abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_80847453
quote:
Op donderdag 29 april 2010 13:59 schreef Koningin het volgende:

[..]

Of gouden broekje...

[ afbeelding ]
Kan iemand me vertellen van welk merk die broek van Wesley is?
  donderdag 29 april 2010 @ 16:44:59 #202
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_80847486
quote:
Op donderdag 29 april 2010 16:44 schreef Citizen.Erased het volgende:

Kan iemand me vertellen van welk merk die broek van Wesley is?
Gays R Us.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  donderdag 29 april 2010 @ 16:47:59 #203
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_80847646
quote:
Op donderdag 29 april 2010 16:23 schreef Ole het volgende:

[..]

Hoe noem je zo iemand ook al weer?
Golddigger
pi_80850795
quote:
Op donderdag 29 april 2010 13:59 schreef Koningin het volgende:

[..]

Of gouden broekje...

[ afbeelding ]
ik hoef haar niet te zien in een gouden bikini met zulke giga heupen
  Moderator / Miss SHO zaterdag 1 mei 2010 @ 11:28:06 #205
22592 crew  Ole
pi_80897355
Zo weer even wat voer in het hok gooien

Ross is de weddingplanner, hoe kon het ook anders
quote:
Sneijder maken zich klaar voor huwelijk van het jaar door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - Exclusief praat een stralende Yolanthe vandaag voor het eerst over haar aanstaande sprookjesbruiloft. Haar weddingplanners, onder wie de echtgenote van Patrick Kluivert, Rossana Lima, werken al weken onder uiterste geheimhouding. Overal en elke dag wordt van alles gespeculeerd. Daarom wil ze zelf één keer vertellen hoe haar mooiste dag eruit gaat zien.

Het wordt het huwelijk van het jaar. Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder geven elkaar op 17 juli het jawoord in een kerkje in Toscane. Elke dag tussen nu en de trouwdatum is volgeboekt. Yolanthe grinnikt: „Tussendoor gaan we nog dansles nemen. Dat doen we dan ’s nachts of zo, ha ha. We willen natuurlijk wel de openingsdans doen.”

Wesley gaat van de Champions League met Inter Milan over naar het WK. Yolanthe heeft tv-opnames en krijgt het vervolgens druk als het gezicht van de Giro d’Italia. „Wesley wil ook heel graag leren dansen”, zegt Yolanthe. „Een paar dagen geleden was op de radio opeens Spaanse muziek. We waren heerlijk thuis in Milaan. Wesley greep me beet en zei ’Kom op lieverd, we doen net of dit onze bruiloftsdans is’. Maar het spiergebruik van een voetballer is anders dan dat van een danser. We stonden op elkaars tenen en besloten samen lachend dat we misschien toch les moesten nemen.”

Drie dagen is er straks, vanaf zaterdag de 17e, feest met zeventig gasten. „We hebben niet eens onze volledige twee families uitgenodigd. Dan zaten we al aan de driehonderd man.”

Lacht: „Nee, Gordon Ramsay is niet onze kok. Jonathan Karpathios gaat het doen. En er komt ook geen formeel diner met drie obers achter je stoel. Het feest in Castel Monasterio bij Sienna moet juist ongedwongen zijn. Een beetje gipsyachtig, de hele familie moet zich vrij voelen, genieten. Wie wil dansen, danst. Wie wil eten, eet. Er is een walking dinner met heerlijke gerechtjes uit vele windstreken. Uit Italië omdat we daar wonen, Spanje omdat ik daar vandaan kom, en ook Nederlands: je kunt denken aan kleine stamppotjes. Er is muziek, Spaanse klanken, salsa, lambada en we hebben oude vrienden van Wesley uitgenodigd, zoals zanger Michael Omen, om de sfeer erin te brengen. Daarna komt er een dj.”

„Het moet losjes omdat we kleinere kinderen hebben rondlopen. Mijn twee nichtjes en natuurlijk het zoontje van Wesley, Jessey, die als bruidsjonkertje in een pak, dat een kopie is van dat van Wesley, de ringen zal aangeven.”

Sexy

Ze knipoogt: „Ja, Wesley weet niks van mijn jurk, maar ik alles van zijn pak. Hij keek me smekend aan of ik hem wilde helpen. Het wordt prachtig. Geen zwart, geen hoed, geen lakschoenen, niks opgeprikt. Maar juist sexy. Ikzelf heb de Portugees-Italiaanse ontwerpster Maria Karin aan het werk. Ik heb eerst alle bruidscouturiers in Milaan afgestruind en ik zag zo veel mooie jurken dat ik wel twaalf keer kon trouwen. Ik was op geen enkele japon verliefd. Rossana heeft me aangeraden zelf te gaan tekenen. Met de ontwerpster samen heb ik zitten schetsen. Mijn schoonmoeder heeft ook geholpen. We zaten snel op één lijn. Het is een waanzinnig ontwerp geworden.”

Hoe ziet je jurk er dan uit?

„Nou, heel anders dan de bruidsjurk van de barbiepop waar ik vroeger over droomde. Hij is veel romantischer, ook verfijnd, niet helemaal over de top van de glitter en kant. Er zal één mooi blikvanger op zitten. Je begrijpt dat ik er verder nog niet te veel over zeg. Maar ik verheug me al op de tocht in een open koets of wagen van het hotel naar het Italiaanse kerkje. Het wordt heel mooi, ze zijn nu aan het naaien.”

„Ik hoop dat hij voor 27 juni klaar is, dan kan ik nog een laatste doorpas doen voor ik met de andere echtgenotes naar het WK word gevlogen. Ik denk inderdaad dat Nederland de poulewedstrijden wint en zelfs de finale haalt. Alle mannen zijn gefocust en zien het belang. Wesley traint keihard en zorgt goed voor zijn lichaam. Het huwelijk wordt hopelijk de bekroning van een prachtig resultaat.”

Wesley en Yolanthe trouwen zaterdag in een schattig kerkje in een plaatsje vlak bij het vijfsterrenresort Castel Monestario. Daar zijn de moeders van Wesley en Yolanthe en haar beste vriendin Jennifer en zijn beste vriend William de officiële getuigen.

De aanstaande bruid: „Ik ben heel gelovig en Wesley ook. Het is daarom voor ons belangrijk onze verbintenis te laten zegenen. We hebben al een paar gesprekken gehad met de Italiaanse priester, een onzettende aardige man, die heel trots is op zijn kerk. Ik wil in de trouwmis ook iets symbolisch doen voor mijn vader. Een kaars aansteken of iets. Omdat ik voel dat hij in het hiernamaals zo blij is met de bruiloft. Net als mijn moeder, die gelukkig nog bij ons is.”

„Als ik haar opbel over iets, vindt ze alles prachtig. Ik ben de eerste van dertien kinderen die gaat trouwen. En ze is zelf nooit met mijn vader getrouwd geweest, pas later heeft ze een bruiloft gehad. Voor haar is dit ook een sprookje. Het maakt me heel blij, dat we haar kunnen verwennen. Al mijn zussen zijn bruidsmeisjes, mijn ene broer is bruidsjonker en mijn andere broer Xavier geeft me weg. Het was heel raar, toen ik hem dat vroeg beseften we pas echt dat mijn vader er niet meer is. We kregen tranen in onze ogen…”

Alle broers van Wesley, die Yolanthe inmiddels als een zus in de familie hebben opgenomen, zijn ook bruidsjonker. „We laten voor iedereen mooie kleding maken, laatst in het Amstel Hotel hebben we alle maten laten opnemen. De gezichten van mijn moeder en mijn schoonmoeder daar. Echt fantastisch.”

Schoonmoeder

„Ik kan erg goed met mijn schoonouders opschieten. Mijn schoonmoeder heeft me, zoals ik al zei, net als mijn moeder, helpen knippen, plakken en tekenen voor de trouwjurk en Wesleys vader komt vaak naar Milaan om me met van alles te assisteren als Wesley moet trainen. We zijn met de vulkaanuitbarsting met zijn allen met de auto naar Milaan gereden, het voelt zo vertrouwd. Het zijn zulke pure mensen.”

In het Italiaanse kerkje worden Wesley en Yolanthe voor eeuwig verbonden door het omschuiven van de ringen. In plaats van het jawoord geven ze elkaar daar het si-woord. „De plechtige ceremonie gaat in het Italiaans. Dat is geen probleem voor Wesley. Hij spreekt de taal intussen vloeiend. Ik begrijp in elk geval alles, maar ik vind praten nog een beetje eng. Er zijn natuurlijk boekjes waarin alles in het Engels staat en er zal ook in het Nederlands iets over ons worden verteld. Die hele inzegening door de priester is voor ons misschien wel het belangrijkste van de hele dag. Het is het diepe weten dat wij bij elkaar horen. Dat we voor elkaar zullen zorgen en als God het wil ons hele leven bij elkaar zullen blijven. Wesley zegt elke dag dat hij bijna niet kan wachten tot ik zijn vrouw ben. Voor mij geldt hetzelfde. Ik heb me vast voorgenomen heel intens van alles te gaan genieten.”

Yolanthe speelt met haar verlovingsring van roségoud met een briljant van minstens vijf karaat. Wesley ging afgelopen december in een privévliegtuig vol familieleden, richting vakantie in Doebai, voor haar op de knieën. „Zijn zoontje Jessey is zo lief. Hij raakt niet uitgepraat over de bruiloft. ’Lante houdt van mijn papa’, zegt-ie dan. ’En papa houdt van Lante. Ik ga helpen trouwen op de bruiloft. Ik geef de ringen aan’.”

„Ik was al helemaal in shock van geluk toen ik deze verlovingsring kreeg. Ik dacht eerst aan een simpele trouwring die ik daartegenaan kan schuiven. Maar Wes had het lieve idee om de trouwring als het ware met deze verlovingsring samen te smelten. Zodat ik zijn ring als één mooie ring elke dag kan dragen. We zijn er nog niet helemaal uit hoe we dat gaan doen.”

De vrijdag voor de trouwdag komt de familie aan in Italië. „’s Avonds eten we dan gezellig met elkaar en gaan vroeg slapen voor de grote dag. Zaterdag zijn ook veel collega’s van Wesley uitgenodigd. Maar het is kort na het WK, en ook voor hen vakantie, dus we nemen het niemand kwalijk als ze er niet bij zijn.”

Komen er vrijgezellenfeesten?

„Ik heb aan mijn beste vriendin Jennifer vijf data moeten doorgeven waarop het kan. Het gaat dus in elk geval gebeuren. Ik weet niet wat de meiden hebben gepland, maar ik heb gevraagd of ze als ze me een beetje belachelijk willen maken, dat ergens doen waar ik onbespied ben. Dat ik niet in een verschrikkelijke outfit op de Dam in Amsterdam of zo moet staan. Wesley krijgt zijn vrijgezellenfeest later, direct na het WK. Daar heb ik al van alles over gehoord, dat wordt hilarisch. Ik heb overigens gezegd dat ik er geen bezwaar tegen heb als het in een stripclub of zo gebeurt. Wesley kan een beetje lapdance prima aan, zolang hij maar niemand mee naar zijn hotelkamer neemt, haha.”

Slaapt het bruidspaar de nacht voor het huwelijk eigenlijk apart?

Yolanthe schatert: „Nou dat denk ik niet. Dan krijg je toch sluippartijen over de gangen. Nee, Wesley heeft net een maand op het WK gezeten. Ik verwacht dat als ik dat voorstel, hij heel sip gaat kijken. Ik wil trouwens zelf ook het liefst gezellig bij hem in bed kruipen en dan ’s ochtends voor het verkleden gaan we naar aparte ruimtes. Mijn jurk moet natuurlijk een verrassing blijven.”

Voor haar make-up en haar wordt visagist Mari van de Ven ingevlogen. „Verder ben ik geen lastige bruid. Ik pieker niet over de kleur van de servetjes of zo. Wel denk ik erover om de gasten elke dag een klein cadeautje te geven zodat we die dag bij elkaar passen en er blijvende herinneren overblijven. Rossana en haar collega’s zorgen er verder voor dat we vooral een gezellig huwelijk krijgen. Wij willen met onze intiemste familieleden en vrienden intens vieren dat wij voortaan werkelijk bij elkaar horen. Wesley en ik zeggen ja tegen elkaar. Daar gaat het om.”

En de huwelijksreis?

„Wesley kwam laatst heel gedecideerd thuis. ’De bruidegom regelt het boeket en de huwelijksreis’. Dus daar maak ik me niet meer druk om.”

Ze glimlacht: „Ik heb er superveel zin in. Het wordt één van de mooiste dagen van mijn leven. Ik vind alle voorbereidingen en dingen eromheen natuurlijk spannend en leuk, maar dat maakt allemaal het minste uit. Het gaat erom DAT we trouwen. Ik heb nog nooit zo veel van iemand gehouden als van Wesley… Als ik met hem ben, valt alles weg, stress, mijn omgeving. Ik durf nu oprecht te zeggen dat ik alles voor hem zou opgeven. Hij geeft me zo’n fijn gevoel.”

„Hij is de ware.”
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_80897729
quote:
Op donderdag 29 april 2010 16:22 schreef Countess het volgende:
Ik zou er niet trots op zijn om met Wesley te trouwen...zou ze echt verliefd zijn op hem of op zijn geld?
Ik denk wel degelijk dat ze iets voor hem voelt, maar als hij niet zo rijk was geweest zou ze nooit op hem zijn gevallen. Jij en ik maken ook geen kans bij Yolanthe en zien er misschien beter uit dan Wesley of hebben een leuker karakter, zodra we wat geld op de rekening hebben staan zijn we pas interessant voor zo'n meid als Yolanthe.

Ik geef het 2 jaar en dan is het sprookje voorbij, Yolanthe lijkt me nou niet echt het type meid dat lekker trouw is, wil teveel in de picture staan, andere voetbalvrouwen hebben dat niet zo extreem en daar heb ik meer respect voor.
pi_80897816
Ze zijn nog geen jaar samen, en dan al trouwen.
Hoe goed ken je elkaar dan eigenlijk? En schijnbaar zien ze elkaar ook nog niet dagelijks door hun drukke levens, dus ben eens benieuwd hoe het over een paar jaar gaat.

Ik verwacht wel dat er nog heel snel een baby zal komen. Maar we zullen over een aantal jaartjes wel horen wat de scheiding Yolanthe op gaat leveren.
pi_80897957
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 11:48 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ze zijn nog geen jaar samen, en dan al trouwen.
Hoe goed ken je elkaar dan eigenlijk? En schijnbaar zien ze elkaar ook nog niet dagelijks door hun drukke levens, dus ben eens benieuwd hoe het over een paar jaar gaat.

Ik verwacht wel dat er nog heel snel een baby zal komen. Maar we zullen over een aantal jaartjes wel horen wat de scheiding Yolanthe op gaat leveren.
Daarom is het ook nog leuk(er) samen, want je zit in de beginfase én ze zien elkaar nauwelijks.
Voetballers trouwen altijd snel. Wesley schijnt jaloers te zijn lees ik hier, nou dat wordt nog wat over een tijdje, Yolanthe gaat echt niet thuis zitten de hele dag
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_80898022
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 11:44 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Ik denk wel degelijk dat ze iets voor hem voelt, maar als hij niet zo rijk was geweest zou ze nooit op hem zijn gevallen.
Ik snap op zich best dat het voor sommigen makkelijker is om met een andere BN'er iets te beginnen, die persoon begrijpt het hoe het is om in de media te staan (al kiest Yo graag voornamelijk zelf voor publiciteit ), ze heeft niet een gewoon salaris, dan zoek je ook iemand bij wie dat matched.
Iemand die een 9-5 baantje heeft kan daar misschien minder makkelijk mee overweg, genoeg mannen kunnen er niet tegen als de vrouw succesvoller is, meer verdient etc.
Hoeft niet persé, genoeg voetballers hebben ook een vriendin uit de tijd dat ze niet bekend/succesvol waren, maar Yo wilt graag wel een celeb leventje, dus ja Jan Modaal is dan niks natuurlijk. Zeker als je niet vies bent van geld en aandacht bent...
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_80898244
Kan me nog herinneren dat ze ongeveer 1,5 jaar geleden was aan het jubelen dat ze wel snel met Jan zou gaan trouwen.

En ze zal zelf best goed verdienen, maar dat valt in het niet bij wat Wesley verdient. En haar papa was nu ook weer niet zo rijk als zij beweert (had zelfs veel schulden).
pi_80900750
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 12:07 schreef nummer_zoveel het volgende:
Kan me nog herinneren dat ze ongeveer 1,5 jaar geleden was aan het jubelen dat ze wel snel met Jan zou gaan trouwen.

Ik weet dat ze zelf in een column een paar jaar geleden schreef dat ze een groot gezin wil(de), dus dat ze niet te laat moest beginnen, zal met Jan dus ook al in de planning gezeten hebben, dat ze toen ook al wilde trouwen
En ja Wesley heeft een zoontje, dus mevrouw moet "haar eigen" hebben...
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_80908797
Tja, hartstikke leuk voor haar hoor, ik heb alleen altijd een beetje het idee dat ze het vooral heel leuk vind om te spelen dat ze de perfecte relatie heeft met "de waaaaaaaaare"

Soort van vadertje en moedertje spelen maar dan in het groot
pi_80912053
ze kan zeggen wat ze wilt en het van de daken af schreeuwen hoe gelukkig ze wel niet is
de enige die ze voor de gek houd is zichzelf...dit huwelijk loopt hoe dan ook op de klippen

dus laten we onze energie besparen en laten we lekker afwachten op de eerste scheidingsperikelen
pi_80912204
Nou ja, dat gun ik haar nou ook weer niet.
pi_80912350
nee dat hoop je voor niemand maarja toch geef ik het weinig kans van slagen,
over een tijd komt ze erachter dat geld ook niet alles is
pi_80917144
kan iemand deze 2 niet eens in een groot zwart gat duwen aub
  zaterdag 1 mei 2010 @ 23:35:54 #217
208510 WammesWaggel
Ciao Matteo
pi_80917710
quote:
Op donderdag 29 april 2010 13:59 schreef Koningin het volgende:

[..]

Of gouden broekje...

[ afbeelding ]
Wat gay net een scene uit I Love You Philip Morris
  zondag 2 mei 2010 @ 17:49:43 #218
16715 Mylene
*schatje*
pi_80939637
quote:
HET WORDT het huwelijk van het jaar. Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder geven elkaar op 17 juli het jawoord in een kerkje in Toscane. Elke dag tussen nu en de trouwdatum is volgeboekt. Yolanthe grinnikt: „Tussendoor gaan we nog dansles nemen. Dat doen we dan ’s nachts of zo, ha ha. We willen natuurlijk wel de openingsdans doen.”

YOLANTHE EN WESLEY HEBBEN VOORBEREIDINGEN ACHTER DE RUG

„Alleen nog dansles”

Het HUWELIJK van het JAAR

Exclusief praat een stralende Yolanthe vandaag voor het eerst over haar aanstaande sprookjesbruiloft. Haar weddingplanners, onder wie de echtgenote van Patrick Kluivert, Rossana Lima, werken al weken onder uiterste geheimhouding. Overal en elke dag wordt van alles gespeculeerd. Daarom wil ze zelf één keer vertellen hoe haar mooiste dag eruit gaat zien.
Wesley gaat van de Champions League met Inter Milan over naar het WK. Yolanthe heeft tv-opnames en krijgt het vervolgens druk als het gezicht van de Giro d’Italia. „Wesley wil ook heel graag leren dansen”, zegt Yolanthe. „Een paar dagen geleden was op de radio opeens Spaanse muziek. We waren heerlijk thuis in Milaan. Wesley greep me beet en zei ’Kom op lieverd, we doen net of dit onze bruiloftsdans is’. Maar het spiergebruik van een voetballer is anders dan dat van een danser. We stonden op elkaars tenen en besloten samen lachend dat we misschien toch les moesten nemen.”

Getuigen Yolanthe: moeder en beste vriendin Jennifer

Drie dagen is er straks, vanaf zaterdag de 17e, feest met zeventig gasten. „We hebben niet eens onze volledige twee families uitgenodigd. Dan zaten we al aan de driehonderd man.”
Lacht: „Nee, Gordon Ramsay is niet onze kok. Jonathan Karpathios gaat het doen. En er komt ook geen formeel diner met drie obers achter je stoel. Het feest in Castel Monasterio bij Sienna moet juist ongedwongen zijn. Een beetje gipsyachtig, de hele familie moet zich vrij voelen, genieten. Wie wil dansen, danst. Wie wil eten, eet. Er is een walking dinner met heerlijke gerechtjes uit vele windstreken. Uit Italië omdat we daar wonen, Spanje omdat ik daar vandaan kom, en ook Nederlands: je kunt denken aan kleine stamppotjes. Er is muziek, Spaanse klanken, salsa, lambada en we hebben oude vrienden van Wesley uitgenodigd, zoals zanger Michael Omen, om de sfeer erin te brengen. Daarna komt er een dj.”
„Het moet losjes omdat we kleinere kinderen hebben rondlopen. Mijn twee nichtjes en natuurlijk het zoontje van Wesley, Jessey, die als bruidsjonkertje in een pak, dat een kopie is van dat van Wesley, de ringen zal aangeven.”

Sexy
Ze knipoogt: „Ja, Wesley weet niks van mijn jurk, maar ik alles van zijn pak. Hij keek me smekend aan of ik hem wilde helpen. Het wordt prachtig. Geen zwart, geen hoed, geen lakschoenen, niks opgeprikt. Maar juist sexy. Ikzelf heb de Portugees-Italiaanse ontwerpster Maria Karin aan het werk. Ik heb eerst alle bruidscouturiers in Milaan afgestruind en ik zag zo veel mooie jurken dat ik wel twaalf keer kon trouwen. Ik was op geen enkele japon verliefd. Rossana heeft me aangeraden zelf te gaan tekenen. Met de ontwerpster samen heb ik zitten schetsen. Mijn schoonmoeder heeft ook geholpen. We zaten snel op één lijn. Het is een waanzinnig ontwerp geworden.”

Hoe ziet je jurk er dan uit?

„Nou, heel anders dan de bruidsjurk van de barbiepop waar ik vroeger over droomde. Hij is veel romantischer, ook verfijnd, niet helemaal over de top van de glitter en kant. Er zal één mooi blikvanger op zitten. Je begrijpt dat ik er verder nog niet te veel over zeg. Maar ik verheug me al op de tocht in een open koets of wagen van het hotel naar het Italiaanse kerkje. Het wordt heel mooi, ze zijn nu aan het naaien.”
„Ik hoop dat hij voor 27 juni klaar is, dan kan ik nog een laatste doorpas doen voor ik met de andere echtgenotes naar het WK word gevlogen. Ik denk inderdaad dat Nederland de poulewedstrijden wint en zelfs de finale haalt. Alle mannen zijn gefocust en zien het belang. Wesley traint keihard en zorgt goed voor zijn lichaam. Het huwelijk wordt hopelijk de bekroning van een prachtig resultaat.”

Getuigen Wesley: moeder en beste vriend William

Wesley en Yolanthe trouwen zaterdag in een schattig kerkje in een plaatsje vlak bij het vijfsterrenresort Castel Monestario. Daar zijn de moeders van Wesley en Yolanthe en haar beste vriendin Jennifer en zijn beste vriend William de officiële getuigen.
De aanstaande bruid: „Ik ben heel gelovig en Wesley ook. Het is daarom voor ons belangrijk onze verbintenis te laten zegenen. We hebben al een paar gesprekken gehad met de Italiaanse priester, een onzettende aardige man, die heel trots is op zijn kerk. Ik wil in de trouwmis ook iets symbolisch doen voor mijn vader. Een kaars aansteken of iets. Omdat ik voel dat hij in het hiernamaals zo blij is met de bruiloft. Net als mijn moeder, die gelukkig nog bij ons is.”
„Als ik haar opbel over iets, vindt ze alles prachtig. Ik ben de eerste van dertien kinderen die gaat trouwen. En ze is zelf nooit met mijn vader getrouwd geweest, pas later heeft ze een bruiloft gehad. Voor haar is dit ook een sprookje. Het maakt me heel blij, dat we haar kunnen verwennen. Al mijn zussen zijn bruidsmeisjes, mijn ene broer is bruidsjonker en mijn andere broer Xavier geeft me weg. Het was heel raar, toen ik hem dat vroeg beseften we pas echt dat mijn vader er niet meer is. We kregen tranen in onze ogen…”
Alle broers van Wesley, die Yolanthe inmiddels als een zus in de familie hebben opgenomen, zijn ook bruidsjonker. „We laten voor iedereen mooie kleding maken, laatst in het Amstel Hotel hebben we alle maten laten opnemen. De gezichten van mijn moeder en mijn schoonmoeder daar. Echt fantastisch.”

Schoonmoeder
„Ik kan erg goed met mijn schoonouders opschieten. Mijn schoonmoeder heeft me, zoals ik al zei, net als mijn moeder, helpen knippen, plakken en tekenen voor de trouwjurk en Wesleys vader komt vaak naar Milaan om me met van alles te assisteren als Wesley moet trainen. We zijn met de vulkaanuitbarsting met zijn allen met de auto naar Milaan gereden, het voelt zo vertrouwd. Het zijn zulke pure mensen.”
In het Italiaanse kerkje worden Wesley en Yolanthe voor eeuwig verbonden door het omschuiven van de ringen. In plaats van het jawoord geven ze elkaar daar het si-woord. „De plechtige ceremonie gaat in het Italiaans. Dat is geen probleem voor Wesley. Hij spreekt de taal intussen vloeiend. Ik begrijp in elk geval alles, maar ik vind praten nog een beetje eng. Er zijn natuurlijk boekjes waarin alles in het Engels staat en er zal ook in het Nederlands iets over ons worden verteld. Die hele inzegening door de priester is voor ons misschien wel het belangrijkste van de hele dag. Het is het diepe weten dat wij bij elkaar horen. Dat we voor elkaar zullen zorgen en als God het wil ons hele leven bij elkaar zullen blijven. Wesley zegt elke dag dat hij bijna niet kan wachten tot ik zijn vrouw ben. Voor mij geldt hetzelfde. Ik heb me vast voorgenomen heel intens van alles te gaan genieten.”

Yolanthe speelt met haar verlovingsring van roségoud met een briljant van minstens vijf karaat. Wesley ging afgelopen december in een privévliegtuig vol familieleden, richting vakantie in Doebai, voor haar op de knieen. „Zijn zoontje Jessey is zo lief. Hij raakt niet uitgepraat over de bruiloft. ’Lante houdt van mijn papa’, zegt-ie dan. ’En papa houdt van Lante. Ik ga helpen trouwen op de bruiloft. Ik geef de ringen aan’.”
„Ik was al helemaal in shock van geluk toen ik deze verlovingsring kreeg. Ik dacht eerst aan een simpele trouwring die ik daartegenaan kan schuiven. Maar Wes had het lieve idee om de trouwring als het ware met deze verlovingsring samen te smelten. Zodat ik zijn ring als één mooie ring elke dag kan dragen. We zijn er nog niet helemaal uit hoe we dat gaan doen.”
De vrijdag voor de trouwdag komt de familie aan in Italië. „’s Avonds eten we dan gezellig met elkaar en gaan vroeg slapen voor de grote dag. Zaterdag zijn ook veel collega’s van Wesley uitgenodigd. Maar het is kort na het WK, en ook voor hen vakantie, dus we nemen het niemand kwalijk als ze er niet bij zijn.”

Komen er vrijgezellenfeesten?

„Ik heb aan mijn beste vriendin Jennifer vijf data moeten doorgeven waarop het kan. Het gaat dus in elk geval gebeuren. Ik weet niet wat de meiden hebben gepland, maar ik heb gevraagd of ze als ze me een beetje belachelijk willen maken, dat ergens doen waar ik onbespied ben. Dat ik niet in een verschrikkelijke outfit op de Dam in Amsterdam of zo moet staan. Wesley krijgt zijn vrijgezellenfeest later, direct na het WK. Daar heb ik al van alles over gehoord, dat wordt hilarisch. Ik heb overigens gezegd dat ik er geen bezwaar tegen heb als het in een stripclub of zo gebeurt. Wesley kan een beetje lapdance prima aan, zolang hij maar niemand mee naar zijn hotelkamer neemt, haha.”

„De nacht voor de bruiloft slapen we, denk ik, gewoon bij elkaar”

Slaapt het bruidspaar de nacht voor het huwelijk eigenlijk apart?

Yolanthe schatert: „Nou dat denk ik niet. Dan krijg je toch sluippartijen over de gangen. Nee, Wesley heeft net een maand op het WK gezeten. Ik verwacht dat als ik dat voorstel, hij heel sip gaat kijken. Ik wil trouwens zelf ook het liefst gezellig bij hem in bed kruipen en dan ’s ochtends voor het verkleden gaan we naar aparte ruimtes. Mijn jurk moet natuurlijk een verrassing blijven.”
Voor haar make-up en haar wordt visagist Mari van de Ven ingevlogen. „Verder ben ik geen lastige bruid. Ik pieker niet over de kleur van de servetjes of zo. Wel denk ik erover om de gasten elke dag een klein cadeautje te geven zodat we die dag bij elkaar passen en er blijvende herinneren overblijven. Rossana en haar collega’s zorgen er verder voor dat we vooral een gezellig huwelijk krijgen. Wij willen met onze intiemste familieleden en vrienden intens vieren dat wij voortaan werkelijk bij elkaar horen. Wesley en ik zeggen ja tegen elkaar. Daar gaat het om.”

En de huwelijksreis?

„Wesley kwam laatst heel gedecideerd thuis. ’De bruidegom regelt het boeket en de huwelijksreis’. Dus daar maak ik me niet meer druk om.”
Ze glimlacht: „Ik heb er superveel zin in. Het wordt één van de mooiste dagen van mijn leven. Ik vind alle voorbereidingen en dingen eromheen natuurlijk spannend en leuk, maar dat maakt allemaal het minste uit. Het gaat erom DAT we trouwen. Ik heb nog nooit zo veel van iemand gehouden als van Wesley… Als ik met hem ben, valt alles weg, stress, mijn omgeving. Ik durf nu oprecht te zeggen dat ik alles voor hem zou opgeven. Hij geeft me zo’n fijn gevoel.”
„Hij is de ware.”
bron
  zondag 2 mei 2010 @ 17:58:41 #219
123170 alors
zlata1234
pi_80939935
Wat een geestelijke armoe heb je dan
know'm sayin?
×
word? word.
  zondag 2 mei 2010 @ 18:19:55 #220
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_80940653
quote:
Ikzelf heb de Portugees-Italiaanse ontwerpster Maria Karin aan het werk.
Niks over de top.
quote:
Er zal één mooi blikvanger op zitten.
Laat me raden. . .
quote:
Yolanthe speelt met haar verlovingsring van roségoud met een briljant van minstens vijf karaat.
Niks over de top.
quote:
Voor haar make-up en haar wordt visagist Mari van de Ven ingevlogen. „Verder ben ik geen lastige bruid.
Precies, niks over de top
quote:
Ik ben de eerste van dertien kinderen die gaat trouwen. En ze is zelf nooit met mijn vader getrouwd geweest, pas later heeft ze een bruiloft gehad. Voor haar is dit ook een sprookje.
quote:
„We laten voor iedereen mooie kleding maken, laatst in het Amstel Hotel hebben we alle maten laten opnemen. De gezichten van mijn moeder en mijn schoonmoeder daar. Echt fantastisch.”
quote:
Wesley en ik zeggen ja tegen elkaar. Daar gaat het om.
quote:
Het gaat erom DAT we trouwen.
Tuuuuurlijk
  zondag 2 mei 2010 @ 18:25:56 #221
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_80940816
Zo gewoon gebleven hè?
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  zondag 2 mei 2010 @ 18:27:47 #222
298728 MaskOfSanity
Onverschillig
pi_80940860
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 20:41 schreef twentemeisje het volgende:
Zou Wesley ook willen wielrennen met Yolanthe?

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Wat trekt ze een pornohoofd in die wielershirts
Wat een mediageile stoephoer is het toch ook.
A perfect mimic of a normally functioning person.
pi_80947379
Wat een triestigheid toch.
En opeens zijn ze allebei ook zo zwaar gelovig...tuurlijk. Ze vindt het alleen maar mooi voor de ceremonie om in de kerk te trouwen, ik durf te wedden dat ze de afgelopen 20 jaar geen kerk van binnen heeft gezien...
  zondag 2 mei 2010 @ 21:17:08 #224
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_80947535
Yolanthe ziet er mooi uit, maar er zit niet veel bij heb ik zo het idee, en ik zou haar niet vertrouwen.. Veel te veel uiterlijk vertoon allemaal.
  zondag 2 mei 2010 @ 22:06:53 #225
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_80950001
Maar srsly, wat is er nu eigenlijk mis mee? (Behalve het feit dat ik het allemaal lekker voor mezelf zou houden dan..dat bakvisserige gebabbel komt idd niet al te snugger over, hoewel dat natuurlijk wel weer lekker sensationeel is en zulks). Maar wie het breed heeft laat het breed hangen toch..als zij het nu leuk vinden om het zo groots aan te pakken, who cares? Tis niet alsof ze bij de sociale dienst aankloppen ofzo. En ja, het kan je smaak niet zijn, maar dat is een tweede natuurlijk.

Yolanthe heeft het trouwens wel vaker over haar geloof gehad, o.a. in Villa Felderhof.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 2 mei 2010 @ 22:43:09 #226
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_80951727
Doen alsof eea niet over de top zou zijn. Zég dan gewoon dat je die pracht en praal heerlijk vindt.
  zondag 2 mei 2010 @ 22:44:38 #227
123170 alors
zlata1234
pi_80951780
quote:
Op zondag 2 mei 2010 22:06 schreef Vivi het volgende:
Maar srsly, wat is er nu eigenlijk mis mee? (Behalve het feit dat ik het allemaal lekker voor mezelf zou houden dan..dat bakvisserige gebabbel komt idd niet al te snugger over, hoewel dat natuurlijk wel weer lekker sensationeel is en zulks). Maar wie het breed heeft laat het breed hangen toch..als zij het nu leuk vinden om het zo groots aan te pakken, who cares? Tis niet alsof ze bij de sociale dienst aankloppen ofzo. En ja, het kan je smaak niet zijn, maar dat is een tweede natuurlijk.

Yolanthe heeft het trouwens wel vaker over haar geloof gehad, o.a. in Villa Felderhof.
Als ik zoveel geld had zou ik waarschijnlijk soortgelijke dingen doen, ze moeten maar lekker doen. Alleen ik vind het getuigen van geestelijke armoe dat je bij iedere scheet die je laat die roddelbladen belt om te laten weten dat je nog bestaat Alsof ze constant bevestiging nodig hebben.
En straks ook niet miepen wanneer er een telelens voor de deur staat na een miskraam/begrafenis/scheiding of andere minder voortvarende tijd.

Ik geloof ( ) trouwens ook wel dat Yolanthe wel gelovig is, daar heb ik haar ook wel eens over horen praten
know'm sayin?
×
word? word.
  maandag 3 mei 2010 @ 01:21:18 #228
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_80956436
quote:
Op zondag 2 mei 2010 22:06 schreef Vivi het volgende:
Maar srsly, wat is er nu eigenlijk mis mee? (Behalve het feit dat ik het allemaal lekker voor mezelf zou houden dan..dat bakvisserige gebabbel komt idd niet al te snugger over, hoewel dat natuurlijk wel weer lekker sensationeel is en zulks). Maar wie het breed heeft laat het breed hangen toch..als zij het nu leuk vinden om het zo groots aan te pakken, who cares? Tis niet alsof ze bij de sociale dienst aankloppen ofzo. En ja, het kan je smaak niet zijn, maar dat is een tweede natuurlijk.

Yolanthe heeft het trouwens wel vaker over haar geloof gehad, o.a. in Villa Felderhof.
Viev! Zeg! Dit zou jou toch ook de haren ten bergen moeten doen rijzen.
Op jan en alleman ben je loeischerp ( ) , maar het gekweel van Jolanthe vind je dragelijk? Kom op, het wordt zo langzamerhand een wanstaltige vertoning. Ze gedraagt zich niet ouder dan 12 en haar vriendje is een minkukel die toevallig kon voetballen. Het is werkelijk te genánt voor woorden, die twee.
Natuurlijk mag je het breed laten hangen, als je het breed hebt. Dat doen betrekkelijk veel mensen, maar zonder dat ze publiekelijk uitwijden over hun huwelijksceremonie, de perikelen met hun vriendje en gedoe over hun styliste.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
pi_80972082
boeiend. Een nietszeggende presentratrice/actrice en een voetballer zijn getrouwd. Whoo hoo. Waarom al deze media aandacht voor zulke mensen Kan iemand me dat uitleggen
I am the hope of the Universe. I am the answer to all living things who cry out for peace. I am protector of the innocent. I am the light in the darkness. I am truth... ally to good, nightmare to you!
pi_80973788
quote:
Op maandag 3 mei 2010 16:06 schreef Son-Goku het volgende:
boeiend. Een nietszeggende presentratrice/actrice en een voetballer zijn getrouwd. Whoo hoo. Waarom al deze media aandacht voor zulke mensen Kan iemand me dat uitleggen
geen idee
  Moderator / Miss SHO maandag 3 mei 2010 @ 16:55:17 #231
22592 crew  Ole
pi_80973924
topic is dubbel
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO maandag 3 mei 2010 @ 16:57:42 #232
22592 crew  Ole
pi_80974024
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_80976776
quote:
Als je beter had opgelet had je gezien dat dit topic al sinds december 2009 bestaat, en die uit jou url pas vanaf 8 april 2010
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
pi_80976807
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
  maandag 3 mei 2010 @ 18:25:44 #235
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_80976981
Die gaan gemerged worden.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  maandag 3 mei 2010 @ 18:25:58 #236
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_80976992
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
  Moderator / Miss SHO maandag 3 mei 2010 @ 18:36:23 #237
22592 crew  Ole
pi_80977279
quote:
Op maandag 3 mei 2010 18:18 schreef DjinN het volgende:

[..]

Als je beter had opgelet had je gezien dat dit topic al sinds december 2009 bestaat, en die uit jou url pas vanaf 8 april 2010
Ik gaf alleen maar aan dat ie dubbel is.
Maar het wordt opgelost
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  maandag 3 mei 2010 @ 20:13:03 #238
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_80981174
quote:
Op maandag 3 mei 2010 01:21 schreef Duderella het volgende:

[..]

Viev! Zeg! Dit zou jou toch ook de haren ten bergen moeten doen rijzen.
Op jan en alleman ben je loeischerp ( ) , maar het gekweel van Jolanthe vind je dragelijk? Kom op, het wordt zo langzamerhand een wanstaltige vertoning. Ze gedraagt zich niet ouder dan 12 en haar vriendje is een minkukel die toevallig kon voetballen. Het is werkelijk te genánt voor woorden, die twee.
Natuurlijk mag je het breed laten hangen, als je het breed hebt. Dat doen betrekkelijk veel mensen, maar zonder dat ze publiekelijk uitwijden over hun huwelijksceremonie, de perikelen met hun vriendje en gedoe over hun styliste.
Oh, maar dat zeg ik toch juist, dat het enige wat ik enorm ergerlijk vindt dat puberale gekweel is?! Wil je soms beweren dat ik te *kuch* genuanceerd ben?! *RIL*!!!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_80990132
Volgens krant: Yolanthe en Wesley bijna getrouwd
van onze redactie
AMSTERDAM - Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder zijn bijna getrouwd. "Het papierwerk is klaar maar er is nog geen jawoord gegeven", zegt manager Alette Lerby.

Dus ze zijn nog niet echt getrouwd.... Of loop ik achter?
pi_80990311
quote:
Op maandag 3 mei 2010 23:11 schreef summer29 het volgende:
Volgens krant: Yolanthe en Wesley bijna getrouwd
van onze redactie
AMSTERDAM - Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder zijn bijna getrouwd. "Het papierwerk is klaar maar er is nog geen jawoord gegeven", zegt manager Alette Lerby.

Dus ze zijn nog niet echt getrouwd.... Of loop ik achter?
Je hebt niet het hele artikel gelezen Het artikel is ook al een maand oud.
quote:
Yolanthe en Wesley bijna getrouwd
Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder zijn bijna getrouwd. "Het papierwerk is klaar maar er is nog geen jawoord gegeven", zegt manager Alette Lerby.

Yolanthe en Wesley zijn man en vrouw
Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder zijn woensdagavond getrouwd. De twee hebben in Amsterdam papieren ondertekend, waardoor ze nu man en vrouw zijn.

"Formeel moest dit gebeuren om hun romantische huwelijk in Toscane wettelijk in goede banen te leiden
. Ze hebben gisteren in het Amstel Hotel alle paperassen getekend. Er was een ambtenaar van de burgerlijke stand naar het Amstel Hotel gekomen. Voor de Nederlandse wet zijn ze nu bijna getrouwd. Alleen het jawoord ontbreekt. Dat zal in Italië gebeuren. Dan pas zijn Wesley en Yolanthe man en vrouw. Er is nu nog geen ceremonie geweest, geen kerk, geen mooie jurk. Dat gebeurt allemaal in het weekend van 17 juli."

Dat er in het Amstel Hotel ook familie aanwezig was had niets te maken met een ceremonie. "Bij iedereen is de kledingmaat opgenomen zodat er een begin kan worden gemaakt met het fabriceren van de kleding van het bruidspersoneel en de rest van de familie."
Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
  maandag 3 mei 2010 @ 23:56:27 #241
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_80991781
quote:
Op maandag 3 mei 2010 20:13 schreef Vivi het volgende:

[..]

Oh, maar dat zeg ik toch juist, dat het enige wat ik enorm ergerlijk vindt dat puberale gekweel is?! Wil je soms beweren dat ik te *kuch* genuanceerd ben?! *RIL*!!!
Yes Vive, you are.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
pi_80992442
Yolanthe played Sneijder zwaar met der poentje hahaha! Ach who can blame him
KD
pi_80992796
quote:
Op maandag 3 mei 2010 23:15 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Je hebt niet het hele artikel gelezen Het artikel is ook al een maand oud.
[..]


  dinsdag 4 mei 2010 @ 09:28:56 #244
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_80997205
Das lekker makkelijk dan: een topic uit december 2009 (toen er alleen nog maar sprake was van een aanzoek) krijgt een TT verandering zodra er sprake is van een huwelijk, en dit topic dat geopend is naar aanleiding van het burgerlijk huwelijk zou dan het dubbeltopic zijn??

Een merge zal het wel niet meer worden neem ik aan, gezien het andere topic al ruim over de 250 posts is....

Misschien moet er niet zo klakkeloos een TT gewijzigd worden van een bestaand topic
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 4 mei 2010 @ 10:00:08 #245
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_80997937
Misschien moet je eerste de feiten kennen i.p.v. iets klakkeloos neer te zetten.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  dinsdag 4 mei 2010 @ 11:52:25 #246
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_81001690
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 09:28 schreef Leandra het volgende:
Das lekker makkelijk dan: een topic uit december 2009 (toen er alleen nog maar sprake was van een aanzoek) krijgt een TT verandering zodra er sprake is van een huwelijk, en dit topic dat geopend is naar aanleiding van het burgerlijk huwelijk zou dan het dubbeltopic zijn??

Een merge zal het wel niet meer worden neem ik aan, gezien het andere topic al ruim over de 250 posts is....

Misschien moet er niet zo klakkeloos een TT gewijzigd worden van een bestaand topic
Helemaal gelijk heb jij Leandra.. Mylene heeft haar TT veranderd in Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder getrouwd ..Omdat zij mod is kan dat zomaar
  dinsdag 4 mei 2010 @ 11:54:24 #247
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 12:09:56 #248
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_81002318
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 10:00 schreef static het volgende:
Misschien moet je eerste de feiten kennen i.p.v. iets klakkeloos neer te zetten.
De originele titel van dat andere topic was met "getrouwd"?

Het topic is van december 2009, toen waren ze niet getrouwd en was er alleen sprake van een aanzoek.

Overigens staat dit topic er ook al een tijdje, en komen er nu pas meldingen binnen dat het een dubbeltopic zou zijn, beetje vreemd als ze beiden al vanaf het begin dezelfde TT zouden hebben.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 4 mei 2010 @ 12:16:20 #249
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_81002554
Nee, dan had ik het topic niet geopend hé! Het TT was niet het zelfde van haar als van mij.
pi_81003793
Hoe gaat ze straks heten, Yolanthe Sijders? Of gaat ze dat van Kasbergen en Cabeau er ook nog achterplakken?
pi_81006677
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 12:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
Hoe gaat ze straks heten, Yolanthe Sijders? Of gaat ze dat van Kasbergen en Cabeau er ook nog achterplakken?
Yolanthe Snijders, klinkt ineens zo anders , zie meteen een meisje die het vlees snijdt bij de slager voor me
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 14:15:29 #252
16715 Mylene
*schatje*
pi_81007086
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 11:52 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Helemaal gelijk heb jij Leandra.. Mylene heeft haar TT veranderd in Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder getrouwd ..Omdat zij mod is kan dat zomaar
Dat heb ik helemaal niet gedaan maar Static zelf.
pi_81007173
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:07 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Yolanthe Snijders, klinkt ineens zo anders , zie meteen een meisje die het vlees snijdt bij de slager voor me
Ik gok zo, dat ze alsnog haar meisjesnaam erbij blijft gebruiken, om het sjieker te laten klinken.
pi_81007513
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:17 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Ik gok zo, dat ze alsnog haar meisjesnaam erbij blijft gebruiken, om het sjieker te laten klinken.

Ja ik denk het ook, plus herkenbaarheid. Snijders alleen klinkt zo gewoontjes.
Kabeljauw en de hele meut is idd wat meer vulling
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 15:10:14 #255
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_81009229
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:15 schreef Mylene het volgende:

[..]

Dat heb ik helemaal niet gedaan maar Static zelf.
Sorrie Mylene, ik had het kunnen weten dat hij dat gedaan heeft
  dinsdag 4 mei 2010 @ 15:11:18 #256
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_81009264
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:07 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Yolanthe Snijders, klinkt ineens zo anders , zie meteen een meisje die het vlees snijdt bij de slager voor me
Ja ik zie het al voor me Overigens het is Sneijder
  dinsdag 4 mei 2010 @ 15:14:19 #257
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_81009370
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:17 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Ik gok zo, dat ze alsnog haar meisjesnaam erbij blijft gebruiken, om het sjieker te laten klinken.
En een kindje, welke achternaam krijgt die? Bij de voornaam heeft de schoonfamilie al een flinke vinger in de pap. . .
  Moderator / Miss SHO dinsdag 4 mei 2010 @ 15:16:33 #258
22592 crew  Ole
pi_81009441
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 15:14 schreef Marrije het volgende:

[..]

En een kindje, welke achternaam krijgt die? Bij de voornaam heeft de schoonfamilie al een flinke vinger in de pap. . .
Behalve Nada van Nie heeft zo'n beetje elke voetbalvrouw de naam van de man aangenomen.

Conservatief wereldje dat voetbal
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:01:29 #259
16715 Mylene
*schatje*
pi_81011076
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 15:10 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Sorrie Mylene, ik had het kunnen weten dat hij dat gedaan heeft
Ik had alleen even beter moeten kijken met waar dat artikel uit de Telegraaf te plaatsen, in jouw topic en niet in de mijne dus. En of het al geplaatst was.

Nou ja, het is toch goed gekomen .
pi_81011596
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 15:14 schreef Marrije het volgende:

[..]

En een kindje, welke achternaam krijgt die? Bij de voornaam heeft de schoonfamilie al een flinke vinger in de pap. . .

Oh ja dan krijgen we Wesley, Jessy, jut en jul Jadey voor een meisje zeker.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:18:32 #261
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_81011696
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 16:01 schreef Mylene het volgende:

[..]

Ik had alleen even beter moeten kijken met waar dat artikel uit de Telegraaf te plaatsen, in jouw topic en niet in de mijne dus. En of het al geplaatst was.

Nou ja, het is toch goed gekomen .
Ja is goed hoor Mylene Niks aan de hand..
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:23:54 #262
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_81011882
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 11:52 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Helemaal gelijk heb jij Leandra.. Mylene heeft haar TT veranderd in Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder getrouwd ..Omdat zij mod is kan dat zomaar
Mylene heeft hier helemaal niets mee te maken. Niet de zwarte piet toespelen dus.

Ik geef toe, het is allemaal wat ongelukkig gegaan door een samenloop van omstandigheden, maar so be it.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:24:55 #263
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_81011925
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 15:10 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Sorrie Mylene, ik had het kunnen weten dat hij dat gedaan heeft
Want? Als je een probleem hebt nodig ik je met alle liefde in FB uit.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:35:49 #264
298728 MaskOfSanity
Onverschillig
pi_81012320
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:07 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Yolanthe Snijders, klinkt ineens zo anders , zie meteen een meisje die het vlees snijdt bij de slager voor me


Bedoel je misschien Sneijder?
A perfect mimic of a normally functioning person.
pi_81013123
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 16:35 schreef MaskOfSanity het volgende:

[..]



Bedoel je misschien Sneijder?
Ik heb niks met die dwerg, dus tja En de extra s op het eind was wel een typo in de haast
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:07:23 #266
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_81013677
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 12:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
Hoe gaat ze straks heten, Yolanthe Sijders? Of gaat ze dat van Kasbergen en Cabeau er ook nog achterplakken?
Van haar dubbele achternaam mag ze alleen Cabau meenemen als ook die van hem aanneemt.
Dus Y. Sneiders Cabau
of Y. Cabau Sneiders
Of. Y. Cabau van Kasbergen

Zoiets staat me bij van toen ik trouwde... niet de volledige achternaam volgens...
Alhoewel. Een collega met dubbele achternaam (jansen pietersen), is getrouwd met klaasen, en heet nu
A. Klaasen Jansen Pietersen
pi_81013754
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:07 schreef amaranta het volgende:

[..]

Van haar dubbele achternaam mag ze alleen Cabau meenemen als ook die van hem aanneemt.
Dus Y. Sneiders Cabau
of Y. Cabau Sneiders
Of. Y. Cabau van Kasbergen

amaranta
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 16:35 schreef MaskOfSanity het volgende:

[..]



Bedoel je misschien Sneijder?

*fiew*
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:10:15 #268
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_81013821
Ja, ik heb ook niks met die dwerg.
quote:
Weetjes & Wetgeving over trouwenJe mag de achternaam van je partner gebruiken als je getrouwd bent of een geregistreerd partnerschap bent aangegaan. Je eigen achternaam houden heeft een praktisch voordeel, je hoeft geen naamswijziging bij allerlei instanties door te geven. Naamsverandering betekent ook dat je minder makkelijk vindbaar wordt voor oude contacten, met name in het bedrijfsleven is dat niet altijd gunstig. Een reden om je naam wel te veranderen in die van je partner, is bijvoorbeeld omdat dit traditie is, of omdat je verbondenheid wil tonen. Ook vinden veel vrouwen het leuk dat zij dan dezelfde naam als hun kinderen gaan dragen.

Samen dezelfde achternaam voortaan?
Voor dagelijks gebruik kan je je achternaam wijzigen naar die van je partner. Officieel verandert je achternaam niet. Bij officiele documenten zal dus nog steeds je oorspronkelijke achternaam worden gebruikt. Je hebt geen toestemming nodig van je partner om zijn of haar achternaam te gebruiken. Het gebruik van elkaars achternaam geldt ook voor partners van hetzelfde geslacht.

Mogelijkheden gebruik achternaam
Voor het gebruik van de achternaam van je partner zijn er drie mogelijkheden:
1. je eigen naam, gevolgd door naam van je partner;
2. eerst de naam van je partner, gevolgd door je eigen naam;
3. de naam van je partner in plaats van je eigen naam.
Jouw keuze voor het gebruik van de achternaam van je partner hoeft niet gelijk te zijn aan de keuze van je partner. Je naamsvoering mag dus afwijken van die van je partner
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:13:32 #269
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_81013981
* amaranta gooit olie op het vuur...een echte vrouw behoudt natuurlijk haar eigen naam
Of hij neemt haar naam maar aan
pi_81014016
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:10 schreef amaranta het volgende:
Ja, ik heb ook niks met die dwerg.

!
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_81014060
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:13 schreef amaranta het volgende:

Of hij neemt haar naam maar aan

Oh net als Kutje Schuurman, Thijs Römer heet nu Römer-Schuurman , alsjeblieft zeg
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:18:19 #272
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_81014190
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:15 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Oh net als Kutje Schuurman, Thijs Römer heet nu Römer-Schuurman , alsjeblieft zeg
Nou dat kan toch zomaar.
Mijn man heeft zijn naam: A
Ik heb mijn eigen naam: BC
en onze kinderen hebben: AB
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:20:25 #273
298728 MaskOfSanity
Onverschillig
pi_81014283
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:07 schreef amaranta het volgende:

[..]

A. Klaasen Jansen Pietersen
Bedroevend.
A perfect mimic of a normally functioning person.
  Moderator / Miss SHO dinsdag 4 mei 2010 @ 17:22:04 #274
22592 crew  Ole
pi_81014357
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:13 schreef amaranta het volgende:
* amaranta gooit olie op het vuur...een echte vrouw behoudt natuurlijk haar eigen naam
Of hij neemt haar naam maar aan
Ja maar een voetbalvrouw neemt de naam van haar man aan. Zie ook Sylvie van der Vaart
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:22:57 #275
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_81014397
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:22 schreef Ole het volgende:

[..]

Ja maar een voetbalvrouw neemt de naam van haar man aan. Zie ook Sylvie van der Vaart
Ohja, die vrouwtjes hebben sowieso geen identiteit
  Moderator / Miss SHO dinsdag 4 mei 2010 @ 17:49:26 #276
22592 crew  Ole
pi_81015424
Ik zie Yo toch niet in joggingbroek de vloer schrobben hoor..
quote:
Bouchra van Persie dol op schoonmaken
Uitgegeven: 4 mei 2010 10:46
Laatst gewijzigd: 4 mei 2010 12:01

AMSTERDAM – Bouchra van Persie weet dat mensen zich soms afvragen hoe het leven van een voetbalvrouw er nu eigenlijk uitziet, maar daar heeft ze wel een antwoord op: “Ik ben net als andere moeders met mijn kinderen bezig. En schoonmaken, want dat is mijn hobby.”
Bouchra van Persieslideshow
Dit zegt de vrouw van de voetballer van Arsenal en het Nederlands Elftal in het tijdschrift Kinderen.

“Ik kan pas de deur uit als het huis netjes is. Dus kruip ik dagelijks, samen met de hulp, in mijn joggingbroek schrobbend over de vloer.”


Materialistisch

De voetbalvrouw vindt zichzelf dan ook niet materialistisch. “We achten een bepaalde mate van luxe noodzakelijk. Zoals twee huizen; ik kan met twee kinderen toch niet telkens bij mijn moeder logeren als we in Nederland zijn?”

"Een mooie auto zegt me niet zoveel en qua kleding ben ik ook vrij nuchter. Maar vooruit, voor een wedstrijd vind ik het heerlijk om me op te tutten."


Kinderen

De 26-jarige vrouw van stapte al op haar 20e in het huwelijksbootje met de voetballer. Samen kreeg het stel twee kinderen, Shaqueel (3) en Dina Layla (6 maanden). “Ik had niet verwacht dat ik zo jong moeder zou worden. Het was immers de bedoeling na mijn studie eerst een carrière op te bouwen."

"Als ik naar mijn Nederlandse vriendinnen kijk, zie ik hoe mijn leven eruit had gezien als ik niet verliefd was geworden. Op dit moment is Robins carrière echter ons gezamenlijke doel.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_81015872
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:18 schreef amaranta het volgende:

[..]

Nou dat kan toch zomaar.
Mijn man heeft zijn naam: A
Ik heb mijn eigen naam: BC
en onze kinderen hebben: AB

Ja maar jouw man heet toch niet ABC? Die heeft gewoon z'n eigen naam.
Ik vind het echt niks, een man die de naam van de vrouw erbij neemt. Ehhhhhh tja.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_81020560
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:15 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Oh net als Kutje Schuurman, Thijs Römer heet nu Römer-Schuurman , alsjeblieft zeg
Wat is daar zo raar aan?
pi_81021108
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 19:45 schreef Moja het volgende:

[..]

Wat is daar zo raar aan?

Hoeveel mensen ken jij waarvan de man de naam van de vrouw aanneemt?
Of de vrouw accepteert de naam van de man, of ze houdt haar eigen naam.
Ik denk dat er heel weinig mannen zijn die de naam van de vrouw erbij willen Ik weet niet in welk discussie-programma Katja toen zat maar de hele tafel moest er om lachen ook...

Maar we gaan nu wat offtopic
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_82498185
Updaatje:

Yolanthes "onopvallende" vrijgezellenfeestje!
pi_82501721
quote:
Op dinsdag 8 juni 2010 15:21 schreef Spablauw het volgende:
Updaatje:

Yolanthes "onopvallende" vrijgezellenfeestje!
Cafe Snol was een betere naam geweest, wat een aanstellerige wijven
  Moderator / Miss SHO dinsdag 8 juni 2010 @ 16:55:53 #282
22592 crew  Ole
pi_82503285
Café Nol of all places
Kan niet origineler
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_82503593
Jeetje, dit had ik toch niet verwacht, dan heb je genoeg geld om iets leuks te doen en dan kom je aan met een tokkiecafe en strippers Een zigeunertje, oh ja
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 8 juni 2010 @ 17:44:08 #284
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
  dinsdag 8 juni 2010 @ 18:27:34 #285
208510 WammesWaggel
Ciao Matteo
pi_82511068
quote:
Op dinsdag 8 juni 2010 17:00 schreef Pisces29 het volgende:
Jeetje, dit had ik toch niet verwacht, dan heb je genoeg geld om iets leuks te doen en dan kom je aan met een tokkiecafe en strippers Een zigeunertje, oh ja
Met geld koop je nog geen originaliteit of smaak.

Dat de families ook zo goed bij elkaar passen. De familie Sneijder is wel het toppunt van een tokkie familie.
pi_82539566
Ik dacht eerst dat die moeder van Wesley Rachel Hazes was.
  woensdag 9 juni 2010 @ 11:12:23 #288
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_82539953
Niet mis met Cafe Nol.

Als je al op zijn minst aangeschoten bent.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  Moderator / Miss SHO woensdag 9 juni 2010 @ 11:16:09 #289
22592 crew  Ole
pi_82540165
quote:
Op woensdag 9 juni 2010 11:12 schreef static het volgende:
Niet mis met Cafe Nol.

Als je al op zijn minst aangeschoten bent.
ladderzat
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  woensdag 9 juni 2010 @ 12:38:31 #290
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_82543837
quote:
Op dinsdag 8 juni 2010 18:27 schreef WammesWaggel het volgende:


In betere tijden
De leraar heet meneer Plat
  woensdag 9 juni 2010 @ 12:45:11 #291
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_82544129
quote:
Op dinsdag 8 juni 2010 16:28 schreef Rucebo het volgende:

[..]

Cafe Snol was een betere naam geweest, wat een aanstellerige wijven
Wie zijn al die vrouwen? Zijn dát haar vriendinnen?
pi_82544656
Wat een afschuwelijk wijf is het toch ook, echt weerzinwekkend gewoon
٩๏̯͡๏)۶
pi_82551529
Wat me zo opviel in het filmpje was hoe ontzettend blij ma Cabau was!! Ze was helemaal in de gloria! Ma Sneijder reageerde toch wat anders.
pi_82551730
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:07 schreef amaranta het volgende:

[..]

Van haar dubbele achternaam mag ze alleen Cabau meenemen als ook die van hem aanneemt.
Dus Y. Sneiders Cabau
of Y. Cabau Sneiders
Of. Y. Cabau van Kasbergen

Zoiets staat me bij van toen ik trouwde... niet de volledige achternaam volgens...
Alhoewel. Een collega met dubbele achternaam (jansen pietersen), is getrouwd met klaasen, en heet nu
A. Klaasen Jansen Pietersen
Maar bij haar komt het toch door die Spaanse traditie waarbij alle kinderen ook eerst de achternaam van de vader en daarna van de moeder krijgen? Haar vader heet Cabau en haar moeder Van Kasbergen. In Nederland bestaat dat niet, dus ik vermoed dat op haar paspoort gewoon Yolanthe Cabau staat.

Hier word het dan inderdaad gewoon Sneijder Cabau. En dat laatste kan ja. Mijn vader heeft ook een dubbele naam dus mijn moeder eigenlijk 3 achternamen.
pi_82552020
quote:
Op woensdag 9 juni 2010 12:45 schreef amaranta het volgende:

[..]

Wie zijn al die vrouwen? Zijn dát haar vriendinnen?
Ja alle 100, van de soaps Toen ze nog actrice was.

Moehaha
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_82552959
quote:
Op woensdag 9 juni 2010 11:04 schreef bluejean het volgende:
Ik dacht eerst dat die moeder van Wesley Rachel Hazes was.


En inderdaad, zo zie je maar weer, stijl is niet te koop....
pi_82553130
quote:
Op woensdag 9 juni 2010 14:52 schreef Spablauw het volgende:
Wat me zo opviel in het filmpje was hoe ontzettend blij ma Cabau was!! Ze was helemaal in de gloria! Ma Sneijder reageerde toch wat anders.
Tja dat doen mensen als ze de loterij winnen, ik miste alleen gaston nog
  woensdag 9 juni 2010 @ 15:25:20 #298
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_82553303
Wat een stel goedkope wijven zeg.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
pi_82560854
quote:
Op dinsdag 8 juni 2010 15:21 schreef Spablauw het volgende:
Updaatje:

Yolanthes "onopvallende" vrijgezellenfeestje!

Jezus wat een goedkoop zooitje bij elkaar.
  woensdag 9 juni 2010 @ 18:33:05 #300
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_82562016
quote:
Op woensdag 9 juni 2010 11:16 schreef Ole het volgende:

[..]

ladderzat
Jaja.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')