heeh das grappig. Met jou LaPo stond er DRARTB hihiquote:
Mompel of vast contract enzo....quote:Op zondag 9 augustus 2009 16:04 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Je loopt kans, met de huidige arbeidsmarkt, dat je huidige baas dan zegt: Nou, veel succes dan maar, voor jou 25 anderen. En dan moet je dus wel ver van huis gaan om te gaan werken. Kan, deksel en zo.
Als je die nieuwe afspraken met je huidige werkgever al zwart op wit hebt staan, en ze zijn ondertekend, dan kunnen ze daar waarschijnlijk niet meer op terug komen. Als ik jouw werkgever was, en je zou voor een tweede keer bij me terug komen met dit verhaal, dan zou ik het gevoel krijgen dat er een spelletje met me gespeeld werd, en ik zou je vertellen dat je dan maar die andere baan moet aannemen.quote:
Je hebt het zelf al afgesproken met je werkgever, en een man een man, een woord een woord.quote:Daarop heb ik een gesprek gehad en we zijn overeengekomen dat ik de komende maanden zal overgaan op een hoger niveau plus extra maand salaris. Ik heb gezegd dat ik dan zal blijven.
quote:Op zondag 9 augustus 2009 15:58 schreef DRA het volgende:
Ik ben eigenlijk helemaal nooit zoveel eisend op mijn werk en werk al jaren behoorlijk onder mijn niveau. Maar op dit moment wil ik er gewoon eens uithalen wat erin zit.
quote:Op zondag 9 augustus 2009 16:12 schreef Antaresje het volgende:
[..]
Als je die nieuwe afspraken met je huidige werkgever al zwart op wit hebt staan, en ze zijn ondertekend, dan kunnen ze daar waarschijnlijk niet meer op terug komen. Als ik jouw werkgever was, en je zou voor een tweede keer bij me terug komen met dit verhaal, dan zou ik het gevoel krijgen dat er een spelletje met me gespeeld werd, en ik zou je vertellen dat je dan maar die andere baan moet aannemen.
Mocht je dat dan toch niet doen, dan zou er een dik uitroepteken in je dossier komen te staan en zouden je kansen om ooit nog een stap te maken binnen mijn bedrijf tot het nulpunt dalen.
Maar ik ben jouw werkgever niet.
Die was ik nog vergeten inderdaad.quote:Op zondag 9 augustus 2009 16:25 schreef Swetsenegger het volgende:
Gewoon promotie eisen
rare promoties
En die ook inderdaad. DRA is productief geweest met domme topics.quote:Op zondag 9 augustus 2009 16:28 schreef RTB het volgende:
Je bent die over de borrel ook vergeten.
Kan ik naar de borrel gaan
Yep dat was absoluut de beste van allemaal. Ik moet nog steeds lachen als ik het lees.quote:Op zondag 9 augustus 2009 16:32 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Deze is pas briljant: Kan mijn werkgever dit zomaar van me vragen?
"Boehoe, ik werk al 6 uur per dag en nou moet ik nog meer gaan werken!!"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |