Wat is er mis met stadcommando!s, stadswacht klinkt erg socialistisch-slap kopje-thee-drinken-achtig,, noem het toch gewoon poltie of zijn we allergisch voor dat woord ("'oh oh..politiestaat!).... ook niet echt fijn maar je kan nog beter een politie-staat hebben dan een tuig-staat, op de keper beschouwd. Dus niet zo allergisch doen.. stadscommando!s die niet uitgelachen wensen te worden door het tuig....herstel van autoriteit!quote:Op zondag 28 februari 2010 10:45 schreef Boze_Appel het volgende:
Haha, ze willen in Almere "Stadcommando's".
En die doen wat precies als ze wel uitgelachen worden? Potje erop los rammen? Keeltjes doorsnijden? Laat me toch niet lachen.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:34 schreef halo1 het volgende:
[..]
Wat is er mis met stadcommando!s, stadswacht klinkt erg socialistisch-slap kopje-thee-drinken-achtig,, noem het toch gewoon poltie of zijn we allergisch voor dat woord ("'oh oh..politiestaat!).... ook niet echt fijn maar je kan nog beter een politie-staat hebben dan een tuig-staat, op de keper beschouwd. Dus niet zo allergisch doen.. stadscommando!s die niet uitgelachen wensen te worden door het tuig....herstel van autoriteit!
En de PVV aanhangers zijn de autoriteiten?quote:Op zondag 28 februari 2010 13:34 schreef halo1 het volgende:
[..]
Wat is er mis met stadcommando!s, stadswacht klinkt erg socialistisch-slap kopje-thee-drinken-achtig,, noem het toch gewoon poltie of zijn we allergisch voor dat woord ("'oh oh..politiestaat!).... ook niet echt fijn maar je kan nog beter een politie-staat hebben dan een tuig-staat, op de keper beschouwd. Dus niet zo allergisch doen.. stadscommando!s die niet uitgelachen wensen te worden door het tuig....herstel van autoriteit!
Wilders wordt toch ook al jaren bedreigd? Wat moeten we dan met die informatie?quote:Op zondag 28 februari 2010 12:37 schreef dylany het volgende:
[..]
Wilders heeft zich nooit gedistantieerd van de bedreigingen. De PVV'ers vonden de bedreigingen van Herman van Veen volgens die undercover journaliste, erg amusant.
Iedereen die iets over Wilders zegt wordt toch bedreigd? Eerst waren het de bekende Nederlanders die bedreigd werden, toen de advocaten van de tegenpartij en nu zijn het de gewone burgers die bedreigd worden vanwege een andere mening.
Wat is de volgende stap?![]()
Weet jij trouwens of het toeval is dat Maurice de Hond c.s., degene die Wilders groot heeft gemaakt, zich al veel eerder toevallig ook schuldig maakte aan bedreigingen wegens een andere mening?![]()
Waar staat dat hoofddoekjes het belangrijkste thema is van Wilders (PVV)? Ik heb het hier niet over gemeenteraadsverkiezingen, maar jij denk ik ook niet aangezien je 'Wilders' zegt. Islamisering is denk ik zijn belangrijkste thema en hoofddoekjes is daar een belangrijk en symbolisch onderdeel van. Ik zie niet hoe hij zich daardoor belachelijk zou maken. En dat het een neo nazi partij zou zijn, slaat natuurlijk nergens op en blijkt in ieder geval niet uit jouw hoofddoekjes bewering.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:55 schreef ANTI-ALLES het volgende:
Wilders is een grote sukkel...
Als je hoofddoekjes als belangrijkste thema heb maak je zelf wel belachelijk. HIj maakt daarmee steeds meer duidelijk dat de pvv een Neo Nazi partij is.
Nu worden, naast de bekende Nederlanders ook de gewone burgers al bedreigd, niet alleen door vervelende straatjochies maar ook door de PVV-aanhangers.quote:Op zondag 28 februari 2010 14:28 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Wilders wordt toch ook al jaren bedreigd? Wat moeten we dan met die informatie?
Nee. de stadscommandanten beschermen alle burgers.. daarom hebben ze autoriteit jegens het tuig..of heb je het liever andersom?...... Pvv-aanhangers zijn geen autoriteiten en overige gewone burgers mogen iedere andere mening hebben maar het tuig wordt wel na 20 jaar linkse bescherming (aan)gepakt..... of jij het nou leuk vindt of niet. Je hoort er toch niet zelf toe, per ongeluk??quote:Op zondag 28 februari 2010 13:57 schreef dylany het volgende:
[..]
En de PVV aanhangers zijn de autoriteiten?
De gewone burgers mogen geen andere mening meer hebben?
quote:Op zondag 28 februari 2010 14:43 schreef halo1 het volgende:
[..]
Nee. de stadscommandanten beschermen alle burgers.. daarom hebben ze autoroteit jegens het tuig..of heb je het liever andersom?...... Pvv-aanhangers zijn geen autoriteiten en overige gewone burgers mogen iedere andere mening hebben maar het tuig wordt wel na 20 jaar linkse bescherming (aan)gepakt..... of jij het nou leuk vindt of niet. Je hoort er toch niet zelf toe, per ongeluk??
Wie zegt dat het PVV aanhangers zijn? Ik sluit het niet uit maar je kan niet met 100% zekerheid stellen dat PVV aanhangers baat hebben bij deze actie, wanneer je op je vingers na kan tellen dat met het naar buiten komen van zo'n actie juist tegenstanders van de PVV hier garen bij spinnen.quote:Op zondag 28 februari 2010 14:38 schreef dylany het volgende:
[..]
Nu worden, naast de bekende Nederlanders ook de gewone burgers al bedreigd, niet alleen door vervelende straatjochies maar ook door de PVV-aanhangers.
Toch wel een enge ontwikkeling.
Je wilt eigenlijk helemaal geen uitleg.. alleen maar afkraken.. want het woord heeft helemaal geen uitleg nodig tenzij er iets met je loos is.. Soms?quote:Op zondag 28 februari 2010 15:09 schreef Tijger_m het volgende:
Gaat iemand mij nog uitleggen wat stadscommando's nou echt inhouden of is dit zoals gewoonlijk bij de PVV weer een loze kreet?
Ben je soms zelf behorend tot de doelgroep.. snap je niet dat kennelijk losgeslagen figuren als jij een PVV steeds noodzakelijker maken. Moeten ze zich dan alles laten welgevallen? Je mist inzicht in de ratten-psyche van het tuig.. die gaan n.l. steeds verder bij non-correctie....quote:Op zondag 28 februari 2010 13:45 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En die doen wat precies als ze wel uitgelachen worden? Potje erop los rammen? Keeltjes doorsnijden? Laat me toch niet lachen.
Het zijn oneliners omdat ze als oneliner geselecteerd zijn. Verder zou ik deze uitspraken misschien direct in die bewoording onderschrijven, maar een aantal zal ik ook niet tegenspreken. Ze dragen naar mijn idee in ieder geval niet allemaal racisme uit.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 18:18 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Bekijk de NOVA uitzendingen van eergisteren maar eens. Dan zie je zelf dat ze allemaal op 1 hoop gegooid worden. Totaal geen onderscheid.
Een paar uitspraken die toch echt laten zien dat er geen onderscheid is en dat het vooral niet te doen is om de kleine groep die het verpest.(criminele marokanen etc)
De laatste uitspraak geeft je ook wel te denken.
“Ik ontzeg niemand een gezinsleven. Ook niet-westerse allochtonen niet. Ze mogen trouwen, ze
mogen samenwonen. Alleen niet in Nederland.”
Geert Wilders, Volkskrant 7 oktober 2006
“De Nederlandse cultuur is duizend keer beter dan de islam.”
Geert Wilders, De Spits, 9 november 2006
“…onze cultuur [is] een betere dan die van veel immigranten.”
Geert Wilders, HP/De Tijd, 12 december 2007
"Waarom durven wij niet te zeggen dat moslims zich aan ons moeten aanpassen, omdat onze normen en waarden nu eenmaal van een hoger, beter, prettiger en humaner beschavingsniveau zijn? Niks integratie, assimilatie! En laat daarna de hoofddoekjes maar wapperen op het Malieveld. Ik lust ze rauw."
Geert Wilders, HP/De Tijd, 6 februari 2004
"…migranten bestaan, en hun hypothetische afwezigheid binnen de Nederlandse realiteit mag dan wel mijn Utopia zijn, maar is niet realistisch."
Geert Wilders in interview met DPA, 3 januari 2008
Het [is] volstrekt onwenselijk dat Amsterdam maar liefst 177 nationaliteiten telt".
Geert Wilders, AT5 (n.a.v. Kamervragen PVV),'
Geertje uit Venlo is een racist, niets meer niets minder. En wie zijn, nou ik zou bijna gedachtengoed schrijven maar dat is het eigenlijk niet, zijn oneliners onderstreept is ook niets meer of minder dan een racist.
Dat is het probleem, dat kunnen ze niet.quote:Op zondag 28 februari 2010 15:06 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Wie zegt dat het PVV aanhangers zijn? Ik sluit het niet uit maar je kan niet met 100% zekerheid stellen dat PVV aanhangers baat hebben bij deze actie, wanneer je op je vingers na kan tellen dat met het naar buiten komen van zo'n actie juist tegenstanders van de PVV hier garen bij spinnen.
Je hebt in veel wijken ook buurtpreventie of burgerwachten, dit zijn particulieren uit de eigen woonomgeving. die samenwerken met de politie.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:34 schreef halo1 het volgende:
[..]
Wat is er mis met stadcommando!s, stadswacht klinkt erg socialistisch-slap kopje-thee-drinken-achtig,, noem het toch gewoon poltie of zijn we allergisch voor dat woord ("'oh oh..politiestaat!).... ook niet echt fijn maar je kan nog beter een politie-staat hebben dan een tuig-staat, op de keper beschouwd. Dus niet zo allergisch doen.. stadscommando!s die niet uitgelachen wensen te worden door het tuig....herstel van autoriteit!
1 quote waaruit blijkt dat ik generaliseer en ik bekeer.quote:Op zondag 28 februari 2010 17:23 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Als het jou uitkomt is generaliseren opeens wel verkeerd?
Jij niet, maar Wilders mag blijkbaar wel van jou generaliseren en daar zelfs wetgeving op baseren.quote:Op zondag 28 februari 2010 17:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
1 quote waaruit blijkt dat ik generaliseer en ik bekeer.
Het is een loze kreet om het beeld van de straatterrorist te ondersteunen. Het is eigenlijk gewoon een politie agent zonder wapen maar met een busje pepperspray. van Roon wist het zelf eigenlijk ook allemaal niet zo goed wat ze ermee bedoelden.quote:Op zondag 28 februari 2010 15:09 schreef Tijger_m het volgende:
Gaat iemand mij nog uitleggen wat stadscommando's nou echt inhouden of is dit zoals gewoonlijk bij de PVV weer een loze kreet?
Is ook niet zo belangrijk, die details.. schei uit met dat gemiereneuk.. het enige wat telt is .. doeltreffend optreden of slap optreden zodat criminelen verder hun gang kunnen gaan.. als je dat soms wilt..?quote:Op zondag 28 februari 2010 17:48 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Het is een loze kreet om het beeld van de straatterrorist te ondersteunen. Het is eigenlijk gewoon een politie agent zonder wapen maar met een busje pepperspray. van Roon wist het zelf eigenlijk ook allemaal niet zo goed wat ze ermee bedoelden.
Wie is er tegen een "doeltreffend optreden" dan?quote:Op zondag 28 februari 2010 17:52 schreef halo1 het volgende:
[..]
Is ook niet zo belangrijk, die details.. schei uit met dat gemiereneuk.. het enige wat telt is .. doeltreffend optreden of slap optreden zodat criminelen verder hun gang kunnen gang.. als je dat soms wilt..?
Kabinet is net te vroeg gevallenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |