Wat je ook kan doen is bij deze onderstaande (link) een afspraak maken.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:15 schreef MaxC het volgende:
Ja het vreemde is, is dat er nog nooit een druppeltje op mijn Iphone is gekomen. Misschien zat hij in mijn broekzak terwijl het regende maar anders kan ik me niks bedenken.
Ik ga in ieder geval niet betalen, dan maar muziek uit 1 kant van mijn oordopje, rest van mijn Iphone-leven want verder werkt hij perfect .
Stel je vraag voortaan eens aan google inplaats van aan fokquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 19:13 schreef Stansfield het volgende:
Ik heb mijn iphone binnen, maar je moet dus eerst naar itunes. Maar die muziek die daarop staat wilik dus niet op mijn iphone. Hoe zet ik automatisch synchroniseren uit in Itunes?
quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:26 schreef Endurance het volgende:
Dat ze eens opschieten met een unlock-tool voor 3.1. M'n 3GS ligt hier maar stof te happen
SBSettings, te vinden in Cydia. En dan eventueel extra toggles installeren (zo kun je ook de rotation uitzettenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 20:05 schreef evaxsis het volgende:
Bestaat er ook een app waar je met 1 handeling 3G mee kan uitzetten?
Nou! Hoe durft ie een vraag over iPhone te stellen in een topic over iPhone. Op een forum nota bene.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 19:45 schreef Flepke het volgende:
Stel je vraag voortaan eens aan google inplaats van aan fok![]()
http://iphoneinstellingen(...)izatie-uitschakelen/
haha precies.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 20:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nou! Hoe durft ie een vraag over iPhone te stellen in een topic over iPhone. Op een forum nota bene.
De brutaliteit.
Ja maar ik kan geloof ik nog niet (weer) mijn iPhone Jailbreaken moet ik nog even geduld hebben.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 20:10 schreef TNA het volgende:
[..]
SBSettings, te vinden in Cydia. En dan eventueel extra toggles installeren (zo kun je ook de rotation uitzetten).
Aan jouquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 20:21 schreef Stansfield het volgende:
[..]
haha precies.
Nu alleen nog een vraag over mijn nummers die op mijn simkaart staan volgens mijn oude sony ericsson, maar in mijn iphone staat nu geen enkel nummer. Weet iemand waar dat aan kan liggen?
Andere opties zijn er niet, dus wacht op de jailbreak en installeer SBSettings.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 20:21 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Ja maar ik kan geloof ik nog niet (weer) mijn iPhone Jailbreaken moet ik nog even geduld hebben.
Ik heb een Mac en blackra1n is alleen nog voor Windowsgebruikers
Ok thanx deze sla ik even op voor laterquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 20:34 schreef TNA het volgende:
[..]
Andere opties zijn er niet, dus wacht op de jailbreak en installeer SBSettings.
Hmm, denk dat het dan aan de tags ligt. Even in iTunes fixen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:15 schreef BriaNL het volgende:
even een vraag tussendoor. 't Heeft niet veel nut om er een apart topic van te maken
ik heb een album in mn iTunes geïmporteerd en op mijn iPhone gezet.
als ik bij albums kijk in iPod op mijn iPhone dan staan bijna alle liedjes van het album apart in plaats van in 1 hetzelfde album... ik heb ofc al het hele album geselecteerd en 'sorteerveld toepassen > Hetzelfde Album' gedaan maar toch laat ie het zien als aparte albums...
Bij 3 andere albums doet ie het wel goed...
iemand enig idee?
[ afbeelding ]
lol
"Hij bloedt uit zijn oren!! Is er een iPhone in de zaal??"quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:41 schreef Maraca het volgende:
Lijkt me geweldig om eens te doen als er een (niet zo ernstig) voorgeval is.
Dat je dan naar voren stapt en roept: "Geen nood.... ik heb een iPhone"
Ik denk alle nummers van het album selecteren in iTunes dan naar info en dan vinkje van album aanvinkenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:15 schreef BriaNL het volgende:
even een vraag tussendoor. 't Heeft niet veel nut om er een apart topic van te maken
ik heb een album in mn iTunes geïmporteerd en op mijn iPhone gezet.
als ik bij albums kijk in iPod op mijn iPhone dan staan bijna alle liedjes van het album apart in plaats van in 1 hetzelfde album... ik heb ofc al het hele album geselecteerd en 'sorteerveld toepassen > Hetzelfde Album' gedaan maar toch laat ie het zien als aparte albums...
Bij 3 andere albums doet ie het wel goed...
iemand enig idee?
[ afbeelding ]
lol
Ik bedenk me net opeens dat ik zoiets wel eens heb gezegdquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:49 schreef TNA het volgende:
[..]
"Hij bloedt uit zijn oren!! Is er een iPhone in de zaal??"
heb t geprobeerd maar nog steeds t zelfde probleem. Zou het komen omdat het een verzamelalbum os en dat daarom elke artiest naam anders is?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:41 schreef timbob het volgende:
[..]
Hmm, denk dat het dan aan de tags ligt. Even in iTunes fixen.
Kijken of de artiest, de albumtitel en de album artiest overal hetzelfde is..
en dan nog eens uploaden.
(evt, disc nummer en dat alles)
Maar dat is dan toch de waarheid, waarom nog een krant kopen als je al die apps op de iPhone hebtquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:18 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik bedenk me net opeens dat ik zoiets wel eens heb gezegd![]()
Mijn vriend en ik gingen met de trein en hij vroeg of ik ook een krant wilde. Hierop reageerde ik heel nonchalant met "neuh, ik heb een iPhone" ..
Zie mijn vorige post.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:20 schreef BriaNL het volgende:
[..]
heb t geprobeerd maar nog steeds t zelfde probleem. Zou het komen omdat het een verzamelalbum os en dat daarom elke artiest naam anders is?
(werkt goed, die mobile- fok btw, k stuur dit met de iPhone, haha)
groeten
Omdat er in een krant een stuk dieper wordt ingegaan op bepaalde onderwerpen? En het is toch een stuk handzamer als de iPhone, al zeg ik hetzelf.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:40 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Maar dat is dan toch de waarheid, waarom nog een krant kopen als je al die apps op de iPhone hebt
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 01:48 schreef magnifor het volgende:
Kan niet slapen door de opwinding. Het is een fucking telefoon denk ik dan bij me zelf.Dat laat toch maar weer zien hoe bijzonder de iPhone eigenlijk is.
Nee alleen 3Gquote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:41 schreef Stansfield het volgende:
Tnx. Ik heb een kompas en nike ook dus helemaal top. Heb nog geen internet abo wat geldig is dus daar kan het misschien ook aan liggen. Er komt alleen boveinbeeld 3GS wanneer je in een goed ontvangstgebied zit??
Ik heb geen springboard theme. Vind de normale theme overzichtelijk genoeg en dat soort shit vreet alleen maar batterij en snelheid.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 00:57 schreef star_gazer het volgende:
Show your springboard! Hier is mijn versie:
[ afbeelding ]
buuf2 theme
Ik vind het zo 'My First iPhone'quote:Op woensdag 14 oktober 2009 00:57 schreef star_gazer het volgende:
Show your springboard! Hier is mijn versie:
[ afbeelding ]
buuf2 theme
OpenSSH is een featurepackage van Cydia. Kun je met WinSCP gewoon in je iPhone.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:01 schreef magnifor het volgende:
Jammer dat er geen gratis SSH client is, ik kan mij vaag herinneren dat er vroeger wel een gratis client was?
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 09:59 schreef boem-dikkie het volgende:
SMS helper is trouwens super chill.
Echt handig. Ik snap trouwens niet waarom die functie er niet gewoon in zit.quote:
ik zal het als ik thuis ben wel proberen. (heerlijk: fokken op het werk)quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:43 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Zie mijn vorige post.
Je moet al die nummers selecteren en dan appeltje i (bij mac) en denk ctrl i (bij windows) indrukken dan kan je inene alle gegevens veranderen van dat album of samenvoegen tot een album
Internetten ook, overigens. Of misschien verschilt dat dan weer per abonnementstype.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 00:57 schreef magnifor het volgende:
Ik kan met mijn Relax abonnement gewoon bellen op mijn iPhone, dus een tip voor de mensen die bij T-Mobile zitten. Je kan gewoon bellen met je huidige abonnement.
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:48 schreef Agiath het volgende:
Morgen Morgen Morgen Morgen Morgen Morgen Morgen
Zo bijzonder is het nou toch ook weer niet?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:49 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]Ik weet nog hoe ik me voelde de dag voor mijn iPhone kwam. Whehehe.
Jewel. Want ik had er zin in en was al vijf week aan het wachten.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:51 schreef ktnxbye het volgende:
[..]
Zo bijzonder is het nou toch ook weer niet?
Ik kon gewoon internetten, maar had dan ook een abbo mét internet. Ik denk dat als je dat niet hebt dat het dan een duur geintje gaat wordenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:44 schreef JDude het volgende:
[..]
Internetten ook, overigens. Of misschien verschilt dat dan weer per abonnementstype.
Hendig sjiek lederen etuitje om dat ding, hoef je niet met plakfolie te kuttenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:14 schreef mime_negert het volgende:
Ik krijg mijn screenprotector er niet fatsoenlijk op, er blijven luchtbellen onder zitten. Iemand tips?
QFTquote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:37 schreef JDude het volgende:
[..]
Hendig sjiek lederen etuitje om dat ding, hoef je niet met plakfolie te kutten.
Ik ga nu nog niet jailbreaken, komt pas als de nieuwigheid er van af isquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:13 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
OpenSSH is een featurepackage van Cydia. Kun je met WinSCP gewoon in je iPhone.
Ik heb een tijdje zo'n screenprotector gehad, maar die luchtbellen werden juist steeds erger. Na een tijdje het folie eraf gerukt en het zo gelaten. Wat blijkt: het standaard iPhone-glas is prima tegen krassen opgewassen.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:14 schreef mime_negert het volgende:
Ik krijg mijn screenprotector er niet fatsoenlijk op, er blijven luchtbellen onder zitten. Iemand tips?
Ik hoef maar 3 dagen te wachtenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:52 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Jewel. Want ik had er zin in en was al vijf week aan het wachten.
En ik ben heel impulsief wat dat betreft. Als ik iets wil, wil ik het meteen.
Schakelaartje aan de zijkant switchen en als je een video kijkt of een game speelt het volume verlagen.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:17 schreef Stansfield het volgende:
Misschien weer een domme vraag, maar hoe stel ik mijn iphone in op alleen trillen? Bij instellingen geluiden heb ik 2x trillen aanstaan en bij geluid uit staat ern een streep door mijn bel. Maar als ik het test heb ik geluid en trillen. Weet iemand hoe je dat voorkomt?
Ik heb mijne gejailbreakt en ik heb 'm eigenlijk nooit zo leeg dat ie uitvalt.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:14 schreef Kremers het volgende:
Mensen met ene nieuwe iPhone: Wees niet verrast als de jailbreak niet lukt: http://www.iphoneclub.nl/(...)eaks-bootrom-update/
Was te verwachten natuurlijk dat Apple iets zou gaan doen. Apple houdt er niet van dat mensen met software van hun apparaten gaan lopen klooien.
Waarschijnlijk niet. Alhoewel hij nog geen maandje oud is.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:33 schreef ikheetmartijn het volgende:
Maar jij hebt ook geen iPhone waar het lek in is gedicht
Maar ik snap het artikel niet helemaal. Ik hoef nu nergens bang voor te zijnquote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:57 schreef Skv het volgende:
Gaat leuk worden als 'ie voor het eerst vastloopt, je moet rebooten omdat je een app uit cydia hebt geinstalleerd of de batterij per ongeluk een keer op gaat.
Hoe is het nu met jouw iPhone?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:57 schreef Skv het volgende:
Gaat leuk worden als 'ie voor het eerst vastloopt, je moet rebooten omdat je een app uit cydia hebt geinstalleerd of de batterij per ongeluk een keer op gaat.
Nee (reboot hem eens?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 15:13 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Maar ik snap het artikel niet helemaal. Ik hoef nu nergens bang voor te zijn?
Die kun je ook met je PC downloaden en dan op je iPhone knallen, lijkt me veel makkelijker.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 16:29 schreef Greatmarked het volgende:
Bestaat er trouwens een app (via cydia oid) waarmee je ouderswets liedjes (gratis) kan downloaden? Of desnoods torrents?
Vaak genoeg gereboot. Niks aan de hand. Nice!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 16:02 schreef ikheetmartijn het volgende:
[..]
Nee (reboot hem eens?).
De exploit waar de dev jongens gebruik van maken zit in de bootrom (ROM = readonly en kan dus ook niet worden overschreven met een firmware update).
Aangezien d'r iemand geld rook en die exploit heeft laten uitlekken, gaat Apple aangepaste bootroms plaatsen in de nieuwe 3GS iPhones.
Normaal doen ze dit alleen bij een nieuwe productlijn.
Zoals ik het begrepen heb zou het dus betekenen dat wanneer er een jailbreak uitgevoerd wordt op de nieuwe iPhone, en die iPhone valt uit, wordt opnieuw geboot, is de jailbreak weg.
Dat zou dus behoorlijk naadje zijn.
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:14 schreef Greatmarked het volgende:
Wat is nou de meest handige app waarmee ik mn iphone gewoon vanuit 'deze computer' volledig kan benaderen (en dus muziek snel en handiger (dan dat verrotte itunes) erop- en eraf te halen)?
Wil je serieus foto's zien? Zitten allemaal deuken en barsten in weer.quote:
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:53 schreef Skv het volgende:
[..]
Wil je serieus foto's zien? Zitten allemaal deuken en barsten in weer.
Hij is drie keer redelijk hard tegen de straat aan geklettert.
Die bestaat helaas niet.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:14 schreef Greatmarked het volgende:
Wat is nou de meest handige app waarmee ik mn iphone gewoon vanuit 'deze computer' volledig kan benaderen (en dus muziek snel en handiger (dan dat verrotte itunes) erop- en eraf te halen)?
Mijn wireless is dikke prima. Mijn 3G en T-mobile ontvangst trouwens ook. Op hier en daar in de trein na heb ik eigenlijk overal 3G en goede T-mobile ontvangst.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 22:32 schreef FP128 het volgende:
Oi, vraagje. Ik heb de mogelijkheid om een iPhone 3GS aan
te schaffen en wilde vooraf even twee dingen weten:
- Is de kwaliteitsduur vd batterij verbetert ivg met de vorige serie?
- Is de ontvangst van T-Mobile op de iPhone ook verbetert.
De reden dat ik dit vraag is omdat je her en der op het web
nog verhalen leest dat de iPhone alleen een mooi dingetje is
maar dat de twee belangrijkste zaken - batterij & wireless
verbinding - erg tegenvallen ivg met andere mobieltjes dit
hier juist geen last van hebben.
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:53 schreef Skv het volgende:
[..]
Wil je serieus foto's zien? Zitten allemaal deuken en barsten in weer.
Hij is drie keer redelijk hard tegen de straat aan geklettert.
Even downloaden.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 23:12 schreef nelisb het volgende:
http://www.iphoneclub.nl/(...)-nu-in-de-app-store/
Probeer deze eensquote:Op woensdag 14 oktober 2009 16:29 schreef Greatmarked het volgende:
Bestaat er trouwens een app (via cydia oid) waarmee je ouderswets liedjes (gratis) kan downloaden? Of desnoods torrents?
De 32gig versie?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:55 schreef JJdJ1984 het volgende:
Maandag besteld, woensdag geleverd![]()
En de eerste indruk is dat het een heel vet toestelletje is
Nee de 16quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |