En hiermee toon je dus aan dat jij gewoon zelf de aangever bent in het hele gebeuren en probeert nu je gelijk te halen over de rug van de mods. Beetje smerig.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 21:43 schreef VancouverFan het volgende:
Diezelfde Mask of Sanity zegt later:
[..]
Een andere reactie op het gezeur van Gillete.
quote:Op zaterdag 8 mei 2010 21:56 schreef BansheeBoy het volgende:
Sorry dat ik zonder knipperlicht invoeg, maar ik vind de bijdrage van Gilette_M5 juist erg verfrissend en oprecht. We hebben meer van dat soort users nodig.²
Heb gereageerd daar. Dankzij quoten en net zo reageren, maar een post gezet. Na die post zal elke (ook al is de rest nog zo ontopic) userbashreactie weggehaald worden.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 21:43 schreef VancouverFan het volgende:
Diezelfde Mask of Sanity zegt later:
[..]
Een andere reactie op het gezeur van Gillete.
[..]
Het zal me pas een zorg zijn als je partij zou kiezen, een mod behoort objectief te zijn, dus wat je nu zegt is een beetje onzin.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 22:49 schreef paddy het volgende:
Kap eens met doen alsof ik partij voor jou kies. Je bent ergerlijk drammerig bezig, en hij gaat (en nog een paar) gaan daar net zo drammerig tegenin.
Dat mag jij allemaal vinden. Feit blijft wel dat deze faalhaas al langer aan het kloten is in andere topics met hetzelfde riedeltje van 'm. En hiermee is bewezen dat hij het gewoon zelf opzoekt, uitdaagt, en als meneer er dan niet meer uitkomt en er niet langskomt zoals het bij mij het geval is dan gaat hij hier lopen janken. Al dat OV Chipcardtopic gelezen waar ik je op gewezen heb? Spreekt boekdelen, het is gewoon een exacte kopie van zijn manier van discussiėren met anderen in het Millytopic. Ik heb er nu wel genoeg over gezegd. Fijne avond verder.quote:Re had al een hint gegeven.
Je mening over een onderwerp is prima. je mening dat je vind dat hij overkomt alsof hij het goed praat moet ook gewoon kunnen.
Dat walgelijke gebash (staat echt goedkoop) zonder ook maar met een tegenargument te komen waarom je zo denkt is ergerlijk.
Wanneer ik er op tijd bij was het ik het de kop ingedrukt. Is onmogelijk nu nog te doen, want er lopen draadjes doorheen.
Ik praat dus geen van beiden goed.
en dan boeit het me geen meter wie qua ontopic gedeelte nu gelijk heeft. Daar gaat het niet om. Het gaat om het alleen maar bashen tegen elkaar wanneer je een mening niet deelt.
Sowieso wel leuk topic: Discussie om Moskee vlakbij Ground Zero New Yorkquote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:54 schreef GrotePierFR het volgende:
Beetje islamofobe troll, maar in ieder geval opruiend:
Discussie om Moskee vlakbij Ground Zero New York
Heb je er problemen mee dat lang niet iedereen gediend is van jouw verstikkende ideologie in de vrije westerse wereld en dit ook (nog) mag uiten?quote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:54 schreef GrotePierFR het volgende:
Beetje islamofobe troll, maar in ieder geval opruiend:
Discussie om Moskee vlakbij Ground Zero New York
Iedereen wil zijn mening hier aan anderen dringen, op dit forum en in de politiek.quote:Op zondag 9 mei 2010 11:16 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Totdat Wilders c.s. aan de macht komt en je toevallig moslim bent. Dan wordt zelfs de grondwet zo aangepast, dat je geen recht meer hebt op een levenswijze die jij kiest.
jij mag blijkbaar ook alles schrijven en je laten lezen hier. wat is jouw probleem?quote:Op zondag 9 mei 2010 13:14 schreef GrotePierFR het volgende:
Waarom doen de mods hier trouwens niks aan de mensen die zich schuldig maken aan discriminatie uit islamofobie?
Blijkbaar mag je alles zeggen op dit forum.
Van wie ben jij nou weer een relkloontje?quote:Op maandag 10 mei 2010 15:30 schreef Izaag het volgende:
Waarom is BSB geband?
Hij is altijd zeer respectvol, scheldt niet en brengt het serieuze met de nodige humor.
Een andere mening toegedaan zijn (bijv homo zijn is een afwijking) is geen reden voor een ban, dunkt mij.
quote:Op maandag 10 mei 2010 12:52 schreef Sinofiel het volgende:
[..]
Dat maar snel iemand jou verkracht, kijken of je dan nog steeds zo begripvol bent
?quote:Op maandag 10 mei 2010 15:49 schreef GrotePierFR het volgende:
Waarom zijn islamofobe discriminerende uitlatingen toegestaan?
Het is soms nodig om mensen eens te laten inzien hoe laf de straffen tegen verkrachters zijn. Opgelegd door De Elite.quote:
Ik denk dat mensen die dergelijke banale opmerkingen plaatsen niet voor rede vatbaar zijn. Dan maar aankaarten bij het 'beheer'. Die hebben vast wel meer middelen om iemand tot de orde te roepen.quote:Op maandag 10 mei 2010 15:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het is soms nodig om mensen eens te laten inzien hoe laf de straffen tegen verkrachters zijn. Opgelegd door De Elite.
Even met beide benen op de grond zetten dus. En als je er "problemen" mee hebt, reageer je maar inhoudelijk in plaats van bij het Beheer te gaan lopen jammeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |