ok dankje. klopt het dat hij dan ook wat rustiger wordt?quote:Op zondag 6 december 2009 23:58 schreef ElisaB het volgende:
[..]
De meeste dierenartsen zullen zeggen dat dat is als hij 6 maanden is
Ik heb de katers destijds op zo'n 8-9 maanden laten casteren, net voordat ze beginnen met sproeien. Ze zijn dan goed uitgegroeid(zodat er ook wat weg te halen isquote:Op zondag 6 december 2009 23:57 schreef F_PT het volgende:
even een vraagje.. wij hebben een kitten van ongeveer 3 maanden jong, een mannetje. wat is de beste leeftijd om hem te laten castreren?
Daar mag je wel van uit gaan. Hoewel je er katers bij hebt die woest blijvenquote:Op zondag 6 december 2009 23:59 schreef F_PT het volgende:
ok dankje. klopt het dat hij dan ook wat rustiger wordt?
nee geen andere katquote:Op maandag 7 december 2009 00:00 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik heb de katers destijds op zo'n 8-9 maanden laten casteren, net voordat ze beginnen met sproeien. Ze zijn dan goed uitgegroeid(zodat er ook wat weg te halen is).Ik neem aan dat je er verder geen onbehandelde poes bij hebt of bij gaat krijgen?
ja nou dat is ie ook wel, maar dat is ook wel weer schattig hoorquote:Op maandag 7 december 2009 00:02 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Overigens: linksom of rechtsom horen ze de eerste maanden druk te zijn hoor
Na de castratie hebben ze de eerste maanden méér trek, maar minder voeding nodig. Dus je moet 'm óf iets minder voeren, óf ander ('light') voer geven, want anders wordt ie inderdaad waarschijnlijk wat dikker. Die ernstige trek zou na een maand of twee weer moeten afnemen.quote:Op maandag 7 december 2009 00:05 schreef F_PT het volgende:
nee geen andere kat
ik had ergens gelezen dat als je een kater te vroeg laat castreren hij dik wordt? geen idee of dit waar is maar wij zullen in ieder geval nog zo'n 3 a 4 maanden wachten
Dodelijk vermoeiendquote:Op maandag 7 december 2009 00:07 schreef F_PT het volgende:
ja nou dat is ie ook wel, maar dat is ook wel weer schattig hoor
alleen een beetje vermoeiend soms
Nooit wat van gemerkt bij mijn katten, gewoon 2x per dag gepast voeren en het gewicht een beetje in de gaten houden, komen ze toch aan...wat minder voeren of overstappen op lightvoer als ze teveel schreeuwen om voerquote:Op maandag 7 december 2009 00:05 schreef F_PT het volgende:
[..]
nee geen andere kat
ik had ergens gelezen dat als je een kater te vroeg laat castreren hij dik wordt? geen idee of dit waar is maar wij zullen in ieder geval nog zo'n 3 a 4 maanden wachten
Wat doe je....oei een Siamese kruising(heb ik het goed gezien de iets te lichte oogjes of is dat gewoon de fotoquote:Op maandag 7 december 2009 00:09 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dodelijk vermoeiend
Wij hebben er hier een die net 7 maanden is. De andere katten worden er soms gek van
Dit is 'm, de relbak
[ afbeelding ]
ojee 7 maanden.. en die van mij nog maar 3!quote:Op maandag 7 december 2009 00:09 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dodelijk vermoeiend
Wij hebben er hier een die net 7 maanden is. De andere katten worden er soms gek van
Dit is 'm, de relbak
[ afbeelding ]
Van drie maanden geleden. HIj is nu een stukje donkerder van kleur; zowel in het (voorheen) wit als in het grijs en bruin. Zijn ogen zijn nog steeds staalblauwquote:Op maandag 7 december 2009 00:13 schreef senesta het volgende:
Hoe oud is die foto Elisa?![]()
Wat een humpie
Hij is naast de sloot gevonden toen hij een week of 8 was, dus ik heb geen idee wie paps en mams zijn. Maar volgens de DA zit er in elk geval een siamees in. De ogen zijn inderdaad lichter dan het zou horen.quote:Op maandag 7 december 2009 00:13 schreef trovey het volgende:
Wat doe je....oei een Siamese kruising(heb ik het goed gezien de iets te lichte oogjes of is dat gewoon de foto) hoe dan ook Oosterse katten en ik
Ik zal ze morgen maken!quote:Op maandag 7 december 2009 00:15 schreef senesta het volgende:
Heb je ook recentere foto's? Ik ben wel benieuwd
Ik denk echt dat de ogen van Fritz gewoon licht zijn:quote:Op maandag 7 december 2009 00:13 schreef trovey het volgende:
Wat doe je....oei een Siamese kruising(heb ik het goed gezien de iets te lichte oogjes of is dat gewoon de foto) hoe dan ook Oosterse katten en ik
Dus "echte" blauwtabby Siameesquote:Op maandag 7 december 2009 00:21 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik denk echt dat de ogen van Fritz gewoon licht zijn:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 00:26 schreef ALTER-EGO het volgende:
Allowah.
Is de nachtploeg al gestart, of is het wachten op Zwabbermans?
Hoi Trovey.quote:Op maandag 7 december 2009 00:29 schreef trovey het volgende:
[..]
Zwabber nog niet gezien...wellicht laptop kapot
,,,hij had er wel over dat het ding vreemd deed.
Even gemist ja....tja er is hier ook zoveel bij te lezen...af en toe mis je een postquote:Op maandag 7 december 2009 00:32 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Hoi Trovey.
Nee hoor, Zwabbermans is naar een concert van Rammstein.
Had dat in het vorige topic nog gepost omdat ik las dat jij je afvroeg waar ie was, dat heb je dus niet meer gezien dan.
Slaap zequote:Op maandag 7 december 2009 00:35 schreef Strega het volgende:
Wat gaan jullie enorm snel vanavond! Net weer terug van koken en eten, nu moeten we naar bed!![]()
Als de 9e januari de meet is lig ik waarschijnlijk / zeker in het ziekenhuis.
Motiveer Pagan a.u.b. om wel mee te gaan !
Ik kan best een dagje zonder bezoek, en zou het fijn vinden als hij een leuke dag met jullie heeft!![]()
Morgen nieuwe deel van het verhaal weer even lezen!
(Ik hoop natuurlijk wel op veel lectuur van "de natte doos", als ik in het hospitaal lig!
Trusen en tot morgen
Dat vinden alle kittens leukquote:Op maandag 7 december 2009 00:23 schreef F_PT het volgende:
mijn kitten vind bijten trouwens wel erg leuk(vingers, neus, lip!)
moet ik hem daarvoor straffen? en hoe?
Dat gebeurt hier all the time.quote:Op maandag 7 december 2009 00:32 schreef trovey het volgende:
Twee bureaustoelen met kussentjes erin bij de computer staan.....beide ingepikt door de katten, zit nu op zo'n trekkerkruk van IKEA
...tja je moet wat
Hij zal het wel naar zijn zin hebben nog, of nagenieten.quote:Op maandag 7 december 2009 00:34 schreef trovey het volgende:
[..]
Even gemist ja....tja er is hier ook zoveel bij te lezen...af en toe mis je een post. Maar hij duidelijk nog niet terug
Welterusten Strega. (en Pagan)quote:Op maandag 7 december 2009 00:35 schreef Strega het volgende:
Wat gaan jullie enorm snel vanavond! Net weer terug van koken en eten, nu moeten we naar bed!![]()
Als de 9e januari de meet is lig ik waarschijnlijk / zeker in het ziekenhuis.
Motiveer Pagan a.u.b. om wel mee te gaan !
Ik kan best een dagje zonder bezoek, en zou het fijn vinden als hij een leuke dag met jullie heeft!![]()
Morgen nieuwe deel van het verhaal weer even lezen!
(Ik hoop natuurlijk wel op veel lectuur van "de natte doos", als ik in het hospitaal lig!
Trusen en tot morgen
oke dat is wat wij ook al doen, op de grond zetten en een beetje negeren totdat hij stoptquote:Op maandag 7 december 2009 00:40 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dat vinden alle kittens leuk
Wat wij doen (deden, want Fritz begrijpt het leven al iets beter): niet teveel met hem 'vechten' als ie jong is. Speeltjes zijn om in te bijten. Baasjes zijn om mee te kroelen. Als hij ging bijten, dan zetten wij 'm op de grond. Net zo lang (vaak) tot ie ermee stopte.
Straffen heeft niet veel zin. En is een beetje sneu; gewoon zorgen dat je zelf het goede voorbeeld geeft
Ik heb geen ideequote:
quote:Ik had ooit een chocolatetabby Siamees poes Teje....zou nu 11 zijn geweest....maar ja dat was ooit. Ze was Siameser dan een Siamees kon zijn...de katers hier verleiden terwijl zij als de katers "geholpen"waren. Die katers hier maar pogingen doen om te paren....maar ze hadden geen idee hoe het nou precies moest...net zo min als Teje trouwens
...gekke beesten. Na haar overlijden hadden de heren ineens geen trek meer....ook niet in de andere poezen....vreemd hoor alleen de Siamees was interessant voor hun (afwezige) hormonen
Ga je mee naar DTH de 9e?quote:Op maandag 7 december 2009 00:41 schreef Pagan het volgende:
Goed, topic #400. Nog 25 dagen voor nieuwjaar. Conclusie: 100 topics : 25 dagen = 4 topics per dag volbaggeren en we beginnen het nieuwe jaar met [SC] 500 Met vuurwerk en champagne, gelukkig nieuwjaar!
Trusten allemaal!!!
Ik zet Fritz nog dagelijks een keer of 50 van mijn bureauquote:Op maandag 7 december 2009 00:43 schreef F_PT het volgende:
oke dat is wat wij ook al doen, op de grond zetten en een beetje negeren totdat hij stopt
dat is ongeveer na zo'n 50 keer
Ik zit nu gezellig tussen mijn bureaustoelen in gevuld met ieder 2 katten...oh wacht...er probeert zich een derde te nestelen op een stoel...en dat wordt niet gewaardeerdquote:Op maandag 7 december 2009 00:40 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Dat gebeurt hier all the time.
Mijn (bureau)stoel is veruit favoriet, dus zodra ik met mijn bevallige bipsopsta uit mijn stoel, staat er al een kat klaar om hem in te pikken. En dat terwijl ze twee ruime banken (inclusief speciaal voor de katten aangeschafte kussens) en stoelen hebben waar ze riant in kunnen liggen.
En dan nog boos worden op mij als ik ze voorzichtig en liefdevol uit mijn stoel wil tillen om ze over te leggen naar een ander lekker plekje.
Hopeloos...net zoals het aanrecht en de salontafel....hier staat chihuahua Conchita zelfs op de salontafel als ik even niet oppasquote:Op maandag 7 december 2009 00:45 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik zet Fritz nog dagelijks een keer of 50 van mijn bureau
quote:Op maandag 7 december 2009 00:45 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik zit nu gezellig tussen mijn bureaustoelen in gevuld met ieder 2 katten...oh wacht...er probeert zich een derde te nestelen op een stoel...en dat wordt niet gewaardeerd, nee, die voetenbankjes met kussentjes onder de salontafel speciaal voor de katten zijn niet interessant, net als de bank gevuld met zachte kussen en een nepvachtwoonplaid, net zo min als de 2 stoelen waarin ook warme en vooral zachte kussen liggen...nee hoor, met de hele club op die twee krappe kunststof bureaustoelen van de IKEA...dat is het vanavond helemaal
![]()
Zit je moeder ook op fok dan?quote:Op maandag 7 december 2009 00:46 schreef ElisaB het volgende:
Katten zijn gek; vraag maar aan mijn moeder
Katten zijn stapelgek...alhoewel sinds het overlijden van Murphy waarderen ze het wel dat ik de glazen snijplaten van het aquarium heb afgehaald...Murphy maakte altijd de kleppen open om het water te drinken en de anderen niet....zonder die glazen platen liggen de dames en heren net weer wat warmer als de lampen aan zijn en zo in de winter....weer een sudderplaatje wat lekker op warm staatquote:Op maandag 7 december 2009 00:46 schreef ElisaB het volgende:
Katten zijn gek; vraag maar aan mijn moeder
Oh, wat sfeervolquote:Op maandag 7 december 2009 00:38 schreef Takaiki het volgende:
Kom hier nog even mijn SS-pakje showen![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 00:49 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Ik zal ook weer eens één van mijn liefjes spammen.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 00:49 schreef ALTER-EGO het volgende:
Ik zal ook weer eens één van mijn liefjes spammen.
[ afbeelding ]
Nee, gelukkig nietquote:
Wat een enorme tandenquote:Op maandag 7 december 2009 00:54 schreef trovey het volgende:
![]()
[ afbeelding ]
Hier ook nog eentje van mij....Noorse Boskatsukkeltje Sylvester....2,5 kg schoon aan de haak....tja een beetje achtergebleven als kitten wat hij nooit meer heeft ingehaald.
Die van jou zien er allemaal uit als lieverds die ik tot nu toe heb gezien.quote:Op maandag 7 december 2009 00:54 schreef trovey het volgende:
[..]
![]()
[ afbeelding ]
Hier ook nog eentje van mij....Noorse Boskatsukkeltje Sylvester....2,5 kg schoon aan de haak....tja een beetje achtergebleven als kitten wat hij nooit meer heeft ingehaald.
Ja! Een poes, een braadslee en een ananasquote:Op maandag 7 december 2009 00:56 schreef ElisaB het volgende:
Kan je hier nog wat van maken (kwa mix):
Ohw dat stond er net nog niet toen ik mijn reactie postte.quote:Op maandag 7 december 2009 00:54 schreef trovey het volgende:
Hij showt hier het gebrek aan zijn gebit...inmiddels heeft hij ook niet meer alle hoektanden![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |