Geen tentamens om te leren ofzo?quote:Op zondag 30 mei 2010 10:22 schreef Graseter het volgende:
[..]
Computer aanzetten weer in bed liggen, na een half uur achter de computer gaan zitten met het raam open. Maar vandaag met raam + gordijn dicht.
Ehhh... het scheelt natuurlijk wel dat ik niet zoveel hoef te doen hier, ik zie er niet echt tegenop om te gaan werkenquote:
quote:
Ghehe..Ik kan soms ook fokken en werken tegelijk... wel handig jaquote:Op zondag 30 mei 2010 10:32 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Geen tentamens om te leren ofzo?
[..]
Ehhh... het scheelt natuurlijk wel dat ik niet zoveel hoef te doen hier, ik zie er niet echt tegenop om te gaan werken![]()
Ik doe eigenlijk niet anders, ik hoef alleen maar aanwezig te zijn en de boel in de gaten te houdenquote:Op zondag 30 mei 2010 10:35 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ghehe..Ik kan soms ook fokken en werken tegelijk... wel handig ja
De boel is weer dichtgegooid gelukkig.quote:
Welke boel? Die voor dat sportcentrum gedoe.quote:Op zondag 30 mei 2010 10:36 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
De boel is weer dichtgegooid gelukkig.
Ja daar kom jij toch langs.quote:Op zondag 30 mei 2010 10:37 schreef Graseter het volgende:
[..]
Welke boel? Die voor dat sportcentrum gedoe.
Beter ja!quote:Op zondag 30 mei 2010 10:36 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik doe eigenlijk niet anders, ik hoef alleen maar aanwezig te zijn en de boel in de gaten te houden
Oh ja, dat ook soms inderdaad, of de telefoon opnemen... maar het grootste deel van de dag bestaat uit koffie drinken en zittenquote:Op zondag 30 mei 2010 10:38 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Beter ja!
Ik moet soms nog met mensen praten en gegevens noteren...
Ja ze waren erachter gekomen dat ik wist dat het een gracht zou worden dus hebben ze er maar weer een stoep van gemaakt.quote:
Gelukkig maar.quote:Op zondag 30 mei 2010 10:39 schreef Graseter het volgende:
[..]
Ja ze waren erachter gekomen dat ik wist dat het een gracht zou worden dus hebben ze er maar weer een stoep van gemaakt.
Ik kom hier al zooo lang.quote:
Maar tegenwoordig af en toe nog eens.quote:
Als jij mij nou daar laat wonen kan ik anderhalf uur later opstaanquote:Op zondag 30 mei 2010 10:44 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Maar tegenwoordig af en toe nog eens.
Ik heb nog plaats over hoor.quote:Op zondag 30 mei 2010 10:45 schreef Graseter het volgende:
[..]
Als jij mij nou daar laat wonen kan ik anderhalf uur later opstaan
quote:
Jaquote:Op zondag 30 mei 2010 10:55 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Want je hamster loopt los door je huis heen?
Ja inderdaadquote:
Als je wat dingen moet gaan doen, dan hoef je je niet meer te vervelenquote:Op zondag 30 mei 2010 12:03 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ja inderdaadDus ik had me voorgenomen dit topic vol te spammen
Maar ik moet zo wel even wat dingen gaan doen!
Cool, die ga ik meepikken via de streamquote:
Geen kaartjesquote:Op zondag 30 mei 2010 12:48 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ga je vanmiddag naar plein open air? Is wel muziek voor jou..
Er zijn nog kaarten hoorde ik net van een van de organisatie. En er is goede overkapping hoorde ik van degene die er gisteren zijn geweest..quote:Op zondag 30 mei 2010 12:55 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Geen kaartjes
Wou eigenlijk naar kleintje hollands. Maar jah ... in die regen weinig zin haha
ach jah, gaat hem niet worden vandaagquote:Op zondag 30 mei 2010 13:00 schreef theKiD het volgende:
[..]
Er zijn nog kaarten hoorde ik net van een van de organisatie. En er is goede overkapping hoorde ik van degene die er gisteren zijn geweest..
Link naar de stream? Als ik Slash niet te zien krijg ga ik baby's slaan!quote:Op zondag 30 mei 2010 12:31 schreef aardappel het volgende:
[..]
Cool, die ga ik meepikken via de stream
Nou heb ik echt een schurft aan Pinkpop en zelfs dan weet ik die streams te vinden!quote:Op zondag 30 mei 2010 14:42 schreef Graseter het volgende:
[..]
Link naar de stream? Als ik Slash niet te zien krijg ga ik baby's slaan!
Bedanktquote:Op zondag 30 mei 2010 14:46 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Nou heb ik echt een schurft aan Pinkpop en zelfs dan weet ik die streams te vinden!
En als je digitale televisie hebt dan is er zelfs gewoon uitzending op cultura!
is een kleintjequote:Op zondag 30 mei 2010 14:34 schreef -_Tommy_- het volgende:
Net even snel een gigantische knuffelbeer gekocht voor het dochtertje van een vriend van mij. Ze is net geboren en dan moet ik maar even snel mijn goede kant laten zien. Is een beer van bijna 1,80!
Nou, dan heb ik de schurft aan jou! Muziekfestivalhater!quote:Op zondag 30 mei 2010 14:46 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Nou heb ik echt een schurft aan Pinkpop en zelfs dan weet ik die streams te vinden!
En als je digitale televisie hebt dan is er zelfs gewoon uitzending op cultura!
Wat tof!quote:Op zondag 30 mei 2010 14:34 schreef -_Tommy_- het volgende:
Net even snel een gigantische knuffelbeer gekocht voor het dochtertje van een vriend van mij. Ze is net geboren en dan moet ik maar even snel mijn goede kant laten zien. Is een beer van bijna 1,80!
Doet me denken aa ndie skoda reclame (als ik me niet vergis was het skodaquote:
Nee, Pinkpop haterquote:Op zondag 30 mei 2010 15:38 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Nou, dan heb ik de schurft aan jou! Muziekfestivalhater!!!!
is vaak met die optredens.quote:Op zondag 30 mei 2010 16:26 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Nee, Pinkpop hater! Overgewaardeerd, te duur festival!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |