Sorry maar je speelt deel 1 echt niet in een uurtje of zes zeven uit (misschien als je makkelijk neemt en geen enkele schat opzoekt) maar als je het spel speelt zoals het moet ben je echt wel langer bezig.quote:Het eerste deel heb je in 6/7 uur uitgespeeld dus met nog een kleine 4 dagen te gaan zou ik het serieus overwegen.
Ja joh. Laten we met de release van deel 2 voor de deur ook nog maar eens alle treasures zoeken.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:58 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Sorry maar je speelt deel 1 echt niet in een uurtje of zes zeven uit (misschien als je makkelijk neemt en geen enkele schat opzoekt) maar als je het spel speelt zoals het moet ben je echt wel langer bezig.
Al mijn bestellingen heb ik tot dusver steeds binnen 2 dagen ontvangen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 16:01 schreef torn_Machina het volgende:
Vandaag is mijn exemplaar bij blahdvd verstuurd.
Nu nog hopen dat het deze week wordt afgeleverd.
Paypall?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 16:25 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Al mijn bestellingen heb ik tot dusver steeds binnen 2 dagen ontvangen.
Nope. CC only.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
quote:Dispatch estimate: 15 Oct 2009
Ja, want als de Spits het zegt, moet het wel goed zijnquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 17:53 schreef Viking84 het volgende:
hij kreeg een erg positieve beoordeling in de Sp!ts vorige week, dus ik ben erg benieuwd!.
Idd, die mensen van de Sp!ts hebben er écht verstand vanquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 17:55 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Ja, want als de Spits het zegt, moet het wel goed zijn
Altijd apart bestellen bij die toko. Ik heb ooit 2 weken na release pas een DVDbox gekregen, omdat ik nog een andere DVD had besteld die later uitkwam.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 17:52 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Binnen? Holy shit. Amazon.co.uk heeft nog geen eens verstuurd (al heb ik er ook een headset bij besteld).
[..]
![]()
Zavvi ook nog niet...quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 17:52 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Binnen? Holy shit. Amazon.co.uk heeft nog geen eens verstuurd (al heb ik er ook een headset bij besteld).
[..]
![]()
Dat kun je zelf aanvinken. Als jij zo cheap-ass bent dat je alles in een keer wilt ontvangen (bespaart verzendkosten) dan is dat je eigen schuldquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:29 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Altijd apart bestellen bij die toko. Ik heb ooit 2 weken na release pas een DVDbox gekregen, omdat ik nog een andere DVD had besteld die later uitkwam.
Bij Zavvi zit ik nu al 20 dagen te wachten op Fallout 3quote:
Ziek, wat een kneus, die verdient het niet om m gewonnen te hebben.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:34 schreef wolfrolf het volgende:
Fortune Hunter Editon kopeh???![]()
![]()
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230387764484 Gratis verzending!!!!!!!!!!!11
Als ik er zoveel mee zou kunnen verdienen had ik 'm ook weg gedaanquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:04 schreef BlackStar2k het volgende:
[..]
Ziek, wat een kneus, die verdient het niet om m gewonnen te hebben.
Ik begin dan wel op normal ofzoquote:Op woensdag 14 oktober 2009 15:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Als ik de reacties zo lees op meerdere fora doe je er verstandig aan om meteen op hard te beginnen. Normaal schijnt nogal te makkelijk te zijn.
Weten we dat ook.
Zal wel aan de groothandel liggen waar ze de spellen inkopen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:58 schreef Hardrebel het volgende:
Waarom verkoopt gamehubs dit spel niet verdorie.
Daar verdien je indd niets op.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 15:17 schreef Mayhem het volgende:
[..]
Zal wel aan de groothandel liggen waar ze de spellen inkopen.
Wij verkopen hem ook niet omdat onze inkoopprijs voor het spel ¤ 60 ex btw is bij onze groothandel.
Hij bood hem anders gewoon voor net geen 60 dollar aanquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:04 schreef BlackStar2k het volgende:
[..]
Ziek, wat een kneus, die verdient het niet om m gewonnen te hebben.
Als ik het merendeel van de reacties zo lees is er maar een conclusie: hard=normal.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 15:13 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik begin dan wel op normal ofzoBen niet bepaald wat je noemt een hardcore gamer
Die forum figuren waarschijnlijk wel
Normal is niet makkelijk, is gewoon het normal van UC1.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 15:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Als ik de reacties zo lees op meerdere fora doe je er verstandig aan om meteen op hard te beginnen. Normaal schijnt nogal te makkelijk te zijn.
Weten we dat ook.
Een aantal op Gaf beweren echter dat dit niet het geval is. En die hebben het spel al een x aantal keren uitgespeeld.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 16:28 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Normal is niet makkelijk, is gewoon het normal van UC1.
Volgens de folder van MM 59 euries. Verder weet ik niet of je deze week richting je cluppie gaat maar het kan nog goedkoper. Bij Saturn verkopen ze 'm deze week voor 49 euro.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 16:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Is dit een goed spel ja? Wat kost hij bij de FRS en de MM?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door VliegVlieg op 15-10-2009 00:42:53 ]
Ik heb 'm voor 55 pleuro!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 18:55 schreef delano.888 het volgende:
I haz sum vette shit
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
65 eurie
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 00:19 schreef VliegVlieg het volgende:
"There's a guy above you, there's a guy above you above you!"
"There's a guy below you, there's a guy above you below you!"
Ik moest lachenMarco!! Marco!!?? POLO!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je dat zwembad in springt (die je vanzelf tegenkomt).
En dan dacht ik dat ik t goed voor elkaar hadquote:Op donderdag 15 oktober 2009 07:43 schreef Mrakz0r het volgende:
[..]
Ik heb 'm voor 55 pleuro!Bij de Bart-Smit. Meisje vroeg of ik de folder had gekregen. Die had ik niet, maar ik zei van wel alleen had ik de kortingsbon niet mee. Dus kreeg ik er 1 van haar.
Wat een game trouwens. Ben nu bij act 5 ergens.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
Okay, tijd om uit dit topic te blijven tot ik 'm binnen en uitgespeeld heb![]()
En vooral geen CAPSSSSSSSS.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 12:51 schreef Cyberia18 het volgende:
GEBRUIK SPOILER TAGS GRAAG, SPOILER TAAAAAAGS!!
Act 14 is nog minder dan 2 uur spelen. Ik denk dat het het waard is.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:38 schreef Mayhem het volgende:
Ik zit serieus te overwegen om vandaag met UC2 te beginnen. Alleen heb ik deel 1 nog steeds niet uitgespeeld en ik ben bang dat dat er ook nooit meer van gaat komen als ik eenmaal aan deel 2 begin.
Zal ik wachten tot ik deeltje 1 uit heb? (Volgens mij ben ik in act 14 ofzo daarmee. Heb al een tijdje niet meer gespeeld door die FW update.)
Lastig, niet klikken, terwijl hij boven in mijn AT staat.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
Okay, tijd om uit dit topic te blijven tot ik 'm binnen en uitgespeeld heb![]()
Ja ik denk dat ik ook vanavond of morgen eerst ff hem probeer uit te spelen. Anders blijft het spel toch alleen maar stof te verzamelen. Ik zal straks eens even kijken of ze inmiddels al een patch hebben, zodat het spel niet meer vastloopt na 3 minuten gamen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:41 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
Act 14 is nog minder dan 2 uur spelen. Ik denk dat het het waard is.
Er is speciaal een nieuwe firmware voor gekomen (3.0 naar 3.01) maar die is niet verplicht dus je moet handmatig zoeken vanuit je XMB om het te downloaden.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:44 schreef Mayhem het volgende:
[..]
Ja ik denk dat ik ook vanavond of morgen eerst ff hem probeer uit te spelen. Anders blijft het spel toch alleen maar stof te verzamelen. Ik zal straks eens even kijken of ze inmiddels al een patch hebben, zodat het spel niet meer vastloopt na 3 minuten gamen.
Je bent al bijna bij het einde, dus je kan beter UC1 eerst uitspelen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:38 schreef Mayhem het volgende:
Ik zit serieus te overwegen om vandaag met UC2 te beginnen. Alleen heb ik deel 1 nog steeds niet uitgespeeld en ik ben bang dat dat er ook nooit meer van gaat komen als ik eenmaal aan deel 2 begin.
Zal ik wachten tot ik deeltje 1 uit heb? (Volgens mij ben ik in act 14 ofzo daarmee. Heb al een tijdje niet meer gespeeld door die FW update.)
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 18:56 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]En dat is dan weer geen echte spoiler, want dat zat in een heleboel promotiemateriaalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
www.12game.com ook goedkoopquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:58 schreef Hardrebel het volgende:
Waarom verkoopt gamehubs dit spel niet verdorie.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 18:56 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet wel zeggen dat ik wel vind dat de game (vooral bij het begin) heel erg zichzelf speeltSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aan de ene kant wil ik nu direct verder spelen, en aan de andere kant wil ik de game niet te snel uitspelen. Zooooo lastig
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
Aangezien het weer wat jaartjes zal duren voordat er een nieuw deel komt ben ik wel genoodzaakt om rustig aan te doen. Uncharted is één van de redenen waarom ik een PS3 heb.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:40 schreef Mayhem het volgende:
Ik hoorde dat de game zo'n 20 uur gameplay moet bevatten toch?
Dus zo snel zul je er wel niet doorheen zijn als het goed is?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 00:19 schreef VliegVlieg het volgende:
"There's a guy above you, there's a guy above you above you!"
"There's a guy below you, there's a guy above you below you!"
Ik moest lachenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:01 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Trouwens, mag ik trouwens zeggen dat de muziek in de game ook weer geweldig isEcht, die game is net een volwaardige blockbuster film
Morgen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:12 schreef torn_Machina het volgende:
Heb jij Uncharted al binnen Cyberia? Ik wil weer deathmatch spelen.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:10 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
Heb al naar wat previews zitten te luisteren (iTunes Store) maar het eerste nummer wat je hierboven in de video hoort, Reunion, blijft mijn grote favoriet. Hopelijk brengt Sony de OST spoedig op disc uit.
Dinsdag verzonden. Denk dan het zaterdag op zijn vroegst wordt. Mijn headset heeft er 5 dagen inclusief weekend over gedaan.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:14 schreef Cyberia18 het volgende:
Morgen.
Heb jij al je exemplaar ontvangen van Blahdvd ()?
I see.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:25 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Dinsdag verzonden. Denk dan het zaterdag op zijn vroegst wordt. Mijn headset heeft er 5 dagen inclusief weekend over gedaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
http://twitter.com/evan_wells/status/4872195353quote:We just updated the playlists for Uncharted 2 MP... added Standard Deathmatch Only, Elimination Only, some more ranked lists and a "grabbag"
Dat vond ik ook echt slecht, haha, ik dacht echt WTF. Ben net bij het grote beeld aangekomen maar eens kijken hoe ik omhoog kom.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:17 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Trouwens wel slecht dat er in het begin van de game een volledige scene niet vertaald is, en dus in het engels isIs die game niet uitgetest voordat tie werd uitgebracht in het nederlands ofzo?
Zou iemand daar nou intrappen?quote:Free Record Shop 6.9 ¤ 88.99 ¤ 1.95 ¤ 90.94
vanLeest 6.3 ¤ 88.99 ¤ 1.95 ¤ 90.94
Waar besteld?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 12:42 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Eindelijk dispatched... teh horror
budgetgaming.nlquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 12:39 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Waar haal je dit nou weer vandaan?
http://www.freerecordshop(...)rted-2-among-thieves
Same herequote:Op vrijdag 16 oktober 2009 13:10 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Amazon.co.uk. De verwachting volgens de site is dat het maandag binnen is.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 14:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Binnen!![]()
Straks er maar eens goed voor gaan zitten.
Ik ben bijna bij het einde (85% ofzo volgens het save systeem) en nog 0 vastlopers gehad (60 GB model) firmware 3.0 (de ene voor de meest huidige firmware)quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 15:22 schreef Gamer_V het volgende:
Hmmm... na weer ongeveer een uur of vier spelen liep ie weer vast. Verbanden?
Hier nog niks. Hopelijk morgen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 14:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Binnen!![]()
Straks er maar eens goed voor gaan zitten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. level is drie keer zo gedetailleerd als in U1. Oogt veel natuurlijker en de belichting is ongeëvenaard.Voice acting? Zeg maar gerust Hollywood-waardig.
Tot zover is het echt genieten geblazen, het zal mij benieuwen of de game dit belachelijk hoge niveau aanhoudt.
Wehkamp (yeah i knowquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 17:38 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Hier nog niks. Hopelijk morgen.Waar heb jij hem vandaan dan Cyberia?
Het wordt alleen maar beterquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:20 schreef Cyberia18 het volgende:
Tot zover is het echt genieten geblazen, het zal mij benieuwen of de game dit belachelijk hoge niveau aanhoudt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
quote:
Nu in chapter 17, en zit op 55%, wel genoeg chapters dus.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:49 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
Ik zal de verleiding moeten weerstaan GV. Ik wil het rustig in korte pozen spelen zonder dat ik het idee krijg dat de aftiteling te snel in beeld komt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PSN-ID: Blue-Eyed-NL
Dat was inderdaad een wow moment. Ben je al bij chapter 6?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:55 schreef Cyberia18 het volgende:
Alleen kijken als je level 3 voorbij bent.
http://i33.tinypic.com/1j291w.jpg![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog niet. Ben nu bij de chapter daarvoor: Urban Warfare. Vette chapter, alleen is de verrassingsfactor er vanaf aangezien dit de eerste beelden waren die ze toonden van het spel in mei.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 23:23 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat was inderdaad een wow moment. Ben je al bij chapter 6?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 16:16 schreef Robert.T het volgende:
Wat ik toch jammer vond in level 18 is *spoiler*Klopt, alleenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt......Kennedy
Ik ben bij 4 maar ik heb dit geloof ik gemist?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:55 schreef Cyberia18 het volgende:
Alleen kijken als je level 3 voorbij bent.
http://i33.tinypic.com/1j291w.jpg![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
IK! Ik spring nu onlinequote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:48 schreef Catch_me het volgende:
Mensen voor coop/online? M' n tag is RainmakerNL
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:28 schreef Moe_Szyslak het volgende:
Alleen voor mensen die klaar of bijna klaar zijn:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
Ik had hem al op normal uitgespeeld, hard zit ik ook vast. ergens 3 kwart ofzoquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 21:51 schreef delano.888 het volgende:
Ik zit vast in Uncharted 1 op hard, maar die wil ik wel eerst uitspelen voor ik aan 2 begin
Dat was het eerste wat ik online heb gedaan met de volledige versie. Ik zat na 1 ronde gelijk op level 5quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 22:02 schreef Catch_me het volgende:
[..]
Is best tof die coop mode, xp gaat ook vrij hard daar
De co-op is nog wel leuk om te proberen hoorquote:Op zondag 18 oktober 2009 11:18 schreef wolfrolf het volgende:
Nu net dan begonnen. Het begin is wel gelijk erg indrukwekkend met die hangende trein![]()
Ik ga de storymode lekker relaxed spelen, want ik geeft echt geen donder om de multiplayerLaters
Mja wie weet ga ik 't wel een keer proberen. Ik ben gewoon niet zo van multiplayer in het algemeenquote:Op zondag 18 oktober 2009 11:46 schreef Moe_Szyslak het volgende:
De co-op is nog wel leuk om te proberen hoor
quote:Op zondag 18 oktober 2009 02:26 schreef torn_Machina het volgende:
Zo, de singleplayer in 1 dag uitgespeeld.
Het feit dat je het spel in één dag hebt uitgespeeld. Dat is mijn inziens nogal zonde.quote:Op zondag 18 oktober 2009 13:18 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Wat?Ik heb mij er prima mee vermaakt hoor. Straks maar ff wat chapters her spelen.
Zonde wil ik het niet noemen. Het is al een tijdje terug dat ik zoveel uur in 1 gamesessie heb gestopt. Zegt dus genoeg over de kwaliteit en speelplezier van de game.quote:Op zondag 18 oktober 2009 13:41 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Het feit dat je het spel in één dag hebt uitgespeeld. Dat is mijn inziens nogal zonde.
Vanavond trek in wat potjes DM?
Je gaat dit spel toch niet in het Nederlands spelenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:17 schreef RaymanNL het volgende:
Trouwens wel slecht dat er in het begin van de game een volledige scene niet vertaald is, en dus in het engels isIs die game niet uitgetest voordat tie werd uitgebracht in het nederlands ofzo?
Naja, Uncharted
Lag in de MP? Waar? Zelfs nog niet met de beta meegemaakt. Ik vind de MP trouwens heel goed uitgewerkt ook al is het gewoon een extra'tje.quote:Op zondag 18 oktober 2009 16:23 schreef JayKudo het volgende:
Ik vind de multiplayer van dit spel wel zo gigantisch bagger. Die close combat autoaim in combinatie met de lag is wel zo slecht en random, heb hier helemaal niks mee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. is echt walgelijk vet
EnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. is![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
EPIC WIN PWNAGE
[ Bericht 3% gewijzigd door wolfrolf op 18-10-2009 21:42:12 ]lekker faxen heel de dag echt genot
Ik klik er toch altijd opquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:48 schreef Cyberia18 het volgende:
Gebruik. Verdomme. Nou. Eens. Spoiler. Tags.
Eens, dit zuigt.quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:48 schreef Cyberia18 het volgende:
Gebruik. Verdomme. Nou. Eens. Spoiler. Tags.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. houd ik het even voor gezien
Het verslaan vanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. enSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. vind ik wel een mooie afsluiter voor vandaag
[ Bericht 9% gewijzigd door wolfrolf op 18-10-2009 22:54:05 ]lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Speel. Verdomme. Door.quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:48 schreef Cyberia18 het volgende:
Gebruik. Verdomme. Nou. Eens. Spoiler. Tags.
In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
Coole. Manier. Van. Praten. Bro.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*![]()
Dit spel (single player, /care @multiplayer) is echt fucking bruut. Wanneer komt deel 3?
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
J0n33n5 d03 33n5 Ni3t z00 1rr1tantOp vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
"Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
61% van alle statistieken zijn nutteloos.
Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!![]()
H1j b3g0n.quote:
In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
Ik ben zojuist wat vets tegen gekomen, niet normaal!!
SPOILERSZ!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
Probeer eens wat van de co-op manquote:Op zondag 18 oktober 2009 22:29 schreef wolfrolf het volgende:
Dit spel (single player, /care @multiplayer) is echt fucking bruut. Wanneer komt deel 3?
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*![]()
quote:Op zondag 18 oktober 2009 22:34 schreef J.Clarkson het volgende:
Ik ben zojuist wat vets tegen gekomen, niet normaal!!
SPOILERSZ!Ja, want ik heb hem al dagen uitgespeeld, nou, waar had je het over?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*![]()
Nergens, bromsnor.quote:Op zondag 18 oktober 2009 22:35 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
Ja, want ik heb hem al dagen uitgespeeld, nou, waar had je het over?
In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
tering!
zit met uncharted 1 nog op 60%!
en wou morgen eigenlijk uncharted 2 gaan halen :/
zo te zien bevalt ie bij de meeste mensen wel !Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same![]()
Absoluut het is een megavet spel. Laat UC1 lekker voor wat het is anders. Is best een aardige game hoor maar deel 2 is echt minstens 10 keer zo tof. En je mist er niks aans als je deel 1 niet uitspeelt IMHO.quote:Op zondag 18 oktober 2009 22:57 schreef Nick-GizMo het volgende:
tering!
zit met uncharted 1 nog op 60%!
en wou morgen eigenlijk uncharted 2 gaan halen :/
zo te zien bevalt ie bij de meeste mensen wel !
Geen spoilers in het filmpje
[ Bericht 13% gewijzigd door wolfrolf op 18-10-2009 23:11:06 ]lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Nouja, de personages staan je natuurlijk wat dichter bij het hart.quote:Op zondag 18 oktober 2009 23:05 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Absoluut het is een megavet spel. Laat UC1 lekker voor wat het is anders. Is best een aardige game hoor maar deel 2 is echt minstens 10 keer zo tof. En je mist er niks aans als je deel 1 niet uitspeelt IMHO.Geen spoilers in het filmpje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*![]()
Uncharted krijgt een prequel
Eye of Indra dus.
Toen ging ik wat googlen, schijnt er al een prequel te bestaan van Uncharted!
Uncharted Drake's TrailOp vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
"Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
61% van alle statistieken zijn nutteloos.
Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!![]()
Rijksmuseum Amsterdam!quote:Op maandag 19 oktober 2009 07:57 schreef delano.888 het volgende:
Uncharted krijgt een prequel
Eye of Indra dus.
Toen ging ik wat googlen, schijnt er al een prequel te bestaan van Uncharted!
Uncharted Drake's Trail
In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
Nou, je mist wel een hoop van de grapjes die slaan op deel 1 anders hoor.quote:Op zondag 18 oktober 2009 23:05 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Absoluut het is een megavet spel. Laat UC1 lekker voor wat het is anders. Is best een aardige game hoor maar deel 2 is echt minstens 10 keer zo tof. En je mist er niks aans als je deel 1 niet uitspeelt IMHO.Geen spoilers in het filmpje
In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
quote:Op maandag 19 oktober 2009 10:57 schreef Libereco het volgende:
Even een vraagje: staat er op de UK versie ook Nederlandse ondertiteling?lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Erg vette game ervaring was dat zeg! Zaterdagavond om 7 uur begonnen en zondagnacht/maandagochtend om half 4 uitgespeeld in 13:33 uur. Op Mario Galaxy na nooit zo'n lange gamesessie gehad. Spel liep tegen het einde aan wel een keertje vast, en heb mijn ps3 pas sinds vorige weekNa een levenlang Nintendo, de wii vorige week toch maar verkocht door magere spellenaanbod. Goede zet geweest denk ik!
Wat weg is blijft een beetje...![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oke!
Heb hem toenstraks maar even gekocht!
Limited edition dus, want die was even duur als de normale!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat weg is blijft een beetje...![]()
Ik neem aan dat je het einde van Chapter 25 bedoelde?quote:Op maandag 19 oktober 2009 17:48 schreef NobleBeast het volgende:
Spel liep tegen het einde aan wel een keertje vast, en heb mijn ps3 pas sinds vorige week![]()
Het is namelijk bekend dat het spel voor veel mensen hier vastloopt.
De PS3 even opnieuw opstarten en je kunt weer verder.
De exacte details weet ik niet, die kun je zelf wel vinden.![]()
![]()
Wat een slome matchmakingAls ik iets haat is het dat. Ik koop een spel om te spelen, niet om te wachten
XBL: Koning Stoma
PSN: Koning_Stoma![]()
Als het niet snel genoeg gaat, gewoon match making een keer verlaten en er weer in gaan. Net zoals in de beta. Ik hoef eigenlijk nooit lang te wachten. Hooguit een minuut of 2.quote:Op maandag 19 oktober 2009 20:23 schreef intraxz het volgende:
Wat een slome matchmakingAls ik iets haat is het dat. Ik koop een spel om te spelen, niet om te wachten
![]()
![]()
10 seconde is al te lang. Waarom niet gewoon een lijst waar je zelf kan kiezen wat je joint? Al die slechte excuusjes veranderen niet dat matchmaking bij elke game zuigt.XBL: Koning Stoma
PSN: Koning_Stoma![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo droog.![]()
![]()
Ik ben het zo met je eens.....En dan zit je er eindelijk in en dan blijkt dat je op een kut host zit na 5 min. knallen.quote:Op maandag 19 oktober 2009 20:48 schreef intraxz het volgende:
10 seconde is al te lang. Waarom niet gewoon een lijst waar je zelf kan kiezen wat je joint? Al die slechte excuusjes veranderen niet dat matchmaking bij elke game zuigt.
![]()
Same herequote:Op maandag 19 oktober 2009 18:06 schreef Nick-GizMo het volgende:
Oke!
Heb hem toenstraks maar even gekocht!
Limited edition dus, want die was even duur als de normale!
Maar goed ik zou er ook geen extra geld aan uitgeven voor de extra's die je erbij krijgt.
Singe player is geweldig, online nog niet kunnen proberen... duurt mij veels te lang voordat ik een game join. Beetje jammerWe stoppen niet met spelen omdat we oud worden.... We worden oud omdat we stoppen met spelen.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die conversaties zijn echt briljant.![]()
Chapter 13 & 14:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 18:15 schreef Cyberia18 het volgende:
Chapter 13 & 14:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Ik moet hem nog bestellen in Engeland, scheelt toch weer wat (zolang de douane je niet pakt.)x Jussle![]()
Urgh de Infamous platinum release is verzet naar 1 december
Maar dat is offtopic
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Bugje gevondenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Echt wel een gaaf spel.
Deel 2 is mooier en meer op aktie gericht , waarbij deel 1 eigenlijk meer avontuurlijker was , vind ik ...
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Naughty Dog gaf aan dat het juist andersom was.... meer avontuur, minder actie.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:30 schreef CP69 het volgende:
Echt wel een gaaf spel.
Deel 2 is mooier en meer op aktie gericht , waarbij deel 1 eigenlijk meer avontuurlijker was , vind ik ...
Nouja, hij zal van de week wel binnenkomen en dan kan ik er zelf achter komen.
Ik hoop toch dat het wat meer klauteren en ontdekken is dan in deel 1. Daar werd er toch iets te veel geschoten vond ik.![]()
Tot nu toe vind ik het nog redelijk gelijkwaardig aan UC1 qua tijd dat aan beide besteed wordt, maar de actie is gewoon veel toffer uitgevoerd. Niet alleen maar constant achter elkaar dezelfde gastjes knallen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:10 schreef Faxie het volgende:
[..]
Naughty Dog gaf aan dat het juist andersom was.... meer avontuur, minder actie.
Nouja, hij zal van de week wel binnenkomen en dan kan ik er zelf achter komen.
Ik hoop toch dat het wat meer klauteren en ontdekken is dan in deel 1. Daar werd er toch iets te veel geschoten vond ik.![]()
Ik vond het klimmen in die ijslevels op een gegeven moment wel genoeg, gelukkig dacht Drake er ook zo over![]()
![]()
Dit weekend ga ik hem halen
Ik twijfelde tussen Batman en deze, maar ik wacht wel tot batman 30 euro kost.
Deel 1 knalde ik zowat in 1 keer door zo spannend![]()
![]()
Uncharted 2 is echt fantastisch. Alleen niet als je blu ray player kapot is gegaan, je een nieuwe hebt besteld, alleen dan het inbouwen nog niet lukt, maar hem al wel bij een vriend hebt gespeelt en je hem nu ook wilt spelen.
![]()
![]()
Ik vind deel 2 zoveel toffer omdat het richten van je wapen zo ontzettend veel beter is. Bij deel 1 schiet je gewoon te vaak compleet kansloos mis, als je zo'n beetje midden op het poppetje schietFrustrerend. Derhalve betwijfel ik of ik ooit deel 1 nog zal spelen
Naar mijn idee is deel 2 eigenlijk wat 1 had moeten zijn.
Fuck it, Uncharted 2 is gewoon perfect
Importeer dan uit Engeland voor een euro of 45 ofzo! Arkham Asylum is echt gruwelijk goed, moet je gespeeld hebben!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 22:11 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik twijfelde tussen Batman en deze, maar ik wacht wel tot batman 30 euro kost.
[ Bericht 3% gewijzigd door wolfrolf op 20-10-2009 22:55:08 ]lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Eigenlijk moet je beide hebben maar uncharted staat idd nog hoger.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 22:11 schreef the_legend_killer het volgende:
Dit weekend ga ik hem halen
Ik twijfelde tussen Batman en deze, maar ik wacht wel tot batman 30 euro kost.
Deel 1 knalde ik zowat in 1 keer door zo spannend
Ik denk MGS4 ingehaald![]()
![]()
Ik hoop dat ze ipv matchmaking ook nog een lijst maken zoals bij killzone 2. Dat is zo makkelijk om te maken. De multiplayer is echt vet, maar als ik dit een paar maandjes speel dan wil ik niet weten hoelang ik in totaal heb gewacht met het matchmaken.XBL: Koning Stoma
PSN: Koning_Stoma![]()
Vanmiddag binnen, nu 7 uur verder in chapter 20wat is dit een fokking vette game zeg
![]()
Fok vrienden top 50#★#★#Powered by Akrapovic
*Battlefield3*KZ3*NFShp*BFBC2*MoH*PSN ID:Arijanonline
GoW/Fable III 360 tag:Arijanonline
Pax & Pry Free download![]()
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:47 schreef Athlon_2o0o het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
Gewoon deel lekker uitspelen joh, die is ook de moeite waard. Ik heb deel 2 besteld maar nog steeds niet binnen. Zit met deel 1 op 99%quote:Op zondag 18 oktober 2009 22:57 schreef Nick-GizMo het volgende:
tering!
zit met uncharted 1 nog op 60%!
en wou morgen eigenlijk uncharted 2 gaan halen :/
zo te zien bevalt ie bij de meeste mensen wel !
en ja die laatste 1% is best lastig.
PSN :crashtestnl85 Voeg mij toe op PSN als je durft.![]()
Chapter 17 & 18.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Uit in 10:30Echt geweldig
Fok vrienden top 50#★#★#Powered by Akrapovic
*Battlefield3*KZ3*NFShp*BFBC2*MoH*PSN ID:Arijanonline
GoW/Fable III 360 tag:Arijanonline
Pax & Pry Free download![]()
Wow![]()
Ben nu pas bij Chapter 6 maar;SPOILER: chapter 6Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14.gif RaymanNL vindt dit leuk![]()
quote:Op woensdag 21 oktober 2009 20:38 schreef RaymanNL het volgende:
Wow![]()
Ben nu pas bij Chapter 6 maar;SPOILER: chapter 6Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
quote:Op woensdag 21 oktober 2009 20:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]Ja, ik kon het niet latenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
14.gif RaymanNL vindt dit leuk![]()
Tegenstanders metSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. zijn niet lief
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
quote:Op woensdag 21 oktober 2009 20:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 21 oktober 2009 20:38 schreef RaymanNL het volgende:
Wow![]()
Ben nu pas bij Chapter 6 maar;SPOILER: chapter 6Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
WTF ik klik gewoon altijd de spoilers aan
Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
"Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
61% van alle statistieken zijn nutteloos.
Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!![]()
beterschap, wat heb je?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 14:59 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.metacritic.com(...)charted2amongthieves
Ziek.
![]()
quote:Op woensdag 21 oktober 2009 20:38 schreef RaymanNL het volgende:
Wow![]()
Ben nu pas bij Chapter 6 maar;Goed dat je het chapter erbij vermeld, dan weet ik dat ik er veilig op kan klikkenSPOILER: chapter 6Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Iedereen doet nu alsof Uncharted 1 niet zoveel voorstelt, terwijl het ook een übergame was.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 17:08 schreef janrad het volgende:
[..]
Gewoon deel lekker uitspelen joh, die is ook de moeite waard. Ik heb deel 2 besteld maar nog steeds niet binnen. Zit met deel 1 op 99%en ja die laatste 1% is best lastig.
![]()
quote:![]()
Chapter 21:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je gaat hard CyberiaIk zit middenin ch. 22. Dikke stress
![]()
Ik heb een hekel aanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.tenzij ik ze zelf lanceer
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
UC1 is ook wel goed, maar UC2 is gewoon zó enorm veel beter IMHO.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 15:56 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Iedereen doet nu alsof Uncharted 1 niet zoveel voorstelt, terwijl het ook een übergame was.
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door Viking84 op 22-10-2009 21:25:46 ]Niet meer actief op Fok!![]()
Als deel 1 een übergame was (en dat was het ook, daar niet van) zou je Uncharted 2 een überüberübermasterübergame moeten noemen. En dat loopt niet echt lekker!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 15:56 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Iedereen doet nu alsof Uncharted 1 niet zoveel voorstelt, terwijl het ook een übergame was.Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*![]()
ja man SPOILER TAGSquote:
Psn online ID Tec-Deacon
---------------------------------
オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ![]()
Stukje op die trein.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo![]()
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 09:07 schreef Strolie75 het volgende:
Stukje op die trein.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PSN-ID: Blue-Eyed-NL![]()
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 17:44 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
Chapter 21:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 09:25 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]Correct.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 09:07 schreef Strolie75 het volgende:
Stukje op die trein.Vond dit ook maar een raar stukje ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ben hem gisteren maar even gaan ophalen, lag er al een week maar druk met werk...heb net eerste act en ben zeer tevreden...ik snap trouwens niet wat de lol is om de snel in één ruk uit te spelen, en dan ook gelijk alle schatten vinden? Ik doe het liever rustig...een act per 2 dagen ofzo...maar dat ben ik, heb trouwens ook meer met series dan met fillms.![]()
Vooral doen ja. Bij een aantal chapters duurt het niet langer dan 10 minuten.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 17:16 schreef mrPanerai het volgende:
Ben hem gisteren maar even gaan ophalen, lag er al een week maar druk met werk...heb net eerste act en ben zeer tevreden...ik snap trouwens niet wat de lol is om de snel in één ruk uit te spelen, en dan ook gelijk alle schatten vinden? Ik doe het liever rustig...een act per 2 dagen ofzo...maar dat ben ik, heb trouwens ook meer met series dan met fillms.
![]()
![]()
Kan...dan een chaptertje extra...gisteren begonnen met chapter 1 tot ergens in het museum nu gespeeld tot chapter 4 begint..morgen nog een uurtje,ik hoef geen uren achter m'n ps te zitten...quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 17:51 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Vooral doen ja. Bij een aantal chapters duurt het niet langer dan 10 minuten.![]()
In de Power Unlimited van deze maand krijgt Uncharted 2 een score van 100
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
quote:Vote on potential playlists for UNCHARTED 2 Multiplayer
We put up a new poll on the front page today inviting you to give us feedback on what you’d like to see for a future playlist within the Multiplayer mode of UNCHARTED 2: Among Thieves.
To help with that, I got Justin Richmond, our multiplayer designer, to give us some more information on the different modes in the poll. Here is what he sent over:
We have been playing multiplayer furiously here in the office and it’s great to see you all online racking up the Cash and Skill Levels. Now we are looking to the future. To that end we are putting up a poll to see the possible directions you as players would be interested in seeing for our future playlists. We are listing five options in the poll, and below is a short breakdown about each one.
Plunder Only
All Plunder, all the time. No variations, nothing but capping treasure and shooting enemies.
Crushing: All Game Types
The Crushing variation on all maps with all game types. Crushing is a more hardcore version of our rule set where players have less health and no Boosters are active.
Crushing: Deathmatch Only
The Crushing variation on all maps in standard Deathmatch only.
Skilled Objectives
All Objective game types, but now with a Skill Level. Skill Levels are tied to each playlist, so all players would start with a Skill Level of 1 in this playlist, regardless of the Skill Level already achieved in the Ranked playlist.
Deathmatch Variants Only
All the Deathmatch variants including Sniper/Pistole, Pistols/Grenades, RPG’s, and Crushing.
We can’t guarantee that we’ll releasing the most popular playlist, but we really want to know what you’d like to see, so let us know what you want – vote and be heard!
If you have other suggestions feel free to comment on this post with your ideas.
Thanks!
Justin![]()
Net uitgespeeld op easy in 12 uur en 49 mins. Best lang, maar ik heb ook best lang stil gestaan omdat ik niet wist waar ik naartoe moest en stukjes over moeten doen.Niet meer actief op Fok!![]()
Easy? Ik zat te twijfelen tussen Normal en Hard, maar toch normal gekozen omdat ik me eerst echt even op het verhaal wil richten. Maar het is toch wel vrij makkelijk zo.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 14:03 schreef Viking84 het volgende:
Net uitgespeeld op easy in 12 uur en 49 mins. Best lang, maar ik heb ook best lang stil gestaan omdat ik niet wist waar ik naartoe moest en stukjes over moeten doen.![]()
Hij was idd vrij goed te doen, maar ik ben een recreatieve speler, ik heb geen zin in poppetjes die maar niet dood willenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:58 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Easy? Ik zat te twijfelen tussen Normal en Hard, maar toch normal gekozen omdat ik me eerst echt even op het verhaal wil richten. Maar het is toch wel vrij makkelijk zo.
.
Niet meer actief op Fok!![]()
Hoe zijn de NLTalige comments bij de cutscenes?
Ik vond het bij UC1 wel lachen. KLOOTZAK!! DODER OP MET DIE CAMERA![]()
![]()
![]()
Even wennen in het begin dat het Nederlands is maar voor de rest prima te doen.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 18:21 schreef LangeJan het volgende:
Hoe zijn de NLTalige comments bij de cutscenes?
Ik vond het bij UC1 wel lachen. KLOOTZAK!! DODER OP MET DIE CAMERA![]()
Vandaag aan deze geweldige game begonnen (moest er een PS3 voor kopen) en het lijkt alsof je in een film zit. Zo veel oog voor detail, heerlijke gameplay en vooral heel veel actie
![]()
![]()
Dan ga ik maar gelijk op hard beginnenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:58 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Easy? Ik zat te twijfelen tussen Normal en Hard, maar toch normal gekozen omdat ik me eerst echt even op het verhaal wil richten. Maar het is toch wel vrij makkelijk zo.
Ik hoop dat ie deze week eindelijk aankomt
PSN id: NL_SToRM![]()
Inderdaad, ik heb er tot nu toe maar bitter weinig gevonden.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 19:35 schreef mrPanerai het volgende:
Ik vind wel dat de schatten bijzonder goed verborgen zijn.
PSN :crashtestnl85 Voeg mij toe op PSN als je durft.![]()
Heb pas 30 schatten :S
Over de taal keuze, Schijnbaar heb ik die niet,kan niet door drukken naar een andere taalheb mn game bij amazon vandaan en is regio 2
Fok vrienden top 50#★#★#Powered by Akrapovic
*Battlefield3*KZ3*NFShp*BFBC2*MoH*PSN ID:Arijanonline
GoW/Fable III 360 tag:Arijanonline
Pax & Pry Free download![]()
De UK versie is alleen engels.quote:Op zondag 25 oktober 2009 12:21 schreef ikookhier het volgende:
Heb pas 30 schatten :S
Over de taal keuze, Schijnbaar heb ik die niet,kan niet door drukken naar een andere taalheb mn game bij amazon vandaan en is regio 2
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Okequote:wel jammer
Fok vrienden top 50#★#★#Powered by Akrapovic
*Battlefield3*KZ3*NFShp*BFBC2*MoH*PSN ID:Arijanonline
GoW/Fable III 360 tag:Arijanonline
Pax & Pry Free download![]()
Oh ja, ik ben ondertussen al aan Uncharted 2 begonnen. DAAAAAAAAAAAAAAAMN wat een vet spel is dat zeg.
De verwachtingen waren al hoog gespannen natuurlijk, gezien alle positieve reacties, dus ik was bang dat het ietswat zou tegenvallen. Maar niets is minder waar zeg.![]()
Ik zit nu in Chapter 15. Die ijs effecten!!
In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.![]()
Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
"Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
61% van alle statistieken zijn nutteloos.
Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: