Kom op, je zit niet meer op de middelbare schoolquote:Op woensdag 5 mei 2010 19:46 schreef Eva4Evah het volgende:
Maar ben nu weer thuis want ik moet voor morgen nog een berg huiswerk maken
Tja weet dat t stom klinkt, maar ja ze zijn wel heel streng en hebben zo door dat je t niet hebt gemaakt, en als je dat vaker dan 1x hebt, mag je niet meer herkansen, en dat risico wil ik niet lopen. Plus ik vind 5,5 uur rondbanjeren op een festival wel lang zat, en we hadden t wel weer gezien.quote:Op woensdag 5 mei 2010 19:48 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Kom op, je zit niet meer op de middelbare school
nee het was precies goed zo, je moet niet hutjemutje op elkaar gedrukt zitten ontstaat alleen maar frustratie/agressie door ook.quote:Op woensdag 5 mei 2010 19:50 schreef Q. het volgende:
Drukke boel in Park Transwijk maar er hadden nog makkelijk een paar duizend bij gepast. Eigenlijk.
Ik heb jou nog gezien.quote:Op woensdag 5 mei 2010 19:56 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
nee het was precies goed zo, je moet niet hutjemutje op elkaar gedrukt zitten ontstaat alleen maar frustratie/agressie door ook.
Inderdaad, ik vond het ook precies goed zoquote:Op woensdag 5 mei 2010 19:56 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
nee het was precies goed zo, je moet niet hutjemutje op elkaar gedrukt zitten ontstaat alleen maar frustratie/agressie door ook.
klopt met een vriend van mequote:Op woensdag 5 mei 2010 19:59 schreef Q. het volgende:
[..]
Had je beter moeten kijken. Jij was er samen met een vent.
Ik vind het ook geen probleem als mensen thuis studeren voor college en dergelijke. Ik stoor me alleen aan de gebruikte term 'huiswerk'. Hetzelfde als studenten die naar de universiteit refereren met 'school'...quote:Op woensdag 5 mei 2010 19:54 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Tja weet dat t stom klinkt, maar ja ze zijn wel heel streng en hebben zo door dat je t niet hebt gemaakt, en als je dat vaker dan 1x hebt, mag je niet meer herkansen, en dat risico wil ik niet lopen. Plus ik vind 5,5 uur rondbanjeren op een festival wel lang zat, en we hadden t wel weer gezien.
Oh jij bent zo'n uit de hoogte gevallen studentje? waar je je druk om kan makenquote:Op woensdag 5 mei 2010 20:02 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik vind het ook geen probleem als mensen thuis studeren voor college en dergelijke. Ik stoor me alleen aan de gebruikte term 'huiswerk'. Hetzelfde als studenten die naar de universiteit refereren met 'school'...
Yup, that's me!quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:05 schreef Memento-Mori het volgende:
Oh jij bent zo'n uit de hoogte gevallen studentje?
Als je denkt dat ik me daar druk om maak, heb je toch een heel verkeerd beeld van de werkelijkheidquote:waar je je druk om kan maken
je zegt zelf: "ik stoor me eraan"quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:09 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Yup, that's me!![]()
[..]
Als je denkt dat ik me daar druk om maak, heb je toch een heel verkeerd beeld van de werkelijkheid
Oh nee wacht, mevrouw kent me natuurlijk door en door...![]()
Ja, en waar zeg ik dat ik me er druk om maak?quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:12 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
je zegt zelf: "ik stoor me eraan"
Nouja waar je je maar aan stoort danquote:Op woensdag 5 mei 2010 20:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ja, en waar zeg ik dat ik me er druk om maak?
Storen kent natuurlijk ook verschillende gradaties...
Ik vraag me alleen af waarom jij je zo stoort aan mijn berichtje? Het zit je blijkbaar wel erg hoog met die "omhoog gevallen studentjes".quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:23 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Nouja waar je je maar aan stoort danhet maakt mij echt niet uit hoe iemand het allemaal noemt
Omdat ik er slecht tegen kan dat mensen zich beter voelen dan anderen. jij bent zeker ook zo'n iemand die HBOérs geen studenten maar scholieren noemt maar goed als ik je berichtje over de schoonmakers lees dan heb je e.e.a. sowieso niet helemaal begrepen in t leven en verder laat ik t hierbijquote:Op woensdag 5 mei 2010 20:25 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik vraag me alleen af waarom jij je zo stoort aan mijn berichtje? Het zit je blijkbaar wel erg hoog met die "omhoog gevallen studentjes".
Klopt!quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:27 schreef Memento-Mori het volgende:
Omdat ik er slecht tegen kan dat mensen zich beter voelen dan anderen. jij bent zeker ook zo'n iemand die HBOérs geen studenten maar scholieren noemt
Okee, doei knor!quote:maar goed als ik je berichtje over de schoonmakers lees dan heb je e.e.a. sowieso niet helemaal begrepen in t leven en verder laat ik t hierbij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo ver wil ik dan ook weer niet gaan...quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:27 schreef speknek het volgende:
Ik vind het in ieder geval al wat dat ze de route van de Giro gaan schoonmaken, anders zou ik bijna zelf hoogstpersoonlijk gaan stakingbreken door de boel te gaan vegen.
Bijna heh.
En wat is daar fout aan?quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:02 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hetzelfde als studenten die naar de universiteit refereren met 'school'...
Daar ben ik ook blij om, de bandjes op mijn racefiets kunnen niet zo goed tegen glasquote:Op woensdag 5 mei 2010 20:27 schreef speknek het volgende:
Ik vind het in ieder geval al wat dat ze de route van de Giro gaan schoonmaken, anders zou ik bijna zelf hoogstpersoonlijk gaan stakingbreken door de boel te gaan vegen.
Bijna heh.
Kerel, echt... Het is toch gewoon huiswerk. Het zijn opdrachten die je voor de werkgroep af moet hebben. Nou dat noem ik huiswerk.quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:02 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik vind het ook geen probleem als mensen thuis studeren voor college en dergelijke. Ik stoor me alleen aan de gebruikte term 'huiswerk'. Hetzelfde als studenten die naar de universiteit refereren met 'school'...
Hahahah, jaaaquote:Op woensdag 5 mei 2010 21:20 schreef The6thgate het volgende:
Oef wat een lekker weer uiteindelijk voor het bevrijdingsfestivalWas net op tijd binnen voor ze de boel dicht gooiden. Ben nou wel eens benieuwd wie Eva4evah dan wel niet was aangezien ik telkens naar het scherm zat te kijken
Ja vreemd altijd die podia naast elkaar.quote:Op woensdag 5 mei 2010 22:04 schreef Naamah het volgende:
Ik vond het wel leuk! Wel enorm druk in vergelijking met de laatste keer dat ik er was (paar jaar geleden). Lekker gezeten ergens tussen de podia in met onze half illegaal naar binnen gesmokkelde roseVond de podia wel een beetje onhandig opgesteld, stonden lekker tegen elkaar in lawaai te maken. Maaaaaaar was een leuke dag, lekker weer, lekker relaxed
Schoonmakers ontslaan en 600 Polen inhuren?quote:Op woensdag 5 mei 2010 20:22 schreef Nielsch het volgende:
Die zeikerige kloteschoonmakers hebben hun staking in Utrecht verlengd tot en met zondag 9 mei. Ik hoop echt dat dit tuig er nog geen halve cent bijkrijgt. Ga gewoon je werk doen, vies werkschuw tuig!
[ afbeelding ]
Die podia naast elkaar is niet zo raar, daar wisselen optredens af, zodat op t andere podium opgebouwd kan worden. Het was vooral dat t sculptuurpodium te dicht bij die podia stond.quote:Op woensdag 5 mei 2010 23:16 schreef Herr_Uberfrutzel het volgende:
[..]
Ja vreemd altijd die podia naast elkaar.
Enne, die rosé he, had je hulp van buitenaf? Zeg maar dat iemand een tas van buiten over het hek gooit? Zo hebben wij het namelijk gedaan met 2 rugzakken gekoelde pilsIk vertik het echt om onder het mom van 'veiligheid' me blauw te betalen aan duidelijk commerciele doeleinden.
Verder relaxed dagje idd!
Nou, dat zou inderdaad een oplossing kunnen zijn. Ik vind het gewoon asociaal om in een tijd waarin 10.000den mensen hun baan verliezen zo te gaan lopen piepen om een salarisverhoging.quote:Op woensdag 5 mei 2010 23:19 schreef Herr_Uberfrutzel het volgende:
[..]
Schoonmakers ontslaan en 600 Polen inhuren?Of wat is de oplossing?
Amen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 06:54 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Nou, dat zou inderdaad een oplossing kunnen zijn. Ik vind het gewoon asociaal om in een tijd waarin 10.000den mensen hun baan verliezen zo te gaan lopen piepen om een salarisverhoging.
Hier staan ook nog een aantal zakken (van mensen die hun vuilnis op 5 mei te laat hebben buiten gezet).quote:Op donderdag 6 mei 2010 09:55 schreef zatoichi het volgende:
Pff iedereen in mijn straat heeft de vuilnis buiten gezet; zal een lekkere tering zooi worden; gelukkig is het geen 25 graden...
Bel de controleurs dan krijgen ze een boetequote:Op donderdag 6 mei 2010 10:24 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hier staan ook nog een aantal zakken (van mensen die hun vuilnis op 5 mei te laat hebben buiten gezet).
Dat je te dom / lui bent om op de hoogte te blijven van recente ontwikkelingen vind ik nog tot daar aan toe, maar dat sommige mensen dan niet even het fatsoen kunnen opbrengen om hun zakken weer naar binnen te halen vind ik echt belachelijk.
Ligt eraan hoeveel anonieme grijze zakken er staan. Zou jij weten welke van jou zijnquote:Op donderdag 6 mei 2010 10:24 schreef Nielsch het volgende:
Hier staan ook nog een aantal zakken (van mensen die hun vuilnis op 5 mei te laat hebben buiten gezet).
Dat je te dom / lui bent om op de hoogte te blijven van recente ontwikkelingen vind ik nog tot daar aan toe, maar dat sommige mensen dan niet even het fatsoen kunnen opbrengen om hun zakken weer naar binnen te halen vind ik echt belachelijk.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:22 schreef Eva4Evah het volgende:
Wie gaat er zondag ook kijken naar de Giro d'Italia? Ik ga wel ff naar de finish tegen een uur of 5!
Ben het wel van planquote:Op donderdag 6 mei 2010 17:22 schreef Eva4Evah het volgende:
Wie gaat er zondag ook kijken naar de Giro d'Italia? Ik ga wel ff naar de finish tegen een uur of 5!
Als ik zo de overzichten zie , en de borden lees wordt dat niet makkelijk.quote:Op donderdag 6 mei 2010 19:45 schreef Naamah het volgende:
Ik kan niet, jammer genoeg. Moet nog even uitzoeken hoe ik die middag de stad uit ga komen met de auto..
Zal daar wel teringdruk zijn, ik kijk wel op/bij de Beneluxlaan. Kom toch de wijk hier bijna niet uit zondag.quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:22 schreef Eva4Evah het volgende:
Wie gaat er zondag ook kijken naar de Giro d'Italia? Ik ga wel ff naar de finish tegen een uur of 5!
En lukt het wel, zie dan maar is een parkeerplaats terug te vinden bij terugkomstquote:Op donderdag 6 mei 2010 20:02 schreef Q. het volgende:
[..]
Zal daar wel teringdruk zijn, ik kijk wel op/bij de Beneluxlaan. Kom toch de wijk hier bijna niet uit zondag.
Mijn fiets kan ik altijd wel ergens kwijt.quote:Op donderdag 6 mei 2010 20:05 schreef marcek het volgende:
[..]
En lukt het wel, zie dan maar is een parkeerplaats terug te vinden bij terugkomst
quote:Op donderdag 6 mei 2010 20:09 schreef Q. het volgende:
[..]
Mijn fiets kan ik altijd wel ergens kwijt.
waar is de finisch preciesquote:Op donderdag 6 mei 2010 17:22 schreef Eva4Evah het volgende:
Wie gaat er zondag ook kijken naar de Giro d'Italia? Ik ga wel ff naar de finish tegen een uur of 5!
quote:Op donderdag 6 mei 2010 20:14 schreef MissHobje het volgende:
[..]
waar is de finisch precies!
wij willen ook ff gaan kijken, best leuk enzo.
Huh, ze komen toch niet verder dan de Weg tot de Wetenschap? http://www.rondevanitalie(...)rt_giro_internet.pdfquote:Op donderdag 6 mei 2010 20:23 schreef Memento-Mori het volgende:
Ze komen ook langs de uithof dus misschien dat ik hier ga kijken,. naar de finish is zoveel gedoe volgens mij is alles zo'n beetje afgezet
Nouja dicht genoeg in de buurt danquote:Op donderdag 6 mei 2010 20:40 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Huh, ze komen toch niet verder dan de Weg tot de Wetenschap? http://www.rondevanitalie(...)rt_giro_internet.pdf
Ik ga iig naar de finish, lijkt me het leukst
gezellig juistquote:Op donderdag 6 mei 2010 20:49 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Nouja dicht genoeg in de buurt dan
Herculeslaan
Weg tot de Wetenschap
Sorbonnelaan
Archimedeslaan (busbaan),
Pythagoraslaan (busbaan)
Waterlinieweg (Busbaan)
Mij boeit het eigenlijk allemaal helemaal nieten naar de finish lijkt me helemaal niks, zal wel smoordruk zijn
Mij boeit het ook geen ene kút, maar laat ze d'r vooral maar lekker tegenaan fietsen; niet mijn probleemquote:Op donderdag 6 mei 2010 21:11 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
gezellig juistik geef ook geen klap om wielrennen, nouja in real life zien lijkt me wel vet. Ga meer voor de gezelligheid in t immer gezellige Utreg, of nie dan Utregters
![]()
Stakingsbrekers ftwquote:De Utrechtse straatvegers en vuilnisophalers willen doorgaan met hun staking totdat er een cao-akkoord ligt. Hun voorbeeld wordt gevolgd door hun collega's in Amsterdam, die donderdagochtend in staking zijn gegaan.
Vrijdag is er weer overleg tussen de drie betrokken bonden en de werkgevers, vertegenwoordigd door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten.
De Ondernemersvereniging Centrum Utrecht en het Centrummanagement Utrecht hebben alle betrokkenen bij de binnenstad opgeroepen om vrijdag de rommel in de binnenstad te komen opruimen. Eenieder die zich door de oproep aangesproken voelt wordt verzocht een bezem mee te nemen. Het Centrummanagement deelt vuilniszakken (met Giro-roze strikken) uit. “Juist deze vakantieweek, waarin wij naast grote aantallen bezoekers ook vele internationale gasten en cameraploegen verwachten voor de Giro, moet het centrum er goed bijliggen. Utrecht moet uitstralen dat het een warme, hartelijke en gastvrije stad is. En die boodschap is alleen maar over te brengen als het op zijn minst schoon is”, aldus de organisatoren van de actie.
De ad hoc-vegers verzamelen zich vrijdag om 11.00 uur op de Jansbrug.
Helaas heeft Nederland in de jaren '80 te weinig meegekregen van het Thatcherism... Zij wist tenminste hoe je met die lui moest omgaan!quote:Op donderdag 6 mei 2010 22:24 schreef Q. het volgende:
Ik hoop dat de stakingskas van de bonden snel leeg is zodat ze niet meer van dit soort achterlijke acties kunnen ondernemen. Vakbonden moeten verboden worden. Achterlijke 19e eeuwse instellingen.
Met als gevolg dat de UK er nu heel goed voor staat. Oh wacht...quote:Op donderdag 6 mei 2010 22:28 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Helaas heeft Nederland in de jaren '80 te weinig meegekregen van het Thatcherism... Zij wist tenminste hoe je met die lui moest omgaan!
Dat heeft daar weinig mee te maken, dat komt vooral door het ongebreideld geld over de balk smijten door Labour...quote:Op donderdag 6 mei 2010 22:29 schreef Q. het volgende:
[..]
Met als gevolg dat de UK er nu heel goed voor staat. Oh wacht...
En het verkwanselen van de industriele basis.quote:Op donderdag 6 mei 2010 22:30 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dat heeft daar weinig mee te maken, dat komt vooral door het ongebreideld geld over de balk smijten door Labour...
Ik wordt er nu wel een beetje moedeloos van, tis echt al een flinke pleuris zooi waar ik woon en dan pleurt iedereen gewoon blind, omdat de buurman dat ook immers doet en iets met schapen over een damquote:Op donderdag 6 mei 2010 22:21 schreef Nielsch het volgende:
VUILNISSTAKING NU VAN ONBEPAALDE DUUR
[..]
Stakingsbrekers ftw![]()
Jammer dat het niet mag![]()
Lekkere NIMBY-attitude weer, merk je ook eens waarom ook degenen die zich om jouw zooi bekommeren een degelijke beloning daarvoor verdienen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 22:24 schreef Q. het volgende:
Ik hoop dat de stakingskas van de bonden snel leeg is zodat ze niet meer van dit soort achterlijke acties kunnen ondernemen. Vakbonden moeten verboden worden. Achterlijke 19e eeuwse instellingen.
QFT.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:47 schreef Nosh het volgende:
[..]
Lekkere NIMBY-attitude weer, merk je ook eens waarom ook degenen die zich om jouw zooi bekommeren een degelijke beloning daarvoor verdienen.
Genoeg bijstandstrekkers die best verplicht kunnen worden tot dat werk om hun uitkering te ontvangen....quote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:59 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
QFT.
Overigens lost "dan zoeken ze maar een andere baan" het probleem niet op, want dan is er niemand meer om onze troep op te ruimen. Er staan vast niet al te veel mensen te springen om het van ze over te nemen voor hetzelfde loontje waar deze mensen het niet meer voor willen doen.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:54 schreef Naamah het volgende:
..én hoeveel rotzooi er op straat wordt geflikkerd én op welke plaatsen dat vooral gebeurd. In die zin dus ook wel leerzaam.
Terwijl ze er dan misschien niet eens financieel op vooruitgaan? Dat zie ik niet gebeuren.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:07 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Genoeg bijstandstrekkers die best verplicht kunnen worden tot dat werk om hun uitkering te ontvangen....
Ik denk dat niemand het hier echt weet, maar gezien je ingesloten bent door de route, zou je eraan kunnen denken je auto alvast voorbij de kruising met de marnixlaan te parkeren. Lopend kom je er altijd wel doorheen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:10 schreef Naamah het volgende:
Hey maar als ik zondag om 14:00 de stad uitrijd, dan moet dat toch gewoon goed gaan, toch? Of verkijk ik me dan ergens heel erg op?
Het is dan ook kiezen: of niet schoonmaken en helemaal geen uitkering of wel schoonmaken en een uitkering.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:41 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Terwijl ze er dan misschien niet eens financieel op vooruitgaan? Dat zie ik niet gebeuren.
Jij zou het er ook niet voor doen.
Dat kun jij vinden. Ik vind het pure diefstal als je in de bijstand zit terwijl je ook kan gaan schoonmaken voor je geld. Lekker land krijg je dan, als iedereen die niet wil werken maar op kosten van de staat mag gaan teren.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:03 schreef Mini_rulez het volgende:
ik vind het erg arrogant om te zeggen dat anderen het dan maar gewoon moeten doen en ze te veroordelen als ze daar niet om staan te springen. Niemand vraagt erom om met weinig talenten geboren te worden.
Ze hoeven het ook niet te doen wat mij betreft. Maar dan hebben ze wat mij betreft ook geen recht op ook maar 1 eurocent. Sorry hoor, maar het is toch van de zotte dat mensen die niet willen werken maar geld in de schoot geworpen moeten krijgen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:39 schreef Mini_rulez het volgende:
Zoals ik al zei, ik vind het erg arrogant om andere mensen maar te dwingen om iets te doen wat je zelf ook niet zou willen, alleen omdat zij niet het geluk hebben dat ze iets anders kunnen.
Dat betwijfel ik. Mijn werk is wellicht een stuk uitdagender (en lichamelijk minder zwaar), maar ik weiger te geloven dat een gemiddelde schoonmaker zonder kwalificaties mijn baan aan kan.quote:De hardwerkende burger? Misschien werkt de gemiddelde schoonmaker wel harder dan jij.
Er zijn genoeg Polen en Hongaren die het willen doen, daar ben ik van overtuigd. Die mogen hier nu ook werken, dus laat ze maar komen!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:43 schreef Mini_rulez het volgende:
Misschien moeten ze schoonmaken dan financieel aantrekkelijker maken, als nu niemand het wil doen.
Uhu. Ook de studiefinanciering maar afschaffen dan?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:43 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ze hoeven het ook niet te doen wat mij betreft. Maar dan hebben ze wat mij betreft ook geen recht op ook maar 1 eurocent. Sorry hoor, maar het is toch van de zotte dat mensen die niet willen werken maar geld in de schoot geworpen moeten krijgen.
[..]
Dat betwijfel ik. Mijn werk is wellicht een stuk uitdagender (en lichamelijk minder zwaar), maar ik weiger te geloven dat een gemiddelde schoonmaker zonder kwalificaties mijn baan aan kan.
Niet willen werken is natuurlijk niet zo zwart-wit. Als die mensen een leuke, fulfilling baan zouden kunnen krijgen zouden ze misschien best willen werken, maar ik denk dat de zin je snel vergaat als je alleen maar aan de slag kunt als schoonmaker of vuilnisman.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:43 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ze hoeven het ook niet te doen wat mij betreft. Maar dan hebben ze wat mij betreft ook geen recht op ook maar 1 eurocent. Sorry hoor, maar het is toch van de zotte dat mensen die niet willen werken maar geld in de schoot geworpen moeten krijgen.
[..]
Dat betwijfel ik. Mijn werk is wellicht een stuk uitdagender (en lichamelijk minder zwaar), maar ik weiger te geloven dat een gemiddelde schoonmaker zonder kwalificaties mijn baan aan kan.
Ik heb ook wel eens geen zin om te werken... maar om er dan maar mee op te houden en geld van anderen in m'n zak te steken vind ik gewoon diefstal. Sterker nog, ik had wel eens zoveel geen zin om te werken dat ik maar ontslag heb genomen. Toen kreeg ik - terecht - ook geen geld.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:48 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Niet willen werken is natuurlijk niet zo zwart-wit. Als die mensen een leuke, fulfilling baan zouden kunnen krijgen zouden ze misschien best willen werken, maar ik denk dat de zin je snel vergaat als je alleen maar aan de slag kunt als schoonmaker of vuilnisman.
Als bezuinigingsmaatregel vind ik dat absoluut geen gek idee. Als je ziet wat studenten uitgeven aan uitgaan, leuke tripjes en andere luxe-artikelen is die hele stufi niet nodig. Als je een flutstudie doet heb je nog genoeg tijd om ernaast te werken voor je geld, en als je een goede studie doet ga je later genoeg verdienen om je lening terug te betalen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:48 schreef Thomass het volgende:
[..]
Uhu. Ook de studiefinanciering maar afschaffen dan?
Mooi initiatief en prima dat de VVD daar aan meedoetquote:Enkele tientallen ondernemers, bijgestaan door raadsleden van de VVD, hebben vrijdag een deel van de binnenstad aangeveegd. Dit om bezoekers aan de stad tijdens de drukte van het komende Giro-weekend een al te rommelige aanblik van de stad te besparen.
De actie was een initiatief van de ondernemersvereniging Centrum Utrecht en het Binnenstadsmanagement en leverde vijftig volle afvalzakken op.
Hoe lang de vuilnisstaking gaat duren is nog onbekend. De bonden praten vrijdagmiddag met de werkgevers, en daar zou een akkoord uit kunnen komen. Of in dat geval zaterdag een grondige schoonmaakbeurt van de stad plaatsvindt is niet duidelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |