Komt wel, op ten duur komt het besef door dat geen fatsoenlijke club zit te wachten op een kerel van 38 die in 1994 (ofzo?) voor het laatst profvoetbal heeft gespeeldquote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:15 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Die heeft zeker wel mooie stats![]()
Hij wilt alleen niet komen
Met Leeds United is het vrij makkelijk anders, maarja je hebt al een groot stadion.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 10:23 schreef MazeMouse het volgende:
Idd ook mijn ervaring, zodra je eenmaal begint met promoveren dan blijf je doorgaan tot het championship plafond waar je reputatie en financieën ineens niet meer tegen het grove geweld opkunnen.
Maxim Tsigalko.. CM01/02quote:Op woensdag 5 augustus 2009 17:14 schreef BruggiKeane het volgende:
[..]
Met Leeds United is het vrij makkelijk anders, maarja je hebt al een groot stadion.
Ben nu de 3e best bezochte club van de Premier League
@ Bow, geinig die screen.
Ik herinner me nog ene Tsigalko, volgens mij in CM 99/00![]()
En een grotere naam. Startkapitaal weet ik niet. Heb nooit met Leeds gespeeld.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 17:14 schreef BruggiKeane het volgende:
Met Leeds United is het vrij makkelijk anders, maarja je hebt al een groot stadion.
Jelle Bouma (Rijnsburgse Boys) is ook goed voor LLM clubs, hij was mijn favoriete links back bij Montrose (Schotland).quote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:10 schreef J.Herrer het volgende:
In de Nederlandse amateurs lopen er (voor blue square begrippen) toch wel een aantal wereldspelers rond
Die heb ikquote:Op woensdag 5 augustus 2009 17:46 schreef jeroen1976 het volgende:
[..]
Jelle Bouma (Rijnsburgse Boys) is ook goed voor LLM clubs, hij was mijn favoriete links back bij Montrose (Schotland).
Dat had ik ookquote:Op woensdag 5 augustus 2009 18:37 schreef Akwableet het volgende:
Nog zo'n mooie, mijn board had als minimumverwachting dat ik de eerste ronde van de Johnstone's Paint Trophy zou halen, en ze zijn blij dat ik de tweede ronde heb gehaald. Kleine notitie, ik werd de tweede ronde pas ingeloot
Hmmm moet ik even kijken, want ik heb een mega-pack geinstalleerd (iets van 300mb, logo's en foto's) voor de gehele Engelse compitie, maar kwee niet meer waar ik die gedownload had. Ja ik vind het leuk om foto's te zien van zelfs de allerkleinste clubs uit de onderste regionen.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 20:02 schreef J.Herrer het volgende:
Weet er iemand een site waar je kits kan downloaden van de BSN? Ik begin me een beetje te irriteren aan die brede xxl-shirts
Oops ik las je post niet goed genoegquote:Op woensdag 5 augustus 2009 22:08 schreef J.Herrer het volgende:
Dat zijn alleen logo's.. ik moet eigenlijk die shirtjes hebben
Ik heb een beetje rondgekeken op die site, maar geen fm08 kits van blue square clubs
Mja als ik op die link klik opent ie een nieuw schermpje met de volgende melding:quote:Op woensdag 5 augustus 2009 22:43 schreef jeroen1976 het volgende:
[..]
Oops ik las je post niet goed genoeg. Misschien heb je hier iets aan:
http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=163
De file heet 'ENGLAND ALL LEAGUES 3D KITS' met verder geen details dus ik weet niet dat ook voor Conference clubs is. Het bestand is 40MB.
Ik ben nog nooit op die site geweestquote:Sorry! You have exceeded your daily allowed download amount.
Click here if your browser does not automatically redirect you.
Miro Baldo Bento (CM3?) of Kabba Samura (CM3?):quote:Op woensdag 5 augustus 2009 17:20 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Maxim Tsigalko.. CM01/02
Toen had je ook Joao Paiva en To Madeira geloof ik
Ik heb mijn bestuur nog nooit gehoord over evt. merchandising. Waar kan ik dat vinden?quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:42 schreef BertMaalderink het volgende:
Iemand enig idee wat zo'n Japanner kan opleveren? M'n bestuur ziet al dikke stormloop in de merchandising, maar ik denk dat dat in de Championship nog wel meevalt. Het is wel een vaste international van het Japans elftal.
Als m'n team zo doorgaat speel ik volgend jaar trouwens ook gewoon PL. Na 13 wedstrijden bovenaan, met maar iets van 5 tegendoelpunten
Hopen dat ik een buffer kan slaan voor de jaarlijkse dip.
Normaal nergens, maar ik kreeg het in m'n mailbox toen ik die knakker contracteerde.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:52 schreef VonHinten het volgende:
Ik heb mijn bestuur nog nooit gehoord over evt. merchandising. Waar kan ik dat vinden?
Financiën -> Income staat wel een postje merchandising oid.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:52 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Ik heb mijn bestuur nog nooit gehoord over evt. merchandising. Waar kan ik dat vinden?
Ja ik bedoelde specifiek gelinkt aan een aankoop. Maar dat wordt hierboven al uitgelegd: dat komt dus gewoon als apart berichtje in je mailbox.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:45 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Financiën -> Income staat wel een postje merchandising oid.
Lol de vierde man stond niet goed op te letten!quote:Op donderdag 6 augustus 2009 12:45 schreef Saviola het volgende:
Ik heb net iets onmogelijks voor elkaar gekregen..kijk maar:
[ afbeelding ]
Ik denk dat het er vooral aan ligt hoe populair die speler in eigen land is en hoe hoog je club speelt. Mijn Jap is 30-voudig international, dus zal aardig wat fans in Japan hebben. En York is titelkandidaat in de Championship, dus ook niet meer helemaal FC Bal op 't Dak.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 12:52 schreef VonHinten het volgende:
Ja ik bedoelde specifiek gelinkt aan een aankoop. Maar dat wordt hierboven al uitgelegd: dat komt dus gewoon als apart berichtje in je mailbox.
Dit werkt vooral met Japanse (Aziatische?) spelers? Ik heb een gigantisch populaire Chinees op mijn middenveld rondlopen, maar heb geen idee of dit de merchandising ten goede komt..
Nee hoor, hier nog 1quote:Op donderdag 6 augustus 2009 13:06 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Ben ik trouwens de enige die bang is voor het Real Madrid van FM2010?
Eerder AC Milan, daar gaat de Hunt immers heen!quote:Op donderdag 6 augustus 2009 13:06 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Ben ik trouwens de enige die bang is voor het Real Madrid van FM2010?
Nee, die bouwen een aardige schuld op. Die zullen na een paar jaar wel instorten.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 13:06 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Ben ik trouwens de enige die bang is voor het Real Madrid van FM2010?
Pato + Huntelaar jaquote:Op donderdag 6 augustus 2009 13:14 schreef VonHinten het volgende:
[..]
Eerder AC Milan, daar gaat de Hunt immers heen!
Ik weet het wel zeker. Vroegah won ik met 4-0, 5-0 wedstrijden. Tegenwoordig wordt het al snel 3-1, 2-1, dat soort uitslagen. Volgend seizoen ga ik gelijkspelen denk ik.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 13:52 schreef VonHinten het volgende:
Denken jullie dat een succesvolle tactiek op den duur (altijd) zijn effect verliest? Ik speel al drie seizoenen met vrij veel succes 4-1-2-2-1 met Ajax, maar nu in het vierde seizoen krijg ik de goals wel heel makkelijk tegen en ben ik minder dominant dan voorheen, terwijl mijn team sterker is dan ooit (veelal dezelfde spelers die door training beter zijn geworden).
Ik niet snap
Geloof ik niet inquote:Op donderdag 6 augustus 2009 13:52 schreef VonHinten het volgende:
Denken jullie dat een succesvolle tactiek op den duur (altijd) zijn effect verliest? Ik speel al drie seizoenen met vrij veel succes 4-1-2-2-1 met Ajax, maar nu in het vierde seizoen krijg ik de goals wel heel makkelijk tegen en ben ik minder dominant dan voorheen, terwijl mijn team sterker is dan ooit (veelal dezelfde spelers die door training beter zijn geworden).
Ik niet snap
Hm ja dat is iets wat ik al tijden wil weten hoe de rest van de spelers dat doen. Soms heb ik inderdaad zo'n basisspeler die weg wil en ongelukkig is. Ok, ik wil 'm best laten gaan, maar dan niet voor de laffe kutboden die de computer altijd bij mij doet. Houden en dan later laten gaan voor een bedrag wat WEL goed is of dan maar voor de waarde laten gaan? Persoonlijk kies ik altijd voor het eerste.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 14:22 schreef BertMaalderink het volgende:
Volgens mij heeft het er ook meer mee te maken dat je tijdig je team ververst. Zeker spelers die ontevreden zijn moet je altijd laten gaan, is mijn ervaring. Daar gaat je team stukken beter van presteren.
Als het een speler is van een jaar of 24 of ouder laat ik ze altijd gaan zodra ze beginnen te miepen. Ik had een regen van 17 gekocht die toen hij net 19 was al een basisplek had in het Ned11tal. Die heb ik tegen zijn zin anderhalf jaar langer gehouden om hem voor de hoofdprijs te verkopen. Hijzelf speelde niet meer zo super als eerst, maar de rest van het team leek er geen last van te hebben.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 14:40 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Hm ja dat is iets wat ik al tijden wil weten hoe de rest van de spelers dat doen. Soms heb ik inderdaad zo'n basisspeler die weg wil en ongelukkig is. Ok, ik wil 'm best laten gaan, maar dan niet voor de laffe kutboden die de computer altijd bij mij doet. Houden en dan later laten gaan voor een bedrag wat WEL goed is of dan maar voor de waarde laten gaan? Persoonlijk kies ik altijd voor het eerste.
Trouwens, waar ik me helemaal ziek aan erger is dat de computer altijd denkt even je topspelers voor hun waarde of iets meer te halen, maar hun spelers kosten altijd veel meer...
[ afbeelding ]
En dat is niet eerlijk!!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |