Nee, maar Wimpie wel. Straks wordt ie uit de community gegooid. Zijn deelname aan BzV zal ws ook niet van harte zijn ontvangen onder de zwarte kousjes.quote:
quote:
Die kijken toch geen televisie op zondagquote:Op zondag 15 november 2009 23:13 schreef USAnneke het volgende:
[..]
Nee, maar Wimpie wel. Straks wordt ie uit de community gegooid. Zijn deelname aan BzV zal ws ook niet van harte zijn ontvangen onder de zwarte kousjes.
Mee eens! Neeltje vind Wietse wel aardig en ze vindt de aandacht wel leuk.. maar of het wat wordt?quote:Op zondag 15 november 2009 21:01 schreef Apotheose het volgende:
[..]
vind haar ook niet zo geloofwaardig. Net of vind ze Wietze wel ok maar thats it. Beetje toneel aan het spelen
quote:Op zondag 15 november 2009 21:35 schreef sunmoonstar het volgende:
Wat een aflevering weer:
Wim wordt gepest met z'n geloof, Wietse wordt verhoord door Neeltje's familie, Hans die een kermisknuffel meeneemt voor Audrey, Jos die meteen dure cadeau's meeneemt voor Dycke's kinderen, Peter die zich veel lijkt te storen aan Hanneke d'r geklets....
Laat de citytrips maar beginnennnnn!!![]()
Het is alleen die stem, maar sec gezien is er niets mis mee nee. Gewoon een toffe meid.quote:Op zondag 15 november 2009 23:30 schreef servus_universitas het volgende:
Helaas niet gezien vanavond, maar zo te lezen was het wel een leuke uitzending! Morgen maar even online kijken.
Hanneke krijgt wel veel commentaar vaak hier, maar ik vind het eigenlijk best een aardige en toffe meid. Het is niet mijn type, maar ik heb er niets op tegen.
Heb ik niets van gemerkt, zou kunnen .quote:Op zondag 15 november 2009 21:35 schreef sunmoonstar het volgende:
Wat een aflevering weer:
Peter die zich veel lijkt te storen aan Hanneke d'r geklets....
Nee, Wim woont in Rouveen. Daar is het niet zo streng.quote:Op zondag 15 november 2009 23:13 schreef USAnneke het volgende:
[..]
Nee, maar Wimpie wel. Straks wordt ie uit de community gegooid. Zijn deelname aan BzV zal ws ook niet van harte zijn ontvangen onder de zwarte kousjes.
In de stal ?? tijdens het melken?quote:Op zondag 15 november 2009 23:54 schreef -Mellow- het volgende:
Dat Wietse Neeltje maar helemaal suf mag neuken
Ik denk dat het gewoon tot een zakelijke overeenkomst/fusie van die 2 perden-bedrijven leidt en dat er verder niets wat met liefde te maken heeft tussen die 2 gebeurd.quote:Op zondag 15 november 2009 23:04 schreef USAnneke het volgende:
Peter springt binnenkort op een pérd en neemt de benen bij Hanneke. Maar misschien heb ik het mis en passen Het Hemd en De Stem heel goed bij elkaar! Vooralsnog lijkt ze Peters irritatiegrens op te zoeken.
Het leken me Indonesische kinderen, dat zijn dan geen negertjes. We kunnen er vanuit gaan dat ook zij voorgesteld zijn. Aangezien Wim over de wereld rondtoert, zal hij niet ondersteboven zijn van een paar halfbloedjes.quote:Op maandag 16 november 2009 01:25 schreef Zipportal het volgende:
Die Neeltje. Ene keer zegt ze dit en de andere keer weer dat. Ik ga trek binnen twee week bij Wietse in.
Ze praat ook zo makkelijk, ja leuk en ja ook leuk, ja hoor. Beetje op zo'n toon. En dan weer later, ja eerst maar eens kijken met de citytrip.
En dan Wim en Astrid. Wim zal ook wel gedacht hebben: wie zijn die twee neggertjes aan tafel? Van die kaal geschoren homo broer van Astrid?Wim denkt: gauw weg wezen hier.
![]()
Indonesisch? Dat waren echt alles behalve Aziaten hoorquote:Op maandag 16 november 2009 01:50 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Het leken me Indonesische kinderen, dat zijn dan geen negertjes. We kunnen er vanuit gaan dat ook zij voorgesteld zijn. Aangezien Wim over de wereld rondtoert, zal hij niet ondersteboven zijn van een paar halfbloedjes.
Als het al zover komt, Neeltje sjokt er mooi bij weg na het 'romantische' weekendje. Wat is die door de mand gevallen zeg.quote:Op zondag 15 november 2009 23:54 schreef -Mellow- het volgende:
Dat Wietse Neeltje maar helemaal suf mag neuken
die moet eerst nog even het geld van de weddenschap opstrijkenquote:Op zondag 15 november 2009 22:58 schreef onderscheid het volgende:
Ach als Wietse zijn kwak erin kwijt kan is het best.
Hij is alleen een beetje blind omdat het zijn eerste meid is, en dan zo'n blonde met tetten. Ik denk dat Neeltje liever de biezen pakt maar er niet durft voor uit te komen.
* Viking84 theorie onderuit schopt:quote:
Die jongen zag er Indiaas uit, meisje weet ik niet (dat leek een halfbloed, die jongen leek eerder geadopteerd te zijn? Of was er ook een donkere papa bij?)quote:Op maandag 16 november 2009 07:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Indonesisch? Dat waren echt alles behalve Aziaten hoorGewoon zoals gezegd donkere kindjes "negertjes".
Ze hebben Wim heel netjes een handje gegeven hoor.. Zijn de kinderen van haar broer en diens vrouw..quote:Op maandag 16 november 2009 01:50 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Het leken me Indonesische kinderen, dat zijn dan geen negertjes. We kunnen er vanuit gaan dat ook zij voorgesteld zijn. Aangezien Wim over de wereld rondtoert, zal hij niet ondersteboven zijn van een paar halfbloedjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |