quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:10 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Das ook best onzin en dat weet jezelf ook![]()
[..]
Jij mept zelf in het rond![]()
![]()
De Frontpage zegt iets anders...quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:10 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Das ook best onzin en dat weet jezelf ook![]()
[..]
Jij mept zelf in het rond![]()
![]()
Ga niet alleen over straat, beste mensen. Blijf thuis!!! Ontken vooral de problemen. Ga huilen als er een moskee met bloed wordt besmeurd maar doe niks in Veenendaal. En het belangrijkste: stem PvdA dan komt alles goed in dit land. Wilders is maf, die komt niet met oplossingen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:44 schreef slashdotter3 het volgende:
Burgemeester Veenendaal: ‘Ga niet alleen over straat’
Ik vind eigenlijk dat wilder toch wel ergens een punt heeft.quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:15 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ga niet alleen over straat, beste mensen. Blijf thuis!!! Ontken vooral de problemen. En het belangrijkste: stem PvdA dan komt alles goed in dit land. Wilders is maf, die komt niet met oplossingen.![]()
Is de criminaliteit in de VS bijvoorbeeld waar men met het 3 strikes-out systeem werkt dan beduidend lager als in nederland.quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:15 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ga niet alleen over straat, beste mensen. Blijf thuis!!! Ontken vooral de problemen. Ga huilen als er een moskee met bloed wordt besmeurd maar doe niks in Veenendaal. En het belangrijkste: stem PvdA dan komt alles goed in dit land. Wilders is maf, die komt niet met oplossingen.![]()
Je kan twee landen niet zomaar met elkaar vergelijken, daarnaast weet ik niet hoe iemand een ander kan beroven als hij/zij in de bak zit.quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:20 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Is de criminaliteit in de VS bijvoorbeeld waar men met het 3 strikes-out systeem werkt dan beduidend lager als in nederland.
Ja... maar in amerika zit hierdoor 1 op de 100 amerikanen in de gevangenisquote:Op donderdag 18 maart 2010 16:20 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Is de criminaliteit in de VS bijvoorbeeld waar men met het 3 strikes-out systeem werkt dan beduidend lager als in nederland.
Ja inderdaad! Vrijdagavond was ik toevallig in het dorp, waar er niet gefietst mag worden en daar waren 3 agenten 2 meisjes van een jaar of 12/13 aan het bekeuren omdat ze in het dorp fietsten...quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:53 schreef kakner2 het volgende:
[..]
Dus ze is al gecapituleerd
Maar ze spreekt zichzelf wel tegen, het gaat maar om "incidenten" maar toch kun je maar beter thuis blijven.
En de reacties op de veenendaalse websites zijn ook mooi: de politie heeft wel tijd om bonnen uit te schrijven voor het ontbreken van licht maar als 100 meter verderop iemand in elkaar geslagen wordt durven ze niks te doen. Sad but true
dusss om een kleine hoeveilheid idioten op te pakken moeten ze alle andere overtredingen door de vingers zien.. tuurlijk johquote:Op donderdag 18 maart 2010 16:24 schreef erniee het volgende:
[..]
Ja inderdaad! Vrijdagavond was ik toevallig in het dorp, waar er niet gefietst mag worden en daar waren 3 agenten 2 meisjes van een jaar of 12/13 aan het bekeuren omdat ze in het dorp fietsten...
ga wat nuttigers doen!
dat zeg ik niet, maar om nou met z'n drieën jonge meisjes te gaan aanhouden omdat ze fietsen op een plek waar het volkomen rustig is (het was kwart voor 9 en je mag tot 9 uur niet fietsen in het dorp).. dan denk ik ook van hebben jullie niet genoeg ander, belangrijker werk te doen?quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:27 schreef devlinmr het volgende:
[..]
dusss om een kleine hoeveilheid idioten op te pakken moeten ze alle andere overtredingen door de vingers zien.. tuurlijk joh
En dan nog niets eens lagere criminaliteits cijfers hebben als nederland.quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:22 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ja... maar in amerika zit hierdoor 1 op de 100 amerikanen in de gevangenis
en bij de zwarte bevolking is dat 1 op 15 oftewel negers zijn criminelen en misdadigers.
Gia, kom op zegquote:Op donderdag 18 maart 2010 16:04 schreef Gia het volgende:
Op dit soort voorvallen, en dat zijn er toch veel, wordt nauwelijks nog gereageerd, maar owee als er een moskee besmeurd wordt.......
Ja maar we hebben geen stads rechtenquote:
We kunnen er niet echt omheen hè?quote:Op donderdag 18 maart 2010 00:42 schreef Igen het volgende:
[..]
C) Ik lees 'lichtgetinte' - gaan we tegenwoordig mensen weer beoordelen op hun huidskleur?
Kinderbijslag vanaf het 2e kind stopzetten. Hierdoor geen ghetto-gezinnen meer met 10 kinderen waar niet voor gezorgd kan worden. Een gezin met 2 kinderen biedt meer ontwikkelingskansen voor die kinderen. Mensen zijn vrij om meer kinderen te nemen, maar dan op voorwaarde dat er voor gezorgd kan worden.quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:23 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Leuk rijtje symptoom bestrijding. Wat doe je aan de oorzaak?
zijn de sociale voorzieningen en kansen voor etnische minderheden in nederland en de VS ook vergelijkbaar?quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:20 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Is de criminaliteit in de VS bijvoorbeeld waar men met het 3 strikes-out systeem werkt dan beduidend lager als in nederland.
Kan niet, je vergist je, je liegt, je woont er niet, je bent zelf Marokkaan, je komt nooit buiten, je bent dronken.......quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:59 schreef NBT het volgende:
.. ik moet zeggen ik woon in Veenendaal, maar heb nergens last van xD
Ah dat zijn toch juist linkse hobbys waar wilders ook op wilt bezuinigen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:57 schreef gameniet het volgende:
[..]
zijn de sociale voorzieningen en kansen voor etnische minderheden in nederland en de VS ook vergelijkbaar?
oh nee toch niet, hoe kan dat nu ...
quote:Op donderdag 18 maart 2010 01:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat. De ratten eruit, de normaal meedraaienden laat je ongemoeid.
Bovendien is Nederland het dichtstbevolkte land van de EU en overvol. Kleine gezinnen stimuleren kan er voor zorgen dat onze kleinkinderen misschien iets meer ruimte krijgen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:54 schreef Parkinson_XTC het volgende:
[..]
Kinderbijslag vanaf het 2e kind stopzetten. Hierdoor geen ghetto-gezinnen meer met 10 kinderen waar niet voor gezorgd kan worden. Een gezin met 2 kinderen biedt meer ontwikkelingskansen voor die kinderen. Mensen zijn vrij om meer kinderen te nemen, maar dan op voorwaarde dat er voor gezorgd kan worden.
Ook geen gezinshereniging en zgn. "vluchtelingen".quote:Importhuwelijken per direct verbieden.
Geen migranten meer toelaten.
Situatie eerst onder controle krijgen en dan na serieuze screening weer mondjesmaat migranten toe gaan laten die kunnen aantonen dat ze een meerwaarde zijn voor ons land. (dit kan dus ook om simpele arbeiders gaan)
Die subsidies gaan uiteraard naar de 0 euro als ik het voor het zeggen zou hebben.quote:Geld wat nu verkwist wordt aan allerlei culturele bullcrap subsidies investeren in beter onderwijs.
neequote:Op donderdag 18 maart 2010 18:29 schreef SvMp het volgende:
[..]
Bovendien is Nederland het dichtstbevolkte land van de EU
welles, samen met belgië.quote:
Wat fijn zeg, dat dat mag.quote:Op donderdag 18 maart 2010 18:40 schreef gameniet het volgende:
[..]
marokkanen en moslims in het algemeen hebben al bewezen na 40 goede wil, positieve discriminatie en allerlei subsidies en regelingen niet willen integreren en een normaal leven leiden.
je mag je nu serieus gaan afvragen of noord-afrikanen gewoon genetisch geweldadig, lui, dom en intolerant zijn
Nee hoor, die lui begrijpen maar één ding. Angst toebrengen en gevoel van onveilligheid geven.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:18 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Als er iets is wat echt dom is, is het dit wel.
Precies! Stomme arabieren zijn hetquote:Op donderdag 18 maart 2010 00:34 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Alle Marrokanen terug naar Turkije! EINZ!
pun intended
Waarom niet? Zij doen het toch ook? zie je een groepje met een grote bek. Even wachten tot er eén alleen is. In de auto trekken even richting de Ginkelse hei! en leef je uit!quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:22 schreef Amos_ het volgende:
Dat er hard opgetreden moet worden is duidelijk, maar zomaar lukraak "een Marokkaan" in elkaar slaan gaat natuurlijk nergens over. Dat snap je hopelijk zelf ook wel.
werkt wel!quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:25 schreef Amos_ het volgende:
Vuur met vuur bestrijden is het slechtste dat je kan doen
Nee, dat verergert het juist weer. En dan is de beer los. Dit probleem moet je aanpakken met harde straffen en dan enkel diegenen die de fout in zijn gegaan.quote:
De politie doet niets, dan het recht in eigen handen. Is uiterst effectief.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:25 schreef Amos_ het volgende:
Vuur met vuur bestrijden is het slechtste dat je kan doen
Laat de beer maar een keer los gaan. Een signaal naar de politiek en naar dat tuig. opm: Ik ben geen Wilders fan.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:27 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Nee, dat verergert het juist weer. En dan is de beer los. Dit probleem moet je aanpakken met harde straffen en dan enkel diegenen die de fout in zijn gegaan.
Uh, degene die jij lukraak in elkaar wil hengsten doet helemaal niets ook.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:24 schreef SonicB het volgende:
[..]
Waarom niet? Zij doen het toch ook? zie je een groepje met een grote bek. Even wachten tot er eén alleen is. In de auto trekken even richting de Ginkelse hei! en leef je uit!
Schijnbaar komt het niet echt aanquote:Op donderdag 18 maart 2010 19:56 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Uh, degene die jij lukraak in elkaar wil hengsten doet helemaal niets ook.
Het is wel vreemd dat altijd een niet-marokkaan in elkaar wordt geslagen door marokkanen. Laten wij eens selectief zijn en gewoon op een marrokaan van een jaar of twintig, die ergens op de hoek van straat staat de slissen, even een correctie toepassen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:56 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Uh, degene die jij lukraak in elkaar wil hengsten doet helemaal niets ook.
Dit probleem speelt al een jaar of 15. De politiek heeft 15 jaar de tijd gehad om oplossingen te bedenken.quote:
En ze zullen luisteren als je een volslagen onschuldige finaal de grond in mept??quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:08 schreef SonicB het volgende:
[..]
Overigens ik heb 10 jaar als agent rond gelopen en vertrouw mij maar, die gasten luisteren maar naar één ding en dat is een pak op hun sodemieter.
Nee, laten "wij" dat maar eens niet doen. Ik heb iets beters en weldenkenders te doen dan een willekeurige net-niet puber van een straathoek te sleuren met een groep om hem iets aan te doen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:01 schreef SonicB het volgende:
[..]
Het is wel vreemd dat altijd een niet-marokkaan in elkaar wordt geslagen door marokkanen. Laten wij eens selectief zijn en gewoon op een marrokaan van een jaar of twintig, die ergens op de hoek van straat staat de slissen, even een correctie toepassen.
Wauw, mijn respect naar Oom Agent toe is zojuist met sprongen toegenomen. Waarom moest je weg trouwens?quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:08 schreef SonicB het volgende:
...
Overigens ik heb 10 jaar als agent rond gelopen en vertrouw mij maar, die gasten luisteren maar naar één ding en dat is een pak op hun sodemieter.
Wacht maar tot je vriendin of dochter voor hoer wordt uitgemaakt of dat je in je gezicht wordt gespuugd.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:12 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Nee, laten "wij" dat maar eens niet doen. Ik heb iets beters en weldenkenders te doen dan een willekeurige net-niet puber van een straathoek te sleuren met een groep om hem iets aan te doen.
Ik durf zelfs te wedden dat het meer zin heeft om met een theedoos rond te gaan in het buurthuis.
Moest niet. Ik heb nu een eigen bedrijf.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:12 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wauw, mijn respect naar Oom Agent toe is zojuist met sprongen toegenomen. Waarom moest je weg trouwens?
Of wordt uitgekleed en alleen haar sokken mag houden.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:14 schreef SonicB het volgende:
[..]
Wacht maar tot je vriendin of dochter voor hoer wordt uitgemaakt of dat je in je gezicht wordt gespuugd.
neem nu maar van mij aan. Dit zijn bikkelharde criminelen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:12 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wauw, mijn respect naar Oom Agent toe is zojuist met sprongen toegenomen. Waarom moest je weg trouwens?
Goed dat je ontslagen bent.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:08 schreef SonicB het volgende:
Overigens ik heb 10 jaar als agent rond gelopen en vertrouw mij maar, die gasten luisteren maar naar één ding en dat is een pak op hun sodemieter.
Wat een enorm idiote manier om met dingen om te gaan.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:18 schreef SonicB het volgende:
oog om oog, tand om tand.
Gewoon een marrokaan van straat trekken en helemaal de tyfus slaan. Gewoon bang maken zoals zij doen. Is diegene onschuldig? jammer dan!
Wees flink en loop op zaterdagnacht door kanaleneiland of het " oude noorden" in rotterdam. Neem ook een blonde vriendin mee.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:20 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat een enorm idiote manier om met dingen om te gaan.![]()
En dit is politie-agent geweest? De politie kampt al met een slecht imago de laatste tijd, good job man!
Nou, wat bazel je dan over het in elkaar rossen van een willekeurige persoon als je precies weet over wie je het hebt? Weinig mensen zullen het niet met je eens zijn als je die aan wilt pakken. En net zo weinig zullen er minder om slapen als iemand anders dat op eigen titel doet als de politie het weer eens af laat weten.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:17 schreef SonicB het volgende:
[..]
neem nu maar van mij aan. Dit zijn bikkelharde criminelen.
Ik heb genoeg, vooral autochtone, jonge mensen in het ziekhuis zien belanden. Sommige die voor de rest van hun leven kapot gemaakt door zo'n slissende arabier. Met 5 of 6 man in trappen op een onschuldig iemand. Een half uur later stoer doen: " Hey man, zag je dat ik brak ze arm. die vieze kaas"
Natuurlijk zomaar iemand van de straat plukken kan niet. Maar iedereen hier weet over welke type marokkaan het wij hebben.
Ik woon in Rotterdam en loop vaak genoeg 's avonds door de stad.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:25 schreef SonicB het volgende:
[..]
Wees flink en loop op zaterdagnacht door kanaleneiland of het " oude noorden" in rotterdam. Neem ook een blonde vriendin mee.
Uhm ik denk dat de slachtoffers het meeste last hebben van deze idioten. Niet de normale Marokkanen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:25 schreef IHVK het volgende:
En dit soort idiote reacties nemen de aandacht weg van het echte probleem. Want die is er. Er is een groep jongeren die echt absurd gestoord gedrag vertoont , blijkt maar weer eens.
En die jongens mag je van mij ook wel best even stevig aanpakken wat mij betreft.
Maar als je willekeurig Marokkanen in elkaar wil beuken, dan vererger je de problemen met factor 1000 ongeveer. Pak deze jongens maar aan, de normale Marokkanen hebben namelijk het meest last van deze idioten.
Ik heb nu een winkel in 2e handsboeken en klassieke muziek.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:18 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Hij is niet ontslagen zegt hij net.
Dat spreekt natuurlijk voor zich.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:26 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Uhm ik denk dat de slachtoffers het meeste last hebben van deze idioten. Niet de normale Marokkanen.
Ook gezellig.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:26 schreef SonicB het volgende:
[..]
Ik heb nu een winkel in 2e handsboeken en klassiek muziek.
Wtf staat daar allemaal?quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:28 schreef LXIV het volgende:
Ondertussen in Rotterdam:
[ afbeelding ]
Wordt de couscous al warm gezet.
Sorry hoor, maar wat heeft dit te maken met dit topic?quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:28 schreef LXIV het volgende:
Ondertussen in Rotterdam:
[ afbeelding ]
Wordt de couscous al warm gezet.
ik moet het ook nuanceren. En natuurlijk een willekeurig iemand in elkaar slaan kan niet. Maar dat gebeurt wel op dit moment. Laten wij het eens omkeren en kijken hoe de marrokaanse gemeenschap hierop reageert.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:26 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Uhm ik denk dat de slachtoffers het meeste last hebben van deze idioten. Niet de normale Marokkanen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |