abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86907809
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:25 schreef davo1979 het volgende:

[..]

Idd je hoeft hier niet aan te komen met coupon over coupon heen.
Hebben wij coupons dan? Wijs hebben gewoon aanbiedingen toch.. 2e voor de helft van de prijs bijv(wat ik zelf echt een verschrikkelijke aanbieding vind)
pi_86908229
Havermout is goedkoper dan brood. 30 cent voor een pak (5 porties) en 35 cent voor een pak gesteriliseerde melk (5 porties). Dus voor 1,50 heb je dan ontbijt en lunch voor een week.
Hou je nog 8,50 over voor avond eten. Moet denk ik wel lukken. ZOnder echt op de kosten te letten kook ik vandaag voor 4 man voor 5 euro. Gekookte aardappels, spitskool, rundervinkjes, tomaten en een kant en klaar zakje saus.
pi_86909991
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 10:47 schreef IemandNiemand het volgende:

[..]

Ik woon sindskort op mezelf en had ook berekend dat ik met EUR 35- per week wel zou kunnen doen, echter heb ik behoorlijk wat moeite dit goed voor elkaar te krijgen. ;( :{
Ja dit probeer ik ook maar 5 euro per dag is eigenlij kte weinig voor de variatie die ik gewend ben en ook hoe ik wil eten(dus vers fruit en groentes, beetje gevarieerd vlees/vis etc).
Ik denk dat ik al snel tegen de 7euro/dag zit, met de ene dag zeg maar voor 3 euro eten en de andere voor 8.
Beneath the gold, bitter steel
pi_86910458
Kruidenkaas ( paturain, maar bij de liddl en aldi kun je goedkopere varianten kopen ) blikje tonijn/spekblokjes, 1/2 tomaten, ui, spaghetti.

Spaggethi koken, van andere ingredrienten roomsaus maken,
pi_86911596
Vandaag bij de action: pot doperwtjes voor 30 cent.
pi_86911668
quote:
Op maandag 27 september 2010 19:03 schreef han1987 het volgende:
Vandaag bij de action: pot doperwtjes voor 30 cent.
En een pak wraps 1 euro.
pi_86945303
Ik mag blij zijn als ik het met een tientje per dag haa (pp)l. Gooi er alleen al voor meer dan een tientje koffie in de week doorheen. c_/
May you never steal, lie or cheat. But if you have to steal, then steal away my sorrows. If you have to lie, then lie with me all the nights of our life. If you have to cheat, then cheat death because I don't want to live a day without you
  dinsdag 28 september 2010 @ 20:21:47 #158
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_86954874
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 16:18 schreef LordLynx het volgende:
Ik mag blij zijn als ik het met een tientje per dag haa (pp)l. Gooi er alleen al voor meer dan een tientje koffie in de week doorheen. c_/
ik zal maar niet vertellen wat ik per dag uitgeef aan eten en drinken, omdat dit topic daar niet over gaat.

ik heb wel, ontopic, een tijd als student geleefd. daar was het erg zuinig aan omdat ik ook elke dag een tientje weed uitgaf.

anyhow. to make a story kort. ik had een goede vriezer een paar grote pannen en fantasie. dat kostte me totaal 8 gulden 30 bij de kringloopwinkel.

veel in de aanbieding tegelijk koken voor 4 dagen. invriezen en een paar dagen later hetzelfde doen. etc.

heb je altijd variatie en als je een beetje weet hoe je moet invriezen in een kleine vriezer; dus koud laten worden en proportioneel tegelijk invriezen, scheelt het de versheid een boel.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_86991610
Ik doe al 50 euro per week aan wijn hier met zijn 2.

Maar als ik zo lees, ik het blijkbaar toch nog mogelijk om degelijk te kunnen eten van 10 euro per week.

Ik zou het nie willen doen echter.
pi_86995408
Iedereen heeft het over cola en shit. Als je voor 10 euro een week moet overleven kan je toch ook gewoon water drinken uit je kraan.

Ik heb 1 keer een maand met 20 euro overleefd.
Lambo of Rekt
pi_86995641
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 11:51 schreef B3nn0 het volgende:
Of je zoekt een betere baan, dan ben je niet al je vrije tijd kwijt aan goedkoop voer zoeken.

Ik ben in mn eentje, koop voor zo'n 100/150 euro voer per week. soms gooi ik de helft weg eind vd week. Tsja boeiend? Als die melk nog maar 1 dag goed is, smijt ik het weg en open een nieuw pak.. Waarom? Vind verse melk gewoon lekkerder!
Jep, hier nog 1.

Maarja, misschien hebben die anderen het wat minder breed?

Ik heb wel maanden gehad dat ik het rustiger aan deed, zoals die post hierboven. Dat was puur om te testen wat het minimum was. Een maand op 20 euro.

Maar geregeld heb ik ook 100-150 eu in de week aan boodschappen.
Lambo of Rekt
pi_86996099
Voedselbank + bier halen van je 10 euro.
pi_86997091
10 euro, een uurtje overleef ik er wel mee
_O-
Are you nuts??
pi_86997886
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 10:19 schreef Hardrebel het volgende:

[..]

In de praktijk kan dit niet. Ik eet voor 70 euro per week op 1 persoon. Wel een speciaal gezond dieet maargoed. Gezond is duur/ Slecht eten is goedkoop. Haal maar voor 10 euro aan patat en frikandellen kan je wel een week van eten maar is heel slecht voor je. Koop Veel vlees/vis en groente en je bent een kapitaal kwijt maar wel gezond voor je.
Mijn vriend en ik kunnen voor ¤20,- per week klaar zijn. En dan hebben we wel gezond eten.
Groente uit de diepvries zijn namelijk niet veel slechter dan verse groente. Of goedkoop van de markt.
Vlees en vega gewoon in groot pak inkopen, kan je er meerdere dagen mee doen. En dan rijst, pasta of aardappelen erbij.
Ook zit hier dan drinken bij, brood, beleg en ook nog wel "wat lekkers" voor in het weekend.

Dat we het zo kunnen betekend niet dat we het iedere week zo doen (en de voeding voor m'n baby/luiers en huishoudspullen zitten niet bij die ¤20,- gerekend), maar het bespaard wel een hoop om goedkoper boodschappen te doen. En het ligt er ook wel aan bij welke winkel je boodschappen doet ;).
  zaterdag 2 oktober 2010 @ 10:55:01 #165
319600 Miss-MacPhisto
This is not an exit
pi_87091512
quote:
Op maandag 27 september 2010 17:39 schreef Adames het volgende:
Havermout is goedkoper dan brood. 30 cent voor een pak (5 porties) en 35 cent voor een pak gesteriliseerde melk (5 porties).
Haal jij "maar" vijf porties uit een pak havermout? :o
Smell the flowers while you can....
pi_87095911
Hoe zit het dan met drinken?
Is er een truc om goedkoop uit te komen zonder de hele week kraanwater te hoeven drinken?
Ik denk bijvoorbeeld aan aanmaak limonade (eventueel van een B merk), dan doe je maar een beetje in je glas, vul aan met water. Tadaa een lekker glas limonade met minimale kosten :P
pi_87096078
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 13:34 schreef KrentebolHooft het volgende:
Hoe zit het dan met drinken?
Is er een truc om goedkoop uit te komen zonder de hele week kraanwater te hoeven drinken?
Ik denk bijvoorbeeld aan aanmaak limonade (eventueel van een B merk), dan doe je maar een beetje in je glas, vul aan met water. Tadaa een lekker glas limonade met minimale kosten :P
lol dat drink ik ook altijd :P
En goedkope ice tea, 0.60 euro voor 1.5 liter ofzo
But while the earth sinks to its grave
You sail to the sky on the crest of a wave
pi_87111855
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 13:34 schreef KrentebolHooft het volgende:
Hoe zit het dan met drinken?
Is er een truc om goedkoop uit te komen zonder de hele week kraanwater te hoeven drinken?
Ik denk bijvoorbeeld aan aanmaak limonade (eventueel van een B merk), dan doe je maar een beetje in je glas, vul aan met water. Tadaa een lekker glas limonade met minimale kosten :P
Thee.

Gratis koffie/chocomelk etc op het werk. :P
Fok!-reputatiemeter van Rijsttafel:
Slecht [-----X----------------------------------------------------------] Goed
pi_87126129
Spa bij de lidl, 6 halve liters voor 0.75; heb je voor bijna de hele week een flesje....
  zondag 3 oktober 2010 @ 11:06:54 #170
319600 Miss-MacPhisto
This is not an exit
pi_87126267
quote:
Op zondag 3 oktober 2010 10:58 schreef Katinkat het volgende:
Spa bij de lidl, 6 halve liters voor 0.75; heb je voor bijna de hele week een flesje....
Of gewoon uit de kraan! ;)
Smell the flowers while you can....
pi_87200233
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 13:34 schreef KrentebolHooft het volgende:
Hoe zit het dan met drinken?
Is er een truc om goedkoop uit te komen zonder de hele week kraanwater te hoeven drinken?
Ik denk bijvoorbeeld aan aanmaak limonade (eventueel van een B merk), dan doe je maar een beetje in je glas, vul aan met water. Tadaa een lekker glas limonade met minimale kosten :P
Als kraanwater niet goed genoeg is kun je ook aroma en suiker kopen. Beetje water en suiker zachtjes koken tot er siroop ontstaat. Aroma er door heen mengen en je hebt je basis voor je drankje.
  dinsdag 5 oktober 2010 @ 11:47:23 #172
217128 Gummibeer79
Woordenbroekenlol
pi_87202147
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 10:31 schreef BasEnAad het volgende:
Een krat bier kost al 10 euro. In de praktijk gaat dat dus niet lukken.
Baron Bier FTW!
Ik ben een eckte rapnegert
pi_87203061
Coupons in nederland, gratis pizza bij de appie.

http://cmgtcontent.ahold.(...)5998_001_coupon1.pdf zo schiet het op.

[ Bericht 13% gewijzigd door lutser.com op 05-10-2010 12:35:10 ]
pi_87215982
quote:
Op dinsdag 5 oktober 2010 12:15 schreef lutser.com het volgende:
Coupons in nederland, gratis pizza bij de appie.

http://cmgtcontent.ahold.(...)5998_001_coupon1.pdf zo schiet het op.
Beter! die ga ik echt wel halen :D
  dinsdag 5 oktober 2010 @ 17:56:57 #175
271665 08gnoT.
Mwoooaahhh!!
pi_87216225
Tip voor drinken die misschien wel goedkoper is dan thee:

Pak blooker, theelepel in kom, kokend water erover, schep suiker erbij -> Warme choco. Cacao kost misschien 2 cent per kom.
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
  woensdag 6 oktober 2010 @ 00:29:58 #176
3432 Whiteguy
TÜV geprüft
pi_87233015
Voor een paar cent kun je natuurlijk soep maken.

Als je echt voor een euro per dag wilt koken kan je op die manier een maaltijd nog uitbreiden.

Bouillionblokje, diepgevroren soepgroente, soepstengeltje. Vermicelli kost ook geen zak.
pi_87233065
knakworstjes(50ct) en een zak bollen (50ct) kun je makkelijk 2 dagen van eten
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_87233078
Lijkt me ontzettend zober om zo te moeten leven, af en toe buiten de deur eten is gewoon gezellig.
  woensdag 6 oktober 2010 @ 00:45:01 #179
3432 Whiteguy
TÜV geprüft
pi_87233433
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 00:32 schreef Stokstaart het volgende:
knakworstjes(50ct) en een zak bollen (50ct) kun je makkelijk 2 dagen van eten
Lees anders de OP even:
quote:
Doel : Maak een zo goedkoop mogelijk weekmenu wat niet supereenzijdig of ongezond is .
pi_87233470
Zakje ES sla er bij van 50 cent = 1,50
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
  woensdag 6 oktober 2010 @ 01:47:36 #181
277031 Zhe-AnGeL
Ikke ist lievt
pi_87234294
10 euro per dag is iets gezonder lijkt me zo niet nog meer!
Snollebolt
  woensdag 6 oktober 2010 @ 01:49:05 #182
271665 08gnoT.
Mwoooaahhh!!
pi_87234303
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 00:46 schreef Stokstaart het volgende:
Zakje ES sla er bij van 50 cent = 1,50
En dan heb je nog maar voor 1 dag de lunch bij elkaar.
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
pi_87234351
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 01:49 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

En dan heb je nog maar voor 1 dag de lunch bij elkaar.
Stel je haalt 10 broodjes voor 0,50 cent . Je haalt vervolgens 12 knakworstjes en een zakje sla . Daar kun je toch prima van leven als avond eten voor 2 daagjes?
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
  woensdag 6 oktober 2010 @ 01:56:13 #184
277031 Zhe-AnGeL
Ikke ist lievt
pi_87234360
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 01:55 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Stel je haalt 10 broodjes voor 0,50 cent . Je haalt vervolgens 12 knakworstjes en een zakje sla . Daar kun je toch prima van leven als avond eten voor 2 daagjes?
LOL
maar het is niet gezond en dan heb je alleen maar avondeten
en de rest dan van die dag?
Vul eens in aub
Snollebolt
  woensdag 6 oktober 2010 @ 01:56:32 #185
271665 08gnoT.
Mwoooaahhh!!
pi_87234363
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 01:55 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Stel je haalt 10 broodjes voor 0,50 cent . Je haalt vervolgens 12 knakworstjes en een zakje sla . Daar kun je toch prima van leven als avond eten voor 2 daagjes?
Hmkay, die hoeveelheden wel 2 avonden ja. Maar waar haal jij 10 broodjes voor 50 cent? Bij de ap zijn de goedkoopste al 50 cent per 3.
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
pi_87234391
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 01:56 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Hmkay, die hoeveelheden wel 2 avonden ja. Maar waar haal jij 10 broodjes voor 50 cent? Bij de ap zijn de goedkoopste al 50 cent per 3.
Bij de Dirk v/d Broek heb je zakken bolletjes wit/bruin voor 49 cent . Volgens mij zitten er zelfs 12 in :D
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_87234410
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 01:56 schreef Zhe-AnGeL het volgende:

[..]

LOL
maar het is niet gezond en dan heb je alleen maar avondeten
en de rest dan van die dag?
Vul eens in aub
Brood + pindakaas ( heel brood = 50 cent , pindakaas = 69 cent ) bolletje leverworst ( 39 cent) Bapao broodjes inslaan = 35 cent per stuk .
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
  woensdag 6 oktober 2010 @ 07:43:09 #188
199397 Windigo
Flavourtarian
pi_87235299
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 01:56 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Hmkay, die hoeveelheden wel 2 avonden ja. Maar waar haal jij 10 broodjes voor 50 cent? Bij de ap zijn de goedkoopste al 50 cent per 3.
Bij de lidl 49 ct voor 12 bolletjes.
pi_87235323
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 02:02 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Brood + pindakaas ( heel brood = 50 cent , pindakaas = 69 cent ) bolletje leverworst ( 39 cent) Bapao broodjes inslaan = 35 cent per stuk .
dat maakt 't niet veel gezonder ofzo :')!
Ja doei.
pi_87235657
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 07:46 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


dat maakt 't niet veel gezonder ofzo :')!
Ja gut er staat dan ook gevarieerd he . :')

Pindakaas, mits in normale hoeveelheden is echt niet ongezond , leverworst idem .
Je kunt ook 2 komkommers in de bonus kopen en die op je broodje doen ....

Maar daar ging het helemaal niet om ...
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_108079393
De laatste post is al een tijd geleden, maar omdat dit voor mij en vele anderen nu eigenlijk toch de realiteit is, geef ik hem toch een kickje.

10 euro per persoon per week aan eten is op zich prima te doen. Wel met een boel creativiteit en een grote vriezer. Wij doen het met 2 personen (eigenlijk 3 personen, want mijn vriend eet voor 2 :X) met een budget van 100 euro per maand (dus iets minder dan 25 euro per week), maar daar zitten dan ook dingen bij als wc-papier, schoonmaakmiddelen, tandpasta, shampoo, e.d. Vaak houden we zelfs nog enkele euro's over.

Het is wel een kwestie van kijken naar wat je écht nodig hebt, dus geen snoep, koek, frisdrank en vruchtensappen e.d. Verder eten we best gevarieerd. Ik zag dat iemand aanraadde om goedkope zakjes wokgroenten te kopen. Dat kan natuurlijk nog veel goedkoper door zelf een prei, een wortel, en een ui te snijden om dat vervolgens te verdelen over een paar porties en in te vriezen. Paprika is nu stervensduur. Dat haal je dus in de zomer op de markt in van die voordeelzakken, snij je in stukjes en vries je apart in. Ook ijsbergsla haal je beter in een krop om daar af en toe wat blaadjes van af te halen. Dan kan zo'n krop wel 2 weken goed blijven in de koelkast, terwijl zo'n zakje sla na een dag al half verlept is.

Saus voor pasta of rijst maak je zelf met een goedkoop blikje tomatenpuree (6 cent), wat water, en wat kruiden en/of ketjap. Beetje gehakt uit de aanbieding en wat van bovenstaande groenten erin en klaar is Kees.

Aardappelen kosten ook niet zoveel als je weet waar je het moet halen (markt, boer, of ergens in de aanbieding). Doe er een groente van het seizoen bij (zelf snijden dus weer), en hoppa, je hebt weer een supergoedkope maaltijd. Vlees halen wij 1 keer in de zoveel tijd bij een exportslagerij die 1 keer per week ook aan particulieren verkoopt of gewoon als er een aanbieding is. Zo hebben wij toch elke dag iets van 100 gram vlees. Datzelfde geldt voor kip. Die halen we bij een grote pluimveeslachterij. Vis halen we ingevroren bij de supermarkt als dat in de aanbieding is.

Pannenkoeken maak je voor een paar cent met wat goedkope bloem, een paar eieren en een scheutje melk.

Groentensoep is ook heel goedkoop om zelf te maken. Een beetje spaghetti, macaroni of rijst i.p.v. vermicelli, en verder gewoon een halve prei, een worteltje en eventuele andere groenten die je over hebt.

Brood kun je bij de AH kopen voor 2 euro per 3 broden. Dan heb je de keuze uit wit, bruin of volkoren. Prima te doen.

Verder alles van de Euroshopper. Alles wat daar niet in het assortiment zit, heb je ook niet echt nodig. Een misvatting is trouwens dat Aldi en Lidl veel goedkoper zijn. Euroshopper is vaak even duur of zelfs goedkoper. En groenten zijn bij Aldi en Lidl alleen goedkoper als er bij AH geen aanbieding is.

Shampoo en wasmiddelspul halen we altijd bij Kruidvat in de aanbieding. Dan heb je vaak A-merken voor minder geld dan het goedkoopste spul bij de Lidl. Niet dat ik me druk maak om merknamen, maar toch altijd mooi meegenomen als dat dan ook nog eens goedkoper is. Ook kun je je eventueel je eigen wasmiddel, schoonmaakmiddel e.d. maken. Een beetje groene zeep, (baking) soda en azijn is alles wat je nodig hebt.

En als we dan een keer toch wat lekkers in huis willen hebben omdat er visite komt, maken we gewoon zelf een cake of een appel- of pruimentaart. Appeltjes kunnen wij hier gratis plukken van een boom in de buurt en die snijden we dan in stukjes en vriezen het in met een paar druppels citroensap. Ook krijg ik altijd wat pruimen, nectarines, appels, peren en walnoten van mijn oma, die een boomgaard heeft. En verder maken we ook wel eens onze eigen siroop of jam van geplukte rozenbottels of bramen. Dus we hebben nog nooit honger geleden.

[ Bericht 0% gewijzigd door miep_miep op 17-02-2012 14:56:46 ]
pi_108079424
10 euro per week??? makkelijk :D
pi_108087183
ik denk dat het mij wel zou lukken 10 euro per week. Ik woon alleen maar net als andijvie en witlof vries ik kant en klaar in en pastasauzen etc ook en andere groente net als broccoli doe ik ook porties invriezen eerst een blanceren en dan in porties invriezen.
  vrijdag 17 februari 2012 @ 18:29:13 #194
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_108089241
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 14:43 schreef Asmoooh het volgende:
10 euro per week??? makkelijk :D
jij laat je moeder alles kopen?
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  vrijdag 17 februari 2012 @ 18:33:39 #195
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_108089382
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 14:42 schreef miep_miep het volgende:

En groenten zijn bij Aldi en Lidl alleen goedkoper als er bij AH geen aanbieding is.

niet alleen aanbiedingsafhankelijk. Groente bij de Lidl is standaard goedkoper dan bij de AH. Daarnaast heeft de Lidl zelf ook altijd verschillende groentes in de aanbieding........
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  vrijdag 17 februari 2012 @ 18:36:00 #196
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_108089483
En de kwaliteit van de Lidl qua groenten en fruit vind ik voor die prijs ook goed te doen.
  vrijdag 17 februari 2012 @ 18:38:57 #197
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_108089585
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 18:36 schreef GimmeGore het volgende:
En de kwaliteit van de Lidl qua groenten en fruit vind ik voor die prijs ook goed te doen.
die is zelfs vaak beter dan andere supermarkten
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_108091784
Ik heb het wel eens anderhalve week met niks moeten doen.
Veel tosti's en friet en brood gegeten, want dat was het enige wat er nog lag.
Krijg er rillingen van als ik er aan denk.
Respect voor diegene die het nu met 10 euro per week moeten doen.

Is schuldhulp dan niet beter? krijg je toch iets van 80 euro?
  vrijdag 17 februari 2012 @ 19:42:52 #199
242204 YskaFredriksson
Vitamientjes zijn je vriendjes
pi_108092003
quote:
3s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 19:38 schreef fotostarter het volgende:
Ik heb het wel eens anderhalve week met niks moeten doen.
Veel tosti's en friet en brood gegeten, want dat was het enige wat er nog lag.
Krijg er rillingen van als ik er aan denk.
Respect voor diegene die het nu met 10 euro per week moeten doen.

Is schuldhulp dan niet beter? krijg je toch iets van 80 euro?
alsof je perse schulden moet hebben om max 10 euro per week uit te kunnen/willen geven pp voor eten..
Op kamers heb ik het sowieso vaak genoeg moeten doen en meestal eet ik dan helemaal niet slechter dan als ik wel 50 euro per week kan uitgeven.
Attentie attentie letten wij even op... [kerst] Creatieve FOK!kers voor een fijne kerst voor FOK!kers
pi_108092200
quote:
3s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 19:38 schreef fotostarter het volgende:
.

Is schuldhulp dan niet beter? krijg je toch iets van 80 euro?
schandalig offtopic: hoeveel je met schuldsanering overhoud om van te eten, is afhankelijk van hoeveel je uitgeeft aan je verdere vaste lasten ;)
je krijgt een vrij te laten bedrag, alles daarboven word afgedragen aan de schulden.
Dus als je vtlb noemmaariets 900 euro per maand is, en jouw vaste lasten zijn 800, dan hou je nog maar 100 per maand over om van te eten ;)

En als je vaste lasten hoger zijn dan je vtlb, dan hou je niks over om van te eten, en moet je toch echt kritisch kijken naar wat je kan schrappen :p
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')