Ja is een beetje overdreven opgeslagen in m'n hoofd. Na loting door de FIFA werden we derde en Ierland tweede, dus er werd niet geloot wie er doorging. 'scuus.quote:Op donderdag 19 november 2009 12:06 schreef NelsonWandelaar het volgende:
[..]
Wat is dit voor grap dan?
Welke van de vier wonnen we eigenlijk?Ben het alweer vergeten.quote:Op donderdag 19 november 2009 11:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja net als in 74 78 94 en 98 wat een bagger elftallen hadden we toen.
Dus alle deelnemers, op de winnaar na, zijn baggerelftallen? Finale of halve finale is nog steeds een aardige prestatie hoor.quote:Op donderdag 19 november 2009 13:39 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Welke van de vier wonnen we eigenlijk?Ben het alweer vergeten.
Ik word liever eens met baggervoetbal en een baggerelftal kampioen dan steeds onderuit op een toernooi....quote:Op donderdag 19 november 2009 14:15 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dus alle deelnemers, op de winnaar na, zijn baggerelftallen? Finale of halve finale is nog steeds een aardige prestatie hoor.
Verhuis naar Griekenland dan. Ook om je Nederlands op te halen.quote:Op donderdag 19 november 2009 15:36 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ik wordt liever eens met baggervoetbal en een baggerelftal kampioen dan steeds onderuit op een toernooi....
Voor de 2e optie ben ik inmiddels geslaagdquote:Op donderdag 19 november 2009 16:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
Verhuis naar Griekenland dan. Ook om je Nederlands op te halen.
Zeg ik niet.quote:Op donderdag 19 november 2009 14:15 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dus alle deelnemers, op de winnaar na, zijn baggerelftallen?
Een aardige prestatie is niks waard.quote:Op donderdag 19 november 2009 14:15 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Finale of halve finale is nog steeds een aardige prestatie hoor.
Niemand buiten NL praat meer over dat aardige voetbal in 1998 van oranjequote:Op donderdag 19 november 2009 18:50 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Zeg ik niet.
[..]
Een aardige prestatie is niks waard.
Ik heb echt geen idee, praat er nooit over buiten NLquote:Op donderdag 19 november 2009 19:11 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Niemand buiten NL praat meer over dat aardige voetbal in 1998 van oranje
Wat heb je daar nou aan! Je speelt godverdomme om een toernooi te winnen. Als je niet wint behoor je 100 inwendige stokslagen te krijgen. Jezus Christus wat een mietjesmentaliteit. We speelden mooi voetbal en iedereen is vol lof over ons.quote:Op donderdag 19 november 2009 19:11 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Niemand buiten NL praat meer over dat aardige voetbal in 1998 van oranje
ja ehm dat bedoel ik dus ookquote:Op donderdag 19 november 2009 19:41 schreef Barca het volgende:
[..]
Wat heb je daar nou aan! Je speelt godverdomme om een toernooi te winnen. Als je niet wint behoor je 100 inwendige stokslagen te krijgen. Jezus Christus wat een mietjesmentaliteit. We speelden mooi voetbal en iedereen is vol lof over ons.
Die instelling is er de schuld van dat we zelden kampioen zijn geworden, én de komende jaren ook geen kampioen zullen worden. Bah! Bah! Bah!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja, én!?! We werden kampioen. Dát is wat telt. Het maakt geen ene flikker uit hoe je kampioen wordt. Áls je maar kampioen wordt!quote:Op donderdag 19 november 2009 19:46 schreef popolon het volgende:
Tja in '88 werden we wel met wat matig voetbal kampioen.Andere teams verdienden het toen meer.
Ja wat?!?quote:
Vertel mij wat, ben nog aan 't bijkomen.quote:We werden kampioen. Dát is wat telt.
Ik word doodziek van dat mietjesgejank dat we aanvallend voetbal moeten spelen en dat we wereld zo veel bewondering voor ons heeft. We moeten kampioen worden. By any means necessary. Al moeten we de bevolking van het organiserend land of de tegenstander in de finale verkrachten en uitmoorden.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:00 schreef popolon het volgende:
[..]
Ja wat?!?
[..]
Vertel mij wat, ben nog aan 't bijkomen.
Ja, en er trots op.quote:Op donderdag 19 november 2009 18:53 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Tong heeft liever complimenten, ipv kutvoetbal en prijzen.
BTW jij bent toch arsenal fan, tong?
Niemand in het buitenland heeft het er nog over. Oranje 74 werd na Hongarije 54 en Brazilië 70 gekozen tot op 2 na beste team van de eeuw.quote:Op donderdag 19 november 2009 19:46 schreef popolon het volgende:
Tja in '88 werden we wel met wat matig voetbal kampioen.Andere teams verdienden het toen meer.
Da's leuk maar steeds dezelfde twee voorbeelden aanhalen schieten we ook niks op. Ik word liever eens kampioen met boerenkoolvoetbal dan dat eeuwige zwijmelende terugkijken in de geschiedenis.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Niemand in het buitenland heeft het er nog over. Oranje 74 werd na Hongarije 54 en Brazilië 70 gekozen tot op 2 na beste team van de eeuw.
Misschien volgend jaar. Waarom niet ? Maar ik word schijtziek dat users niet inzien dat we juist door het mooie aanvallende voetbal als klein land groot zijn in het mondiale voetbal.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:29 schreef popolon het volgende:
[..]
Da's leuk maar steeds dezelfde twee voorbeelden aanhalen schieten we ook niks op. Ik word liever eens kampioen met boerenkoolvoetbal dan dat eeuwige zwijmelende terugkijken in de geschiedenis.
Het word tijd voor een WK ster op de borst. Dan hoor je bij de echte kerels.
Voetbal is oorlog. Dát heb je goed begrepen.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:07 schreef Barca het volgende:
[..]
Al moeten we de bevolking van het organiserend land of de tegenstander in de finale verkrachten en uitmoorden.
Het doel (kampioen worden!) heiligt alle middelen!
Dat valt nog wel mee hoor. In 1996 is er voor het laatst onenigheid in de groep geweest, daarna is het op de eindtoernooien vrij rustig verlopen.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:38 schreef popolon het volgende:
Nou nou, zo geweldig is het de laatste jaren echt niet.
Het word tijd dat Nederland eens wat meer ballen krijgt ipv dat interne gekleuter dat toch steeds weer boven komt drijven. Wat dat betreft heb ik groot waardering voor de Duitsers hoe ze met (vaak) een ballenteam toch elke keer weer ver komen. Da's ook een kunst.
Seedorf dan. Een echte leider.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:44 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Dat valt nog wel mee hoor. In 1996 is er voor het laatst onenigheid in de groep geweest, daarna is het op de eindtoernooien vrij rustig verlopen.
Ik acht alleen wel de kans groot dat bij het WK in Zuid Afrika van Bommel het leidertje wil gaan uithangen en daardoor er wel is troubles kunnen gaan uitbreken. De van Bommel die zich dienstbaar opstelt kan nuttig zijn maar een v. Bommel die zich wil profileren gaat moeilijkheden opleveren.
quote:Op donderdag 19 november 2009 20:07 schreef Barca het volgende:
[..]
Het doel (kampioen worden!) heiligt alle middelen!
Suport Oostenrijk Zwitserland Portugal Bulgarije Polen etc landen die het met verdedigend voetbal probeerdenquote:Op donderdag 19 november 2009 21:16 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Wat heb ik aan credits en leuk voetbal, die vullen toch geen prijzenkast?
quote:Op donderdag 19 november 2009 21:18 schreef tong80 het volgende:
[..]
Suport Oostenrijk Zwitserland Portugal Bulgarije Polen etc landen die het met verdedigend voetbal probeerden
Maar dat kunnen we niet, met aanvallend voetbal wereldkampioen worden!quote:Op donderdag 19 november 2009 22:03 schreef Ixnay het volgende:
Als je met mooi voetbal wereldkampioen kan worden moet je daar voor kiezen.
Nederland moet 4-3-3 blijven spelen, op z'n Nederlands. Ook als de rest van de wereld laf Italiaans voetbal speelt.
Ik denk dat offensief voetbal de kracht is van Nederland en daar moet je dus ook de nadruk op leggen.
Met aanvallend voetbal zijn we een topland in de wererld.quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:56 schreef Barca het volgende:
[..]
Maar dat kunnen we niet, met aanvallend voetbal wereldkampioen worden!
die ranglijst is ook niet alles. nederland speelt al 2 jaar over het algemeen tegen B landen. En tussen topland en titel zit nog een gat. Ik wil een titel, desnoods zonder mooi aanvallend voetbal.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Met aanvallend voetbal zijn we een topland in de wererld.
Zag net dat we in de eerste groep zitten bij de europese loting voor het EK - 2012 omdat we derde staan op de europese ranglijst. In hetzelfde bericht zag ik dat België 32ste staat in europa.
Nederland moet doorgaan met zich onderscheiden van andere kleine landen door met drie spitsen te spelen.
Leuk dat Griekenland één keer met verdedigend voetbal het EK heeft gewonnen. Noem nog eens mooie feiten uit de voetbalgeschiedenis van de Grieken.
Zeg dan even tegen de scheids dat ie een keer voor Oranje is en dat de paal niet in de weg staat.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:07 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
die ranglijst is ook niet alles. nederland speelt al 2 jaar over het algemeen tegen B landen. En tussen topland en titel zit nog een gat. Ik wil een titel, desnoods zonder mooi aanvallend voetbal.
Duitsland, Italië, Brazilië worden wereldkampioen met defensief voetbal! Dát telt. Hoezo topland? Zijn we GODVERDOMME ooit 1x wereldkampioen geworden!?! Nou!?!quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Met aanvallend voetbal zijn we een topland in de wererld.
Zag net dat we in de eerste groep zitten bij de europese loting voor het EK - 2012 omdat we derde staan op de europese ranglijst. In hetzelfde bericht zag ik dat België 32ste staat in europa.
Nederland moet doorgaan met zich onderscheiden van andere kleine landen door met drie spitsen te spelen.
Leuk dat Griekenland één keer met verdedigend voetbal het EK heeft gewonnen. Noem nog eens mooie feiten uit de voetbalgeschiedenis van de Grieken.
In 2010 komt er nog eens een rechtvaardige wereldkampioen met offensief Nederlands voetbal. Met 60% balbezit op de helft van de tegenstander. Laat ze maar verdedigen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 22:08 schreef Barca het volgende:
[..]
Duitsland, Italië, Brazilië worden wereldkampioen met defensief voetbal! Dát telt. Hoezo topland? Zijn we GODVERDOMME ooit 1x wereldkampioen geworden!?! Nou!?!
Dat is mogelijk, ze zitten allebei in een andere pot, NL pot 2, Ghana pot 3.quote:Op zaterdag 21 november 2009 05:44 schreef popolon het volgende:
Ik zou heel graag Ghana en Nederland in een groep zien om bepaalde redenen. Is dat mogelijk?
Ik heb een familielid die uit Ghana komt
1. Nederland wordt geen wereldkampioen.quote:Op zaterdag 21 november 2009 05:23 schreef Ixnay het volgende:
[..]
In 2010 komt er nog eens een rechtvaardige wereldkampioen met offensief Nederlands voetbal. Met 60% balbezit op de helft van de tegenstander. Laat ze maar verdedigen.
Kijk eens hoe dat vorig EK ging, Italië 3-0, Frankrijk 4-1 zo hoor je om te gaan met defensief voetbal.
Het heeft ook nadelen om direct geplaatst te zijn. Je hebt al 2 jaar geen belangrijke wedstrijden meer gespeeld die ergens om gaan als landenteam.quote:Op woensdag 25 november 2009 04:53 schreef Shreyas het volgende:
Een aantal WK's geleden toen was het gebruikelijk dat twee landen automatisch geplaatst waren: De huidige wereldkampioen én het gastland.
Het verschil is dat de wereldkampioen echt iets heeft gepresteerd op voetballend gebied, zo hebben ze vaak eerst een kwalificatiereeks goed moeten afronden, vervolgens de groepsfase en de knock-out fase van het WK doorkomen en dan ook nog eens de finale winnen. Zeer logisch dus dat de wereldkampioen er altijd bij is om zijn titel te verdedigen.
Het blijft mij een raadsel waarom het gastland automatisch geplaatst moet zijn, als je dan toch één van deze twee landen kwalificatie wilt laten doen, kies dan het gastland.
Goed dat terzijde, maar het is dan helemaal belachelijk waarom het gastland, ditmaal een waardeloos voetballand, in pot 1 terecht komt. Stel dat je in groep 2 zit en je loot Zuid-Afrika + twee landen uit pot 3 en 4 heb je het in de groepsfase veel makkelijker.
dat is inderdaad mogelijk! ergens begin juni 2010 speelt Nederland ook een oefenwedstrijd tegen Ghana in Rotterdamquote:Op zaterdag 21 november 2009 05:44 schreef popolon het volgende:
Ik zou heel graag Ghana en Nederland in een groep zien om bepaalde redenen. Is dat mogelijk?
Ik heb een familielid die uit Ghana komt
Als Nederland bij Ghana in de poule komt, gaat die wedstrijd echt niet doorquote:Op woensdag 25 november 2009 13:33 schreef Eggos het volgende:
[..]
dat is inderdaad mogelijk! ergens begin juni 2010 speelt Nederland ook een oefenwedstrijd tegen Ghana in Rotterdam
Kijk dan ook even naar de wedstrijd Nederland-Rusland.quote:Op zaterdag 21 november 2009 05:23 schreef Ixnay het volgende:
Kijk eens hoe dat vorig EK ging, Italië 3-0, Frankrijk 4-1 zo hoor je om te gaan met defensief voetbal.
Inderdaad, en maar janken om die 200 corrupte wedstrijden, de Fifa is zelf zo corrupt als de pest.quote:Op woensdag 25 november 2009 15:49 schreef rubbereend het volgende:
die pot indeleingBlatter doet er echt alles aan om alles naar zijn hand te zetten
Zoals?quote:Op woensdag 25 november 2009 16:07 schreef Terreros85 het volgende:
Ik zie al een paar poules des doods aankomen.
Mooi.quote:
Dat wordt wat lastiger.quote:ergens begin juni 2010 speelt Nederland ook een oefenwedstrijd tegen Ghana in Rotterdam
Nah, zo ver zal het wel niet komen.quote:do 26 nov 2009, 18:56 Chili vreest voor deelname WK voetbal SANTIAGO - Chili vreest dat het mogelijk niet mag deelnemen aan het wereldkampioenschap voetbal in 2010. De nationale bond van het Zuid-Amerikaanse land zit namelijk in de problemen omdat profclub Rangers naar de burgerrechter is gestapt om puntenaftrek aan te vechten. „Wat Rangers heeft gedaan is verboden in alle voetbalbonden ter wereld, de FIFA kan als straf zelfs besluiten om het lidmaatschap van Chili op te zeggen”, aldus bondsvoorzitter Harold Mayne-Nicholls.
Rangers kreeg drie punten in mindering omdat de club zes buitenlanders had opgesteld, een meer dan toegestaan. Mede door de puntenaftrek degradeerde de club uit de hoogste voetbalafdeling. Rangers stapte echter naar de burgerrechter en die beval donderdag de play-offs om promotie/degradatie in Chili uit te stellen in afwachting van het vonnis.
Als de FIFA deze gang van zaken aanleiding vindt om Chili aan te pakken, kan de wereldvoetbalbond in het ergste geval besluiten om het land uit te sluiten van internationaal voetbal, waaronder het WK in Zuid-Afrika.
liever niet... een groepsfase zonder enige spanning is een erg slechte voorbereiding voor de knockout fasequote:Op vrijdag 27 november 2009 10:56 schreef Heerlijkheid het volgende:
Geef mij maar een poule met Zuid-Afrika, Nederlands, Ghana en Noord-Korea. We worden dan eerste in de poule, daarna nemen we het op tegen een verrassend land als Slovenië. En vervolgens moeten we in de kwartfinale, have finale en finale nog eventjes echt aan het werk. Maar het liefst zo makkelijk mogelijk dus.
Ierlandquote:Op vrijdag 27 november 2009 13:45 schreef Ixnay het volgende:
Als Chili niet meedoet komt dan Honduras of Ecuador er voor in de plaats?
Ierland zou ik wel tof vinden.quote:
Clubvoetbal zou hier natuurlijk los van moeten staan. Waar moet je dan overigens wel heen als je de FIFA wil aanklagen?quote:Op donderdag 26 november 2009 22:29 schreef Montagui het volgende:
Zonder Chili?
[..]
Nah, zo ver zal het wel niet komen.
Zuid-Afrika en Ghana kan niet, zijn 2 Afrikaanse landen.quote:Op vrijdag 27 november 2009 10:56 schreef Heerlijkheid het volgende:
Geef mij maar een poule met Zuid-Afrika, Nederlands, Ghana en Noord-Korea. We worden dan eerste in de poule, daarna nemen we het op tegen een verrassend land als Slovenië. En vervolgens moeten we in de kwartfinale, have finale en finale nog eventjes echt aan het werk. Maar het liefst zo makkelijk mogelijk dus.
Kan wel, aangezien Z-A in pot 1 zit.quote:Op vrijdag 27 november 2009 18:52 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Zuid-Afrika en Ghana kan niet, zijn 2 Afrikaanse landen.
Maar....hoogstwaarschijnlijk komt er een 'geleide' loting waarbij er geen landen van hetzelfde continent in dezelfde poule kunnen komen.quote:Op zaterdag 28 november 2009 11:11 schreef Idler het volgende:
[..]
Kan wel, aangezien Z-A in pot 1 zit.
Volgens mij is de wk-loting altijd helemaal 'open'. Op de warme en koude balletjes na danquote:Op zaterdag 28 november 2009 11:37 schreef Montagui het volgende:
[..]
Maar....hoogstwaarschijnlijk komt er een 'geleide' loting waarbij er geen landen van hetzelfde continent in dezelfde poule kunnen komen.
bron: http://www.fifa.com/mm/do(...)lations_en_14123.pdfquote:2. The FIFA Organising Committee forms groups for the fi nal competition
by seeding and drawing lots whilst taking sports and geographic
factors into consideration, as far as possible. The fi nal draw is due to
take place in South Africa in November or December 2009. The draw
will be organised by the LOC and combined with a team seminar on
the 2010 FIFA World Cup™.
bron: http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_World_Cup_seedingquote:The draw for the 2010 FIFA World Cup will occur on December 4, 2009. Prior to that, the 32 teams will be seeded. The criteria for the seeding will be released on December 2, and will likely take performance in prior World Cups and FIFA Rankings into account[citation needed]. In this case, the most recent ranking used would be from October 2009, as FIFA have recognised that recent play-off matches have given some teams an advantage in the November 2009 rankings.[1]
The seven highest "seeded" teams according to the ranking criteria will be placed in Pot A, along side the host nation South Africa. The remaining 24 teams will be divided into 3 pots based on geographical and sporting factors.[citation needed][2] Previous World Cup draws have been designed to avoid the presence of more than 2 European teams in any one group.
laat ik het dan zo zeggen, de afgelopen 8 wk's zijn altijd op die manier geloot! dit om zoveel mogelijk continenten per poule te creeren! hierdoor krijg je een leuke mix van wedsrijden! en een echt WK gevoel! als je een poule met alleen maar aziatische landen zou hebben, kijkt er geen hond naar!quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:39 schreef Idler het volgende:
Vreemd, ik kan nergens iets vinden over de 'regels' van de loting mbt wie wel en niet bij elkaar in de poule kan komen.
Jij begrijpt dus geen zak van het lotingssysteem.quote:Op dinsdag 1 december 2009 15:09 schreef OudeBok het volgende:
In pot 2 zitten is juist gunstig !
Allemaal landen die vrij simpel te kloppen zijn.
Kan je sowieso de kwartfinales halen.
Failurequote:Op dinsdag 1 december 2009 15:09 schreef OudeBok het volgende:
In pot 2 zitten is juist gunstig !
Allemaal landen die vrij simpel te kloppen zijn.
Kan je sowieso de kwartfinales halen.
Oh fuck.quote:Op dinsdag 1 december 2009 15:16 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Jij begrijpt dus geen zak van het lotingssysteem.
In pot 2 zitten juist de landen die Nederland NIET kan loten, prutser
Ja, maar alleen op basis van de potindeling, niet op basis van beperkingen tijdens de loting zoals bij de CL.quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:51 schreef Eggos het volgende:
[..]
laat ik het dan zo zeggen, de afgelopen 8 wk's zijn altijd op die manier geloot! dit om zoveel mogelijk continenten per poule te creeren! hierdoor krijg je een leuke mix van wedsrijden! en een echt WK gevoel! als je een poule met alleen maar aziatische landen zou hebben, kijkt er geen hond naar!
Ik zie het wel weer gebeuren...quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:43 schreef WEST het volgende:
ik hoop dat we nu een keer niet in de poule des doods komen.
quote:Op zaterdag 28 november 2009 11:11 schreef Idler het volgende:
[..]
Kan wel, aangezien Z-A in pot 1 zit.
Ik wil best geloven dat het niet kan, maar tot dusver heb ik nog niemand de beperkingen bij de loting zien posten. Bronnen wil ik!quote:
Nou en poule des doos is al 4 jaar geen probleem. Daarna gaat het pas mis.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:46 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik zie het wel weer gebeuren...
En die kloteduitsers komen natuurlijk weer in een verschrikkelijk makkelijke poule.
We zitten al veel langer in de poules des doods.quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:36 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Nou en poule des doos is al 4 jaar geen probleem. Daarna gaat het pas mis.
Achteraf viel het wel mee. Maar voor die tijd scheet iedereen in zijn broek van die Serven en Ivorenquote:Op dinsdag 1 december 2009 18:50 schreef Idler het volgende:
Die van 2006 vind ik nou niet echt een poule des doods.
Om van die Argentijnen nog maar te zwijgenquote:Op dinsdag 1 december 2009 18:58 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Achteraf viel het wel mee. Maar voor die tijd scheet iedereen in zijn broek van die Serven en Ivoren
Uiteraard, maar die was logisch, dus die vermeldde ik nietquote:Op dinsdag 1 december 2009 19:05 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Om van die Argentijnen nog maar te zwijgen
Verwachten? Het is een loting hoor, dat is geen kwestie van verwachten... Of je moet een helderziende zijn ofzo...quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:06 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik verwacht zoiets als dit:
Brazilië
Nederland
Ghana
Verenigde Staten
Inderdaad.quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:39 schreef Barca het volgende:
Ach, welke landen we loten in de poule maakt weinig uit. In de kwart- of halve finale worden we toch uit het toernooi geschopt.
Als we zo ver komen.quote:
[cliche] op het WK spelen geen zwakken landen[/cliche]quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:39 schreef horned_reaper het volgende:
Er zit misschien ook wel ergens iets positiefs in de loting in die tweede poule....
Nu zal Nederland maar 1 sterk land treffen en twee zwakke landen... en aangezien nederland alleen maar kan winnen van absurte sterke tegenstanders of hele zwakke, blijven de middenmoot mooi buiten beschouwing
Nederland moet gewoon constant voetballen !!!quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:43 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
[cliche] op het WK spelen geen zwakken landen[/cliche]
Maar zoals al eerder gezegd: NL heeft niet zo'n moeite met sterke tegenstanders in de poule.
1 en 2 gaan door.quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:45 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Nederland moet gewoon constant voetballen !!!
PS: Hoe zit het nu precies ? Straks worden de poules gespeeld... en gaan dan de eerste twee uit de poule door ? of alleen de eerste en zijn die andere drie uitgeschakeld ?
Dan moet NL dat toch zeker kunnen lijkt me ?quote:
Zo jij bent goed op de hoogte zeg!quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:49 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Dan moet NL dat toch zeker kunnen lijkt me ?
Als je kijkt hoe goede ze hebben gepresteerd in de voor ronden ...
Praktisch niets verloren....
Maar het was wel de sterkste poule.quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:50 schreef Idler het volgende:
Die van 2006 vind ik nou niet echt een poule des doods.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |