Prima dan verwijs ik je alvast naar dit topic waar opnieuw een aanzetquote:Op dinsdag 27 april 2010 22:21 schreef NJ het volgende:
[..]
En die kans heb je ook gewoon. Ik ga alleen geen scheidsrechter of kleuterjuf spelen.
Ik ga kijken of ik er nog wat mee kan doen..quote:Op vrijdag 30 april 2010 21:11 schreef Zeroku het volgende:
Mijn WIFI is onbeveiligd en "mehmet-pc" irriteert mij!
Gaat weer lekker hier.
Second that. Kan die kerel niet geband worden ofzo?quote:Op zondag 2 mei 2010 12:27 schreef elfzesendertig het volgende:
Jason__ in deze thread Nieuwe smarthpone | HTC vs Blackberry Vervelend kind...
Opgepakt door mijn collegaquote:Op zaterdag 1 mei 2010 11:00 schreef Zeroku het volgende:
CS5 downloaden?
Kijk hier () dan ook even meteen
.
quote:Op zondag 2 mei 2010 12:27 schreef elfzesendertig het volgende:
Jason__ in deze thread Nieuwe smarthpone | HTC vs Blackberry Vervelend kind...
quote:Op zondag 2 mei 2010 12:35 schreef Tijn het volgende:
[..]
Second that. Kan die kerel niet geband worden ofzo?
Ach ja, je topic heeft toch geen zin. Die vorige was dan ook niet zonder reden gesloten, vandaar dat jij daar niet in kon reageren. Datzelfde is nu met je huidige topic gebeurt, ik stel voor dat je niet weer een nieuwe opent.quote:Op maandag 3 mei 2010 17:03 schreef Athlon64x het volgende:
smegmanus die kleuter verneukt mijn hele topic![]()
jawel ik heb nog steeds geen goed advies die andere druiloor moet maar leven zoeken ipv ofok terorriserenquote:Op dinsdag 4 mei 2010 08:18 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Ach ja, je topic heeft toch geen zin. Die vorige was dan ook niet zonder reden gesloten, vandaar dat jij daar niet in kon reageren. Datzelfde is nu met je huidige topic gebeurt, ik stel voor dat je niet weer een nieuwe opent.
Als jij nou eens begint met een beetje moeite steken in je onderzoek en het schrijven van normaal Nederlands, dan volgt de rest vanzelf.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 15:17 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
jawel ik heb nog steeds geen goed advies die andere druiloor moet maar leven zoeken ipv ofok terorriseren
Denk dat A64x beterop zoek kan gaan naar de shift, komma en punt op zijn toetsenbord...quote:Op dinsdag 4 mei 2010 15:24 schreef Tijn het volgende:
Als jij nou eens begint met een beetje moeite steken in je onderzoek en het schrijven van normaal Nederlands, dan volgt de rest vanzelf.
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 15:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
Als jij nou eens begint met een beetje moeite steken in je onderzoek en het schrijven van normaal Nederlands, dan volgt de rest vanzelf.
Goed opgemerkt. Actie ondernomenquote:Op zondag 9 mei 2010 15:08 schreef Bart het volgende:
Wat voegt Ubuntu for n00bs #1 - doe hier je eerste installatie toe ten opzichte van [Linux/Unix] [/Gurus/helpen/newbies]$ ./deel 30
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 16:02 schreef Nizno het volgende:
http://forum.fok.nl/user/history/302231
topics kicken en alleen klagen. Ow en niet te vergeten er speciaal voor te registreren.
Een topic over het installeren van windows vista wordt toch ook niet dichtgegooid met de melding "er is al een centraal windows topic"?quote:Op zondag 9 mei 2010 23:18 schreef Sjowhan het volgende:
Leuk, maar zo krijgen we wel een wildgroei van topics in DIG.
Er is namelijk al een centraal topic over het gehele linux-systeem (waaronder dus ook Ubuntu valt). Zie [Linux/Unix] [/Gurus/helpen/newbies]$ ./deel 30
Gaarne daar verder in gaan
quote:Op zondag 9 mei 2010 23:40 schreef Dee. het volgende:
[..]
Een topic over het installeren van windows vista wordt toch ook niet dichtgegooid met de melding "er is al een centraal windows topic"?
quote:Op zondag 9 mei 2010 23:50 schreef Tijn het volgende:
Beetje raar om geen centraal Ubuntu-topic toe te staan. Dat is toch een heel eigen besturingssysteem en je kunt verwachten dat er in zo'n topic hele andere dingen worden besproken dan in het centrale Unix- en Linuxtopic.
Het draadje heb ik inderdaad weer geopend, ook omdat het wat specifieker ingaat op het gebruik van Ubuntu. No hard feelingsquote:Op maandag 10 mei 2010 00:13 schreef amvrosios het volgende:
Ik vind ook best dat er een apart Ubuntu topic mag zijn,dit is per definitie de ultieme distro om mee te beginnen,en daarbij is het zo dat hier nog veel in te ontdekken is, door een centraal topic toe te staan doe je juist iets TEGEN de wildgroei van topics.
No hard feelings? Dat maak ik GVD zelf wel uitquote:
i loldquote:Op maandag 10 mei 2010 15:20 schreef Bart het volgende:
[..]
No hard feelings? Dat maak ik GVD zelf wel uit![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |