Daar vind ik het dan weer iets te strak en modern voor, om die associatie er bij te krijgenquote:Op zondag 1 november 2009 15:58 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
jamaar ik voel me meteen romantisch.. Bij zo n open haard wil ik wel op een berenvelletje liggen![]()
quote:Op zondag 1 november 2009 15:55 schreef Greys het volgende:
MrS: hier zie je plaatjes ook van het aan de muur hangen:
http://www.100procent.nl/artikel/2/185/Haarden_zonder_afvoer.html
't Is een serre, ... van glas... met achterburenquote:Op zondag 1 november 2009 15:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Daar vind ik het dan weer iets te strak en modern voor, om die associatie er bij te krijgen
zoek ook even op Safretti, dat is van degene die bij mn ouders hangtquote:Op zondag 1 november 2009 16:00 schreef MrSubtle het volgende:
[..]thanks, en goede info over het gebruik in oude huizen (dat gaat dus niet zo super)
Dat klinkt al te duur om te googlenquote:Op zondag 1 november 2009 16:01 schreef Ynske het volgende:
[..]
zoek ook even op Safretti, dat is van degene die bij mn ouders hangt
Heb jij een berenvel?quote:Op zondag 1 november 2009 15:58 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
jamaar ik voel me meteen romantisch.. Bij zo n open haard wil ik wel op een berenvelletje liggen![]()
quote:Op zondag 1 november 2009 16:02 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Dat klinkt al te duur om te googlen
ik ben bang als ik die naam google, dat ik dan eerst m'n credit card moet invullen voor ik verder mag klikken op de designer linkjesquote:
Dat snap ik dus ook nog niet helemaal... Ze hebben het over 100% schone verbranding, maar dan nog moet er een bijproduct zijn (water, stikstof, whatever)quote:Op zondag 1 november 2009 16:07 schreef nokwanda het volgende:
Ik snap niet zo goed hoe die biogasvloeistof werkt. Er vindt verbranding plaats. Waar gaat dat dan naartoe. Ik zocht al in Google, maar kan het niet vinden.
Mijn hele huis is redelijk oud, en de beetje ouderwetse stijl laat ik overal terug komen in het huis zelf en de tuin, en als compensatie heb ik redelijk strakke meubeltjes (maar niet 'te') en heb ik de serre helemaal strak gehouden als enige ruiimtequote:Dat strakke is trouwens helemaal niet mijn smaak
quote:Op zondag 1 november 2009 16:07 schreef nokwanda het volgende:
Ik snap niet zo goed hoe die biogasvloeistof werkt. Er vindt verbranding plaats. Waar gaat dat dan naartoe. Ik zocht al in Google, maar kan het niet vinden.
Dat strakke is trouwens helemaal niet mijn smaak
quote:Gashaard
Ook bestaan er tegenwoordig gashaarden die geen rookkanaal of -afvoer nodig hebben. Hoe dat kan? Deze gashaarden zijn uitgerust met een zeer geavanceerde verbrandingstechnologie. Deze techniek zorgt ervoor dat bij de verbranding het aardgas wordt omgezet in - het voor mensen onschadelijke - kooldioxide en waterdamp. De verbrandingsgassen gaan door een katalysator in de bovenkant van het toestel. Deze katalysator moet eens per jaar met een stofzuiger en zachte borstel worden schoongemaakt. Net als de elektrische haarden geven ook de gashaarden warmte af. Naast stralingswarmte stroomt uit de bovenkant warme convectielucht. Overigens is zo’n gashaard niet duur in verbruik te noemen: er zijn modellen die bijzonder weinig aardgas verbruiken, tot minder dan 0,2 m3 per uur (op de hoogste stand). Een avondje lekker voor de haard met vrienden kost jou dan minder dan één euro!
Ik vond het ook wat gek klinken, ik kopieer alleen even hoe het uitgelegd wordtquote:Op zondag 1 november 2009 16:21 schreef nokwanda het volgende:
Kooldioxide niet schadelijk? Dacht het wel.
Zie mijn edit.quote:Op zondag 1 november 2009 16:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vond het ook wat gek klinken, ik kopieer alleen even hoe het uitgelegd wordt
Ja als ze koolmonixide zouden uitscheiden dan zou je binnen een avond het loodje leggen! Lekker knus, zo'n ding in je slaapkamerquote:
met krantenquote:Op zondag 1 november 2009 16:03 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Heb jij een berenvel?... ik kan de serre wel afplakken met kranten voor 'n keertje
Ja ramen afplakken met berenvellen leek me niet zo praktischquote:Op zondag 1 november 2009 16:27 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
met krantendag romantisch gevoel
quote:Op zondag 1 november 2009 16:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja als ze koolmonixide zouden uitscheiden dan zou je binnen een avond het loodje leggen! Lekker knus, zo'n ding in je slaapkamer![]()
![]()
En kooldioxide is voor de mens wel onschadelijk, maar voor het milieu niet echt natuurlijk (als broekaseffect-gas), ik dacht dat jij dat bedoelde
en een leuk gordijntje danquote:Op zondag 1 november 2009 16:29 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Ja ramen afplakken met berenvellen leek me niet zo praktisch
Pics or didn´t happenquote:Op zondag 1 november 2009 16:31 schreef Goodbye het volgende:
Ik kom net uit bad en het was zaaaaaaaaaaaaalig![]()
Ik had alleen geen badschuim meer, dus heb er maar wat douchespul in gegooid
Dat vraag je ook niet als Loveless in bad is geweestquote:
Als ik erachter kom dat Loveless do-able is doe ik dat in het vervolg welquote:Op zondag 1 november 2009 16:56 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Dat vraag je ook niet als Loveless in bad is geweest
Dat weet je ook heul niet van mij!quote:Op zondag 1 november 2009 17:00 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Als ik erachter kom dat Loveless do-able is doe ik dat in het vervolg wel
Vond het bankje erg leuk en we hebben straks een tuin op het zuiden dus dan kan ik er best eens over denken.quote:Op zondag 1 november 2009 11:35 schreef oh-oh het volgende:
Mogge!
Lieve nijnen![]()
En die gave hondenbeachbank, die heeft Bil zn fokster maar dan in het groot, voor mensen , zo gaaf dat dingEn daar liggen dan altijd alle honden op ( een bulldog, een chihuahua , 3 chineesjes, de podenco, een poedel en een peruaan
).
Oh koop dan meteen een echte voor jezelf joh!quote:Op zondag 1 november 2009 17:31 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Vond het bankje erg leuk en we hebben straks een tuin op het zuiden dus dan kan ik er best eens over denken.
Bedankt hé...quote:Op zondag 1 november 2009 13:27 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Als je >150 posts op een zaterdagavond hebt moet je misschien toch es nadenken over een sociaal leven...
Of toch je dates maar niet cancellen
Hihi nog 1 erbij?quote:Op zondag 1 november 2009 17:35 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh koop dan meteen een echte voor jezelf joh!
Ik zal es een foto zoeken van die van Kel
Weer, na de F1 nog weer ff liggen pitten.quote:
Gefeliciteerd Bamba!quote:
Oh hoe doe je dat zelf?quote:Op zondag 1 november 2009 15:45 schreef Greys het volgende:
Kijk mij even creatief zijn, ik heb tijdens de saaie F1 race en het slechte weer mijn netbookje gepimpt!![]()
[ afbeelding ]
Paar biertjes nemenquote:Op zondag 1 november 2009 17:40 schreef JJH het volgende:
[..]
Weer, na de F1 nog weer ff liggen pitten.
Maar daar baal ik wel van. Vanavond op tijd pitten zit er nu niet meer in
Van rode wijn ook niet?quote:
Niet bijzonder. Dat heb ik sowieso niet echt met drank. Of ik moet heel moe zijn. En ik ben nu lekker uitgeslapen.quote:Op zondag 1 november 2009 17:48 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Van rode wijn ook niet?
Dat zakt mij altijd direct de benen in.
tis iig iets wat de brandweerman in mijn vader wel in huis gebruikt, terwijl een gewone haard etc echt t huis niet in komt wegens te gevaarlijkquote:
Kijk dan!quote:Op zondag 1 november 2009 17:31 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Vond het bankje erg leuk en we hebben straks een tuin op het zuiden dus dan kan ik er best eens over denken.
Een soort stickertjes besteld op Ebay (was 7,-- incl. verzendkosten vanuit Duitsland).quote:
Ik heb een heul vette BNN sticker op mijn laptop.quote:Op zondag 1 november 2009 18:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Een soort stickertjes besteld op Ebay (was 7,-- incl. verzendkosten vanuit Duitsland).
En dan netjes er op wrijven! Easy as that!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |