Of hij zegt: hier speel ik Asus4.quote:Op donderdag 8 april 2010 12:09 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
[..]
True. Maar stel, je speelt met een gitarist samen, en die zegt "ik speel A-F#-C-G". Wat doe jij dan? Of doe je het op gehoor?
mja je kan natuurlijk ook loopjes over de akoorden heenspelenquote:Op donderdag 8 april 2010 12:17 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Of hij zegt: hier speel ik Asus4..
Toetsenisten zijn daar ook zo lekker in.
Jaa in de jazz en blues gebruik je het vooral veel en daar ben ik nu mee bezigquote:Op donderdag 8 april 2010 12:20 schreef Witchfynder het volgende:
Ja beetje wel. Ik ben pas begonnen met met arpeggi spelen en modi (of hoe heten die dingen bij ons, in het Engels modes). Bij onze stijl muziek past zulk melodisch gepats wel.
Nou, dan is meer irritant dat ze zeggen riff a, b, c, x, 12, pi enzo ipv couplet, refrein enzo. Wat is nou wat?quote:Op donderdag 8 april 2010 12:49 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Ik vind het bij bass tabs zo kut dat de tekst er nooit bij staat. Ik heb soms echt geen idee meer waar ik ben...
Best wel. Alleen jammer van de merknaam op de body. Mijn fretloze heeft dat ook. Vind ik best irritantquote:Op donderdag 8 april 2010 12:50 schreef IkBenOzan het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mooi
Het is idd jammer jaquote:Op donderdag 8 april 2010 12:52 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Best wel. Alleen jammer van de merknaam op de body. Mijn fretloze heeft dat ook. Vind ik best irritant.
als ik het had, deed ik hetquote:Op donderdag 8 april 2010 22:07 schreef J0ttem het volgende:
MarkBass maakt erg vet spul ja![]()
Maar ik blijf het moeilijk vinden om zo veel geld uit te geven aan een geel/zwart kastje
Bassguitar for dummies en les =quote:Op vrijdag 9 april 2010 10:15 schreef .Cake. het volgende:
Hey,
heb mezelf een pagina of twee geleden geïntroduceerd en zat een beetje rond te kijken naar manieren om mijn techniek wat te kunnen verbeteren en een algemeen betere basser te wordenOmdat ik het momenteel wel redelijk druk heb leek het mij het handigst als ik gewoon een boek ofzo over het onderwerp koop.
Een snelle zoekactie op bol.com levert deze twee keuzes:
http://www.bol.com/nl/p/n(...)#product_description
http://www.bol.com/nl/p/c(...)#product_description
Ik vroeg me af of het het geld waard is om één van deze twee te kopen, weet iemand dat? Of beter nog, heeft iemand heel toevallig ervaring met deze boeken? Het ziet er op zich wel uit alsof ik hier wat van kan leren (heb nooit les gehad ofzo dus vandaar) en het is niet al te duur.
oefenenoefenenoefenenquote:Op zondag 11 april 2010 21:27 schreef Witchfynder het volgende:
Omg, we hebben nu een tof toetsenmotiefje voor een nummer en de intro vraagt er misschien om dat ik ga slappen!. Help!
.
Gaaf dingquote:Op donderdag 8 april 2010 12:50 schreef IkBenOzan het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mooi
*kwijlt over toestenbord*quote:Op zondag 11 april 2010 22:07 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Gaaf ding![]()
Het is denk ik een Shopnaam voor een Tanglewood.
Zie pic;
[ afbeelding ]
Ik GAS er ook al een tijdje hard opquote:
Het is een Hudson PB4quote:Op zondag 11 april 2010 22:07 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Gaaf ding![]()
Het is denk ik een Shopnaam voor een Tanglewood.
Zie pic;
[ afbeelding ]
siiiickquote:
Ik dacht dat marktplaats pas geld vraagt als je er een prijs bij zet. Als je je prijs gewoon in je omschrijving zet kost het geen geld geloof ik.quote:Op maandag 12 april 2010 14:57 schreef Andyy het volgende:
Weet iemand waar je nog meer een advertentie kan plaatsen? (na BGF)
(en Marktplaats valt af omdat het geld kost)
quote:Op dinsdag 20 april 2010 21:08 schreef Sjoegerd het volgende:
Zo, heb nog een nieuwe Boss ODB-3 voor 50 euro op de kop kunnen tikken.. Pedalboard begint vol te raken (niet dat het een groot pedalboard is
)
Het pic's gedeelte snap ikquote:
Dingen opnemen doe ik niet aanquote:
Jawelquote:
JE kan al aardig combineren met 3 effectenquote:Op dinsdag 20 april 2010 21:37 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Dingen opnemen doe ik niet aan.. Teveel gedoe om dat fatsoenlijk te doen
.. Kan wel zeggen dat die ODB-3 samen met een CE-2B heel fijn kunnen klinken
[ afbeelding ]
Momenteel de status, heb het eigenlijk niet eens nodig. Weet dus ook niet wat er nog bij kan komen.
Als het voor minder zou kunnenquote:Op dinsdag 20 april 2010 21:57 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Jawel.. Want af en toe gebruik ik m bij Muse dingetjes
.. Sowieso, je koopt ze voor 70 euro bij Feedback
Moet ze nog eens proberen met beide vol gain openquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:26 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
JE kan al aardig combineren met 3 effecten![]()
Muf en ODB-3 tegelijk kan wel ranzig worden
Welke cab? Beginnerscombo ftwquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:39 schreef KaMo het volgende:
Dan heb je geen amp meer nodig, gewoon gelijk in de cab kan je dan
Voor thuis gaat dit ding al hard zatquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |