quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:00 schreef Twizu het volgende:
Even een offtopic vraag![]()
Ik kan me herrineren dat hier ooit wat Nederlanse webshops langskwamen met toffe, doch goedkope horloges. Weten jullie toevallig nog welke dit waren?
Alvast dank!
Hele verzameling body massagers?quote:foto Op dinsdag 3 november 2009 15:04 schreef Skiet het volgende:
Me zus is eind november jarig. Wil wat leuke dingen gaan kopen voor haar voor de grap. Ze wordt 28 jaar, wie heeft er leuke tips?
Ze zal het absoluut waarderen als ze dit cadeau van je kreeg.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:04 schreef Skiet het volgende:
Me zus is eind november jarig. Wil wat leuke dingen gaan kopen voor haar voor de grap. Ze wordt 28 jaar, wie heeft er leuke tips?
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yes! Althans, hij lijkt er wel opquote:
quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:07 schreef rac het volgende:
@ skiet , kijk eens op taobao daar is heel veel (veul teveel ) te vinden.
Anders weet ik nog wel een aantal leuke adressen in China. Heb laatst daar een 3tal horloges vandaan gehaald. Echt super dingen! Zal wel een keer foto's maken en review geven.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:12 schreef Twizu het volgende:
[..]
Yes! Althans, hij lijkt er wel op![]()
Bedankt.
Je bedoelt op Taobao? Ik hoef niet persé een merkje oid. Ik vind die van Geneva wel aardig met een leren band, maar vrees voor de levensduur. Ik wil best wat meer betalen voor kwaliteit, maar niet voor het merk..quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:19 schreef thijs1994 het volgende:
[..]
Anders weet ik nog wel een aantal leuke adressen in China. Heb laatst daar een 3tal horloges vandaan gehaald. Echt super dingen! Zal wel een keer foto's maken en review geven.
Nee op BG hebben zes niet speciaal een merk. Ze zijn er wel met een merk maar dat hoeft niet. En tot nu lijken het mij zeer stevige horloges. Kijk maar eens op Budgetgadgets. Echt goed spul daar.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:25 schreef Twizu het volgende:
[..]
Je bedoelt op Taobao? Ik hoef niet persé een merkje oid. Ik vind die van Geneva wel aardig met een leren band, maar vrees voor de levensduur. Ik wil best wat meer betalen voor kwaliteit, maar niet voor het merk..
Lastig!
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ga ze eens bekijken, bedankt!quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:32 schreef thijs1994 het volgende:
[..]
Nee op BG hebben zes niet speciaal een merk. Ze zijn er wel met een merk maar dat hoeft niet. En tot nu lijken het mij zeer stevige horloges. Kijk maar eens op Budgetgadgets. Echt goed spul daar.
BG = www.budgetgadgets.comquote:Op dinsdag 3 november 2009 15:36 schreef Twizu het volgende:
[..]
Ga ze eens bekijken, bedankt!
BG is niet van Jack hè? Las vroeger altijd mee, maar moet mezelf nu eens updaten.
Ik heb een aantal (nu 3) pakketjes die helemaal niet zijn aangekomen (vooral ebay).quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:55 schreef mstr het volgende:
Hier doen de pakketjes er ook langer over
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2877quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:04 schreef Skiet het volgende:
Me zus is eind november jarig. Wil wat leuke dingen gaan kopen voor haar voor de grap. Ze wordt 28 jaar, wie heeft er leuke tips?
Nee hoor.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:36 schreef Twizu het volgende:
[..]
Ga ze eens bekijken, bedankt!
BG is niet van Jack hè? Las vroeger altijd mee, maar moet mezelf nu eens updaten.
Is die 2 euro niet het bedrag dat paypal krijgt met geldtransacties?quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:44 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik had overigens een mobieltje besteld.. Zou in 2 tot 5 dagen shipped worden en staat al sinds dag 2 op ready in de order. Dus hij wordt gewoon niet verstuurd.
Ze storten wel automatisch geld terug naar paypalMaar 2 dollar minder? Heel apart allemaal.
Ergste is dat ik die foon toch best graag wil hebben
quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:43 schreef Kwork het volgende:
[..]
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2877
Geen idee, maar volgens mij is het gewoon mijn geldquote:foto Op dinsdag 3 november 2009 15:45 schreef veda het volgende:
[..]
Is die 2 euro niet het bedrag dat paypal krijgt met geldtransacties?
Erhm, ik ben blij dat jij het zo prima weet!quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:16 schreef MacorgaZ het volgende:
Omg, die Tha_Duck
Even om iets duidelijk te maken voor iedereen:
Als er bij DX staat dat iets binnen 1 tot 3 dagen geshipped wordt, dan kan je rekenen op 1 week.
Als er bij DX staat dat iets binnen 2 tot 5 dagen geshipped wordt, dan kan je rekenen op 2 weken of langer.
Het kan eerder zijn, maar dat komt niet vaak meer voor. Soms maken ze de tijden nog waar ook, dat is om de paar maanden een weekje ofzo.
Had ik al genoemd in andere topicquote:foto Op dinsdag 3 november 2009 16:23 schreef Skiet het volgende:
Tha_Duck wat had je nou besteld wat zo lang duurt?
Nooit langer dan 5 dagen hoeven wachten op een shipment?quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:46 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Erhm, ik ben blij dat jij het zo prima weet!
Hoelang en hoeveel heb je er al besteld? Ik bestel er al 1,5 jaar, regelmatig, en heb nog nooit langer dan 5 dagen op een shipment hoeven wachten zonder bericht. Dat het na versturen 10 tot 20 dagen duurt, prima. Maar het is zou wel fijn zijn als iets de deur uit gaat.
Overigens wordt er ook niet op mijn ticket gereageerd bij DX, normaal is dat ook binnen 1 dag.
[..]
Had ik al genoemd in andere topicT99i 2.4" LCD Dual SIM Dual Network Standby Quadband GSM Cell Phone ( http://dealextreme.com/details.dx/sku.24370 )
Dan heb jij geluk met je bestellingen hoor, want dat iets van 1,5 week geleden nog niet geshipped is is echt niet raar hoor. En tickets binnen 1 dag? Lucky you man.quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:46 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Erhm, ik ben blij dat jij het zo prima weet!
Hoelang en hoeveel heb je er al besteld? Ik bestel er al 1,5 jaar, regelmatig, en heb nog nooit langer dan 5 dagen op een shipment hoeven wachten zonder bericht. Dat het na versturen 10 tot 20 dagen duurt, prima. Maar het is zou wel fijn zijn als iets de deur uit gaat.
Overigens wordt er ook niet op mijn ticket gereageerd bij DX, normaal is dat ook binnen 1 dag.
En je naam is estelle Gullitquote:Op dinsdag 3 november 2009 17:00 schreef MacorgaZ het volgende:
Oh, en ik zal even mijn orderhistory laten zien, omdat je blijkbaar denkt dat je meer ervaring dan mij hebt.
[ afbeelding ]
Geen leuke tip maar wel een goeie tip.quote:Op dinsdag 3 november 2009 15:04 schreef Skiet het volgende:
Me zus is eind november jarig. Wil wat leuke dingen gaan kopen voor haar voor de grap. Ze wordt 28 jaar, wie heeft er leuke tips?
Dankjewel opa!quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:36 schreef opastokvis het volgende:
gheghe yes 1000 dollar niet binnen en wel een varkentje van één cent![]()
vandaag dus deze binnen gekregen:
[ afbeelding ]
er was door iemand gevraagd of hij niet te heet zou zijn voor zijn bong. Ik denk dat het wel meevalt, het is wel een redelijke vlam (net zoals op de video's), maar om glas te smelten moet je hem wel overdreven lang op dezelfde plaats houden.
Het is trouwens geen wieltje om hem te stellen, maar om het drukknopje op zijn plaats te houden.
en der zit nog een rubber voetje bij zodat je hem ook neer kunt zetten als je dat zou willen.![]()
Gevuld met aanstekergas van de Action, een fles kost daar iets van een euro ofzo en het zijn gewoon dezelfde.
Verder nog deze http://www2.dealextreme.com/details.dx/sku.26461
binnengekregen, 2 stuks besteld, ze zijn een beetje grijs ipv wit en één accu bleef niet helemaal zitten, tot ik even grof geweld gebruikt heb, nu zit ie goed.
Voor de mooi hoef je het dus niet te doen, maar ik mag niet klagen voor dat geld.
Heb je toevallig een linkje van de sloffen?quote:Op dinsdag 3 november 2009 17:07 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ik kom net thuis doet de buurvrouw de deur open met een pakketje voor mij![]()
![]()
USB sloffen voor achter de computer![]()
Gelijk aangesloten, gelukkig werden ze niet herkenden hoef dus niet aan mijn computer te vertellen dat ik kouwe poten heb
en nu al binnen 5 min warme voeten
![]()
aanrader dusen dat voor 11$
quote:Op dinsdag 3 november 2009 17:22 schreef davo1979 het volgende:
[..]
Heb je toevallig een linkje van de sloffen?
btw: http://www.dealextreme.co(...)16~search.usb%20warmquote:Op dinsdag 3 november 2009 17:22 schreef davo1979 het volgende:
[..]
Heb je toevallig een linkje van de sloffen?
Ik koop er omdat de service beter is dan DX, je meestal lagere prijzen krijgt (en anders vraag je het even en krijg je lagere prijzen), en product-requests worden ook echt vervuld, in plaats van DX waar je helemaal niks van hoort en dan over 4 maanden opeens een item ziet wat op je request lijkt, maar het toch niet helemaal is.quote:Op dinsdag 3 november 2009 17:28 schreef APPELBOOMZOR het volgende:
Ik snap niet waarom zoveel mensen hier bij PB kopen? Het is meestal duurder dan bij FP/DX en ze hebben veel minder.
Ook snap ik niet hoe jullie het volhouden met dat Taobao, in het chinees snap ik er niks van, en met google translator snap ik er nog zo goed als niks van omdat de hele site er dan verneukt uitziet![]()
Oh.. en mijn pakketje staat op packaging
quote:Op dinsdag 3 november 2009 17:39 schreef Downstar het volgende:
Hier nog veel meer USB verwamde sloffen op DX!
wel even een paar roze nemen dan he![]()
Voor die prijs kan het niet misgaan, maar of je kop echt warm blijft is maar zeer de vraagquote:Op dinsdag 3 november 2009 17:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
![]()
Wel maar even een usb beverage warmer besteld voor de chocomel en of koffie kop
![]()
4.74$![]()
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19128
De mijne is ook onderweg.quote:Op dinsdag 3 november 2009 18:16 schreef monkeybrain het volgende:
Mijn 5w multi kleuren lamp met afstandsbediening is binnen van Jack...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Echt een cool ding![]()
De goedkopere van 3 watt lijkt me geen optie, deze voldoet prima qua vermogen maar veel minder moet het niet worden.
Ben heeel erg benieuwd!quote:Op dinsdag 3 november 2009 18:16 schreef monkeybrain het volgende:
Mijn 5w multi kleuren lamp met afstandsbediening is binnen van Jack...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Echt een cool ding![]()
De goedkopere van 3 watt lijkt me geen optie, deze voldoet prima qua vermogen maar veel minder moet het niet worden.
Hehe, kan kloppenquote:Op dinsdag 3 november 2009 17:15 schreef tokko1 het volgende:
Alweeer foutje in OP![]()
Dealperfect plaatje --> Popbuying plaatje =
Thanks! Bigtimewatches-horloges.nl was het inderdaad, al is watchtime.nl volgens mij beterquote:Op dinsdag 3 november 2009 17:33 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Deze?
http://www.watchtime.nl/ en http://www.bigtimewatches-horloges.nl
Oh en verder: TVP
♦quote:Op dinsdag 3 november 2009 18:30 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Ben heeel erg benieuwd!
Kun je niet een video maken voor ons?
Als je dan gelijk de magnetron chipsmaker erbij doet, ik word altijd hongerig van lichamelijke intensiviteit...quote:
Dat geloofde ik dus eerst ook nietquote:Op dinsdag 3 november 2009 18:03 schreef Skiet het volgende:
[..]
Voor die prijs kan het niet misgaan, maar of je kop echt warm blijft is maar zeer de vraag
Hij loopt alleen op mengsmering en dat is nogal lastig te krijgen tegenwoordig.quote:foto Op dinsdag 3 november 2009 20:19 schreef Joey_GG het volgende:
iemand ervaring met dit benzine horloge
http://www.budgetgadgets.(...)st-watch-p-5481.html
Tijd geleden ook dit vest/jas zien langskomen.
http://item.taobao.com/au(...)2a37357.htm?cm_cat=0
Goede kwaliteit ?
badum tsjquote:Op dinsdag 3 november 2009 20:27 schreef mstr het volgende:
[..]
Hij loopt alleen op mengsmering en dat is nogal lastig te krijgen tegenwoordig.
Dus echt praktisch is het horloge niet, omdat je thuis moet gaan mengen.
http://www.budgetgadgets.(...)st-watch-p-5481.htmlquote:Op dinsdag 3 november 2009 20:19 schreef Joey_GG het volgende:
iemand ervaring met dit benzine horloge
http://www.budgetgadgets.(...)st-watch-p-5481.html
Tijd geleden ook dit vest/jas zien langskomen.
http://item.taobao.com/au(...)2a37357.htm?cm_cat=0
Goede kwaliteit ?
Video review?quote:Op dinsdag 3 november 2009 18:16 schreef monkeybrain het volgende:
Mijn 5w multi kleuren lamp met afstandsbediening is binnen van Jack...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Echt een cool ding![]()
De goedkopere van 3 watt lijkt me geen optie, deze voldoet prima qua vermogen maar veel minder moet het niet worden.
Ik heb het horloge, mooi ding. Goed bandje, klokje is ook mooi. Alleen hij loopt alleen na een tijdje achter. Dus ik gebruik em alleen met uitgaan, staat leuk en voor 3/4 dagen loopt hij optijdquote:Op dinsdag 3 november 2009 20:19 schreef Joey_GG het volgende:
iemand ervaring met dit benzine horloge
http://www.budgetgadgets.(...)st-watch-p-5481.html
Tijd geleden ook dit vest/jas zien langskomen.
http://item.taobao.com/au(...)2a37357.htm?cm_cat=0
Goede kwaliteit ?
Je kunt ze met een flits van kleur laten veranderen, 2 snelheden. Beide vrij langzaam, geen stroboscoop effect ofzoquote:Op dinsdag 3 november 2009 20:58 schreef Semmm het volgende:
[..]
Video review?en kunnen ze ook automatisch om de zoveeltijd van kleur veranderen?
Sorry niet goed gelezen:P
quote:Op dinsdag 3 november 2009 20:56 schreef jack-peng het volgende:
[..]
http://www.budgetgadgets.(...)st-watch-p-5481.html
Is the price freeshipping ?
http://item.taobao.com/au(...)2a37357.htm?cm_cat=0
If you are taller than 180CM,there is no good size for you.
Uaully XL is fit:180CM to 185cm people
Thanks for the information,I admit the price is really cheapquote:Op dinsdag 3 november 2009 21:16 schreef Skiet het volgende:
[..]
HI Jack, the price is indeed free shipping from budgetgadgets.com
I also bought a watch from them because of the great price.
And it's a great watch too, wearing it for a week nowquote:Op dinsdag 3 november 2009 21:20 schreef jack-peng het volgende:
Thanks for the information,I admit the price is really cheap
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hi jack,quote:Op dinsdag 3 november 2009 21:37 schreef jack-peng het volgende:
[..]
The link you provided is not a realiable supplier,he do not have any reputation:
http://item.taobao.com/au(...)be0e9dd.htm?cm_cat=0
This supplier is realiable,the price including shipping and tracking number is:61.86$
http://item.taobao.com/au(...)511ff43.htm?cm_cat=0quote:Op dinsdag 3 november 2009 21:58 schreef jopiede het volgende:
[..]
I would prefer a Ajax Jersey!
[ afbeelding ]
Link plz/alsjeblafquote:Op dinsdag 3 november 2009 18:16 schreef monkeybrain het volgende:
Mijn 5w multi kleuren lamp met afstandsbediening is binnen van Jack...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Echt een cool ding![]()
De goedkopere van 3 watt lijkt me geen optie, deze voldoet prima qua vermogen maar veel minder moet het niet worden.
Kan je zo'n lamp gewoon in zo'n normaal socket draaien???quote:Op dinsdag 3 november 2009 22:21 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Kerel, lees eens verder door dan je neus lang is
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2710
http://www.popbuying.com/detail.pb/sku.25291
Zonder dollen,quote:foto Op dinsdag 3 november 2009 22:53 schreef BrandX het volgende:
Alvast bedankt voor jullie medewerking.
Dat heb je wel, gewoon niet doen. Simpel.quote:foto Op dinsdag 3 november 2009 22:54 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Zonder dollen,
we hadden weinig keus
quote:Op dinsdag 3 november 2009 22:56 schreef LarryDavid het volgende:
hoe worden jullie wijs uit die taobao-site eigenlijk? alles is in het chinees
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop