En die selectiviteit stoort mij ook: grote bek in situaties die men aan denkt te kunnen en waar men lekker populistisch kan scoren. Maar de lastige situaties waar nationwide duizenden kinderen onder vallen gewoon links laten liggen.quote:Op zondag 27 december 2009 15:57 schreef uiterstaardig het volgende:
Maar wat mij frappeert is de bezetenheid waarmee de instanties in deze zaak handelen en gehandeld hebben.
Op vele plaatsen in ons land lopen groepen onopgevoede, stuurloze en vaak laag opgeleide kwalletjes hele buurten onveilig te maken. Daar is ingrijpen door allerlei instanties toch ook wel op zijn plaats, duknt me
Nu doe je het weer. Niet op de zaak ingaan, maar algemene opvattingen spuien over jeugdzorg. Laura´s zaak was zeer specifiek, niet alleen jeugdzorg, maar ook de raad voor de kinderbescherming en de kinderrechter hebben zich erover gebogen. Tevens heeft de moeder verklaard tegen te zijn zonder goede voorbereiding. Hou je papa, het pubertje en Iteejer over die haar toch op reis willen sturen.quote:Op zondag 27 december 2009 16:18 schreef iteejer het volgende:
[..]
Ik heb slechts een probleem met iedere vorm van het opdringen van de eigen opvattingen.
Er wordt per jaar in meer dan 70.000 zorg geboden. Het zou mooi zijn als er nog meer kinderen geholpen konden worden, maar dan moeten de ouders of de kinderen wel de weg weten te vinden. Omdat niet iedereen (goed) geholpen kan, is toch nooit het argument om dan in een individueel geval ook maar niets te doen.quote:Op zondag 27 december 2009 16:21 schreef iteejer het volgende:
[..]
En die selectiviteit stoort mij ook: grote bek in situaties die men aan denkt te kunnen en waar men lekker populistisch kan scoren. Maar de lastige situaties waar nationwide duizenden kinderen onder vallen gewoon links laten liggen.
No dear, ik antwoord jou op je veralgemeniseerde veronderstelling dat ik een probleem met jeugdzorg zou hebben. Dat het algemene karakter van jouw verwijt dan terugkomt in mijn antwoord kun je mij niet aanwrijven.quote:Op zondag 27 december 2009 16:41 schreef voyeur het volgende:
[..]
Nu doe je het weer. Niet op de zaak ingaan, maar algemene opvattingen spuien over jeugdzorg. Laura´s zaak was zeer specifiek, niet alleen jeugdzorg, maar ook de raad voor de kinderbescherming en de kinderrechter hebben zich erover gebogen. Tevens heeft de moeder verklaard tegen te zijn zonder goede voorbereiding. Hou je papa, het pubertje en Iteejer over die haar toch op reis willen sturen.
Wie dringt hier nu zijn opvattingen door.
Ik stel slechts dat die selectiviteit me stoort. Mag toch wel?quote:Op zondag 27 december 2009 16:46 schreef voyeur het volgende:
[..]
Er wordt per jaar in meer dan 70.000 zorg geboden. Het zou mooi zijn als er nog meer kinderen geholpen konden worden, maar dan moeten de ouders of de kinderen wel de weg weten te vinden. Omdat niet iedereen (goed) geholpen kan, is toch nooit het argument om dan in een individueel geval ook maar niets te doen.
Ze heeft de hele maand november de tijd gehad. En de eerste weken van december. Voor een cursus of voorbereidingen van een andere aard, zoals het inbouwen van apparatuur.quote:Op zondag 27 december 2009 12:15 schreef moussie het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, want in de kerstvakantie worden dan ook EHBO-cursussen gegeven
[..]
Lekker op tijd..quote:Het stond al weken op haar site en haar advocaat was er al mee bezig, reactie van jeugdzorg was blijkbaar dan maar te gaan dreigen met uithuisplaatsing.
Nou dat was dan niet echt zichtbaar.. En mij is niet duidelijk dat ze zich had ingeschreven.quote:Aan het protest werd dus gewerkt, door de advocaat; als je je begin november inschrijft voor een EHBO-cursus begint die eerstvolgende cursus over het algemeen in Januari; en oefenen kon dus niet want zij mocht niet uitzeilen.
Pa had iig meer dan niets kunnen doen. Constructief samenwerken met de voogd, bv. Of een poging daartoe, met de publiciteit als stok achter de deur als hij niet redelijk behandeld wordt.quote:En wat had pa kunnen doen, toveren of zo ? Als zo'n gezinsvoogd je dwars wil gaan zitten, nou, maak dan je borst maar nat, dan valt er niet in te grijpen want jij als ouder bent gewoon incompetent cq jouw mening doet er niet toe. Hoe wil je een neerwaartse spiraal kunnen doorbreken als die ontstaan is door het gegeven dat die meid niet uit mag zeilen, haar uitlaatklep kwijt is, en er is niks noppes nada wat jij eraan kan doen?
Klik anders even door, dan zie je dat de volgende cursus begint op 24 januari in Lelystadquote:Op zondag 27 december 2009 14:44 schreef voyeur het volgende:
[..]
Ik heb al geciteerd waar je iedere week een specifieke EHBO cursus voor watersporters kunt volgen. Had ze dus al kunnen doen.
Ze mag niet uitzeilen, dus nee, dat kan niet.quote:Verder moet ze oefenen met de nieuwe radarvoorzieningen die ingebouwd zouden worden. Daar had ze haar weekenden ook mooi mee kunnen vullen, want daar hoef je niet verder voor te gaan dan het Ijsselmeer.
En uiteraard vertrekt zo'n ervaren zee-zeiler eventjes ala minuut op zo'n tripje .. of is het misschien dat die zijn volgende tocht gepland heeft ergens in de komende zomer, en te laat voor Laura die liefst eerder wil vertrekkenquote:De rechtbank maakte zich ook zorgen over haar copingskills (het omgaan met onverwachte situaties etc). Haar vader had kunnen bevorderen dat ze een soort stage liep bij een wel ervaren zee-zeiler etc. Mogelijkheden genoeg om de weekenden te vullen en gemotiveerd toe te werken aan die reis.
Hoe weet jij dat zij dat hebben gedaan .. omdat JZ dat suggereert?quote:Thuis zitten mokken naast een vader die ook alleen maar loopt te kankeren op de bemoeials is niet de methode om iets op te lossen.
Ze hebben er gewoon de pest in dat ze hun zin niet kregen, en wat je ook zegt, ze blijven insinueren en eenzijdig uitleggen en zoeken en trappen, zinloze exercitiequote:Op maandag 28 december 2009 13:39 schreef moussie het volgende:
[..]
Klik anders even door, dan zie je dat de volgende cursus begint op 24 januari in Lelystad
[..]
Ze mag niet uitzeilen, dus nee, dat kan niet.
[..]
En uiteraard vertrekt zo'n ervaren zee-zeiler eventjes ala minuut op zo'n tripje .. of is het misschien dat die zijn volgende tocht gepland heeft ergens in de komende zomer, en te laat voor Laura die liefst eerder wil vertrekken
[..]
Hoe weet jij dat zij dat hebben gedaan .. omdat JZ dat suggereert?
Nee, die geven lange interviews in de kranten ..quote:Op zondag 27 december 2009 14:40 schreef voyeur het volgende:
[..]
Jij gaat voortdurend af op de partij die de publiciteit zoekt. Jeugdzorg en moeder denken er kennelijk heel anders over, maar die houden geen blog bij en steken geen lange verhalen voor de camera af. De bronnen die over de rechtszaak berichten zijn dezelfde dus daar hecht ik op voorhand niet meer geloof aan dan aan de andere partij. Ik was er niet bij en jij ook niet. Het staat niet in het vonnis dus het is geen feit.
Zinloos omdat jij niet ingaat op de casus. Ik was heel tevreden met vonnis 1 en 2, dus ik zou niet weten waar ik mijn zin niet heb gekregen.quote:Op maandag 28 december 2009 13:46 schreef iteejer het volgende:
[..]
Ze hebben er gewoon de pest in dat ze hun zin niet kregen, en wat je ook zegt, ze blijven insinueren en eenzijdig uitleggen en zoeken en trappen, zinloze exercitie
Voor 400 Euro had ze haar EHBO cursus met officiele brevet kunnen halen in een weekend. Bron: dezelfde die ik al eerder geciteerd heb en waar ik wat verder doorgeklikt heb dan jij.quote:Op maandag 28 december 2009 13:39 schreef moussie het volgende:
[..]
Klik anders even door, dan zie je dat de volgende cursus begint op 24 januari in Lelystad
[..]
Ze mag niet uitzeilen, dus nee, dat kan niet.
[..]
En uiteraard vertrekt zo'n ervaren zee-zeiler eventjes ala minuut op zo'n tripje .. of is het misschien dat die zijn volgende tocht gepland heeft ergens in de komende zomer, en te laat voor Laura die liefst eerder wil vertrekken
[..]
Hoe weet jij dat zij dat hebben gedaan .. omdat JZ dat suggereert?
Dan heb je inderdaad verder doorgeklikt dan ik. Riant bedrag trouwens, en of het zinvol is om dat uit te geven als je toch nog een dik half jaar moet wachten voor je misschien mag vertrekken, niet echt toch? Kan je net zo goed op die goedkopere cursus wat later wachtenquote:Op maandag 28 december 2009 18:54 schreef voyeur het volgende:
[..]
Voor 400 Euro had ze haar EHBO cursus met officiele brevet kunnen halen in een weekend. Bron: dezelfde die ik al eerder geciteerd heb en waar ik wat verder doorgeklikt heb dan jij.
Ze mag helemaal niet uitzeilen, en nee dat komt niet uit mijn dikke duim maar van haar site en uit de brief van haar grootouders .. on a sidenote, ook alweer een indicatie hoe publiciteitsgeil ze zijn, het staat al weken op haar site en niemand die het wist ..quote:Dat ze niet op het IJsselmeer mag varen komt uit jouw duim, net zoals je dingen in het vonnis leest die er niet staan.
Denk je nou werkelijk dat als het echt allemaal papa was geweest die dwarsligt en zich niet aan de afspraken houdt, met als resultaat het kind in een neerwaartse spiraal en nog weglopen ook, de rechters het vorige oordeel zouden hebben bevestigd?quote:De voorwaarden zijn één voor één besproken en verduidelijkt en er is een begin gemaakt met het bespreken van een realistische uitwerking daarvan.
Nee, het vereist wel iemand die daarvoor beschikbaar is .. je dacht dat die mensen niets anders te doen hebben, die laten even alles uit handen vallen en helpen Laura gratis en voor niets, en wel meteen?quote:Mijn suggestie om met een ervaren zeezeiler te werken om haar copingvaardigheden op te krikken, vereist geen transatlantische trip. Gewoon doorspreken, situaties voorleggen uit zijn praktijk, oefenen op het IJsselmeer. Het omgaan met geavanceerde radar en marifoon gebruik kun je ook al droog oefenen.
Wat jij niet wil zien is dat een bevestiging van het eerdere oordeel, en tijdens de zitting concretiseren van eerdere voorwaarden een tik is op de vingers is van JZ .. als het echt allemaal aan papa lag had het kind nu ergens anders gewoond.quote:Verder houd ik er mee op, want jij repeteerde jezelf al in de eerdere twintig delen en het herhalen van zetten heeft geen zin. De rechter heeft gesproken en naar mijn mening heel verstandig.
Waarom zou je überhaupt moeite doen?quote:Op maandag 28 december 2009 20:52 schreef moussie het volgende:
[..]
.. en of het zinvol is om dat uit te geven als je toch nog een dik half jaar moet wachten voor je misschien mag vertrekken, niet echt toch? Kan je net zo goed op die goedkopere cursus wat later wachten
[..]
Oh ja, wat zij opschrijven is boven alle twijfel verheven..quote:Ze mag helemaal niet uitzeilen, en nee dat komt niet uit mijn dikke duim maar van haar site en uit de brief van haar grootouders .. on a sidenote, ook alweer een indicatie hoe publiciteitsgeil ze zijn, het staat al weken op haar site en niemand die het wist ..
Ik kan me herinneren dat jij anderen weleens verweet aannames te doen..quote:en tja, dat het niet met zoveel woorden in het vonnis stond wil niet zeggen dat dat niet de afspraken zijn die gemaakt zijn tijdens de zitting.
[..]
Nee, dat denk ik niet. Door dit alles wordt het functioneren van jeugdzorg door een breed publiek besproken. Uitstekend!quote:Denk je nou werkelijk dat als het echt allemaal papa was geweest die dwarsligt en zich niet aan de afspraken houdt, met als resultaat het kind in een neerwaartse spiraal en nog weglopen ook, de rechters het vorige oordeel zouden hebben bevestigd?
[..]
Nee niet meteen. Maar ze had toch een netwerk met zeilvriendjes? Ongetwijfeld kunnen zich er wel een paar vrijmaken, waarmee ze dan tevens een stukje publiciteit krijgen, leuk voor de zeilvereniging ofzoiets.quote:Nee, het vereist wel iemand die daarvoor beschikbaar is .. je dacht dat die mensen niets anders te doen hebben, die laten even alles uit handen vallen en helpen Laura gratis en voor niets, en wel meteen?
Door zeilen leer je het spellingsalfabet.. En omdat ze naar engeland zeilde is de radar geen probleem?quote:En ik vermoed, zo maar, dat iemand die opgegroeid is zoals die meid het spellingsalfabet al kende voor ze ene aap, noot en mies tegenkwam, en gezien de tocht naar Engeland zal radar ook wel geen probleem zijn.
[..]
Ik denk dat de publieke opinie ook een stukje geholpen heeft..quote:Wat jij niet wil zien is dat een bevestiging van het eerdere oordeel, en tijdens de zitting concretiseren van eerdere voorwaarden een tik is op de vingers is van JZ .. als het echt allemaal aan papa lag had het kind nu ergens anders gewoond.
Met alle respect: de media laat alleen maar zien wat jullie televisiekijkers graag willen zien.quote:Op dinsdag 29 december 2009 17:54 schreef Stuart het volgende:
Arrogant, dom en verwend nest. Ik hoop, dat ze NOOIT met d'er bootje mag gaan varen. Ik ben inmiddels dat gezeik omtrent dit kutkind meer dan zat
Neem me niet kwalijk maar ik wil al dat gezeik over dit kind absoluut NIET horen of lezenquote:Op dinsdag 29 december 2009 17:55 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Met alle respect: de media laat alleen maar zien wat jullie televisiekijkers graag willen zien.
Het is dus gewoon een kwestie van vraag en aanbod.
tja, of ze er wat aan heeft is idd nog maar de vraag, je moet namelijk 15 zijn voor je het officiële diploma mag gaan afleggenquote:Op dinsdag 29 december 2009 16:27 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Waarom zou je überhaupt moeite doen?
Schandalig dat daar niet al veel eerder aan gedacht is.. Droomwens.. Jaren van voorbereiding..
Uiteraard niet, maar in de context geplaatst is het wel heel erg aanemelijkquote:Oh ja, wat zij opschrijven is boven alle twijfel verheven..
* Zucht .. in het tweede vonnis wordt gezegd dat er tijdens de zitting afspraken zijn gemaakt, de voorwaarden van het eerdere vonnis zijn een voor een doorgesproken ..quote:Ik kan me herinneren dat jij anderen weleens verweet aannames te doen..
Nu zijn er opeens afspraken gemaakt tijdens het vonnis die niet in het vonnis staan maar die het onmogelijk maken voor Laura om zich voor te bereiden?
Echt, bij momenten ben je nog beter dan BSB.. Ge-wel-dig!
http://www.rtl.nl/%28/act(...)/Laura_uitspraak.xmlquote:De rechter heeft verder begrip voor Laura's wens om als jongste mens ooit solo rond de wereld te zeilen. Laura's advocaat had eerder al aangegeven dat de rechter vindt dat vanaf nu Laura centraal moet staan.
Uit de uitspraak bleek verder dat de familie en Bureau Jeugdzorg de eerdere uitspraak over Laura's soloreis rond de wereld verschillend hebben uitgelegd. Dat is nu uitgesproken en de partijen gaan samenwerken om Laura's reis mogelijk te maken.
De rechter vindt dat ze moet gaan oefenen met zeilreizen naar Engeland en Denemarken en zich zo voorbereiden op haar soloreis rond de wereld, zei de advocaat.
Het maakt igg goed duidelijk hoe vreemd hun werkwijze is en dat het een instantie is die je moet mijden als de pest .. dat kan nog leuk worden met die kinddossiers van Rouvoet ..quote:Nee, dat denk ik niet. Door dit alles wordt het functioneren van jeugdzorg door een breed publiek besproken. Uitstekend!
Lol, en nadat de zeilervaring van Pa al opzij geschoven wordt zouJZ wel een van de vrienden accepteren als ervaringsdeskundige .. ja misschien nu, na het tweede vonnis, maar daarvoor?quote:Nee niet meteen. Maar ze had toch een netwerk met zeilvriendjes? Ongetwijfeld kunnen zich er wel een paar vrijmaken, waarmee ze dan tevens een stukje publiciteit krijgen, leuk voor de zeilvereniging ofzoiets.
Dezelfde mensen wellicht die haar gesponsord hebben. Wellicht? Paps is er ook nog.
Nee, gewoon door mee te luisteren, net zoals de meeste kinderen tegenwoordig al een aardig woordje Engels spreken dankzij de televisie, voor ze ook maar een les hebben gehad.quote:Door zeilen leer je het spellingsalfabet.. En omdat ze naar engeland zeilde is de radar geen probleem?
Echt, dit is humor!
Dat zou ik dan weer kwalijk vinden, een rechter hoort zich niet te laten beïnvloeden door de publieke opiniequote:Ik denk dat de publieke opinie ook een stukje geholpen heeft..
Wat doe je hier dan?quote:Op dinsdag 29 december 2009 18:00 schreef Stuart het volgende:
[..]
Neem me niet kwalijk maar ik wil al dat gezeik over dit kind absoluut NIET horen of lezen
Laten weten hoe ik erover denk, that's allquote:
Nooit om een excuus verlegen om iets niet te doen, he?:Pquote:Op dinsdag 29 december 2009 18:25 schreef moussie het volgende:
[..]
tja, of ze er wat aan heeft is idd nog maar de vraag, je moet namelijk 15 zijn voor je het officiële diploma mag gaan afleggen
[..]
Vind je? Ik vind juist dat ze wel een zondebok konden gebruiken..quote:Uiteraard niet, maar in de context geplaatst is het wel heel erg aanemelijk
[..]
Waar staat dan dat er was afgesproken dat ze niet mocht uitzeilen, zodat ze niet kon oefenen? Als je wakker bent trek je toch gelijk aan de bel, tijdens de zitting al?quote:
* Zucht .. in het tweede vonnis wordt gezegd dat er tijdens de zitting afspraken zijn gemaakt, de voorwaarden van het eerdere vonnis zijn een voor een doorgesproken ..
en dat gaat dan blijkbaar hierover
[..]
Mooi toch?quote:Het maakt igg goed duidelijk hoe vreemd hun werkwijze is en dat het een instantie is die je moet mijden als de pest .. dat kan nog leuk worden met die kinddossiers van Rouvoet ..
[..]
Waarom niet?quote:Lol, en nadat de zeilervaring van Pa al opzij geschoven wordt zouJZ wel een van de vrienden accepteren als ervaringsdeskundige .. ja misschien nu, na het tweede vonnis, maar daarvoor?
[..]
Sinds wanneer luistert ze ergens naar?:Dquote:Nee, gewoon door mee te luisteren, net zoals de meeste kinderen tegenwoordig al een aardig woordje Engels spreken dankzij de televisie, voor ze ook maar een les hebben gehad.
En als je naar Engeland kan zeilen, een route waar je echt heel goed op je radar moet letten, het is namelijk nogal druk daar, ja, dan heb je ervaring
[..]
Maar dat is wel de praktijk, en haar geluk in dit geval. Zonder publiciteit had ze allang niet meer thuisgewoond..quote:Dat zou ik dan weer kwalijk vinden, een rechter hoort zich niet te laten beïnvloeden door de publieke opinie
Dan moet ze dus nog even geduld hebbenquote:Op dinsdag 29 december 2009 18:25 schreef moussie het volgende:
[..]
tja, of ze er wat aan heeft is idd nog maar de vraag, je moet namelijk 15 zijn voor je het officiële diploma mag gaan afleggen
Als een rechter iets verordonneerd, is dat een aanwijzing die boven de wet gaat. Zoals een politieman dat kan doen tegen verkeersregels in.quote:Op dinsdag 29 december 2009 20:43 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dan moet ze dus nog even geduld hebben
Ach dat komt welquote:Op dinsdag 29 december 2009 21:13 schreef Marrije het volgende:
Nou, waar is het wachten dan op? Had ze het allang in de pocket kunnen hebben.
Ja, want het kunnen plakken van een pleister en het aanleggen van een verbandje is erg belangrijk, vereist een diploma.quote:Op dinsdag 29 december 2009 21:13 schreef Marrije het volgende:
Nou, waar is het wachten dan op? Had ze het allang in de pocket kunnen hebben.
Excuus om niets te doen? Eerder met de vraag zitten hoe dat moet, en als zo'n voogd dan zegt 'niet mijn probleem, zoek het maar uit' ben je al gauw uitgeluld, niet waar?quote:Op dinsdag 29 december 2009 19:56 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Nooit om een excuus verlegen om iets niet te doen, he?:P
Dat is wat jij zou doen, hun blijkbaar nietquote:Vind je? Ik vind juist dat ze wel een zondebok konden gebruiken..
Welk gedeelte van 'eerdere uitspraak verschillend hebben uitgelegd' begrijp je niet? Dat ze niet mocht uitzeilen was de afspraak niet, daar kwam JZ blijkbaar mee op te proppenquote:Waar staat dan dat er was afgesproken dat ze niet mocht uitzeilen, zodat ze niet kon oefenen? Als je wakker bent trek je toch gelijk aan de bel, tijdens de zitting al?
Niet pas nadat nadam wegloopt, met de kerstvakantie.
Mi zien te weinig mensen wat voor een vuil spelletje JZ hier gespeeld heeftquote:Mooi toch?
Als je nu nog niet door hebt dat Pa de zwarte piet krijgt toegespeeld? En dan zullen ze ineens van hem of van een van zijn vrienden aannemen dat die meid wel klaar is .. tuurlijk niet, die halen hun eigen expert daarbij en beginnen weer te muggenziften over duizendennogeen mogelijkheden over wat er allemaal mis kan gaan.quote:Waarom niet?
Guttegut, we gaan weer doen alsof het een achterlijke dwarse puber is .. het eerste oordeel alweer vergeten? Wat stond er ook alweer ..quote:Sinds wanneer luistert ze ergens naar?:D
Voorwaarde voor bovenstaande is dat je goed moet kunnen luisteren, maar ja, dat bedoel je natuurlijk niet, jij verwisseld luisteren met gehoorzamenquote:Uit de informatie die de deskundige van de school gekregen heeft, blijkt dat [kind] een behoorlijke intelligentie heeft; ze is een harde werker, gedisciplineerd, serieus en heeft doorzettingsvermogen. Zij houdt zich aan haar eigen planning van het schoolwerk en zij haalt zonder veel moeite goede cijfers. In beginsel lijkt zij in staat om inderdaad zonder toezicht een schoolprogramma te volgen. Deze observaties komen overeen met de resultaten uit het onderzoek van Moonen. Volgens deze heeft [kind] doorzettingsvermogen, toont zij wilskracht en is zij gedisciplineerd. Zij moet om die redenen in principe in staat worden geacht om door middel van zelfstudie zorg te dragen voor haar scholing.
Als er moderne apparatuur wordt ingebouwd moet er wel eerst oudere apparatuur in hebben gezeten, niet waar?quote:Het is mij niet duidelijk of ze überhaupt wel een radar had, in haar oude boot..
Hier moest iig nog van alles worden ingebouwd.
Dat zou dan heel treurig zijn, want dat betekend dat je gewoon gebroken wordt door de instanties als je niet in de schijnwerpers staat .. dan zou zij binnen niet al te lange tijd hoogstwaarschijnlijk de zoveelste gedesillusioneerde breezerslet zijn in de molen van JZquote:Maar dat is wel de praktijk, en haar geluk in dit geval. Zonder publiciteit had ze allang niet meer thuisgewoond..
Dat ging helemaal niet over die cursus. En daar heeft de voogd ook niets over te zeggen bij een gedeeltelijke ondertoezichtstelling, lijkt me, helemaal niet als ie zegt dat het zijn probleem niet is.quote:Op woensdag 30 december 2009 01:37 schreef moussie het volgende:
[..]
Excuus om niets te doen? Eerder met de vraag zitten hoe dat moet, en als zo'n voogd dan zegt 'niet mijn probleem, zoek het maar uit' ben je al gauw uitgeluld, niet waar?
[..]
waarom refereer je aan afspraken die tijdens de zitting gemaakt zouden zijn, als het daar niet over gaat?quote:Welk gedeelte van 'eerdere uitspraak verschillend hebben uitgelegd' begrijp je niet? Dat ze niet mocht uitzeilen was de afspraak niet, daar kwam JZ blijkbaar mee op te proppen
En waarom liep zij ook alweer weg? Zij mocht al die tijd niet uitvaren, de advocaat was daarmee bezig en toen ging JZ maar dreigen met haar uit huis te plaatsen. En dat is dan een organisatie die het belang van het kind voorop moet stellen .. in dit geval is dat 'no matter what, al slopen we haar helemaal, maar die reis gaat niet door'?
[..]
Het publiek zal willen weten hoe het mogelijk is dat zij een vonnis niet hebben begrepen.quote:Mi zien te weinig mensen wat voor een vuil spelletje JZ hier gespeeld heeft
[..]
Het ging om oefenen .. En mi proberen de dekkers het domme gedrag van laura goed te praten..quote:Als je nu nog niet door hebt dat Pa de zwarte piet krijgt toegespeeld? En dan zullen ze ineens van hem of van een van zijn vrienden aannemen dat die meid wel klaar is .. tuurlijk niet, die halen hun eigen expert daarbij en beginnen weer te muggenziften over duizendennogeen mogelijkheden over wat er allemaal mis kan gaan.
[..]
Jij verwisseld wijsheid met intelligentie, van dat laatste heeft ze nog niet al teveel, gezien haar gedrag.quote:Guttegut, we gaan weer doen alsof het een achterlijke dwarse puber is .. het eerste oordeel alweer vergeten? Wat stond er ook alweer ..
[..]
Voorwaarde voor bovenstaande is dat je goed moet kunnen luisteren, maar ja, dat bedoel je natuurlijk niet, jij verwisseld luisteren met gehoorzamen
[..]
Bullshitquote:Als er moderne apparatuur wordt ingebouwd moet er wel eerst oudere apparatuur in hebben gezeten, niet waar?
[..]
Dat zou ook ongetwijfeld gebeurd zijn, denk ik.quote:Dat zou dan heel treurig zijn, want dat betekend dat je gewoon gebroken wordt door de instanties als je niet in de schijnwerpers staat .. dan zou zij binnen niet al te lange tijd hoogstwaarschijnlijk de zoveelste gedesillusioneerde breezerslet zijn in de molen van JZ
Nog steeds in de repeat loop zonder de casus te kennen? Persoonlijk problemen met JZ gehad?quote:Op woensdag 30 december 2009 07:53 schreef iteejer het volgende:
moussie, respect voor je argumentatie![]()
ik ben het geheel met je eens.
de bij JZ vaker voorkomende lijn 'men ZAL ons gehoorzamen, no matter what, anders zullen we es ff laten zien waar we toe in staat zijn' is enorm ergerlijk, en buitendien nogal laf: wel blaffen en bijten richting een enkel individu, maar om de grote en talrijke problemen op straat lopen ze met een boog heen.
Respect voor je geduld. Je hebt volstrekt gelijk en je hebt duidelijk de beschikbare informatie over de zaak Laura wel gelezen. Ik heb de argumentatie opgegeven. Die twee mensen die werkelijk denken dat een niet erkend EHBO diploma niet zou werken in een noodsituatie heb ik opgegeven.quote:Op woensdag 30 december 2009 07:57 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dat ging helemaal niet over die cursus. En daar heeft de voogd ook niets over te zeggen bij een gedeeltelijke ondertoezichtstelling, lijkt me, helemaal niet als ie zegt dat het zijn probleem niet is.
[..]
waarom refereer je aan afspraken die tijdens de zitting gemaakt zouden zijn, als het daar niet over gaat?
Als ze al die tijd niet mocht uitvaren, waarom komt die advocaat er nu dan pas mee?
[..]
Het publiek zal willen weten hoe het mogelijk is dat zij een vonnis niet hebben begrepen.
Als een onderzoeksjournalist zich hier op stort, gaan ze nog wel met de billen bloot.
[..]
Het ging om oefenen .. En mi proberen de dekkers het domme gedrag van laura goed te praten..
Hoe fout jeugdzorg hier mss ook zit, het is mi wel een probleemgezin en ze hebben ook niet altijd de waarheid gesproken.
Me dunkt dat zij jeugdzorg de schuld geven om laura's domme actie goed te praten.
Waarom sturen die grootouders nu pas een brief naar de krant om de vuile was over jeugdzorg buiten te hangen, terwijl het al zolang niet goed met haar zou gaan? Sorry hoor, maar dat stinkt.
[..]
Jij verwisseld wijsheid met intelligentie, van dat laatste heeft ze nog niet al teveel, gezien haar gedrag.
[..]
Bullshit
[..]
Dat zou ook ongetwijfeld gebeurd zijn, denk ik.
Wat me wel opvalt is dat door een aantal mensen over jeugdzorg wordt gesproken alsof het een instantie is die kinderen kwaad wil doen. Daar hebben ze toch geen belang bij?
Jouw vervallen tot algemeenheden, en pogingen om mijn bezorgdheid rond JZ af te doen als gevolg van persoonlijke rancune doen niets af aan mijn opmerkingen.quote:Op woensdag 30 december 2009 08:56 schreef voyeur het volgende:
[..]
Nog steeds in de repeat loop zonder de casus te kennen? Persoonlijk problemen met JZ gehad?
Inderdaad, er wordt nu met een vergrootglas naar haar handelen gekeken, ze kan zich weinig misstappen veroorloven.quote:Op woensdag 30 december 2009 09:58 schreef Marrije het volgende:
Ik zou daar niet te lang mee wachten als ik Laura was.
Dat valt wel mee, dat vergrootglas. Zo denk ik dat ze de ervaring met die bepaalde apparatuur wel zal opdoen, dan zit ze immers op de boot en daar ligt haar hart. Dus daar zie ik geen probleem. Maar ik heb zo het idee dat die ehbocursus haar een stuk minder boeit en ik vraag me dan ook af of ze het niet te ver voor zich uit zal schuiven. Als ze daarmee wacht tot op de valreep dan kan het ook nog wel eens zo zijn dat ze het niet op tijd haalt. Als ze het maar niet onderschat.quote:Op woensdag 30 december 2009 11:12 schreef iteejer het volgende:
[..]
Inderdaad, er wordt nu met een vergrootglas naar haar handelen gekeken, ze kan zich weinig misstappen veroorloven.
Knap lastig, als je weet dat half Nederland je op je vingers kijkt en hoopt dat je uitglijdt. Het is wmb iig een compliment waard als het haar inderdaad allemaal lukt!
wtf .. we hadden het over het EHBO-diploma dat je pas 'echt' mag halen als je 15 bent, en nu gaat het ineens niet daarover.quote:Op woensdag 30 december 2009 07:57 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dat ging helemaal niet over die cursus. En daar heeft de voogd ook niets over te zeggen bij een gedeeltelijke ondertoezichtstelling, lijkt me, helemaal niet als ie zegt dat het zijn probleem niet is.
Lezen is te moeilijk? Er zijn tijdens de eerste zitting geen duidelijke afspraken gemaakt, de rechter heeft alleen algemene richtlijnen gegeven, dat hebben de partijen blijkbaar verschillend uitgelegd, het kind mocht helemaal niet meer uitzeilen, ze zou wel eens onvoldoende voorbereid kunnen vertrekken of zo. Daar was de advocaat dus al mee bezig, dat staat al een tijdje op haar site, dat jij het niet wist voor die brief van de grootouders ligt toch echt aan jou. En tja, zo publiciteitsgeil zijn ze dus blijkbaar niet, de info was er wel, alleen niet breed uitgesmeerd in de kranten.quote:waarom refereer je aan afspraken die tijdens de zitting gemaakt zouden zijn, als het daar niet over gaat?
Als ze al die tijd niet mocht uitvaren, waarom komt die advocaat er nu dan pas mee?
Tja, dat soort dingen krijg je als je iets letterlijk uitlegt ipv naar de zin van het totaal .. vandaar ook dat deze tweede zitting daar wel op in ging, de eerder genoemde afspraken, het concretiseren van de voorwaarden met als uiteindelijke doel de reis dus wel mogelijk te maken.quote:Het publiek zal willen weten hoe het mogelijk is dat zij een vonnis niet hebben begrepen.
Als een onderzoeksjournalist zich hier op stort, gaan ze nog wel met de billen bloot.
Het stond al die tijd gewoon op haar site hoor. En wat is volgens jou dan wel een marge waarin je wel de media had op moeten zoeken als grootouder .. 2 weken na het vonnis, 3 weken, of 4 misschien? En als ze dat wel hadden gedaan, wat was het dan geweest? Als ze de media wel opzoeken worden ze uitgemaakt voor publiciteitsgeil en als ze het niet doen zijn het leugenaars .. damned if you do and damned if you don't.quote:Het ging om oefenen .. En mi proberen de dekkers het domme gedrag van laura goed te praten..
Hoe fout jeugdzorg hier mss ook zit, het is mi wel een probleemgezin en ze hebben ook niet altijd de waarheid gesproken.
Me dunkt dat zij jeugdzorg de schuld geven om laura's domme actie goed te praten.
Waarom sturen die grootouders nu pas een brief naar de krant om de vuile was over jeugdzorg buiten te hangen, terwijl het al zolang niet goed met haar zou gaan? Sorry hoor, maar dat stinkt.
quote:Jij verwisseld wijsheid met intelligentie, van dat laatste heeft ze nog niet al teveel, gezien haar gedrag.
Een bericht van 10 september, voor de verbouwingenquote:Bullshit
Wat ik in mijn directe omgeving heb meegemaakt is JZ een zelfgenoegzaam clubje dat niet goed kan luisteren maar wel denkt de wijsheid in pacht te hebben, terwijl ze geregeld abominabel slecht werk afleveren .. ik denk niet dat dat de bedoeling is, maar het is wel wat er gebeurd.quote:Dat zou ook ongetwijfeld gebeurd zijn, denk ik.
Wat me wel opvalt is dat door een aantal mensen over jeugdzorg wordt gesproken alsof het een instantie is die kinderen kwaad wil doen. Daar hebben ze toch geen belang bij?
Jeugdzorg deed moeilijk over uitzeilen..quote:Op woensdag 30 december 2009 13:16 schreef moussie het volgende:
[..]
wtf .. we hadden het over het EHBO-diploma dat je pas 'echt' mag halen als je 15 bent, en nu gaat het ineens niet daarover.
En tja, het zijn toch echt JZ/de Raad die naar de rechter stappen, en als die dan na een uitspraak op geen enkele manier willen verduidelijken waarmee hun dan wel tevreden zouden zijn, oftewel 'zoek het maar uit' en aan de andere kant het oordeel dusdanig uitleggen dat het kind helemaal niet meer mag uitzeilen tot zij 'voldoende voorbereid' is
[..]
Dus op momenten dat het van pas kan komen zoeken ze geen publiciteit. Echt, ze doen het erom:)quote:Lezen is te moeilijk? Er zijn tijdens de eerste zitting geen duidelijke afspraken gemaakt, de rechter heeft alleen algemene richtlijnen gegeven, dat hebben de partijen blijkbaar verschillend uitgelegd, het kind mocht helemaal niet meer uitzeilen, ze zou wel eens onvoldoende voorbereid kunnen vertrekken of zo. Daar was de advocaat dus al mee bezig, dat staat al een tijdje op haar site, dat jij het niet wist voor die brief van de grootouders ligt toch echt aan jou. En tja, zo publiciteitsgeil zijn ze dus blijkbaar niet, de info was er wel, alleen niet breed uitgesmeerd in de kranten.
De afspraken waarover ik het had zijn gemaakt tijdens de tweede zitting, de uitspraak zelf refereert eraan, en waarover die gingen, daar heeft de advocaat zich over uitgelaten.
[..]
Grootouders, vader, advocaat.. Ze hadden onmiddellijk de media moeten opzoeken..quote:Het stond al die tijd gewoon op haar site hoor. En wat is volgens jou dan wel een marge waarin je wel de media had op moeten zoeken als grootouder .. 2 weken na het vonnis, 3 weken, of 4 misschien? En als ze dat wel hadden gedaan, wat was het dan geweest? Als ze de media wel opzoeken worden ze uitgemaakt voor publiciteitsgeil en als ze het niet doen zijn het leugenaars .. damned if you do and damned if you don't.
[..]
Zo was het idd bedoeld. Maar je bent het dus met me eens dat ze niet wijs isquote:Ik denk eerder dat het omgekeerd is, ze heeft wel de intelligentie, maar nog niet de wijsheid, en die krijg je dus met de jaren ..
[..]
Dat neemt niet weg dat jouw opmerking nergens op slaat.quote:Een bericht van 10 september, voor de verbouwingen
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)chtschip-nihil.dhtml
[..]
Die conclusie berust teveel op aannames, naar mijn idee..quote:Wat ik in mijn directe omgeving heb meegemaakt is JZ een zelfgenoegzaam clubje dat niet goed kan luisteren maar wel denkt de wijsheid in pacht te hebben, terwijl ze geregeld abominabel slecht werk afleveren .. ik denk niet dat dat de bedoeling is, maar het is wel wat er gebeurd.
In dit geval lijkt het me duidelijk, zij wilden niet dat Laura vertrekt, vandaar ook weer opnieuw de vraag om het kind bij moeder te plaatsen, die dus tegen de reis is. Het is nooit hun bedoeling geweest om Laura te steunen bij het bereiken van haar doel. Wat je dus moet hebben is een dwarsliggende puber die gekke dingen doet.
En hoe bereik je dat, juist ja, door aan de ene kant het uitzeilen te verbieden, haar lust, leven en uitlaatklep, en aan de andere kant lekker vaag te blijven over wat ze nou precies willen, dat moet ze zelf maar uitzoeken.
Ontneem het kind haar doel en haar uitlaatklep en je kan erop wachten ..
Dank je wel! Een compliment van jou sla ik hoog aan.quote:Op woensdag 30 december 2009 08:59 schreef voyeur het volgende:
[..]
Respect voor je geduld. Je hebt volstrekt gelijk en je hebt duidelijk de beschikbare informatie over de zaak Laura wel gelezen. Ik heb de argumentatie opgegeven. Die twee mensen die werkelijk denken dat een niet erkend EHBO diploma niet zou werken in een noodsituatie heb ik opgegeven.
Huh, now you lost me .. we hebben het eerst over het EHBO-diploma dat zij nog niet heeft en volgens 'jullie' ondertussen al lang op zak had moeten hebben, terwijl niemand van die 'jullie' zich afvraagt hoe dat mogelijk is, je mag dat diploma immers niet afleggen voor je 15de levensjaar. Nee, dat noem jij dan een 'excuus om niet te doen wat je moet doen'. Dat zo'n cursus niet kan volgen, dat er eigenlijk een voorwaarde gesteld wordt waaraan niet tegemoet kan worden gekomen, zover denken we niet door.quote:Op woensdag 30 december 2009 14:21 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Jeugdzorg deed moeilijk over uitzeilen..
Volgens mij hebben ze van begin af aan nooit de publiciteit gezocht, het waren de media die hun opzochten.quote:Dus op momenten dat het van pas kan komen zoeken ze geen publiciteit. Echt, ze doen het erom:)
Ik had het trouwens over die brief..
Dat wilden zij blijkbaar niet, hun geschillen met jeugdzorg via de media uitvechten .. zoals gezegd, het stond al die tijd gewoon op haar site, de advocaat was er mee bezig, die mensen doen het gewoon netjes, zoals het hoort, verduidelijking vragen van diegene die de voorwaarden heeft opgesteld.quote:Grootouders, vader, advocaat.. Ze hadden onmiddellijk de media moeten opzoeken..
Ze heeft dit niet wijs aangepakt, dat is zeker .. maar dat heeft dus niets met haar vermogen om te luisteren of te gehoorzamen te maken, dat kan zij op zich heel goed.quote:Zo was het idd bedoeld. Maar je bent het dus met me eens dat ze niet wijs is
Jij beweert toch dat ze geen radar had op die oude schuit? Dus hoezo slaat mijn opmerking nergens op? De aanwezige apparatuur is gemoderniseerd en aangevuld, jouw opmerking slaat nergens op!quote:Dat neemt niet weg dat jouw opmerking nergens op slaat.
Overigens fijn dat ze zoveel medeleven toont in dat artikel.
Het is eigenlijk meer een optelsom van losse feiten die samen een plaatje opleveren.quote:Die conclusie berust teveel op aannames, naar mijn idee..
Ik hoor over jz dat ze niet gemakkelijk hun fouten toegeven..
Maar dat ze vaak ook in een positie zitten waarin je het alleen maar fout kan doen.
EM wel. Dat is een soort EHBO diploma voor bijvoorbeeld jeugdige reddingsbrigadiers.quote:Op woensdag 30 december 2009 16:41 schreef moussie het volgende:
[..]
Huh, now you lost me .. we hebben het eerst over het EHBO-diploma dat zij nog niet heeft en volgens 'jullie' ondertussen al lang op zak had moeten hebben, terwijl niemand van die 'jullie' zich afvraagt hoe dat mogelijk is, je mag dat diploma immers niet afleggen voor je 15de levensjaar
Ja vreemd hé, dat je iets op 1 mijl afstand niet ziet op de radar. Puur technisch gezien had het niet mogen gebeuren, het is dus maar de vraag hoe het komt dat de radar dat schip gemist heeft.quote:Op woensdag 30 december 2009 15:43 schreef voyeur het volgende:
Moussie dat gevanceerde radarsysteem had Jessica Watson ook. Toch werd ze aangevaren. Dat eigenwijze Laura dat niet eens wist en arrogant afgaf op de zeer goed voorbereide Jessica tekent het wel.
Zie bijvoorbeeld deze gedetailleerde link
Juist ja, extra, en dat was nou juist het punt, volgens E_O zat er nog niet eens radar in die bootquote:Haar sponsor heeft nav de 1e rechtszaak nog aangeboden extra apparatuur in te bouwen die Jessica allang had.
En je voelt aan je water dat Laura dat niet zou kunnen of zo?quote:Ook Jessica´s coping vaardigheden waren uitmuntend zoals je in het rapport kon lezen. Ze begreep bijtijds dat er gevaar dreigde dat de mast neer zou komen en ging dus weer benedendeks. Ook de verdere afhandeling was uitmuntend.
Was dat nou niet juist het punt, Laura mag niet uitvaren om ervaring op te doen met die nieuwe apparatuur?quote:Laura heeft met al deze apparatuur zo goed als geen ervaring en dat maakt een groot verschil. Die wil gewoon lekker gaan pitten vertrouwend op haar apparatuur die ze niet echt kent. Jessica deed hazeslaapjes van vijf minuten en checkte voortdurend haar radar. En toch een aanvaring.
Alweer zoiets wat jij wel aan je water voelt ?quote:Na dat ongeluk is ze trouwens meegenomen naar de brug van een grote tanker om haar te tonen hoe het er van die kant uitziet. Alweer een prima voorbereiding, waar Laura niet van wil weten.
Ik heb uiteraard niets anders te doen dan hier te reagerenquote:Op woensdag 30 december 2009 17:07 schreef voyeur het volgende:
Moussie leest gewoon niets. Het door mij aangehaalde artikel over de beveiliging die Jessica aan boord had negeert ze. Laura´s stupide uitspraken over diezelfde Jessica negeert ze. Verder gelooft ze alles dat één partij naar buiten brengt: papa, Laura en haar advocaat en negeert ze de moeder.
Vervolgens weigert ze zelfs maar dat vonnis te lezen waarvan ik de link al vele malen geplaatst heb. Ze baseert zich op dingen die daar niet in staan. Nu dus ook weer: het is GEEN VERPLICHTING om een EHBO diploma te halen. Het vonnis zegt voor de tweede keer: ´het volgen van een EHBO-cursus´ Het zal toch iedereen aan zijn reet roesten of dat meisje een wettelijk erkend diploma heeft. Ze moet gewoon voor zichzelf kunnen zorgen op zee.
Niets, maar dan ook niets in haar voorbereiding wijst daar op. Dat de sponsor een tweede alarminstallatie wilde aanleggen gekoppeld aan de radar was pas na het vonnis. Dat Jessica er maar liefst drie heeft wil Laura niets van weten. Ze heeft er ook geen kennis van terwijl dat cruciaal is. Van mij mag ze de wereld drie keer rondvaren, maar zonder helm moet je geen brommer rijden.
Ze had het niet gedaan omdat ze niet mocht uitzeilen, volgens de grootouders.quote:Op woensdag 30 december 2009 16:41 schreef moussie het volgende:
[..]
Huh, now you lost me .. we hebben het eerst over het EHBO-diploma dat zij nog niet heeft en volgens 'jullie' ondertussen al lang op zak had moeten hebben, terwijl niemand van die 'jullie' zich afvraagt hoe dat mogelijk is, je mag dat diploma immers niet afleggen voor je 15de levensjaar. Nee, dat noem jij dan een 'excuus om niet te doen wat je moet doen'. Dat zo'n cursus niet kan volgen, dat er eigenlijk een voorwaarde gesteld wordt waaraan niet tegemoet kan worden gekomen, zover denken we niet door.
En als dat kind dan om verduidelijking vraagt, hoe moet ik het dan doen, krijgt ze te horen dat ze dat zelf maar moet uitzoeken
[..]
Laat ik nou denken dat ze sponsors zochten en een record wilden neerzetten.quote:Volgens mij hebben ze van begin af aan nooit de publiciteit gezocht, het waren de media die hun opzochten.
Als hun de publiciteit op hadden gezocht hadden we wel heel wat meer interviews gelezen, waren ze wel in de diverse talkshows verschenen etc .. maar nee, niets van dat alles, nog niet eens een website op dat moment, ze zijn totaal overvallen door al die publiciteit en wat ze kregen hebben ze zover mogelijk afgehouden. Pa had inmiddels wel 3 boten kunnen bouwen als die bereid was geweest op talkshows te verschijnen en interviews te geven.
[..]
Dat bevreemdt me dan wel. Het lijkt dan alsof ze toch bang waren voor negatieve publiciteit, ondanks dat jeugdzorg, ondanks de uitspraak, op eigen houtje het project zou saboteren.quote:Dat wilden zij blijkbaar niet, hun geschillen met jeugdzorg via de media uitvechten .. zoals gezegd, het stond al die tijd gewoon op haar site, de advocaat was er mee bezig, die mensen doen het gewoon netjes, zoals het hoort, verduidelijking vragen van diegene die de voorwaarden heeft opgesteld.
Oh, ik dacht dat ze depressief was geworden omdat het haar onmogelijk werd gemaakt aan de voorwaarden tegemoet te komen en te oefenen door jeugdzorg, met uithuisplaatsing als chantagemiddel.quote:Dat de grootouders alsnog de media hebben opgezocht komt alleen omdat JZ de zaak op de spits zat te drijven door kort voor kerst te gaan dreigen met uithuisplaatsing
[..]
Als jij het zegt..quote:Ze heeft dit niet wijs aangepakt, dat is zeker .. maar dat heeft dus niets met haar vermogen om te luisteren of te gehoorzamen te maken, dat kan zij op zich heel goed.
Je bedoelt haar recordpoging, neem ik aan?quote:Food for thought: Als dit kind niet met dit plan op was komen proppen zou je haar zelfs zien als een voorbeeld voor anderen en zou je Pa de hemel inprijzen voor hoe goed die het heeft gedaan, vergeleken met zoveel ander grut van die leeftijd ..
[..]
Dat heb ik nooit beweerd. Je opmerking sloeg nergens op.quote:Jij beweert toch dat ze geen radar had op die oude schuit? Dus hoezo slaat mijn opmerking nergens op? De aanwezige apparatuur is gemoderniseerd en aangevuld, jouw opmerking slaat nergens op!
Ik meen dat je een interview in kunt zien vóór publicatie.quote:
En toch leuk dat je uit dat artikel kan ontnemen hoeveel medeleven Laura heeft, je weet wat zij gezegd heeft naast hetgeen de journalist heeft opgeschreven?
[..]
Ja, dat kun je wel zeggenquote:Het is eigenlijk meer een optelsom van losse feiten die samen een plaatje opleveren.
Dat komt toch op hetzelfde neer?quote:En mij ging het niet zozeer om het toegeven van fouten, het ging mij meer om het uitgangspunt .. hun hebben altijd gelijk.
Lees anders nog eens terug, want nou wordt je helemaal warrig.quote:Op woensdag 30 december 2009 19:55 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Ze had het niet gedaan omdat ze niet mocht uitzeilen, volgens de grootouders.
Dat van dat diploma haalde je er zelf bij.
Als ze van jeugdzorg die cursus niet mocht doen, dan heb ik iets gemist.
Kan je nagaan, al die mogelijkheden om geld te verdienen en sponsors te werven en ze laten ze zo links liggen en blijven zover maar even kan uit het nieuws.quote:Laat ik nou denken dat ze sponsors zochten en een record wilden neerzetten.
Dat bevreemdt je alleen maar omdat jij ervan uit gaan dat het publiciteitsgeile mensen zijn die zich niet aan de regels willen houden. Zoeken ze de publiciteit niet en spelen het netjes via de advocaat, nu zijn ze weer bang want ze hebben vast iets te verbergen .. het is gewoon nooit goed hé?quote:Dat bevreemdt me dan wel. Het lijkt dan alsof ze toch bang waren voor negatieve publiciteit, ondanks dat jeugdzorg, ondanks de uitspraak, op eigen houtje het project zou saboteren.
Tja, je bouwt zoiets natuurlijk langzaam op, ontneem het kind zijn uitlaatklep en laat het daarna in vaagheid gaar stoven, depressie of agressie gegarandeerd. En dan net voor de feestdagen krijg je de klap op de vuurpijl, het constateren dat het slecht met je gaat en dat het tijd wordt je uit huis te plaatsen, uiteraard weer naar moeder, of te wel, definitief einde van haar ambities.quote:Oh, ik dacht dat ze depressief was geworden omdat het haar onmogelijk werd gemaakt aan de voorwaarden tegemoet te komen en te oefenen door jeugdzorg, met uithuisplaatsing als chantagemiddel.
Maar dat was toch pas kort voor kerst?
Ik moet de leraar die een scholier die niet luistert en zijn eigen gang gaat omschrijft als 'gedisciplineerd' nog tegenkomenquote:Als jij het zegt..
Ja, die bedoelde ik ..quote:Je bedoelt haar recordpoging, neem ik aan?
Als je me vraagt wat ik ervan vind, sec, dan vind ik nog steeds dat kinderen gewoon naar school moeten. Maar dat is slechts een persoonlijke mening.
Mijn grootste kritiek echter, betrof het schijnbare gebrek aan voorbereiding, dat gaandeweg ook steeds duidelijker bleek.
'Het is mij niet duidelijk of ze überhaupt wel een radar had, in haar oude boot..'quote:Dat heb ik nooit beweerd. Je opmerking sloeg nergens op.
Als het een interview was en dat van te voren afgesproken is wel ja. Anders kan die net zo goed met iemand van de familie hebben gesproken, en dat samengevoegd met bit and pieces van een eerder interview.quote:Ik meen dat je een interview in kunt zien vóór publicatie.
En anders vind ik het wel vreemd dat als ze dat erg vond, dat dat uit het artikel is gehaald.
Ook wel deductie genoemd .. waarbij het simpele gegeven dat de rechter met de partijen is gaan zitten en die voorwaarden een voor een besproken heeft nog wel de sterkste aanwijzing is dat JZ op z'n flikker heeft gehad .. als het Pa was geweest die dwars ligt en zijn dochter de vernieling inhelpt had de uitspraak er denk ik anders uitgezienquote:Ja, dat kun je wel zeggen
Mwah, niet helemaal .. als je insteek is dat jij altijd gelijk hebt is de uitkomst altijd dat jij het niet fout hebt gedaan, logisch gevolg is dus dat je geen fouten toegeeft, die kan je immers niet maken .. een sluitende cirkel gebaseerd op het uitgangspunt 'wij hebben altijd gelijk'quote:Dat komt toch op hetzelfde neer?
Wat klopt er niet aan?quote:Op woensdag 30 december 2009 22:21 schreef moussie het volgende:
[..]
Lees anders nog eens terug, want nou wordt je helemaal warrig.
[..]
Wat leuk! Geheel anoniem gesponsord willen worden bij een recordpoging.quote:Kan je nagaan, al die mogelijkheden om geld te verdienen en sponsors te werven en ze laten ze zo links liggen en blijven zover maar even kan uit het nieuws.
[..]
De spijker op zijn kop. Toen er dingen aan het licht kwamen over de slechte voorbereiding, was de publiciteit ineens niet meer zo leuk.quote:Dat bevreemdt je alleen maar omdat jij ervan uit gaan dat het publiciteitsgeile mensen zijn die zich niet aan de regels willen houden. Zoeken ze de publiciteit niet en spelen het netjes via de advocaat, nu zijn ze weer bang want ze hebben vast iets te verbergen .. het is gewoon nooit goed hé?
[..]
Weer die passieve houding.. Zodra je niet mag uitvaren doe je toch wat?quote:Tja, je bouwt zoiets natuurlijk langzaam op, ontneem het kind zijn uitlaatklep en laat het daarna in vaagheid gaar stoven, depressie of agressie gegarandeerd. En dan net voor de feestdagen krijg je de klap op de vuurpijl constateren dat het slecht met je gaat en dat het tijd wordt je uit huis te plaatsen, uiteraard weer naar moeder, of te wel, definitief einde van haar ambities.
[..]
Dat is op zich geen tegenstelling. Wel zou haar spijbelgedrag dan onmiddellijk in het oog springen.quote:Ik moet de leraar die een scholier die niet luistert en zijn eigen gang gaat omschrijft als 'gedisciplineerd' nog tegenkomen
[..]
Waarom dan?quote:Ja, die bedoelde ik ..
en je gaat niet in op mijn punt, namelijk dat zowel vader als ook dochter als voorbeelden zouden worden genoemd als deze recordpoging er niet was geweest ..
[..]
'als er nieuwe apparatuur wordt ingebouwd, moet er wel eerst oude apparatuur zijn geweest, nietwaar?'quote:'Het is mij niet duidelijk of ze überhaupt wel een radar had, in haar oude boot..'
[..]
Dat artikel is dus misleidend, volgens jou?quote:Als het een interview was en dat van te voren afgesproken is wel ja. Anders kan die net zo goed met iemand van de familie hebben gesproken, en dat samengevoegd met bit and pieces van een eerder interview.
[..]
Waar heb ik ontkent dat jeugdzorg op het matje is geroepen?quote:Ook wel deductie genoemd .. waarbij het simpele gegeven dat de rechter met de partijen is gaan zitten en die voorwaarden een voor een besproken heeft nog wel de sterkste aanwijzing is dat JZ op z'n flikker heeft gehad .. als het Pa was geweest die dwars ligt en zijn dochter de vernieling inhelpt had de uitspraak er denk ik anders uitgezien
[..]
Dat is een treffende omschrijving van 'een plaat voor je kop hebben'quote:Mwah, niet helemaal .. als je insteek is dat jij altijd gelijk hebt is de uitkomst altijd dat jij het niet fout hebt gedaan, logisch gevolg is dus dat je geen fouten toegeeft, die kan je immers niet maken .. een sluitende cirkel gebaseerd op het uitgangspunt 'wij hebben altijd gelijk'
Of iemand meenemen..quote:Op donderdag 31 december 2009 01:08 schreef voyeur het volgende:
Wat een reden kan zijn waarom jeugdzorg niet wil dat ze met haar eigen boot uitvaart is dat het verboden is volgens het binnenvaartreglement. Je moet minimaal 16 zijn om een boot groter dan 7 meter op de Nederlandse binnenwateren te besturen. De boot ligt in Maurik dus dat geeft een probleem. Jeugdzorg kan moeilijk toestemming geven aan iets dat tegen de wet is daar ze onder toezicht staat. De waterpolitie zou haar aanhouden.
Ze had natuurlijk best kunnen zeilen met een kleinere boot. Zeilvrienden zat.
Yip.quote:Op donderdag 31 december 2009 01:37 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Of iemand meenemen..
Ik kan me ook niet aan de indruk onttrekken dat de informatie van de dekkers gekleurd is, of dat begrippen verkeerd worden uitgelegd.
Met name het begrip 'uitzeilen'.
Dit is inderdaad een vreemde aktie. Zou er iets aan de hand zijn?quote:Op woensdag 3 februari 2010 21:24 schreef rjjk het volgende:
ik lees net dit: http://www.spitsnieuws.nl(...)in_hoger_beroep.html
de rechter in utrecht heeft toch juist bepaald dat ze in de zomer wel weg mag?
quote:Op woensdag 3 februari 2010 21:50 schreef Prutzenberg het volgende:
[..]
Dit is inderdaad een vreemde aktie. Zou er iets aan de hand zijn?
Het zou best kunnen dat ze nu haar eigen glazen ingooit.
Ja idd, daarom is dit een vreemde actiequote:Op woensdag 3 februari 2010 21:24 schreef rjjk het volgende:
ik lees net dit: http://www.spitsnieuws.nl(...)in_hoger_beroep.html
de rechter in utrecht heeft toch juist bepaald dat ze in de zomer wel weg mag?
Daar zit wat in.quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:40 schreef moussie het volgende:
hmz, als die rechtbank inderdaad onbevoegd was om uitspraak te doen zal ze het juist moeten doen toch? Anders komt de 'tegenpartij' er over een paar maanden mee, op het moment dat zij op het punt staat om te vertrekken
Nou dat dus, het houdt nooit opquote:Op donderdag 4 februari 2010 08:26 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
ik begon haar al te missen.. Maar ja, het was te voorzien dat zij en paps niet lang zonder aandacht kunnen.. Eea. zou nu toch goed geregeld worden?
En nu gaat ze in hoger beroep vanwege wat futiliteiten?
Hoe dan ook, we kunnen weer verder met discuzeuren over fietshelmpjes en zeilbootjes.
NOU.quote:De Lange gaat ook in hoger beroep omdat Laura door de rechtbank niet is erkend als zelfstandige procespartij, maar altijd als dochter van Dick Dekker, zo meldt RTV Utrecht.
Ik volg je niet meerquote:Op donderdag 4 februari 2010 11:06 schreef iteejer het volgende:
Weg met de vrije wil die buiten de vooraf bepaalde paden gaat. Weg met alles wat zich niet aan het gemiddelde conformeert. Met de voorspelbaarheid van mechanische poppen stampen we ons leven door.
Keurig volgens de lijnen. Dankbaar met de keuzemogelijkheden die we geboden krijgen. Maar niet zeuren als je dan toch iets anders wil.
Want waarom zou je? We zijn toch allemaal gelijk? Er zijn toch geen wezenlijke verschillen tussen mensen?
Je kan solidariteit en beschaving ook de kant op richten van het de ander zoveel mogelijk tegemoetkomen in wat hij of zij wil. Dan is het niet 'ik doe wat IK wil' maar meer een 'we zorgen er met zijn allen voor dat ieder zoveel mogelijk de eigen dromen kan realiseren'.quote:Op donderdag 4 februari 2010 11:17 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Dus laten we doen wat we willen.. Alle wetten afschaffen, want we zijn allemaal verschillend en we bepalen onze eigen regels wel.
Samenleving? Beschaving? Solidariteit? Kom nou! Ik doe wat IK wil!
Het kind is 14!! Ze IS minderjarig.quote:Daarnaast is Laura niet als zelfstandige procespartij behandeld, maar als minderjarige. "Iemand die zo'n reis gaat maken, moet ook als volwassene voor de wet worden gezien", stelt De Lange.
Welnee, hoe kom je daar nu bij. Ze heeft er twee! En die hebben alle twee evenveel te vertellen. Moeder was het niet eens met het vertrek op 13-jarige leeftijd.quote:Op donderdag 4 februari 2010 12:06 schreef iteejer het volgende:
Het is raar verdeeld he, heel wat kinderen op bv Haiti hebben geen ouders meer, en hier heeft één kind tienduizenden ouders
Naar mijn idee is de rechter haar een heel eind tegemoetgekomen..quote:Op donderdag 4 februari 2010 12:04 schreef iteejer het volgende:
[..]
Je kan solidariteit en beschaving ook de kant op richten van het de ander zoveel mogelijk tegemoetkomen in wat hij of zij wil. Dan is het niet 'ik doe wat IK wil' maar meer een 'we zorgen er met zijn allen voor dat ieder zoveel mogelijk de eigen dromen kan realiseren'.
Dat is imo beter dan die felle onverdraagzaamheid, waarmee sommigen andere mensen (die ze niet kennen) in een bepaalde situatie (waar men ook de details niet van weet en buitendien ook geen zak mee te maken heeft) te gaan uitleggen hoe men zich te gedragen heeft.
En dat ondersteund met uit de lucht gegrepen stemmingmakende speculaties, bv over wat ze zal doen als ze onderweg een stoornis oploopt.
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 11:31 schreef Disana het volgende:
Ook het tweede hoger beroep van Laura Dekker is afgewezen. De OTS blijft van kracht.
Ik zag in het weekend nog een flits van het Jeugdjournaal waar werd getoond dat boot Guppy weer in het water ligt met een trotse Laura erop. Ze zal wel balen.quote:
Dan ben ik toch benieuwd waar het aan schort, aangezien ze precies weet waar ze aan moet voldoen. Nog steeds geen ehbocursus gedaan ofzo?quote:Op dinsdag 4 mei 2010 11:36 schreef slashdotter3 het volgende:
Laura is druk bezig met de voorbereidingen, maar die zijn volgens het hof niet voldoende om de risico's van haar solozeiltocht rond de wereld weg te nemen.
Dat zegt haar advocaat?quote:Op dinsdag 4 mei 2010 12:02 schreef Disana het volgende:
Radio 1:
Haar soloreis staat gepland voor 1 juli en er lijkt niets in de weg te liggen voor die datum.
Ik had bij voorlopig een ander tijdsbestek in gedachten dan een vertrek op 1 juliquote:Laura Dekker blijft onder toezicht van Bureau Jeugdzorg staan. Het zeilmeisje mag van het gerechtshof in Arnhem voorlopig niet op wereldreis.
Nee, zei de presentator. Ik vond het vreemd want als het hoger beroep net is afgewezen is juli toch veel te dichtbij.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 12:16 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat zegt haar advocaat?
![]()
[..]
Ik had bij voorlopig een ander tijdsbestek in gedachten dan een vertrek op 1 juli
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 12:02 schreef Disana het volgende:
Radio 1:
Haar soloreis staat gepland voor 1 juli 2014 en er lijkt niets in de weg te liggen voor die datum.
Nee, want die australische is al rond en is 16.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 12:52 schreef nummer_zoveel het volgende:
Maar dat wereldrecord verbreken zit er dan niet meer in.
Dan is ze in elk geval volwassen.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat schreef ik niet, dus wat weet jij dat wij niet weten over 2014.
18 jaar... volwassen (voor de wet) .... vrijheid blijheidquote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat schreef ik niet, dus wat weet jij dat wij niet weten over 2014.
Och, dat zit er nu toch al niet meer in. Dus ze kan haar plannen net zo goed laten varen. Vaart er toch nog iets.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:37 schreef DeTolk het volgende:
[..]
18 jaar... volwassen (voor de wet) .... vrijheid blijheid
Maar dan zal ze er wel geen zin meer in hebben, omdat ze dan toch geen wereldrecord meer kan halen
Verminkt? Dat is niet niks. Waar lees je dat?quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:28 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
"Na de uitspraak van de rechtbank heeft Laura zichzelf in december meerdere keren op school verminkt, blijkt uit het vonnis van het hof. Haar vader schakelde geen hulp in omdat de problemen volgens hem werden veroorzaakt door tegenwerking van Bureau Jeugdzorg."
Pfff.. Vermoeiende mensen..
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:28 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
"Na de uitspraak van de rechtbank heeft Laura zichzelf in december meerdere keren op school verminkt, blijkt uit het vonnis van het hof. Haar vader schakelde geen hulp in omdat de problemen volgens hem werden veroorzaakt door tegenwerking van Bureau Jeugdzorg."
Pfff.. Vermoeiende mensen..
Gewoon in hetzelfde artikeltje:quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Verminkt? Dat is niet niks. Waar lees je dat?
Daar snap ik ook helemaal niets van.. Jezelf verwonden op school. Dat moet toch een schreeuw om aandacht zijn?quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:32 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
![]()
Verminkt? Op wat voor manier dan?
En die vader.
Dankjewel. Misschien heb ik over het hoofd gezien dat dat al was gepost.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:36 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Gewoon in hetzelfde artikeltje:
http://www.nu.nl/binnenla(...)niet-wereldreis.html
Is dat dan de schuld van de media?quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:44 schreef Dichtpiet. het volgende:
Goed gedaan, media. Nu verminkt het meisje zichzelf.
Graag gedaan! En ik hoop idd. dat ze heel goed begeleid wordt. Er is heel wat aan de hand met het arme kind..quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Dankjewel. Misschien heb ik over het hoofd gezien dat dat al was gepost.
ik denk dat Laura best eens naar een kinderpsychiater mag onderhand. Of zou daarin al voorzien zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |