jaja slap lullen gaat je goed af hoor, petje afquote:Op vrijdag 18 juni 2010 17:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Door je goede onderbouwing ben ik overtuigd
Nee, je bent in de war, jij praat onzin en ik geef je gelijkquote:Op vrijdag 18 juni 2010 17:27 schreef Blupp het volgende:
[..]
jaja slap lullen gaat je goed af hoor, petje af
quote:Op vrijdag 18 juni 2010 17:31 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Nee, je bent in de war, jij praat onzin en ik geef je gelijk
Tegen deze 'want het is zo punt, lekker puh' argumentatie kan ik echt niet opquote:Op vrijdag 18 juni 2010 17:38 schreef Blupp het volgende:
[..]
nou dan, lul niet zo slap.
on topic weer graag.
Argentinie gaat het niet redden in de volgende ronde, tegenstander daar is beter (onderbouwing)
Bij een team dat 2 spelers van het rijtje Kun, Milito, Tevez, Higuain op de bank zet moet je daar sws niet raar van op kijkenquote:Op vrijdag 18 juni 2010 17:45 schreef Komakie het volgende:
Argentinie kan wel eens ver gaan komen.
De volgende ronde Mexico of Uruguay. Die zijn te pakken.
Daarna iets uit de poule van Engeland of Duitsland. Ook niet briljant.
Argentinie zit in een goed gedeelte van het schema. Je moet niet raar opkijken als ze ineens in de halve finale staan.
Verdedigend houdt het nog niet over maar ik ben het wel met je eensquote:Op vrijdag 18 juni 2010 17:45 schreef Komakie het volgende:
Argentinie kan wel eens ver gaan komen.
De volgende ronde Mexico of Uruguay. Die zijn te pakken.
Daarna iets uit de poule van Engeland of Duitsland. Ook niet briljant.
Argentinie zit in een goed gedeelte van het schema. Je moet niet raar opkijken als ze ineens in de halve finale staan.
Lees mijn postings eerst eens doorquote:Op maandag 21 juni 2010 14:44 schreef LaTiNo het volgende:
DAM, je bent een typische Argentijn. 2 Leuke potjes tegen inferieure tegenstanders en dan zijn we meteen weer de beste. De eerste de beste sterke (counter)-tegenstander die we krijgen en we zijn weg.
- Nederland
- Brasil
- spanje
Nog niets geleerd van de afgelopen 2 copa america's, WK 2006 en de Confederations Cup?
Geen zin in, aangezien je alleen maar bezig bent om iedereen hooghartig te kleineren, alsof je de wijsheid in pacht hebt. De man die eigenlijk bondscoach had moeten zijn....quote:Op maandag 21 juni 2010 14:47 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Lees mijn postings eerst eens door
Jij bent toch niet de Diego Armando Maradona, wel?quote:Op maandag 21 juni 2010 15:20 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Jij beweert iets en je weet vervolgens niet wat je zelf schrijft
Open kansen creeëren is niet belangrijk. Je moet ze erin schieten. Dat hebben ze "maar" 5 keer gedaan. Dan blijven er nog 5 over die er in hadden gemoeten. Waarschijnlijk zijn het er nog wel meer geweest.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Is er al een ander team geweest dat na 2 wedstrijden 10 open kansen heeft creeerd en er geen tegen heeft gekregen?
Hij moet natuurlijk wel een beetje snel reageren. Anders komt hij niet aan zijn postgemiddeldequote:Op maandag 21 juni 2010 15:10 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Geen zin in, aangezien je alleen maar bezig bent om iedereen hooghartig te kleineren, alsof je de wijsheid in pacht hebt. De man die eigenlijk bondscoach had moeten zijn....
Helaas hoop dat ik Arg wint, waardoor ik niet kan wensen om je hier weer te spreken na Arg's kansloze nederlaag ergens verderop het toernooi
Nigeria en ZK zijn sws al niet verkeerd, maar als je geen kansen creeert(Frankrijk, Italie, Engeland) heb je pas echt een probleemquote:Op maandag 21 juni 2010 15:50 schreef Komakie het volgende:
[..]
Open kansen creeëren is niet belangrijk. Je moet ze erin schieten. Dat hebben ze "maar" 5 keer gedaan. Dan blijven er nog 5 over die er in hadden gemoeten. Waarschijnlijk zijn het er nog wel meer geweest.
Daar moeten er meer van in. Ze zijn dus niet bepaald effectief. Als ze niet opbreken gaat ze dat tegen een goede tegenstander opbreken.
nou ja daar heb jij dan een keer een puntquote:Op maandag 21 juni 2010 17:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Nigeria en ZK zijn sws al niet verkeerd, maar als je geen kansen creeert(Frankrijk, Italie, Engeland) heb je pas echt een probleem
Frankrijk 1998 was wel ff heel veel beter dan dit Argentinie hoor.quote:Op woensdag 23 juni 2010 03:23 schreef Aloulou het volgende:
Wat een baas die Messi met dat mooie blauwe shirt en die aanvoerdersband. Hij begint ook steeds beter te draaien en ik vermoed dat hij dit Argentinie weleens bij de hand kan nemen naar de finale. Fenomenaal gewoon. Zeg het niet snel maar hij heeft zeker als enige wereldtopper het kaliber om de laatste grootheid Zidane te evenaren (vooral om een heel elftal aan de hand mee op sleeptouw te nemen om prijzen te pakken zoals zizou ook met Frankrijk deed).
Enige echte achilleshiel is de verdediging inderdaad. Tevens ben ik ervan overtuigd dat tegen grote tegenstanders Veron niet mee kan op het hoge niveau (bijv Spanje) en op zo'n belangrijke positie. Ik snap dan ook werkelijk waar niet waarom Cambiasso is thuis gelaten, wat een seizoen heeft hij gedraaid en zo belangrijk voor Inter geweest als absolute sleutelspeler.
Overigens moet ik Argentinie nog echt aan het werk zien tegen een goed draaiend elftal om te beoordelen of ze echt zo goed bezig zijn en de finale halen. Met zo'n zwakke verdediging ben je wel erg kwetsbaar namelijk als de tegenstander ook wereldsterren heeft in zowel de aanval als het middenveld (zoals Spanje bijv). Wat dat betreft is Javier Zanetti thuislaten zeer dom van pluisje.
Ik ook , na Nederland uiteraard, verder vind ik Messi de enige "ster" van het wk tot nu toe, alle andere zogenaamde sterren heb ik nog niet gezienquote:Op woensdag 23 juni 2010 10:06 schreef Klummie het volgende:
Het leukste is echt gewoon Pluisje langs de zijlijn, gewoon als supporter, alleen daarom gun ik Argentinië die titel al.
Echt he, als ik SCH ( waar is 'ie gebleven?) was zou ik wachten op een zichtbaar bouwvakkersdecollete.quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:36 schreef Twilight-Zone het volgende:
Ik hoop dat de man waar maradonna op sprong bij het 2e doelpunt zijn rug nog normaal is. Er zal zoiemand maar op je springen
Het gaat mij meer om Messi en waar hij toe in staat is. Er zijn meer voetballers die tot de wereldtop behoren, denk aan Cristiano toen hij zijn topseizoen bij United draaide (met Rooney) maar hij is niet de speler die een team bij de hand kan nemen. Daar komen meer zaken bij kijken zoals natuurlijk overwicht, iets wat Zidane wel had en zeker het WK in Duitsland liet hij nogmaals zien hoe groot hij was om het hele Franse team bij de hand te nemen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:06 schreef Blupp het volgende:
[..]
Frankrijk 1998 was wel ff heel veel beter dan dit Argentinie hoor.
Messi kan idd beter dan Zidane maar heeft dat nog niet laten zien, gaat wel steeds beter.
hij is de allerbeste, maar een natuurlijk overwicht heeft hij nou net weer niet vind ikquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:04 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Het gaat mij meer om Messi en waar hij toe in staat is. Er zijn meer voetballers die tot de wereldtop behoren, denk aan Cristiano toen hij zijn topseizoen bij United draaide (met Rooney) maar hij is niet de speler die een team bij de hand kan nemen. Daar komen meer zaken bij kijken zoals natuurlijk overwicht, iets wat Zidane wel had en zeker het WK in Duitsland liet hij nogmaals zien hoe groot hij was om het hele Franse team bij de hand te nemen.
Messi is de enige voetballer die ik daartoe in staat acht, Rooney, Cristiano, Ronaldinho, Gerrard en al die andere sterren kunnen dat zeker niet. Maradona kon het ook bij zowel Argentinie als Napoli. Als ik Messi zo met die aanvoerdersband zie in een vrije rol en zie hoe hij groeit (alsmede Argentinie) dit toernooi geef ik hem eens kans. Alleen moeten ze nog echt getest worden tegen een groot voetballand om te zien of ze het klusje kunnen klaren met zo'n zwakke verdediging. Ben erg benieuwd.
quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:53 schreef magik7777 het volgende:
Ik gun die vatsige cokesnuiver helemaal niks. Wat is hij een verschrikkelijk naar en naief mannetje. Geweldige voetballer, maar een verschrikkelijke slechte coach.
Argentinie was al zo goed als zeker door, en Griekenland speelde ECHT nog ergens voor. Begint die dikke pluis te miepen als de Grieken zijn goudhaantje een paar keer omver kegelen. Staat die prop langs de lijn kaarten te vragen voor de mensen die die overtredingen maken. Ik heb die Argentijnen overtredingen zien maken die minimaal rood verdienen, en dat terwijl Argentinie al zo goed als door was. Als je zo zuinig bent op die kleine trol, stel hem dan niet op, of zorg dat ie niet zo loopt te pingelen.
Die trol kan overgens wel goed voetballen, maar het team is bar en bar slecht...
Toch heeft hij wel een punt. Harde overtredingen worden veel te weinig bestraft imho, terwijl het spal wel continu dood gefloten wordt voor relatief kleine overtredingen. Ik heb toch wel een aantal overtredingen voorbij zien komen die zeker geel dan wel rood hadden moeten zijn. Soms lijkt het wel of de arbitrage bewust de andere kant opkijkt.quote:Maradona kwaad op arbitrage
Uitgegeven: 23 juni 2010 11:42
Laatst gewijzigd: 23 juni 2010 12:06
POLOKWANE - Sportief spel is ver te zoeken op het WK voetbal. Dat meent Maradona. De bondscoach van het Argentijns elftal haalde dinsdagavond na de met 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Griekenland fel uit naar de arbitrage, die verzuimde de Argentijnse vedette Lionel Messi in bescherming te nemen.
© ANPDe Grieken konden Messi naar hartenlust en straffeloos onderuit halen. ,,Het beroemde fair play bestaat hier niet. Want telkens als Messi aan de bal kwam, haalden ze hem neer. Waar gaat dit over?''
Maradona deed een hartstochtelijke oproep aan de scheidsrechters. ,,Geef een gele kaart aan de derde speler die een overtreding maakt op Messi. Dan zul je zien dat verdedigers hem niet meer schoppen. Zo staat het ook in de reglementen.''
was dat die aangeschoten hands die met Rood bestraft werd?quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:50 schreef magik7777 het volgende:
Arbitrage valt me zowiezo erg tegen, die rode kaart van Kewell vond ik ook ZWAAR overtrokken, en daardoor kost het Australie naar alle waarschijnlijkheid 2 punten.
Daarin wijkt Maradona niet af van welke andere coach ook. Ik heb Van Marwijk nog nooit op een persconferentie horen zeggen "Ja, die De Jong, die had ook Rood moeten hebben. Wat een schopper. Ik zal hem es effe!"quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:41 schreef magik7777 het volgende:
Maradonna is gewoon heel hypocriet.
[..] Veron had gisteren rood moeten krijgen, maar dat zegt dikke pluis niks over.
Yep. Dat was die.quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:52 schreef Symphonic het volgende:
[..]
was dat die aangeschoten hands die met Rood bestraft werd?
Dat is wel waar ja. Vond ik ook opmerkelijk. Beetje huilen voordat je geslagen wordtquote:Op woensdag 23 juni 2010 14:13 schreef magik7777 het volgende:
Maradonna begon voor het toernooi als enige coach al te piepen over fair play, en dat hij dat op het veld wou zien enz enz. Daarin wijkt hij wel af ten opzichte van andere coaches.
Nou nou, zeer zwakke Argentijnse elftal, toe maarquote:Goede spitsen en creatieve voetballers worden al jarenlang omvergetrapt, maar nu Messi het enige positieve is, in zijn zeer zwakke argentijnse elftal, word Maradonna steeds aggressiever en negatiever ten opzichte van het spel dat Argentinie jarenlang zelf gespeeld heeft.
Dat valt toch wel mee?quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:27 schreef Dr_Flash het volgende:
toch wordt er naar mijn idee behoorlijk kwistig met rode kaarten gestrooid. Ergens klopt er dus iets niet
quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:13 schreef magik7777 het volgende:
Maradonna begon voor het toernooi als enige coach al te piepen over fair play, en dat hij dat op het veld wou zien enz enz. Daarin wijkt hij wel af ten opzichte van andere coaches.
Goede spitsen en creatieve voetballers worden al jarenlang omvergetrapt, maar nu Messi het enige positieve is, in zijn zeer zwakke argentijnse elftal, word Maradonna steeds aggressiever en negatiever ten opzichte van het spel dat Argentinie jarenlang zelf gespeeld heeft.
Excuse me? Volgens mij leeft jij nog in de seventies ofzo. Sinds Pekerman de jeugd heeft gecoached is Fair Play onderdeel geworden van de Argentijnse spelers. Op wat bruten als Samuel en Collocini na zijn het allemaal technisch vaardige spelers die niet schoppen. Kijk er de stats van de afgelopen jaren maar op na.quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:41 schreef magik7777 het volgende:
Maradonna is gewoon heel hypocriet.
Argentijnen (en ook Italianen) staan al jaren bekend als teams, die hun tegenstanders letterlijk onder het gras schoppen. Ze spelen lelijk voetbal, en als er een tegenstander is met een technisch goede voetballer, dan krijgt die het te verduren.
Nu voor het eerst sinds 20 jaar (batistuta vond ik ook goed), hebben de Argentijnen een hele goede voetballer, en dan moet er ineens streng opgetreden worden? Veron had gisteren rood moeten krijgen, maar dat zegt dikke pluis niks over.
Ik welquote:Op woensdag 23 juni 2010 13:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Daarin wijkt Maradona niet af van welke andere coach ook. Ik heb Van Marwijk nog nooit op een persconferentie horen zeggen "Ja, die De Jong, die had ook Rood moeten hebben. Wat een schopper. Ik zal hem es effe!"
Zou zeggen dat Heinze en Masche ook wel redelijk schoppenquote:Op donderdag 24 juni 2010 10:04 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Excuse me? Volgens mij leeft jij nog in de seventies ofzo. Sinds Pekerman de jeugd heeft gecoached is Fair Play onderdeel geworden van de Argentijnse spelers. Op wat bruten als Samuel en Collocini na zijn het allemaal technisch vaardige spelers die niet schoppen. Kijk er de stats van de afgelopen jaren maar op na.
En lelijk voetbal? Sorry hoor, maar een team dat altijd de bal probeert te hebben en probeert aan te vallen met combinatievoetbal kun je toch niet echt lelijk voetbal noemen? Jij bent volgens mij een Brasiliaan....
Argentiniè heeft meer kwaliteit, maar ik heb het gevoel dat Duitsland wat beter staat. Vooral de Argentijnse verdediging moet scherp zijn.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Duitsland gaat natuurlijk niet van Argentinie winnen
Hebben de Argentijnen kwaliteit voorin dan?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:45 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Zou zeggen dat vooral Per en Arne scherp moeten zijn
Nee valt best mee, ze hebben maar 5 spitsen die er meer dan 30 inlegden in slechte competitiesquote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:49 schreef Morendo het volgende:
[..]
Hebben de Argentijnen kwaliteit voorin dan?
Wat is wel het probleem dan?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 19:19 schreef kalinhos het volgende:
Voorin zit het Argentijnse probleem dan ook niet. Integendeel.
toch denk ik dat het een remake wordt van 4 jaar terug
Achterin. Duitsland is helaas voor ze te goed.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 20:32 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Wat is wel het probleem dan?
Ok, dank je dat je kennis wilde delenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 20:47 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Achterin. Duitsland is helaas voor ze te goed.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 20:47 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Achterin. Duitsland is helaas voor ze te goed.
Als jij het al weet, waar gaat het dan nog over?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:28 schreef kalinhos het volgende:
Wat doe je nou uit de hoogte?Argentinië heeft nog geen fatsoenlijke wedstrijd gespeeld tot nu toe hoor. Tis dat ze 2x enorm mazzelen binnen 10 minuten tegen Mexico, tot dat moment was Mexico gewoon 2 niveaus beter. Tegen Duitsland gaan ze er gewoon af.
Ik denk het wel.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Duitsland gaat natuurlijk niet van Argentinie winnen
Bedankt voor je goed ondergebouwde meningquote:
Nogmaals, wat doe je uit de hoogtequote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:45 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Als jij het al weet, waar gaat het dan nog over?
Nee hoorquote:
Ik quote even de originele ( goede beargumenteerde ) post waar ik op heb gereageerd:quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:24 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Bedankt voor je goed ondergebouwde mening
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Duitsland gaat natuurlijk niet van Argentinie winnen
Over wie heb je het nu?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:27 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Het is een Argentijn, die zijn nu eenmaal zo. Raar volkje...
Ik kan me nog een wedstrijdje vier jaar geleden herinneren, op zo'n zelfde WK.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Duitsland gaat natuurlijk niet van Argentinie winnen
Moet dat uitgelegd worden gelet op de usernamesquote:
Probeer het eens in normaal Nederlands, misschien snapt iemand je danquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:34 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Moet dat uitgelegd worden gelet op de usernames
Nog meer open deuren om in te trappen?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:30 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Ik kan me nog een wedstrijdje vier jaar geleden herinneren, op zo'n zelfde WK.
In elk topic waar jij komt zeg jij dit altijd 1 keer. Verzin eens iets nieuws.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:58 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Probeer het eens in normaal Nederlands, misschien snapt iemand je dan
Blijkbaar scheelt dat er aanquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:59 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
In elk topic waar jij komt zeg jij dit altijd 1 keer. Verzin eens iets nieuws.
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:30 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik quote even de originele ( goede beargumenteerde ) post waar ik op heb gereageerd:
[..]
Ik zou een keer voetbal gaan kijkenquote:Op woensdag 30 juni 2010 01:55 schreef CarolusV het volgende:
Hoop dat Duitsland wint, zou een zege zijn voor het teamvoetbal ipv 11 enorme ego's in het veld.
He wat? Probeer het eens in normaal Nederlands, misschien snapt iemand je dan?quote:Op woensdag 30 juni 2010 00:00 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Blijkbaar scheelt dat er aan
Lullig voor jequote:Op woensdag 30 juni 2010 10:31 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
He wat? Probeer het eens in normaal Nederlands, misschien snapt iemand je dan?
quote:Op woensdag 30 juni 2010 09:20 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ik zou een keer voetbal gaan kijken
De Argentijnse achterhoede, daar zit het probleem. Die gaat kapot gespeeld worden als Muller, Poldolski en Klose een goede dag hebben.quote:Op woensdag 30 juni 2010 07:54 schreef Tarado het volgende:
Duitsland heeft twee keer leuk gevoetbald tegen teams die nogal statisch speelden en de ruimte lieten dit te doen, dit wordt een andere wedstrijd en dan zal toch de individuele klasse van de Argentijnse voorhoede de doorslag geven
Daar had moeten staan: Je hebt gelijk, das inderdaad nuttiger dan te gaan fokken over dingen waar ik geen flauw benul van hebquote:
We zullen het zien zondagquote:Op woensdag 30 juni 2010 11:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Daar had moeten staan: Je hebt gelijk, das inderdaad nuttiger dan te gaan fokken over dingen waar ik geen flauw benul van heb
Al verliest Argentinie dan nog slaat je opmerking dat er 11 ego's op het veld staan nergens opquote:
Oh jawel hoor, krijgen amper iets gedaan als team.quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Al verliest Argentinie dan nog slaat je opmerking dat er 11 ego's op het veld staan nergens op
Zoals ik al zei ga eerst eens voetbal kijken als je iets nuttigs wil toevoegenquote:Op woensdag 30 juni 2010 14:16 schreef CarolusV het volgende:
[..]
Oh jawel hoor, krijgen amper iets gedaan als team.
Mooi, dan kunnen de wat objectievere mensen verder praten.quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
En hier laat ik het bij
quote:Op woensdag 30 juni 2010 14:27 schreef CarolusV het volgende:
[..]
Mooi, dan kunnen de wat objectievere mensen verder praten.
exact, het feit dat je de identiteit van een geniale voetballer hebt aangenomen maakt jou nog geen kenner stumper.quote:
Leuk stukjequote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:39 schreef Arcee het volgende:
http://www.vi.nl/Achtergr(...)een-bal-aanneemt.htm
Doe me niet zo'n pijnquote:Op woensdag 30 juni 2010 14:34 schreef CarolusV het volgende:
[..]
exact, het feit dat je de identiteit van een geniale voetballer hebt aangenomen maakt jou nog geen kenner stumper.
zaterdagquote:
Er is niemand denk ik, behalve jij, die die zin niet begreep.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:58 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Probeer het eens in normaal Nederlands, misschien snapt iemand je dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |