Yep, de grebroken harten helen blijkbaar goedquote:
hier wel, in m'n hoofd niet.quote:
Bij mij in m'n hoofd ook niet. Ben m'n ex een brief aan het schrijven. Maar ik weet nog niet of ik gewoon met hem ga praten of hem die brief geef..quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:39 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
hier wel, in m'n hoofd niet.
werken gaat kut op deze manier.
Ik denk dat ik dat nog maar eventjes niet moet doen....quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:26 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Yep, de grebroken harten helen blijkbaar goedIk heb net besloten om mn ex maar eens een emailtje sturen. Proberen weer wat contact te krijgen, dus redelijk oppervlakkig zal het worden. We zullen wel zien wat zij ermee doet...
Jawel.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:07 schreef usrfobiwan het volgende:
Maartje, doe het niet want je gaat er aan onderdoor.
Graag gedaan kerel!quote:Op dinsdag 15 september 2009 13:09 schreef JoeBravo het volgende:
Barbusse, bedankt voor je reactie op m'n PM. Je hebt een hoop zorgen bij me weggenomen.
Er zijn er velen in dit topic die deze vraag aan zichzelf en/of ex stellen. En meestal zal het antwoord dat je krijgt (àls je er al eentje krijgt) niet bevredigend zijn. Maar het gaat om de vraag, niet het antwoord. De vraag bewijst dat jij in ieder geval de waarde inzag van de relatie. En daarmee ook de waarde van relaties in het algemeen. Als iemand zo zonder te knipperen met zijn/haar ogen een lange relatie kan afkappen denk ik altijd dat die mensen simpelweg niet geschikt zijn als relatiemateriaal.quote:Op dinsdag 15 september 2009 13:46 schreef dick_laurent het volgende:
Ja... het helingsproces is bij mij ook in volle gang.
Toch kan ik het niet helpen om nog steeds een paar keer per dag te denken
"How could she do this to me??"
... maar daar zal ik toch geen antwoord op krijgen. Life's a trip....
Wow...dank je voor het posten van bovenstaande...mooie gedachtegangquote:Op dinsdag 15 september 2009 13:51 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Er zijn er velen in dit topic die deze vraag aan zichzelf en/of ex stellen. En meestal zal het antwoord dat je krijgt (àls je er al eentje krijgt) niet bevredigend zijn. Maar het gaat om de vraag, niet het antwoord. De vraag bewijst dat jij in ieder geval de waarde inzag van de relatie. En daarmee ook de waarde van relaties in het algemeen. Als iemand zo zonder te knipperen met zijn/haar ogen een lange relatie kan afkappen denk ik altijd dat die mensen simpelweg niet geschikt zijn als relatiemateriaal.
Wees de betere persoon in deze en wees ondanks de pijn blij dat je van d'r af bent.
Dat het pijnlijk is, is logisch. Je zou je zorgen moeten gaan maken als het géén pijn zou doen. Maar dat wil natuurlijk niet zeggen dat jij als een hoopje ellende in hoekje moet gaan zitten janken en er nooit meer overheen moet komen. Die tweestrijd is er natuurlijk niet voor niets. En je weet nu al welke van de emoties gaat winnen hoor.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:01 schreef dick_laurent het volgende:
Vind het heel moeilijk om blij te zijn dat ik van haar af ben omdat ik haar ook gruwelijk mis![]()
tegelijkertijd ben ik natuurlijk ook gigantisch pissig en teleurgesteld in haar... dus het is nogal een tweestrijd in mij.
Geen contact opnemen is probably het beste... zij neemt sowieso geen contact meer met mij op, cold bitch... het doet haar verdomd weinig, ongeloofelijk.....echt ongeloofelijk.
Time heals all wounds zeggen ze he.... dus ja, ik wacht
Dank u voor het uitspreken van de waardering van mijn dichterlijke vrijheden...quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:00 schreef morg78 het volgende:
[..]
Wow...dank je voor het posten van bovenstaande...mooie gedachtegang
echt precies hetzelfde geval hierzo, dus ik voel met je mee.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:01 schreef dick_laurent het volgende:
Vind het heel moeilijk om blij te zijn dat ik van haar af ben omdat ik haar ook gruwelijk mis![]()
tegelijkertijd ben ik natuurlijk ook gigantisch pissig en teleurgesteld in haar... dus het is nogal een tweestrijd in mij.
Geen contact opnemen is probably het beste... zij neemt sowieso geen contact meer met mij op, cold bitch... het doet haar verdomd weinig, ongeloofelijk.....echt ongeloofelijk.
Time heals all wounds zeggen ze he.... dus ja, ik wacht
geen flauw benul meer, maar blijkbaar is het toch gelukt, dus jij kan het ook!quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:13 schreef Black_Rainbow het volgende:
Ik meld me hier ook maar even. Sinds gister hoor ik ook bij het clubje![]()
Na 4.5 fijne jaren is het in een paar dagen ineens weg. De eerste keer dat ik gedumpt ben, de eerste keer dat het echt pijn doet. Leuk, nieuwe ervaringen........
vandaag maar een beetje achter m'n scherm gehangen, weinig zin om iets te ondernemen, terwijl dat misschien wel wat beter zou zijn.
Hoe komen jullie die eerste week door?
De eerste twee weken bedoel je. Ik: jankend, schreeuwend, teveel zuipend, te weinig slapend, teveel rokend, niet etend, en daarbij nog maar eens jankend en schreeuwend.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:13 schreef Black_Rainbow het volgende:
Ik meld me hier ook maar even. Sinds gister hoor ik ook bij het clubje![]()
Na 4.5 fijne jaren is het in een paar dagen ineens weg. De eerste keer dat ik gedumpt ben, de eerste keer dat het echt pijn doet. Leuk, nieuwe ervaringen........
vandaag maar een beetje achter m'n scherm gehangen, weinig zin om iets te ondernemen, terwijl dat misschien wel wat beter zou zijn.
Hoe komen jullie die eerste week door?
Weet je wel hoe moeilijk dat zit?!quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:14 schreef JoeBravo het volgende:
* JoeBravo overweegt Barbusse nog een veer in z'n reet te steken
er zijn er al heel wat in gestoken de afgelopen dagen, dus één meer of minder maakt dan ook niet uitquote:Op dinsdag 15 september 2009 14:18 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Weet je wel hoe moeilijk dat zit?!![]()
ik heb er vertrouwen in dat het goed komt, of samen met haar (zeer kleine kans), of alleen, en later weer met iemand anders.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:17 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De eerste twee weken bedoel je. Ik: jankend, schreeuwend, teveel zuipend, te weinig slapend, teveel rokend, niet etend, en daarbij nog maar eens jankend en schreeuwend.![]()
![]()
Maar laat je daardoor niet afschrikken hoor. Het is nu een kleine twee maanden verder en het gaat al veel beter. Trust me, lees mijn bovenstaande posts maar. En ik heb een wel wat langere relatie dan jij (bijna) achter de rug.
*typt staand verder* * "Auw!"quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:21 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
er zijn er al heel wat in gestoken de afgelopen dagen, dus één meer of minder maakt dan ook niet uit
quote:
Dat had en heb ik ook.... je wil het liefst dat het gewoon zo snel mogelijk weg is die pijn. Maar zo werkt het helaas nietquote:Op dinsdag 15 september 2009 14:24 schreef Black_Rainbow het volgende:
[..]
ik heb er vertrouwen in dat het goed komt, of samen met haar (zeer kleine kans), of alleen, en later weer met iemand anders.
Je beschrijving van de eerste 2 weken schrikt me niet echt af, alleen voel ik me nu totaal niet zo. Ik voel weinig meer, alleen boos, op mezelf, op haar dat ze gelijk wegloopt. Het verdriet komt met vlagen, ik moet gewoon even geen muziek luisteren of foto's ofzo gaan kijken.
Ik wil gewoon dat dit zo snel mogelijk voorbij is. Ik sta over het algemeen erg nuchter in het leven, kan emoties en verstand goed gescheiden houden en probeer van alles het positieve in te zien. Nu lukt dat nog niet echt natuurlijk, maar het moet snel terugkomen. Ik wil verder.
Eerste 3 maandenquote:Op dinsdag 15 september 2009 14:17 schreef Barbusse het volgende:
De eerste twee weken bedoel je. [knip]
Blij dat er een predecessor isquote:Op zaterdag 12 september 2009 19:09 schreef dreamzk het volgende:
Ik moest lachen, maar niet zo negatief doen over barbusse. De goede man is de nieuwe chev geworden van dit topic!
Ik type ook maar wat er in me opkomt hoorquote:Op zondag 13 september 2009 01:18 schreef dreamzk het volgende:
Je vertelt mooie verhalenNee om serieus te zijn, je hebt meestal handige punten wat het allemaal wat makkelijker maakt. Redelijk diepe stof, en chev was daar een meester in. Om emoties en gevoelens goed te verwoorden. Anyway, ik ga maar slapen, proberen niet te denken aan haar verjaardagsfeest dat ze vanavond geeft...
Hee kerel!quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:12 schreef Chev het volgende:
[..]
Eerste 3 maanden![]()
[..]
Blij dat er een predecessor ismag ik nu aftreden dan??
![]()
[..]
Ik type ook maar wat er in me opkomt hoortype het van me af en probeer mensen een beetje op weg te helpen.
Anyway bedankt
Ja jij was actief toen ik door mn zwaarste periode ging, heb je mij heel erg geholpen om alles duidelijker te zien. Emoties beinvloeden toen mijn rationele denken. Maar Chev ik neem aan dat het nu steeds beter gaat? We zien je steeds minder en horen niks meer over je ex (goede zaak denk ik).quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:12 schreef Chev het volgende:
[..]
Eerste 3 maanden![]()
[..]
Blij dat er een predecessor ismag ik nu aftreden dan??
![]()
[..]
Ik type ook maar wat er in me opkomt hoortype het van me af en probeer mensen een beetje op weg te helpen.
Anyway bedankt
Chev = held!quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:16 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Ja jij was actief toen ik door mn zwaarste periode ging, heb je mij heel erg geholpen om alles duidelijker te zien. Emoties beinvloeden toen mijn rationele denken. Maar Chev ik neem aan dat het nu steeds beter gaat? We zien je steeds minder en horen niks meer over je ex (goede zaak denk ik).
Met mij gaat het wel goed hoor, soms fantastisch, soms iets minder lekker maar niet meer neergeslagen in de goot gelukkigquote:Op dinsdag 15 september 2009 16:15 schreef Barbusse het volgende:
Hee kerel!Hoest nou met u?
Ik heb veel aan je advies gehad, zoveel zelfs dat ik verbaast ben dat het zo snel weer veel beter met me gaat. Mijn dank daarvoor is groot. En ja, als ik met die kennis anderen kan helpen zal ik dat niet laten. Zou een beetje egoïstisch zijn hè?
Dat wordt dus een andere opvang opzoeken...quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:59 schreef maartjeh het volgende:
Nouja klinkt allemaal wel positief toch, Chev?
Goed van je dat je contact gaat zoeken (mits er een leuke dame tussenzit natuurlijk, een beetje kieskeurig zijn is heus niet erg) op die verjaardag!
Even heel wat anders; Ik bracht mijn 2 hondjes vandaag naar de dagopvang, om een dagje te oefenen voor de vakantie. Ga ik ze net ophalen, hebben ze HEEL DE DAG GEEN ETEN hebben gehad!![]()
![]()
![]()
(Even iets anders dus om me op te richten, in plaats van luduvudu. Maar godverdomme wat ben ik PISSIG zeg! )
Dat is toch niet normaal, of overdrijf ik nu? Ik heb tijdens het intakegesprek en het invullen van het contract duidelijk aangegeven dat er heel de dag een bakje met eten in 't hok moest staan omdat mijn honden niet op vastte tijden eten. Was allemaal geen probleem.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat wordt dus een andere opvang opzoeken...
Ik meld me als heart-broken vrouw zijnde!quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:26 schreef dick_laurent het volgende:
hehe.. ja da's minder inderdaad.
Effe weer terug naar het topic: Ligt het aan mij of zijn het hier eigenlijk alleen maar kerels die gedumpt zijn na lange relaties? Krijg namelijk niet het idee dat er veel heart-broken vrouwen hier in dit topic rondhuppelen(correct me if I'm wrong)
We hebben er wel een paar die posten maar meerendeel is idd man. Mischien heeft het te maken dat mannen iets minder makkelijk over hun gevoelens praten tegenover hun vrienden (zo is het iig bij mij). FOK is dan perfect, lekker anoniemquote:Op dinsdag 15 september 2009 17:26 schreef dick_laurent het volgende:
hehe.. ja da's minder inderdaad.
Effe weer terug naar het topic: Ligt het aan mij of zijn het hier eigenlijk alleen maar kerels die gedumpt zijn na lange relaties? Krijg namelijk niet het idee dat er veel heart-broken vrouwen hier in dit topic rondhuppelen(correct me if I'm wrong)
Vrouw hier.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:26 schreef dick_laurent het volgende:
hehe.. ja da's minder inderdaad.
Effe weer terug naar het topic: Ligt het aan mij of zijn het hier eigenlijk alleen maar kerels die gedumpt zijn na lange relaties? Krijg namelijk niet het idee dat er veel heart-broken vrouwen hier in dit topic rondhuppelen(correct me if I'm wrong)
Ok ok.... interessant. Ja het zette mij wel aan het denken. Ja tuurlijk zitten er ook dames tussen, maar ze zijn inderdaad in de minderheid zo lijkt het.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:29 schreef dreamzk het volgende:
[..]
We hebben er wel een paar die posten maar meerendeel is idd man. Mischien heeft het te maken dat mannen iets minder makkelijk over hun gevoelens praten tegenover hun vrienden (zo is het iig bij mij). FOK is dan perfect, lekker anoniem
Haha dat kan het natuurlijk ook zijn. Ik zag het eigenlijk wel aankomen, maar weigerde op te geven, ik was nog te gek op haar. En dan daarbij ook nog van die vage signalen zo nu en dan die je weer hoop geven. Tja dan kan het ineens op je af komen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ok ok.... interessant. Ja het zette mij wel aan het denken. Ja tuurlijk zitten er ook dames tussen, maar ze zijn inderdaad in de minderheid zo lijkt het.
De theorie van dreamzk zou kunnen kloppen... een andere theorie is dat wij mannen op de een of andere manier de "hamer" van de vrouwtjes niet zien aankomen, en dus vaker als soort van aangereden hert gewond achter blijven.
Interessant om over na te denken
Wanneer gaat TS na z'n ban zich hier melden denk je?quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:19 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Jij was toch al in de bossen op konijnen aan het jagen terwijl zij het kampvuur ging maken?
TS? HALLOOOO, IT'S ME!quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:59 schreef Barbusse het volgende:
Oh, en dreamzk, kwaliteitspost!![]()
[..]
Wanneer gaat TS na z'n ban zich hier melden denk je?
Neehee.....hij postte dit in een ander, werkelijk hilarisch, edoch reeds gesloten topic.quote:
Jammer genoeg is dat topic gesloten, dat heeft me wakker gehouden vandaag, anders was ik al lang mn bed ingekropen en wat bijgeslapenquote:Op dinsdag 15 september 2009 18:19 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Neehee.....hij postte dit in een ander, werkelijk hilarisch, edoch reeds gesloten topic.En die TS bedoelde ik dus.
![]()
Ohhh ik snap het weer niet hoor. Vrouw hè.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:19 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Neehee.....hij postte dit in een ander, werkelijk hilarisch, edoch reeds gesloten topic.En die TS bedoelde ik dus.
![]()
Ach, dit topic wordt voornamelijk gedomineerd door trieste verhalen, en dan is dit een welkome afwisseling hè?quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:27 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Jammer genoeg is dat topic gesloten, dat heeft me wakker gehouden vandaag, anders was ik al lang mn bed ingekropen en wat bijgeslapen
En barbusse, bedankt, blijkbaar kan ik ook nog wat inbrengen in dit topic ipv alleen maar mijn verhaal te vertellen
Maar ik heb het dan wel weer als een echte galante heer uitgelegd toch?quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:28 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Ohhh ik snap het weer niet hoor. Vrouw hè.
Ik snapte 'm wel hoor.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:28 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Ohhh ik snap het weer niet hoor. Vrouw hè.
Het was een goed topic.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:34 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik snapte 'm wel hoor.Maar ik kende het topic ook.
Ik had 'm nog niet helemaal gelezen, nog niet aan toe gekomen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:38 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het was een goed topic.Heeft ervoor gezorgd dat ik niet de hele tijd aan m'n ex zat te denken. Alhoewel...zoveel doe ik dat ook niet meer.
Lees hem maar helemaal, je zult je vermaken.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:40 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik had 'm nog niet helemaal gelezen, nog niet aan toe gekomen.
Zo kom ik nooit weg van FOK!quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:42 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Lees hem maar helemaal, je zult je vermaken.![]()
Maar zoals ik al zei, de volgende is er al weer: Gedumpt door een slet!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |