Hij verdient het niet eens om desbetreffende persoon als vriend te hebben. Hij en haar vriendin hebben ontiegelijk veel voor hem gedaan en waren zeer tolerant over zijn naaistreken.quote:Op donderdag 10 september 2009 19:41 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
TS is weer eens gevlogen
Ik zou die vriend gewoon effe links laten liggen, misschien dat het hem dan begint te dagen
ruzies uitpraten met vrouwen??? serieus.... kan je ook maar één succesvol voorbeeld noemen?quote:Op donderdag 10 september 2009 21:55 schreef Luxuria het volgende:
Praten.
Ga eens met je vriend en zijn vriendin om de tafel zitten. Bespreek op een normale manier waarmee je zit. Zeg dus dat je stookt in hun relatie volgens die meid en vraag waarom ze dat vindt. Praat erover dat het niet je bedoeling is en praat het rustig uit, ga niet boos op elkaar worden of verwijten maken want dan maak je het alleen maar erger.
Wie ben jij dan in dit verhaaltje? En noem eens concrete voorbeelden, wat er precies is gebeurd, want:quote:Op donderdag 10 september 2009 20:06 schreef Cahir het volgende:
[..]
Hij verdient het niet eens om desbetreffende persoon als vriend te hebben. Hij en haar vriendin hebben ontiegelijk veel voor hem gedaan en waren zeer tolerant over zijn naaistreken.
De waarheid zal waarschijnlijk wel zoals altijd in het midden liggen.quote:Op maandag 31 augustus 2009 17:15 schreef Jordiaantje het volgende:
Nu denk ik dat ze (zijn vriendin, die ene meid en nog een paar mensen die mij niet mogen) mijn beste vriend tegen MIJ hebben opgestookt.
Inderdaad ja.quote:Op vrijdag 11 september 2009 01:34 schreef eleusis het volgende:
Leuke rel wel. Maar de vriend moet ook niet al te veel janken als er een keer een flauw grapje op Hyves wordt geplaatst.
Duh, vrouwen praten het juist uit, zeker als je vriendinnen bent.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:43 schreef l3laster het volgende:
[..]
ruzies uitpraten met vrouwen??? serieus.... kan je ook maar één succesvol voorbeeld noemen?
Geef ons dan eens wat achtergrondinformatie.quote:Op donderdag 10 september 2009 20:06 schreef Cahir het volgende:
[..]
Hij verdient het niet eens om desbetreffende persoon als vriend te hebben. Hij en haar vriendin hebben ontiegelijk veel voor hem gedaan en waren zeer tolerant over zijn naaistreken.
TS schopt zijn vrienden ook voor de grap in de noten of niet?quote:Op donderdag 10 september 2009 17:38 schreef Cahir het volgende:
In die tijd heeft TS op hyves tegen zijn nicht lopen zeggen dat haar vriendje 'iets moest opbiechten'
Inderdaad. Als je van een flauw grapje een grote ruzie gaat maken is er toch meer aan de hand.quote:Op vrijdag 11 september 2009 01:34 schreef eleusis het volgende:
Leuke rel wel. Maar de vriend moet ook niet al te veel janken als er een keer een flauw grapje op Hyves wordt geplaatst.
De info is een beetje matig maar het lijkt erop dat het nergens over gaat en dat alle betrokkenen eens een beetje moeten chillen.
Is dat je enige argument? Omdat een aantal mensen een mening hebben IS het dus een feit? Jullie komen mij zeggen hoe vies en achterbaks ik ben op basis van totale bullshit en tegenargumenten willen jullie niet eens horen..quote:Op zondag 13 september 2009 22:00 schreef Cahir het volgende:
Dat jij zoveel mensen in het harnas gejaagd hebt doet absoluut niet het vermoeden geven dat het toch wel een beetje aan jou ligt.
quote:Op maandag 14 september 2009 01:30 schreef Jordiaantje het volgende:
Je omschrijving klopt deels en ik waardeer je advies, maar bepaalde dingen zie je verkeerd. Geen van mn vrienden zou mij als geisoleerd en gesloten omschrijven. Voor mij is juist alles bespreekbaar en ik ben ook heel open over dingen. Dat ik geen band heb met mijn familie is een heel ander verhaal. Ik beschrijf mn nichtje in dit topic als iemand die een redelijk goede vriendin was, een familieband hebben we namelijk niet echt dus die informatie voegt niets toe aan het topic.
Je schreef wel een mooi citaat trouwens, maar ik denk dat ik een automobilst ben die een verkeerde afslag heeft genomen en tussen de verkeerde vrienden is belandóf ik heb ze te snel bestempeld als mijn vrienden en niet goed gekeken of ze wel een beetje hetzelfde zijn als mij Dan was ik dus heel naief.
Ik heb er over nagedacht en dat geintje was niet leuk. Het was dan geen leuke grap, daar heb ik ook sorry voor gezegd. Maar stoken is een hele grote beschuldiging, en dat wordt dan maandelang gezegd en ik wordt er écht op afgerekend.. Het wordt heel groot gemaakt. Zij hebben ook weleens grapjes gemaakt of dingen gedaan die ik niet leuk vind.. toen ik een vriendin had werden er vaak grappen over ons gemaakt óók door mn nichtje. Mijn vriendin vond dat niet leuk, mij boeide het niet zo. Ik heb daar nooit zoveel heisa over gemaakt en zij doen dat wel heel snel.
Ze vinden ook dat ik me in meer situatie verkeerd heb gedragen. Maar het zijn ook niet echt mijn type vrienden. We zijn te verschillend en ik heb een hele andere kijk op het leven dan zij. Met andere vrienden kunnen we wél dollen over elkaars partner, familie en zelfs over elkaar. ZIj hebben dan wel dezelfde kijk en humor hebben en zullen me niet om zulke kleine dingen afschrijven . Want ondanks dat ik geen band heb met een groot deel van mn familie (er staat in dat topic dus niet met NIEMAND), zijn er genoeg vrienden (en een beetje familie) die me wel heel erg waarderen en mij begrijpen (en dat is ook wederzijds).
.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |