Dus je wilt mensen voor de gek houden, okay prima:quote:Ik denk dat iedereen het wel eens leuk vind om te zeggen contact met de dood te hebben!
PUA!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:43 schreef Michielos het volgende:
Dat is geen perfecte cold reading maar een "goede" Warm reading. Barnum statements. Die reading werd gemaakt uit allerhande horoscooplezingen om een nagenoeg "perfecte" reading te geven .
Bovenstaande tekst staat ook wel bekend als "the classical reading". Als ik heel erg bezopen of moe ben en geen zin in een echte cold reading heb (bijvoorbeeld tijdens uitgaan), gebruikte ik deze wel eens wanneer ik een handpalmlezing aan een meid gaf.
ey, ik was begonnen als goochelaar/mentalist hoorquote:
Hier werd ik door geïnspireerd: http://www.leugenacademie.nl/quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:45 schreef Michielos het volgende:
[..]
ey, ik was begonnen als goochelaar/mentalist hoor
studie pedagogiek en psychologie hielp ook welquote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:48 schreef Crutch het volgende:
[..]
Hier werd ik door geïnspireerd: http://www.leugenacademie.nl/
Kreeg je ook NLPquote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:51 schreef Michielos het volgende:
[..]
studie pedagogiek en psychologie hielp ook wel
Leuk hoor leugens leren herkennen, helaas kost 1 les 695,- excl. BTW. En het duurt 2 dagen langquote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:48 schreef Crutch het volgende:
[..]
Hier werd ik door geïnspireerd: http://www.leugenacademie.nl/
Neen, alhoewel ik ooit eens een practitioner degree erin gehaald heb, ben ik van mening dat het meeste van NLP op urban myth gebaseerd is.quote:
tja, wat verwacht je dan. Net zoals in andere topics wil je voor een dubbeltje op de eerste rij zitten. Kennis en geheimen kosten nu eenmaal geld, zo werkt het.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:55 schreef Cristal het volgende:
[..]
Leuk hoor leugens leren herkennen, helaas kost 1 les 695,- excl. BTW. En het duurt 2 dagen lang
Nee, kwam iemand van de LA tegen op een netwerkbijeenkomst. Daarna ben ik zelf in de boeken gedoken en het een en ander getest IRL.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:55 schreef Cristal het volgende:
[..]
Leuk hoor leugens leren herkennen, helaas kost 1 les 695,- excl. BTW. En het duurt 2 dagen lang
Klopt, en dat zijn juist de zaken die in al die studies hetzelfde zijn.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:56 schreef Michielos het volgende:
[..]
Neen, alhoewel ik ooit eens een practitioner degree erin gehaald heb, ben ik van mening dat het meeste van NLP op urban myth gebaseerd is.
De dingen die werken zijn afkomstig van bewezen psychologische stromingen en de zaken die make-belief zijn, zijn er tussen geplakt.
Ik denk zelf dat er veel rijkere methodes zijn om menselijk gedrag te verklaren , te herkennen en te begrijpen.
Neemt niet weg dat bepaalde zaken zeker hun waarde hebben.
El Exactoquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:01 schreef Crutch het volgende:
[..]
Nee, kwam iemand van de LA tegen op een netwerkbijeenkomst. Daarna ben ik zelf in de boeken gedoken en het een en ander getest IRL.
[..]
Klopt, en dat zijn juist de zaken die in al die studies hetzelfde zijn.
Maar belandde ze dan uiteindelijk bij je in bed met deze methode of was je daar dan te moe/bezopen voor?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:43 schreef Michielos het volgende:
Als ik heel erg bezopen of moe ben en geen zin in een echte cold reading heb (bijvoorbeeld tijdens uitgaan), gebruikte ik deze wel eens wanneer ik een handpalmlezing aan een meid gaf.
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:13 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Maar belandde ze dan uiteindelijk bij je in bed met deze methode of was je daar dan te moe/bezopen voor?
Ja, ik ken ze wel hoor, dat soort gladjakkers, maar ik tuin er niet in:quote:
quote:Op donderdag 17 december 2009 22:22 schreef JoepiePoepie het volgende:
Ik heb twee reiki-ervaringen.
Een keer was het in een kroeg. Die idioot ging ineens z'n handen naast m'n hoofd zetten en zeggen dat als ik mijn hoofd tussen zijn handen ging plaatsen dat er dan van alles zou gaan gebeuren. Tja, dat geloof ik best... bij hem dan. Daar moest ik erg om lachen, dat vond hij niet tof
.
Een andere keer was bij iemand thuis op visite. Ik stond op het punt om weg te gaan, zegt hij ineens dat er spanningen in mijn lichaam zitten en dat zou hij wel even weg-reiki-en. Toen ben ik maar meteen weggegaan, zonder reiki.
Dat waren mijn reiki-ervaringen.
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:18 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ja, ik ken ze wel hoor, dat soort gladjakkers, maar ik tuin er niet in:
[..]
Good for you!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:18 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ja, ik ken ze wel hoor, dat soort gladjakkers, maar ik tuin er niet in:
[..]
Ja, en jij doet alsof jij die kennis hebt, maar die heb je niet, dat is nog veel triester!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:58 schreef Michielos het volgende:
[..]
tja, wat verwacht je dan. Net zoals in andere topics wil je voor een dubbeltje op de eerste rij zitten. Kennis en geheimen kosten nu eenmaal geld, zo werkt het.
Nou wat mogen we blij zijn met jouw kennis zeg hierzo op Fok! Je verteld helemaal niks over al die kennis waarover je zogenaamd beschikt, je zegt alleen dat je het weet en niet gaat vertellen.quote:Ik denk zelf dat als je het goed wil leren, de prijs niet mag uitmakenIk heb ook wel eens 500+ voor een lecture betaald en een 1 op 1 sessie. Met passie kom j gewoon een heel eind
![]()
Nee, is niet gek maar ga dan niet doen alsof jij het weet & dan lekker niet vertellen. Zeg dan niks als het zo STRIKTGEHEIM isquote:Is het dan zo gek om een geheim te willen bewaren?.
Daarvoor kun je mensen van dienst zijn in een bibliotheekquote:Zoals ik zei: ik geef je graag boekenadvies die je kunt kopen
Ik open een topic waarin je TIPS kunt zetten, niet geheimen. En als je je 'geheimen' toch niet wilt delen zeg dan niks he.quote:maar om geheimen open en bloot op een forum te zetten.. tja![]()
Jouw vage gedoe bevalt me niet, geef antwoord op mijn vraag & zwijg andersquote:Ook al twijfel ik ook aan het advies geven, gezien je denigrerende toon als het antwoord je niet bevalt.
Ik heb hierboven advies gepostquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:44 schreef Cristal het volgende:
[..]
Nee, is niet gek maar ga dan niet doen alsof jij het weet & dan lekker niet vertellen. Zeg dan niks als het zo STRIKTGEHEIM is
[..]
Daarvoor kun je mensen van dienst zijn in een bibliotheek
[..]
Ik open een topic waarin je TIPS kunt zetten, niet geheimen. En als je je 'geheimen' toch niet wilt delen zeg dan niks he.
[..]
Jouw vage gedoe bevalt me niet, geef antwoord op mijn vraag & zwijg anders
Ja, hier kan ik zeker iets mee & is ook goed bruikbaar in de praktijkquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:29 schreef Michielos het volgende:
Ok back to cold reading
a) een perfecte cold reading bestaat niet
b) wees flexibel, niet teleurgesteld als iets niet meteen hit. Kijk bv. hoe ogilvie op het einde nog terugkomt naar een miss op het begin om het alsnog passend te maken
c) denk na, zie links en wees een meester in het samenvatten,corrigeren van hetgeen je zegt
d) wees geen proponent van "onthouden readings" maar maak ze as you go. Jat een paar trivia stats van bv. Ogilvie en build on that.
e) een beetje mensenkennis is essentieel.
Ik denk dat het voor de client ook betrouwbaarder overkomt als je niet alles 100% goed 'raadt'.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:29 schreef Michielos het volgende:
b) wees flexibel, niet teleurgesteld als iets niet meteen hit.
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:50 schreef Cristal het volgende:
[..]
Ja, hier kan ik zeker iets mee & is ook goed bruikbaar in de praktijkBedankt hiervoor.
Als je dit nou vaker zou doen..
ye, dat heet de "not perfect theorie". Helemaal waar. Clienten willen geen superman /goochelaar die alles goed heeft. Fouten mogen en maken je menselijk. Dat is wat mediums zo geloofwaardig maakt. "als t een truc was, zou ie alles goed hebben gehad!". Ik en vele anderen maken bewust fouten om mensen zo te misleidenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:52 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ik denk dat het voor de client ook betrouwbaarder overkomt als je niet alles 100% goed 'raadt'.
Hoe doe je dat? Hoe zou jij dat bijvoorbeeld bij mij doen?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:53 schreef Michielos het volgende:
1) verwarm hem, maak hem een believer
* _Led_ checkt account....quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:50 schreef Cristal het volgende:
[..]
Ja, hier kan ik zeker iets mee & is ook goed bruikbaar in de praktijkBedankt hiervoor.
Als je dit nou vaker zou doen..
Het gaat voornamelijk om mensen die "agnostisch" zijn of al een beetje believers. Mensen die de oplichting al kennen, kunnen niet nog eens opgelicht worden.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:57 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Hoe doe je dat? Hoe zou jij dat bijvoorbeeld bij mij doen?
Oh, dus het gaat er hier om wie als eerst geregistreerd is. Wist ik nog niet sorry, ik ben nieuw op fokquote:Op vrijdag 19 februari 2010 17:06 schreef _Led_ het volgende:
[..]
* _Led_ checkt account....
"Geregistreerd 11-06-2009 "
Misschien eerst eens wat langer meedraaien voor je onzin uitkraamt ?
Michielos heeft vaak genoeg tekst en uitleg gegeven.
Denk je dat?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 17:13 schreef JoepiePoepie het volgende:
Wat ik me nou wel ineens afvroeg: Als je nou iemand versiert d.m.v. een cold reading en het wordt meer dan een one night stand, het wordt dus een serieuze relatie... Op welk moment ga je dan opbiechten dat je helemaal geen paragnost bent, maar dat je de boel heb opgelicht tijdens de eerste ontmoeting
je zou dan wel je skill kunnen benadrukken , maar niet dat je op festivals staat of whatever. Verder eens met het laatste gedeelte (mystery method).quote:Op vrijdag 19 februari 2010 17:19 schreef Crutch het volgende:
[..]
Denk je dat?
Anyway, tenzij je er geld mee wil verdienen is het sowieso niet verstandig om je als professioneel mentalist voor te doen. Vergelijk het met iemand die een aardig partijtje kan gitaarspelen, maar er verder niets mee doet.
Als dat de hoofdreden wordt om iemand 'leuk' te vinden dan klopt er iets niet.
De meeste technieken worden immers gebruikt om enkel interesse en aantrekkingskracht uit te lokken om vervolgens direct over te gaan op kwalificatie en verleiding.
Dat word heel lastig, daar kom je denk niet gemakkelijk onder uit.. Je kunt iets heel dramatisch in scene zetten, bijvoorbeeld dat je onder een auto bent gekomen & dat je daardoor je gave bent kwijtgeraakt. Maar dat is een beetje onrealistisch.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 17:13 schreef JoepiePoepie het volgende:
Wat ik me nou wel ineens afvroeg:
Als je nou iemand versiert d.m.v. een cold reading en het wordt meer dan een one night stand, het wordt dus een serieuze relatie... Op welk moment ga je dan opbiechten dat je helemaal geen paragnost bent, maar dat je de boel heb opgelicht tijdens de eerste ontmoeting
Heb je een link? Veilig voor nederlandse mannen is bv. om voor een W of een M te gaan.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 18:10 schreef Cristal het volgende:
[..]
Dat word heel lastig, daar kom je denk niet gemakkelijk onder uit.. Je kunt iets heel dramatisch in scene zetten, bijvoorbeeld dat je onder een auto bent gekomen & dat je daardoor je gave bent kwijtgeraakt. Maar dat is een beetje onrealistisch.
Verder heb ik nog een vraag; Hoe kan het dat Char de initialen van de overleden persoon van de client meestal in 1 x goed raad?
Je kunt zeggen dat de client een naam zoekt bij de letter, maar dat is niet altijd het geval.
Het is een beetje stom voorbeeld maar >hier< heb je een linkje, en als je dan eventjes naar 9:00 doorspoelt zie je dat ze het in 1 x goed heeft.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 18:13 schreef Michielos het volgende:
[..]
Heb je een link? Veilig voor nederlandse mannen is bv. om voor een W of een M te gaan.
Sorry, maar ik kan zo snel niet een voorbeeld bij Char vinden maar heb wel een ander iemand die het ook direct goed heeft, hij heeft het in 1 x goed, rond 0:40quote:Op vrijdag 19 februari 2010 18:52 schreef Michielos het volgende:
Ik ga even kijken. Ik zal dit bericht editen
Ik vind het btw nu al jammer dat het bij iemand thuis is. Een trucje dat Robbert bv vaker gebruikte is het "even naar de WC gaan" en op de kalender kijken voor namen. In een huis zijn vaker aanwijzingen te vinden dan in een studiosetting. Misschien heb je een linke voor me waar ze dit in een studiosetting doet?
Merk ook op dat ze perfect :"not perfect theory" hanteert: Ze weet al dat het Joost is , maar zegt nog steeds Joop of Joost. Anders zou je kunnen zeggen: "Ja , dat heb je van de kalender o.i.d."
ja Derren Brown. hij gebruikt daar de shotgun techniek. Aangezien ik hem hoger inschat dan Char, denk ik eerder dat Char een beetje hot reading gebruikt aangezien ze bij de persoon thuis is.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 19:21 schreef Cristal het volgende:
[..]
Sorry, maar ik kan zo snel niet een voorbeeld bij Char vinden maar heb wel een ander iemand die het ook direct goed heeft, hij heeft het in 1 x goed, rond 0:40
hij is er weerquote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:15 schreef M_Schtoppel het volgende:
Bijzonder bedankt voor de link van de leugenacademie, heb me meteen opgegeven voor een training.
Ook om zelf een betere leugenaar te worden lijkt me dit erg handig
Zou je wat willen noemen dan? Zag dat je al 1 titel genoemd hebt, maar er zijn vast meer boeken die jij geschikt vind/vond...quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:31 schreef Michielos het volgende:
Zoals ik zei: ik geef je graag boekenadvies die je kunt kopen e.d.
Cool, thanks.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:54 schreef Cristal het volgende:
Voor iedereen die geintresseerd is in het boek, The full facts about Cold Reading die kan hem hierzo downloaden in PDF formaat!
http://www.mediafire.com/?mzyl5imnwtt
Het is geschreven door Ian Rowlands, hij is een ware meester in Cold reading, & heeft dit boek geschreven en het is heel leerzaam
Thanks! Is ie legaal geupload?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:54 schreef Cristal het volgende:
Voor iedereen die geintresseerd is in het boek, The full facts about Cold Reading die kan hem hierzo downloaden in PDF formaat!
http://www.mediafire.com/?mzyl5imnwtt
Het is geschreven door Ian Rowlands, hij is een ware meester in Cold reading, & heeft dit boek geschreven en het is heel leerzaam
quote:Iemand die 'm nog eens door kan sturen aan me?Op dinsdag 11 mei 2010 15:54 schreef Cristal het volgende:
Voor iedereen die geintresseerd is in het boek, The full facts about Cold Reading die kan hem hierzo downloaden in PDF formaat!
http://www.mediafire.com/?mzyl5imnwtt
Het is geschreven door Ian Rowlands, hij is een ware meester in Cold reading, & heeft dit boek geschreven en het is heel leerzaam
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |