abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 7 april 2010 @ 08:03:52 #1
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80031088


Het centrale FOK! topic over de Noord-Amerikaanse National Hockey League, de grootste en bekendste IJshockey League ter wereld. Bespreek hier je favoriete team(s), wedstrijden, en alles omtrent de sport IJshockey in de Verenigde Staten van Amerika en Canada.

Wat is de NHL?

De NHL staat voor National Hockey League, en is de voornaamste hockeycompetitie in Noord Amerika, en bevat teams uit zowel de Verenigde Staten van Amerika als Canada.

Hoe steekt de competitie in elkaar?

Bron: Wikipedia.

De National Hockey League bestaat uit 30 teams, verdeeld over twee conferences (Western Conference en Eastern Conference). Deze twee conferences zijn weer verdeeld over drie divisies. Elke conference bestaat dus uit 15 teams en elke divisie bestaat uit vijf teams. In het eerste gedeelte speelt een team in de competitie, zestien teams gaan dan verder in de play-offs.

Competitie opzet:

Elk team speelt in de competitie 82 wedstrijden, waarvan 41 thuis en 41 uit. Deze wedstrijden zijn niet gelijk verdeeld, een team speelt niet even vaak tegen elk team. Je speelt namelijk 24 wedstrijden in je divisie, zes wedstrijden per divisieteam. Dan speel je 40 wedstrijden tegen conferencegenoten die niet in je divisie zitten, vier wedstrijden per conferenceteam. De 18 wedstrijden die overblijven speel je tegen teams van de andere conference. Er wordt een keer tegen ieder team uit de andere conference gespeeld. De drie overblijvende wedstrijden worden gespeeld tegen random gekozen teams uit de andere conference. Voor de wedstrijden tegen de teams uit de andere conference wordt elk jaar afwisselend thuis en uit gespeeld. Dus de ploeg die het vorige seizoen op bezoek moest bij een team uit de andere conference, speelt het seizoen erop een thuiswedstrijd tegen datzelfde team. Deze opzet is van toepassing sinds het seizoen 2008 - 2009.

Play-offs opzet:

Na de competitie volgen de play-offs. Hieraan doen de beste acht teams van elke conference mee. Deze acht teams worden als volgt berekend: plaats 1-3 zijn gereserveerd voor de drie divisiewinnaars en plaats 4-8 voor de niet-divisiewinnaars met de meeste punten. Het kan dus voorkomen dat er een team negende is geworden, dus niet geplaatst voor de play-offs, terwijl het team meer punten heeft dan een divisiewinnaar.

De play-offs zijn eigenlijk het beste te zien als twee conferenceplay-offs, waarvan de beide winnaars tegen elkaar strijden om de Stanley Cup. Elke ronde bestaat uit een best of seven serie. In de eerste ronde van de conferenceplay-offs, de kwartfinale, speelt de nummer één van de conference tegen de nummer acht, twee tegen 7, drie tegen zes en vier tegen vijf. In de halve finale wordt er opnieuw geplaatst: het hoogst overgebleven team wordt al eerste geplaatst enzovoort. Nummer één speelt dan tegen nummer vier en twee tegen drie. De winnaars van deze serie spelen tegen elkaar in de conferencefinale. Het team dat deze serie wint krijgt alvast een prijs, maar die prijs is niet veel waard vergeleken met de prijs waarom de twee conferencewinnaars spelen. De winnaar van deze tweestrijd wint namelijk de Stanley Cup.

Het hoogst geplaatste team speelt eerst twee keer thuis en dan twee keer uit. Als de serie dan nog niet beslist is, zullen het hoogst geplaatste team eerst thuis spelen, indien noodzakelijk nog een wedstrijd uit en als de serie dan nóg niet beslist is, vindt de beslissing plaats in het stadion van het hoogstgeplaatste team.

Puntentelling:

Het team dat een wedstrijd wint, verdient twee punten. Het maakt voor de punten niet uit, of je de wedstrijd wint in de reguliere speeltijd, in de verlenging of tijdens een shootout. Als je de wedstrijd verliest in de reguliere speeltijd, krijg je nul punten. Als je de wedstrijd verliest in de verlenging of tijdens een shootout, krijg je één punt. In de play-offs zijn er geen punten zoals in de competitie, de winnaar krijgt een punt in de best of seven serie. In de play-offs maakt het niet uit of je de wedstrijd wint in de reguliere speeltijd of in de verlenging.


Wat zijn de spelregels van IJshockey?

Voor een goede doch beknopte uitleg van de spelregels, zie deze Wikipedia pagina.


Team overzicht:

Kaart met alle teams.



Atlantic Division:

New Jersey Devils
New York Islanders
New York Rangers
Philadelphia Flyers
Pittsburgh Penguins

Northeast Division:

Boston Bruins
Buffalo Sabres
Montreal Canadiens
Ottawa Senators
Toronto Maple Leafs

Southeast Division:

Atlanta Thrashers
Carolina Hurricanes
Florida Panthers
Tampa Bay Lightning
Washington Capitals



Central Division

Chicago Blackhawks
Columbus Blue Jackets
Detroit Red Wings
Nashville Predators
St. Louis Blues

Northwest Division

Calgary Flames
Colorado Avalanche
Edmonton Oilers
Minnesota Wild
Vancouver Canucks

Pacific Division

Anaheim Ducks
Dallas Stars
Los Angeles Kings
Phoenix Coyotes
San Jose Sharks


Links:

Officiële NHL Site.
NHL Wikipedia Nederlands
NHL Wikipedia Engels
Eastern Conference Wiki (Engels)
Western Conference Wiki (Engels)

OUDE NHL Topics:

NHL - Season 2005/2006
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 2
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 3
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 4
[NHL] - Season 2005/06 - Deel 5
[NHL] Season 2005/2006, Deel 6
[NHL] Season 2005/2006 Deel 7
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 8
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 2: Playoffs!
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 3: Playoffs!

HUIDIGE Reeks:

[NHL] Season 2007 - 2008
[NHL] Season 2007-2008 Part II
NHL Part 3: Battle for the Cup
[NHL] Part 4 - Working Overtime!
[NHL] Part 5 - Winter Special!
[NHL] Part 6 - Let the playoffs begin!
[NHL] Part 7 - Waar de playoffs in volle gang zijn..
[NHL] Part 8 - Seven Game series and Conference finals
[NHL] Part 9 - Met octopussen op het ijs
[NHL] Part 10 - Game 7, Stanley Cup Final!
[NHL] Part 11 - Het lange wachten is weer begonnen
[NHL] Part 12 - En we zijn weer los
[NHL] Part 13 - Waar de Canes eindelijk weer eens winnen
[NHL] Part 14 - Met de NHL Winter Classic achter de rug...
[NHL] Part 15 - Met de Olympic Break in het vooruitzicht....
[NHL] Part 16 - Eindsprint richting playoffs

En hier gaat het uiteindelijk allemaal om:


Game On!
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 7 april 2010 @ 08:05:05 #2
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80031102
Andere was ook net dicht.... ik wou em net dicht gaan gooien

Ducks liggen er definitief uit en de Western Conference is besloten.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 7 april 2010 @ 08:56:28 #4
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80031945
Sorry zag niet dat ik de laatste post had, was even een snelle post voordat ik weg moest naar mijn werk. Thanks Maartena
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80031995
tvp
Want ik heb destijds besloten, dat ik de harde weg ontwijk.
Dus blijf ik lopen door de sloten, het liefst in zeven tegelijk.
BZB - Zeven Sloten
pi_80032003
Avs toch naar de play-offs! Leuk, ik gun het ze wel op zich. Ze hebben een leuk seizoen gedraaid. Alleen jammer dat de Kings er ook in zitten

Verder: nu wordt het alleen in het oosten nog een BEETJE spannend, maar dan helpt het niet dat zowel de Rangers en de Thrashers hebben verloren. Maargoed, Rangers krijgen nog twee onderlinge duels met de Flyers.
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 7 april 2010 @ 09:05:32 #7
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80032143
Jeff Schultz was vanacht +5
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80035861
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80036128
quote:
Op woensdag 7 april 2010 09:05 schreef Theoden het volgende:
Zoooow! Ik weet dat het regular season is en bla bla bla bla, maar ik denk dat de Caps vandaag toch wel even weer hebben laten zie dat ze echt wel kunnen spelen tegen fatsoenlijke tegenstanders.

Penguins afgemaakt, kansloos!
Tsja, het verschil tussen de 2 ploegen is niet eens Crosby > Ovechkin, maar meer wat er omheen staat. Tuurlijk zijn Malkin en (in mindere mate) Staal ook geweldig, maar als je daar ook nog Semin, Backstrom, Knuble, Laich, Green, Fleischmann, etc. tegenover kan zetten, dan weet je wel hoe laat 't is...
pi_80037008
Nounou, Pens hebben natuurlijk nog wel meer goede spelers dan die drie. Orpik is een zeer betrouwbare verdediger en alhoewel ik Gonchar altijd een tikje overrated vind is dat toch ook niet de minste. Daarnaast hebben ze Fleury in het net en hebben ze vorig jaar nog de Stanley Cup gewonnen met vrijwel dezelfde ploeg. Ook geen matig ploegje dus
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80037200
8-5 verloren van Carolina
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80037465
5 tegengoals en 23 shots against in de eerste periode
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80037599
Ja ze zitten al met hun gedachten op de golfbaan/het strand denk ik.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  woensdag 7 april 2010 @ 12:02:57 #14
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80038089
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:49 schreef Saviola het volgende:
Ja ze zitten al met hun gedachten op de golfbaan/het strand denk ik.
Ach ja, je kan het ze nu ook niet meer kwalijk nemen. Misschien alleen voor Stamkos nog die nog een kans heeft om topscorer te worden.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80039429
quote:
Op woensdag 7 april 2010 11:32 schreef nyny83 het volgende:
Nounou, Pens hebben natuurlijk nog wel meer goede spelers dan die drie. Orpik is een zeer betrouwbare verdediger en alhoewel ik Gonchar altijd een tikje overrated vind is dat toch ook niet de minste. Daarnaast hebben ze Fleury in het net en hebben ze vorig jaar nog de Stanley Cup gewonnen met vrijwel dezelfde ploeg. Ook geen matig ploegje dus
Ik zeg ook niet dat de Pens een matige ploeg hebben, integendeel... als je een slechte ploeg hebt haal je niet 2 keer op rij de finale. En tuurlijk hebben ze nog meer goede spelers, alleen heeft Washington over de breedte toch meer aanvallende kwaliteit.

Laat ik 't zo zeggen: als Malkin en Crosby een offday hebben dan is 't een stuk erger dan dat als Ovechkin een offday heeft.

Overigens is Washington niet op alle punten geweldig, zie bijvoorbeeld de defensie. Tot nu toe zorgen ze er voor dat ze er simpelweg minimaal 1 meer inleggen dan de tegenstander. Hoop voor hun dat ze dat kunnen volhouden tot en met de Stanley Cup finals.
pi_80043777
tvp
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_80047340
Fleury was gisteren wel matig trouwens. Toen hij eruit moest zat hij met zijn stick de muren te bewerken

Ik vind Fleury nog steeds overrated.
pi_80048388
quote:
Op woensdag 7 april 2010 16:22 schreef Theoden het volgende:
Fleury was gisteren wel matig trouwens. Toen hij eruit moest zat hij met zijn stick de muren te bewerken

Ik vind Fleury nog steeds overrated.
Heb ik ook altijd gevonden, maar hij is wel beter dan Theodore.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80050180
Let's go Kings
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 7 april 2010 @ 17:59:25 #20
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80051378
quote:
Op woensdag 7 april 2010 16:47 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Heb ik ook altijd gevonden, maar hij is wel beter dan Theodore.
Caps moeten het ook niet hebben goaltending helaas, iets wat ze in de play offs kan gaan opbreken. Maar als je kijkt naar Theo's stats in de 2e helft van het seizoen, dan is het 1 van de betere goaltenders in de NHL.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80053345
quote:
Op woensdag 7 april 2010 16:22 schreef Theoden het volgende:
Fleury was gisteren wel matig trouwens. Toen hij eruit moest zat hij met zijn stick de muren te bewerken

Ik vind Fleury nog steeds overrated.
Fleury is wisselvalliger dan sommige andere top goalies, maar over het geheel gezien blijft hij een erg goede goalie. Hij heeft alleen wat meer last van off days
  Moderator woensdag 7 april 2010 @ 22:58:46 #22
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80066027
stom Colorado is stom

misschien handig als st Louis volgend jaar is wat wedstrijden in st Louis gaat winnen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_80072825
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80076812
quote:
Ach ja, maar beter ook. Het doet pijn aan je ogen om zo'n voormalige topper zo te zien afzwakken. Je kan beter stoppen als je nog een bepaald niveau haalt dan dat je langzaam de lines afzakt en uiteindelijk zelfs helemaal niet meer speelt (Zie bijv. Alexander Mogilny). Wat mij betreft doet die andere jeugdheld, Paul Kariya hetzelfde. Creëert voor de Blues weer de nodige salary ruimte (naast de ruimte die ze al hadden) om de zo broodnodige versterkingen te halen.

[ Bericht 1% gewijzigd door WesCAddle op 08-04-2010 11:44:32 ]
pi_80089471
quote:
Op woensdag 7 april 2010 17:59 schreef Katth het volgende:

[..]

Caps moeten het ook niet hebben goaltending helaas, iets wat ze in de play offs kan gaan opbreken. Maar als je kijkt naar Theo's stats in de 2e helft van het seizoen, dan is het 1 van de betere goaltenders in de NHL.
Theo heeft netjes gespeeld de laatste paar wedstrijden, maar Caps moeten het inderdaad niet hebben van goaltending. Als ze ook nog eens een top goalie hadden was het niet eens leuk meer
pi_80093511
quote:
Op donderdag 8 april 2010 11:37 schreef WesCAddle het volgende:

[..]

Ach ja, maar beter ook. Het doet pijn aan je ogen om zo'n voormalige topper zo te zien afzwakken. Je kan beter stoppen als je nog een bepaald niveau haalt dan dat je langzaam de lines afzakt en uiteindelijk zelfs helemaal niet meer speelt (Zie bijv. Alexander Mogilny). Wat mij betreft doet die andere jeugdheld, Paul Kariya hetzelfde. Creëert voor de Blues weer de nodige salary ruimte (naast de ruimte die ze al hadden) om de zo broodnodige versterkingen te halen.
Eens, maar het is toch jammer om zulke helden te zien aftakelen.
Vicariously I live while the whole world dies
  donderdag 8 april 2010 @ 19:15:07 #27
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80094238
Hey, Teemu is ook bijna 40...... en kan nog steeds als de besten meekomen.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_80103758
quote:
Op donderdag 8 april 2010 19:15 schreef maartena het volgende:
Hey, Teemu is ook bijna 40...... en kan nog steeds als de besten meekomen.
Het verschilt ook per speler he. Als iemand nog mee kan komen is het geen probleem, als iemand duidelijk aftakelt moet hij gewoon stoppen. Zie Chelios.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80115305
Nog 1 a 2 wedstrijden te gaan. Enkel Philadelphia en de Rangers vechten nog om een play-off plaats.

Laat Ovie of Sid er aub nog een paar inschieten zodat ze voorbij Sedin gaan qua totaal aantal punten... Liever dat zij de Art Ross winnen dan Sedin...
  vrijdag 9 april 2010 @ 10:44:45 #30
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80115429
Eerlijk gezegd denk ik dat Bryzgalov de MVP gaat winnen, maar 1 speler wordt nogal vergeten vind ik. Wat dacht men van Nicklas Backstrom?
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80115466
quote:
Op vrijdag 9 april 2010 10:41 schreef WesCAddle het volgende:
Nog 1 a 2 wedstrijden te gaan. Enkel Philadelphia en de Rangers vechten nog om een play-off plaats.
Bruins en Canadiens zijn er ook nog niet helemaal
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80119842
quote:
Op vrijdag 9 april 2010 10:44 schreef Katth het volgende:
Eerlijk gezegd denk ik dat Bryzgalov de MVP gaat winnen, maar 1 speler wordt nogal vergeten vind ik. Wat dacht men van Nicklas Backstrom?

Backstrom, geweldige center, al profiteerd hij natuurlijk wel van 't feit dat hij op een line met Semin en Ovechkin staat en dat hij geregeld Green achter zich ziet. Met een beetje geluk gaat hij de 100-puntengrens dit jaar doorbreken.

Denk dat hij bij een andere club een 1-op-1 center is, bij de Caps -mede door de aanwezigheid van anderen- is hij een 100-punt center. Wat natuurlijk niet wegneemt dat hij absoluut een erg goede speler is. Qua centers schat ik enkel Crosby, Malkin, Datsyuk en (qua potentie) Stamkos hoger in.

Overigens moet hij 't nog wel een aantal seizoenen zien vol te houden, je ziet té vaak spelers 1 a 2 seizoenen pieken om daarna af te zakken. Hoop dat dat niet bij hem zal gebeuren.
quote:
Op vrijdag 9 april 2010 10:45 schreef nyny83 het volgende:

[..]
Bruins en Canadiens zijn er ook nog niet helemaal
Net ff gecheckt, U heeft helemaal gelijk, excuus!
  Moderator vrijdag 9 april 2010 @ 12:50:18 #33
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80119914
ligt de Avalanche er al uit??

fok!king Avalanche
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_80120050
Zetterberg is van nature ook een center, schat ik ook hoger in.
Staal speelt nu in een matig draaiend team, maar ook die schat ik hoger in
Thornton (IN HET REGULIERE SEIZOEN) en Marleau schat ik ook hoger in
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator vrijdag 9 april 2010 @ 12:55:47 #35
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80120091
wie is op dit moment eigenlijk favoriet voor de cup?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_80120152
quote:
Op vrijdag 9 april 2010 12:55 schreef sp3c het volgende:
wie is op dit moment eigenlijk favoriet voor de cup?
Favorieten zijn wat mij betreft:
- Capitals
- Penguins
- Blackhawks
- Sharks

Outsiders zijn:
Sabres, Devils, Canucks, Red Wings
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator vrijdag 9 april 2010 @ 13:28:26 #37
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80121342
sabres vind ik ook wel leuk (sinds Grant Fuhr )

dat ga ik volgen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_80123156
quote:
Op vrijdag 9 april 2010 13:28 schreef sp3c het volgende:
sabres vind ik ook wel leuk (sinds Grant Fuhr )

dat ga ik volgen
Ryan Miller speelt er he, dit jaar waarschijnlijk de Vezina trophy winnaar (mits hij ook goed presteert in de playoffs). Verder niet echt topspelers maar wel een goed op elkaar ingespeeld team met af en toe een uitschieter (Let op Connolly, die kan fantastische dingen doen met een puck, en op Jason Pominville, snelle winger).
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator vrijdag 9 april 2010 @ 14:21:09 #39
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80123239
ja Connolly vind ik echt een geweldige ijshockeyer!

geen idee wat het is maar hij heeft iets ... hockey'igs
ik geniet echt van dat soort figuren
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_80124382
quote:
Op vrijdag 9 april 2010 12:57 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Favorieten zijn wat mij betreft:
- Capitals
- Penguins
- Blackhawks
- Sharks

Outsiders zijn:
Sabres, Devils, Canucks, Red Wings
Sharks een favoriet en Detroit een outsider daar moet ik toch eens goed om lachen..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80126063
quote:
Op vrijdag 9 april 2010 14:56 schreef Saviola het volgende:

[..]

Sharks een favoriet en Detroit een outsider daar moet ik toch eens goed om lachen..
De Sharks hebben over het algemeen gezien natuurlijk een beter seizoen gedraaid. Dat de Red Wings de laatste tijd ineens fantastisch in vorm zijn wil niet zeggen dat ze ook het betere team zijn.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80126877
De Sharks blijven chokers tot ze het omgekeerde bewijzen. En tot dat gebeurd reken ik ze niet bij de favorieten

Dit Detroit is, wanneer ze volledig fit zijn, gewoon beter. Hebben ze genoeg aangetoond.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80127092
We zullen zien, ik ben het er niet mee eens
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80150429
Zit nu Flyers @ Rangers te kijken, die spelen 2x achter elkaar tegen elkaar. Als de Rangers beide wedstrijden winnen halen ze de playoffs en lopen de Flyers de playoffs mis. Rangers staan nu voor. Spannend
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 10 april 2010 @ 03:12:13 #45
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80151144
Ovi's 50e
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zaterdag 10 april 2010 @ 03:33:20 #46
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80151294
Backstrom 101 points
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80151396
Ovy nu tied for goals en leading in points. Lets go!

Heerlijke wedstrijd weer.
  zaterdag 10 april 2010 @ 03:55:05 #48
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80151405
quote:
Op zaterdag 10 april 2010 03:53 schreef Theoden het volgende:
Ovy nu tied for goals en leading in points. Lets go!

Heerlijke wedstrijd weer.
Hij lead in goals, Crosby heeft er 49.

Jeff Schultz weer +4, nu +48 voor het seizoen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80151465
Ow klopt ja, ik zat die goal van gisteren nog bij die 49 van Cindy te tellen, maar die is natuurlijk al meegenomen. Even better!
  zaterdag 10 april 2010 @ 04:30:01 #50
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80151563
"Red Wings: 100 points for the 10th year in a row. "

Kon slechter.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_80154430
quote:
Op zaterdag 10 april 2010 02:15 schreef nyny83 het volgende:
Zit nu Flyers @ Rangers te kijken, die spelen 2x achter elkaar tegen elkaar. Als de Rangers beide wedstrijden winnen halen ze de playoffs en lopen de Flyers de playoffs mis. Rangers staan nu voor. Spannend
En als de Flyers de laatste in OT/SO verliezen en MTL verliest in regulation dan gaan zowel Flyers en Rangers door
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80155914
Oeh dat lijkt me wel een leuk scenario eigenlijk, heb het niet zo op die Canadiens
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80155960
quote:
Op zaterdag 10 april 2010 04:30 schreef popolon het volgende:
"Red Wings: 100 points for the 10th year in a row. "

Kon slechter.
Uiteindelijk toch gewoon weer een goed seizoen, ongelofelijk Zonder meer de beste franchise van de afgelopen 20 jaar in alle Amerikaanse sporten (NHL, NBA, MLB, NFL)
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 10 april 2010 @ 12:29:10 #54
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80156022
En wat als Bruins verliezen van de Caps, Montreal pakt minimaal 1 punt en Flyers verliezen in OT/SO van de Rangers? Liggen dan de Bruins buiten de play offs?
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80158516
quote:
Op zaterdag 10 april 2010 12:29 schreef Katth het volgende:
En wat als Bruins verliezen van de Caps, Montreal pakt minimaal 1 punt en Flyers verliezen in OT/SO van de Rangers? Liggen dan de Bruins buiten de play offs?
De Bruins hebben nog 2 wedstrijden te gaan.. maar als ze 0 punten pakken volgens jouw scenario krijg je dit:

6. Montreal 88 (39 wins) (3-1-0 onderlinge duels)
7. NY Rangers 88 (39 wins) (1-2-1 onderlinge duels)
8. Philadelphia 87 (40 wins)
---------------------------------------
9. Boston 87 (37 wins)
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zaterdag 10 april 2010 @ 14:40:22 #56
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80159368
quote:
Op zaterdag 10 april 2010 12:26 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Uiteindelijk toch gewoon weer een goed seizoen, ongelofelijk Zonder meer de beste franchise van de afgelopen 20 jaar in alle Amerikaanse sporten (NHL, NBA, MLB, NFL)
Uiteindelijk ja. Het zag er toch een tijdje niet zo best uit maar die eindsprint is geweldig.

Oilers zo bizar slecht, dat doet pijn in Edmonton. 60 punten? Hello?
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  zaterdag 10 april 2010 @ 20:03:24 #57
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80167789
Bruins 3 short handed goals in dezelfde powerplay.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80176058
quote:
Op zaterdag 10 april 2010 20:03 schreef Katth het volgende:
Bruins 3 short handed goals in dezelfde powerplay.
Ik heb het net opgezocht want ik geloofde je niet maar wat een fail van Carolina zeg, LOL
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80176512
quote:
Op zondag 11 april 2010 00:56 schreef Saviola het volgende:

[..]

Ik heb het net opgezocht want ik geloofde je niet maar wat een fail van Carolina zeg, LOL
haha ja, staat zelfs op de nhl.com frontpage. Zit nu naar Leafs @ Canadiens te kijken. Canadiens spelen nog ergens voor, en leuke rivaliteit natuurlijk
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 11 april 2010 @ 02:09:27 #60
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80177098
Bij de Penguins gaat Matt Cooke met een stretcher van het ijs na een vechtpartije met Evander Kane
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80177638
quote:
Op zondag 11 april 2010 02:09 schreef Katth het volgende:
Bij de Penguins gaat Matt Cooke met een stretcher van het ijs na een vechtpartije met Evander Kane
Mietjes zijn het ..... maar goed als je Cindy als leader hebt .....
pi_80181723
quote:
STAMKOS BECOMES THIRD-YOUNGEST TO SCORE 50 GOALS IN WIN

TAMPA, Fla. -- Steven Stamkos joined an elite group of NHL goal scorers and his biggest fans was in the stands to see it.

The No. 1 overall pick in the 2008 draft became the third-youngest player to score 50 goals in a season, and he scored the only goal in the shootout to lead Tampa Bay to a 4-3 victory over the Florida Panthers in the Lightning's home finale Saturday night.

At 20 years, two months and three days, only Wayne Gretzky (19 years, two months) and Jimmy Carson had 50-goal seasons earlier than Stamkos.
Onwaarschijnlijk eigenlijk. Hij is zelfs jonger dan Ovechkin toen die er 50 scoorde Maar echt geweldig hoe hij zich ontwikkelt. Heeft nu misschien al de beste one-timer in de NHL, als je hem bezig ziet op de PP elke keer weer..

Maargoed Stamkos en Ovechkin staan nu beide op 50, Crosby op 49. En alle drie komen ze vandaag nog in actie, het wordt dus razend spannend. Hun teams spelen nergens meer voor dus ik denk dat het zoveel mogelijk pucks naar Stamkos/Ovy/Crosby passen wordt
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80182971
Vanek heeft 4 goals van 5 tegen Ottowa, best wel netjes. Ben benieuwd naar wat Buffalo gaat doen in de Playoffs tegen Boston
pi_80183063
quote:
Op zondag 11 april 2010 13:08 schreef Fiama het volgende:
Vanek heeft 4 goals van 5 tegen Ottowa, best wel netjes. Ben benieuwd naar wat Buffalo gaat doen in de Playoffs tegen Boston
GEwoon winnen. Boston heeft nog steeds goede spelers, maar spelen als team matig dit jaar.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80183152
Knappe punch van Kane trouwens op Cooke Je verwacht het niet van zo'n jonge sniper, maar dat deed ie erg netjes.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80184802
quote:
Op zondag 11 april 2010 13:12 schreef nyny83 het volgende:

[..]

GEwoon winnen. Boston heeft nog steeds goede spelers, maar spelen als team matig dit jaar.
Klopt, ik verwacht wel dat ze zullen winnen.
  zondag 11 april 2010 @ 15:56:15 #67
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80188522
quote:
Op zondag 11 april 2010 13:15 schreef nyny83 het volgende:
Knappe punch van Kane trouwens op Cooke Je verwacht het niet van zo'n jonge sniper, maar dat deed ie erg netjes.
Daarna was er nog een vechtpartij die bijna 2 minuten duurde tussen Godard and Boulton. Denk dat beide minsten 20 tikken naar de kop hebben verwerkt zonder naar het ijs te vallen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80199975
Ovechkin niet meer gescoord tegen Boston de weg ligt open voor Stamkos

Al speelt Crosby nog tegen de Isles straks..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80200392
quote:
Op zondag 11 april 2010 15:56 schreef Katth het volgende:

[..]

Daarna was er nog een vechtpartij die bijna 2 minuten duurde tussen Godard and Boulton. Denk dat beide minsten 20 tikken naar de kop hebben verwerkt zonder naar het ijs te vallen.












Round 5, 5 keer behoorlijk goed en aan elkaar gewaagd

[ Bericht 4% gewijzigd door DiegoArmandoMaradona op 11-04-2010 20:48:40 ]
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_80202639
Rangers - Philly weer bezig. Winnaar haalt de playoffs Alles of niets! Rangers nu voor
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator zondag 11 april 2010 @ 21:20:25 #71
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80202737
go rangers!
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_80204813
Playoffs in de East liggen wel zo ongeveer vast..

#1 Capitals vs #8 Rangers (als NYR nu wint)
#1 Capitals vs #8 Canadiens (als PHI wint)

#2 Devils vs #7 Canadiens (als NYR wint)
#2 Devils vs #7 Flyers (als PHI wint)

#3 Sabres vs #6 Bruins

#4 Penguins vs #5 Senators
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zondag 11 april 2010 @ 21:56:01 #73
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80204953
Maakt me niet uit tegen wie de Caps moet, beide leuke teams om de series mee te beginnen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80205223
Damn.. 82 speeldagen en dan nog zo`n laatste wedstrijd . Kom er net pas achter, zet m gelijk ff op ESPN America .
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_80205255
quote:
Op zondag 11 april 2010 21:56 schreef Katth het volgende:
Maakt me niet uit tegen wie de Caps moet, beide leuke teams om de series mee te beginnen.
Philly verslaan ze denk ik makkelijker dan de Rangers. Rangers zijn een raar team... als Lundqvist goed in vorm is kunnen ze het elk team lastig maken.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80205554
quote:
Op zondag 11 april 2010 22:00 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Philly verslaan ze denk ik makkelijker dan de Rangers. Rangers zijn een raar team... als Lundqvist goed in vorm is kunnen ze het elk team lastig maken.
Maar Philly treffen ze zowiezo niet..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80206028
quote:
Op zondag 11 april 2010 22:06 schreef Saviola het volgende:

[..]

Maar Philly treffen ze zowiezo niet..
ohja, tuurlijk, dan gaan ze de Canadiens voorbij. Canadiens lijken me NOG makkelijker dan de Flyers, maar wordt sowieso een makkie voor de caps in de eerste ronde.
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 11 april 2010 @ 22:14:18 #78
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80206046
Als je het zo bekijkt dan heb ik liever de Rangers dan Canediens.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 11 april 2010 @ 22:20:40 #79
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80206383
quote:
Op zondag 11 april 2010 22:13 schreef nyny83 het volgende:

[..]

ohja, tuurlijk, dan gaan ze de Canadiens voorbij. Canadiens lijken me NOG makkelijker dan de Flyers, maar wordt sowieso een makkie voor de caps in de eerste ronde.
Canediens vind ik gevaarlijk dan de Rangers, vooral hun powerplay.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80209202
1-1!
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 11 april 2010 @ 23:10:14 #81
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80209267
quote:
Op zondag 11 april 2010 23:09 schreef nyny83 het volgende:
1-1!
Dit gaat nog spannend worden.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80209355
Zeker, ik hoop op een shootout
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80209814
Damn Lundqvist houdt de Rangers wel recht zeg..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80210063
quote:
Op zondag 11 april 2010 23:20 schreef Saviola het volgende:
Damn Lundqvist houdt de Rangers wel recht zeg..
ONgelofelijk dat voor de belangrijkste wedstrijd van het seizoen alleen Lundqvist komt opdagen.
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 11 april 2010 @ 23:32:50 #85
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80210399
Hoezo draag Carcillo een teethprotector, gast heeft geen eens tanden meer
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80210505
OT
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80210899
SO ! Prachtig..

82 wedstrijden, gelijk eindigen in EC, tegen elkaar moeten voor de beslissing en dan nog SO .

Dit lijken al wel playoffs .
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
  zondag 11 april 2010 @ 23:44:56 #88
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80210922
Daar gaan we dan, 82 wedstrijden gespeeld en dan wordt het beslist in een shootout
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80210946
Vind 't wel een tikje jammer dat een skills competitie de beslissing moet brengen.. had liever doorlopende OT gezien..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zondag 11 april 2010 @ 23:46:01 #90
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80210969
Crosby heeft ook #50
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80211015
quote:
Op zondag 11 april 2010 23:46 schreef Katth het volgende:
Crosby heeft ook #50
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zondag 11 april 2010 @ 23:47:36 #92
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80211040
En al 3 punten vanavond :p
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80211043
1-0 (1-0)
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_80211056
shootout!
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80211071
1-0 (1-1)
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_80211101
1-0 (2-1)
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_80211125
1-1 (2-2)

*EDIT*

Waarom doe ik dit
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_80211145
Wow nice 2-1 (3-2)
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_80211167
Flyers door naar de playoffs
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
  zondag 11 april 2010 @ 23:51:49 #100
107005 Saviola
CM Legend
pi_80211214
Haha wat een vreugde daar zeg..

ik wil ook weer playoffs
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80211215
Flyers winnen!
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 11 april 2010 @ 23:53:17 #102
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80211267
Canediens it is!

#1 en #2 in de powerplay.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 11 april 2010 @ 23:59:10 #103
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80211441
Ik ga slapen, Saviola succes met Stammer voor de Maurice "Rocket" Richard trophy

Beter hij dan Crosby!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 12 april 2010 @ 00:02:25 #104
107005 Saviola
CM Legend
pi_80211560
Dus.


East

[1] Washington Capitals - [8] Montreal Canadiens
[2] New Jersey Devils* - [7] Philadelphia Flyers
[3] Buffalo Sabres* - [6] Boston Bruins
[4] Pittsburgh Penguins - [5] Ottawa Senators

*tenzij Buffalo zometeen nog wint van de Devils, dan wisselen ze van positie


West

[1] San Jose Sharks - [8] Colorado Avalanche
[2] Chicago Blackhawks - [7] Nashville Predators
[3] Vancouver Canucks - [6] Los Angeles Kings
[4] Phoenix Coyotes - [5] Detroit Red Wings
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  maandag 12 april 2010 @ 00:10:50 #105
107005 Saviola
CM Legend
pi_80211796
Noooo Crosby scoort zn 51ste
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80213096
  maandag 12 april 2010 @ 01:24:12 #107
107005 Saviola
CM Legend
pi_80213295
Jaaaaa Stamkos scoort ook zn 51ste empty net goal op 9 seconden van het einde

Crosby heeft nog 11 minuten voor zijn 52ste.. anders hebben we 2 topschutters..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80213359
Wow in de laatste 10 seconden toch nog de 51ste voor Stamkos
  maandag 12 april 2010 @ 01:48:53 #109
107005 Saviola
CM Legend
pi_80213550
Isles scoren een late gelijkmaker zodat Crosby geen kans op een empty netter krijgt

Maar echt hoor, in de laatste minuut probeert ie op zn eentje nog die 52ste te scoren, echt he wat een actie maar Roloson hield hem nog eruit anders was dit gewoon de goal van het jaar die gast kan toch briljante dingen hoor..

maarja nu krijgt ie 5 minuten extra voor nummer 52.. tis billenknijpen
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  maandag 12 april 2010 @ 01:54:48 #110
107005 Saviola
CM Legend
pi_80213590
Jordan Leopold scoort de OT winner!

Stamkosssss
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80215156
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80217108
quote:
Op maandag 12 april 2010 01:48 schreef Saviola het volgende:
Isles scoren een late gelijkmaker zodat Crosby geen kans op een empty netter krijgt

Maar echt hoor, in de laatste minuut probeert ie op zn eentje nog die 52ste te scoren, echt he wat een actie maar Roloson hield hem nog eruit anders was dit gewoon de goal van het jaar die gast kan toch briljante dingen hoor..

maarja nu krijgt ie 5 minuten extra voor nummer 52.. tis billenknijpen
Hehe ja, hij had in de bank wel te horen gekregen dat Stamkos die 51ste had gemaakt Maarja, een tie is ook best leuk
  maandag 12 april 2010 @ 10:28:08 #113
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80217183
Ze moeten die trophy's ombouwen naar meeste punten per gespeelde wedstrijd en goals per wedstrijd
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80217257


Jeeeej playoffs
pi_80217422
Het was echt prachtig geweest als Crosby nog de 52e had gemaakt, wat een acties

Woensdag gaat het los! De Playoffs blijven toch altijd het leukst en spannendste om te kijken
pi_80217436
quote:
Op maandag 12 april 2010 10:28 schreef Katth het volgende:
Ze moeten die trophy's ombouwen naar meeste punten per gespeelde wedstrijd en goals per wedstrijd
niet geschorst worden is ook een kwaliteit
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 12 april 2010 @ 11:32:41 #117
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80219416
Mijn voorspellingen:

San Jose vs Colorado 4-0
Chicago vs Nashville 4-1
Vancouver vs Los Angeles 4-2
Phoenix vs Detroit 2-4

Washington vs Montreal 4-2
New Jersey vs Philadelphia 4-3
Buffalo vs Boston 3-4
Pittsburgh vs Ottawa 4-3

Dan krijg je dus:

San Jose vs Detroit
Chicago vs Vancouver

Washington vs Boston
New Jersey vs Pittsburgh

[ Bericht 3% gewijzigd door Katth op 12-04-2010 14:43:54 ]
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80219626
De mijne:

San Jose vs Colorado 4-2
Chicago vs Nashville 4-1
Vancouver vs Los Angeles 4-2
Phoenix vs Detroit 1-4

Washington vs Montreal 4-1
New Jersey vs Philadelphia 4-0
Buffalo vs Boston 4-2
Pittsburgh vs Ottawa 4-3

Uitgebreide voorbeschouwing op de playoffs en een overzichtje van het reguliere seizoen volgen nog!
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80220129
Hier de 2 game 7's die de Pens vorig jaar doormaakte, de ene wat spannender dan de ander;

Deze game werd toch wel een deceptie voor alle Capitals fans:




Die dive-save van Fleury op 1 seconde van het fluitsignaal vergeet ik nooit (op 9:10 in het filmpje) wat was dat een bloedstollende finale zeg

Ik vond het ook wel wonderbaarlijk hoe Penguins in Game 5 met 5-0 verloren en de volgende game weer gewoon winnen alsof er niets gebeurd is, maar dat in een Playoff Finale.
pi_80220330
Ik ga voor:

San Jose vs Colorado 4-2
Chicago vs Nashville 4-1
Vancouver vs Los Angeles 4-2
Phoenix vs Detroit 3-4

Washington vs Montreal 4-1
New Jersey vs Philadelphia 4-2
Buffalo vs Boston 4-2
Pittsburgh vs Ottawa 4-2
  maandag 12 april 2010 @ 12:42:18 #121
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80221619
Bedankt voor die herinnering
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 12 april 2010 @ 13:00:16 #122
107005 Saviola
CM Legend
pi_80222218
Op TSN staat een filmpje over de Rocket race van gisteren.. met oa ook die actie op't eind van Crosby nog

Anyway, ik waag me ook eens aan voorspellingen.

--------------------------------------------------------------------

San Jose vs Colorado 4-3
Chicago vs Nashville 4-2
Vancouver vs Los Angeles 4-3
Phoenix vs Detroit 1-4

Washington vs Montreal 4-0
New Jersey vs Philadelphia 2-4
Buffalo vs Boston 4-1
Pittsburgh vs Ottawa 4-1

San Jose vs Detroit 2-4
Chicago vs Vancouver 4-3

Washington vs Philadelphia 4-1
Buffalo vs Pittsburgh 1-4

Chicago vs Detroit 4-3

Washington vs Pittsburgh 2-4

Chicago vs Pittsburgh 2-4

Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80224988
je laat de Sharks zomaar een rondje doorgaan!
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 12 april 2010 @ 14:14:30 #124
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80225235
Je hebt de volgende rondes verkeerd volgens mij. Winnaar 1-8 moet tegen winner 3-6 en winnaar 2-7 tegen 4-5.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 12 april 2010 @ 14:28:33 #125
107005 Saviola
CM Legend
pi_80225883
quote:
Op maandag 12 april 2010 14:08 schreef nyny83 het volgende:
je laat de Sharks zomaar een rondje doorgaan!
Tuurlijk, meestal vliegen de Sharks er pas uit in de 2de ronde enkel vorig jaar was het eens wat vroeger.
quote:
Op maandag 12 april 2010 14:14 schreef Katth het volgende:
Je hebt de volgende rondes verkeerd volgens mij. Winnaar 1-8 moet tegen winner 3-6 en winnaar 2-7 tegen 4-5.
Zo werkt het niet hoor. Het is gewoon hoogst geplaatste tegen laagst geplaatste. Dus als de nrs 1,3,4 en 7 doorgaan dan moet 1 tegen 7 en 3 tegen 4.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80225908
quote:
Op maandag 12 april 2010 14:28 schreef Saviola het volgende:

[..]

Tuurlijk, meestal vliegen de Sharks er pas uit in de 2de ronde enkel vorig jaar was het eens wat vroeger.
[..]

Zo werkt het niet hoor. Het is gewoon hoogst geplaatste tegen laagst geplaatste. Dus als de nrs 1,3,4 en 7 doorgaan dan moet 1 tegen 7 en 3 tegen 4.
Klopt en klopt.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80226152
quote:
Op maandag 12 april 2010 12:42 schreef Katth het volgende:
Bedankt voor die herinnering
Geen probleem .

Een beetje in de stemming komen toch
  maandag 12 april 2010 @ 14:42:14 #128
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80226441
quote:
Op maandag 12 april 2010 14:28 schreef Saviola het volgende:

Zo werkt het niet hoor. Het is gewoon hoogst geplaatste tegen laagst geplaatste. Dus als de nrs 1,3,4 en 7 doorgaan dan moet 1 tegen 7 en 3 tegen 4.
Ah ok, heb ik dat ook weer helder

San Jose vs Detroit, heb er zin in!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 12 april 2010 @ 15:11:39 #129
107005 Saviola
CM Legend
pi_80227660
Wat al een tijdje in de lucht hangt zit er ook aan te komen..
quote:
# Sources are telling NHL Home Ice, that Brian Lawton GM of the Lightning and head Coach Rick Tocchet will let go of their duties later today
10 minutes ago via web
Met pas een nieuwe eigenaar zal die wel zijn eigen staff willen samenstellen. Ik ben er niet rouwig om iig; Lawton is een matig GM, Tocchet is een erg goeie assistent coach maar geen head coach, behalve Stamkos en Downie heeft ie niemand beter gemaakt en er is totaal geen systeem te ontdekken in het spel van Tampa, vooral verdedigend is het zo ontzettend zwak terwijl er genoeg goede spelers rondlopen.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  maandag 12 april 2010 @ 15:18:03 #130
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80227892
Net ff Stammers 51e bekeken, mooi hoe ze dat vieren
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 12 april 2010 @ 16:28:35 #131
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80230524
Ducks speelden hun laatste wedstrijd van het seizoen.... 7-2 tegen de Oilers.

Exit with a bang?
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_80232335
Mja, het blijven de oilers
pi_80261077
Vicariously I live while the whole world dies
  dinsdag 13 april 2010 @ 13:36:34 #134
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80261765
Nice
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  Moderator dinsdag 13 april 2010 @ 13:43:05 #135
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80262039
quote:
Blues toch nog boven de Flames geeindigd

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_80262431
Met een puntenaantal waarmee ze de zevende seed in het oosten gehad zouden hebben
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator dinsdag 13 april 2010 @ 14:04:58 #137
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_80262919
joh hou toch gewoon je mond!
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 13 april 2010 @ 16:42:13 #138
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80269557
Tampa heeft trouwens 7% kans om 2e overall pick te winnen met de draft drawing, dus Saviola duimen!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 13 april 2010 @ 18:15:05 #139
107005 Saviola
CM Legend
pi_80273239
Normaal hadden we al minstens de 3rd overall maar ze moesten zonodig hun laatste 3 matchen winnen
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80273449
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 18:15 schreef Saviola het volgende:
Normaal hadden we al minstens de 3rd overall maar ze moesten zonodig hun laatste 3 matchen winnen
hehe ja, beetje zinloos als je toch de playoffs al misloopt.
Vicariously I live while the whole world dies
  dinsdag 13 april 2010 @ 19:05:55 #141
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80274964
quote:
Op dinsdag 13 april 2010 18:20 schreef nyny83 het volgende:

[..]

hehe ja, beetje zinloos als je toch de playoffs al misloopt.
Naja, Stamkos heeft er nog een trophy aan over gehouden. Maar met oog op de toekomst hadden ze het beter kunnen laten ja.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 13 april 2010 @ 19:06:43 #142
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80274996
Caps zijn trouwens 30-4-7 sinds Ovechkin captain is. DAMN!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 13 april 2010 @ 19:13:05 #143
107005 Saviola
CM Legend
pi_80275209
Zowiezo bizar goede cijfers die Caps.. ik bedoel, ze hebben uit 67 van hun 82 wedstrijden minstens een punt gehaald
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  dinsdag 13 april 2010 @ 19:23:56 #144
10995 WasQ
Godmiljaar!!
pi_80275693
San Jose vs Colorado 4-1
Chicago vs Nashville 4-0
Vancouver vs Los Angeles 4-2
Phoenix vs Detroit 1-4

Washington vs Montreal 4-1
New Jersey vs Philadelphia 4-1
Buffalo vs Boston 2-4
Pittsburgh vs Ottawa 4-1
Doe maar jong ik heb toch geen muil!
pi_80282768
Ik zal me ook aan een voorspelling wagen:

San Jose vs Colorado 4-1
Chicago vs Nashville 4-1
Vancouver vs Los Angeles 4-2
Phoenix vs Detroit 2-4

Washington vs Montreal 4-0
New Jersey vs Philadelphia 4-3
Buffalo vs Boston 2-4
Pittsburgh vs Ottawa 4-1
pi_80291649
Toch even die lottery kijken.. je weet nooit dat we 'm winnen
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80291899
Boring, alle posities blijven gewoon hetzelfde.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80293911
Bruins hebben een goeie deal gemaakt met de Leafs dan. 2nd pick is een goede speler
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 14 april 2010 @ 09:23:26 #149
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80294168
quote:
Op woensdag 14 april 2010 09:11 schreef nyny83 het volgende:
Bruins hebben een goeie deal gemaakt met de Leafs dan. 2nd pick is een goede speler
En van Phil Kessel af en een goede pick
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80294568
quote:
Op woensdag 14 april 2010 09:23 schreef Katth het volgende:

[..]

En van Phil Kessel af en een goede pick
Precies! Hoe lekker wil je het hebben. Toch komen de Leafs er ook wel weer bovenop. Ze hebben met Giguere nu een aardige goalie en met spelers als Phaneuf, Kaberle, Schenn, Grabovski en Stalberg moet je toch ook wel een redelijk resultaat kunnen neerzetten. En Kessel in vorm is zo slecht nog niet (wel overbetaald)

[NHL] Oilers winnen draft loterij
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80294850
Ohja, Capitals gaan voor Theodore als goalie zoals verwacht. Backstrom haalt mogelijk Game 1 niet (ziek)
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 14 april 2010 @ 09:52:29 #152
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80294864
quote:
Op woensdag 14 april 2010 09:39 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Precies! Hoe lekker wil je het hebben. Toch komen de Leafs er ook wel weer bovenop. Ze hebben met Giguere nu een aardige goalie en met spelers als Phaneuf, Kaberle, Schenn, Grabovski en Stalberg moet je toch ook wel een redelijk resultaat kunnen neerzetten. En Kessel in vorm is zo slecht nog niet (wel overbetaald)

[NHL] Oilers winnen draft loterij
Ach je weet maar nooit. Zelfs zonder een goeie draft pick kan je nog flink verbeteren komend seizoen. Coyotes en Kings hebben dat ook bewezen. Hopen dat je wat goede free agents kan oppikken.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  woensdag 14 april 2010 @ 09:54:09 #153
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80294903
quote:
Op woensdag 14 april 2010 09:51 schreef nyny83 het volgende:
Ohja, Capitals gaan voor Theodore als goalie zoals verwacht. Backstrom haalt mogelijk Game 1 niet (ziek)
Dat is mooi kut, volgens mij is dat dan de 1e wedstrijd die hij dit seizoen mist. Ben wel benieuwd hoe de 1e line loopt zonder hem. Dan verwacht ik dat ze Brendan Morisson op de 1e lijn zetten en Brooks Laich gewoon op de 2e laten staan.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  woensdag 14 april 2010 @ 14:40:59 #154
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80304967
EA's voorspelling (let vooral op de Sharks ):

EA's 2010 Stanley Cup Playoff Results
Conference Quarterfinals
Capitals def. Canadiens, 4-0
Penguins def. Senators, 4-0
Sabres def. Bruins, 4-2
Flyers def. Devils, 4-3
Avalanche def. Sharks, 4-2
Red Wings def. Coyotes, 4-2
Canucks def. Kings, 4-1
Blackhawks def. Predators, 4-2

Conference Semifinals
Capitals def. Flyers, 4-2
Penguins def. Sabres, 4-2
Canucks def. Red Wings, 4-2
Blackhawks def. Avalanche, 4-0

Conference Finals
Penguins def. Capitals, 4-3
Blackhawks def. Canucks, 4-3

Stanley Cup Final
Game 1 -- Chicago 3, Pittsburgh 2 (OT)
Game 2 -- Pittsburgh 2, Chicago 1
Game 3 -- Chicago 4, Pittsburgh 1
Game 4 -- Pittsburgh 5, Chicago 2
Game 5 -- Chicago 5, Pittsburgh 1
Game 6 -- Pittsburgh 4, Chicago 3 (OT)
Game 7 -- Chicago 2, Pittsburgh 1 (OT)

2010 Stanley Cup Playoffs scoring leaders


Sidney Crosby, Pit. 16 15 31
Evgeni Malkin, Pit. 11 20 31
Alex Ovechkin, Wsh. 15 13 28
Patrick Kane, Chi. 12 15 27
Jonathan Toews, Chi. 15 10 25
Duncan Keith, Chi. 8 17 25
Sergei Gonchar, Pit. 2 16 18
Patrick Sharp, Chi. 11 6 17
Chris Kunitz, Pit. 8 8 16
Kris Versteeg, Chi. 8 8 16
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80306508
Had het gezien ja. Gelukkig weet ik uit eigen ervaring dat de sim-functie van EA hopeloos kut is. Zo had ik eens de Islanders genomen, mijn enige goede spelers weggeruild voor draft picks en 30 wedstrijden gesimd. Won ik er 21 van
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 14 april 2010 @ 15:44:30 #156
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80307553
Heb een manager game met de Penguins (jaja i know, ze hebben gewoon beter trade materiaal :p).

Offence:

1st line: Semin - Crosby - Kane
2nd line: Malkin - Backstrom - St. Louis
3rd line: Kunitz - Tavares - Guerin

Defence:

1st line: Gonchar - Letang
2nd line: Green - Del Zotto
3rd line: Goligoski - Orpik

Echt betere spelers lukt niet meer, zit niet eens heel ver boven capspace.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80308165
Hoe kom je aan dat team joh? Hoe heb je Kane gehaald zonder Crosby, Malkin en/of Gonchar weg te doen? Semin waarschijnlijk gehaald voor Staal? En hoe kom je aan St. Louis erbij? Ben benieuwd naar de trade moves.
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 14 april 2010 @ 16:11:42 #158
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80308573
quote:
Op woensdag 14 april 2010 16:00 schreef nyny83 het volgende:
Hoe kom je aan dat team joh? Hoe heb je Kane gehaald zonder Crosby, Malkin en/of Gonchar weg te doen? Semin waarschijnlijk gehaald voor Staal? En hoe kom je aan St. Louis erbij? Ben benieuwd naar de trade moves.
Oh dan moet ik ff goed nadenken.

Staal voor Backstrom
Del Zotto en Tavares voor bult prospect en AHL-ers
Kane voor Talbot en Adams
Semin en Green voor Eaton, McKee en Dupuis (Semin had lage trade value vanwege contract)

St. Louis voor Fedotenko en crappy prospect. Was zelf op zoek om T.j. Oshie te krijgen, maar lukte niet. Totdat Tampa met dit voorstel kwam. Joh bedankt!

Was ook veel proberen hoor. Ene keer zeggen ze van is te weinig, andere keer was het goed na 10x proberen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80308967
WTF! Die trades zijn echt zwaar lopsided in jouw voordeel. Vooral je trade voor Kane slaat helemaal nergens op. 2 matige spelers voor een absolute topper. En dit doe je met NHL 2010 van EA Sports>?
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 14 april 2010 @ 16:27:44 #160
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80309295
quote:
Waarom verbaasd me dat nu niet
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 14 april 2010 @ 16:58:34 #161
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80310648
quote:
Op woensdag 14 april 2010 16:21 schreef nyny83 het volgende:
WTF! Die trades zijn echt zwaar lopsided in jouw voordeel. Vooral je trade voor Kane slaat helemaal nergens op. 2 matige spelers voor een absolute topper. En dit doe je met NHL 2010 van EA Sports>?
Mooi spel he?

In het spel gaat het om trade values, elke speler heeft gewoon een waarde en als je dat matched dan kan je traden.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80312180
Mjah ik ken het systeem, ik speel het spel helemaal grijs. Heb je de difficulty op easy gezet ofzo, want dat doen ze bij mij echt nooit namelijk... Wat ik wel gemerkt heb is dat het traden het beste gaat als hij met een voorstel komt en jij een tegenvoorstel doet. Verder kun je af en toe best leuke spelers oppikken van waivers. Zo heb ik Matthias Ohlund ooit wel eens van de waivers afgehaald, toch geen onaardige verdediger voor de tweede of derde line.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80322141
Vanavond gaat het los.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80323597
Wie gaat welke wedstrijd kijken?

Ik zelf blijf wakker voor de Penguins! Maar eens kijken wat de Sens voor elkaar bakken.
pi_80324696
ESPN America geeft ook Pens, ideaal dus.

benieuwd hoe zenuwachtig nyny zal worden als de Sharks vannacht zouden verliezen
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  Moderator / Redactie FP woensdag 14 april 2010 @ 22:36:19 #166
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_80324861
GO AVS GO!
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  woensdag 14 april 2010 @ 23:03:46 #167
10995 WasQ
Godmiljaar!!
pi_80326276
Geen Phoenix fans hier? Nou ja, in Arizona ook niet, dus at dat betreft is het niet veel anders

Go Wings Go!
Doe maar jong ik heb toch geen muil!
  woensdag 14 april 2010 @ 23:24:34 #168
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80327345
Backstrom fit voor morgen \o/
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80327640
quote:
Op woensdag 14 april 2010 22:33 schreef Saviola het volgende:
ESPN America geeft ook Pens, ideaal dus.

benieuwd hoe zenuwachtig nyny zal worden als de Sharks vannacht zouden verliezen
valt wel mee. Denk dat de Avalanche wel te doen zijn, ook als we 1-0 achter komen.

edit: snel mn nest in trouwens, wil straks wel live kijken.

[ Bericht 3% gewijzigd door nyny83 op 14-04-2010 23:42:50 ]
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 14 april 2010 @ 23:54:03 #170
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80328545
Ik kijk vanavond niets, morgen Rocking the Red!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 15 april 2010 @ 00:04:56 #171
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80328980
quote:
Op woensdag 14 april 2010 22:13 schreef Fiama het volgende:
Wie gaat welke wedstrijd kijken?
Geen. Veel te druk met allerlei zaken vandaag en morgen. Ik pak wellicht van het weekend nog wel een wedstrijdje of twee mee
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 15 april 2010 @ 00:06:31 #172
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80329062
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_80330648
Alles in het wit daar, prachtig Tis net Sensation White
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
  donderdag 15 april 2010 @ 03:18:30 #174
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80331172
5-3 Ottawa nu.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_80331304
hihi net in de chat: It's NOT choking if it's expected!

Vooralsnog 0-0, wel een schot van Heatley op de paal.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331314
WTF Setoguchi mist voor een wijd open net
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331319
0-0 na de eerste periode. Spel golft op en neer, beide teams ongeveer evenveel kansen en een schot op de paal. Leuke wedstrijd om te zien.
Vicariously I live while the whole world dies
  donderdag 15 april 2010 @ 05:21:23 #178
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80331321
PHX op 2-2, tijd om de rest in bed te bekijken.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_80331337
[NHL playoffs] Flyers verrassen Devils
[NHL playoffs] Penguins verliezen openingswedstrijd

Hier alvast een verslag van de wedstrijden uit het oosten.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331352
1-0 achter
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331360
En delayed penalty voor de Sharks. Gaat weer lekker... eerste periode was nog vrij goed, deze periode is dramatisch voor de Sharks.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331365
Tweede periode afgelopen. sharks spelen hunzelfde trage kutspelletje, ze komen niet eens fatsoenlijk door de neutral zone. Alleen maar de puck in de boardings dumpen en er dan niet eens vol overtuiging achteraan gaan
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331439
1-1!!! Clowe!
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331450
Het is me wel een avondje zeg...

Phoenix, Sens en Philly winnen... niet echt iets wat ik verwacht had.
pi_80331491
Avalanche score! Beetje een lucky goal, maargoed.

En ze winnen ook!
pi_80331494
GODVERDOMME! 2-1 colorado met nog 50 seconden te gaan :S
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331498
ongelofelijk... begint weer lekker dus met een 2-1 verlies tegen Colorado
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80331501
Alle teams waarvan ik niet gedacht heb dat ze winnen, hebben dus gewonnen.
pi_80331517
FUCK wat ga ik straks chagrijnig naar mn werk toe. Mn collega's zullen wel vrolijk van me worden vandaag
Vicariously I live while the whole world dies
  donderdag 15 april 2010 @ 08:08:42 #190
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80331905
Wow wat een uitslagen... Als dat maar niet de trend is :S
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 15 april 2010 @ 08:17:25 #191
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80331999
Desert Hockey FTW!
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 15 april 2010 @ 08:21:47 #192
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80332063
Fleury speelde een echt slechte wedstrijd... Zeggen ze dat Theodore slechte rebounds weggeeft, maar de Senators scoren bij Fleury 3 keer uit een rebound.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 15 april 2010 @ 11:21:17 #194
10995 WasQ
Godmiljaar!!
pi_80336635
quote:
Op donderdag 15 april 2010 07:02 schreef Fiama het volgende:
Alle teams waarvan ik niet gedacht heb dat ze winnen, hebben dus gewonnen.
Inderdaad een zeer verrassende opening night!
Doe maar jong ik heb toch geen muil!
pi_80337312
Epic.
quote:
Op woensdag 14 april 2010 22:33 schreef Saviola het volgende:
benieuwd hoe zenuwachtig nyny zal worden als de Sharks vannacht zouden verliezen
quote:
Op donderdag 15 april 2010 07:06 schreef nyny83 het volgende:
FUCK wat ga ik straks chagrijnig naar mn werk toe. Mn collega's zullen wel vrolijk van me worden vandaag
Maar wat je zegt van dat trage kutspelletje, dat klopt wel ja. Maarja wat verwacht je van een team met Thornton als leider. Gast is prima in het reguliere seizoen, maar een hogere intensiteit kan die gewoon niet aan. Kijk maar naar de Olympics, daar was ie vanaf de knockout-fase echt compléét onzichtbaar.
Maargoed dan nog.. als ze eruit gaan tegen een stel rookies uit Colorado zou dat echt wel de ergste fail zijn van de laatste jaren, dan moet die GM écht eens wat gaan doen.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80338381
Thornton is geen captain, da's Rob Blake. Dan Boyle en Joe Thornton zijn alternates. Maargoed, Thornton was lang niet de enige die onzichtbaar was. Marleau heb ik ook niet gezien en Heatley was vooral goed in het verspelen van de puck en naastschieten, evenals Devon Setoguchi. Het hele team speelt gewoon matig en dat ligt echt niet alleen aan Thornton. Nabokov was overigens wel heel goed.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80339761
Blake is de captain maar Thornton is toch echt de grote man bij San Jose, hij moet het goede voorbeeld geven. Alleen kan hij dat niet op grote momenten.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  Moderator / Redactie FP donderdag 15 april 2010 @ 12:49:25 #198
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_80340027
quote:
Op donderdag 15 april 2010 07:01 schreef nyny83 het volgende:
ongelofelijk... begint weer lekker dus met een 2-1 verlies tegen Colorado
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_80341220
quote:
Op donderdag 15 april 2010 12:42 schreef Saviola het volgende:
Blake is de captain maar Thornton is toch echt de grote man bij San Jose, hij moet het goede voorbeeld geven. Alleen kan hij dat niet op grote momenten.
Nouja, Heatley is er nu als grote man bijgekomen en die maakt het vooralsnog ook niet waar. Maar laten we geen voorbarige conclusies trekken, de serie is nog lang niet voorbij. Als het eenmaal gaat draaien zijn de Sharks moeilijk af te stoppen.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80342751
quote:
Op donderdag 15 april 2010 08:21 schreef Katth het volgende:
Fleury speelde een echt slechte wedstrijd... Zeggen ze dat Theodore slechte rebounds weggeeft, maar de Senators scoren bij Fleury 3 keer uit een rebound.
Tenenkrommend idd... Hij moet echt even snel in de flow komen
pi_80358369
quote:
Op donderdag 15 april 2010 13:51 schreef SoeperKoe het volgende:

[..]

Tenenkrommend idd... Hij moet echt even snel in de flow komen
Hij is té wisselvallig. Wel jammer want soms staat hij ook schitterend te keepen, hopelijk is dat morgen
pi_80358533
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=525619

Michalek rest van het seizoen uitgeschakeld. die gaan ze wel missen
Vicariously I live while the whole world dies
  vrijdag 16 april 2010 @ 01:04:54 #203
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80370021
Iemand nog aan het kijken vanavond?
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 16 april 2010 @ 01:07:56 #204
107005 Saviola
CM Legend
pi_80370060
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  vrijdag 16 april 2010 @ 01:14:12 #205
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80370171
De streams zijn zo bar slecht
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 16 april 2010 @ 01:22:09 #206
107005 Saviola
CM Legend
pi_80370285
ESPN in HD niet..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  vrijdag 16 april 2010 @ 01:25:25 #207
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80370322
quote:
Op vrijdag 16 april 2010 01:22 schreef Saviola het volgende:
ESPN in HD niet..
Kan niet wachten tot ik mijn eigen appartement heb :p
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80370348
tweede takeaway kans al, come ooon caps
pi_80370422
dom dom dom dom Backstrom
  vrijdag 16 april 2010 @ 01:41:02 #210
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80370461
Dom van Backstrom en nog dommer van Poti, beetje fancy worden in je eigen zone in de penalty kill... Doet die gast altijd, ros die puck gewoon weg.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 16 april 2010 @ 01:42:26 #211
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80370476
1-1 Corvo
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80370477
jaaaaaaa!!!! 1-1
pi_80370819
Backstroooom 2-1
pi_80370973
Cant believe this ....47 SOG en dan nog verliezen.
pi_80372461
blij om te zien dat de Sharks lang niet de enigen zijn die zich laten verrassen in de openingswedstrijd.
Vicariously I live while the whole world dies
  vrijdag 16 april 2010 @ 09:00:21 #216
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80372694
Hehe, iedereen behalve Buffalo/Vancouver...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80373154
[NHL playoffs] Ook Capitals laten zich verrassen

Met leuke uitspraken van Cammalleri en Plekanec

edit: [NHL playoffs] Miller helpt Sabres aan overwinning

[ Bericht 26% gewijzigd door nyny83 op 16-04-2010 09:35:53 ]
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80374167
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80409494
quote:
Op donderdag 15 april 2010 20:45 schreef Fiama het volgende:

[..]

Hij is té wisselvallig. Wel jammer want soms staat hij ook schitterend te keepen, hopelijk is dat morgen
Begint niet zo goed
  Moderator / Redactie FP zaterdag 17 april 2010 @ 01:21:43 #220
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_80409558
GO AVS GO
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_80409882
Poeh die hit van Sutton op Leopold, dat zag er even scary uit. Gelukkig is alles in orde met 'm

Maar wel lekker fysieke wedstrijd tot nu toe, gewoon keihard beuken op elkaar. This is the playoffs folks!
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80410192
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 01:52 schreef Saviola het volgende:
Poeh die hit van Sutton op Leopold, dat zag er even scary uit. Gelukkig is alles in orde met 'm

Maar wel lekker fysieke wedstrijd tot nu toe, gewoon keihard beuken op elkaar. This is the playoffs folks!
Ja, het gaat er vol hard aan toe. Wel een mooie wedstrijd om te kijken
pi_80410241
Leuke wedstrijd idd! Nog steeds 1-1.. kan nog alle kant op voor mijn gevoel
pi_80410531
Goeie save van Crosby
pi_80410572
Whoohooo 1-2
pi_80410586
Crosby die achter het net al het werk doet, prachtig!
pi_80410590
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 03:26 schreef Fiama het volgende:
Crosby die achter het net al het werk doet, prachtig!
Jaa echt geweldige acties gewoon
pi_80410596
Man o man, het voelt en het is een game die zomaar een playoff finale game kan zijn
pi_80410601
Zo die is binnen! Fleury zag er ook weer een stuk beter uit gelukkig
pi_80410606
Series tied at 1-1!
pi_80410879
Sharks alweer achter
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80410921
En daar gaan we weer... lekker de puck dumpen en er niet achteraan gaan
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 17 april 2010 @ 05:32:17 #233
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80411009
3-3 in de 2e, 5 goals in 3 minuten.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_80411016
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 05:32 schreef popolon het volgende:
3-3 in de 2e, 5 goals in 3 minuten.
haha ja ik zit de score een beetje te volgen, ging hard ineens
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411033
GODVERDOMME! Hadden ze de 1-1 waar ze zo hard voor gewerkt hadden, scoren de Avs binnen de minuut in de 2e
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 17 april 2010 @ 05:41:23 #236
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80411041
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 05:39 schreef nyny83 het volgende:
GODVERDOMME! Hadden ze de 1-1 waar ze zo hard voor gewerkt hadden, scoren de Avs binnen de minuut in de 2e
Je mag een tweede team heben hoor.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_80411047
2-2 met goed spel van de Marleau Thornton Heatley line! Eindelijk!
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411050
GODVERDOMME gelijk weer 3-2
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411062
De Sharks spelen zo goed vandaag, waarom moet Murray dan 2 breakaways weggeven

Ohja, popo, mijn tweede team is uitgeschakeld: Blues
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411067
En 3-3, wat een wedstrijd
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411103
26-8 in shots on goal voor de sharks ook echt
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 17 april 2010 @ 06:08:30 #242
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80411121
4-3, Abdul
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_80411125
4-3 Yip met 10 schoten op doel. Weer een breakwaway :S Dit is echt te bizar.
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 17 april 2010 @ 06:11:14 #244
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80411129
Wings - Coyotes is mooi hockey, werd in de 2e veel gescoord!
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_80411134
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 06:11 schreef maartena het volgende:
Wings - Coyotes is mooi hockey, werd in de 2e veel gescoord!
sharks - avs is ook een goede wedstrijd, jammer dat hij voor mij niet zo loopt als ik zou willen
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411140
YESH! 4-4 vlak voordat de periode eindigt. Psychologisch belangrijk moment.
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 17 april 2010 @ 06:20:37 #248
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80411155
Go Avs!
Go Coyotes!
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_80411170
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 06:20 schreef maartena het volgende:
Go Avs!
*vraagt ban aan bij SPT-mods
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411198
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 17 april 2010 @ 06:38:50 #251
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_80411201
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 06:25 schreef nyny83 het volgende:
*vraagt ban aan bij SPT-mods
* maartena belt even Colorado voor een extra goal.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_80411205
FFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

WEER ACHTER !
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411206
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 06:38 schreef maartena het volgende:

[..]

* maartena belt even Colorado voor een extra goal.
mofo
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411217
En uiteraard nog een afgekeurde goal voor de Sharks
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411243
Godverdomme WEEEEEEEEEEEEEEEEER een goal afgekeurd! Hoeveel pech kan je hebben?>

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411244
Ohja tuurlijk! Gelijk de Avs nog een powerplay ook vanwege goaltender interference! Sterf lekker af, teringscheidsrechters.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411280
YESH! Gelijk met empty net!!!!
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411340
GEwonnen in OT!!!!
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80411368
52 schoten op doel ook echt

Anyway, ik ga mn nest in. Die andere twee verslagen komen later wel.
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator / Redactie FP zaterdag 17 april 2010 @ 12:07:20 #260
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_80415224
Feli, nyny
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_80417556
Thanx! VEel te zenuwslopend dit. volgende keer gewoon ff met 5-1 winnen ofzo
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator / Redactie FP zaterdag 17 april 2010 @ 13:37:14 #262
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_80417676
Neuh doe maar niet, de Avs moeten de Cup natuurlijk wel winnen he
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_80418244
Haha wat een uitslagen zeg.. 7-4, 6-5,.. ik wist de eindstanden nog niet dus net weer samenvattingen gekeken, echt zitten lachen bij Avs-Sharks, elke tegenaanval die erin ging bij de Avs ik zag 'm alweer aankomen maar dan nog die late gelijkmaker en winst in OT, beetje jammer

Chicago gaat 't ook erg lastig krijgen met die sterke verdediging van Nashville..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zaterdag 17 april 2010 @ 14:02:06 #264
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_80418494
Desert people, here's Zetterberg.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_80418761
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 13:53 schreef Saviola het volgende:
Haha wat een uitslagen zeg.. 7-4, 6-5,.. ik wist de eindstanden nog niet dus net weer samenvattingen gekeken, echt zitten lachen bij Avs-Sharks, elke tegenaanval die erin ging bij de Avs ik zag 'm alweer aankomen maar dan nog die late gelijkmaker en winst in OT, beetje jammer

Chicago gaat 't ook erg lastig krijgen met die sterke verdediging van Nashville..
De Sharks hebben met 8-2 gewonnen van de Preds toen ze nog niet zeker waren van de playoffs, en toen speelde die sterke verdediging (ik neem aan dat je op Weber en Suter doelt) waardeloos, die gasten waren -5 ofzo.

[NHL playoffs] Sharks trekken stand in serie gelijk
[NHL playoffs] Ook Red Wings op gelijke hoogte

[ Bericht 5% gewijzigd door nyny83 op 17-04-2010 14:45:31 ]
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80420496
Ja zo'n uitschietertje kan iedereen overkomen.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80424521
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 15:23 schreef Saviola het volgende:
Ja zo'n uitschietertje kan iedereen overkomen.
klopt, maar alleen om even aan te geven dat die verdediging ook niet feilloos is Vanavond om 19.00 boston@buffalo. Gaat er nog iemand kijken?
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80426535
Die matchup zegt me niet zoveel. Vind Boston een saai team..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zaterdag 17 april 2010 @ 19:38:41 #269
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80426868
Holy shit, 5 goals op 22 shots? Slechte avond voor Nabokov.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80428194
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 19:38 schreef Katth het volgende:
Holy shit, 5 goals op 22 shots? Slechte avond voor Nabokov.
Aan 4 van de 5 goals had hij niet echt schuld, maar hij maakte ook op geen van die kansen een fantastische redding zoals hij soms doet. Matige avond inderdaad.

Matchup tussen Bruins en Sabres vind ik zelf ook de saaiste, jammer dat dat degene is die vroeg uitgezonden wordt.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80428223
OVerigens Vanek geblesseerd tijdens deze wedstrijd. Lower body injury. Hoop voor de Sabres dat ie snel weer terugkomt, want hem kunnen ze eigenlijk niet missen als ze echt ver willen komen.
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 17 april 2010 @ 20:34:30 #272
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80428518
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 20:24 schreef nyny83 het volgende:
OVerigens Vanek geblesseerd tijdens deze wedstrijd. Lower body injury. Hoop voor de Sabres dat ie snel weer terugkomt, want hem kunnen ze eigenlijk niet missen als ze echt ver willen komen.
Zag het gebeuren, lelijk overtreding met die slash op de knie.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zaterdag 17 april 2010 @ 20:35:59 #273
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80428557
2-2 alweer
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80428607
Inderdaad, Bruins zijn goed teruggekomen, net op het moment dat ik het niet meer zag gebeuren (en de commentatoren ook niet). Wordt nog spannend zo.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80430204
Ik zit ook te kijken, helaas alweer bijna voorbij. Ik denk dat deze voor Boston wordt.

Wat een Playoffs tot nu toe, heb al vele goede wedstrijden gezien
pi_80430465
quote:
Op zaterdag 17 april 2010 21:39 schreef Fiama het volgende:
Ik zit ook te kijken, helaas alweer bijna voorbij. Ik denk dat deze voor Boston wordt.

Wat een Playoffs tot nu toe, heb al vele goede wedstrijden gezien
ja, leuk aanvallend spel ook vooral. Niet dat verdedigende voorzichtige gezeik, gewoon er vol voor gaan en zien waar het schip strandt. Niet altijd de handigste manier, wel het leukst om naar te kijken.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80435817
En Washington alweer 1-0 achter
  zondag 18 april 2010 @ 01:24:00 #278
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80435901
Maak daar maar 2-0 van...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 18 april 2010 @ 01:24:07 #279
107005 Saviola
CM Legend
pi_80435904
Oh boy, 2-0 Montreal op hun 2de shot.. en Varlamov mag erin
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80435909
haha
pi_80435932
En ook de 1e save voor de caps!
  zondag 18 april 2010 @ 01:26:58 #282
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80435957
2-1
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 18 april 2010 @ 02:20:29 #283
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80436584
3-1
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80436605
De caps zijn echt hun pit kwijt...
  zondag 18 april 2010 @ 02:27:14 #285
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80436641
Het is de Presidents' Trophy curse!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 18 april 2010 @ 02:32:06 #286
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80436667
4-1 alweer... ik ga slapen, doe ik tenminste nog wat nuttigs
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80436670
En 4-1.

Ik gok dat de Caps dan maar in 5 games er 4 moeten winnen.
pi_80436832
4-4 BABY
Ovechkin begint weer fatsoenlijk te spelen en Caps lopen als een trein tj00 tj00
  zondag 18 april 2010 @ 03:54:20 #289
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80436936
Woohoo toch blij dat ik nog wakker gebleven ben!

Hats on the ice for Nicklas Backstrom!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80436944
Wat een wedstrijd, HEERLIJK.

Ik denk dat de Caps dit even nodig hadden en nu weer fatsoenlijk gaan spelen. Ovechkin echt super gespeeld vanaf derde periode.

Halak is echt slap als je de puck hoog krijgt. De Caps moeten daar echt veel meer gebruik van gaan maken.
pi_80439034
quote:
Op zondag 18 april 2010 03:54 schreef Katth het volgende:
Woohoo toch blij dat ik nog wakker gebleven ben!
haha ik had de uitslag gezien en las de reacties op volgorde en toen dacht ik: zonde man! Goed dat je toch nog wakker gebleven bent Nou maar hopen op een finale tussen de Caps en de Sharks
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80440742
Tering. Denk ik dat de wedstrijd wel gelopen zal zijn, winnen de Caps alsnog
Prachtige comeback!
  zondag 18 april 2010 @ 12:07:09 #294
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80441307
Alle series zijn nu dus tied, ook Vancouver laat het thuis liggen. Spannende eerste ronde zo!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 18 april 2010 @ 13:42:10 #295
107005 Saviola
CM Legend
pi_80443792
Wat een wedstrijd
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_80444471
quote:
Op zondag 18 april 2010 12:07 schreef Katth het volgende:
Alle series zijn nu dus tied, ook Vancouver laat het thuis liggen. Spannende eerste ronde zo!
alleen hawks nog niet, maar die hebben pas 1x gespeeld.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80447967
quote:
Op zondag 18 april 2010 14:09 schreef nyny83 het volgende:

[..]

alleen hawks nog niet, maar die hebben pas 1x gespeeld.
Die wedstrijd was wel een domper voor Chicago. Ik verwacht dat ze het vanavond toch ook 1-1 maken, anders gaat het nog heel zwaar voor ze worden, en dat weten ze zelf net zo goed.
pi_80450958
Hey allemaal, eeste keer hier op het forum, mooi om te zien dat er nog meer ijshockey liefhebbers zijn!

Heb een Amerikaanse ontmoet uit New Jersey waar ik inmiddels nu 2 jaar mee samen ben, paar keer daarheen geweest en inmiddels naar 3 wedstrijden van de Devils geweest.

Eerst probeerde ik het wel te volgen (downloaden via usenet of torrents) maar daar zit me teveel tijd tussen de match en wanneer het wordt geupload. Helaas komen de wedstrijden hier niet op tv. Hoe kijken jullie de wedstrijden, want ik wil de wedstrijden van de Devils wel helemaal zien, de rest neem ik genoegen met de samenvatting van NHL.com

Zijn er goede (gratis of niet al te dure) livestreams in fatsoenlijke kwaliteit of hebben jullie andere aanraders want zou graag de wedstrijd van vanavond zien!
Het leven is geen Ponykamp
pi_80454158
Ik zeg 1 ding: www.myp2p.eu
  zondag 18 april 2010 @ 21:23:29 #300
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80459917
Snelle voorsprong Coyotes!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_80460453
Ja, Coyotes zijn goed bezig!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')