FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Het Glorieuze FOK!Maffiaspel #8
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:38


Inleiding/Spelregels
Om even kort uit te leggen hoe het spel in elkaar zit: we bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp, dus het kan iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen moordt de maffia ook door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Deze rol heb je voor de rest van het spel. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de leider). Na de rolverdeling zal er een burgemeester gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) hebben, die zullen voorkomen dat de burgemeester 's nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp.

Elke dag zullen er aanwijzingen te vinden zijn in de nachtpost die leiden naar de maffia. De dorpsleden kunnen deze analyseren om zo maffialeden te vinden en te lynchen.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de leider een PM sturen met hun kills of andere abilities. Let hierbij goed op want dit is tijdsgebonden:
- De lynch door het dorp gebeurt elke dag om 19:00. Tussen 19:00 en 22:00 sturen de maffialeden en speciale rollen hun PM's, en om 22:00 zullen deze ook bekend worden gemaakt in het topic.

In de nacht (19:00 tot 22:00) zullen er dorpsleden sterven door toedoen van de maffia, waarna er aanwijzingen achtergelaten zullen worden. Aan de hand van deze aanwijzingen moet het dorp uitzoeken wie er tot de maffia behoren. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; posthistory, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Overdag zal er iemand gelynched worden door het dorp n.a.v. de nachtkills. Hierbij mag iedereen stemmen, en dit doen wij in het topic zelf. Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

De burgemeester heeft de macht om één keer in zijn ambtstermijn een dubbele lynch in te stellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched zullen worden door het dorp. Dit moet wel tijdig aangekondigd worden door de burgemeester zodat iedereen de kans heeft om deze taak te volbrengen.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is.

Stemregels:
1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet. Doe aub de ## ervoor zodat de leider gemakkelijk kan vinden wie waarop stemt.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ##unvote Jan, ##vote Piet.
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.
5. Neem het stemlijstje even over en vul deze aan met jouw stem.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar uit via PM.

Deadlines

De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.


De nacht eindigt om 22.00. Dan worden de moorden van de maffia bekend gemaakt met daarbij de hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je hebt geen speciale krachten. Je kunt slechts meedoen en stemmen. Je wint als alle maffia dood is gegaan, dit kun je bereiken door de hints van de nachtkills zo goed mogelijk op te lossen.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag de leider een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffia Hoer (Rolblokker) - De Maffia hoer gaat elke nacht op pad om een dorpsbewoner bezig te houden.Deze speler zal die nacht zijn rol niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar 1 keer worden geblokkeerd.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je de leider één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de leider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar - indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven - beschermen. Indien de maffia twee man stuurt zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester, en alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Je wint als alle maffia dood zijn. Er zullen 2 bodyguards zijn.

Zombie - Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de leider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Cupido - De Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelooflijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De Cupido moet voor het einde van de burgemeester verkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt. Liefst zo snel mogelijk.

Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt om niet op de mafia te stemmen en jezelf bekend te maken, word je toegelaten tot de maffia!

Busdriver - De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen deze nacht.
Als Persoon A door de mafia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Voor bescherming/nachtwakerattack/ed geldt hetzelfde. Op deze manier kan de mafia zichzelf ook per ongeluk afmaken, en dat is grappig. Je mag Pietje niet twee nachten achter elkaar met iemand verwisselen.



Voorbeeld

Voor mensen die willen weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld met een briljante lynch. -> Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo

Enkele voorbeelden van de PM's die je kunt krijgen:

- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsbewoner.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.

- Jouw rol in FOK! Mafia spel is Speciale Rol.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.

- Jouw rol in FOK! Maffia spel is maffia.
Jouw medemaffialeden zijn:
Mafialid1
Mafialid2
Mafialid3
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.
______________________________________________________________________

Deelnemers


1. Isdatzo | Forum history | Profiel Bodyguard
2. Harajuku. | Forum history | Profiel
3. Beach Dorpeling
5. Susi | Forum history | Profiel Verlate rechercheur
6. Ajf | Forum history | Profiel Zombie
7. Blessed19 | Forum history | Profiel Dorp
8. Xaryna | Forum history | Profiel Durp
9. EzechielK | Forum history | Profiel
10. Marijkezwolle | Forum history | Profiel Spion
11. Kekaa Cupido
12. lynda Mafia
13. Trevland | Forum history | Profiel Mafia
14. Etcetera | Forum history | Profiel
15. JaniesBrownie | Forum history | Profiel Dorp
16. krioro | Forum history | Profiel Velddokter
17. _Michiel_ | Forum history | Profiel Durp
18. Borisz | Forum history | Profiel Mafia
19. CaLeX | Forum history | Profiel
20. SMutzskii | Forum history | Profiel
21. jaspah | Forum history | Profiel Busdriver
22. Syb-rund. | Forum history | Profiel Dorp
23. Puntenslijpsel | Forum history | Profiel Nachtwaker

---
Misschien wel handig?

Belangrijke posts:
Het Glorieuze FOK!Maffiaspel #3

BM
Harajuku.

[ Bericht 0% gewijzigd door Harajuku. op 09-12-2009 20:16:31 ]
CaLeXwoensdag 9 december 2009 @ 13:38
Dus:
Trevland (5) Harajakkie, Isdatzo, SMutzskii, CLX
Etcetera (1) PS.
Hara (1) TrevviejO+
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:39
Spannend!
_Michiel_woensdag 9 december 2009 @ 13:39
Damn, ben ik opeens dood?
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 13:39
Reuze.
CaLeXwoensdag 9 december 2009 @ 13:39
En uit het vorige topic:

Dus Hara kan met geen mogelijk maffia zijn?
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 13:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:38 schreef CaLeX het volgende:
Dus:
Trevland (5) Harajakkie, Isdatzo, SMutzskii, CLX
Etcetera (1) PS.
Die is niet goed kijk eens beter
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:39 schreef _Michiel_ het volgende:
Damn, ben ik opeens dood?
Ja.
#ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 13:40
Wij spelen dit spel wel 's op feestjes enzo, zij het in een iets simpeler vorm omdat iedereen er meestal wel een paar op heeft. Erg leuk om te doen en ook wel tof om te zien hoe jullie er een digitale variant op hebben weten te maken.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 09-12-2009 13:41:01 ]
CaLeXwoensdag 9 december 2009 @ 13:41
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:40 schreef Trevland het volgende:

[..]

Die is niet goed kijk eens beter
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 13:43
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:39 schreef CaLeX het volgende:
En uit het vorige topic:

Dus Hara kan met geen mogelijk maffia zijn?
You are correct, sir.
SMutzskiiwoensdag 9 december 2009 @ 13:43
Gaat echt hard.. tis echt verslavend als het spel zo snel gaat.
jaspahwoensdag 9 december 2009 @ 13:44
tvp
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 13:46
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:43 schreef SMutzskii het volgende:
Gaat echt hard.. tis echt verslavend als het spel zo snel gaat.
Ik vind anders dat het nog lang duurt eer het 19.00 is.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:47
IK WIHIL GEEN NUMMERS! HAARAAAAAAAAAAAA
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 13:47
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:47 schreef timmmmm het volgende:
IK WIHIL GEEN NUMMERS! HAARAAAAAAAAAAAA
1234567890.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:48
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:47 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

1234567890.
Haaraaaaaaaaaaaa? Heb jij je lolbroek aan?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 13:48
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:48 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Haaraaaaaaaaaaaa? Heb jij je lolbroek aan?
Nee, mijn grapjurk met matchende grapjas.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:49
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:48 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee, mijn grapjurk met matchende grapjas.
En je pretpet?
SMutzskiiwoensdag 9 december 2009 @ 13:49
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:46 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik vind anders dat het nog lang duurt eer het 19.00 is.
Ja, dat wel ..
Ik bedoel dat het hard met de topics gaat.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 13:49
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:49 schreef timmmmm het volgende:

[..]

En je pretpet?
Ik weet dat je geen nummers wil, maar hoe denk je over pretletters?
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:50
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik weet dat je geen nummers wil, maar hoe denk je over pretletters?
Liever dan nummers
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 13:58
Trevland (5) Harajakkie, Isdatzo, SMutzskii, CLX
Etcetera (2) PS., dorpsoudste.
Hara (1) Trev
SMutzskiiwoensdag 9 december 2009 @ 14:12
quote:
Op woensdag 9 december 2009 13:58 schreef timmmmm het volgende:
Trevland (5) Harajakkie, Isdatzo, SMutzskii, CLX
Etcetera (2) PS., dorpsoudste.
Hara (1) Trev
Dorpsoudste op Etcetera?
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 14:15
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:12 schreef SMutzskii het volgende:

[..]

Dorpsoudste op Etcetera?
Nee. Eigenlijk op Isdatzo, maar ik wilde gewoon even met jullie fucken. I'm messing with your minds, MUAHAHAHAHAHAHA
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 14:15
Ik wil dit nog volgen
SMutzskiiwoensdag 9 december 2009 @ 14:17
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:15 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Nee. Eigenlijk op Isdatzo, maar ik wilde gewoon even met jullie fucken. I'm messing with your minds, MUAHAHAHAHAHAHA
Volgende keer zal ik je niet quoten.. het verbaasd me in het algemeen dat de dorpsoudste voor Etcetera kiest.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 14:24
Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt om niet op de mafia te stemmen en jezelf bekend te maken, word je toegelaten tot de maffia!

Waar staat hier trouwens dat als de spion niet stemt ze geen mob wordt?
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 14:28
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:17 schreef SMutzskii het volgende:

[..]

Volgende keer zal ik je niet quoten.. het verbaasd me in het algemeen dat de dorpsoudste voor Etcetera kiest.
Ik snap het ook niet

En ik ga denk ik niet stemmen omdat ik er een handje van heb om hoe dan ook op de verkeerde te stemmen
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 14:28
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:24 schreef ajf het volgende:
Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt om niet op de mafia te stemmen en jezelf bekend te maken, word je toegelaten tot de maffia!

Waar staat hier trouwens dat als de spion niet stemt ze geen mob wordt?
Dat heb ik niet goed opgeschreven, nee. Maar lijkt me common sense. Drie dagen niet stemmen en hup mafia, zo werkt dat natuurlijk niet.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 14:29
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:24 schreef ajf het volgende:
Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt om niet op de mafia te stemmen en jezelf bekend te maken, word je toegelaten tot de maffia!

Waar staat hier trouwens dat als de spion niet stemt ze geen mob wordt?
Als je het NIET drie dagen lang volhoudt op iemand anders dan maffia te stemmen of je zonder jezelf bekend te maken aan de maffia, word je geen maffia.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 14:31
En dat is ook niet nieuw of zo, dat is altijd zo geweest.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 14:33
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:29 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Als je het NIET drie dagen lang volhoudt op iemand anders dan maffia te stemmen of je zonder jezelf bekend te maken aan de maffia, word je geen maffia.
Dat staat er niet, er staat alleen dat als je 3 dagen niet op mobs stemt, je mob wordt.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 14:34
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:29 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Als je het NIET drie dagen lang volhoudt op iemand anders dan maffia te stemmen of je zonder jezelf bekend te maken aan de maffia, word je geen maffia.
Hm okee dan.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 14:35
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:33 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Dat staat er niet, er staat alleen dat als je 3 dagen niet op mobs stemt, je mob wordt.
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:28 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat heb ik niet goed opgeschreven, nee. Maar lijkt me common sense. Drie dagen niet stemmen en hup mafia, zo werkt dat natuurlijk niet.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 14:37
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:28 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat heb ik niet goed opgeschreven, nee. Maar lijkt me common sense. Drie dagen niet stemmen en hup mafia, zo werkt dat natuurlijk niet.
Maar zo speelden wij het wel. Wij hadden waarschijnlijk een actievere spion.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 14:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:35 schreef timmmmm het volgende:

[..]


[..]
Na 2x niet stemmen word je toch sowieso gemodkilled? Dan kan dat dus al helemaal niet.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 14:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:37 schreef ajf het volgende:

[..]

Maar zo speelden wij het wel. Wij hadden waarschijnlijk een actievere spion.
En welke wij is dat? Want mijn wij speelde het wel zo. Het niet hoeven stemmen als spion schiet het hele doel voorbij.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 14:42
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:40 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Na 2x niet stemmen word je toch sowieso gemodkilled? Dan kan dat dus al helemaal niet.
3x niet stemmen
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 14:45
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:40 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

En welke wij is dat? Want mijn wij speelde het wel zo. Het niet hoeven stemmen als spion schiet het hele doel voorbij.
Toen Ladi en ik Sl waren. Ik was niet op de hoogte van dat stemmen maar ergens is het wel logisch.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 14:48
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:42 schreef timmmmm het volgende:

[..]

3x niet stemmen
Dan is het dus sowieso niet mogelijk om 3x niet te stemmen en dan mob te worden, dus dat slaat nergens op.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 14:49
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:45 schreef ajf het volgende:

[..]

Toen Ladi en ik Sl waren. Ik was niet op de hoogte van dat stemmen maar ergens is het wel logisch.
Ik heb marijkezwolle per PM precies uitgelegd hoe het zat, dus men wist hoe het ging. Daarbij weten jullie het ook. Wat is dan het probleem? Verder dacht ik dat het altijd zo ging, maar dat terzijde.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 14:50
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:48 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Dan is het dus sowieso niet mogelijk om 3x niet te stemmen en dan mob te worden, dus dat slaat nergens op.
1 keer BM stemmen en dan 2 keer niet stemmen voor de lynch. Dan is het hele effect van de spion weg.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 14:53
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:50 schreef timmmmm het volgende:

[..]

1 keer BM stemmen en dan 2 keer niet stemmen voor de lynch. Dan is het hele effect van de spion weg.
Waarom is het effect dan weg, de spion kan toch zelf bepalen hoe hij/zij wenst de maffia te steunen? Als iemand totaal niet stemt, is dat immers ook verdacht te noemen.
boriszwoensdag 9 december 2009 @ 15:06
Trevland (5) Harajakkie, Isdatzo, SMutzskii, CLX
Etcetera (3) PS., dorpsoudste., Borisz
Hara (1) Trev
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 15:07
Trevland (6) Harajakkie, Isdatzo, SMutzskii, CLX, dorpsoudste
Etcetera (2) PS., Borisz
Hara (1) Trev
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 15:35
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:53 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Waarom is het effect dan weg, de spion kan toch zelf bepalen hoe hij/zij wenst de maffia te steunen? Als iemand totaal niet stemt, is dat immers ook verdacht te noemen.
Omdat het wel een beetje moeite moet kosten om de mafia te mogen joinen. Niet drie dagen gewoon niet posten en dan gezellig de mafia te joinen. Daar is de spion niet voor uitgevonden, dan kan je beter de spion schrappen en met 5 mafia beginnen.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 15:41
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:35 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Omdat het wel een beetje moeite moet kosten om de mafia te mogen joinen. Niet drie dagen gewoon niet posten en dan gezellig de mafia te joinen. Daar is de spion niet voor uitgevonden, dan kan je beter de spion schrappen en met 5 mafia beginnen.
Totaal niet stemmen is toch ook verdacht gedrag? Binnen de maffia kunnen toch ook afspraken gelden over bv. niet moordende leden? Is gewoon strategie van de speler(s).
CaLeXwoensdag 9 december 2009 @ 15:43
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:53 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Waarom is het effect dan weg, de spion kan toch zelf bepalen hoe hij/zij wenst de maffia te steunen? Als iemand totaal niet stemt, is dat immers ook verdacht te noemen.
Wist zelf ook niet dat de spion niet op maffia mocht stemmen, maar het is wel logisch om dat als eis erbij te gooien.

Hij moet natuurlijk alles in zijn macht doen om de maffia te beschermen.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 15:47
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:43 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Wist zelf ook niet dat de spion niet op maffia mocht stemmen, maar het is wel logisch om dat als eis erbij te gooien.

Hij moet natuurlijk alles in zijn macht doen om de maffia te beschermen.
Klopt, maar nadeel is dan weer dat je bij de dood van de spion direct zeker weet wie wel en geen maffia zijn. Dat maakt het wel weer erg makkelijk. De maffialeden kunnen ook op elkaar stemmen uit tactische overwegingen, dus waarom de spion dan niet?

Mij maakt 't verder niet uit, maar het staat gewoon niet duidelijk in de OP
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 15:48
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:43 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Wist zelf ook niet dat de spion niet op maffia mocht stemmen, maar het is wel logisch om dat als eis erbij te gooien.

Hij moet natuurlijk alles in zijn macht doen om de maffia te beschermen.
Ik kan wel met 100% zekerheid zeggen dat dat altijd zo is geweest bij de spion, en dat dat er ook bij heeft gestaan.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 15:53
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:47 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Klopt, maar nadeel is dan weer dat je bij de dood van de spion direct zeker weet wie wel en geen maffia zijn. Dat maakt het wel weer erg makkelijk. De maffialeden kunnen ook op elkaar stemmen uit tactische overwegingen, dus waarom de spion dan niet?

Mij maakt 't verder niet uit, maar het staat gewoon niet duidelijk in de OP
Dat hadden we al vastgesteld. Is er een reden om er verder over door te zagen?
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 15:56
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:53 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dat hadden we al vastgesteld. Is er een reden om er verder over door te zagen?
Ja, verandering.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 16:01
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:56 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ja, verandering.
Dat heeft nu voor deze ronde geen zin meer.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 16:08
Dat zei ik dan ook niet.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 16:09
quote:
Op woensdag 9 december 2009 16:08 schreef Ladidadida het volgende:
Dat zei ik dan ook niet.
Dan zeur je maar verder als de ronde voorbij is. Mits je dan meedoet natuurlijk.
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 16:15
quote:
Op woensdag 9 december 2009 16:09 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dan zeur je maar verder als de ronde voorbij is. Mits je dan meedoet natuurlijk.
Ik doe mee, heb gister zelfs een kill geschreven
blessed19woensdag 9 december 2009 @ 16:45
quote:
Op woensdag 9 december 2009 16:15 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik doe mee, heb gister zelfs een kill geschreven
lyndawoensdag 9 december 2009 @ 17:00
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 17:01
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:00 schreef lynda het volgende:
Ik kom je zo vergezellen
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:11
Ik denk dat ik voor de lynch weg ben, spijtig.
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:12
Ja, hai, ik was dus dood enzo

En geen zombie, das dan weer jammer. Kan ik niet gebeten worden ofzo?
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 17:14
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:12 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ja, hai, ik was dus dood enzo

En geen zombie, das dan weer jammer. Kan ik niet gebeten worden ofzo?
Er staat geen foto in je fobo. Ik durf het risico niet te nemen te zeggen dat ik je wel wil bijten
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:14
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:14 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Er staat geen foto in je fobo. Ik durf het risico niet te nemen te zeggen dat ik je wel wil bijten
Hoe oud ben je?

edit: laat maar, te jong
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:16
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:14 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Hoe oud ben je?

edit: laat maar, te jong
Wat een broekie hè.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 17:16
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:14 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Hoe oud ben je?

edit: laat maar, te jong
Och, vrouwtje toch, is je houdbaarheidsdatum al aan het verlopen?
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 17:17
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:16 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Wat een broekie hè.
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:16 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Och, vrouwtje toch, is je houdbaarheidsdatum al aan het verlopen?
Bij jou weet ik het antwoord al
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:18
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:16 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Wat een broekie hè.
Ja
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:16 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Och, vrouwtje toch, is je houdbaarheidsdatum al aan het verlopen?
Nee, dat dan weer niet, maar ik vind jonkies echt niet aantrekkelijk, doe mij maar een man

edit: vind ik zelf dan, jij vindt mij vast een oud wijf

(geldt ook voor meisjes, niks aan, jongens niks aan, rond de 30 op zn minst )
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:19
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:18 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Ja
[..]

Nee, dat dan weer niet, maar ik vind jonkies echt niet aantrekkelijk, doe mij maar een man

edit: vind ik zelf dan, jij vindt mij vast een oud wijf

(geldt ook voor meisjes, niks aan, jongens niks aan, rond de 30 op zn minst )
Dan ben ik ook een broekie.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 17:20
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:12 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ja, hai, ik was dus dood enzo

En geen zombie, das dan weer jammer. Kan ik niet gebeten worden ofzo?
Ik wil je best bijten Maar dan wel zachtjes.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 17:20
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:18 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Ja
[..]

Nee, dat dan weer niet, maar ik vind jonkies echt niet aantrekkelijk, doe mij maar een man

edit: vind ik zelf dan, jij vindt mij vast een oud wijf

(geldt ook voor meisjes, niks aan, jongens niks aan, rond de 30 op zn minst )
Dus je bent vies oud en verlept?
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:24
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:19 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dan ben ik ook een broekie.
Vrouwen mogen iets jonger zijn, maar ik vind wel meestal mensen pas aantrekkelijk vanaf 28 oid.. ouder is vaak zelfs beter
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:20 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik wil je best bijten Maar dan wel zachtjes.
Hard mag ook hoor
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:20 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dus je bent vies oud en verlept?
Nee, ik zei dat jij me ws oud vindt

Ik ben geil en jong enzo
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 17:26
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:24 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Vrouwen mogen iets jonger zijn, maar ik vind wel meestal mensen pas aantrekkelijk vanaf 28 oid.. ouder is vaak zelfs beter
[..]

Hard mag ook hoor
[..]

Nee, ik zei dat jij me ws oud vindt

Ik ben geil en jong enzo
Ik bijt vrouwen nooit hard
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:26
En als ik 40 zou zijn?
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 17:28
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:24 schreef JaniesBrownie het volgende:


Nee, ik zei dat jij me ws oud vindt

Ik ben geil en jong enzo
Dus je bent oud en verlept. Leeftijden, anders geloof ik je niet
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:30
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:26 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik bijt vrouwen nooit hard
Jammer
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:26 schreef Harajuku. het volgende:
En als ik 40 zou zijn?
Ik heb geen idee, mannen van 40 kan ik wel aantrekkelijk vinden, vrouwen van 40 weet ik eerlijk gezegd niet
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:28 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dus je bent oud en verlept. Leeftijden, anders geloof ik je niet
Ik ben 29
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 17:30
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:26 schreef Harajuku. het volgende:
En als ik 40 zou zijn?
Ik zou je doen
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 17:30
Ghihihihih
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 17:30
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:30 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Jammer
[..]

Ik heb geen idee, mannen van 40 kan ik wel aantrekkelijk vinden, vrouwen van 40 weet ik eerlijk gezegd niet
[..]

Ik ben 29
Oh dan valt het dus ook nog wel mee met oud en verlept
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 17:32
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:30 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik zou je doen
Maar jij bent ook oud.
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:34
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:30 schreef Trevland het volgende:

[..]

Oh dan valt het dus ook nog wel mee met oud en verlept
Ik heb geen idee vanaf welke leeftijd je onder oud en verlept valt

maar dank je
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 17:35
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:30 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Jammer
[..]

Ik heb geen idee, mannen van 40 kan ik wel aantrekkelijk vinden, vrouwen van 40 weet ik eerlijk gezegd niet
[..]

Ik ben 29
Kijk als je het per se wil dan doe ik het graag
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:35
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:30 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik zou je doen
Ik denk dat ik niet mooi oud ga worden.
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:36
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:35 schreef ajf het volgende:

[..]

Kijk als je het per se wil dan doe ik het graag
O, dan wel

Dat je het een week later nog kan zien
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:36
JB is 37.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 17:36
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:32 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Maar jij bent ook oud.
Als je had gelezen juist niet
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:37
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:36 schreef Harajuku. het volgende:
JB is 37.
huh?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:37
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:37 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

huh?
Ik spreek toch geen Chinees.
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:37
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik spreek toch geen Chinees.
Nee, maar je lult wel poep
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 17:38
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:35 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik denk dat ik niet mooi oud ga worden.
Daar zal ik weinig van voelen.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:39
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:37 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Nee, maar je lult wel poep
35 dan.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:39
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:38 schreef ajf het volgende:

[..]

Daar zal ik weinig van voelen.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 17:39
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:36 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

O, dan wel

Dat je het een week later nog kan zien
Ja uiteraard
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:39 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

35 dan.
ik ben 29
Hoe kom je erbij dat ik 37 of 35 ben?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:40 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

ik ben 29
Hoe kom je erbij dat ik 37 of 35 ben?
Omdat het me bijstaat dat je een paar kinderen rond hebt lopen, .
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 17:41
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:40 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Omdat het me bijstaat dat je een paar kinderen rond hebt lopen, .
Dat kan toch ook wanneer iemand 29 is
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:42
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:41 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Dat kan toch ook wanneer iemand 29 is
Ja, ja, natuurlijk. Maar meerdere kinderen toch meestal na de 30!
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 17:42
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:38 schreef ajf het volgende:

[..]

Daar zal ik weinig van voelen.

Nou...
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:43
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:40 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Omdat het me bijstaat dat je een paar kinderen rond hebt lopen, .
Ja, ik werd moeder toen ik 20 was
De oudste is nu 8
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 17:43
Het meisje dat m'n haar heeft geknipt vorige week was, net als ik, 25 en heeft ook 2 koters
blessed19woensdag 9 december 2009 @ 17:44
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:42 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, ja, natuurlijk. Maar meerdere kinderen toch meestal na de 30!


dus als je bijv. 24 bent, kan je volgens jou nog lang geen kinderen hebben?

hoe jong ben jij dan?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:45
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:43 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Ja, ik werd moeder toen ik 20 was
De oudste is nu 8
Oh, die PI, wil je het er niet over hebben?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:45
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:44 schreef blessed19 het volgende:

[..]



dus als je bijv. 24 bent, kan je volgens jou nog lang geen kinderen hebben?

hoe jong ben jij dan?
Nee, dat stel ik niet.
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 17:45
Nee hoor hara, ik snap PI's niet
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 17:47
quote:
Op dinsdag 8 december 2009 20:46 schreef timmmmm het volgende:
Blessed19 zat rustig in zijn huiskamer televisie te kijken. Een stelletje broodmagere snollen die meededen aan een programma omdat ze graag hun lijf wilden verkopen was erop. Blessed19 ging helemaal op in het programma, waardoor hij niet merkte dat iemand zich toegang tot zijn woning had verschaft. Met een dreun ging de kamerdeur open en stond daar een wildvreemde figuur. Blessed19 schrok en slaakte een gil. “BEK DICHT JIJ LOWLIFE!!!!” schreeuwde de vreemdeling. Blessed19 was bang, doodsbang, en riep: ‘wacht, ik pak m’n portemonnee, ik betaal je wat je wilt!’. De mob was in een goeie bui, omdat het uitmoorden van het dorp zeer gestaag verliep, en kon daarom wel een grapje hebben. Hij liet Blessed19 naar de kast kruipen voor de portemonnee terwijl hij bovenop Blessed19’s rug ging zitten. “JE KUNT HET NIET, JE KUNT HET NIET!!!!!!” schreeuwde de mob. Nadat Blessed in elkaar was gezakt van ellende, al zijn lichaamssappen uit angst de vrije loop liet en hierin badend op de grond lag te huilen, terwijl hij smeekte om genade, had de maffioso zijn lolletje gehad en vertrok zijn gezicht weer naar de koelbloedige, ijzige uitstraling die het bij binnenkomst ook had. Vlug pakte hij het moordwapen dat hij thuis uit zijn schuurtje had gehaald, en tergend langzaam stak hij deze diep in de borstkast van Blessed19 (dorpsbewoner). Blessed19 stierf, doorboord met 17 spaken.

Ajf was net thuis van een woeste nacht in het gras rollebollen met MarijkeZwolle, toen hij gerommel hoorde op zolder. woest en onverschrokken als hij zich voordeed, ging hij meteen polshoogte nemen. Toen hij de zoldertrap naar beneden klapte, en zich opmaakte voor de klim naar boven, banzaide daar ineens 130 kilo minstens op zijn rug. Hij was zo snel dood dat hij geen geluid kon maken. Het snerpende gekrijs van zijn geliefde, MarijkeZwolle, was het enige dat de dorpelingen waarschuwde over hun heengaan. RIPjes, geile stoeipoezen.

toen Krioro thuiskwam, zag hij de teringzooi die er was achtergelaten. De idiote dorpelingen moesten zijn apartement hebben doorzocht op hints. GodVerdeIngewanden!
Wat een idioten! Was alles er nog? Ja, ook dat nog! Ze hadden zijn gameboy gejat, met FOK!s dreamland erin, zijn favoriete spel. Hij was zo overstuur dat hij de maffia die achter hem opdoemte niet opmerkte. Hij was dood voor hij het zelf besefte.

ajf was Zombie
MarijkeZwolle was Spion
Krioro was Velddokter
Blessed was durp.

De zombie mag voor morgen 19.00 (lynchtijd) een naam naar mij PMen. Die sterft mee. Verder gelden dezelfde regels als voor andere doden. Geen spelgerelateerde posts meer.

Wegens een misverstand komt de nachtwakerkill later.

En kudo's voor Ladi voor het eerste verhaaltje, die was geheel van haar hand.
En nu even rustig kijken.
blessed19woensdag 9 december 2009 @ 17:48
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 17:49
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:48 schreef blessed19 het volgende:
Mjah, niet echt aan toegekomen nog
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:50
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:49 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Mjah, niet echt aan toegekomen nog
Ga dan ook niet chitchatten maar doen.
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 17:51
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:50 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ga dan ook niet chitchatten maar doen.
Ligt het aan mij, of is deze erg makkelijk?

Kirby's Dreamland en spelfouten
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:52
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:51 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ligt het aan mij, of is deze erg makkelijk?

Kirby's Dreamland en spelfouten
WOW! Dat ik dat gemist heb ! We've got our man! Goed gedaan, Ez!
blessed19woensdag 9 december 2009 @ 17:52
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:50 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ga dan ook niet chitchatten maar doen.
weet je al wie mij vermoord heeft?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:53
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:52 schreef blessed19 het volgende:

[..]

weet je al wie mij vermoord heeft?
Ja, maar die laat ik lekker leven omdat jij altijd stom doet.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:54
Trevland (6) Harajakkie, Isdatzo, SMutzskii, CLX, dorpsoudste
Etcetera (2) PS., Borisz
Hara (1) Trev
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 17:54
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:51 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ligt het aan mij, of is deze erg makkelijk?

Kirby's Dreamland en spelfouten
en toch weet ik zeker dat Hara ook mob is
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 17:54
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:52 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

WOW! Dat ik dat gemist heb ! We've got our man! Goed gedaan, Ez!
Laat me, ik ben vanavond te lui om alle posts door te lezen

## Vote Trev

Trevland (7) Harajakkiebah, Isdatzo, SMutzskii, CLX, dorpsoudste, Ez
Etcetera (2) PS., , Borisz
Hara (1) Trev
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 17:55
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:54 schreef Trevland het volgende:

[..]

en toch weet ik zeker dat Hara ook mob is
Dat zou me niets verbazen inderdaad.
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 17:55
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:54 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Laat me, ik ben vanavond te lui om alle posts door te lezen

## Vote Trev

Trevland (7) Harajakkiebah, Isdatzo, SMutzskii, CLX, dorpsoudste, Ez
Etcetera (3) PS., dorpsoudste., Borisz
Hara (1) Trev
en waarom mag de dorpsoudste nu in eens 3x stemmen?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:55
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:54 schreef Trevland het volgende:

[..]

en toch weet ik zeker dat Hara ook mob is
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 17:56
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:55 schreef Trevland het volgende:

[..]

en waarom mag de dorpsoudste nu in eens 3x stemmen?
Dat doet hij niet. Hij ging van Etc naar Trevland.
blessed19woensdag 9 december 2009 @ 17:56
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, maar die laat ik lekker leven omdat jij altijd stom doet.
je had het zelf uitgelokt.
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 17:57
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:56 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat doet hij niet. Hij ging van Etc naar Trevland.
Maar nu doet die dat wel
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 17:57
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:55 schreef Trevland het volgende:

[..]

en waarom mag de dorpsoudste nu in eens 3x stemmen?
Heb hem al geëdit, had een fout lijstje
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 17:57
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:57 schreef Trevland het volgende:

[..]

Maar nu doet die dat wel
Heul niet, leer lezen
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 17:59
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:57 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Heul niet, leer lezen
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:57 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Heb hem al geëdit, had een fout lijstje
Het is goed met je
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 18:00
Ik huil een beetje, .
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 18:00
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:59 schreef Trevland het volgende:

[..]


[..]

Het is goed met je
Zeker. Dank u. Met jou?
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 18:00
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:00 schreef Harajuku. het volgende:
Ik huil een beetje, .
waarom?
En hoe oud was jij dan?
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 18:01
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:00 schreef Harajuku. het volgende:
Ik huil een beetje, .
Meid toch
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 18:01
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:00 schreef Harajuku. het volgende:
Ik huil een beetje, .
Kusjekroeltjeknuffellik
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 18:01
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:00 schreef Harajuku. het volgende:
Ik huil een beetje, .
Je moet ook niet zo hard lachen
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 18:02
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:00 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

waarom?
En hoe oud was jij dan?
Hoe jong .

21, .
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 18:03
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:02 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Hoe jong .

21, .
O excuses, hoe jong

en aha, ik dacht dat je 32 was
SPOILER
Omdat
Jij dacht dat ik 35 was
Dit slaat nergens op.
21, okee
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 18:12
Nou, gemeen!
SPOILER
Syb-rund.woensdag 9 december 2009 @ 18:21
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:02 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Hoe jong .

21, .
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 18:23
Whut?
BeamofLightwoensdag 9 december 2009 @ 18:24
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:42 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, ja, natuurlijk. Maar meerdere kinderen toch meestal na de 30!
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 18:25
Ik ga mijn jonge achterwerk 't zwembad in gooien, doeg.
Syb-rund.woensdag 9 december 2009 @ 18:26
OK JONGENS VOLGENS PLAN, ALLEMAAL OP HARA STEMMEN!!!
Syb-rund.woensdag 9 december 2009 @ 18:28
whehe, zie je hara nog precies tot 19.00 alles hier nog checken
Syb-rund.woensdag 9 december 2009 @ 18:30
whehehe hara zit op zwemles
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 18:30
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:26 schreef Syb-rund. het volgende:
OK JONGENS VOLGENS PLAN, ALLEMAAL OP HARA STEMMEN!!!
Dat zou wel een lompe actie zijn
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 18:31
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:25 schreef Harajuku. het volgende:
Ik ga mijn jonge achterwerk 't zwembad in gooien, doeg.
een man the harpoons plaatje binnenhouden is zwaar.
Syb-rund.woensdag 9 december 2009 @ 18:32

Hoe jong .

21, .
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 18:34
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:32 schreef Syb-rund. het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe jong .

21, .
ja syb jij wel
blessed19woensdag 9 december 2009 @ 18:35
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:32 schreef Syb-rund. het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe jong .

21, .

timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 18:36
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:34 schreef Trevland het volgende:

[..]

ja syb jij wel
Trev, ik ga zo eten. Wil je nu al dood, of heb je nog hoop op die 24 minuten? Want anders duurt het wel even voor ik je kan doodmaken, en dat is voor de andere deelnemers zo zielig
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 18:38
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:36 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Trev, ik ga zo eten. Wil je nu al dood, of heb je nog hoop op die 24 minuten? Want anders duurt het wel even voor ik je kan doodmaken, en dat is voor de andere deelnemers zo zielig
Mag nu wel, nu ben ik er nog. Ga tegen 19:15 weg.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 18:39
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:42 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Nou...
Wat weet jij daarvan
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 18:51
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:38 schreef Trevland het volgende:

[..]

Mag nu wel, nu ben ik er nog. Ga tegen 19:15 weg.
Op een regenachtige dag waren de dorpelingen eindelijk trevzeker ( ) Ze wisten zeker dat trev maffia was. Nadat ze hem oppakten, begonnen ze hem te ondervragen. Iedereen had geprobeerd hem tot een bekentenis te dwingen, maar niemand lukte het. Toen probeerde Isdatzo het maar. Het ging eindeloos door. Jouw rol is die van maffia! No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is No it isn't Yes it is

Uiteindelijk kon Trevland er niet meer tegen! Als ik beken, laten jullie me dan leven? EN LAAT ISDATZO ME DAN MET RUST?!?!?!??!
Men werd het na lang overleg eens. Ze gooiden Trevland in de put, waar ze af en toe wat broodresten in gooiden. Voornamelijk omdat ze de marteling die ze hem aangedaan hadden zo erg vonden, dat ze hem niet ook nog af durfden te maken. Niemand zag hem ooit meer.

Trevland was Maffia
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 18:53


en ik ben niet dood
Ezechielkwoensdag 9 december 2009 @ 18:58
Leven op broodresten
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 18:58
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:39 schreef ajf het volgende:

[..]

Wat weet jij daarvan
Hoe dichter bij de 0..!

Dus 20 voelt anders dan 40
SMutzskiiwoensdag 9 december 2009 @ 19:00
Ein-de-lijk een maffia..
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 19:01
Ik moet vaker niet stemmen
kriorowoensdag 9 december 2009 @ 19:01
Hoi.
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 19:11
Hoi.

Trevland dood .
Trevlandwoensdag 9 december 2009 @ 19:16
quote:
Op woensdag 9 december 2009 19:11 schreef Isdatzo het volgende:
Hoi.

Trevland dood .
Nee ben niet dood zit alleen in de put
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 19:17
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:58 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Hoe dichter bij de 0..!

Dus 20 voelt anders dan 40
Het ziet er ook anders uit. Misschien smaakt en ruikt het ook nog wel anders.

En trev dood joepie.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 19:25
quote:
Op woensdag 9 december 2009 18:58 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Hoe dichter bij de 0..!

Dus 20 voelt anders dan 40
Ladi Wat een taalgebruik
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 19:29
Ow, en het stuk bevat geen hints, en pms voor 21.30 naar deze account.
ajfwoensdag 9 december 2009 @ 19:42
quote:
Op woensdag 9 december 2009 19:29 schreef timmmmm het volgende:
Ow, en het stuk bevat geen hints, en pms voor 21.30 naar deze account.
Je hebt je iig lekker kunnen uitleven
Ladidadidawoensdag 9 december 2009 @ 19:59
quote:
Op woensdag 9 december 2009 19:25 schreef ajf het volgende:

[..]

Ladi Wat een taalgebruik
't Is toch zo?
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 20:02
2x 11 is ook 22
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 20:09
Terwijl Borizs isdatzo vermoordde, vermoordde PS borizs.

Daarna kwam een mysterieuze man PS vermoorden.

Omdat naar PS en Borisz wel hints naar zich krijgen, maar toch al dood zijn, en the mystery man niet, was dit het voor vandaag. Kusjes.

Borizs was Maffia
Isdatzo was Bodyguard
PS was Nachtwaker.
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 20:12
Stomme borizs .
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 20:12
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:11 schreef Isdatzo het volgende:
Hoezo ben ik ineens dood .
Maffia borizs heeft je vermoord.
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 20:12
En JB: *lange neus doet*
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 20:12
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:12 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Maffia borizs heeft je vermoord.
Ja, dat lees ik .
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 20:13
Haha, Borisz, score! Dat is 2 mafia en spion.
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 20:13
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:12 schreef Isdatzo het volgende:
En JB: *lange neus doet*
Wat nou
Er waren hints, hoe vaak je ook roept dat dat niet zo is
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 20:14
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:13 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Wat nou
Er waren hints, hoe vaak je ook roept dat dat niet zo is
Ja, maar niet naar mij .
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 20:14
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:12 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Maffia borizs heeft je vermoord.
Ninjaquote is ninja
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 20:14
O en ik voel me kut

Dat is omdat ik een beetje te boos werd op een van mijn kinderen
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 20:15
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:14 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Ja, maar niet naar mij .
Wel, ook. Echt, zeggen dat het nergens op sloeg was onzin

Zo, nu niet meer iets over t spel
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 20:16
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:15 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Wel, ook. Echt, zeggen dat het nergens op sloeg was onzin

Zo, nu niet meer iets over t spel
Mens, die hints sloegen niet op mij !!!!!!!!!!!

Echt niet!
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 20:18
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:15 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Wel, ook. Echt, zeggen dat het nergens op sloeg was onzin

Zo, nu niet meer iets over t spel
. Ja, Tim gaat expres hints naar dorp erin gooien om jou te klieren.
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 20:19
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:16 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Mens, die hints sloegen niet op mij !!!!!!!!!!!

Echt niet!
nee, das duidelijk, maar het was ook ECHT niet zo vergezocht als jij steeds riep

En ik ben al mopperig, dus kunnen we hier voor nu even over ophouden, morgen wil ik met alle plezier met je bekvechten
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 20:19
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:16 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Mens, die hints sloegen niet op mij !!!!!!!!!!!

Echt niet!
Ja dat ken ook heul niet ja, d'oh
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 20:20
wie de neuk ging nou weer mij doodmaken?
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 20:21
Kan het zijn dat er nog een nachtwaker rondhupst?
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 20:22
Okee, heeft er iemand een tip voor een topic waar ik flink mensen af kan zeiken?

Is Lamon ergens aanwezig?
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 20:24
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:22 schreef JaniesBrownie het volgende:
Okee, heeft er iemand een tip voor een topic waar ik flink mensen af kan zeiken?

Is Lamon ergens aanwezig?
Ik doe het altijd in dit topic. Het werkt behoorlijk goed
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 20:24
Moet een antidorper zijn geweest want er was dus ècht NUL hint naar mij. Net nu ik een beetje on track kwam
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 20:26
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:24 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ik doe het altijd in dit topic. Het werkt behoorlijk goed
Mja, dr moet wel iets anders te zeiken zijn dan: Jij hebt mij verkeerd beoordeeld boehoe.

Ik wil nog wel een mafiakill vanavond
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 20:27
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:24 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Moet een antidorper zijn geweest want er was dus ècht NUL hint naar mij. Net nu ik een beetje on track kwam
Volgens mij heeft diegene lynda ook gedood, of niet? Oh, jij bent dood, je mag hier zeker niet op antwoorden
SMutzskiiwoensdag 9 december 2009 @ 20:28
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:21 schreef Etcetera het volgende:
Kan het zijn dat er nog een nachtwaker rondhupst?
Er is een mystery rol.. die loopt nog rond en ik gok dat hij de dader is.
Toch nog goede daad van je PS, maffia eruit!

En nu.. Geen hints meer...
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 20:30
Ja ik bedoelde of die mysterie rol de busdriver kan zijn. En net typte ik nachtwaker en bedoelde ik busdriver

Zie PS, je dood heeft me geraakt
JaniesBrowniewoensdag 9 december 2009 @ 20:32
Ik heb een nieuwe trui en nu zit ik de hele tijd naar mn tieten te kijken
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 20:32
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:32 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik heb een nieuwe trui en nu zit ik de hele tijd naar mn tieten te kijken
Dit móét gequote worden
boriszwoensdag 9 december 2009 @ 20:39
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:12 schreef Isdatzo het volgende:
Stomme borizs .
Wie?
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 20:55
Idz baby, heb je moordenaar toch maar mooi even doodgemaakt voor ik stierf. Mooie laatste daad uit mijn hart
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 20:58
En ik was de enige met een stem op Borisz nav mijn hints. Maar awesome job.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 21:00
Ik ben nog maar weer met de vorige hints bezig, het is nog steeds niet de tijd voor de mafia om te winnen.
boriszwoensdag 9 december 2009 @ 21:02
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:58 schreef Harajuku. het volgende:
En ik was de enige met een stem op Borisz nav mijn hints. Maar awesome job.
Ik had eigenlijk verwacht vandaag gelyncht te worden . Maar dat viel mee .
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 21:03
quote:
Op woensdag 9 december 2009 21:02 schreef borisz het volgende:

[..]

Ik had eigenlijk verwacht vandaag gelyncht te worden . Maar dat viel mee .
Na zo fout te hebben gezeten met Michiel had ik geen vertrouwen meer in mezelf en durfde ik het niet aan met Borisz
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 21:12
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:55 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Idz baby, heb je moordenaar toch maar mooi even doodgemaakt voor ik stierf. Mooie laatste daad uit mijn hart
Lief hoor, maar had dat gedaan voordat hij mij vermoordde .
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 21:39
Ik stink naar chloor.
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 21:45
quote:
Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef Harajuku. het volgende:
Ik stink naar chloor.
Geil.
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 22:10
quote:
Op woensdag 9 december 2009 21:12 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Lief hoor, maar had dat gedaan voordat hij mij vermoordde .
I tried
jaspahwoensdag 9 december 2009 @ 22:15
ha! had ik er toch 1 goed! en dat voor een noep
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 22:16
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:10 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

I tried
Niet man, je probeerde de BM met bodyguard, isdatzo dus, en al te vermoorden. Ik zweer het je, ik heb nog nooit zo gelachen.
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 22:18
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:16 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Niet man, je probeerde de BM met bodyguard, isdatzo dus, en al te vermoorden. Ik zweer het je, ik heb nog nooit zo gelachen.
Zoiets zou PS nooit doen .
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 22:18
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 22:19
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:18 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Zoiets zou PS nooit doen .
O jawel, gisternacht. En ik heb me de ballen uit mijn broek gelachen
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 22:20
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:19 schreef timmmmm het volgende:

[..]

O jawel, gisternacht. En ik heb me de ballen uit mijn broek gelachen
Allemaal leugens !

Toch, PS ?
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 22:23
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Allemaal leugens !

Toch, PS ?
Dat mag ik toch lijen, .
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 22:34
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Allemaal leugens !

Toch, PS ?
ja. Ik probeerde inderdaad de BM te vermoorden, ik was even in de war Maar ik heb consequent geweigerd jou te vermoorden
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 22:35
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:34 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

ja. Ik probeerde inderdaad de BM te vermoorden, ik was even in de war Maar ik heb consequent geweigerd jou te vermoorden
Ghihihihih. Ik giechelde weer een beetje
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 22:36
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:35 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ghihihihih. Ik giechelde weer een beetje
Pas maar op, voordat ik je op je giechel sla .
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 22:37
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:36 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Pas maar op, voordat ik je op je giechel sla .
Het is het waard

Geef toe, het was wel heel dom.
Harajuku.woensdag 9 december 2009 @ 22:37
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:35 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ghihihihih. Ik giechelde weer een beetje
Ik huilde weer een beetje.
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 22:38
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:36 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Pas maar op, voordat ik je op je giechel sla .
Mijn mannetje staat voor me op
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:37 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het is het waard

Geef toe, het was wel heel dom.
Ja. Toegegeven. Geef toe, van jou was het dom dat je niet even doorgaf dat we naar je andere account moesten PM'en
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 22:38
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:37 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het is het waard

Geef toe, het was wel heel dom.
Erg handig was 't niet nee.
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 22:39
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:38 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Mijn mannetje staat voor me op
Nouja, 't is sowieso tof om Timmm op z'n gezicht te slaan natuurlijk. Zeker na al die gemene dingen die hij over mij postte .
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 22:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:38 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Mijn mannetje staat voor me op
[..]

Ja. Toegegeven. Geef toe, van jou was het dom dat je niet even doorgaf dat we naar je andere account moesten PM'en
ik heb ook de andere account in de gaten gehouden, poesje. En je meteen gePMt toen ik las hoe dom je wel niet was. Toen had je nog een uur het te corrigeren
timmmmmwoensdag 9 december 2009 @ 22:40
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:39 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Nouja, 't is sowieso tof om Timmm op z'n gezicht te slaan natuurlijk. Zeker na al die gemene dingen die hij over mij postte .
No it isn't!
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 22:41
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:40 schreef timmmmm het volgende:

[..]

No it isn't!
Voor mij wel.
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 22:41
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:39 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Nouja, 't is sowieso tof om Timmm op z'n gezicht te slaan natuurlijk. Zeker na al die gemene dingen die hij over mij postte .
oh
quote:
Op woensdag 9 december 2009 22:40 schreef timmmmm het volgende:

[..]

ik heb ook de andere account in de gaten gehouden, poesje. En je meteen gePMt toen ik las hoe dom je wel niet was. Toen had je nog een uur het te corrigeren
Ja maar toen was ik dus boodschappen doen. Citroenen kopen enzo.
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 23:36
PS, je hebt net m'n hele dag weer goed gemaakt
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 23:39
Hoe dat nou weer? Doordat ik even de BM wilde vermoorden? ja hallo... ik ben en blijf blond hoor. Zo slim ben ik nou ook weer niet
Etceterawoensdag 9 december 2009 @ 23:42
Het zou een actie voor mij kunnen zijn En ik had een behoorlijke kutdag, dus vind het best knap van je
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 23:55
Mooi, in dat geval deed ik het expres
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 23:55
quote:
Op woensdag 9 december 2009 23:39 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Zo slim ben ik nou ook weer niet
.
Puntenslijpselwoensdag 9 december 2009 @ 23:56
quote:
Op woensdag 9 december 2009 23:55 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

.
wat?
Isdatzowoensdag 9 december 2009 @ 23:59
quote:
Op woensdag 9 december 2009 23:56 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

wat?
Zo dom ben je nou ook weer niet.
Puntenslijpseldonderdag 10 december 2009 @ 00:14
quote:
Op woensdag 9 december 2009 23:59 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Zo dom ben je nou ook weer niet.
hoe kom je daar nou bij
Isdatzodonderdag 10 december 2009 @ 00:30
Geen idee, ik was even in de war denk ik.
Puntenslijpseldonderdag 10 december 2009 @ 00:48
Ja pas op he, je zet hier wel mijn imago op het spel
Isdatzodonderdag 10 december 2009 @ 01:54
Zou ik dat bijna met één ondoordachte post verneuken .
Puntenslijpseldonderdag 10 december 2009 @ 04:47
quote:
Op donderdag 10 december 2009 01:54 schreef Isdatzo het volgende:
Zou ik dat bijna met één ondoordachte post verneuken .
ja
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 09:29
Hallo.
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 09:34
quote:
Op donderdag 10 december 2009 09:29 schreef Harajuku. het volgende:
Hallo.
Hoi.

Nog over:
1 maffia: 1 maffiahoer
4 burgers: 1 bodyguard, 1 dorpsoudste,1 dorpeling en 1 speciale rol.

En ik heb werkelijk geen idee wie ik moet gaan stemmen..
Hopelijk hoort de speciale rol iig bij de burgers dan, want daar begin ik over te twijfelen met zijn acties..
jaspahdonderdag 10 december 2009 @ 09:40
kvind het alwel duidelijk
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 09:54
quote:
Op donderdag 10 december 2009 09:40 schreef jaspah het volgende:
kvind het alwel duidelijk
De beste stuurlui zijn al dood xD


En ik wil een PS memorial gaan opzetten, een onwijs standbeeld in de cricri houding.
SPOILER
Het wordt erg fapbaar .
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 11:35
quote:
Op donderdag 10 december 2009 09:54 schreef CaLeX het volgende:

[..]

De beste stuurlui zijn al dood xD


En ik wil een PS memorial gaan opzetten, een onwijs standbeeld in de cricri houding.
SPOILER
Het wordt erg fapbaar .
Als we een pension opzetten met PS naam erop, voor nachtwakers die met pensioen zijn?
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 11:44
Moooohhhh, drama drama. Wie is die laatste mafia toch.
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 11:47
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:44 schreef Harajuku. het volgende:
Moooohhhh, drama drama. Wie is die laatste mafia toch.
Okay, ik beken
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 11:48
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:47 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Okay, ik beken
Ja, geef maar toe, die spelfouten sloegen niet op Trevland hè?
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 11:50
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:48 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, geef maar toe, die spelfouten sloegen niet op Trevland hè?
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 11:50
Gaat er nog iets gebeuren?
Ladidadidadonderdag 10 december 2009 @ 11:53
Nope, bij gebrek aan hints
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 11:54
Ik zal het wel gemist hebben Maar waarom zijn er geen hints
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 11:56
We hebben nog een ouder stuk openstaan.
jaspahdonderdag 10 december 2009 @ 11:57
tis toch duidelijk!
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 11:58
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:57 schreef jaspah het volgende:
tis toch duidelijk!
Volgens mij kun jij je daar nog behoorlijk in vergissen ( )
appelflappendonderdag 10 december 2009 @ 11:58
Bah weer zo'n maffiaspel! Je word er de laatste maanden er echt letterlijk mee dood gegooid met al die nieuwe maffia spelletjes.
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 11:58
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:58 schreef appelflappen het volgende:
Bah weer zo'n maffiaspel! Je word er de laatste maanden er echt letterlijk mee dood gegooid met al die nieuwe maffia spelletjes.
Bah, wij komen uit 2008
jaspahdonderdag 10 december 2009 @ 11:59
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Volgens mij kun jij je daar nog behoorlijk in vergissen ( )


kwil nieuw spel.. als straks de laatste maffia word gelynched is het dna klaar? of moet die maffia hoer ook nog dood? ofzo
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:00
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:56 schreef Harajuku. het volgende:
We hebben nog een ouder stuk openstaan.
Okay
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:57 schreef jaspah het volgende:
tis toch duidelijk!
Vent ga fietsen
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 12:01
quote:
Op donderdag 10 december 2009 11:59 schreef jaspah het volgende:

[..]



kwil nieuw spel.. als straks de laatste maffia word gelynched is het dna klaar? of moet die maffia hoer ook nog dood? ofzo
De laatste mafia is de hoer.
jaspahdonderdag 10 december 2009 @ 12:01
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:01 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

De laatste mafia is de hoer.
oh.. like that

weer wat geleerd
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:03
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:01 schreef jaspah het volgende:

[..]

oh.. like that

weer wat geleerd
hoeft niet altijd zo te zijn natuurlijk, maar in dit geval is Ez of Sm een hoer
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 12:05
Ik stel een dubbele lynch in, want de laatste hints komen uit bij twee personen. Dan is de mafia sowieso dood en wint dorp.

Smutzki
Budget Next Top Model #6 - programma met broodmagere snollen die graag hun lichaam willen verkopen
Geboortedatum 01-07-1988 <- -01-07, 17?
Paardrijden op Blessed: Jippi ya jeey

EzechielK:
Ezechiel 25:17 -> 17 spaken
Mijn vader die een goede (matige) grap uithaald bij mijn zus - stomme kutgrap
Hoe geil ben jij vandaag? - lichaamssappen
Ja ik ben dus model... #4 » - snollen die hun lichaam verkopen

Ez (2) Hara
Smuts (2) Hara

Doei.
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:07
Ez (3) Hara, CLX
Smuts (3) Hara, CLX

1 opofferen om er 3 te redden, dorp populatie vullen we wel weer aan door Hara vol te blaffen.
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 12:08
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:07 schreef CaLeX het volgende:
Ez (3) Hara, CLX
Smuts (3) Hara, CLX

1 opofferen om er 3 te redden, dorp populatie vullen we wel weer aan door Hara vol te blaffen.
! Wat ik wil doet er niet toe?
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:08
ow w8 etc is ook een vrouw
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 12:09
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:08 schreef CaLeX het volgende:
ow w8 etc is ook een vrouw
Een dorp vol kleine Calexjes, wie wil dat nu niet
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:10
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:08 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

! Wat ik wil doet er niet toe?
weinig, ik geniet veel respect in het dorp, dus mensen luisteren wel vaak naar me
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:12
Ez (4) Hara, CLX, SMutzskii
Smuts (3) Hara, CLX
Etcetera (1) SMutzskii
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:13
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:12 schreef SMutzskii het volgende:
Ez (4) Hara, CLX, SMutzskii
Smuts (3) Hara, CLX
Etcetera (1) SMutzskii
Heeft weinig zin, je wordt al opgeofferd
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:13
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:08 schreef CaLeX het volgende:
ow w8 etc is ook een vrouw
Lichamelijk wel, geestelijk... mwah
En stop met kwijlen
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:14
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:13 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Heeft weinig zin, je wordt al opgeofferd
Idd, beetje jammer.. maar opzich eigelijk wel te begrijpen van Hara.
Doe iig nog maar ff stemmen he.
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:16
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:14 schreef SMutzskii het volgende:

[..]

Idd, beetje jammer.. maar opzich eigelijk wel te begrijpen van Hara.
Doe iig nog maar ff stemmen he.
We hebben het in PM ff heen en weer gegooit, maar het dorp kon al niet meer verliezen.

Aangezien Etc BG is en hara geen maffia is, blijven er 2 over die het kunnen zijn.
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:19
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:16 schreef CaLeX het volgende:

[..]

We hebben het in PM ff heen en weer gegooit, maar het dorp kon al niet meer verliezen.

Aangezien Etc BG is en hara geen maffia is, blijven er 2 over die het kunnen zijn.
Is niet erg.. Maar dan hoop ik maar dat EzechielK maffiahoer is, want anders dan hebben dorp alsnog probleem.. maar als jij het zoals hierboven zegt, dan vertrouw ik er eigelijk wel op dat jij geen maffiahoer bent, anders heb je wel echt very nice gespeelt..
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:23
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:19 schreef SMutzskii het volgende:

[..]

Is niet erg.. Maar dan hoop ik maar dat EzechielK maffiahoer is, want anders dan hebben dorp alsnog probleem.. maar als jij het zoals hierboven zegt, dan vertrouw ik er eigelijk wel op dat jij geen maffiahoer bent, anders heb je wel echt very nice gespeelt..
Als dat zo zou zijn, heb ik alsnog een probleem aangezien Hara beschermt is vannacht en de dubbele stem nog heeft.

Dus dat zou heel stom zijn van mezelf, maar Tim komt zo vast wel online en het lot bezegelen met de dorpsoudste stemmen xD
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:25
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:23 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Als dat zo zou zijn, heb ik alsnog een probleem aangezien Hara beschermt is vannacht en de dubbele stem nog heeft.

Dus dat zou heel stom zijn van mezelf, maar Tim komt zo vast wel online en het lot bezegelen met de dorpsoudste stemmen xD
Maar de maffiahoer kan dan toch de bodyguard blokken en zo is Hara niet beschermd, en dan blijven de BG en de maffiahoer over. tadaa... en ze leefde nog lang en gelukkig.

Ik hoop dat Tim er snel is, ik ben echt benieuwd.
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:26
* Etcetera kakt wel achter de meute aan
Dit is zo typisch 'eind van de aflevering' waar ik er geen hol meer van snap en maar gewoon verder kijk

Ez (4) Hara, CLX, SMutzskii, Etc
Smuts (3) Hara, CLX, Etc
Etcetera (1) SMutzskii
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:28
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:25 schreef SMutzskii het volgende:

[..]

Maar de maffiahoer kan dan toch de bodyguard blokken en zo is Hara niet beschermd, en dan blijven de BG en de maffiahoer over. tadaa... en ze leefde nog lang en gelukkig.

Ik hoop dat Tim er snel is, ik ben echt benieuwd.
Ja, en dan leef ik nog als dorpsoudste & de BG is ook nog aanwezig.
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:29
[quote]Op donderdag 10 december 2009 12:26 schreef Etcetera het volgende:
* Etcetera kakt wel achter de meute aan

Ez (5) Hara, CLX, SMutzskii, Etc
Smuts (4) Hara, CLX, Etc
Etcetera (1) SMutzskii

ff goed dan moppie
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:31
Oh ja die cijfertjes weer vergeten

En ik ben niet je moppie
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:31
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:28 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Ja, en dan leef ik nog als dorpsoudste & de BG is ook nog aanwezig.
Maar in die situatie hierboven ben jij geen dorpsoudste maar maffiahoer.. maar ik zie dus al dat dat niet meer kan. Denk nl dat jij je wel bewezen hebt bij hara, door te zeggen "dorpsoudste stemt op *" enzo.. aangezien hara en et jou ook vertrouwen.

Dan is het zowieso over, dat moet wel YES.
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:32
Ik heb nog geen pm van CLX ontvangen hoor En ik vertrouw Hara ook maar zozo, de enige rol die ik 100% weet en vertrouw is mijn eigen
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:33
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:32 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb nog geen pm van CLX ontvangen hoor En ik vertrouw Hara ook maar zozo, de enige rol die ik 100% weet en vertrouw is mijn eigen
Je bent toch bodyguard van Hara, neem aan dat jullie wel samen kunnen spelen. En overleggen enzo.

Waahaha, als Hara nu maffiahoer is, dat kan natuurlijk ook nog..
Dat hoop ik dus echt niet en dat is denk ik ook niet.. mja.
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:35
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:31 schreef SMutzskii het volgende:

[..]

Maar in die situatie hierboven ben jij geen dorpsoudste maar maffiahoer.. maar ik zie dus al dat dat niet meer kan. Denk nl dat jij je wel bewezen hebt bij hara, door te zeggen "dorpsoudste stemt op *" enzo.. aangezien hara en et jou ook vertrouwen.

Dan is het zowieso over, dat moet wel YES.
met etc heb ik geen contact gehad, maar daar was gister idd die dorpoudste stem/wijziging voor nodig (waarvan jij raar vond dat de dorpsoudste op Etc stemde)

Hara KAN volgens de SL geen maffia zijn, dus die kan je gewoon vertrouwen
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:36
Oh ja dat was ook zo, met de spion enzo
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:37
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:35 schreef CaLeX het volgende:

[..]

met etc heb ik geen contact gehad, maar daar was gister idd die dorpoudste stem/wijziging voor nodig (waarvan jij raar vond dat de dorpsoudste op Etc stemde)

Hara KAN volgens de SL geen maffia zijn, dus die kan je gewoon vertrouwen
Ja, ik snap eigelijk niet waarom dat Hara geen maffia kan zijn? Kan iemand mij dat uitleggen, met die spion heeft dat te maken toch?.. maar snap er dus niets van..
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:37
De spion mag niet op maffia stemmen, en MarijkeZwolle was de spion. Ze heeft op Hara gestemd, ergo: Hara kan geen mafia zijn
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:39
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:37 schreef Etcetera het volgende:
De spion mag niet op maffia stemmen, en MarijkeZwolle was de spion. Ze heeft op Hara gestemd, ergo: Hara kan geen mafia zijn
Dat dus ^^en ik heb een te bewijzen rol & etc was dus ook bekend.
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:40
Betekend dat dat ik nou eindelijk ook zelf mag zeggen wat ik ben
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:41
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:40 schreef Etcetera het volgende:
Betekend dat dat ik nou eindelijk ook zelf mag zeggen wat ik ben
Van mij wel, maar tot de lynch is het spel nog niet afgelopen
SPOILER
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:42
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:37 schreef Etcetera het volgende:
De spion mag niet op maffia stemmen, en MarijkeZwolle was de spion. Ze heeft op Hara gestemd, ergo: Hara kan geen mafia zijn
Maar de spion weet toch helemaal niet wie de maffia is? Of wel?
Dan is het juist voor de spion een uitdaging om ervoor te zorgen niet op de maffia te stemmen en dan op die manier bij de maffia te komen.. en als ie dan toch op een maffia stemt, dan heeft die pech en blijft ie dorpeling ipv maffia?

Zo begreep ik de rol iig.

Niet als in: "spion kan alleen op dorp stemmen, dus iedereen waar de spion op stemt, die is dorp" ?
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:43
quote:
Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt om niet op de mafia te stemmen en jezelf bekend te maken, word je toegelaten tot de maffia!
Als je de OP had gelezen had je dit geweten
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:44
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:42 schreef SMutzskii het volgende:

[..]

Maar de spion weet toch helemaal niet wie de maffia is? Of wel?
Dan is het juist voor de spion een uitdaging om ervoor te zorgen niet op de maffia te stemmen en dan op die manier bij de maffia te komen.. en als ie dan toch op een maffia stemt, dan heeft die pech en blijft ie dorpeling ipv maffia?

Zo begreep ik de rol iig.

Niet als in: "spion kan alleen op dorp stemmen, dus iedereen waar de spion op stemt, die is dorp" ?
de spion weet wie de maffia zijn (krijgt een lijstje door)

En hij moet ze dan beschermen dmv niet op ze te stemmen.
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:44
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:43 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Als je de OP had gelezen had je dit geweten
Ogh verrek.. oke, dan zat het hem daarin.. Dat had ik over het hoofd gezien.
Overduidelijk dus, het potje is over..
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:47
It ain't over till the fat lady sings

Timmmmm!!!
SMutzskiidonderdag 10 december 2009 @ 12:47
Wat gebeurde er als de spion toch op een maffia stemde? zou ie dan wel dorp blijven??
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 12:50
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:47 schreef SMutzskii het volgende:
Wat gebeurde er als de spion toch op een maffia stemde? zou ie dan wel dorp blijven??
Nee, modkill.

We hebben het hier serieus net twee pagina's over gehad
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 12:54
Als we het hier weer 2 pagina's over gaan hebben kom ik morgen wel terug hoor
Syb-rund.donderdag 10 december 2009 @ 12:58
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:08 schreef CaLeX het volgende:
ow w8 etc is ook een vrouw
Smutzi ook trouwens ...
Harajuku.donderdag 10 december 2009 @ 12:58
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:58 schreef Syb-rund. het volgende:

[..]

Smutzi ook trouwens ...
Calex is geen necrofiel.
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 12:59
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Calex is geen necrofiel.
Precies
SPOILER
of ze moet nu ff willen als dying-wish
Syb-rund.donderdag 10 december 2009 @ 13:01
quote:
Op donderdag 10 december 2009 12:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Calex is geen necrofiel.
Zijn avatar is afkomstig uit die ene film dat dat ene klei poppetjes helemaal gek wordt van die dode bruidegom, dus ik vertrouw die post van je heul niet

[ Bericht 2% gewijzigd door Syb-rund. op 10-12-2009 13:02:16 (zo, genoeg geedit) ]
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 13:04
Ja, Tim Burton
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 13:07
* Etcetera trekt aan CLX's vinger
SPOILER
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 13:11
Ez (6) Hara, CLX, SMutzskii, Etc, dorpsoudste
Smuts (5) Hara, CLX, Etc, dorpsoudste
Etcetera (1) SMutzskii

Dit zonder mijn PMs gelezen te hebben Nu even mezelf controleren
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 13:15
Het klopt! Ezechielks stem kan toch niets meer veranderen, zal ik de dagpost plaatsen?
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 13:17
Ja
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 13:19
Het topic volspammen, en ik wacht nog even tot hara er weer is, want dit belooft een heugelijk moment te worden voor haar.
CaLeXdonderdag 10 december 2009 @ 13:20
die 3posts kan je zelluf niet doen??
Etceteradonderdag 10 december 2009 @ 13:22
CLX je vinger is stuk
timmmmmdonderdag 10 december 2009 @ 13:22
quote:
Op donderdag 10 december 2009 13:20 schreef CaLeX het volgende:
die 3posts kan je zelluf niet doen??