Ter info: tijdens zijn uitzending (ja een jaar vóór de val) heeft hij een aantal situaties meegemaakt die hij hier niet heeft vermeld. Eén van die situaties is echt de druppel voor hem geweest. Maar dat moet hij zelf maar aangeven of vertellen. Bovendien had/heeft hij een schuldgevoel dat HIJ er niet was tijdens de val en daardoor niks heeft kunnen proberen om het te voorkomen.quote:Op woensdag 13 april 2011 06:07 schreef Mores het volgende:
Laat ik dan maar even mijn verhaal doen, ik heb gedient tijdens de val van Sebrenica, en ik heb dit verhaal aan meerdere mensen laten lezen, en allen hebben hun bedenkingen bij dit verhaal. Hoe kun je PTSS oplopen door iets waar je niet bij bent geweest? Hoe kun je pleinvrees uiten terwijl je wel in menigten kan ophouden, leg mij dat maar eens uit?
We wonen inmiddels samen, heb het ErwinRommel ook laten lezen en hij heeft er zijn goedkeuring aan gegeven.quote:Op woensdag 13 april 2011 16:08 schreef sp3c het volgende:
lijkt me niet helemaal aan jou om daar aanvullende info over te geven
quote:
Als je het allemaal niet had willen missen, waarom ga je dan bij de volgende veteranendag geen blauwe baret dragen, je zegt dat dat uit principe is, maar wat is je principe dan? Collega's schofferen die wel trots zijn om die baret wel te dragen?quote:Op woensdag 12 mei 2010 18:12 schreef ErwinRommel het volgende:
Ik heb heel vaak de vraag gekregen of ik het over wilde doen. En dan zeg ik steevast en vastberaden JA!!
Alles wat ik heb meegemaakt had ik niet willen missen. En mijn hart ligt nog steeds bij Defensie.
Maar als ik als ex-collega daar kritische vragen over stel dan moet ik mijn mond houden, of ik moet, om jou eigen woorden te blijven, dat ik terzijnertijd wel antwoorden krijg en dat, of zijn alleen maar een groep mensen die jou verhaal willen horen of begrijpen, blijkbaar begrijpen je ex-collega's je niet en heb je blijkbaar een 'fansite' onder jeugd die te jong is om Bosnië te begrijpen en je graag als 'aanbidders' ziet, te walgelijk voor woorden hoe jij staat te koketteren met je verleden!quote:Op woensdag 12 mei 2010 18:12 schreef ErwinRommel het volgende:
Nu jullie dit allemaal gelezen hebben, het staat jullie vrij om vragen te stellen mbt bovenstaande.
Ik zal echter niet ingaan, dat wil ik ook niet, op de discussie Srebrenica. Wel mogen jullie mij alles vragen mbt wat ik daar heb meegemaakt als Jan Soldaat, en hoe ik dat toen zag, en hoe ik daar nu over denk.
Ook over de nazorg, vraag mij en ik probeer mijn mening zo goed als het kan neer te zetten.
Ik wil dus geen politieke discussie zien, noch getroll of zgn. flame-bates. Daarop zal streng gemodereerd worden.
Hebben we hier te maken met censuur?, ik heb het al eerder door laten schemeren Lotusss, maar gezien je relatie met de topic starter zou ik niet modereren in dit topic, want anders heb je geen onafhankelijke taak meer als moderator en dan kan je het beste ophoepelen als moderator naar een ander topic, want je hebt mijn vertrouwen verloren, je modereert alleen nog maar in dienst van je vriendje ER.quote:Op dinsdag 19 april 2011 15:35 schreef rubje het volgende:
- Om scheve gezichten en getroll te voorkomen, graag dit even via mij per PM afhandelen. Thanks!-
Lieverd, als je vanmiddag of vanavond de telefoon opneemt kunnen we een en ander even telefonisch verduidelijken. Zodat de heel erge privé dingen hier niet gepost hoeven te worden, maar je twijfels wellicht wel weggenomen kunnen worden!quote:Op donderdag 21 april 2011 06:53 schreef Mores het volgende:
[..]
Hebben we hier te maken met censuur?, ik heb het al eerder door laten schemeren Lotusss, maar gezien je relatie met de topic starter zou ik niet modereren in dit topic, want anders heb je geen onafhankelijke taak meer als moderator en dan kan je het beste ophoepelen als moderator naar een ander topic, want je hebt mijn vertrouwen verloren, je modereert alleen nog maar in dienst van je vriendje ER.
Waar bemoei jij je mee? ben jij tegenwoordig de spreekbuis van hem op deze site? Ga jij effe lekker weg, Hij schrijft hier openbaar een verhaal, dan mag hij hier ook openbaar reageren.quote:Op donderdag 21 april 2011 07:08 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Lieverd, als je vanmiddag of vanavond de telefoon opneemt kunnen we een en ander even telefonisch verduidelijken. Zodat de heel erge privé dingen hier niet gepost hoeven te worden, maar je twijfels wellicht wel weggenomen kunnen worden!
Dat wordt dan vanavond want hij is net naar zijn werk vertrokken. En wees dan ook zo moedig om de telefoon op te nemen.quote:Op donderdag 21 april 2011 07:10 schreef Mores het volgende:
[..]
Waar bemoei jij je mee? ben jij tegenwoordig de spreekbuis van hem op deze site? Ga jij effe lekker weg, Hij schrijft hier openbaar een verhaal, dan mag hij hier ook openbaar reageren.
Waarom zou ik een telefoon moeten opnemen als iemand hier iets schrijft?quote:Op donderdag 21 april 2011 07:14 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Dat wordt dan vanavond want hij is net naar zijn werk vertrokken. En wees dan ook zo moedig om de telefoon op te nemen.
Op een zondag morgen vind ik 7:00 niet echt normaal... anyway, hoe laat kan ER je bellen? Hij is vanaf 17:00 thuis.quote:Op donderdag 21 april 2011 07:43 schreef Mores het volgende:
[..]
Waarom zou ik een telefoon moeten opnemen als iemand hier iets schrijft?![]()
Daarnaast ben ik de laatste avonden de deur uit geweest dus ik kan ook mijn vaste telefoon niet antwoorden, tenzij het op mijn mobiele is geweest, maar goed ik heb zelf meerdere malen gebelt maar geen antwoord terwijl ik mag aannemen dat jullie rond het tijdstip ( 0700) dus wel thuis waren, dus wie is hier zo moedig, als je zelf niet eens uit je rukbunker kan komen?
Komt goed.quote:Op donderdag 21 april 2011 08:02 schreef Rave_NL het volgende:
Een schriftelijke reactie zou wel op z'n plaats zijn. Zo krijgt hij wel een beetje de schijn tegen..
Waarom? Zijn jullie Gristenhonden?, anders is zondag gewoon een dag hoor, wat jij misschien normaal vind vinden anderen wel normaal, maar het blijkt dat je graag wilt dat we in jou 'wereldbeeld' leven en reageren, nou, ik kan je zeggen dart als je een uitzending via de baas hebt meegemaakt je daar een andere kijk op hebtquote:Op donderdag 21 april 2011 07:56 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Op een zondag morgen vind ik 7:00 niet echt normaal... anyway, hoe laat kan ER je bellen? Hij is vanaf 17:00 thuis.
Dit is gewoon om te treiteren. Kappen nu.quote:Op donderdag 21 april 2011 08:55 schreef Mores het volgende:
[..]
Waarom? Zijn jullie Gristenhonden?, anders is zondag gewoon een dag hoor, wat jij misschien normaal vind vinden anderen wel normaal, maar het blijkt dat je graag wilt dat we in jou 'wereldbeeld' leven en reageren, nou, ik kan je zeggen dart als je een uitzending via de baas hebt meegemaakt je daar een andere kijk op hebt
Kap jij maar eensquote:Op donderdag 21 april 2011 08:59 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Dit is gewoon om te treiteren. Kappen nu.
quote:Op donderdag 21 april 2011 09:52 schreef Rave_NL het volgende:
Vraag blijft dan wel waarom hij een blauwe baret weigert te dragen bij een officiële gelegenheid, maar ondertussen wel trots loopt te verkondigen dat hij in camo met een UNPROFOR-pet naar een DEF-meet komt...![]()
Ik had al een vermoeden, maar met deze post laat je je echt kennen.quote:Op donderdag 21 april 2011 08:55 schreef Mores het volgende:
[..]
Waarom? Zijn jullie Gristenhonden?, anders is zondag gewoon een dag hoor, wat jij misschien normaal vind vinden anderen wel normaal, maar het blijkt dat je graag wilt dat we in jou 'wereldbeeld' leven en reageren, nou, ik kan je zeggen dart als je een uitzending via de baas hebt meegemaakt je daar een andere kijk op hebt
Ik hou ook wijselijk m'n mond..quote:Op donderdag 21 april 2011 10:18 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Haha!
Ik heb al die tijd wijselijk mijn mond gehouden over wat ik van dit topic vind, en dat blijf ik voorlopig nog wel effe doen, omdat ik het anders te zielig vind worden voor betrokkenen. Ja, ook ik vertoon soms menselijke gevoelens. Maarruh, best vermakelijk dit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |