Wat de fak is med.quote:Op zaterdag 5 december 2009 21:27 schreef Re het volgende:
[..]
reactie op bagger. zie MED
gewoon normaal posten, doe je ook eens iets goed
dan vraag je een FA of die de post weer wil terugzettenquote:Op zaterdag 5 december 2009 21:30 schreef zwartemarktplaats het volgende:
[..]
Wat de fak is med.
En dat was gewoon een normale post. Zij vraagt uitgaan of doorgaan ik zeg: '' uitgaan'' wat is daar nou weer mis mee?
Leuk dat je mod maar dit is gewoon overfanatiek.
Deze FA heeft z'n postrechten even weggezet: [Forum] Banmeldtopic - De reeks zonder eindquote:Op zaterdag 5 december 2009 21:30 schreef Re het volgende:
[..]
dan vraag je een FA of die de post weer wil terugzetten
Haar vreemdgaan was niet op zijn plaats. Niet dat ik het schelden goed keur, maar das toch wel iets minder erg dan haar actie.quote:Op dinsdag 8 december 2009 13:02 schreef capricia het volgende:
Hoewel ik begrijp dat topics over vreemdgaan heftige reacties uit kunnen lokken, erger ik me aan het feit dat de topic starter vaak uitgescholden wordt voor rotte vis.
Voorbeeld:
Vreemdgegaan
TS is een serieus topic gestart, en dat schelden op haar vind ik niet op zijn plaats.
Dat was toch dat topic waar je de Hyves van een onbekend meisje bij betrok?quote:Op dinsdag 8 december 2009 13:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik had gister een topic geopend over het feit dat het zusje van me scharrel leuker is en ik ze allebij gedaan heb.
Nu is opeens het topic weg .
Ik kende het meisje in kwestie bovendien was het gewoon een foto en moest ik wel.quote:Op dinsdag 8 december 2009 13:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat was toch dat topic waar je de Hyves van een onbekend meisje bij betrok?
Good riddance.
Blijkt wel weer dat sommige mensen niet in de wieg zijn gelegd om te denken.quote:Op dinsdag 8 december 2009 13:46 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ze bleven maar zeuren om fotos dus ik denk nou dan plaats ik er een krijg ik daarna weer serieuze reacties.
Onzin ik was achteraf gewoon naiefquote:Op dinsdag 8 december 2009 13:47 schreef Copycat het volgende:
[..]
Blijkt wel weer dat sommige mensen niet in de wieg zijn gelegd om te denken.
Ja maar, ja maar, het is zo lastig om niet te reageren op zo`n iemandquote:Op woensdag 9 december 2009 12:15 schreef Re het volgende:
mhoa, zals al in topic gezegd, agree to disagree en laat elkaar gewoon verder met rust...
gewoon laten varen...quote:Op woensdag 9 december 2009 12:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja maar, ja maar, het is zo lastig om niet te reageren op zo`n iemand
ik ben aan het etenquote:Op donderdag 10 december 2009 20:44 schreef milana1988 het volgende:
waarom wordt mijn topic gesloten? Ik geef bij post 1 al aan dat ik een kloon ben. Sorry voor het schrijven van het woord clown.
Je mag ook de reacties van het andere topic in R&P mergen Ik heb daar persoonlijke dingen verteld dioe hier beter tot zijn recht komen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 00:01 schreef Re het volgende:
topic kan toch best op zichzelf alhier hoor
Why? Niks mis met huidige tt toch?quote:Op vrijdag 11 december 2009 09:47 schreef stbabylon het volgende:
TT change request:
[Singles] denken niet alleen aan zichzelf
ego tt door een user die eigenlijk alleen maar zijn eigen dingen post in singles, waar niemand op wacht. de tt slaat dus alleen op hem en niet op singlesquote:Op vrijdag 11 december 2009 10:27 schreef Mordreth het volgende:
[..]
Why? Niks mis met huidige tt toch?
Is ok zoquote:Op vrijdag 11 december 2009 00:10 schreef Re het volgende:
oh zo, volgens mij mergen we niet zomaar cross fora eigenlijk, dus ik kijk wel ff
Iets teveel weggehaald iddquote:Op donderdag 24 december 2009 00:04 schreef W1ZZ het volgende:
@Mordreth: vind je misschien ook dat je wat met de botte bijl door deze post van mij heen bent gegaan? Dat je mijn vraag over of die 48 uur van nadiaschoonheid al over zijn weghaalt kan ik me voorstellen, maar mijn vraag over waarom iedereen toch aanneemt dat de vriendin van TS een moslima is terwijl hij dat nooit heeft gezegd lijkt me aardig OT en tevens nuttig bij het voorkomen van demonisering.
Ok, misschien dat jij even die correctie wil doorvoeren. Bedankt.quote:Op donderdag 31 december 2009 18:34 schreef Re het volgende:
RP is dan ook R&P?
en ja dat moet met een w
Heb het even gevraagd.quote:Op maandag 4 januari 2010 13:17 schreef ChipsZak. het volgende:
Is er al wat meer bekend over de Prijsvraag van 28 december?
Goh, goede reden. Er is toch niets baggerig aan de OP? Misschien een paar reacties ja, maar je kunt die ook gewoon verwijderen en het topic nog een kans geven. Ik vond het juist wel een interessante kwestie.quote:
Mens je zit zelf dat halve topic voor te slowchatten en dan vraag je je af waarom het bagger is?quote:Op zaterdag 9 januari 2010 14:11 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Goh, goede reden. Er is toch niets baggerig aan de OP? Misschien een paar reacties ja, maar je kunt die ook gewoon verwijderen en het topic nog een kans geven. Ik vond het juist wel een interessante kwestie.
Jaquote:Op zaterdag 9 januari 2010 14:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mens je zit zelf dat halve topic voor te slowchatten en dan vraag je je af waarom het bagger is?![]()
Plus als je TS z'n PH kijkt is het voornamelijk KLB e.d. dus het is vrij aannemelijk dat dit weer een trollpoging is van een verveelde KLB'er. Maar hey, jij bent blauw, je had dit allang gezien toch?
of ben je nou werkelijk zo dom?
Je weet zelf ook best dat er over dat onderwerp genoeg andere topics te vinden die wél met serieuze insteek geopend zijn (in SEX of R&P), en dan vind ik het niet erg raar dat een trollpoging waarin geslowchat word dan niet een kans krijgt toch wat te wordenquote:Op zaterdag 9 januari 2010 14:17 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Jaondanks dat ik zelf ook een tikje offtopic ging vond ik het een topic met potentie. En dat iets een trollpoging is wil niet zeggen dat het ook zo hoeft uit te pakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |