quote:Op woensdag 6 januari 2010 20:24 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet selectief verontwaardigd. Ik heb duidelijk aangegeven wat ik van die Speldactie vind. Zielig.
Net als dat ik een kopvoddentaks zielig vind.
De PVV is zo hypocriet als de neten:quote:Op donderdag 7 januari 2010 11:42 schreef 311258 het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen maar wat vind je van het feit dat een partij die zegt voorvechters te zijn voor de vrijheids van menings uiting eist dat dit artikel verwijderd word.
Dat is gewoon echt om te janken. Eerst had ik nog wel de illusie dat Wilders ook écht voor vrijheid van meningsuiting stond maar het gaat hem vooral om zijn vrijheid, die van een ander zal hem jeukenquote:Op donderdag 7 januari 2010 11:42 schreef 311258 het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen maar wat vind je van het feit dat een partij die zegt voorvechters te zijn voor de vrijheids van menings uiting eist dat dit artikel verwijderd word.
Hopelijk krijgen de mensen dit hypocriete gedrag niet door.......quote:Op donderdag 7 januari 2010 11:46 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De PVV is zo hypocriet als de neten:
- zelf alles zeggen, maar imams mogen niet alles zeggen
- zelf oproepen tot het uitzetten van 10tallen miljoenen Europese moslims, maar een of andere straatmocro mag geen raps tegen Wilders schrijven
- zelf je uitdossen met een kapsel dat er niet uitziet, maar moslima's mogen in het openbaar niet dragen wat ze willen
En van een certain minderheidsgroep wil hij de vrijheden juist sterk inperken.quote:Op donderdag 7 januari 2010 18:03 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat is gewoon echt om te janken. Eerst had ik nog wel de illusie dat Wilders ook écht voor vrijheid van meningsuiting stond maar het gaat hem vooral om zijn vrijheid, die van een ander zal hem jeuken
Vet van mij.quote:Op donderdag 7 januari 2010 11:42 schreef 311258 het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen maar wat vind je van het feit dat een partij die zegt voorvechters te zijn voor de vrijheids van menings uiting eist dat dit artikel verwijderd word.
Ze hadden toch al niet echt het niveau van Koot & Bie, vond ik...quote:Op vrijdag 8 januari 2010 06:27 schreef voyeur het volgende:
Ik dacht altijd dat de PVV de meester van de satire was, maar kennelijk niet. Na de kopvoddentax, het stelen van een Antilliaans glas wijn en het herschrijven van de Kinderen voor Kinderen liedjes is het niveau blijkbaar gedaald.
Er is een tijd geweest, toen Links nog een Leer was die ons als Waarheid werd toegestopt, dat we hier collectief-keihard om konden lachen.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 22:30 schreef Thijs. het volgende:
Nee, meer het niveau van Van Muiswinkel.
dramaqueen... je kruipt in de slachtofferrol... "we werden ondedrukt"quote:Op zaterdag 9 januari 2010 23:23 schreef Ringo het volgende:
[..]
Er is een tijd geweest, toen Links nog een Leer was die ons als Waarheid werd toegestopt, dat we hier collectief-keihard om konden lachen.
Zelfs een bomaanslag kon ons niet op andere gedachten brengen. Die durfde men zelfs te verdedigen.
Janmaat was natuurlijk net als Wilders wel een karikatuur opzich.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 23:23 schreef Ringo het volgende:
[..]
Er is een tijd geweest, toen Links nog een Leer was die ons als Waarheid werd toegestopt, dat we hier collectief-keihard om konden lachen.
Zelfs een bomaanslag kon ons niet op andere gedachten brengen. Die durfde men zelfs te verdedigen.
Janmaat was meer geschikt voor satire..quote:Op zaterdag 9 januari 2010 23:41 schreef du_ke het volgende:
[..]
Janmaat was natuurlijk net als Wilders wel een karikatuur opzich.
Ik dacht hij alleen SMS´te?quote:Op zaterdag 9 januari 2010 23:51 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Janmaat was meer geschikt voor satire..
Zijn lijzige, geniepige manier van praten...praat men over het weer in een interview dan kwam hij in 2 zinnen op zijn stokpaardje : buitenlanders. Wilders kan meer over andere dingen praten..
Je doet zelf ook aan 'gesundenes Volksempfinden' met verwijzen naar dictatoriale samenlevingen..quote:Op zondag 10 januari 2010 00:08 schreef Ringo het volgende:
Toen Janmaat met een bomaanslag om zijn oren werd geslagen, en zijn vrouw beide benen kwijtraakte, stond men er geniepig-lachend bij en keek men ernaar. Ze zouen het wel verdiend hebben, zulke gedachten.
Een van de grootste dieptepunten in het na-oorlogse rechtvaardigheidsdenken. Van Muiswinkel was destijds best grappig, maar hij liftte mee op een gesundenes Volksempfinden waar zekere dictatoriaal gestuurde samenlevingen alleen van durfden dromen.
Het valt je zichtbaar moeilijk om eerlijk toe te geven dat ook jij je hebt laten gaan in de politieke haat die destijds gemeengoed was, en die dus makkelijk kon worden verdedigd.quote:Op zondag 10 januari 2010 00:14 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je doet zelf ook aan 'gesundenes Volksempfinden' met verwijzen naar dictatoriale samenlevingen..
Was dat trouwens niet een brand in Kedichem , dus geen bomaanslag? Maar dat is nog geen excuus om de vreemdelingenhater uit te hangen of de dramaqueen ( """we wordenondrukt.. dictatoriale samenlevingen""")
Btw vreemdelingenhaat en het zielig doen van vreemdelingenhaters is toch ook Volksempfinden?
Tja die aanslag, jeetje dat was ik al vergeten.quote:Op zondag 10 januari 2010 00:08 schreef Ringo het volgende:
Toen Janmaat met een bomaanslag om zijn oren werd geslagen, en zijn vrouw beide benen kwijtraakte, stond men er geniepig-lachend bij en keek men ernaar. Ze zouen het wel verdiend hebben, zulke gedachten.
Verdiepen? In de PVV?quote:Op zondag 10 januari 2010 00:46 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
http://www.pvv.nl/
Verdiep je eens echt zonder vooroordeel aub!
Nou ik heb nog niks vreemds kunnen vinden aan die pvv...heb hun site dan ook helemaal gelezen.quote:Op zondag 10 januari 2010 00:48 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Verdiepen? In de PVV?
Een vriend van mij brak zijn nek toen hij in een zwembad dook. Waar geen water in stond.
Het vreemde van de PVV zetten ze dan ook niet op hun website. Maar de ridicule voorstellen van De Geblondeerde Clown uit Venlo zijn een schande voor alles wat met Vrijheid te maken heeft.quote:Op zondag 10 januari 2010 01:08 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Nou ik heb nog niks vreemds kunnen vinden aan die pvv...heb hun site dan ook helemaal gelezen.
En vind ze helder en verfrissend
Je zou toch denken dat jij een oprecht aanhanger bent van Wilders. Hij vindt ook dat onze 'cultuur' superieur is aan de 'cultuur' van de Turk, Marokkaan, of Antiliaan. Hij zou jou God moeten zijn. Jouw fuhrer.quote:Op zondag 10 januari 2010 01:10 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het vreemde van de PVV zetten ze dan ook niet op hun website. Maar de ridicule voorstellen van De Geblondeerde Clown uit Venlo zijn een schande voor alles wat met Vrijheid te maken heeft.
Ik wil me graag verdiepen in JOU, Zhe-AnGel.quote:Op zondag 10 januari 2010 00:46 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
http://www.pvv.nl/
Verdiep je eens echt zonder vooroordeel aub!
Dat niks baart mij zorgen...quote:Op zondag 10 januari 2010 01:16 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik wil me graag verdiepen in JOU, Zhe-AnGel.Maar niet in de politiek die je aanhangt,
. Gewoon jij en ik, twee zielen twee lijven, in een oneindig Niks.
![]()
Een bed als een weiland en de zon het deken dat ons warm houdt.quote:Op zondag 10 januari 2010 01:49 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Dat niks baart mij zorgen...*rillll*
Vertel...
Midden zomer toch?quote:Op zondag 10 januari 2010 01:57 schreef Ringo het volgende:
[..]
Een bed als een weiland en de zon het deken dat ons warm houdt.
En weer een gevalletje lasterpraat zonder je in mijn standpunten te verdiepen.quote:Op zondag 10 januari 2010 01:15 schreef DeParo het volgende:
[..]
Je zou toch denken dat jij een oprecht aanhanger bent van Wilders. Hij vindt ook dat onze 'cultuur' superieur is aan de 'cultuur' van de Turk, Marokkaan, of Antiliaan. Hij zou jou God moeten zijn. Jouw fuhrer.
Okee.quote:Op zondag 10 januari 2010 00:46 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
http://www.pvv.nl/
Verdiep je eens echt zonder vooroordeel aub!
Nee dramaqueen. Het is pas 999456756 keer voorbij gekomen maar voor jou nog maar een keer dat hij het alleen heeft over regeerfuncties waar geen dubbele nationaliteit gewenst is i.v.m. mogelijke belangenverstrengeling.quote:Op zondag 10 januari 2010 10:40 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Okee.
Leg mij dan eens uit hoe het zit met die dubbele nationaliteit? Enerzijds wil de PVV die afschaffen,
Niks mis mee met criminelen uitzetten die een dubbele nationaliteit hebben.quote:maar tegelijkertijd zetten ze die in om volgens eigen zeggen allochtone criminelen uit te kunnen zetten. Dus welke van de twee wordt het nou?
Kan me voorstellen uitgaande van jouw religedachtengang, wat jou betreft is alle kritiek op moslims dom.quote:Overigens worden er vanuit de PVV zoveel domme dingen geroepen dat ze voor een normaal mens niet serieus te nemen zijn wat mij betreft. En dat lijkt eerder erger te worden dan beter.
quote:Op zondag 10 januari 2010 12:10 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nee dramaqueen. Het is pas 999456756 keer voorbij gekomen maar voor jou nog maar een keer dat hij het alleen heeft over regeerfuncties waar geen dubbele nationaliteit gewenst is i.v.m. mogelijke belangenverstrengeling.
Vooral blijven liegen voor Geert.quote:
Daar dachten de opstellers van het EVRM toch echt anders over.quote:Niks mis mee met criminelen uitzetten die een dubbele nationaliteit hebben.
Nee hoor. Alle religie is per definitie laakbaar in mijn ogen. Kritiek op moslims maak ik me niet zo druk over als het feit dat de PVV stiekem probeert de globale problemen met moslims op één lijn te plaatsen met de problemen met Marokkanen in Nederland.quote:Kan me voorstellen uitgaande van jouw religedachtengang, wat jou betreft is alle kritiek op moslims dom.
Dat begrijp ik dus ook niet. Wilders hekelt de criminele straat-Marokkanen. Prima, want zelf heb ik ook geen goed woord over voor deze figuren. Echter, hij betrekt vervolgens de islam bij de discussie. Ik begrijp dat dus niet. Fanatieke PVV'ers roepen dat het rel-gedrag van die kutmannetje het gevolg is van islam-lessen. Maar dat lijkt mij zeer sterk.quote:Op zondag 10 januari 2010 12:22 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Nee hoor. Alle religie is per definitie laakbaar in mijn ogen. Kritiek op moslims maak ik me niet zo druk over als het feit dat de PVV stiekem probeert de globale problemen met moslims op één lijn te plaatsen met de problemen met Marokkanen in Nederland.
Alsof de gemiddelde tasjesrover een vroom moslim is
Maar door dat te doen verplaats je langzaam aan de kritiek op moslims naar kritiek op een bepaalde ethniciteit. En daar heb ik inderdaad grote problemen mee.
De visie van de PVV is een versimpelde, maar er zit wel degelijk een kern van waarheid in; de islam is een religie die -zo mogelijk nog sterker dan de andere grote religies jodendom en christendom- altijd wijst naar De Ander. De Ander is de schuld van jouw prolemen. Dat is goed zichtbaar in de Arabische wereld waar "de joden" of "het westen" graag de schuld wordt gegeven.quote:Op zondag 10 januari 2010 12:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat begrijp ik dus ook niet. Wilders hekelt de criminele straat-Marokkanen. Prima, want zelf heb ik ook geen goed woord over voor deze figuren. Echter, hij betrekt vervolgens de islam bij de discussie. Ik begrijp dat dus niet. Fanatieke PVV'ers roepen dat het rel-gedrag van die kutmannetje het gevolg is van islam-lessen. Maar dat lijkt mij zeer sterk.
Dit is een van de belangrijkste redenen om niet op de PVV te stemmen. De partij is gewoon onmogelijk serieus te nemen.
Vertel eens, huisarabist. Hoe gaat dat in z'n werk. Vertel eens Islamkenner, ik ben benieuwd naar uw uitleg en verklaring - en uiteraard het verband tussen deze uiting en de Islam.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:00 schreef El_Matador het volgende:
De visie van de PVV is een versimpelde, maar er zit wel degelijk een kern van waarheid in; de islam is een religie die -zo mogelijk nog sterker dan de andere grote religies jodendom en christendom- altijd wijst naar De Ander. De Ander is de schuld van jouw prolemen. Dat is goed zichtbaar in de Arabische wereld waar "de joden" of "het westen" graag de schuld wordt gegeven.
Je verdient een award voor voor het plaatsen van een .JPG plaatje wat niets zegt en dat nog serieus neemt ook.quote:Op zondag 10 januari 2010 12:22 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
[..]
Vooral blijven liegen voor Geert.
[..]
En?quote:Daar dachten de opstellers van het EVRM toch echt anders over.
Zie de reactie van El_Matador wat het prima omschrijft.quote:Daarnaast gaat het me vooral om de tegenstrijdigheden tussen het enerzijds willen afschaffen van de dubbele nationaliteit, maar tegelijkertijd diezelfde dubbele nationaliteit inzetten als middel om criminele allochtonen uit te zetten.
[..]
Nee hoor. Alle religie is per definitie laakbaar in mijn ogen. Kritiek op moslims maak ik me niet zo druk over als het feit dat de PVV stiekem probeert de globale problemen met moslims op één lijn te plaatsen met de problemen met Marokkanen in Nederland.
Alsof de gemiddelde tasjesrover een vroom moslim is
Maar door dat te doen verplaats je langzaam aan de kritiek op moslims naar kritiek op een bepaalde ethniciteit. En daar heb ik inderdaad grote problemen mee.
De koran is geen sprookjesboek als de Bijbel, de koran is een wetboek. Met gruwelijke oproepen erin. Als je 1300 jaar geindoctrineerd bent met berichten dat het toch vooral niet aan jezelf ligt, maar altijd aan De Ander, dan moet je niet gek op staan te kijken dat je een cultuur hebt (ook buiten die landen) die dat als hoofdthema heeft.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Vertel eens, huisarabist. Hoe gaat dat in z'n werk. Vertel eens Islamkenner, ik ben benieuwd naar uw uitleg en verklaring - en uiteraard het verband tussen deze uiting en de Islam.
De schuld bij iemand anders neerleggen is vaker de eigenschap van individu, niet van een complete bevolkingsgroep. Ik denk daarom dat je ietwat overdrijft. En zelfs als een dergelijke houding is verankerd in hun cultuur, dan kun je de islamitische achtergrond van deze mensen niet als schuldige aanwijzen. Want de koran zegt immers ook dat je respect moet hebben voor je naaste. En dat is nou juist wat de straatterroristen niet hebben.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De visie van de PVV is een versimpelde, maar er zit wel degelijk een kern van waarheid in; de islam is een religie die -zo mogelijk nog sterker dan de andere grote religies jodendom en christendom- altijd wijst naar De Ander. De Ander is de schuld van jouw prolemen. Dat is goed zichtbaar in de Arabische wereld waar "de joden" of "het westen" graag de schuld wordt gegeven.
Dat gedrag zet zich door op straat EN in de opvoeding (of het in onze ogen ontbreken daarvan).
Er zit meer islam in hun cultuur en meer cultuur in hun islam dan je denkt.
Dat laatste doe ik dan ook niet.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De schuld bij iemand anders neerleggen is vaker de eigenschap van individu, niet van een complete bevolkingsgroep. Ik denk daarom dat je ietwat overdrijft. En zelfs als een dergelijke houding is verankerd in hun cultuur, dan kun je de islamitische achtergrond van deze mensen niet als schuldige aanwijzen. Want de koran zegt immers ook dat je respect moet hebben voor je naaste. En dat is nou juist wat de straatterroristen niet hebben.
De islam als schudlige aanwijzen is te makkelijk.
Je maakt een rant. Dat wil zeggen je post is onsamenhangend, de Koran is geen wetboek - maar een boek met bepaalde leefregels. Dat wil zeggen je kan je aan de regels houden, maar je bent niet verplicht om je aan die regels te houden - dat is misverstand nummer 1. Ten tweede constateer jij dat er "berichten in staan" waaruit blijkt dat "het" vooral niet aan jezelf ligt maar "altijd aan De Ander". Je verliest daarmee heel veel lezers, including me - omdat het niet duidelijk is waar je het over hebt. Specificeer dat eens. En specificeer ook eens dat het doorwerkt in de cultuur.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:13 schreef El_Matador het volgende:
De koran is geen sprookjesboek als de Bijbel, de koran is een wetboek. Met gruwelijke oproepen erin. Als je 1300 jaar geindoctrineerd bent met berichten dat het toch vooral niet aan jezelf ligt, maar altijd aan De Ander, dan moet je niet gek op staan te kijken dat je een cultuur hebt (ook buiten die landen) die dat als hoofdthema heeft.
Als dat in de Islam een zwakte is, dan zou dat er vast wel ook zo staan in de Koran nietwaar? Ik neem aan dat je ook dat nader voor mij kan specificeren?quote:Zelfreflectie is 0,0 aanwezig. Dat is zwak volgens de islam. Je moet vooral veel op anderen inhakken (vaak letterlijk). Anderen zijn de schuldige, niet jij.
Het niet-optreden tegen straattuig is per definitie een recept voor voortwoekerende straatterreur. Een vrij vreemde constatering dus. Zeker gezien het feit dat we het hier hebben over een groep die de eerder genoemde leefregels niet navolgen. Het verband mag jij dus nog wel even goed aanwijzen. Ik had al eerder het gevoel dat je eigenlijk helemaal niets weet van het boek of wat er in staat, maar nu bevestig je het eigenlijk eens te meer. Alhoewel je had het al eerder tegen mij gezegd (in andere bewoordingen) dat je eigenlijk geen reet van de Islam afwist.quote:Combineer dat met het niet optreden tegen straattuig (uit angst en een verkrampt links idee dat allochtonen slachtoffers zijn in plaats van daders) en je hebt een heerlijk recept voor voortwoekerende straatterreur.
Waarom zegt dat niets?quote:Op zondag 10 januari 2010 13:08 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Je verdient een award voor voor het plaatsen van een .JPG plaatje wat niets zegt en dat nog serieus neemt ook.![]()
Je vertelt een onwaarheid. Aangezien ik er vanuit ga dat jij als PVV fan bekend bent met de "Visie van de PVV", een document welke bij gebrek aan een echt programma maar als zodanig door moet gaan, ben je in mijn boek dan een leugenaar ja.quote:BTW, maak je moeder uit voor leugenaar gronk.
We worden geacht ons te houden aan dit document dat we mede ondertekend hebben.quote:En?
Prima omschrijft?quote:Zie de reactie van El_Matador wat het prima omschrijft.
Het is alleen nutteloos als mensen vasthouden aan hun dogma's. In die zin zie ik vrij weinig verschil tussen gelovigen of ongelovigen. Je roept maar wat, geeft geen bewijs, geeft geen verbanden, haalt er cultuur bij, haalt er de Islam bij, roert wat en claimt een conclusie. Islam = kut , dat staat vast - indien uit een discussie mogelijk wat anders blijkt, dan roepen we dat het discussieren met moslims nutteloos is. Ontmenselijken van moslims, heb ik reeds in topic 2 (van de Culemborgse reeks) aangegeven. Een tactiek van de PVV.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:23 schreef El_Matador het volgende:
Een discussie met een gelovige -en met een moslim in het bijzonder- is nutteloos. Zij zullen altijd met hand (en vaak met tand, gelukkig laat Mutant01 dat achterwege) hun boekje verdedigen zonder hun eigen fouten te erkennen.
Waarmee de cirkel rond is.
http://www.pvv.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=788&Itemid=139quote:Op zondag 10 januari 2010 13:08 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Je verdient een award voor voor het plaatsen van een .JPG plaatje wat niets zegt en dat nog serieus neemt ook.![]()
Ik heb niks met geloof, dus ook niet met de islam. Al mogen mensen van mij in iets doms geloven als ze dat per se willen en is het niet aan de meerderheid om dat bij de minderheid te verbieden.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:16 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat laatste doe ik dan ook niet.
Ik probeer de harde kern te duiden. Die kern is indoctrinatie uit een gruwelijk wetboek. "Respect voor je naaste", ja, als ie moslim is. Het is een wonder dat zoveel moslims nog vredelievend zijn, als je leest waar die haatDonaldDuck toe oproept.
Straattuig komt overal voor.quote:Op zondag 10 januari 2010 14:50 schreef Pool het volgende:
[..]
Ik heb niks met geloof, dus ook niet met de islam
Ik heb niks met straattuig.
Maar toch ben ik het niet met je stelling eens dat er een sterke connectie is tussen "islam" enerzijds en "straattuig" anderzijds. Als je bijvoorbeeld naar criminaliteit kijkt, dan scoren Antillianen (niet-islam) en Marokkanen (islam) ongeveer hetzelfde, namelijk erg hoog. Autochtonen (christelijk/ongelovig) en Turken (islam) scoren allebei gemiddeld. Daar zit dus geen aanwijzing in dat islam er qua criminaliteit iets toe doet.
Van sommige vormen van criminaliteit is de islam wel vaak een belangrijke drijfveer, namelijk van terrorisme. (Hoewel je ook niet-islam gerelateerd terrorisme hebt, denk aan IRA/ETA/Volkert/Karst). Maar bij die moslimterroristen zie je dan ook een heel ander profiel dan bij het straattuig. Terroristen zijn vaak teleurgestelde hoogopgeleide mensen die geradicaliseerd zijn. Hebben vaak een gezin en stemmen altijd bij de verkiezingen, zie het boek SuperFreakonimcs, sowieso een aanrader.
Kortom, voor iemand die normaal gesproken erg kritisch is op allerlei verbanden, slik je zo'n verband hier wel voor erg zoete koek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |