ok dankje. klopt het dat hij dan ook wat rustiger wordt?quote:Op zondag 6 december 2009 23:58 schreef ElisaB het volgende:
[..]
De meeste dierenartsen zullen zeggen dat dat is als hij 6 maanden is
Ik heb de katers destijds op zo'n 8-9 maanden laten casteren, net voordat ze beginnen met sproeien. Ze zijn dan goed uitgegroeid(zodat er ook wat weg te halen isquote:Op zondag 6 december 2009 23:57 schreef F_PT het volgende:
even een vraagje.. wij hebben een kitten van ongeveer 3 maanden jong, een mannetje. wat is de beste leeftijd om hem te laten castreren?
Daar mag je wel van uit gaan. Hoewel je er katers bij hebt die woest blijvenquote:Op zondag 6 december 2009 23:59 schreef F_PT het volgende:
ok dankje. klopt het dat hij dan ook wat rustiger wordt?
nee geen andere katquote:Op maandag 7 december 2009 00:00 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik heb de katers destijds op zo'n 8-9 maanden laten casteren, net voordat ze beginnen met sproeien. Ze zijn dan goed uitgegroeid(zodat er ook wat weg te halen is).Ik neem aan dat je er verder geen onbehandelde poes bij hebt of bij gaat krijgen?
ja nou dat is ie ook wel, maar dat is ook wel weer schattig hoorquote:Op maandag 7 december 2009 00:02 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Overigens: linksom of rechtsom horen ze de eerste maanden druk te zijn hoor
Na de castratie hebben ze de eerste maanden méér trek, maar minder voeding nodig. Dus je moet 'm óf iets minder voeren, óf ander ('light') voer geven, want anders wordt ie inderdaad waarschijnlijk wat dikker. Die ernstige trek zou na een maand of twee weer moeten afnemen.quote:Op maandag 7 december 2009 00:05 schreef F_PT het volgende:
nee geen andere kat
ik had ergens gelezen dat als je een kater te vroeg laat castreren hij dik wordt? geen idee of dit waar is maar wij zullen in ieder geval nog zo'n 3 a 4 maanden wachten
Dodelijk vermoeiendquote:Op maandag 7 december 2009 00:07 schreef F_PT het volgende:
ja nou dat is ie ook wel, maar dat is ook wel weer schattig hoor
alleen een beetje vermoeiend soms
Nooit wat van gemerkt bij mijn katten, gewoon 2x per dag gepast voeren en het gewicht een beetje in de gaten houden, komen ze toch aan...wat minder voeren of overstappen op lightvoer als ze teveel schreeuwen om voerquote:Op maandag 7 december 2009 00:05 schreef F_PT het volgende:
[..]
nee geen andere kat
ik had ergens gelezen dat als je een kater te vroeg laat castreren hij dik wordt? geen idee of dit waar is maar wij zullen in ieder geval nog zo'n 3 a 4 maanden wachten
Wat doe je....oei een Siamese kruising(heb ik het goed gezien de iets te lichte oogjes of is dat gewoon de fotoquote:Op maandag 7 december 2009 00:09 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dodelijk vermoeiend
Wij hebben er hier een die net 7 maanden is. De andere katten worden er soms gek van
Dit is 'm, de relbak
[ afbeelding ]
ojee 7 maanden.. en die van mij nog maar 3!quote:Op maandag 7 december 2009 00:09 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dodelijk vermoeiend
Wij hebben er hier een die net 7 maanden is. De andere katten worden er soms gek van
Dit is 'm, de relbak
[ afbeelding ]
Van drie maanden geleden. HIj is nu een stukje donkerder van kleur; zowel in het (voorheen) wit als in het grijs en bruin. Zijn ogen zijn nog steeds staalblauwquote:Op maandag 7 december 2009 00:13 schreef senesta het volgende:
Hoe oud is die foto Elisa?![]()
Wat een humpie
Hij is naast de sloot gevonden toen hij een week of 8 was, dus ik heb geen idee wie paps en mams zijn. Maar volgens de DA zit er in elk geval een siamees in. De ogen zijn inderdaad lichter dan het zou horen.quote:Op maandag 7 december 2009 00:13 schreef trovey het volgende:
Wat doe je....oei een Siamese kruising(heb ik het goed gezien de iets te lichte oogjes of is dat gewoon de foto) hoe dan ook Oosterse katten en ik
Ik zal ze morgen maken!quote:Op maandag 7 december 2009 00:15 schreef senesta het volgende:
Heb je ook recentere foto's? Ik ben wel benieuwd
Ik denk echt dat de ogen van Fritz gewoon licht zijn:quote:Op maandag 7 december 2009 00:13 schreef trovey het volgende:
Wat doe je....oei een Siamese kruising(heb ik het goed gezien de iets te lichte oogjes of is dat gewoon de foto) hoe dan ook Oosterse katten en ik
Dus "echte" blauwtabby Siameesquote:Op maandag 7 december 2009 00:21 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik denk echt dat de ogen van Fritz gewoon licht zijn:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 00:26 schreef ALTER-EGO het volgende:
Allowah.
Is de nachtploeg al gestart, of is het wachten op Zwabbermans?
Hoi Trovey.quote:Op maandag 7 december 2009 00:29 schreef trovey het volgende:
[..]
Zwabber nog niet gezien...wellicht laptop kapot
,,,hij had er wel over dat het ding vreemd deed.
Even gemist ja....tja er is hier ook zoveel bij te lezen...af en toe mis je een postquote:Op maandag 7 december 2009 00:32 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Hoi Trovey.
Nee hoor, Zwabbermans is naar een concert van Rammstein.
Had dat in het vorige topic nog gepost omdat ik las dat jij je afvroeg waar ie was, dat heb je dus niet meer gezien dan.
Slaap zequote:Op maandag 7 december 2009 00:35 schreef Strega het volgende:
Wat gaan jullie enorm snel vanavond! Net weer terug van koken en eten, nu moeten we naar bed!![]()
Als de 9e januari de meet is lig ik waarschijnlijk / zeker in het ziekenhuis.
Motiveer Pagan a.u.b. om wel mee te gaan !
Ik kan best een dagje zonder bezoek, en zou het fijn vinden als hij een leuke dag met jullie heeft!![]()
Morgen nieuwe deel van het verhaal weer even lezen!
(Ik hoop natuurlijk wel op veel lectuur van "de natte doos", als ik in het hospitaal lig!
Trusen en tot morgen
Dat vinden alle kittens leukquote:Op maandag 7 december 2009 00:23 schreef F_PT het volgende:
mijn kitten vind bijten trouwens wel erg leuk(vingers, neus, lip!)
moet ik hem daarvoor straffen? en hoe?
Dat gebeurt hier all the time.quote:Op maandag 7 december 2009 00:32 schreef trovey het volgende:
Twee bureaustoelen met kussentjes erin bij de computer staan.....beide ingepikt door de katten, zit nu op zo'n trekkerkruk van IKEA
...tja je moet wat
Hij zal het wel naar zijn zin hebben nog, of nagenieten.quote:Op maandag 7 december 2009 00:34 schreef trovey het volgende:
[..]
Even gemist ja....tja er is hier ook zoveel bij te lezen...af en toe mis je een post. Maar hij duidelijk nog niet terug
Welterusten Strega. (en Pagan)quote:Op maandag 7 december 2009 00:35 schreef Strega het volgende:
Wat gaan jullie enorm snel vanavond! Net weer terug van koken en eten, nu moeten we naar bed!![]()
Als de 9e januari de meet is lig ik waarschijnlijk / zeker in het ziekenhuis.
Motiveer Pagan a.u.b. om wel mee te gaan !
Ik kan best een dagje zonder bezoek, en zou het fijn vinden als hij een leuke dag met jullie heeft!![]()
Morgen nieuwe deel van het verhaal weer even lezen!
(Ik hoop natuurlijk wel op veel lectuur van "de natte doos", als ik in het hospitaal lig!
Trusen en tot morgen
oke dat is wat wij ook al doen, op de grond zetten en een beetje negeren totdat hij stoptquote:Op maandag 7 december 2009 00:40 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dat vinden alle kittens leuk
Wat wij doen (deden, want Fritz begrijpt het leven al iets beter): niet teveel met hem 'vechten' als ie jong is. Speeltjes zijn om in te bijten. Baasjes zijn om mee te kroelen. Als hij ging bijten, dan zetten wij 'm op de grond. Net zo lang (vaak) tot ie ermee stopte.
Straffen heeft niet veel zin. En is een beetje sneu; gewoon zorgen dat je zelf het goede voorbeeld geeft
Ik heb geen ideequote:
quote:Ik had ooit een chocolatetabby Siamees poes Teje....zou nu 11 zijn geweest....maar ja dat was ooit. Ze was Siameser dan een Siamees kon zijn...de katers hier verleiden terwijl zij als de katers "geholpen"waren. Die katers hier maar pogingen doen om te paren....maar ze hadden geen idee hoe het nou precies moest...net zo min als Teje trouwens
...gekke beesten. Na haar overlijden hadden de heren ineens geen trek meer....ook niet in de andere poezen....vreemd hoor alleen de Siamees was interessant voor hun (afwezige) hormonen
Ga je mee naar DTH de 9e?quote:Op maandag 7 december 2009 00:41 schreef Pagan het volgende:
Goed, topic #400. Nog 25 dagen voor nieuwjaar. Conclusie: 100 topics : 25 dagen = 4 topics per dag volbaggeren en we beginnen het nieuwe jaar met [SC] 500 Met vuurwerk en champagne, gelukkig nieuwjaar!
Trusten allemaal!!!
Ik zet Fritz nog dagelijks een keer of 50 van mijn bureauquote:Op maandag 7 december 2009 00:43 schreef F_PT het volgende:
oke dat is wat wij ook al doen, op de grond zetten en een beetje negeren totdat hij stopt
dat is ongeveer na zo'n 50 keer
Ik zit nu gezellig tussen mijn bureaustoelen in gevuld met ieder 2 katten...oh wacht...er probeert zich een derde te nestelen op een stoel...en dat wordt niet gewaardeerdquote:Op maandag 7 december 2009 00:40 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Dat gebeurt hier all the time.
Mijn (bureau)stoel is veruit favoriet, dus zodra ik met mijn bevallige bipsopsta uit mijn stoel, staat er al een kat klaar om hem in te pikken. En dat terwijl ze twee ruime banken (inclusief speciaal voor de katten aangeschafte kussens) en stoelen hebben waar ze riant in kunnen liggen.
En dan nog boos worden op mij als ik ze voorzichtig en liefdevol uit mijn stoel wil tillen om ze over te leggen naar een ander lekker plekje.
Hopeloos...net zoals het aanrecht en de salontafel....hier staat chihuahua Conchita zelfs op de salontafel als ik even niet oppasquote:Op maandag 7 december 2009 00:45 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik zet Fritz nog dagelijks een keer of 50 van mijn bureau
quote:Op maandag 7 december 2009 00:45 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik zit nu gezellig tussen mijn bureaustoelen in gevuld met ieder 2 katten...oh wacht...er probeert zich een derde te nestelen op een stoel...en dat wordt niet gewaardeerd, nee, die voetenbankjes met kussentjes onder de salontafel speciaal voor de katten zijn niet interessant, net als de bank gevuld met zachte kussen en een nepvachtwoonplaid, net zo min als de 2 stoelen waarin ook warme en vooral zachte kussen liggen...nee hoor, met de hele club op die twee krappe kunststof bureaustoelen van de IKEA...dat is het vanavond helemaal
![]()
Zit je moeder ook op fok dan?quote:Op maandag 7 december 2009 00:46 schreef ElisaB het volgende:
Katten zijn gek; vraag maar aan mijn moeder
Katten zijn stapelgek...alhoewel sinds het overlijden van Murphy waarderen ze het wel dat ik de glazen snijplaten van het aquarium heb afgehaald...Murphy maakte altijd de kleppen open om het water te drinken en de anderen niet....zonder die glazen platen liggen de dames en heren net weer wat warmer als de lampen aan zijn en zo in de winter....weer een sudderplaatje wat lekker op warm staatquote:Op maandag 7 december 2009 00:46 schreef ElisaB het volgende:
Katten zijn gek; vraag maar aan mijn moeder
Oh, wat sfeervolquote:Op maandag 7 december 2009 00:38 schreef Takaiki het volgende:
Kom hier nog even mijn SS-pakje showen![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 00:49 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Ik zal ook weer eens één van mijn liefjes spammen.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 00:49 schreef ALTER-EGO het volgende:
Ik zal ook weer eens één van mijn liefjes spammen.
[ afbeelding ]
Nee, gelukkig nietquote:
Wat een enorme tandenquote:Op maandag 7 december 2009 00:54 schreef trovey het volgende:
![]()
[ afbeelding ]
Hier ook nog eentje van mij....Noorse Boskatsukkeltje Sylvester....2,5 kg schoon aan de haak....tja een beetje achtergebleven als kitten wat hij nooit meer heeft ingehaald.
Die van jou zien er allemaal uit als lieverds die ik tot nu toe heb gezien.quote:Op maandag 7 december 2009 00:54 schreef trovey het volgende:
[..]
![]()
[ afbeelding ]
Hier ook nog eentje van mij....Noorse Boskatsukkeltje Sylvester....2,5 kg schoon aan de haak....tja een beetje achtergebleven als kitten wat hij nooit meer heeft ingehaald.
Ja! Een poes, een braadslee en een ananasquote:Op maandag 7 december 2009 00:56 schreef ElisaB het volgende:
Kan je hier nog wat van maken (kwa mix):
Ohw dat stond er net nog niet toen ik mijn reactie postte.quote:Op maandag 7 december 2009 00:54 schreef trovey het volgende:
Hij showt hier het gebrek aan zijn gebit...inmiddels heeft hij ook niet meer alle hoektanden![]()
Nee, hij vraagt zoals gewoonlijk om een maaltijd, zal binnenkort wel eens een filmpje hier neerzetten waarin hij en ik een gesprek hebben over de maaltijdverstrekking hier in huisquote:Op maandag 7 december 2009 00:56 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Die van jou zien er allemaal uit als lieverds die ik tot nu toe heb gezien.
Gaapt Sylvester daar?
Ze weet dat jij een internetleven hebt op fok?quote:Op maandag 7 december 2009 00:55 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[..]
Nee, gelukkig niet
Maar ze weet wel van het bestaan. MammaElisaB is een moderne 70-jarige
Die tweede foto!!quote:Op maandag 7 december 2009 00:56 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Wat een enorme tanden
Kan je hier nog wat van maken (kwa mix):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ben benieuwd.quote:Op maandag 7 december 2009 00:58 schreef trovey het volgende:
[..]
Nee, hij vraagt zoals gewoonlijk om een maaltijd, zal binnenkort wel eens een filmpje hier neerzetten waarin hij en ik een gesprek hebben over de maaltijdverstrekking hier in huis
Nou meer normale tanden in een heel klein kopjequote:Op maandag 7 december 2009 00:56 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Wat een enorme tanden
Kan je hier nog wat van maken (kwa mix):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Neusquote:Op maandag 7 december 2009 01:04 schreef trovey het volgende:
Nou meer normale tanden in een heel klein kopje![]()
Die foto's...lijkt wel wat op mijn Misha en dat was een kruising tussen een Maine Coon en een heilige Birmaan...die Birmaan is natuurlijk niet na te gaan maar ik vermoed zeker dat er of Main Coon of Noorse Boskat inzit. Hoe is de neus...met een deukje of rechtdoorlopend...daar zit namelijk ook een duidelijk verschil tussen de Noor en de Coon.
Yups! Ze draagt bij elke actie haar steentje bijquote:Op maandag 7 december 2009 01:01 schreef ALTER-EGO het volgende:
Ze weet dat jij een internetleven hebt op fok?
mijn moeder is nog een stukkie ouder
Aha die foto is beter te beoordelen...driehoekig hoofd en rechte neus....grote kans dat het dan een Noorse Boskat betreft die ergens in de voorouders zit, trouwens schitterende katquote:Op maandag 7 december 2009 01:08 schreef ElisaB het volgende:
[..]
NeusWassup met mijn neus
[ afbeelding ]
De neus loopt volgens mij gewoon rechtdoor
Wat lief van haar.quote:Op maandag 7 december 2009 01:09 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Yups! Ze draagt bij elke actie haar steentje bij
quote:Op maandag 7 december 2009 01:14 schreef trovey het volgende:
Filmpje Sylvester gevonden:
[ link | afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 01:14 schreef trovey het volgende:
Filmpje Sylvester gevonden:
[ link | afbeelding ]
Ik dacht het ook; voor een Coon is ze te rond. Ze vindt zichzelf trouwens ook een plaatjequote:Op maandag 7 december 2009 01:13 schreef trovey het volgende:
Aha die foto is beter te beoordelen...driehoekig hoofd en rechte neus....grote kans dat het dan een Noorse Boskat betreft die ergens in de voorouders zit, trouwens schitterende kat
Is ze ook...trustequote:Op maandag 7 december 2009 01:18 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik dacht het ook; voor een Coon is ze te rond. Ze vindt zichzelf trouwens ook een plaatje
[ afbeelding ]
Wat vroeg eh.. op tijd..quote:Op maandag 7 december 2009 01:19 schreef ElisaB het volgende:
En nu ik jullie zo ondergespamd heb, ga ik te bedde. Welterusten en tot morgen
quote:Op maandag 7 december 2009 01:39 schreef trovey het volgende:
Kijk zo vullen wij de stoelen hier(de cremekleurige poes is inmiddels overleden op 02/01/2008
)
[ afbeelding ]
Die drie katten die je daar ziet zijn als kitten hier gekomen en behoorlijk snel achter elkaar 2e helft 1998 en eerste helft 1999 dus ze weten niet beter dan dat ze bij elkaar horen, ze komen ook van dezelfde fokker af, die bruine..Tickel heeft op dit moment die kaakbokontsteking maar daar gaat het gelukkig weer goed mee na een behoorlijke inzinking, de gestreepte met witte Noor is Bearke, éé'n van de weinige katten hier die tot op heden eigenlijk geen gezondheidsproblemen heeftquote:Op maandag 7 december 2009 01:43 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
(
)
Hier liggen ze niet meer bij elkaar in een stoel helaas.
Wel af en toe op hetzelfde bed, maar dan ieder op een eigen stukje.
Ze zijn het allerliefste als ze slapen he. Die vredige ontspannen snuitjes en de rare houdingen waarin ze liggen.quote:Op maandag 7 december 2009 01:47 schreef trovey het volgende:
[..]
Die drie katten die je daar ziet zijn als kitten hier gekomen en behoorlijk snel achter elkaar 2e helft 1998 en eerste helft 1999 dus ze weten niet beter dan dat ze bij elkaar horen, ze komen ook van dezelfde fokker af, die bruine..Tickel heeft op dit moment die kaakbokontsteking maar daar gaat het gelukkig weer goed mee na een behoorlijke inzinking, de gestreepte met witte Noor is Bearke, éé'n van de weinige katten hier die tot op heden eigenlijk geen gezondheidsproblemen heeft, wel noemen we hem Mr Panieki want daar heeft hij wel eens last van
...alhoewel hij nu in diepe slaap naast me op de bureaustoel ligt te slapen
Hier is de oudste, bijna 14, de meest actieve in huis.quote:Op maandag 7 december 2009 01:54 schreef trovey het volgende:
Hier slapen ze steeds meer...tja 10,5-14,5 jaar...de wilde tijden zijn voorbij zeg maar....waar mijn behang en de meubelen zich hartelijk voor bedanken![]()
quote:Deze heb een tijdje geleden van Palle gemaakt, de "chef"hier met de grootste mond
Zo ziet Palle zichzelf
[ afbeelding ]
quote:En helaas voor hem...zo is hij werkelijk
[ afbeelding ]
Precies zoals de gemiddelde mannelijke FOK!er dus
Haai Zwab...quote:Op maandag 7 december 2009 02:12 schreef DeZwabber het volgende:
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeep
De oudste hier, javanese poes van nu ruim 14,5 jaar is de gezondste, je ziet haar haar leeftijd niet af, het enige wat het verraadt is dat ze miner enge sprongen maakt als vroeger. Ze heeft haar halfbroers inmiddels overleefd en is nu officieel de kat die ik het langst heb gehad (mijn eerste kat Daisy is hier binnengekomen in 1993 en was toen tussen de 3 en 6 jaar oud en is overleden op 20 december 2006) dus even binnenkort een feestje voor Emily voor het jubileumquote:Op maandag 7 december 2009 02:02 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Hier is de oudste, bijna 14, de meest actieve in huis.
De jongeren van 2 en 3 zijn de meest luie katten en slapen (zeker in de winter) heel veel.
[..]
![]()
![]()
Stoer!
[..]
Je doet het goed of je doet het niet zeg ik maar altijdquote:
Oh! Wat een knus balkon.quote:Op maandag 7 december 2009 02:32 schreef trovey het volgende:
Even een sfeerfoto van mijn balkonnetje van de zomer 2008....lag er zo mooi bij
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Enne...we zitten in Flora en Fauna en dit is voor de verandering eens Flora
Uiteraard met fotomodel Palle...en natuurlijk gaas omdat de buren niet graag met mijn katten op hun balkon zitten![]()
quote:
Ik doe altijd mijn bestquote:
quote:Op maandag 7 december 2009 02:51 schreef JJH het volgende:
[..]
Kloar.
Viel niet tegen voor een zondagavond. Nog 1tje en dan weekend.
ik zal een foto posten van de schimmel op mijn bedquote:Op maandag 7 december 2009 02:52 schreef trovey het volgende:
Hier nog mensen met een balkon of tuin...we zitten tenslotte in Flora en Fauna, alhoewel het Fauna gehalte hier duidelijk in de meerderheid is.
Floraquote:Op maandag 7 december 2009 02:53 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
ik zal een foto posten van de schimmel op mijn bed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |