Zeker!quote:
Dat.quote:Op zondag 30 mei 2010 15:31 schreef MouzurX het volgende:
Hoe zal de discussie gaan dan?
Hoe wordt het opgezet zeg maar?
Niet veel, daar het origineel er dan ook voor de nodige tijd af gaat.quote:Op zondag 30 mei 2010 15:22 schreef StateOfMind het volgende:
Ben benieuwd hoeveel kansloze kutkloontjes dit weer op gaat leveren.
Fijn, doe dat even in een ander topic, niet dezequote:Zoals in ons verkiezingsprogramma staat: het internet speelt een belangrijke rol bij de productie en verspreiding van cultuur, kennis en innovatie. En de overheid dient daarom een terughoudende rol te spelen bij het reguleren van internet.
Even een vragen-topic aanmaken dan?quote:Op zondag 30 mei 2010 15:42 schreef MouzurX het volgende:
Mij lijkt het me een goed idee om van tevoren eerst een lijst met vragen op te stellen, waarbij die 1 voor 1 worden afgegaan en er eventueel over doorgevraagd kan worden. Dus een mod post die vraag, teeven reageert erop en dan voor 5 minuten ofzo kan er door users op doorgevraagd worden.
Toch vraag ik me af hoe je het goed kan regelen, want als er 20 posts per minuut komen wordt het een bende.
Q&A's werken ook gewoon beter op een teamspeak ding waar iemand dus telkens 1 persoon kan laten praten, ipv dat iedereen zomaar een post kan neerzetten.
Teamspeak? Dat lijkt me wat onhandig.quote:Op zondag 30 mei 2010 15:42 schreef MouzurX het volgende:
Q&A's werken ook gewoon beter op een teamspeak ding waar iemand dus telkens 1 persoon kan laten praten, ipv dat iedereen zomaar een post kan neerzetten.
Dit dus.quote:Op zondag 30 mei 2010 15:47 schreef MrX1982 het volgende:
Leuk idee.
Als Fred Teeven pal staat voor internetvrijheid laat hij dat bijzonder slecht merken. Dat mag hij wel eens in de praktijk laten zien.
O, mag je hier alleen maar de loftrompet steken?quote:Op zondag 30 mei 2010 15:46 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Fijn, doe dat even in een ander topic, niet deze
quote:Op zondag 30 mei 2010 16:04 schreef heiden6 het volgende:
[..]
O, mag je hier alleen maar de loftrompet steken?
Mij niet gezien dan.
Stel hem er je kritische vragen maar overquote:Op zondag 30 mei 2010 15:47 schreef MrX1982 het volgende:
Leuk idee.
Als Fred Teeven pal staat voor internetvrijheid laat hij dat bijzonder slecht merken. Dat mag hij wel eens in de praktijk laten zien.
Ligt er maar net aan hoe je je vraag formuleert en hoeveel ruimte je openlaat voor vrije interpretatie van het antwoord.quote:Op zondag 30 mei 2010 16:08 schreef Zith het volgende:
Maaruh, ik denk dat teeven hier wel met een wat dubbele tong gaat spreken, tegen internetters zeggen dat de staat zich er niet zo veel moet bemoeien, en elders zeggen dat men niet zo moet klagen over verlies van online privacy.
Verschil daarmee is wel dat deze man antwoorden van een paar zinnen kon geven. Daarom kan ie het nog goed bijhouden. Dat zal er voor Teeven niet bij zijn, het gevaar is dan wel dat ie net de vragen uitkiest die hem uitkomen.quote:Op zondag 30 mei 2010 16:01 schreef yvonne het volgende:
Zo liep het verleden week met een auteur ( als voorbeeld)
FOK! in gesprek met Sjerp Jaarsma over "De Heineken ontvoering"
Alsof ze daar rekening mee houden, groot deel van examenkandidaten mag nog niet eens stemmen omdat ze <18 jaar zijn, en niet iedereen heeft Frans. Ik ben al klaarquote:Op zondag 30 mei 2010 16:27 schreef Eenskijken het volgende:
Waarom precies in de examentijd? Er is dan Frans 13:30-16.00, anders had ik zeker wel interesse..
Zijn dit misvattingen dan?quote:Op zondag 30 mei 2010 17:12 schreef Pizzakoppo het volgende:
Gelukkig krijgt hij een podium om alle misvattingen rondom zijn partij recht te kunnen praten, ik neem aan dat dit ook met linkse partijen gaat gebeuren.
Als linkse partijen dat aanbieden, zeker!quote:Op zondag 30 mei 2010 17:12 schreef Pizzakoppo het volgende:
Gelukkig krijgt hij een podium om alle misvattingen rondom zijn partij recht te kunnen praten, ik neem aan dat dit ook met linkse partijen gaat gebeuren.
Zo mag je erover denken. Zo denken veel mensen na zijn uitspraken. Dat wil hij hiermee rechtzetten. Ik vind het schitterend dat hij FOK! gebruikt om dat te doen. Vooral omdat wij de meest kritische doelgroep zijn, omdat fanatieke internetters het meest zitten met die uitspraken die hij recht wil zetten-verkeerd begrepen zijn.quote:Op zondag 30 mei 2010 17:16 schreef HugoChavez het volgende:
[..]
Zijn dit misvattingen dan?
Ik vrees het ergste en dat we hier op FOK! terecht hebben geconstateerd dat er met Fred weinig liberaal is aan de VVD.
Frits Bolkesteijn, die moet op de post justitie. Dan zou zelfs ik, als socialist, nog overwegen VVD te stemmen. Bolkesteijn is een echte liberaal, een echte intellectueel en uitermate interessant, fascinerend om naar te luisteren. Hoe die man zaken verwoord is schitterend en dat terwijl ik absoluut geen aanhanger van de VVD ben (eerder SP).
Maarten van Rossum en Bolkesteijn, die moeten vaker op TV komen, een verademing om naar te luisteren.
Maar die Teeven is echt brrrr....
Ik hoop dat velen hem zullen volgen.quote:Op zondag 30 mei 2010 16:38 schreef Omniej het volgende:
Complimenten ook voor Fred Teeven overigens; denk dat het inderdaad een van de weinige politici is die zich hier ooit aan zullen wagen.
Hij weet net zo goed als wij/jij dat wat hij hier gaat zeggen, voor altijd op Google te vinden zal zijn.quote:Op zondag 30 mei 2010 17:54 schreef rubje het volgende:
het klinkt bijna te mooi om waar te zijn maar ik blijf voorzichtig want het is en blijft een politicus die maar al te graag eerste zus zeggen en dan later zo doen.
eerst zien,dan geloven.
Toch kunnen verschillende op het internet gepubliceerde uitspraken van de heer Teeven als tegenstrijdig worden gezien. Zijn partij zou de vrijheid en privacy op internet verdedigen. Volgens Teeven zelf hebben de goeden niets te verbergen en moeten we het opsporingsdiensten niet te moeilijk maken. Ik ben benieuwd welk standpunt hij morgen in zal nemen, dat van zijn partij of van hem zelf.quote:Op zondag 30 mei 2010 18:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij weet net zo goed als wij/jij dat wat hij hier gaat zeggen, voor altijd op Google te vinden zal zijn.
Als het gesprek met Fred Teeven goed verloopt (en dat zal deels uiteraard afhangen van de inzet van Teeven zelf, maar vooral toch ook van een goede moderatie), kan dat wellicht een mooi visitekaartje zijn natuurlijk. Zou mooi zijn als andere politici daardoor over de streep kunnen worden getrokken om ook het hol van de leeuw in te duiken.quote:Op zondag 30 mei 2010 17:59 schreef Greys het volgende:
Ik hoop dat velen hem zullen volgen.
Maar wat Iteejer al zegt hierboven, anderen nemen de uitnodiging tot nu toe niet aan.
Luister hier vooral ook naar je eigen advies zou ik zeggen.quote:Op zondag 30 mei 2010 19:54 schreef Ringo het volgende:
We moeten nog afwachten wat ie te melden heeft.
Zijn standaard riedeltje, het is verkiezingstijd.quote:Op zondag 30 mei 2010 19:54 schreef Ringo het volgende:
We moeten nog afwachten wat ie te melden heeft.
Ik moet wel zeggen (en dit kan mijn postrechten ontnemen) dat de moderatie hier een beetje doorschietquote:
Ze zijn alvast aan 't oefenen.quote:Op zondag 30 mei 2010 20:06 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik moet wel zeggen (en dit kan mijn postrechten ontnemen) dat de moderatie hier een beetje doorschiet
Voor mij is het te overtrokken, ik snap dat de duimschroeven behoorlijk worden aangedraaid maar zo jaag je ook users weg imho, ik lees wel mee ipv posten als Dhr. Teeven aanwezig isquote:
Je weet zelf ook wel dat het anders een chaos wordt en dat we dit soort dingen dan écht kunnen vergeten een volgende keer. Jullie willen toch dat er meer politici vragen komen beantwoorden na meneer Teeven? Nou, dan is dit geen uitnodiging, zeg maar.quote:Op zondag 30 mei 2010 20:06 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik moet wel zeggen (en dit kan mijn postrechten ontnemen) dat de moderatie hier een beetje doorschiet
Hoe dan ook. Kamerlid, mollenkop, boevenvanger. In ieder geval een belangrijk persoon...quote:Op zondag 30 mei 2010 20:10 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat zou ie willen, het is 1 van de 150 kamerleden.
Oh Ringo, wat ben je toch een onafhankelijke vrijgevochten geestquote:Op zondag 30 mei 2010 20:16 schreef Ringo het volgende:
[..]
Hoe dan ook. Kamerlid, mollenkop, boevenvanger. In ieder geval een belangrijk persoon...
Ergens kan ik begrijpen dat mijn quote op Ringo wordt weggemod omdat hij het heeft over ... maar dit nodigd niet uit om mee te posten als er zo overtrokken gemodereerd wordt, ik doe er iig niet aan mee en heb niets tegen Dhr. Teeven, en hij zal ook wel weten hoe FOK! werkt dus vindt dat hierin te ver wordt doorgeslagen en dan is voor mij de lol er wel afquote:Op zondag 30 mei 2010 20:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Je weet zelf ook wel dat het anders een chaos wordt en dat we dit soort dingen dan écht kunnen vergeten een volgende keer. Jullie willen toch dat er meer politici vragen komen beantwoorden na meneer Teeven? Nou, dan is dit geen uitnodiging, zeg maar.
Dat begrijp ik dan weer wélquote:Dus zoals ook in de OP staat doen we een beroep op jullie om het hier normaal te houden. Kritiek mag best, maar alleen negatieve smilies (zoals die hier stonden en zijn verwijderd) en gebash nog voordat het heeft plaatsgevonden wordt gewoon verwijderd. Zoals dus al in de OP is aangekondigd.
Hij hoopt na deze verkiezingen toch minimaal een staatsecretaris plek voor elkaar te krijgen.quote:Op zondag 30 mei 2010 20:16 schreef Ringo het volgende:
[..]
Hoe dan ook. Kamerlid, mollenkop, boevenvanger. In ieder geval een belangrijk persoon...
Ook mee eens, maar mensen moeten wel hun mening kunnen blijven uiten en soms vind ik dat het dan net een stapje te ver gaat om alles weg te modereren.quote:Op zondag 30 mei 2010 20:21 schreef Greys het volgende:
Ik vind persoonlijke aanvallen op de heer Teeven weghalen absoluut geen overtrokken moderatie.
Het is nodig, dat blijkt maar weer.
Ik doe graag mee, als het systeem ook meewerktquote:Laten we nou gewoon eens met zijn allen laten zien dat dit soort dingen WEL kunnen op FOK!
En niet bij voorbaat al alle vooroordelen bevestigen.
Als je ziet hoe ongeveer alle BNW-klanten nu al zitten te reageren in het topic op de frontpage, dan hou ik mijn hart vast. (Ik heb er nog een paar zinvolle reacties proberen te geven, maar dat mislukte al snel. Het gaat nu al over de Bilderberg-groep.quote:Op zondag 30 mei 2010 20:24 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ook mee eens, maar mensen moeten wel hun mening kunnen blijven uiten en soms vind ik dat het dan net een stapje te ver gaat om alles weg te modereren.
[..]
Ik doe graag mee, als het systeem ook meewerkt
Ik ben ook geen fan van Teeven, maar ben benieuwd wat hij te melden heeft morgenquote:Op zondag 30 mei 2010 17:16 schreef HugoChavez het volgende:
[..]
Zijn dit misvattingen dan?
Ik vrees het ergste en dat we hier op FOK! terecht hebben geconstateerd dat er met Fred weinig liberaal is aan de VVD.
Frits Bolkesteijn, die moet op de post justitie. Dan zou zelfs ik, als socialist, nog overwegen VVD te stemmen. Bolkesteijn is een echte liberaal, een echte intellectueel en uitermate interessant, fascinerend om naar te luisteren. Hoe die man zaken verwoord is schitterend en dat terwijl ik absoluut geen aanhanger van de VVD ben (eerder SP).
Maarten van Rossum en Bolkesteijn, die moeten vaker op TV komen, een verademing om naar te luisteren.
Maar die Teeven is echt brrrr....
Lees maar terug, er staat echt nog zát kritiek en negatieve meningenquote:Op zondag 30 mei 2010 20:24 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ook mee eens, maar mensen moeten wel hun mening kunnen blijven uiten en soms vind ik dat het dan net een stapje te ver gaat om alles weg te modereren.
quote:Ik doe graag mee, als het systeem ook meewerkt
Ik dacht dat de ... opmerking van meneer Ringo in het algemeen bedoeld was, maar ik las alles vluchtig door dus ik kan er naast zittenquote:Op zondag 30 mei 2010 20:58 schreef Greys het volgende:
Lees maar terug, er staat echt nog zát kritiek en negatieve meningen
Dat mag ook gewoon. Alleen persoonlijk gebash is onnodig.
quote:
kritische vragen zijn wat anders dan gewoon iemand aanvallenquote:Op zondag 30 mei 2010 21:09 schreef Eenskijken het volgende:
Ik zie het alweer. al gaat zo hard gemodereert worden dat alleen de 'veliige' vragen gesteld gaan worden, geselecteerd door de admins', waar teeven makkelijk omheen kan lullen en waar niemand wijzer van wordt. Maar gelukkig blijft de reputatie van Fok in ieder geval wel risicoloos en positief\ (correct me if im wrong)
Dan ga ik je bij deze correcten, want het gaat echt niet zo zijn dat alleen de 'veilige' vragen gesteld gaan wordenquote:Op zondag 30 mei 2010 21:09 schreef Eenskijken het volgende:
Ik zie het alweer. al gaat zo hard gemodereert worden dat alleen de 'veliige' vragen gesteld gaan worden, geselecteerd door de admins', waar teeven makkelijk omheen kan lullen en waar niemand wijzer van wordt. Maar gelukkig blijft de reputatie van Fok in ieder geval wel risicoloos en positief\ (correct me if im wrong)
Ow ja, dat wordt lastig voor mijquote:Op zondag 30 mei 2010 21:00 schreef Drinky het volgende:
tussen 14:00 en 15:00, dan zitten de meeste mensen op hun werk, of op school
Ja, de HARDWERKENDE BURGER heeft wel wat beters te doen, terwijl alle Gelukszoekers en Uitkeringstrekkers alle tijd hebben om in discussie te gaan.quote:Op zondag 30 mei 2010 21:00 schreef Drinky het volgende:
tussen 14:00 en 15:00, dan zitten de meeste mensen op hun werk, of op school
Dan zet je je vraag nu vast in het Vragentopic en die zie je dan wellicht beantwoord als je terug bent, zoals OldJeller al zei.quote:Op zondag 30 mei 2010 21:30 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, de HARDWERKENDE BURGER heeft wel wat beters te doen, terwijl alle Gelukszoekers en Uitkeringstrekkers alle tijd hebben om in discussie te gaan.
Je vergeet al de mensen die op hun werk tijd genoeg hebben.quote:Op zondag 30 mei 2010 21:30 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, de HARDWERKENDE BURGER heeft wel wat beters te doen, terwijl alle Gelukszoekers en Uitkeringstrekkers alle tijd hebben om in discussie te gaan.
Idd, er zijn genoeg kantoorklerken die tussen het werk door op bijv FOK! zittenquote:Op zondag 30 mei 2010 21:32 schreef sig000 het volgende:
[..]
Je vergeet al de mensen die op hun werk tijd genoeg hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |