij heeft het zelfs toegegeven tegen die meneer blackham
ik weet het ook niet eigenlijk...quote:Op maandag 12 juli 2010 15:28 schreef kahlanamnell het volgende:
komt er morgenochtend nu een nieuwe pesons unknown of zondag pas?
okee, klinkt logisch... jammer dat het nog bijna een week duurt maar ja, niets aan te doenquote:Op maandag 12 juli 2010 15:48 schreef Lod het volgende:
Dit is de planning die ik heb:
2010-07-17 1x06 Suspicions and Secrets
2010-07-24 1x07 Smoke and Steel
2010-07-31 1x08 Saved
2010-08-07 1x09 Static
zo irritant, mid season break of hoe ze die ongein ook noemen. Meer series doen dat, bizar.quote:Op maandag 12 juli 2010 16:03 schreef Lod het volgende:
Moet je niet de serie Burn Notice gaan volgen. Die worden onregelmatig uitgezonden en halverwege het seizoen is er een stop van 6 maanden
hoe kan je nu iets missen dat je met torrentjes of met een payserver van usenet nog 2 jaar lang kan binnenhalen in een paar seconden?quote:
Dat dus, en dan ineens zit ze een mega-soft gesprek te houden in een kluis.quote:Op zondag 18 juli 2010 22:27 schreef Mirel het volgende:
Dee uit BSG. En ze doet net een beetje teveel tough girl.
Maar het is wel een lekker wijfquote:Op zondag 25 juli 2010 15:21 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Dat dus, en dan ineens zit ze een mega-soft gesprek te houden in een kluis.
Waren dat niet gewoon 2 verschillende briefjes?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 00:36 schreef Beavis het volgende:
Ik zit net te kijken (aflevering 2) en het volgende viel mij op:
[ afbeelding ]
en
[ afbeelding ]
Jammer dat ze daar soms zo slordig mee omgaan.
Nee, ze kreeg hem in een fortune cookie. Later kreeg ze wel een ander briefje maar daar stond wat anders op.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 08:58 schreef Lod het volgende:
[..]
Waren dat niet gewoon 2 verschillende briefjes?
Zou er niet een groep achterzitten die geld voor het bekijken van de beelden vraagt aan internetters die hierop kicken of anders een onderzoeksgroep die mensen zo wil observeren?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 12:28 schreef Lod het volgende:
En wat ze willen bereiken met dit experiment is mij ook nog een raadsel.
Ja op dat briefje bij het pistool stond joe ipv your neighborquote:Op dinsdag 27 juli 2010 11:48 schreef Beavis het volgende:
[..]
Nee, ze kreeg hem in een fortune cookie. Later kreeg ze wel een ander briefje maar daar stond wat anders op.
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:54 schreef sbientje het volgende:
[..]
Ja op dat briefje bij het pistool stond joe ipv your neighbor
let op de gekozen mensen zijn niet zomaar gekozen, ze zijn gekozen omdat zij mogelijk een impact zouden kunnen hebben op de wereld... direct maar ook indirect.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 12:28 schreef Lod het volgende:
Ik heb trouwens nog geen flauw idee wat voor organisatie achter dit hele project zit. En wat hun doelstellingen zijn.
Het lijkt de kant van Lost op te gaanquote:Op zondag 1 augustus 2010 23:21 schreef Zhenar het volgende:
Lekker vage aflevering, die laatste
Leeft Tori nu nog echt, of was dat ook maar denkbeeldig?
Een beetje te vaag wat mij betreft!quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:21 schreef Zhenar het volgende:
Lekker vage aflevering, die laatste
Leeft Tori nu nog echt, of was dat ook maar denkbeeldig?
quote:Op maandag 2 augustus 2010 00:51 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Het lijkt de kant van Lost op te gaan![]()
Hoop dat het snel weer leuk wordt. Anders haak ik af.quote:Op maandag 2 augustus 2010 17:42 schreef Rituals het volgende:
[..]
Een beetje te vaag wat mij betreft!
Ik zie het ook net: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Persons_Unknown_episodesquote:Op zondag 15 augustus 2010 09:36 schreef kenwel het volgende:
Aan het einde van aflevering 9 zag ik staan over 2 weeks. Ik dacht een grapje twee weken wachten op aflevering 10 maar inderdaad. Volgende week een nieuwe aflevering daarna iedere week.
Ja, RTL5quote:Op zondag 15 augustus 2010 12:41 schreef musicfreakyme het volgende:
Komt deze serie ook nog leuk naar Nederland?
quote:LOS ANGELES (thefutoncritic.com) -- NBC is cutting its "Persons Unknown" run short by one episode.
Said installment, "Seven Sacrifices," however will turn up online, a network spokesperson has confirmed to the site exclusively.
"Persons Unknown" returns next Saturday, August 21 at 8:00/7:00c with its 10th episode ("Identity"). That week, episode 11 (the aforementioned "Seven Sacrifices") will make its online debut before the show signs off with its two-hour finale ("And Then There Was One"; "Shadows in the Cave") on Saturday, August 28 starting at 8:00/7:00c.
(I hope someone can figure out how to "torrent" this episode; not being in the States, non-USA residents have no way to watch it otherwise.)
Source: http://www.thefutoncritic(...)o-debut-online/8835/
pff, wat nutteloos weer dit..quote:Op zondag 15 augustus 2010 12:53 schreef Mirel het volgende:
Nederlandse zenders weten altijd de goede series uit te zenden.
--
[..]
Ze willen wel heel graag van de serie af volgens mij. Een aflevering online uitzenden en de laatste 2 afleveringen in de finale.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:31 schreef kahlanamnell het volgende:
gaan ze nu 1 aflevering online uitzenden en de finale wel weer op tv?
ik heb nog nooit zo'n meuk gezien, online afleveringen? Waarom zenden ze dan wel die finale uit? Doe dan 3 afleveringen als finale en knip wat overloos gelul eruit en je bent ook klaar.quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:12 schreef DanielleM het volgende:
[..]
Ze willen wel heel graag van de serie af volgens mij. Een aflevering online uitzenden en de laatste 2 afleveringen in de finale.
Ja, dat lijkt mij ook veel logischer. Geen idee waar die Amerikanen mee bezig zijn.quote:Op maandag 16 augustus 2010 14:16 schreef kahlanamnell het volgende:
[..]
ik heb nog nooit zo'n meuk gezien, online afleveringen? Waarom zenden ze dan wel die finale uit? Doe dan 3 afleveringen als finale en knip wat overloos gelul eruit en je bent ook klaar.
ze zullen wel ruimte hebben willen maken voor een andere serie ofzoquote:Op maandag 16 augustus 2010 19:09 schreef DanielleM het volgende:
[..]
Ja, dat lijkt mij ook veel logischer. Geen idee waar die Amerikanen mee bezig zijn.
ha, mooi! Ik bekijk de laatste delen straks even in 1 keer, dan kan ik deze serie afsluiten. Zomerseries, ik weet het niet, klonk erg leuk dit, maar nee, jammer.quote:Op maandag 23 augustus 2010 11:58 schreef sbientje het volgende:
de online aflevering is te vinden op het wereldwijde web nu
Zaterdag toch al?quote:Op woensdag 25 augustus 2010 23:47 schreef Yurithemaster het volgende:
volgende week de laatste 2 afleveringen
inderdaad niet het einde waar ik op gehoopt had.quote:Op zondag 29 augustus 2010 12:06 schreef Beavis het volgende:
Nou geweldig hoor, zo'n open eind waar nooit een vervolg op zal komen.
Het einde was opzich wel tof, maar ik dacht dat aan het einde alles duidelijk zou zijn. Het roept nu alleen nog maar meer vragen op.quote:
Dat is wel stom ja, maar ik was toch al niet geïnteresseerd in antwoorden omdat de serie verder bagger is.quote:Op maandag 30 augustus 2010 00:36 schreef DanielleM het volgende:
[..]
Het einde was opzich wel tof, maar ik dacht dat aan het einde alles duidelijk zou zijn. Het roept nu alleen nog maar meer vragen op.
Nee. Helaas is niet alles duidelijk geworden in de seizoenfinale.quote:Op woensdag 9 juni 2010 03:59 schreef criminal_mind het volgende:
[..]
Ze hebben bevestigd dat op het eind alles duidelijk zal zijn
Eergisteren de laatste aflevering van Sliders gekeken. Prut open einde waar nooit een vervolg op zal komen.quote:Op zondag 29 augustus 2010 12:06 schreef Beavis het volgende:
Nou geweldig hoor, zo'n open eind waar nooit een vervolg op zal komen.
Toen gramh?? van het balkon werd 'geduwd' had ik wel iets van jahoor daar ga je heus niet dood van is maar een meter of 2/3quote:Op maandag 30 augustus 2010 22:51 schreef sbientje het volgende:
best een bijzonder slecht einde. Ik begreep ook niets van die blackham en de vrouw van charlie? Dat werd er zo ingepleurd en that was that? Zelfde met die board vergadering, voegde ook niet echt wat toe. Ik vond het al met al maar vaag,, die laatste aflevering. [/quote
Zat vol met plotholes ja. maar we kregen wel robert picardo nog even te zien O+
[quote]Vond het wel erg cool hoe ze elkaar gingen nepvermoorden, dat had ik echt niet door
Dat nepvermoorden zag ik ook niet direct, hoewel ik bij Graham wel een vermoeden had dat het niet echt was.quote:Op maandag 30 augustus 2010 22:51 schreef sbientje het volgende:
best een bijzonder slecht einde. Ik begreep ook niets van die blackham en de vrouw van charlie? Dat werd er zo ingepleurd en that was that? Zelfde met die board vergadering, voegde ook niet echt wat toe. Ik vond het al met al maar vaag,, die laatste aflevering. Vond het wel erg cool hoe ze elkaar gingen nepvermoorden, dat had ik echt niet door
Wat is er op het eind nog steeds vaag aan Lost?quote:Op woensdag 22 december 2010 12:26 schreef pdiscs het volgende:
Ik heb pas gisteren de eerste aflevering gezien. Is het de moeite waard om verder te kijken?
Is er aan het einde van het seizoen een "verhaallijn" afgesloten of blijf ik met net zoveel vragen over als b.v. bij Lost? Of is er een soort van "Horror" einde aan gemaakt, waaruit blijkt dat er nog zo'n seizoen komt met een vergelijkbaar verhaal.
Ik vond het begin in elk geval veelbelovend, maar ik wil niet weer vastgekluisterd liggen aan een Lost achtige vaagheid...
Het is een mooi afgerond verhaal, maar er zijn wel veel vragen onbeantwoord gebleven. Echter geen punten die kritisch zijn voor het verhaal. Het einde van seizoen 1 persons unknown is gewoon een compleet open einde zonder antwoorden.quote:Op donderdag 23 december 2010 13:29 schreef pdiscs het volgende:
Blijkbaar nog veel, ik ben halverwege seizoenn 2 afgehaakt. Maar van wat ik hoor is en blijft het vaag.
Mmm. Dan bedenk ik me nog goed of ik verder ga kijken. Ben net begonnen met Fringe.quote:Op donderdag 23 december 2010 14:41 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Het is een mooi afgerond verhaal, maar er zijn wel veel vragen onbeantwoord gebleven. Echter geen punten die kritisch zijn voor het verhaal. Het einde van seizoen 1 persons unknown is gewoon een compleet open einde zonder antwoorden.
Er bestaat überhaupt geen dvd van deze serie..quote:Op zondag 15 mei 2011 13:58 schreef Beaudelaire het volgende:
Weet iemand of er hier een dvd van uit is met Nederlandse ondertiteling?
Hmm, jammer. Dan maar via internet bekijken. Bedankt.quote:Op zondag 15 mei 2011 14:19 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Er bestaat überhaupt geen dvd van deze serie..
Van de wiki:
The complete series DVD, titled "Persons Unknown: The Complete First Season" was supposed to be released on September 7, 2010 after being pushed back from an initial August 14, 2010 release.[30] However, the DVD set has still not been released, and there is currently no publicly known scheduled date for its release
quote:Op zondag 19 juni 2011 20:36 schreef Tim86 het volgende:
Ik ben nu ook begonnen, moest wel lachen in ep4 toen Ranjit van How I Met Your Mother ineens langskwam en ook nu weer als taxichauffeur
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 19 juni 2011 21:12 schreef Anti-vermoeidheid het volgende:
Is dit dat slappe aftreksel van lost?
Het einde slaat nu nergens op. Dat terwijl NBC had beloofd dat alle vragen beantwoord zouden worden...quote:Op zondag 19 juni 2011 21:07 schreef Beaudelaire het volgende:
Er moet gewoon een seizoen 2 komen. Die cliffhanger smaakt naar meer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |