quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:14 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Het echte werk komt zondag.
3x Suarez
1x Panetelic
1x de Zeeuw
En van Bronkkorst scoort de 5-1 uit een penalty
quote:
quote:
Na de wedstrijd dus inderdaad met 5-1 was gewonnen en ik blij mijn alcohol vrije grolsh biertje een gooi de lucht ingaf in de Arena begaf ik mij richting de trap om het stadion weer uit te gaan. Buiten nog wat lachen met oude bekende en daarna richting huis.quote:Op zondag 1 november 2009 00:37 schreef stevenmac26 het volgende:
Morgen uurtje of 10 lekker richting Amsterdam met een biertje en heerlijke voetbalmiddag hebben met je vrienden en de kakkerlakke uitlachen na de 5-1.
Heb er nu al zin in
Klappertjes pistool halen bij bart smit, bivak muts bij de hema en je goed recht bij de oude sigarenboer halen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:27 schreef stevenmac26 het volgende:
Klacht lijkt me duidelijk, volgens mij word ik opgelicht door een oude sigarenboer!!
Que?quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:29 schreef swarmahoer het volgende:
en hoe controleren wij dit bericht op echtheid?
quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:33 schreef Airlocker het volgende:
PM me maar even als je die vent in elkaar wilt rammen, ik help je!!!
Dat zou wel een goede redenering zijn inderdaad!quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:32 schreef mr_vavavoom het volgende:
Prijzen vanaf een bepaald bedrag worden uitgekeerd op je rekening. Waarom zou die sigarenboer 1000 euro cash voor je hebben?
Doen ze met krasloten toch ook niet?
Zoals te zien is voorspelde hij et al voor de wedstrijdquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:33 schreef Airlocker het volgende:
PM me maar even als je die vent in elkaar wilt rammen, ik help je!!!
Beste swarmahoer.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:29 schreef swarmahoer het volgende:
en hoe controleren wij dit bericht op echtheid?
Zal wel een screen maken van mijn bankrekening als het binnen is, toto formulier heb ik toch ingeleverd slimmerikquote:
Dat dus. Als het goed is, staan dat soort dingen gewoon ook op de loten of in de algemen voorwaarden.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:32 schreef mr_vavavoom het volgende:
Prijzen vanaf een bepaald bedrag worden uitgekeerd op je rekening. Waarom zou die sigarenboer 1000 euro cash voor je hebben?
Doen ze met krasloten toch ook niet?
Heb je een bewijs van afgifte?quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:35 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Zal wel een screen maken van mijn bankrekening als het binnen is, toto formulier heb ik toch ingeleverd slimmerik
Zo dom ben ik ook weer niet hoor haha, tuurlijk heb ik datquote:
Wat een held. 78 jaar hé.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:33 schreef Airlocker het volgende:
PM me maar even als je die vent in elkaar wilt rammen, ik help je!!!
't blijft een diefquote:
Achja wacht netjes 3 dagen af en anders ga ik eventjes kijken of ie niet al op vakantie is gegaanquote:
hehe ja ging er vanuit dat ik het handje contantje kreeg maar dat is dus niet waar en nu moet ik weer wachten en ik heb een hekel aan wachtenquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:43 schreef Billy_Talent het volgende:
Het is toch ook niet te filmen hier in KLB he
Bijna 1000 euro winnen en NOG klagen
transactiekosten werd me medegedeeld maar goed het kan eropzich wel vanafquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:43 schreef Isabeau het volgende:
Hey, gefeliciteerd met je prijs hèWel erg belachelijk dat je moet betalen om het te kunnen krijgen
dit dus.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:43 schreef Billy_Talent het volgende:
Het is toch ook niet te filmen hier in KLB he
Bijna 1000 euro winnen en NOG klagen
enquote:Prijzen en combinaties van prijzen van ¤ 50,- en lager, gewonnen op één deelnamebewijs, en bij Lotto, Lotto 4\5 en Lucky Day in dezelfde trekking, kunnen door ieder verkooppunt worden uit-betaald. Uitbetaling van prijzen hoger dan ¤ 50,- vindt plaats op door De Lotto aan te geven wij-ze, waarbij een rechtsgeldig identiteitsbewijs vereist is. De instanties die in opdracht van De Lotto prijzen uitkeren kunnen op verzoek van De Lotto naam, adres en woonplaats van de prijswinnaars aan De Lotto verstrekken.
7. Voor uitbetaling van een prijs van ¤ 50.000,-- of hoger dient de deelnemer zich te melden op het hoofdkantoor van De Lotto, onder medebrenging van een identiteitsbewijs. Bij deelname via de on-line terminal dient tevens het deelnamebewijs en het prijsbewijs te worden meegenomen.
Het kan dus goed zijn dat je sigarenboer niet meer dan 50 euro mag uitbetalen,quote:Op grond van de Wet op de Kansspelbelasting is De Lotto gehouden over prijzen van meer dan ¤ 454,-- kansspelbelasting in te houden en ten behoeve van de deelnemer af te dragen. Hieronder worden mede verstaan opgetelde prijzen zoals bedoeld in lid 2 en lid 10 van dit artikel.
Toevallig ken ik Ali en die zou dat nooit doenquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:47 schreef wise het volgende:
[..]
dit dus.
Leuker was geweest als ts wel 1000 contant had gehad en dan later op de dag van zijn geld berooft word door Ali.
Dan heb je pas recht om te klagen.
que??quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:47 schreef Soohr het volgende:
[..]
en
[..]
Het kan dus goed zijn dat je sigarenboer niet meer dan 50 euro mag uitbetalen,
en je betaalt nog belasting a 29%.
je krijgt dus niet 980, maar 696 euro.
Het is gewoon een Nigeriaanse-sigarenboer-SCAMquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:43 schreef Isabeau het volgende:
Hey, gefeliciteerd met je prijs hèWel erg belachelijk dat je moet betalen om het te kunnen krijgen
Ja en er moet nog wat vanaf mijn eigen 50 euro win ik toch nietquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:51 schreef Soohr het volgende:
en
de quotering was 29,
naar mijn idee win je dan 50*29 = 1450 bruto,
netto = 1029.50 netto
Nigeriaanse 419-scam's maar dan in het echt, pure genius!quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:51 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Het is gewoon een Nigeriaanse-sigarenboer-SCAM![]()
voor elke euro die je inzet krijg je er 29 terug.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:52 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja en er moet nog wat vanaf mijn eigen 50 euro win ik toch niet
min de inzet is 979.50, voor het gemak 980 eu. klopt dus wel.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:51 schreef Soohr het volgende:
en
de quotering was 29,
naar mijn idee win je dan 50*29 = 1450 bruto,
netto = 1029.50 netto
Volgende keer ga ik dit dus gewoon via unibet doenquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:55 schreef Soohr het volgende:
[..]
voor elke euro die je inzet krijg je er 29 terug.
doordat je meedoet ben je die toch al kwijt,
dus win je 1029.50
quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:58 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
He Soohr, hoeveel is 2 keer de helft?
Ja voordat mensen gaan lopen blaten dat dit allemaal een hoax is en jij vroeg dus om het bedragquote:
Ik zeg 980 maar Soohr zegt 1029,50quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:53 schreef Billy_Talent het volgende:
Als ik hier nog niet gepost had, zou ik een tvp zetten om te zien hoe veel geld TS nou daadwerkelijk ontvangt
quote:Op donderdag 5 november 2009 00:05 schreef Biogarde het volgende:
stevenmac26, we hebben heel veel geduld met je gehad. Misschien wel teveel geduld. Maand weg.
Je vraagt het dmv fok.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:35 schreef zovty het volgende:
[..]
Beste swarmahoer.
Hoe zou de aangetoonde echtheid van het bericht het topic leuker maken voor ons?
Hoe vraag ik je swarma, HOE!?
quote:Op dinsdag 10 november 2009 13:04 schreef Soohr het volgende:
ja,
lekker dan,
beetje spanning opbouwen in een topic en dan jezelf laten bannen.
ET IS DE SCHULD VAN DE MODS !!`~!`12 OPEN JE OGEN !! ET KAN ZO NIET LANGER !!!! !1!11WE MOETEN ONS VERZETTEN TEGEN HET JUK DAT BANNEN HEETquote:Op dinsdag 10 november 2009 13:04 schreef Soohr het volgende:
ja,
lekker dan,
beetje spanning opbouwen in een topic en dan jezelf laten bannen.
Ik kan je garanderen dat er 0.0 uit dit topic gelogen isquote:
quote:Op woensdag 11 november 2009 10:48 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
Ik heb uit betrouwbare bronnen gehoord dat TS zn geld al heeft ontvangen
Rond de 630 euro na aftrek van belastingquote:Op woensdag 11 november 2009 11:00 schreef Soohr het volgende:
[..]
![]()
kan je ook aan die betrouwbare bron vragen of het 980 of 1029,50 was?
Thanks voor de ondersteuning tijdens mijn afwezigheid mattie!!quote:Op woensdag 11 november 2009 11:26 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Rond de 630 euro na aftrek van belasting
Nee dat kwam door een ban die ik had, geld had ik binnen enkele dagenquote:Op zaterdag 28 november 2009 02:55 schreef hugecooll het volgende:
Duurde wel lang voor je je geld had
Ja weet nog steeds niet waaromquote:
Ja die vermoeden had ik al een beetje, dat het allemaal antisemitisch was enzoquote:Op zaterdag 28 november 2009 03:03 schreef gniffie het volgende:
Omdat je voor ajax bent en ze zijn hier voor psv
hup ajax
Goh wat een kneus ben je ook, zal 1 van deze dagen wel het bewijs postenquote:Op dinsdag 1 december 2009 13:41 schreef Julian_H het volgende:
Uit het Toto deelnemersregelement:
[ afbeelding ]
Dit houdt in dat je minstens 3 formulieren ingevuld zou moeten hebben om aan die 50 euro inzet te komen.
En aangezien je dit zeker in je verhaaltje zou hebben aangegeven gezien de opschepperige toon moet ik helaas tot de volgende conclusie komen:
FAIL![]()
[ afbeelding ]
Misschien krijgt TS het geld wel niet in 1x maar in 2x de helft...quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:51 schreef Soohr het volgende:
en
de quotering was 29,
naar mijn idee win je dan 50*29 = 1450 bruto,
netto = 1029.50 netto
Dan krijgt ie dus alsnog de volle 100%quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:06 schreef Cybey het volgende:
[..]
Misschien krijgt TS het geld wel niet in 1x maar in 2x de helft...
je faalt, doe het dan gewoon nu.quote:Op dinsdag 1 december 2009 13:58 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Goh wat een kneus ben je ook, zal 1 van deze dagen wel het bewijs posten
Mensen die aan de echtheid van dit topic twijfelenquote:Op dinsdag 1 december 2009 14:29 schreef morningstorm het volgende:
[..]
je faalt, doe het dan gewoon nu.
hij post het toch, dan wil hij het delen met ons, nou, dan willen wij ook weten of het klopt of niet.quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:31 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Mensen die aan de echtheid van dit topic twijfelen!
Alsof et em iets boeit of mensen op tah intahwebz geloven of ie echt heeft gewonnen ofniet
100% van 980 euro levert wel een beetje weinig op, nietwaar? je bedoelt 980% van 980 euroquote:Op dinsdag 1 december 2009 14:20 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Dan krijgt ie dus alsnog de volle 100%
Dat onderschrift onder je naam doet je geen eer aan. Natuurlijk is 100% van 980 euro, 980 euro. Met jouw berekening zou het ¤9604,- zijn. En zoveel valt er aan Ajax niet te verdienenquote:Op dinsdag 1 december 2009 14:36 schreef Trannellius het volgende:
[..]
100% van 980 euro levert wel een beetje weinig op, nietwaar? je bedoelt 980% van 980 euro
Uh, ik weet niet wat jij ooit geleerd hebt? een procent wil zzeggen 1 deel van de hoofdsom in de basiseenheid. dus, om alles van 980 euro te krijgen, tel je 980%quote:Op dinsdag 1 december 2009 16:14 schreef adwin het volgende:
[..]
Dat onderschrift onder je naam doet je geen eer aan. Natuurlijk is 100% van 980 euro, 980 euro. Met jouw berekening zou het ¤9604,- zijn. En zoveel valt er aan Ajax niet te verdienen
quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:35 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Zal wel een screen maken van mijn bankrekening als het binnen is
HELDquote:Op dinsdag 1 december 2009 16:21 schreef Trannellius het volgende:
[..]
Uh, ik weet niet wat jij ooit geleerd hebt? een procent wil zzeggen 1 deel van de hoofdsom in de basiseenheid. dus, om alles van 980 euro te krijgen, tel je 980%
je FAILt inderdaad,quote:Op dinsdag 1 december 2009 13:41 schreef Julian_H het volgende:
Uit het Toto deelnemersregelement:
[ afbeelding ]
Dit houdt in dat je minstens 3 formulieren ingevuld zou moeten hebben om aan die 50 euro inzet te komen.
En aangezien je dit zeker in je verhaaltje zou hebben aangegeven gezien de opschepperige toon moet ik helaas tot de volgende conclusie komen:
FAIL![]()
[ afbeelding ]
Dit dusquote:Op dinsdag 1 december 2009 17:21 schreef Soohr het volgende:
[..]
je FAILt inderdaad,
Op internet is de maximum inleg 22 euro,
echter bij de sigarenboer op de hoek is er geen max.
De sigarenboer moet alleen wel in gaten houden of een klant niet gokverslaafd raakt.
Het is echt, maar er zijn sukkeltjes die je het blijkbaar misgunnenquote:Op dinsdag 1 december 2009 23:51 schreef Catch22- het volgende:
mag toch lijen dat het echt is...
als je een correcte voorspelling doet (en helemaal met zo'n 'aparte' uitslag) en daar geen geld op hebt gezet voel je je daar zo lullig over dat je er nooit meer aan wil denken
geld al binnen ajaxpauper?quote:Op dinsdag 1 december 2009 23:52 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Het is echt, maar er zijn sukkeltjes die je het blijkbaar misgunnen
Ja 3 weken terug al, kan je ook terug lezen in dit topic, kon zelf niet posten vanwege een banquote:
Screenshot van de overboeking? Want dan ga ik ook maar eens inzetten bij de lokale sigarenboerquote:Op dinsdag 1 december 2009 23:58 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja 3 weken terug al, kan je ook terug lezen in dit topic, kon zelf niet posten vanwege een ban
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 19 januari 2007 05:02 schreef RottePeer het volgende:
je bent zelf een slechte kaolo-kloon boeler. pitoes smoken is da shizznit
met je homo-ass poppetje met make-up op z'n wangen
quote:Op woensdag 2 december 2009 00:08 schreef L-IS het volgende:
[..]
Screenshot van de overboeking? Want dan ga ik ook maar eens inzetten bij de lokale sigarenboerScreenshot zal ik 1 van deze dagen echt ff postenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
"hij wil et delen met ons"quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:32 schreef morningstorm het volgende:
[..]
hij post het toch, dan wil hij het delen met ons, nou, dan willen wij ook weten of het klopt of niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |