Bijvoorbeeld een buspakje dat iets is uitgezet (zoals zo'n zak met kleding), waardoor het geen buspakje meer is. Of als die bus niet voldoet aan de gestelde eisen, waardoor het buspakje niet past. Op dat moment vervalt ook de 2e aanbieding.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:03 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Dat is wel vreemd, want het klopt idd dat er geen aanvoer is op maandag en dat een pakketje twee keer aangeboden moet zijn.
Ik denk dat het gewoon een rare samenloop van omstandigheden is.
Zoiets zal het wel zijn ja. Ik heb er trouwens ook wel eens pakjes met zo'n pakketzegel en 3S-code tussen zitten (bij de gewone post dus), die net (niet) door de bus passen...quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:36 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld een buspakje dat iets is uitgezet (zoals zo'n zak met kleding), waardoor het geen buspakje meer is. Of als die bus niet voldoet aan de gestelde eisen, waardoor het buspakje niet past. Op dat moment vervalt ook de 2e aanbieding.
Tja, de kosten van de medewerker die de agt-post behandelt en naar het pkt moet brengen zitten daar natuurlijk ook bij. Dus dat valt dan eigenlijk onder "administratiekosten" of een dergelijke vage post. Ik denk dat je deze vraag beter kunt stellen in een juridisch subforum. Het zal wel gaan over de vraag of die 5 euro extra "redelijk en billijk" zijn.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:27 schreef gelebeer het volgende:
Mag een internetwinkel zomaar 12,00 euro verzendkosten in rekening brengen voor een aangetekende brief terwijl hun kosten maar 7,00 euro zijn (+een envelop en inkt van een paar cent)?
Een zaterdagpostbode van 16 komt aan EUR 4,82 per uur. Houdt er wel rekening mee dat de tijd dat de TNT (toen nog PTT) zaterdagcontracten van 6-7 uur uitdeelde achter ons ligt. Tegenwoordig is het eerder 3-4 uur. Maar door in de vakanties extra te werken kun je er toch nog een aardige bijverdienste aan hebben.quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:11 schreef Snuf. het volgende:
Hai TNT medewerkers
De kans is heel groot dat ik mijn zaterdagbaan ga verliezen. Nu zoek ik dus een andere baan en dacht ik aan postbode! Ik ben vorige week 16 geworden, dus het mag (toch?).
Mijn vraag is alleen wat het ongeveer verdient. Kan iemand mij een indicatie geven?
Thom
3/4 uur lijkt me geen probleemquote:Op dinsdag 15 september 2009 19:42 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Een zaterdagpostbode van 16 komt aan EUR 4,82 per uur. Houdt er wel rekening mee dat de tijd dat de TNT (toen nog PTT) zaterdagcontracten van 6-7 uur uitdeelde achter ons ligt. Tegenwoordig is het eerder 3-4 uur. Maar door in de vakanties extra te werken kun je er toch nog een aardige bijverdienste aan hebben.
Het gaat naar leeftijd; als je ouder wordt ga je meer verdienen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:03 schreef Snuf. het volgende:
[..]
3/4 uur lijkt me geen probleemWerk nu ook maar 4 á 5 uur.
Maar kun je max 4,82 verdienen of begint het vanaf dat bedrag (wat me wat onwaarschijnlijk lijkt).
BTW, verdien nu 5,50 per uur, maar dat is ontzettend kutwerk, dus dan is zo'n vergoeding niet meer dan normaal.
Hoeveel km. rijden jullie dan gemiddeld met één tank? Stel het is maar 200-300 km., dan is het bij sommige auto's bij ons zo dat die elke dag wel zo'n afstand halen ivm dat een auto voor meerdere diensten op één dag word gebruikt. Dus dat zou inhouden dat je elke dag moet tanken. Maar goed, misschien is dat maar één ongemak en zijn er veel meer positieve punten op te noemen.quote:Op maandag 14 september 2009 21:41 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Wij hebben enkele weken geleden een hele zooi aardgasauto's gekregen. Prima auto's. Heerlijk soepel schakelende bak, goed instelbare rijpositie, lekker ruime laadruimte, etc.
Het is echter wel een caddy met benzinemotor, waardoor je automatisch iets hoger in de toeren rijdt (wat weer minder prettig is voor je boco). Het gas levert ook minder vermogen dan diesel of benzine en is niet bepaald zuinig. Je zou 400 km op één tank moeten kunnen halen, maar dat is dan wel in de sprookjeswereld waar mensen lange stukken op constante snelheid rijden. Bij de TNT zijn het natuurlijk vooral korte stukjes met veel optrekken vanuit stilstand. In de werkelijkheid moet er dus vrij vaak getankt worden. En omdat de tank anders leegloopt dan vloeibare brandstof (niet echt lineair verloop), hebben we wel al wat onenigheid gehad met mensen die de auto "leeg" hadden teruggezet. Blijkt dat je met een "bijna lege" tank nog een best eind kan rijden.
De auto start op benzine en schakelt dan gelijk naar gas. De auto schakelt automatisch terug naar benzine als de gastank leeg is (merk je niets van, behalve dan dat de motor iets meer vermogen heeft en iets anders klinkt), maar hou er rekening mee dat de benzinetank slechts een noodtank van 8 liter is. Oh en het tanken van gas duurt iets langer.
Bij ons betekent een contract van 3-4 uur dat je dat minimaal werkt. Ik heb zelf ook een contract van 3 uur en werk gemiddeld zo'n 6-8 uur met uitschieters naar boven en helaas ook naar onderen. Hoewel die laatste gelukkig niet frequent voorkomt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:42 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Een zaterdagpostbode van 16 komt aan EUR 4,82 per uur. Houdt er wel rekening mee dat de tijd dat de TNT (toen nog PTT) zaterdagcontracten van 6-7 uur uitdeelde achter ons ligt. Tegenwoordig is het eerder 3-4 uur. Maar door in de vakanties extra te werken kun je er toch nog een aardige bijverdienste aan hebben.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:05 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Het gaat naar leeftijd; als je ouder wordt ga je meer verdienen.
Op je 16e is het 4,82,
Op je 17e 5,55
op je 18e 6,30 enz. (Maar dat duurt nog even)
Sowieso niet voor je 18e volgens mij, of heb ik dat verkeerd?quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:19 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Oké, weet je toevallig of er van die 4,82 nog iets af gaat aan belastingen etc?
Dat heb je verkeerd, ook mensen onder de 18 zijn belastingplichtig. Maar door de heffingskorting en de arbeidskorting betaal je in de praktijk pas belasting als je boven de pak 'em beet EUR 600 per maand uitkomt. Met alleen een zaterdagcontractje zal dat niet zo snel gebeuren, dus bruto = netto.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:21 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Sowieso niet voor je 18e volgens mij, of heb ik dat verkeerd?
Nog een belangrijk verschil: het salaris van een postbezorger ligt veel lager! Een postbezorger van jouw leeftijd moet het met ongeveer EUR 2,50 per uur stellen. Dan kun je beter folders of kranten lopen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:27 schreef Snuf. het volgende:
Dat dacht ik ook, maar ik werk nu zwart, dus ik ben niet helemaal ingelezen in de regels.
Is het leuk werk? Het lijkt mij op zich best leukIk ga me maar eens aanmelden
BTW, wat is het verschil tussen deze 2 links?
http://www.tntpost.nl/ove(...)besteller/index.aspx
http://www.tntpost.nl/ove(...)ken/index.aspx?tab=1
Ik begrijp het verschil tussen de functies niet echt.
Hoe oud ben je als ik vragen mag?quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:41 schreef CHEVHB het volgende:
Ik verdien nu 8 euro nog wat per maand, netto! Ben ik zeer tevreden mee..
Heb een contract als zaterdag werker en ik zou eigenlijk moeten zetten van de post, maar hoeft niet altijd! Zijn er heel makkelijk in bij ons, dus soms hoef ik alleen maar wijken te lopen.
Dat is dus als je postbezorger bent. Als zaterdagwerker verdien je wel meer.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:43 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Hoe oud ben je als ik vragen mag?
@Kramica
Hoe weet je dat? (van die 2,50 per uur) Want voor dat bedrag ga ik het niet doen.
Nee, ik moet elke dag tot 4 uur naar school en daarna ga ik weer slapen. Dus alleen op zaterdagquote:Op dinsdag 15 september 2009 20:47 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Dat is dus als je postbezorger bent. Als zaterdagwerker verdien je wel meer.
Tenminste, ik neem aan dat je op zaterdag wilt werken en niet doordeweeks na school?
Als je op zaterdag zou willen werken, welke zou je dan aan willen klikken: zaterdagbesteller of postbezorger.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:49 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Nee, ik moet elke dag tot 4 uur naar school en daarna ga ik weer slapen. Dus alleen op zaterdag![]()
Maar welk linkje moet ik aanklikken?
Zo veel kilometers halen ze bij ons niet op een dag. Bij ons is het maximale op een dag denk ik 100 kmquote:Op dinsdag 15 september 2009 20:09 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Hoeveel km. rijden jullie dan gemiddeld met één tank? Stel het is maar 200-300 km., dan is het bij sommige auto's bij ons zo dat die elke dag wel zo'n afstand halen ivm dat een auto voor meerdere diensten op één dag word gebruikt. Dus dat zou inhouden dat je elke dag moet tanken. Maar goed, misschien is dat maar één ongemak en zijn er veel meer positieve punten op te noemen.
Ik heb ze voor de rest vandaag echter nog niet zien rijden vanuit de bus, maar dat kan ook komen doordat ik diep geconcentreerd het dagelijkse spitspuzzeltje zat te maken.![]()
Ben nu 20!quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:43 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Hoe oud ben je als ik vragen mag?
@Kramica
Hoe weet je dat? (van die 2,50 per uur) Want voor dat bedrag ga ik het niet doen.
Hmm, oke.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Zo veel kilometers halen ze bij ons niet op een dag. Bij ons is het maximale op een dag denk ik 100 km
Bij mij belde ze de volgende dag al!quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:09 schreef Snuf. het volgende:
Nou, heb bij allebei dus mijn gegevens ingevuld (postbezorger en zaterdagbesteller) en bij postbezorger was er een plekje hier in Schoonhoven. Heb die dus maar aangeklikt. Ze zouden binnen 5 werkdagen contact opnemen stond er.
Kan ik gelijk vragen hoeveel het precies verdient enzo.
Bij Zaterdag besteller was er een plekje in het dorp aan de andere kant van de rivier. Maar dan moet ik elke zaterdag heen en weer. Als het hier niets kan worden, kijk ik daar wel.
Jep. het is meestal 60 km op een dag en een enkele dag is het 100 km. Komt door twee ritten extra. Dus dan moet het kunnen. De 60 km is gebaseerd op de rit die ik altijd rij. Bij een andere route kan er misschien 10 km bij komen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:08 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Hmm, oke.
Dan is een gasauto zeker ideaal op zo'n moment.
Heftigquote:Op dinsdag 15 september 2009 21:11 schreef CHEVHB het volgende:
[..]
Bij mij belde ze de volgende dag al!
Je was.. hoe oud?quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:17 schreef Snuf. het volgende:
[..]
HeftigMaar zou het uurloon boven de 4 euro per uur uitkomen? Want voor dat bedrag wil ik het wel doen.
En ja, ik wil graag zo snel mogelijk weg bij mijn oude baantje, want ik word er een beetje moe van.
Waarom werken er bij ons nou geen leuke meiden bij de postquote:Op dinsdag 15 september 2009 21:11 schreef CHEVHB het volgende:
[..]
Bij mij belde ze de volgende dag al!
Ik ben100 % vrouw! Was ooit aan het lopen langs een bedrijf, 4 van die gasten buiten! Die ene zei die TNT blouse/jas staat je goed..quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:19 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Waarom werken er bij ons nou geen leuke meiden bij de post
90% is man... en de postbezorgers zijn oude huisvrouwen
Ik gok dat we 250-300 km op een tank halen. Maar dat zijn auto's die de bestelling ingaan (dus echt stukjes van 20-30m rijden en dan weer stoppen). We hebben ze nog maar net dus ik durf er nog niet van te zeggen of het echt een voordeel heeft. Dan heb je ook te maken met zaken als motorslijtage (de motoren worden behoorlijk warm op gas).quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:09 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Hoeveel km. rijden jullie dan gemiddeld met één tank? Stel het is maar 200-300 km., dan is het bij sommige auto's bij ons zo dat die elke dag wel zo'n afstand halen ivm dat een auto voor meerdere diensten op één dag word gebruikt. Dus dat zou inhouden dat je elke dag moet tanken. Maar goed, misschien is dat maar één ongemak en zijn er veel meer positieve punten op te noemen.
Normaal tik je per week toch al snel 35 tot 40 liter af. Vrijdagochtend nog iets meer dan 40 liter in de tank mogen gooien bij een van de auto's.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:26 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ik gok dat we 250-300 km op een tank halen. Maar dat zijn auto's die de bestelling ingaan (dus echt stukjes van 20-30m rijden en dan weer stoppen). We hebben ze nog maar net dus ik durf er nog niet van te zeggen of het echt een voordeel heeft. Dan heb je ook te maken met zaken als motorslijtage (de motoren worden behoorlijk warm op gas).
Er gaat ook niet echt veel in de gastank, een kilo of 25. Daarnaast staat dan een benzinetank van 8 liter, waar je wel even op kan rijden, maar wat je niet wil overdrijven.
Da's wel wat anders dan een dieseltank van een liter of 60.
Ja, in een week, ja.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:31 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Normaal tik je per week toch al snel 35 tot 40 liter af. Vrijdagochtend nog iets meer dan 40 liter in de tank mogen gooien bij een van de auto's.
Ik heb me een heel klein beetje vergist, dat moet zijn EUR 2,83 per uur. Dat bedrag staat in de CAO voor Postbezorgers. Dus postbezorger zou ik niet worden als ik jou was, beter word je zaterdagbesteller voor EUR 4,82 per uur.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:43 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Hoe oud ben je als ik vragen mag?
@Kramica
Hoe weet je dat? (van die 2,50 per uur) Want voor dat bedrag ga ik het niet doen.
Hmm, en vervolgens heb je hem een trap in z`n ballen gegeven of je moest lief lachen en liep weer door?quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:23 schreef CHEVHB het volgende:
[..]
Toen zei die andere: Ik wil je ook wel is zien zonder die blouse
Ik zei dat ik verder moest werken, prettige middag! hihi..quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:54 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Hmm, en vervolgens heb je hem een trap in z`n ballen gegeven of je moest lief lachen en liep weer door?![]()
Tijdens mijn opleiding stonden we een keer stil achter een vuilniswagen waar geen vuilnisman maar een vuilnisvrouw het vuilnis erin gooide, ook zij was rond de 20 en zag er niet onsmakelijk uit.Zo vreemd is een vrouwelijke postbezorger van 20 jaar dus niet.
Vandaag voor de eerste keer te laat bij een klant aangekomen, 1 minuut welteverstaan. De politie had een grote weg afgezet waardoor ik helemaal om moest rijden, vervolgens stond ik twee keer stil in een opstopping. Nouja, er moet eens een eerste keer zijn.
Hehe onhandig ja, maar ik heb dat liever dan dat je weer terug moet fietsen naar het depotquote:Op woensdag 16 september 2009 19:54 schreef CHEVHB het volgende:
Jezus.. hadden ze alles in 2 zakken gedaan die VEEL te vol zaten, helemaal tot de rand met daarop iets van 5 losse bundels en nog eens van die pakketjes los erin gestoken. Onderweg naar mijn wijk op de fiets vielen ze er echt om de 4 meter uit..
Daarom breng ik ook liever de post rond met een brommer. Dan kan je die twee tassen aan de zijkant volproppen, maar je kan ook zo'n rode bak bevestigen op de brommer waarin je ook nog een zooi post kwijt kanquote:
Ik gebruik m'n voordrager eigenlijk alleen voor m'n jas. Zo incidenteel vervoer ik er ook post mee, maar als de drager aan het stuur bevestigd is (zoals bij mij het geval is), beïnvloed dat nogal het stuurgedrag van je fiets en dat werkt gewoon niet lekker. Als je een kronan hebt (of andere fiets met de voordrager aan het frame bevestigd), kan je veel meer op je voordrager vervoeren zonder dat de boel om de haverklap in een bocht probeert te vallen.quote:Op woensdag 16 september 2009 20:26 schreef Ohrpolster. het volgende:
Als ik meerdere wijken loop of alles niet in één keer meekrijg probeer ik m'n wijken altijd zo te lopen dat ik als m'n tassen leeg zijn zo dicht mogelijk bij het nabrengadres ben, dat doe ik dan liever dan m'n fiets (te) zwaar te beladen. Ook een goed moment om eventjes te pauzeren. En m'n vaste wijk op de zaterdag loop ik met zo'n loopkar die bij het nabrengadres staat, kan ik drie tassen aan hangen dus eigenlijk nooit ruimte te weinig. Eindigen bij het nabrengadres en ik kan zo verder met de volgende wijk op de fietsZou trouwens best zo'n rek voorop de fiets willen, handig om je jas etc. in te dumpen en evt. paar bundeltjes post
En die grijze tassen, ik gebruik ze voor mezelf nooit...je kan ze niet echt goed inpakken vind ik.
Zaterdag wordt de mooiste dag van de week trouwens
Als die gijze tassen helemaal vol zitten, haal ik altijd een laagje bundels er vanaf, die stop ik in een aparte bak. Daarmee loop ik naar mijn fiets en stop die grijze tassen in de fietstassen. Daarna leg ik de overgebleven bundels verticaal bovenop de stapel bundels in de grijze tassen. Daarbij mogen ze best wel een beetje uitsteken, omdat de bundels op en neer stuiteren ( door hun verticale ligging ) en niet horizontaal schuiven zoals hoe je normaal de bundels in de tassen hebt liggen.quote:Op woensdag 16 september 2009 19:54 schreef CHEVHB het volgende:
Jezus.. hadden ze alles in 2 zakken gedaan die VEEL te vol zaten, helemaal tot de rand met daarop iets van 5 losse bundels en nog eens van die pakketjes los erin gestoken. Onderweg naar mijn wijk op de fiets vielen ze er echt om de 4 meter uit..
Ze kunnen dan beter 3 grijze tassen maken. Zet je die 3e tas op je achterrekje, of je zet de bovenste bundels in 2 grijze tassen rechtop (alsof je een oranje tas inpakt), en verdeelt de inhoud van tas 3 over de aldus vrijgekomen ruimte.quote:Op woensdag 16 september 2009 19:55 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Hehe onhandig ja, maar ik heb dat liever dan dat je weer terug moet fietsen naar het depot(ligt een beetje afgelegen namelijk)
Ik mag morgen eindelijk ook weer eens werken. En vrijdag waarschijnlijk ook.
Ja inderdaad, zo doe ik het ook vaak.quote:Op woensdag 16 september 2009 22:00 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ze kunnen dan beter 3 grijze tassen maken. Zet je die 3e tas op je achterrekje, of je zet de bovenste bundels in 2 grijze tassen rechtop (alsof je een oranje tas inpakt), en verdeelt de inhoud van tas 3 over de aldus vrijgekomen ruimte.
Da's beter dan dat ze zo gaan proppen, zeker als er ook nog pakjes tussen zitten. Vind je halverwege zo'n tas nog een verfrommelde en gescheurde bol.com doos. Lekker dan.
Als ik een chauffeursdienst heb, wil ik de tassen ook dicht hebben, want dan flikkert er tenminste niets uit. Het gewicht maakt op zich niet uit, maar als ze dicht zitten, kan ik drie à vier tassen tegelijk meesjouwen, zonder dat ik me zorgen hoef te maken dat ik onderweg spul verlies, en dan hoef ik doorgaans ook maar één keer van de auto naar het nabrengadres te lopen.quote:Op woensdag 16 september 2009 22:45 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ja inderdaad, zo doe ik het ook vaak.
Hier is de regel dat die grijze tassen dicht moeten worden gedaan, maar als je ze openlaat kan je zoveel meer kwijt. Maar ja, dan gaan de bezorgers klagen dat de tassen te zwaar zijn. En dat is iets waar ik op de brommer vrijwel geen last van heb
Werken jullie alleen nog maar met grijze tassen dan? Bij ons zijn er gelukkig nog de oude vertrouwde PTT zakken die je voor je eigen nabrengzakken kan gebruiken...quote:Op woensdag 16 september 2009 23:19 schreef Jordy-B het volgende:
[..]De laatste keer dat ik een open tas heb meegenomen heb ik drie keer die bundels terug in de tas kunnen proppen, dus sindsdien neem ik helemaal geen open tassen meer mee. Als ik zie dat iemand een open tas op de nabrengcontainer zet, zeg ik er ook gelijk iets van en kan diegene het over meerdere tassen gaan verdelen (of niet, maar dan fietst 'ie maar terug naar kantoor om z'n nabrengzak op te halen).
Voor de nabreng/postbezorgers worden alleen nog de grijze tassen gebruikt. We hebben natuurlijk wel de normale postzakken in huis voor de haal- en brengritten, maar die worden nooit meer voor de nabreng ingezet.quote:Op woensdag 16 september 2009 23:31 schreef Ohrpolster. het volgende:
[..]
Werken jullie alleen nog maar met grijze tassen dan? Bij ons zijn er gelukkig nog de oude vertrouwde PTT zakken die je voor je eigen nabrengzakken kan gebruiken...
Overigens zorg ik er altijd voor dat de grijze tassen dichtzitten, desnoods met een paar elastieken als er weer eens een rits kapot is![]()
Bol.com pakjes zet ik als het lukt rechtop naast de bundels post in de tas, maar als dat niet meer past (als er al een ander groot pakje pakje in de tas zit bv.) leg ik ze gewoon los op de container. Anders gaat of de rits niet meer dicht of moet je zo proppen dat het pakje beschadigt. Wat dat betreft zou Bol die verpakkingen wel eens iets kleiner mogen maken...
En al wat gehoord van TNT?quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:03 schreef Snuf. het volgende:
[..]
3/4 uur lijkt me geen probleemWerk nu ook maar 4 á 5 uur.
Maar kun je max 4,82 verdienen of begint het vanaf dat bedrag (wat me wat onwaarschijnlijk lijkt).
BTW, verdien nu 5,50 per uur, maar dat is ontzettend kutwerk, dus dan is zo'n vergoeding niet meer dan normaal.
quote:Op donderdag 17 september 2009 09:38 schreef Schenkstroop het volgende:
Hai lieve bezorger/sters. Zijn er ook TNT-medewerkers aanwezig van de TNT-Douane?
Ik hoorde dat Deutsche Post er wel interesse in had. Maar het zou idd een goede koop kunnen zijn voor TNT.quote:Op vrijdag 18 september 2009 01:22 schreef CHEVHB het volgende:
Collega vertelde dat wij (TNT) Sandd gaan overnemen? Dat ze failliet gaan?
Er deden wel verhalen de ronde dat Sandd te koop staat omdat 2 van de 3 aandeelhouders (Fortis en NIBC) er vanaf zouden willen. Maar ook over TNT doen regelmatig overnameverhalen de ronde, dus wat er nu waar van is? Ik betwijfel trouwens of de OPTA het goed zou vinden als TNT Sandd overnam.quote:Op vrijdag 18 september 2009 01:22 schreef CHEVHB het volgende:
Collega vertelde dat wij (TNT) Sandd gaan overnemen? Dat ze failliet gaan?
Volgens mij is dat met die tassen afgelopen, wij hebben morgen alleen nog C1000 als het goed is.quote:Op vrijdag 18 september 2009 12:57 schreef silliegirl het volgende:
[..]
En morgen?
We hebben toch nog niet een week van die stomme "halve prijs" zakken he?
Hier in ieder geval niet meer voorbij zien komen, geloof dat die actie is afgerond.quote:Op vrijdag 18 september 2009 12:57 schreef silliegirl het volgende:
[..]
En morgen?
We hebben toch nog niet een week van die stomme "halve prijs" zakken he?
Dat was echt lekker inderdaadquote:
Als DP het zou mogen waarom TNT dan niet? Vrije marktwerking is vrije marktwerkingquote:Op vrijdag 18 september 2009 08:07 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Er deden wel verhalen de ronde dat Sandd te koop staat omdat 2 van de 3 aandeelhouders (Fortis en NIBC) er vanaf zouden willen. Maar ook over TNT doen regelmatig overnameverhalen de ronde, dus wat er nu waar van is? Ik betwijfel trouwens of de OPTA het goed zou vinden als TNT Sandd overnam.
ja, maar om de vrije marktwerking te beschermen (kuch) moet men monopolies voorkomen. Dus vrije marktwerking my ass.quote:Op vrijdag 18 september 2009 17:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Als DP het zou mogen waarom TNT dan niet? Vrije marktwerking is vrije marktwerking
oh?quote:Op zaterdag 19 september 2009 00:05 schreef Beach het volgende:
morgen wordt kutdag
Waarom?quote:
Als dit waar is, wordt komende woensdag pas echt een kutdag... Ik herinner 't me nl nog als de dag van gisteren.... "gewoon zomaar" effe 5 tassen extra erbij met enkel deze blaadjes omdat die "gewoon maar" ff 60-80 pagina's dik zijn enzo.... :S HELP!quote:Jonathan
gisteren, 18:44
Ik had uiteindelijk alleen Dinsdag Huis aan Huis. Overgens volgende week woensdag hebben we weer de V&D Prijzencircus folder..Wordt fitnessen dus..:-(
Ik had me juist verheugd op een rustige zaterdag, de eerste sinds lange tijd, we hebben vandaag namelijk helemaal geen hah! (Vraag niet hoe het kan, maar geniet ervan!)quote:Op zaterdag 19 september 2009 00:05 schreef Beach het volgende:
morgen wordt kutdag
omdat er binnen en buiten mensen te weinig warenquote:Op zaterdag 19 september 2009 05:40 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik had me juist verheugd op een rustige zaterdag, de eerste sinds lange tijd, we hebben vandaag namelijk helemaal geen hah! (Vraag niet hoe het kan, maar geniet ervan!)
Haha die post die ze er naast doen vergeet ik ook altijd te bezorgenquote:Op zaterdag 19 september 2009 18:19 schreef MissSpooky het volgende:
Zooo ik ben kapot. Geen hah, gelukkig. Wel zeer benauwd weer, geen water en zowat een halve wijk bezuiniging. En op 't eind van een wijk kwam ik erachter dat er een heleboel losse post naast de bundels was gepropt, kon ik weer kriskras overal naar toe fietsen.
Die doe ik niet uit principe; moeten ze maar goed zettenquote:Op zaterdag 19 september 2009 18:27 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Haha die post die ze er naast doen vergeet ik ook altijd te bezorgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |