abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74341079
Karin, he wat naar. Aan de andere kant heb je nu wel een verklaring voor zijn onrust. Hopelijk gaat hij gauw baat hebben bij de behandeling

Stiemie, kleine stapjes vooruit goed zeg!
Lekker als je meisje zich zichtbaar beter voelt!

Ca.ra, die Thomas heeft het door !

Linda, lekker babymassage.

FTA, ik had een pakje Friso 1 standaard gehaald, omdat ze daar kleine pakjes van hadden. En dat gaat goed, dus dat geven we nu. Iris slaapt niet langer op de kv helaas, maar ik kan in elk geval op tijd naar bed nu en dan doet lief die late voeding... We hebben 120ml aangeboden en dat ging niet helemaal op de eerste keren. Inmiddels krijgt ze overdag 120 en 's avonds 150, maar daar liet ze gister ook iets van 30-40ml van over begreep ik van lief.
Ik denk dat het een kwestie is van uitproberen.
Fake it till you make it...
pi_74341101
RolRoy knap hoor en dan ook gelijk van rug naar buik, volgens mij is dat best moeilijk. Iris doet alleen van buik naar rug (hoofd ver genoeg optillen en naar achter gooien dan ga je wel).
Fake it till you make it...
pi_74341173
Roy al aan de rol En Iris ook!
Timo tilt zijn hoofd nog niet eens echt op als hij op zn buik ligt? Ja heel eventjes doet hij het en dan legt hij zn hoofd weer neer en gaat liggen brabbelen.. vanaf wanneer is dat iets om je zorgen over te maken eigenlijk?
pi_74341254
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 08:28 schreef Linda2205 het volgende:
Ca.ra! Het bestaat dus?! Doen alle 17-9 kindjes dat na een tijdje?
Linda, ik durf het bijna niet te zeggen, maar Driekus lijkt het ook ontdekt te hebben. Gisteren geslapen van half 1 tot zes en vandaag zelfs van twaalf tot half zeven. Hij was alleen effe wakker vannacht omdat ie last had van zijn voeding of het slijm van zijn verkoudheid. Effe laten boeren en toen het bedje weer in. Maar, Driekus slaapt dan ook amper overdag. Hij ligt nou nog te maffen, maar kan goed zijn dat ie dan pas vanavond weer slaapt. Hij vind het veel te leuk om rond te kijken.
Karin, hopelijk helpt de behandeling snel. Bij het kindje van mijn nichtje waren ze er met een paar behandelingen klaar mee.
Stiemie, hopelijk zet Esmee de stijgende lijn door!
Bar, slim om het op video te zetten, kunnen ze zelf zien wat er gebeurt.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_74341317
Nijna, Driekus dronk ook geen hele flesjes toen we net begonnen waren met de fles. Inmiddels is dat over en gaan er hele flessen in. En nou beginnen we ook te merken dat ie het op fv veel langer volhoudt dan op bv. MIsschien is het een kwestie van wennen?
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  dinsdag 3 november 2009 @ 09:55:19 #161
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74341357
chan ik heb me daar nooit druk om gemaakt de ontwikkelingen van thijs en nu bij roy ook niet, elk kind doet het op zijn mannier en op eigen tempo.
thijs was een trage zeg maar en vond het allemaal wel prima, lopen kon hij wel maar deed hij niet, hij kroop liever

en roy lijkt me nu al een felle
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74341534
Och jeetje Karin, wat sneu voor je mannetje! Ik hoop dattie snel weer beter in zijn velletje zit!

Hoera voor rollende Roy!

Linda, veel plezier bij de massage!!|

Tess heeft gister niet meer ingebakerd geslapen, alleen nog maar in een slaapzak nog wel met de mouwen vastgespeld anders is het een mepfestijn
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 3 november 2009 @ 10:03:14 #163
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74341588
dat slaan kennen we, roy haalde ik vanmorgen ook bekrast uit z'n bedje
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  dinsdag 3 november 2009 @ 10:04:31 #164
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74341625
Roy, dat moet je toch niet doen jongen! Zonde!

Karin, ik ziet hier gewoon te Getver zeg! Hoe is het vannacht gegaan??
pi_74342070
Oh maar het is ook helemaal niet de bedoeling dat hij er op door gaat slapen hoor Nijna. Het mag natuurlijk wel maar daar doe ik het niet om. Ik ben gewoon een beetje klaar met het volledig bv geven en wil nu langzaam gaan overstappen om bv en fv samen. Hij is volgende week 4 maanden.

Vraagje voor de mama's van de kindjes die ongeveer net zo oud zijn als Finn: Zijn die van jullie ook zo gefixeerd op jullie eten? Finn wordt helemaal wild als hij mij/ons ziet eten en het lijkt wel alsof hij ook al wat wil. Ik heb soms echt het idee dat hij toe is aan iets anders dan melk.

Roy aan het rollen van de rug naar de buik! Knap hoor!
  dinsdag 3 november 2009 @ 10:27:48 #166
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74342172
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 10:24 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:

Vraagje voor de mama's van de kindjes die ongeveer net zo oud zijn als Finn: Zijn die van jullie ook zo gefixeerd op jullie eten? Finn wordt helemaal wild als hij mij/ons ziet eten en het lijkt wel alsof hij ook al wat wil. Ik heb soms echt het idee dat hij toe is aan iets anders dan melk.


En hier zijn we 4,5 maand. Wij mochten van het cb beginnen met hapjes en dat hebben we dus ook gedaan en ze vinden het heerlijk!
pi_74342186
FTA, Tess volgt ook alles wat naar onze monden gaat.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74342233
Zo..ben ik weer...mn vriendinnetje heeft haar kindje gemasseerd en ik heb met Lotte zitten wiebelen, die was alleen maar aan het huilen. Het was toch een beetje te vroeg voor ons geloof ik

Ze slaapt tegenwoordig zo tegen een uur of 10 in (vandaag tot half 3 ), dan verschoon ik d'r. Eerst voedde ik dr altijd zittend, maar nu doe ik het liggend, wat is dat relaxed zeg! Aanleggen, licht uit en verder slapen! Ik merk wel dat ze de 2e keer dat ze komt minder drinkt, want dan komt ze na 1.5u meestal alweer. Maar ook zij slaapt er beter van, want na de voeding valt ze gewoon in slaap (denk ik tenminste, ik slaap dan alweer ). Heeft ze er toch baat bij, niet 3 kwartier in het licht te liggen!

Roy, wat goed dat je rolt jongen! En al hele verhalen! Bar, ik hoop dat ze wat hebben aan het filmpje! voor jou!

Gaan jullie Sinterklaas vieren met jullie beebjes (in geval van eerste kindje)?
Lotte!
Noah!
pi_74342273
Bij ons kijkt hij wel, maar hij doet nog geen haphap met zijn mond ofzo. Dat hoorde ik van Fruppel, geloof ik, dat Danique dat echt zo deed.
Hij kijkt eigenlijk hetzelfde als wanneer hij uit het raam kijkt of op straat naar mensen kijkt, geinteresseerd maar nog niet wetend wat hij er mee moet.
Wij wachten tot 6 maanden, met bijvoeden.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74342338
Mikoxx ik denk dat wij eind van de maand ook eens gaan kijken of Finn misschien iets van een fuithapje wil. Dan is hij ook 4,5 maand en is hij ook wat gewend aan af en toe een fles.

Oeke Finn is denk ik wel wat meer geinteresseerd dan in eten, hij probeert echt het eten van mijn bord te pakken als hij op schoot zit en laatst wilde hij mijn boterham in zijn mond duwen.

Linda lekker is dat he liggend voeden! Ik doe dat 's nachts altijd en ik val dan inderdaad ook al in slaap als Finn nog ligt te slapen!

Wij gaan wel sinterklaas vieren Linda. Niet bijzonder uitgebreid ofzo maar met in ieder geval mijn moeder en een paar kadootjes
pi_74342574
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 10:34 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Mikoxx ik denk dat wij eind van de maand ook eens gaan kijken of Finn misschien iets van een fuithapje wil. Dan is hij ook 4,5 maand en is hij ook wat gewend aan af en toe een fles.

Oeke Finn is denk ik wel wat meer geinteresseerd dan in eten, hij probeert echt het eten van mijn bord te pakken als hij op schoot zit en laatst wilde hij mijn boterham in zijn mond duwen.

Linda lekker is dat he liggend voeden! Ik doe dat 's nachts altijd en ik val dan inderdaad ook al in slaap als Finn nog ligt te slapen!

Wij gaan wel sinterklaas vieren Linda. Niet bijzonder uitgebreid ofzo maar met in ieder geval mijn moeder en een paar kadootjes
Flower ti amo wij zijn ongeveer met 4 maanden begonnen overdag op het kdv een fles kunstvoeding te laten geven omdat ik niet genoeg kolfde en me niet te veel wilde stressen. Ons cb adviseerde ons Biobimlac voeding, ze zeiden dat dat net zo goed is als hypoallergene voeding. Het is in ieder geval een biologisch geproduceerde babyvoeding. Onze zoon accepteerde dat gelijk heel goed. De voeding is dan alleen bij natuurwinkels te verkrijgen.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_74342603
Hihi, dat klinkt een beetje als dat Ko nu ook alles in zijn mond stopt, vooral onze vingers en vanochtend mijn lief zijn neus, verdwijnen in zijn mond!

Wij gaan ook Sinterklaas vieren, met Ko zijn achternichtje, die is een jaar ouder!

Stoer hoor Bar rollen! En dat kletsen, ik kan me voorstellen dat je dat gemist hebt. Zo lief vind ik.
Zielig van het spugen!
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  dinsdag 3 november 2009 @ 10:47:25 #173
35189 Troel
scherp en bot
pi_74342670
Ah, een splitsing, ik vind het nu al prettig. Geloof dat ik toen ik nog met Ruben hier zat al een keer opgemerkt had dat het verschil zo groot is tussen de net-baby's en de bijna-dreumesen

Hier een slapend mannetje in de draagdoek, hij is heel erg aanhankelijk vandaag en wil het liefst de hele dag aan de borst liggen. Dat is hem vannacht redelijk gelukt, aangezien ik in slaap was gevallen
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_74343448
FTA, ik wilde je gewoon geen valse hoop geven, vandaar dat ik het ff zei ... Succes met de overstap!
Fake it till you make it...
pi_74343585
De hoop op opnieuw doorslapen heb ik al laten varen haha

Bedankt voor de tip Tinuviel ik ga eens kijken!
  dinsdag 3 november 2009 @ 11:52:44 #176
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74344579
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 10:01 schreef Vicky het volgende:


Tess heeft gister niet meer ingebakerd geslapen, alleen nog maar in een slaapzak nog wel met de mouwen vastgespeld anders is het een mepfestijn
Vind je dat niet eng?
ik krijg van die beelden voor me van losrakende veiligheidspelden

Hoe gaat het trouwens nu met Tess beetje opgeknapt alweer?
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74344840
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 11:52 schreef _Bar_ het volgende:

[..]

Vind je dat niet eng?
ik krijg van die beelden voor me van losrakende veiligheidspelden

Hoe gaat het trouwens nu met Tess beetje opgeknapt alweer?
nee, ik heb van die beveiligde veiligheidsspelden, waarvan je de kop naar benedn moet drukken.

Tess zit duidelijk niet lekker in haar velletje. Temp was weer opgelopen van 36,7 naar 37,8, ze spuugt meer, hoest zich de krampen en is erg hangerig.
Morgenhebben we weer contact met de huisarts.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 3 november 2009 @ 12:10:19 #178
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74345103
sneu is dat.
sterkte ermee !
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74345242
Fijn dat het beter gaat, Stiem! En dat jullie kleine meisje ook echt beter in d'r velletje lijkt te zitten. Ik duim voor jullie dat de stijgende lijn zich doorzet!

Thomas en Driekus slapen ook lekker door! Lente krijgt ''s avonds rond 18:00 uur de borst en dan gaat ze om 19:30 uur in bad. Dan geef ik 'r nog een welterustenslokje en dan slaapt ze ook tot zeker 02:00 s nachts door. Heerlijk! 's Ochtends komt ze dan weer rond een uur of 06:00/07:00.

Arme Tess, sterkte Vick!

Zo, ik ga het madammeke in de doek hijsen en me met hond de kou in begeven. Brr!
  dinsdag 3 november 2009 @ 12:39:30 #180
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74345921
uhmm voor de dames die nu bv met fv combineren hebben jullie dat op eigen houtje gedaan of in overleg met cb/ha?

en welke voeding word dan geadviseerd?

zit hier nu na overleg ha beetje in dubio, of combineren of alles afkolven en dat in flesjes geven
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  dinsdag 3 november 2009 @ 12:41:40 #181
35189 Troel
scherp en bot
pi_74345997
Bar, alles afkolven zou ik zelf afraden. Het is echt ontzettend veel werk en het is haast niet te doen als er een regeldag aankomt, daarnaast gaat je productie er echt van omlaag als je niet ook gewoon voedt. Een baby drinkt gewoon beter dan een kolf Ik zou voor deels flesvoeding, deels borstvoeding live uit de borst gaan en kolven indien nodig. Hier is mij overigens geadviseerd om altijd gewoon de Hypoallergeen voeding te gebruiken.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 3 november 2009 @ 12:46:00 #182
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74346151
dat het veel werk is ben ik me van bewust daarom in dubio.
maar roy krijgt last van drinken uit borst, uit de fles gaat alles prima en heb ik een blije baby.
de ochtend/avond voeding kan ik zo blijven geven omdat die altijd nog goed gaan.
eigenlijk wil ik er ook niet mee stoppen.
of het moet daadwerkelijk minderen/overgaan met 3 maand, dan houd ik het nog wel even uit.

moeilijk....
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74346513
Bar, deels op eigen houtje. Toen ik besloot dat ik de bv verder af wilde bouwen heb ik contact gehad met het CB. En die zeiden dat we gewoon konden blijven geven wat we al gaven. Mirte heeft ook de standaard voeding gehad (en later comfort) en dat ging ook prima.
Lastige keuze hoor, succes met overwegen/afwegen en knopen doorhakken.
Fake it till you make it...
pi_74346822
Poeh ja lastig lijkt me Bar, maar wat fijn om te lezen dat Roy een veel blijere baby is! En ook nog eens rollen! wat een feest!

En dan die doorslapertjes! super zeg!

Gisteravond lag Lars nog een poos in de kinderwagen te slapen, op een gegeven moment hoor ik geluidjes, ga kijken....ligt meneertje met open oogjes te "kletsen" ! Dat kennen we helemaal niet van Lars, wakker=huilen.
Vannacht ging het ook goed, we konden hem zelfs wakker wegleggen en daarna viel hij zo in slaap. We hebben nu wel een nachtlampje aan op zijn kamer, als je het licht uitdoet gaat hij huilen...mijn kleine vriendje is bang in het donker!
Vanmorgen na de fles lag hij naast me in bed, mooi heen en weer te kijken, en big smilies voor mama en papa. Wat doet dat je goed!
Op het moment dat je bij de osteopaat bent vraag je je werkelijk af of je er wel goed aan doet, maar als ik zie hoe Lars nu al lekkerder in zijn velletje zit dan was dat het wel waard!
Hij is steeds aan het heen en weer kijken, echt fijn dat dat weer kan zonder pijn!
Ik verwacht dat we nog wel een paar keer met hem heen moeten hoor, maar ik ben tot nu toe hoopvol!!!!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_74347958
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 10:47 schreef Troel het volgende:
... en wil het liefst de hele dag aan de borst liggen. Dat is hem vannacht redelijk gelukt, aangezien ik in slaap was gevallen
eeks, ik heb steeds wanneer ik 's nachts wakker wordt van geluidjes van Niels dat ik denk dat hij nog bij mij in bed ligt en dan schrik ik me het apelazarus.

De intakemevrouw van het consultatiebureau is net geweest. Alles lijkt goed met Niels, hij is al over zijn geboortegewicht. Zijn naveltje vertoonde wat wildgroei dus dat heeft ze aangestipt met zilvernitraat. Het enige waar ze niet over uit zijn wat het is, is nog steeds zijn ademhaling. Die blijft te snel en hij blijft zijn ribbenkast best wel intrekken. Vooral ML maakt zich hier flink druk om omdat het kan duiden op bijvoorbeeld een hartruisje, maar in het ziekenhuis is hij 3 keer nagekeken door een kinderarts en die kon niets vinden.
Niels is een enorm driftkikkertje, hij gaat echt schelden wanneer hij de tepel niet snel genoeg te pakken heeft, de melk niet snel genoeg toeschiet, de melk te snel toeschiet, er een boertje dwarszit
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_74348137
Karin wat heerlijk om te horen! kletsende babies zijn gewoon zo

Ik plof hier even neer. Net spitsuur gehad met Linde die na peuterdans was geweest met mijn moeder en die een boterham moest eten en Esmee besloot dat dat een mooi moment was voor een enoooorme poepluier en een fles. Whoei ben blij dat mijn hele kinderschare nu op bed ligt. Is toch wel even wennen zo. Door het gehuil van Esmee is er hier totaal nog geen handigheid in gekomen om mijn 2 meisjes handig te combineren.

En nu maar duimen dat ze allebei even lekker lang gaan slapen Over een half uurtje komen mijn schoonouders langs om eventueel ook wat bij te springen als het niet zou lukken, maar zoals het nu gaat, ben ik al zo blij. Linde kletst steeds tegen Esmee en die gaat dan weer geluidjes terug maken. En net voor het slapen gaan zei Linde: als Esmee groot is, zijn wij vriendjes
pi_74348141
Karin, wat fijn van Lars! Dat geeft je vast veel moed ja.
Bar, ik heb het combineren van fv en bv in overleg met de huisarts gedaan. We hadden nog friso staan, dat hypoallergeen spul. Daarna ben ik overgestapt op nutrilon en dan ook weer hypo-allergeen. De huisarts gaf toen als tip om iig dat hypoallergeen te pakken en welk merk maakt dan verder niet uit. Maar onze Driekus is er ook heel makkelijk in, die lust alles lijkt wel. Alles kolven lijkt me geen optie, ik heb even geprobeerd om 1 voeding te kolven, maar dat was hier geen optie, kolven werkt niet echt bij mij.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  dinsdag 3 november 2009 @ 13:50:28 #188
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74348257
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 13:42 schreef Twinkly het volgende:

[..]

Niels is een enorm driftkikkertje, hij gaat echt schelden wanneer hij de tepel niet snel genoeg te pakken heeft, de melk niet snel genoeg toeschiet, de melk te snel toeschiet, er een boertje dwarszit
pi_74348295
Karin wat fijn joh .

Twinkly, hihi Niels met temperament .

Stiemie . Ook lekker om ze even tegelijk op bed te hebben.
Fake it till you make it...
  dinsdag 3 november 2009 @ 13:53:48 #190
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74348377
bel wel even met de wijkverpleegkundige.

want wil toch wel een keuze gaan maken, vooral ook omdat het gewoon opvalt dat zodra het uit een flesje komt het wel goed/beter lijkt te gaan.

gister en vandaag de hele dag bv uit borst en heb gewoon weer een ontevreden huilende roy
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  dinsdag 3 november 2009 @ 13:54:24 #191
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74348400
Twinkel wat klink je gelukkig

en kleine driftkikkertjes zijn nog veel schattiger
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74348576
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 13:47 schreef Stiemie het volgende:
Linde kletst steeds tegen Esmee en die gaat dan weer geluidjes terug maken. En net voor het slapen gaan zei Linde: als Esmee groot is, zijn wij vriendjes
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_74349118
oooh Huup, ik dacht jou idee te pikken met de handjes en voetjes met verf. Geen goed idee!!!! Een grote kliederboel alles onder de verf, maar Finn heeft nu wel zijn eerste kunstwerk gemaakt
pi_74349970
FTA, wat deed je anders dan Huup? Dan kan ik vast van jouw fouten leren, Driekus moet deze week zijn eerste kunstwerk produceren voor mijn moeders verjaardag.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_74350227
Ik was zo naief te denken dat hij wel zou meewerken Ik had het in zijn slaap moeten doen
pi_74350406
pics or it didn't happen
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  dinsdag 3 november 2009 @ 14:54:44 #197
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74350600
heb je er foto's van FTA
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74350677


Kind en vloer zijn inmiddels alweer schoon Ik zat zelf ook onder de verf en heb er niet aan gedacht om de camera te pakken.
  dinsdag 3 november 2009 @ 15:01:00 #199
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74350844
geen foto's van vloer en kind

Zo na een goed gesprek en na een kort bezoek van de wijkverpleegkundige besloten om te gaan combineren.
ze vond het ook echt sneu om roy zo overstuur te zien.
ze heeft nog even gekeken of hij wel goed aanlegde, maar daar was niks op aan te merken, verder dronk hij ook normaal dus daar kon ook het probleem niet zijn.

Ze kon zich ook goed voorstellen dat wij er doorheen zitten qua huilgedrag van Roy.
Bouwen heel langzaam af omdat ik nog geen zin heb om de bv al helemaal op te geven.

maar we gaan nu voor een blije baby Roy dat is het voornaamste.
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74351022
fta dat is geld waard later

goedzo bar!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  dinsdag 3 november 2009 @ 15:07:56 #201
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74351078
Hoe is het met Lars Karin?
nog last van de osteophaat?
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74351144
oooooh FTA hahaha
daarom was ik zo blij dat ik op tijd bedacht had om een voetje te doen ipv handjes. Omdat ze tegenwoordig alles wat voorbij komt in dr mond stopt maar dr voetjes heeft ze nog niet ontdekt, dus dat leek me het veiligst

maar wel tof zo op het lijstje ik krijg ineens een goed idee voor een kerstkado voor de opa's en oma's

ik ben zo trots op mn brabbelkontje ze brabbelt zo lekker tegen dr eigen knuistjes ook echt hahaha. Het ziet er echt heel maf uit. *knuistje komt voorbij zwaaien, kijkt naar knuistje* brabbelbrabbelbrabbel *haaaap knuistje in mond* zo schattig!
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74351245
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 15:07 schreef _Bar_ het volgende:
Hoe is het met Lars Karin?
nog last van de osteophaat?
volgens mij zit er nu weer wat anders vast poep
verder gaat het wel beter. we zijn er nog niet, maar hij huilt veel minder

en nu heeft hij spruw
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_74351258
Oh wat naar Karin, maar wel ''fijn'' dat de oorzaak/pijn die Lars heeft nu een naam heeft gekregen. Wat vreselijk machteloos moeten jullie je voelen om hem zo te zien huilen van de pijn.
Ken het een beetje uit mn omgeving, collegaatje met een zoontje die ook Kiss had waren echt de wanhoop nabij soms, zoals jij ook al omschreef: wakker=huilen/gillen van pijn.
Zij hebben heel veel baat gehad bij de osteopaat bezoekjes.
Sterkte ermee en hopelijk heeft jullie kleine man gauw minder pijn
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_74351341
Wat klinkt dat al als een enorme verbetering Karin! Fijn zeg!

Bar, als afbouwen van de borstvoeding beter is voor jou en Roy dan moet je dat gewoon doen. Als Roy zich lekkerder voelt dan heb jij daar weer profijt van en zijn jullie beide beter te pas
pi_74351669
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 15:10 schreef huuphuup het volgende:


maar wel tof zo op het lijstje ik krijg ineens een goed idee voor een kerstkado voor de opa's en oma's
die doeken zijn nu bij de xenos in de aanbieding 3 voor 3 euro
pi_74351951
action heeft ze ook wel heul goedkoop

ook leuk: een gipsafdrukje
bakje met zand, beetje water erbij, voetje erin drukken, voetje eruit (duh) gips erin gieten
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_74352032
Zo'n setje hebben wij ook kado gekregen van mijn schoonzusje Karin! Lijkt me inderdaad ook erg leuk, maar ik heb haar gezegd dat ze het zelf mag doen Er staat in de beschrijving dat je om de vorm te maken (wat jij dus zegt met zand en water) je het handje/voetje 3-5 minuten erin moet laten ik wens haar veel succes
pi_74352139
die heb ik hier ook geprobeerd..dat lukt echt nooit!
met zand is het erin en eruit. de afdruk blijft dan staan
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_74353759
oh die gipsafdrukjes
ik wil er nog steeds een maken! Moet k snel zijn voor mijn platvoetje niet meer in het bakje past bij een tweede kindje wil ik zoiets denk ik in de kraamweek al maken, lijkt me zo leuk heb er nu stiekem best spijt van dat we dat niet gedaan hebben nu, ik was het aanvankelijk wel van plan nmlk.

Trouwens, wanneer krijgt je kindje een bewustzijn van het fenomeen "Zelf" dus zeg maar dat het in de spiegel kijkt en snapt dat ie naar zichzelf kijkt? Ik heb al een paar keer met mn dame voor de spiegel gestaan voor de grap en een week of twee geleden was alleen nog maar breeduit naar mij aan het lachen want mij herkende ze wel. Dat andere kindje op mama's arm negeerde ze maar
Nu was ze ook breed naar zichzelf aan het lachen. Herkent ze dan zichzelf een klein beetje? of denkt ze gewoon dat ze naar een ander kindje lacht? (ik denk zelf het laatste nmlk)
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74354154
Huup, ik vond het wel een leuke vraag, ik vroeg het mezelf ook al af. Ik vond dit:

Op welke leeftijd krijgen baby's een identiteitsbesef?

Een moeilijke vraag. Vast staat dat het kind rond zijn tweede zichzelf begint te herkennen in de spiegel. Het gaat hier echter om een geleidelijk proces.

Rond vier maanden bekijkt de baby zichzelf met veel plezier in de spiegel en gesticuleert het ook graag. Hij zou zich echter op dezelfde manier gedragen tegenover een ander kind. Maar als zijn moeder achter hem gaat staan, herkent hij haar perfect. In die periode is hij zich dan ook volop aan het ontwikkelen. Rond zeven of acht maanden groeit zijn belangstelling voor spiegels. Op die leeftijd heeft hij al zijn lichaam verkend met zijn handen of zijn mond, en kan hij vertrouwde gezichten onderscheiden van onbekende gezichten. Maar er is nog meer: hij begint tegen zijn spiegelbeeld te praten en grimassen te maken. Op die manier ontwikkelt hij geleidelijk zijn zelfbewustzijn.
Rond 12 à 18 maanden stelt hij tot zijn verbazing vast dat de bewegingen die hij ziet in de spiegel, zijn eigen bewegingen perfect imiteren. Hij speelt met zijn handen en gaat naar zijn spiegelbeeld toe, zonder echt te beseffen dat híj het is. Na 18 maanden merkt hij dat het beeld het aangereikte voorwerp niet vastneemt. Hij kan daar onrustig door worden en vermijden om in de spiegel te kijken.

Sommige ouders beweren dat hun kind zichzelf goed herkent vóór zijn tweede. Maar hoe kunnen ze daar zo zeker van zijn? De specialisten gebruiken daarvoor bepaalde trucs:

als uw baby zichzelf bekijkt in de spiegel, ga dan geruisloos achter hem staan. Draait hij zich om als hij u ziet, dan zit hij in de spiegelfase. Hij heeft begrepen dat het om uw spiegelbeeld gaat, anders zou hij voor zich uit blijven kijken;

breng ongemerkt een vlekje verf aan op zijn voorhoofd en zet hem vervolgens voor een spiegel. Brengt hij zijn hand naar de spiegel om het vlekje aan te raken, dan wijst dit erop dat hij zich nog niet bewust is van zijn spiegelbeeld. Als hij daarentegen zijn voorhoofd aanraakt, dan weet hij dat het om zijn spiegelbeeld gaat.

Aarzel niet om een spiegel in de kinderkamer te hangen: uw baby zal er beslist belangstelling voor krijgen. Kies wel een grote en onbreekbare spiegel, zodat het kind zichzelf volledig kan zien (het beste is om de spiegel zo laag mogelijk te hangen, met de onderkant tegen de grond)

Beetje lange post wel.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74354274
ah tof Oeke!

nog lang niet dus haha dat dacht ik wel, want ze lachte wel naar zichzelf en moest toen weer lachen omdat het kindje in de spiegel ook lachte hahaha gekke muppet
maar wel leuk, kindjes houden van de spiegel dus, dan gaan we lekker vaak voor de spiegel staan
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74354482
Wij staan ook heel vaak voor de spiegel...
Maar soms gaat hij meteen huilen als hij zichzelf ziet, alsof hij dat "contact" op dat moment niet aankan, vaak is hij dan moe of net wakker.

Hij ligt zo lekker te spelen en te kletsen nu.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74354616
Huup, zoiets??

die met klei moet je niet nemen hoor. Dan moet je zo hard op dat voetje of handje drukken. Dat is echt zielig.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74354798
huh? komt die er nou uit?
ik wilde gewoon zo'n simpele kopen, waar zo'n indruk in komt te staan zeg maar. Is dat niks?

Oeke heerlijk is dat he? Dat ze zichzelf zo kunnen vermaken met eigenlijk niets
haha Ko zal dan idd wel net even teveel aan zn hoofd hebben ofzo. Ik merk dat Amélie ook niet altijd op de spiegel zit te wachten. maar als ze zich lijkt te vervelen dan doet een rondje huis + stop bij de spiegel het altijd goed.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74354959
Ziet er mooi uit Vicky!
Misschien ook maar eens gaan doen.

Ik heb wel in de kraamweek foto's van zijn voetje gemaakt:


Maar niet van zijn handje helaas.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  dinsdag 3 november 2009 @ 17:00:01 #217
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74355079
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 15:33 schreef XXXKarinXXX het volgende:

ook leuk: een gipsafdrukje
bakje met zand, beetje water erbij, voetje erin drukken, voetje eruit (duh) gips erin gieten
Dan heb je toch geen afdruk? Of begrijp ik m nu verkeerd? Ik heb nog zo'n setje liggen, ik ga eens even checken. Mij leek t leuk om een handje én een voetje erin te zetten, maar die handjes gaan steeds dicht

Oeke, how sweet!! Zo heb ik in de kraamweek een afdruk op papier gemaakt met lippenstift onder de voetjes (was toen voor vaderdag)
pi_74355093
ja ik heb ook zulke foto's heeft mn zwager gemaakt, van zowel handjes als voetjes. Alleen ik vind het dan weer jammer dat op alle foto's de handen van mn schoonmoeder staan die die voetjes en handjes vasthoudt. Ik had graag foto's gehad van alleen de voetjes/handjes. Maar goed, de afstand naar de camera en weer terug naar kind was nog iets teveel gevraagd voor me toen

ik ben wel blij met deze foto van mn lief en mn meiske
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  dinsdag 3 november 2009 @ 17:01:28 #219
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74355145
Huup.. die is móói!
pi_74355201
Ja ligt er bovenop. Is 3d afdruk.

Die dat je een afdruk krijgt werkte bij ons voor geen meter. Moesten zo hard drukken en dan zag je nog niet veel.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74355215
mooi!

Die van mij, ligt Ko tegen mijn bovenbenen aan en ik lig op bed. De afstand naar de camera was ook miniem. lees: wil jij de camera even aangeven? Dat van die oma handen erbij snap ik.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74355269
Mooi Huup

die afdruk was een uitprobeersel. Hij is nier helemaal goed gelukt.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74355322
Ik vind hem wel tof geworden hoor Vicky, kan ze echt haar eigen handen vergelijken als ze 18 is.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74355346
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 16:51 schreef huuphuup het volgende:
huh? komt die er nou uit?
ik wilde gewoon zo'n simpele kopen, waar zo'n indruk in komt te staan zeg maar. Is dat niks?

Oeke heerlijk is dat he? Dat ze zichzelf zo kunnen vermaken met eigenlijk niets
haha Ko zal dan idd wel net even teveel aan zn hoofd hebben ofzo. Ik merk dat Amélie ook niet altijd op de spiegel zit te wachten. maar als ze zich lijkt te vervelen dan doet een rondje huis + stop bij de spiegel het altijd goed.
*inbreekt*

heb ik afgelopen week gedaan in 2 van die blikjes met klei, dan moet je je kindje bijna aanstampen, dus dat werkte hier niet. Die van Amber is mooi man waar koopt u dat ?
pi_74355422
Oh ja, zo lief van die gerimpelde net geboren babyvoetjes!

En nog een handje


Wij hebben wel zo´n klei afdruk dingetje gebruikt trouwens. Met het handje lukte dat idd niet, maar met het voetje ging het op zich wel. Alleen is de afdruk (eh indruk, hoe noem je dat??) niet zo diep geworden. Maar vind het toch wel heel schattig geworden. Heb er ff geen foto van bij de hand.

Ooh ik lees en typ echt te langzaam.
Huup die foto van jou is ook lief zeg!!
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_74355444
Volgens mij uit een winkeltje in de straat. Ze hebben ze volgens mij ook bij Action maar dat weet ik niet zeker.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74355518
ik vind hem juist wel tof Vicky!
zoiets zie je eigenlijk niet zo vaak. Meestal zijn het van die indrukken zeg maar, daarom moest ik ook even twee keer kijken

Oeke ik wil happen in dat voetje van Ko echt, die rimpeltjes ook <3
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74355577
oh Tessie
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74355730
Tessie, wat een heerlijke foto's!

Die rimpeltjes he? Ik was echt oprecht een beetje verdrietig toen ik besefte dat ze weg waren. Ik miste ze gewoon.

KD, je box is weer 100% vol.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74356148
Die voetjes en handjes zijn
Ik heb er ook 3:



♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74356270
oh die laatste
net of ze heel sjiek iets vastpakt
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74356324
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 17:33 schreef huuphuup het volgende:
oh die laatste
net of ze heel sjiek iets vastpakt
als ze dronk stak ze ook steeds dat pinkje omhoog. Daar moest de kraam zo om lachen. Dan zei ze: kijk, onze majesteit is er ook weer
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74356442
link naar die 3D handjes/voetjes
is van 3D HappyHands, 19,95
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74356563
Wat lief Vicky! Zijn van koningin Tess toch?
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74356684
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 17:40 schreef oeke het volgende:
Wat lief Vicky! Zijn van koningin Tess toch?
ja, deze zijn van Tess.
Geen idee of ik ze van Amber ook heb eigenlijk.

Ik ga een klein meisje een flesje geven
Tot later
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74358065
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 17:00 schreef huuphuup het volgende:
ja ik heb ook zulke foto's heeft mn zwager gemaakt, van zowel handjes als voetjes. Alleen ik vind het dan weer jammer dat op alle foto's de handen van mn schoonmoeder staan die die voetjes en handjes vasthoudt. Ik had graag foto's gehad van alleen de voetjes/handjes. Maar goed, de afstand naar de camera en weer terug naar kind was nog iets teveel gevraagd voor me toen

ik ben wel blij met deze foto van mn lief en mn meiske
[ afbeelding ]
Ik dacht al, wat heeft je schoonmoeder behaarde armen!

Mooie foto!
pi_74358286
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 18:31 schreef Ssserpente het volgende:

[..]

Ik dacht al, wat heeft je schoonmoeder behaarde armen!

Mooie foto!
hahahahaha
oooh laat het haar maar niet horen
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74362394
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 18:31 schreef Ssserpente het volgende:

[..]

Ik dacht al, wat heeft je schoonmoeder behaarde armen!

Dat zat ik me hier net ook te bedenken

Lief zeg al die ieniemienie handjes en voetjes
pi_74362827
Vicky, dat pinkje omhoog deed Iris ook .
Fake it till you make it...
pi_74364492
Leuk al die voetjes....!


Mikoxx, heb je ze nooit zien hangen in de gang hier? Een handje en een voetje van Meike.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  woensdag 4 november 2009 @ 07:56:36 #241
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_74374216
Heb echt veels te lang niet gepost of mee kunnen lezen echt schandalig, de kinderen zijn bijna een half jaar en de laatste weken heb ik het pas echt druk met ze.

Heb nog niet terug kunnen lezen maar begreep wel dat het topic nu gesplitst is, dus moet alweer bijna gaan verhuizen naar het volgende topic.

Afgelopen maandag naar CB geweest, ze zijn weer volledig goed gekeurd.
Ze wogen allebei ruim 7,5 kilo en waren 67 cm lang. Niks meer terug te zien zij de arts van het feit dat ze prematuur waren. Schrok me rot dat ze al zo lang waren had het natuurlijk wel al aan de kleding gemerkt maar ze zijn gewoon 20cm gegroeid in 5 1/2 mnd . Had vergeleken met M. en die was met 5 1/2 maand net zo zwaar als R en V nu ook zijn alleen begon hij 1 1/2 kilo zwaarder. :S

Gaan nu groente en fruit geven. Fruit vinden ze heerlijk, maar groenten moeten ze nog niet veel van hebben. Wel grappig om die vertrokken bekkies weer te zien als ze iets nieuws proeven.

De nachten zijn alleen echt kl*te op het moment, pffff wat wen je snel aan doorslapen.
Slokslag 4 uur zijn ze wakker, en vallen dan alleen nog bij ons in bed in slaap en dan tot half 6 en dan is het playtime.

En we hebben ook weer iets raars, V. heeft een blaar op zijn billen precies waar het randje van zijn luier zit, hij is zo bewegelijk met zijn benen dat het gewoon nu helemaal kapot is gegaan, zoooo zielig als die dan moet plassen of poepen, krijsen van de pijn. Hoop dat het snel over is.

Alleen vrijdag nog werken, en dan gaan we het hoge noorden van ons landje is opzoeken voor 2 weekjes. HEERLIJK, echt zin in, elke dag lekker zwemmen met de kids en alleen maar leuke dingen doen. De opa's en oma's gaan ook elk een klein weekje mee, dus ik en lief kunnen ook eens lekker bijslapen en een keertje samen eten.
pi_74375916
Dat klinkt als een heerlijk vooruitzicht MamaNik!

Finn heeft iets nieuws uitgevonden. Als ik hem aan het verschonen ben en zijn sokken uit het gedaan dan zet hij zijn hakken in het aankleedkussen en wurmt zichzelf omhoog. Als ik dan vraag waar hij mee bezig is krijg ik een stralende glimlach
pi_74376208
Lekker Mamanik, er even tussenuit

Finn je moet jezelf niet helemaal van het kussen afwurmen hoor

Ik wil ook graag een afdruk gaan maken van Timo zijn handjes/voetjes binnenkort, manlief is binnenkort jarig en hij moet natuurlijk ook een cadeautje van zn zoon krijgen
pi_74377222
Wet van Fok he...
Driekus kwam vannacht echt stipt om de vier uur. En waar ik nog dacht aan krampjes werd al snel duidelijk dat het iets heel anders was: Honger! Nou had ie overdag gekloot met drinken en dus heeft ie het lekker vannacht ingehaald. Pfff, fijn voor hem, maar ik heb toch liever dat ie overdag drinkt. Ga em zo maar eens wakker maken, want nu ligt ie natuurlijk prinsheerlijk te slapen.
Hebben jullie kindjes trouwens ook zo'n overduidelijk ochtendhumeur? Ik moet Driekus echt uit zichzelf wakker laten worden want als ik em echt wakker maak, dan is het brullen en boos zijn.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_74377359
Timo is 's ochtends juist altijd heel erg vrolijk, hij laat mijn ochtendhumeur altijd heel snel verdwijnen Maar ik maak hem tot nu toe ook nooit wakker, laat hem altijd zelf wakker worden... Maar als hij straks 's ochtends al naar het KDV moet dan zal ik m wel wakker moeten maken ben ik bang... Geen idee nog hoe hij dat gaat vinden
pi_74377410
ghehe Mef logisch! ik ben ook boos als ik wakker gemaakt wordt
maar nee ik zou het eigenlijk niet weten, ik moet eerlijk zeggen dat ik Amélie gewoon laat liggen tot ze zelf wakker wordt.

Om de vier uur is hier ook regelmatig 's nachts. Maar in de praktijk betekent dat eigenlijk dat ze rond 11 uur of half twaalf ofzo nog een voeding krijgt voor wij gaan slapen, dan om 3 uur 's nachts (soms 4 uur) voor een voeding komt en dan weer rond half 7 of half 8 en wij staan dan meestal maar gewoon gelijk op (na eerst nog een uur ofzo lekker met t dametje in bed getut te hebben ) dus och, uiteindelijk per saldo telt dat om de 4 uur voor mij als 1 keer 's nachts voor een voeding komen als je snapt wat k bedoel.

Ik ging net even kijken bij mn meiske en ze ligt met dr handjes op haar oogjes te slapen hahaha, soort kiekeboe houding ofzo. Gek meiske, t zal wel lekker liggen zo ofzo?
Vannacht trouwens maar een kruik bij haar gelegd, ik vond het toch wel fris en de verwarming is stuk hier. Morgen komen ze weer kijken dus vanavond gaat er weer een kruik bij. Heeft iemand hier ervaring met die electrische kruik van de Hema?
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74377957
Ik laat hem eigenlijk ook altijd zelf wakker worden, maar tja, soms moet je ergens heen en moet ie mee. Dan zit er niets anders op. Gisteren moest ik bijvoorbeeld naar de huisarts, normaal was ie al lang wakker geweest op dat tijdstip, maar nu net niet. En we hebben het ook al eens gehad met het weeguurtje. Of bij overtillen uit box/bed naar maxi cosi.
Ik zal straks trouwens eens een foto plaatsen van onze dwarsligger. Driekus ligt bij voorkeur dwars in zijn hangwieg. Raar kind, in de lengte lijkt me fijner liggen.
En Huup, speelt jouw meisje zelfs in haar slaap nog kiekeboe, fanatiek hoor. En sorry, geen ervaring met die kruik.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_74378016
Kijk wat Leander net deed toen ik toevallig aan het filmen was

Rollen
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_74378286
knappe Leander!!
En wat een leuk kleed!!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  woensdag 4 november 2009 @ 11:38:11 #250
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74379499
Haha, ik zat gisteravond vrolijk in het verkeerde topic te posten
quote:
Op woensdag 4 november 2009 00:06 schreef Kersjes het volgende:
Hai, daar zijn we weer!
Ik heb niet alles teruggelezen maar heb wel begrepen dat het topic nu gespltst is.

We hebben de verhuizing overleefd, zitten nog midden in de dozen en half in elkaar gezette meubels maar het is heel fijn in ons nieuwe huis
Met Toby gaat het geweldig!!
Krampjes zijn zo goed als over en hoewel hij tegenwoordig meerdere keren per dag behoorlijk spuugt lijkt hij er verder niet onder te lijden ofzo. Hij is supervrolijk, lacht veel en produceert er sinds een dag of 2 de allerliefste geluidjes bij
Ik heb hem de afgelopen dagen heel veel gedragen en zo heeft hij de hele onrust van het verhuizen, het wennen aan een nieuwe omgeving en alles wat er verder bij komt kijken het minst heftig ervaren.
Slapen doet hij bij ons in bed, we hebben nu geen ledikant meer op onze slaapkamer staan. In zijn eigen kamer heeft hij overdag al 2 korte hazenslaapjes gedaan in zijn bed maar meestal gaat hij heel hard gillen zodra hij erin gelegd wordt. In ons bed kan hij wel de rust en het vetrouwen vinden om in slaap te vallen als hij moe is maar het lekkerst slaapt hij toch in de draagdoek
Het is zo gezellig met z'n tweetjes en als ik "ons" liedje voor hem zing dan begint hij helemaal te glunderen
.... met gevoel voor drama....
  woensdag 4 november 2009 @ 14:12:29 #251
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_74384606
Wat een lieve kleine baby handjes en voetjes

leander en finn nieuwe truukjes zijn stoer!!!

Kersjes welkom terug en s6 met installeren en genieten van beide zoons

Mamanik veel plezier op vakantie
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_74385593
Leander goedzo!
Fake it till you make it...
pi_74385701
Ik ga zo weer met Tess naar de huisarts. Ze blijft maar hoesten, drinkt met heel veel moeite haar flessen, ze gaan niet leeg terwijl dat een week geleden wel zo was en d'r temp blijf schommelen.

Veelplezier op vakantie Mamanik!
Kersjes, hoe bevalt het verder in he tnieuwe huis?
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74387915
Vicky, wat vervelend dat Tess zo blijft kwakkelen...hopelijk kan de huisarts iets voor jullie doen

Weet iemand of fopspeentjes ook uitgekookt moeten worden?
Lotte!
Noah!
pi_74388162
Fopspeentjes gooien wij dagelijk mee in de vaatwasser. Dat was ook voldoende zei de kraamverzorgster van Linde ooit

Vicky beterschap voor kleine Tess!

Vanmorgen zijn we bij de verloskundige geweest. Hij heeft mijn meisje uitgebreid bewonderd. Raar idee hoor dat ik daar waarschijnlijk nooit meer kom. Daarna even snel met Esmee in de draagdoek geshopt in de geboortewinkel en de kinderboekenwinkel. Leuke decembercadeautjes gekocht! Mocht van mezelf wel even los gaan want ik kreeg vanmorgen bericht van Nuon dat we 561 euro terugkrijgen op de jaarrekening! Hebben die nieuwe thermostaat en spaarlampen zichzelf dus al ruim terugbetaald!
pi_74388829
Wauw Stiemie! Daar kun je idd leuk van shoppen
en wat leuk van je vk ik vond het zo jammer dat ik mn meisje niet mee kon nemen, had haar het liefst ook even geshowed. Misschien laat ik nog wel een berichtje achter in hun gastenboek ofzo.

Vicky beterschap voor Tess. Wat rot zeg!
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74389475
Raar idee he stiemie... ik hoop stiekum dat ik er ooit nog wel één keer naartoe mag..
En wat lekker van dat geld!! Daar mag je idd wel ff lekker van shoppen!

Linda, wij gooien de speentjes regelmatig in de sterilisator.

De ha heeft een ab.kuurtje voorgeschreven. Hij vindt toch wel dat het te lang duurt zo. D'r longen klinken iig schoon en hij hoop dat het ab.kuurtje een zetje geeft.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  woensdag 4 november 2009 @ 16:30:49 #258
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_74389569
Hmmm, mss moeten wij dan ook eens gaan weer?
We hebben vanmorgen geconcludeerd dat Oscar 10 weken oud is en alleen de eerste week en ergens tussendoor 1 weekje niet verkouden geweest is.
Hij hoest niet doorlopend, maar als hij hoest is het echt wel heel naar en we hebben inmiddels aandelen zoutoplossing om zijn neusje maar vrij te maken...

Maar ja, hij heeft geen koorts, drinkt zijn flessen niet altijd helemaal leeg, maar groeit als kool zeg maar dus dan vind ik het weer zozo om te gaan zeg maar...
***
pi_74389620
jeutje BE, das ook al aardig lang.
Tess begint nu ook te rotzooien met d'r flessen. Ze doet er 3x zo lang over en dan istie nog niet leeg.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_74389788
pfoe BE das ook lang zeg!

Ik heb ooit eens iets gelezen over buisjes geloof ik, dat dat heel soms gedaan wordt bij kleine baby's die last hebben van chronische verkoudheid dat zou verband hebben met die buis van eustachius (ofzoiets) omdat die bij baby's veel korter is en in verbinding staat met de neus ofzoiets.
Maar ik weet niet meer waar ik dat gelezen heb
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74389866
Leander rochelt ook eigenlijk al vanaf de eerste week. Gister bij het cb heeft de arts even geluistert en ze zegt dat het echt in de longen zit. Maar hij heeft er geen last van en hoest verder ook niet (vorige week wel even). Ze zei dat het bij Leander waarschijnlijk gewoon bij hem hoorde. Dat ie er straks vanzelf wel overheen groeit. Als hij er last van zou gaan krijgen, dus benauwd of toch heel erg hoesten dan moesten we wel even aan de bel trekken.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  woensdag 4 november 2009 @ 16:38:50 #262
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74389904
Stiemie.. dat is nog eens een fijn cadeautje!

Vicky, beterschap daar. En BE, dat is idd wel lang zeg! Het gaat op dit moment ook wel weer enorm rond geloof ik. We moeten er hier ook aan geloven, beide mannen zijn verkouden, niezen, hoesten en gister had T ook een beetje verhoging. Al twee nachten bijna niet geslapen, ben ook wel een beetje op nu. Voel me zelf ook niet al te fit, maar ja, wat wil je ook. Morgen en vrijdag werken, ben benieuwd hoe dat gaat. Flessen gaan hier gelukkig nog wel goed leeg en de verhoging van T is weer afgezakt, maar ze zijn wel enorm jengelig en slapen steeds kort.
pi_74390084
Wat een zieke kindjes zeg!

Een voor alle snottebellen!
pi_74390420
Lente is trouwens al een paar dagen overdag grotendeels wakker.

's Nachts slaapt ze wel heel veel dus ik denk dat ze het dan inhaalt.

Tussen 20:00 en 22:00 uur krijgt ze haar laatste voeding. Dan 's nachts rond 02:00 nog een keer en 's ochtends rond 06:00/07:00 en rond 10:00 uur.

Tussen deze voedingen door slaapt ze eigenlijk continu.

Maar na de ochtendvoeding van 10:00 uur is ze tot zeker 16:00 uur wakker. Tussendoor slaapt ze dan wel een half uurtje in de doek als ik met de hond wandel. Maar zodra ik 'r dan ik d'r bedje leg is ze weer wakker.

Ze is verder niet huilerig of zo, maar ligt zoet in d'r box of bedje om zich heen te kijken.

Nu ligt ze net te slapen. 'ns Kijken of ik 'r voorzichtig in de doek kan kijgen. De hond moet uit.
pi_74390519
haha Ssserpente zul je altijd zien

hier was dat ook zo van dat slapen Wakkere meisjes!
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_74391144
Wat veel zieke kindjes! Beterschap!

Stiemie, dat is lekker shoppen en zeker daar!

Ssserpente, dat klinkt bekend, zo lang wakker blijven overdag. Dat deed/doet Ko nog steeds.
Daarom merk ik ook dat hij wel van slag is door de brandplek, want hij heeft zojuist wel 4 uur achterelkaar geslapen. Daarnet lag hij bij mij te drinken en te kletsen en te lachen dus het gaat de goede kant op.

oh, nog even mijn post uit de SC van vanochtend herhalen:
quote:
Op woensdag 4 november 2009 10:28 schreef oeke het volgende:
Ik ben zo ontzettend geschrokken vanochtend. Lief had de kachel op turbostand gezet en wilde hem weer uitzetten, met Ko op zijn arm. Toen kwam Ko zijn handje op de kachel.
Brandblaartjes op zijn vingers en meteen naar de dokter gegaan. Zalf gekregen en paracetamol gegeven en nu ligt hij gelukkig te slapen, maar wat moest hij huilen zeg, hartverscheurend.
Ik heb er helemaal pijn van in mijn buik. Mijn mooie jongetje.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  woensdag 4 november 2009 @ 17:16:57 #267
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74391199
Och Oeke, kan me helemaal voorstellen dat je enorm bent geschrokken! Fijn dat je merkt dat het nu een beetje beter gaat. En de plekjes zelf?
pi_74391335
Hij ligt naast me in de box met het hoogste woord en te boksen met zijn rammelding.
Hij heeft 2 grote blaren op wijs en middelvinger die open/zonder velletje zijn, en 2 iets kleinere volle blaren op zijn andere vingertjes.
We hebben zalf gekregen om bacterien ed te doden en straks doe ik weer een paracetamolletje.
Maar hij huilt helemaal niet, is weer ontzettend vrolijk.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74391679
Oeke, wat rot! Vooral voor jou en je lief waarschijnlijk, want Kobus lijkt er weinig last van hebben. Kan me voorstellen dat je er buikpijn van hebt.



Ik verdraaide laatst Lentes voetje (of eigenlijk haar hele been) toen ik 'r in de draagdoek deed. Ze huilde zo hard en keek me zo verdrietig aan dat ik er de hele dag van slag van ben geweest.
pi_74393731
Oeh, Oeke, daar zou ik me ook rot van geschrokken zijn! Gelukkig lijkt Ko zelf er weinig last van te hebben. Zo liep ik laatst met Driekus op de arm net iets te dicht langs het deurkozijn en hij stootte net zijn bolletje, ook zo verschrikt kijken en even huilen. Zo, dan voel je je schuldig zeg.

Hier is het voetje in de verf project geslaagd, ik moet er nog even foto's van maken. En meneer leeft inderdaad op grote voet, 9 cm bij 5 weken! Nou ja, we weten van wie hij het heeft zullen we maar zeggen.

En een voor alle zieke en verkouden kindjes! Driekus doet ook vrolijk mee, maar hij lijkt er weinig last van te hebben, gelukkig.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  Moderator woensdag 4 november 2009 @ 19:58:30 #271
5428 crew  miss_sly
pi_74396932
och oeke, arme Ko En wat zullen jullie idd geschrokken zijn! voor jullie alledrie!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  woensdag 4 november 2009 @ 20:13:24 #272
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_74397499
Ach Oeks! Wat zielig zeg. Geef Ko maar een hele dikke kus van ons. Gelukkig is hij er nog vrolijk onder.

Thomas heeft vandaag vier keer gespuugd, dat is niet volgens de afspraak. Ik kijk het nog een dagje aan, maar als het zo blijft dan moet ik misschien kijken met de huisarts of de dosering Zantac moet worden aangepast. Hij is tenslotte weer twee weken ouder, en dus ook zwaarder geworden.

Ik wil ook een schilderij maken voor de opa's en oma's. Binnenkort maar eens materiaal inslaan
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
  woensdag 4 november 2009 @ 20:40:31 #273
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_74398776
Ow Oeke, wat naar toch... ik krijg er helemaal kippevel van in mijn nek.

Wat ik ook nog zo lastig vind trouwens, de ha zei de vorige keer, toen ik er 2 weken geleden was op aanraden van de fysio, dat het op zich allemaal in orde is zolang je zijn die holte tussen keel en borstkas niet mee ziet trekken met ademhalen. Dat was dus ook niet zo. Maar nu dus wel af en toe, maar ik heb niet het idee dat Oscar heel benauwd is ofzo. Bwuh... lastig gedoe... Ik wil gewoon niet zo'n zeikmoeder zijn die maar steeds voor niks komt, maar ik ben het eig. ook wel zat dat hij zo verkouden is. Hij slaapt daardoor soms heel onrustig en ik schrik me af en toe echt suf zeg maar...
***
pi_74398971
BE als je kindje al zo lang snotterig is, vind ik echt niet dat je voor niks langsgaat hoor Zeker niet als het nog zo'n jong kindje is.
pi_74399030
BE, je bent echt geen zeikmoeder hoor als je wat vaker bij de ha komt!

Oeke, nogmaals een dikke voor jullie!

Ik moest gisteravond zo lachen. Tess maak nu van die pppp geluidjes, en heel af en toe lijkt het op papa jaja ik weet het, zekan nog niet praten
Leg ik haar gisteravond in bed, mevrouw had alleen helemaal geen zin want ze ging liggen keten en kieren, dus ik zeg: je bent een klein boefie. Ze kijkt me aan met die verschrikkelijk ondeugende ogen en het leek wel of ze boefie zei.. echt dat geluidje leek er sprekend op [sub[is niet de eerste keer dat ik het hoorde trouwens [/sub]
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  woensdag 4 november 2009 @ 20:46:17 #276
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74399047
quote:
Op woensdag 4 november 2009 16:30 schreef Brighteyes het volgende:
Hmmm, mss moeten wij dan ook eens gaan weer?
We hebben vanmorgen geconcludeerd dat Oscar 10 weken oud is en alleen de eerste week en ergens tussendoor 1 weekje niet verkouden geweest is.
Hij hoest niet doorlopend, maar als hij hoest is het echt wel heel naar en we hebben inmiddels aandelen zoutoplossing om zijn neusje maar vrij te maken...

Maar ja, hij heeft geen koorts, drinkt zijn flessen niet altijd helemaal leeg, maar groeit als kool zeg maar dus dan vind ik het weer zozo om te gaan zeg maar...
BE, door teveel zoutoplossing te vaak te gebruiken, kunnen je slijmvliezen ook geirriteerd en ontstoken raken, misschien dat hij daarom soort in een cirkeltje blijft hangen?
Engaging Infinite Improbability Drive..
  Moderator woensdag 4 november 2009 @ 20:46:51 #277
5428 crew  miss_sly
pi_74399072
BE, ik kan het me goed voorstellen. Senna is pas bijna een week verkouden en dat vind ik al lang en vervelend. Arme Oscar is al zo lang verkouden, dat is echt niet leuk meer. Lastig hoor
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_74399576
BE, gewoon gaan hoor. Stom is dat, door die opmerking van de ha de vorige keer, dat ik overbezorgd was, durfde ik vandaag eigenlijk ook niet meer.
Vriend is met Ko gegaan en de andere dokter had dienst en die zei dat hij het stom vond dat ze dat gezegd had omdat alle verse mama's bezorgder zijn. Dat is normaal.
En helemaal als hij al zo lang zo verkouden is. Gewoon even gaan morgen!

Kobus slaapt weer lekker. Vanavond zat hij aan zijn gewonde handje te wriemelen en ernaar te kijken met zo'n pijnlijk gezichtje. Nu heeft hij weer een zetpilletje en zalf erop. Ik ging het schoonmaken en hij keek de andere kant op en hield zich heel stil. Mijn stoer kind.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74399655
En dan ben je een zeikmoeder. So what?
pi_74399910
My thoughts exactly!
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_74400324
quote:
Op woensdag 4 november 2009 16:55 schreef huuphuup het volgende:
haha Ssserpente zul je altijd zien

hier was dat ook zo van dat slapen Wakkere meisjes!
N. was al bang dat ik 'r te veel 'wakker houd'. Maar zolang ze vrolijk is en niet jengelt, maak ik me geen zorgen.

Ze ligt nu als een blok te slapen trouwens.
  woensdag 4 november 2009 @ 21:47:50 #282
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_74401786
quote:
Op woensdag 4 november 2009 20:46 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]

BE, door teveel zoutoplossing te vaak te gebruiken, kunnen je slijmvliezen ook geirriteerd en ontstoken raken, misschien dat hij daarom soort in een cirkeltje blijft hangen?
Echt? Ik dacht dat dat alleen met gewone neusspray is enzo.
Maar dan nog... van de week had hij een nacht dat hij vrij was en hebben we dus niks gebruikt en dan zit hij de volgende nacht ineens weer helemaal dicht.
We gebruiken het spul eig. alleen maar 's nachts (en niet echt elke nacht, als we maar even denken dat het zonder kan dan doen we het niet) en dan echt maar een paar druppeltjes... Maar 't is goed dat je het zegt. Ik zal er gewoon helemaal eens een paar dagen mee stoppen.
Maar goed, neemt dat hoesten enzo niet weg. Ik bel anders morgen mss wel even met het telefonische spreekuur.
quote:
Op woensdag 4 november 2009 21:00 schreef Ssserpente het volgende:
En dan ben je een zeikmoeder. So what?
Ik ben dan zo bang dat ze me niet serieus meer nemen ofzo.
***
  woensdag 4 november 2009 @ 22:02:39 #283
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74402500
Och, arme Kobus En arme Oeke
Kan gebeuren joh, ik denk dat elke ouder weleens iets soortgelijks heeft meegemaakt en zo niet: dat moment gaat nog wel komen Zo had ik eens een kleine Devin in de doek op mijn rug tijdens het koken. Ik pakte iets uit de kast, wilde de deur dicht doen en dat lukte maar niet. Bleken zijn vingertjes nog tussen de deur te zitten

Haha, Tess is gewoon een kleine papegaai!

Die Oscar, zo vaak verkouden
Hier is het ook weer raak met niezen en hoesten... het snot vliegt me om de oren!

Vanmiddag ben ik voor het eerst in bad geweest Met Toby
Het was geweldig, hij vond het echt heerlijk. Het plafond van de badkamer loopt schuin af en recht boven het bad zitten 2 spiegeltjes, van de vorige eigenaren nog. Zo kon ik hem ook als hij op zijn rug bovenop me lag goed zien. We waren allebei superrelaxt maar dat was helaas snel weer voorbij... Manlief kwam hem eruit halen zodat ik nog even kon afbadderen en hij heeft aan een stuk door tijdens het aankleden keihard lopen bleren. Hij werd er helemaal paars van, niet te troosten was hij. Niet door M. althans, mij lukte het vrij gemakkelijk. En dat is best beangstigend, straks als ik weer ga werken... hoe moet dat dan?
.... met gevoel voor drama....
pi_74403136
Ooh Oeke wat een schrik! Wat zielig voor Kobus, en voor jullie natuurlijk ook. Maar wat stoer dat hij zich zo goed houdt zeg, stoer kind!

BE, dat is toch wel echt heel lang om verkouden te zijn voor zo´n kleintje. Ik zou idd ook gewoon gaan hoor. Kan een baby´tje eigenlijk niet al ergens allergisch voor zijn ofzo? Dat hij misschien daarom wel zo verkouden is? Nou ja, ik weet het ook niet, gewoon ff langsgaan joh.

Vicky, hopelijk is Tess nu snel beter. En wat grappig van dat boefie! Graeme zei een keer echt iets wat sprekend leek op my god
Oh vanmorgen toen ik hem uit bed ging halen, had ik mijn hello kitty pyama aan. En hij vond die hello kitty erop toch leuk! De hele tijd kijken en lachen ernaar, en hij probeerde het plaatje steeds beet te pakken!
I Hello Kitty en mijn baby blijkbaar ook!!

Kersjes, wat fijn samen in bad! Maar wat sneu dat hij zo moest huilen en dat jij alleen hem kon troosten. Kan me voorstellen dat dat geen fijn idee is voor straks... Maar waarschijnlijk went hij er dan ook wel aan, en kan iemand anders hem dan vast ook wel troosten toch? Dat klinkt vast wel makkelijker als het voelt...
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  woensdag 4 november 2009 @ 22:40:27 #285
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74404291
Tessie, ik krijg al helemaal visioenen van jou en Graeme gezellig in matching Hello Kitty-pyjama´s op de bank op zondagochtend
.... met gevoel voor drama....
pi_74406210
quote:
Op woensdag 4 november 2009 15:54 schreef Stiemie het volgende:
Fopspeentjes gooien wij dagelijk mee in de vaatwasser. Dat was ook voldoende zei de kraamverzorgster van Linde ooit
is inderdaad voldoende, ik doe het trouwens niet dagelijks omdat ik het altijd vergeet.
pi_74409463
Nou jaaaaaaaaa
Ben werkelijk stomverbaasd, nog steeds, want Toby heeft gewoon doorgeslapen vannacht!
Rond 23:00 heb ik hem bij ons op bed gevoed en daar is hij tijdens het drinken in slaap gevallen. Ondanks dat ik toch wel wat tegensputterde leek M. het een goed idee hem in zijn eigen bedje te leggen, in zijn eigen kamer. Hij vond dat ik mijn rust nodig had en met Toby in bed slaap ik erg weinig en licht bovendien.
En..... hij is pas om 7:30 vanmorgen weer wakker geworden!!
Of ik nou beter geslapen heb? Niet bepaald, ben wel 20x naar zijn kamer gelopen vannacht omdat ik hem zo miste en wilde checken of hij het nog wel fijn had
Bovendien had ik stuwing van hier tot Tokyo maar durfde ook niet te kolven omdat hij immers elk moment wakker kon worden.
Ik sta nog helemaal perplex
.... met gevoel voor drama....
pi_74409599
Zo Oeke dat zal schikken geweest zijn! Ik hoop dat hij er geen last van heeft!
Kersjes lekker hoor! Nu hopen dat het niet eenmalig was!

Wij hebben eindelijk ook weer eens een aardige nacht gehad Finn lag om kwart over 10 in bed, kwam vervolgens weer om kwart voor 2 en toen pas om 8 uur Dit had ik echt even nodig!
pi_74409857
Kersjes wat fijn, behalve dan van de stuwing! En het zal best wennen zijn als hij ineens in een andere kamer ligt. Ga je het vannacht weer zo doen?

FTA ook een goeie nacht, fijn dat Finn je wat slaap gegund heeft!

BE ik zou gewoon bellen hoor!

Timo ging gisteren voor het eerst een hele middag naar het kdv en hij wilde zoals verwacht niet drinken.. Het was echt brullen gillen en krijsen Eenmaal thuis heeft hij het wel heel goed ingehaald, gisteravond vrijwel aan een stuk door gedronken en daarna gewoon de nacht helemaal doorgeslapen zoals hij altijd doet Ik had wel verwacht dat hij nog een keer extra wakker zou worden voor een voeding, maar dat viel dus mee Hij wil trouwens echt áltijd om stipt half 5 zn speen hebben, ik ben benieuwd wanneer hij die ook niet meer hoeft.
pi_74412264
Lekkere goede nachten!

Lastig he, dat hij niet wil drinken, Chan, hier ook een koppig jongetje wat dat aangaat. En wat grappig eigenlijk, een speenritme.

Hier een intense nacht. Zo'n pijn had mijn stoere. Hij heeft de hele nacht bij mij geslapen, of aan de borst gehangen. En tussendoor gehuild. Nu is hij weer vrolijk.
Vanochtend weer zalf erop gesmeerd en het ziet er echt afschuwelijk uit.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  donderdag 5 november 2009 @ 10:53:12 #291
35189 Troel
scherp en bot
pi_74412478
quote:
Op donderdag 5 november 2009 08:24 schreef Kersjes het volgende:
Nou jaaaaaaaaa
Ben werkelijk stomverbaasd, nog steeds, want Toby heeft gewoon doorgeslapen vannacht!
Rond 23:00 heb ik hem bij ons op bed gevoed en daar is hij tijdens het drinken in slaap gevallen. Ondanks dat ik toch wel wat tegensputterde leek M. het een goed idee hem in zijn eigen bedje te leggen, in zijn eigen kamer. Hij vond dat ik mijn rust nodig had en met Toby in bed slaap ik erg weinig en licht bovendien.
En..... hij is pas om 7:30 vanmorgen weer wakker geworden!!
Of ik nou beter geslapen heb? Niet bepaald, ben wel 20x naar zijn kamer gelopen vannacht omdat ik hem zo miste en wilde checken of hij het nog wel fijn had
Bovendien had ik stuwing van hier tot Tokyo maar durfde ook niet te kolven omdat hij immers elk moment wakker kon worden.
Ik sta nog helemaal perplex
Whehehe, dat had ik dus ook vannacht. Bert had de laatste voeding gedaan en ik dacht dat dat om 12 uur was geweest, maar het was rond 10 uur en Jochem werd pas wakker om 4 uur
En hij heeft gewoon de hele nacht in zijn wieg geslapen zonder te zeuren
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_74412510
fijn, goede nachten. lekker ook om zelfs eens een paar uur achter elkaar te slapen

drinken uit de fles doet Senna nu prima! kwestie van de juiste fles (tommie tippie) en wennen. gisteren op het kdv 120 cc in een keer.

oeke, arme Ko ik hoop dat het gauw opknapt zodat ie iig geen pijn meer heeft. zo zielig he? nog voor jullie!

Senna doet het prim, is alleen echt snotverkouden. neuspeertje helpt wel wat, maar het blijft lastig, arm ding.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_74413033
Hoi Allemmaal,

Mijn kindje van 9 maanden wil maar niet slapen.
Nou was ik gisteren bij het consultatiebureau en die hadden als advies laat hem de hele nacht maar huilen.
Wij kunnen hem toch niet de hele nacht laten huilen of zouden julie dat wel doen.
pi_74413154
quote:
Op donderdag 5 november 2009 11:13 schreef winniethepooh het volgende:
Hoi Allemmaal,

Mijn kindje van 9 maanden wil maar niet slapen.
Nou was ik gisteren bij het consultatiebureau en die hadden als advies laat hem de hele nacht maar huilen.
Wij kunnen hem toch niet de hele nacht laten huilen of zouden julie dat wel doen.
Kan best joh
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  donderdag 5 november 2009 @ 11:20:15 #295
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_74413249
Oeke dat zal schrikken zijn geweest zeg, zielig voor zo'n klein ventje, vind het altijd zo zielig als de kleintjes pijn hebben, heb het liever zelf zeg ik altijd maar.

Wat goed van Toby!

Chan, ik dacht dat ik de enige was, mijn 2 jongens zijn altijd klokslag 4 uur wakker voor een speentje.
Echt zoo bizar, hoe bedoel je biologisch klokje.

Had me voorbereid op de ergste nacht uit de tweeling hun geschiedenis hahaha
maar het viel mee, ze waren pas om 4 uur voor het eerst wakker, speentje erin en ze gingen verder slapen.

V heeft hele kapotte billen en hele zure ontlasting en vaak dus bij elke plas op poepluier is het KRIJSEN1!!!
Zooooo zielig hij is helemaal schoor van het huilen. Bij R. begint het nu ook een beetje (CB denkt aan tanden nou als ze op M. lijken dan duurt dat nog wel even die had zijn eerste tandje met 11 maanden en R en V zijn nu bijna 6) Huisarts gebeld schijnt er ook nog een buikgriep te heersen :S
Hoop echt dat het maandag over is, anders ga ik echt het zwembad niet in met die 2 poepers
pi_74413265
quote:
Op donderdag 5 november 2009 11:17 schreef MeNicole2 het volgende:

[..]

Kan best joh
Nou de hele nacht laten huilen vind ik zielig.
pi_74413292
quote:
Op donderdag 5 november 2009 11:20 schreef winniethepooh het volgende:

[..]

Nou de hele nacht laten huilen vind ik zielig.
Waarom vraag je dan?
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_74413359
Leander word hier ook altijd klokslag 2 uur wakker omdat ie dan op zjin buik verder wil. Dan weer precies om 4 uur omdat ie dan gewoon klaarwakker is en even bij ons wil liggen. Elke nacht precies weer!!
Soms worden we smorgens wakker en dan weten we niet eens meer of we er nu uit zijn geweest of niet
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_74413392
quote:
Op donderdag 5 november 2009 11:21 schreef MeNicole2 het volgende:

[..]

Waarom vraag je dan?
Omdat het consultatiebureau had gezegt dat ik het best kon laten doen om hem door te laten slapen.
pi_74413473
quote:
Op donderdag 5 november 2009 11:23 schreef winniethepooh het volgende:

[..]

Omdat het consultatiebureau had gezegt dat ik het best kon laten doen om hem door te laten slapen.
Ja maar als je dat zelf niet kunt dan doe je het dus niet. Ik kan namens iedereen hier wel zeggen dat helemaal niemand dat doet
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_74413593
quote:
Op donderdag 5 november 2009 11:25 schreef MeNicole2 het volgende:

[..]

Ja maar als je dat zelf niet kunt dan doe je het dus niet. Ik kan namens iedereen hier wel zeggen dat helemaal niemand dat doet
Nou ze kunnen me wat daar ik ga het ook niet doen was gewoon benieuwd naar wat jullie zouden doen naar het advies van hun.
Maar mijn kindje komt om de 3 uur.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')