FOK!forum / Muziek / Help, ik zoek... #269
BrandXzondag 2 augustus 2009 @ 13:16

© donroyco

Waar is dit topic voor bedoeld?

Hulp bij het zoeken naar de uitvoerende(n) en/of titel van een bepaald nummer, tabs, songteksten, etc...

Dit topic is een uitbreiding van de succesvolle 'Help, ik zoek een artiest/nummer!'- reeks.

Tips

  • Als het een recent nummer betreft, blader eerst het topic (evt. de vorige ook) even door, je hebt kans dat iemand anders de vraag al heeft gesteld.
  • Als je een nummer zoekt uit een reclame, kijk dan eerst even op www.ster.nl, of een van de andere sites in het onderstaand overzicht.
  • Als je een nummer zoekt uit een film/tv-serie, kijk dan eerst bij de info over die film/tv-serie op www.imdb.com
  • Als je de muziek zoekt van een filmpje op youtube, kijk dan eerst eens door de comments bij het filmpje.
  • Heb je een stukje tekst uit een nummer?
    Ga dan naar Google en zoek op: lyrics "jouw stukje tekst" (vergeet de aanhalingstekens niet)
  • Heb je een request geplaatst, post dan niet binnen een dag opnieuw hetzelfde verzoek, dat voorkomt ergernissen..
  • Heb je een request geplaatst, en heb je daarna zelf al het nummer gevonden, schroom dan niet om nog even het nummer te vermelden, dit kan natuurlijk helpen met toekomstige vragen!
  • Heb je een request geplaatst, en is het juiste antwoord gegeven, laat het even weten, toch leuk om te horen of we het goed hebben/hadden!

    Handige links:*

    www.midomi.com/
    www.musipedia.org/whistle.0.html?&L=0
    www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
    www.megamediamagazine.nl/mvtr.php
    www.adformatie.nl/campagnes/
    www.muzieknu.nl/category/muziek-in-reclame/ (Nieuw!)
    www.rwdbase.nl/ (Nieuw!)

    *Met dank aan Baggeruser, Deetch, Noodly, RacerDKB & willem888 voor de bijdragen

    Waar is dit topic niet voor bedoeld?

  • Warez-requests (wie heeft dat-en-dat nummer voor mij op mp3?)
  • 'Algemene vragen' (wie kent er nog meer nummers zoals het Wilhelmus?), maar je staat natuurlijk vrij om daar zelf een topic over te openen.
  • Hoe goed bedoeld ook, het is niet de bedoeling dat je nummers (in mp3-vorm bijvoorbeeld) aanbiedt als je weet welk nummer er gezocht wordt.

    Als het topic vol is, open dan een nieuw topic met deze openingspost. Een lief modje zal hem tzt weer sticky maken. Vergeet ook de link naar het vorige topic niet.

    Wijzigingen/toevoegingen aan deze OP zijn welkom! Omdat ik dit topic niet elke dag lees kan je het beste een PM doen naar donroyco
  • BrandXzondag 2 augustus 2009 @ 13:17
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 12:50 schreef Bindy het volgende:
    Hoi, ik ben Bindy en ben op zoek naar een instrumenteel, electronisch nummer, theme van de 70s of 80s in de lijn van Jarre of Tangerine Dream.
    Ik hoorde dit als kind zijnde en dit nummer is blijven hangen. Ik heb een keyboard geleend en heb er een simpele versie van gemaakt. Ik heb geen professioneel materiaal waardoor het voorbeeld van mindere kwaliteit is. Ik vraag me af of iemand de naam of de theme en de artiest of band weet. Let met name op de melodie.
    Hier is de link van het voorbeeld:

    http://www.imeem.com/people/hQANhPP/music/9331vS4R/unknown/

    Ik hoop dat iemand mij hiermee kan helpen.

    Gr. Bindy.
    enige echte die nog openstond zover ik zo snel kon zien en zulks
    vossszondag 2 augustus 2009 @ 13:17
    Ik denk dat Bindy er nu helemaal niks meer van snapt.

    Plaatst ze haar vraag eindelijk in het goeie topic, is het meteen op slot
    BrandXzondag 2 augustus 2009 @ 13:18
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 13:17 schreef vosss het volgende:
    Ik denk dat Bindy er nu helemaal niks meer van snapt.

    Plaatst ze haar vraag eindelijk in het goeie topic, is het meteen op slot
    zie mijn muckpost daar
    En mensen overdreven afzeiken hoeft niet hier he
    Ze/hij heeft het topic gevonden, en hier kunnen we verder.
    Bindyzondag 2 augustus 2009 @ 13:21
    Geen probleem.
    Tnx.
    ... en Bindy is een 'zij'.
    IQMzondag 2 augustus 2009 @ 13:22
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 13:12 schreef vosss het volgende:
    So hey! Na een uur en 10 minuten is het dan toch eindelijk gelukt!

    Ik was al aan het wachten wanneer je het hier zou vragen, want ik weet van wie dat nummer is en hoe het heet.

    Alleen duurde het zolang dat ik het inmiddels weer vergeten ben, dus ik kan je niet helpen

    Als het me nog te binnen schiet laat ik het wel weten
    Bravebartzondag 2 augustus 2009 @ 13:26
    Bindymeezoek post.
    PieterBaszondag 2 augustus 2009 @ 13:43
    * PieterBas probeert weer mee te zoeken
    Bindyzondag 2 augustus 2009 @ 13:54
    Fijn om te weten, tnx
    hellboundzondag 2 augustus 2009 @ 14:00
    quote:
    Op maandag 20 juli 2009 01:04 schreef hellbound het volgende:
    Ik zoek een liedje maar kan me alleen maar een paar dingen van de videoclip herinneren, in de videoclip staan een 8 of 10 tal vrouwen te dansen in een kamer in gewone kledij, en krijgen dan jurkjes om in te dansen, en er danst ook een kale zwarte vrouw bij .... iemand ?
    ik weet dat ie moeilijk is maar echt niemand ? zoveel videoclips met kale zwarte vrouwen zullen er toch niet zijn ?
    Da_Ripperzondag 2 augustus 2009 @ 14:08
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 14:00 schreef hellbound het volgende:
    ... zoveel videoclips met kale zwarte vrouwen zullen er toch niet zijn ?
    Iets van Skin (Skunk Anansie) ?

    tvp
    donroycozondag 2 augustus 2009 @ 14:31
    tvp
    stijn_zondag 2 augustus 2009 @ 16:22
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 10:07 schreef iBolt het volgende:

    [..]

    Ok maar bij het orgineel heet de actrice ook Kirsty Hawkshaw? Ik kan namelijk nergens het liedje vinden
    Waarschijnlijk is het stuk niet opnieuw door haar gezongen maar gewoon een 'acapella' gebruikt.
    kvdzondag 2 augustus 2009 @ 16:42
    powerlitezondag 2 augustus 2009 @ 18:43
    ik lees hier ook even mee, tvp dus :p
    cherrycokezondag 2 augustus 2009 @ 21:43
    ik hoorde net een rap nummer in de film office space op Rtl5 waar ze een printer in mekaar ramde op een rap nummer met iets van ''die motherfucker die'' iemand enig idee?
    donroycozondag 2 augustus 2009 @ 21:46
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 21:43 schreef cherrycoke het volgende:
    ik hoorde net een rap nummer in de film office space op Rtl5 waar ze een printer in mekaar ramde op een rap nummer met iets van ''die motherfucker die'' iemand enig idee?

    Die?
    cherrycokezondag 2 augustus 2009 @ 21:48
    quote:
    gaaf nummer maar nee

    hier is het nummer in te horen
    Prixiezondag 2 augustus 2009 @ 21:51
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 21:43 schreef cherrycoke het volgende:
    ik hoorde net een rap nummer in de film office space op Rtl5 waar ze een printer in mekaar ramde op een rap nummer met iets van ''die motherfucker die'' iemand enig idee?

    donroycozondag 2 augustus 2009 @ 21:52
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 21:48 schreef cherrycoke het volgende:

    [..]

    gaaf nummer maar nee

    hier is het nummer in te horen
    cherrycokezondag 2 augustus 2009 @ 21:53
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 21:51 schreef Prixie het volgende:

    [..]




    dankjewel

    jij ook donroyco
    donroycozondag 2 augustus 2009 @ 21:54
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 21:53 schreef cherrycoke het volgende:

    [..]



    dankjewel

    jij ook donroyco
    Geen dank
    Prixiezondag 2 augustus 2009 @ 21:55
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 21:53 schreef cherrycoke het volgende:

    [..]



    dankjewel

    jij ook donroyco

    Geen dank
    gevonden bij de reacties onder het filmpje
    -Peachzondag 2 augustus 2009 @ 23:21
    Meezoekpost
    Gtaboy107maandag 3 augustus 2009 @ 09:46
    Ik zoek ook nog steeds naar mijn liedje:
    quote:
    Oké, deze week luisterde ik naar Veronica, dacht dat het Donderdag was, rond 15:14/15:20 hoorde ik een liedje met een melodie dat je bijna het hele liedje hoort, eerst is het rustig, ik denk zelf dat het eerst op een Synthesizer is, en dan komt de drums erbij, en dan wordt het weer rustig, en begint de zanger met zingen, het was iets met Black End ofzo? Was tijdens Maat in de Middag dacht ik. Volgens mij is het uit de jaren 90...


    Even om te melden: Ik luisterde op 2 juli naar Maat in de Middag, en toen kwam dat liedje voobij, het begint eerst met een Synthesizer, en dan kwam de drums erbij, en toen de zang, maar toen was de Synthesizer even weg, en ging de drums heel zacht slaan en de zanger begon te zingen, toen zong ie oh, oh, oh ofzo, en toen kwam dat deuntje van de Synthesizer even, zang al gestopt, en dan komt het echt keihard met gitaar dacht ik en de zanger zingt het refrein.

    Er zat volgens mij ook iets met my ex erin als ik het goed heb... En aan het einde van het eerste couplet zingt ie: oeh, oeh, oeh(Melodie gaat even door, dan komt refrein en de melodie gaat wat harder).

    Soundgarden-Black Hole Sun
    Pearl Jam-Black
    Queen - Innuendo
    Rolling Stones - Paint it Black
    Pet Shop Boys - West End Girls
    The Cure - End of the world
    Nirvana-Smells Like Teen Spirit
    Black-Wonderful Life

    Deze zijn het NIET!

    Hopelijk vind iemand hem nog voor Vrijdag.

    [ Bericht 10% gewijzigd door Gtaboy107 op 04-08-2009 14:28:13 ]
    Veerbootmaandag 3 augustus 2009 @ 12:58
    Ik gooi er ook even een meezoekpostje tegenaan.
    zwartemarktplaatsmaandag 3 augustus 2009 @ 14:08
    help, ik zoek... dat liedje wat hoord bij die ene clip waar 2 jongens lopen en de ontwerpjes op hun t-shirt steeds veranderen.
    donroycomaandag 3 augustus 2009 @ 14:09
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 14:08 schreef zwartemarktplaats het volgende:
    help, ik zoek... dat liedje wat hoord bij die ene clip waar 2 jongens lopen en de ontwerpjes op hun t-shirt steeds veranderen.
    zwartemarktplaatsmaandag 3 augustus 2009 @ 14:43
    Dank.
    Cuban-necktiemaandag 3 augustus 2009 @ 16:24
    KICK!
    Ook ik zoek een muziektitel

    Het wordt gedraaid op de achtergrond, ik vermoed dat het een soundtrack is van een film.
    WAARSCHUWING: het is een filmpje dat als schokkend ervaren kan worden.
    Het toont een compilatie van een apache die in aanvallen uitvoert.

    Weet iemand de titel of componist?
    VrouwelijkICEmaandag 3 augustus 2009 @ 17:41
    Ik zoek een vrij nieuw housenummer. Opvallend aan dit nummer is, dat het een aanstekend deuntje heeft dat met een HOBO gespeeld lijkt. Toen het nummer werd gedraaid, begon iedereen te juichen, dus het zal inmiddels wel enige bekendheid hebben verworven.

    Wie o wie?
    gangsterreusmaandag 3 augustus 2009 @ 17:56
    quote:
    "ik zoek overigens ook een nummer.. echt heel irritant dat ik er niet op kan komen. In de clip allemaal vrouwen in een gymzaaltje die workouts doen in strakke balletpakjes. Zomerhitje als ik het goed heb, beetje in de stijl van mymymy ofzo... Kan me ook een bepaalde blauwe achtergrond herinneren"
    (bericht komt uit 'help ik zoek... 267 of 268')

    ik kon me niet herrineren dat het eerst genoemde antwoord op deze (eric prydz - call on me) bevestigd is door de persoon die het nummer zocht, dus ik waag nog een gokje:

    ik dacht gelijk aan deze, mede door de blauwe achtergrond;
    Jenny_maandag 3 augustus 2009 @ 18:06
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 17:41 schreef VrouwelijkICE het volgende:
    Ik zoek een vrij nieuw housenummer. Opvallend aan dit nummer is, dat het een aanstekend deuntje heeft dat met een HOBO gespeeld lijkt. Toen het nummer werd gedraaid, begon iedereen te juichen, dus het zal inmiddels wel enige bekendheid hebben verworven.

    Wie o wie?


    Deze?
    VrouwelijkICEmaandag 3 augustus 2009 @ 18:16
    quote:
    Nee, dit is meer een soort hoge fluit, het was echt een laag, laag hobo geluid

    Toch bedankt...
    Misschien kan iemand anders helpen (of jij;))
    donroycomaandag 3 augustus 2009 @ 18:17
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 18:16 schreef VrouwelijkICE het volgende:

    [..]

    Nee, dit is meer een soort hoge fluit, het was echt een laag, laag hobo geluid

    Toch bedankt...
    Misschien kan iemand anders helpen (of jij;))
    Heb je geen voorbeeld van hoe een hobo klinkt? Op YouTube vind ik geen geluid
    Jenny_maandag 3 augustus 2009 @ 18:18
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 09:46 schreef Gtaboy107 het volgende:
    Ik zoek ook nog steeds naar mijn liedje:
    [..]

    Nu is het natuurlijk 5 weken geleden, maar heb hem nog steeds niet gevonden, weet niemand het? Er zat volgens mij ook iets met my ex erin als ik het goed heb... En aan het einde van het eerste couplet zingt ie: oeh, oeh, oeh(Melodie gaat even door, dan komt refrein en de melodie gaat wat harder).

    Soundgarden-Black Hole Sun
    Pearl Jam-Black
    Queen - Innuendo
    Rolling Stones - Paint it Black
    Pet Shop Boys - West End Girls
    The Cure - End of the world
    Nirvana-Smells Like Teen Spirit
    Black-Wonderful Life

    Deze zijn het NIET!

    Wie hem vind, is mijn held.


    ???
    Gambolputtymaandag 3 augustus 2009 @ 18:46
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 18:17 schreef donroyco het volgende:

    [..]

    Heb je geen voorbeeld van hoe een hobo klinkt? ? Op YouTube vind ik geen geluid ?
    Klinkt als een verkouden snaterende eend.
    Bravebartmaandag 3 augustus 2009 @ 18:51
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 18:16 schreef VrouwelijkICE het volgende:

    [..]

    Nee, dit is meer een soort hoge fluit, het was echt een laag, laag hobo geluid

    Toch bedankt...
    Misschien kan iemand anders helpen (of jij;))
    Ik weet welke je bedoelt (denk ik), maar de titel schiet me ff niet te binnen

    -edit- Niet welke ik in mn hoofd heb, maar je weet nooit (en anders is het gewoon een puicke plaat als bonus )


    ?

    [ Bericht 28% gewijzigd door Bravebart op 03-08-2009 19:00:04 ]
    VrouwelijkICEmaandag 3 augustus 2009 @ 19:28
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 18:51 schreef Bravebart het volgende:

    [..]

    Ik weet welke je bedoelt (denk ik), maar de titel schiet me ff niet te binnen

    -edit- Niet welke ik in mn hoofd heb, maar je weet nooit (en anders is het gewoon een puicke plaat als bonus )


    ?
    De Youtube die je stuurde is hem helaas ook niet, wellicht kom je nog op die ene die je in je hoofd had?
    VrouwelijkICEmaandag 3 augustus 2009 @ 19:29
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 18:17 schreef donroyco het volgende:

    [..]

    Heb je geen voorbeeld van hoe een hobo klinkt? Op YouTube vind ik geen geluid
    Oei nee, maar in bovenstaand Youtube filmpje die bovestaand gebruiker mij tipte, klinkt ook een hobo (zoals ik het bedoelde)
    Jenny_maandag 3 augustus 2009 @ 20:06
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 17:41 schreef VrouwelijkICE het volgende:
    Ik zoek een vrij nieuw housenummer. Opvallend aan dit nummer is, dat het een aanstekend deuntje heeft dat met een HOBO gespeeld lijkt. Toen het nummer werd gedraaid, begon iedereen te juichen, dus het zal inmiddels wel enige bekendheid hebben verworven.

    Wie o wie?


    Het is te proberen.....
    VrouwelijkICEmaandag 3 augustus 2009 @ 20:36
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 20:06 schreef Jenny_ het volgende:

    [..]



    Het is te proberen.....
    Deze verwachtte ik al, maar nee het is hem niet
    Gtaboy107maandag 3 augustus 2009 @ 20:58
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 18:18 schreef Jenny_ het volgende:

    [..]



    ???
    Ook niet.
    RoOoYtJuHmaandag 3 augustus 2009 @ 22:17
    Het nummer onder het Bavaria City Race filmpje

    http://www.bavariacityracing.nl/multimedia/index.php?id=1
    TheShadowmaandag 3 augustus 2009 @ 22:55
    Zoek het nummer wat begint op 35:29 in de laatste aflevering van "Baby te huur":

    http://player.omroep.nl/?aflID=9843896

    Schrik niet van de eerste beelden
    Gtaboy107maandag 3 augustus 2009 @ 23:03
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 22:55 schreef TheShadow het volgende:
    Zoek het nummer wat begint op 35:29 in de laatste aflevering van "Baby te huur":

    http://player.omroep.nl/?aflID=9843896

    Schrik niet van de eerste beelden
    Alexander Rybak-Fairytale.

    TheShadowmaandag 3 augustus 2009 @ 23:24
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 23:03 schreef Gtaboy107 het volgende:

    [..]

    Alexander Rybak-Fairytale.


    Thx
    Veerbootdinsdag 4 augustus 2009 @ 00:22
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 17:41 schreef VrouwelijkICE het volgende:
    Ik zoek een vrij nieuw housenummer. Opvallend aan dit nummer is, dat het een aanstekend deuntje heeft dat met een HOBO gespeeld lijkt. Toen het nummer werd gedraaid, begon iedereen te juichen, dus het zal inmiddels wel enige bekendheid hebben verworven.

    Wie o wie?
    Omdat je het over een hobo hebt, moet ik denken aan:


    Geen housenummer, maar op YouTube vind ik wel remixen als:


    Zal wel niet, maar het is een poging waard
    kip_zonder-kopdinsdag 4 augustus 2009 @ 00:43
    Hoi mensen,

    Ik zoek een plaat waarin het volgende stukje tekst voorkomt: "be with you all night". Ook wordt er geloof ik "let`s make it happen" en "shake it" in gezongen, helaas heb ik niet de hele teksten kunnen verstaan. Kenmerkend voor het lied is een man die er constant iets in de zin van "parabam!" doorheen gooit.

    Misschien helpt dit ook nog: het lied hoorde ik iets voor 15.00 uur vandaag in de middag op de radio, helaas weet ik niet welke zender dit was.

    Alvast bedankt.
    VrouwelijkICEdinsdag 4 augustus 2009 @ 10:38
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 00:22 schreef Veerboot het volgende:

    [..]

    Omdat je het over een hobo hebt, moet ik denken aan:


    Geen housenummer, maar op YouTube vind ik wel remixen als:


    Zal wel niet, maar het is een poging waard
    Nee, het was echt rauwe house Toch bedankt.
    Gtaboy107dinsdag 4 augustus 2009 @ 14:18
    Ik zoek ook nog steeds naar mijn liedje:
    quote:
    Oké, deze week luisterde ik naar Veronica, dacht dat het Donderdag was, rond 15:14/15:20 hoorde ik een liedje met een melodie dat je bijna het hele liedje hoort, eerst is het rustig, ik denk zelf dat het eerst op een Synthesizer is, en dan komt de drums erbij, en dan wordt het weer rustig, en begint de zanger met zingen, het was iets met Black End ofzo? Was tijdens Maat in de Middag dacht ik. Volgens mij is het uit de jaren 90...


    Even om te melden: Ik luisterde op 2 juli naar Maat in de Middag, en toen kwam dat liedje voobij, het begint eerst met een Synthesizer, en dan kwam de drums erbij, en toen de zang, maar toen was de Synthesizer even weg, en ging de drums heel zacht slaan en de zanger begon te zingen, toen zong ie oh, oh, oh ofzo, en toen kwam dat deuntje van de Synthesizer even, zang al gestopt, en dan komt het echt keihard met gitaar dacht ik en de zanger zingt het refrein.

    Er zat volgens mij ook iets met my ex erin als ik het goed heb... En aan het einde van het eerste couplet zingt ie: oeh, oeh, oeh(Melodie gaat even door, dan komt refrein en de melodie gaat wat harder).

    Soundgarden-Black Hole Sun
    Pearl Jam-Black
    Queen - Innuendo
    Rolling Stones - Paint it Black
    Pet Shop Boys - West End Girls
    The Cure - End of the world
    Nirvana-Smells Like Teen Spirit
    Black-Wonderful Life

    Deze zijn het NIET!

    Hopelijk vind iemand hem nog voor Vrijdag.
    stijn_dinsdag 4 augustus 2009 @ 14:24
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 14:18 schreef Gtaboy107 het volgende:
    Ik zoek ook nog steeds naar mijn liedje:
    [..]

    Even om te melden: Ik luisterde op 2 juli naar Maat in de Middag, en toen kwam dat liedje voobij, het begint eerst met een Synthesizer, en dan kwam de drums erbij, en toen de zang, maar toen was de Synthesizer even weg, en ging de drums heel zacht slaan en de zanger begon te zingen, toen zong ie oh, oh, oh ofzo, en toen kwam dat deuntje van de Synthesizer even, zang al gestopt, en dan komt het echt keihard met gitaar dacht ik en de zanger zingt het refrein.

    Er zat volgens mij ook iets met my ex erin als ik het goed heb... En aan het einde van het eerste couplet zingt ie: oeh, oeh, oeh(Melodie gaat even door, dan komt refrein en de melodie gaat wat harder).

    Soundgarden-Black Hole Sun
    Pearl Jam-Black
    Queen - Innuendo
    Rolling Stones - Paint it Black
    Pet Shop Boys - West End Girls
    The Cure - End of the world
    Nirvana-Smells Like Teen Spirit
    Black-Wonderful Life

    Deze zijn het NIET!

    Hopelijk vind iemand hem nog voor Vrijdag.
    vent, loop niet zo te spammen.
    Gtaboy107dinsdag 4 augustus 2009 @ 14:27
    Kut, merk net pas dat mijn post er nog stond, zag hem net niet meer.
    kip_zonder-kopdinsdag 4 augustus 2009 @ 14:27
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 00:43 schreef kip_zonder-kop het volgende:
    Hoi mensen,

    Ik zoek een plaat waarin het volgende stukje tekst voorkomt: "be with you all night". Ook wordt er geloof ik "let`s make it happen" en "shake it" in gezongen, helaas heb ik niet de hele teksten kunnen verstaan. Kenmerkend voor het lied is een man die er constant iets in de zin van "parabam!" doorheen gooit.

    Misschien helpt dit ook nog: het lied hoorde ik iets voor 15.00 uur vandaag in de middag op de radio, helaas weet ik niet welke zender dit was.

    Alvast bedankt.
    De plaat is nu op TMF en het is dus The Sunclub - Te Te (Shake That Heaven)

    Toch bedankt voor het meedenken.
    kvddinsdag 4 augustus 2009 @ 14:34
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 14:18 schreef Gtaboy107 het volgende:
    Ik zoek ook nog steeds naar mijn liedje:
    [..]

    Even om te melden: Ik luisterde op 2 juli naar Maat in de Middag, en toen kwam dat liedje voobij, het begint eerst met een Synthesizer, en dan kwam de drums erbij, en toen de zang, maar toen was de Synthesizer even weg, en ging de drums heel zacht slaan en de zanger begon te zingen, toen zong ie oh, oh, oh ofzo, en toen kwam dat deuntje van de Synthesizer even, zang al gestopt, en dan komt het echt keihard met gitaar dacht ik en de zanger zingt het refrein.

    Er zat volgens mij ook iets met my ex erin als ik het goed heb... En aan het einde van het eerste couplet zingt ie: oeh, oeh, oeh(Melodie gaat even door, dan komt refrein en de melodie gaat wat harder).

    Soundgarden-Black Hole Sun
    Pearl Jam-Black
    Queen - Innuendo
    Rolling Stones - Paint it Black
    Pet Shop Boys - West End Girls
    The Cure - End of the world
    Nirvana-Smells Like Teen Spirit
    Black-Wonderful Life

    Deze zijn het NIET!

    Hopelijk vind iemand hem nog voor Vrijdag.
    Vraag me niet waarom, maar ik heb ineens In the air tonight van Phil Collins in mn hoofd.....
    Gtaboy107dinsdag 4 augustus 2009 @ 14:35
    Dat is hem helaas ook niet.
    kvddinsdag 4 augustus 2009 @ 14:40
    dat dacht ik al...ben inmiddels wel super benieuwd welk nummer het wel is, heb je ze misschien al eens gemaild of ze een playlist voor je hebben?
    iggy_in_the_housedinsdag 4 augustus 2009 @ 14:42
    David Bowie - Changes

    Gtaboy107dinsdag 4 augustus 2009 @ 14:47
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 14:40 schreef kvd het volgende:
    dat dacht ik al...ben inmiddels wel super benieuwd welk nummer het wel is, heb je ze misschien al eens gemaild of ze een playlist voor je hebben?
    Tja, wat dacht je van mij dan? Gemaild had ik al eens gedaan, maar toen had ik mijn e-mail fout ingevoerd volgens mij maar ik heb net weer gemaild. Krijg ik snel antwoord dan of?

    En Changes is het ook niet.
    kvddinsdag 4 augustus 2009 @ 18:36
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 14:47 schreef Gtaboy107 het volgende:

    [..]

    Tja, wat dacht je van mij dan? Gemaild had ik al eens gedaan, maar toen had ik mijn e-mail fout ingevoerd volgens mij maar ik heb net weer gemaild. Krijg ik snel antwoord dan of?

    En Changes is het ook niet.
    geen idee, ik heb het nog nooit gedaan, zag alleen op de site staan dat je kan mailen, vandaar dat ik het me afvraag...we wachten in spanning af
    zwartemarktplaatsdinsdag 4 augustus 2009 @ 18:54
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 14:18 schreef Gtaboy107 het volgende:
    Ik zoek ook nog steeds naar mijn liedje:
    [..]

    Even om te melden: Ik luisterde op 2 juli naar Maat in de Middag, en toen kwam dat liedje voobij, het begint eerst met een Synthesizer, en dan kwam de drums erbij, en toen de zang, maar toen was de Synthesizer even weg, en ging de drums heel zacht slaan en de zanger begon te zingen, toen zong ie oh, oh, oh ofzo, en toen kwam dat deuntje van de Synthesizer even, zang al gestopt, en dan komt het echt keihard met gitaar dacht ik en de zanger zingt het refrein.

    Er zat volgens mij ook iets met my ex erin als ik het goed heb... En aan het einde van het eerste couplet zingt ie: oeh, oeh, oeh(Melodie gaat even door, dan komt refrein en de melodie gaat wat harder).

    Soundgarden-Black Hole Sun
    Pearl Jam-Black
    Queen - Innuendo
    Rolling Stones - Paint it Black
    Pet Shop Boys - West End Girls
    The Cure - End of the world
    Nirvana-Smells Like Teen Spirit
    Black-Wonderful Life

    Deze zijn het NIET!

    Hopelijk vind iemand hem nog voor Vrijdag.
    the pixies- hey ?
    CheizXLdinsdag 4 augustus 2009 @ 21:27
    Ik zoek nummers over amerika.
    Zo mogen zowel negatief als positief zijn.
    Ik heb inmiddels een korte lijst:

    1. Rammstein - Amerika
    2. Greenday - American Idiot
    3. Razorlight - America
    4. The Beach Boys - Surfin 'USA
    kvddinsdag 4 augustus 2009 @ 21:48














    Electro-Wormwoensdag 5 augustus 2009 @ 10:25
    Ben opzoek naar het nummer van deze video: http://www.dumpert.nl/med(...)ki_on_kiteloops.html

    iemand?
    Da_Ripperwoensdag 5 augustus 2009 @ 10:37
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 21:27 schreef CheizXL het volgende:
    Ik zoek nummers over amerika.
    Doe maar hier --> Liedjes over Amerika/New York
    Chipszakjewoensdag 5 augustus 2009 @ 11:37
    Ik zoek een liedje dat ik op vakantie heb gehoord
    het is een heel zomers liedje
    en gaat ongeveer zo

    banane hooo banane whooaaa, en dan een zinnetje erachteraan
    maar ze zingen geen banane
    dus daarom kan ik het niet op google vinden xD
    alvast bedankt =)
    wiggahlipzwoensdag 5 augustus 2009 @ 14:53
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 18:54 schreef zwartemarktplaats het volgende:

    [..]

    the pixies- hey ?
    Dankje! . Dat was hem.
    cafcawoensdag 5 augustus 2009 @ 14:55
    quote:
    Op woensdag 5 augustus 2009 11:37 schreef Chipszakje het volgende:
    Ik zoek een liedje dat ik op vakantie heb gehoord
    het is een heel zomers liedje
    en gaat ongeveer zo

    banane hooo banane whooaaa, en dan een zinnetje erachteraan
    maar ze zingen geen banane
    dus daarom kan ik het niet op google vinden xD
    alvast bedankt =)
    Wilde gok:
    Stinuswoensdag 5 augustus 2009 @ 15:19
    quote:
    Op woensdag 5 augustus 2009 11:37 schreef Chipszakje het volgende:
    Ik zoek een liedje dat ik op vakantie heb gehoord
    het is een heel zomers liedje
    en gaat ongeveer zo

    banane hooo banane whooaaa, en dan een zinnetje erachteraan
    maar ze zingen geen banane
    dus daarom kan ik het niet op google vinden xD
    alvast bedankt =)
    samdeman1984woensdag 5 augustus 2009 @ 16:30
    Ik zoek een nummer dat ik gisteren op 3fm hoorde rond 16.50, een vrouw die iets zingt van:

    Bad, feeling so bad, bad bad bad

    Stijl is a la Duffy,

    heb 'm gezocht op 3fm.nl maar daar staat ie niet bij in de playlist rond die tijd....


    alvast bedankt!
    stijn_woensdag 5 augustus 2009 @ 17:04
    quote:
    Op woensdag 5 augustus 2009 15:19 schreef Stinus het volgende:

    [..]


    haha daar zat ik ook aan te denken.
    Electro-Wormwoensdag 5 augustus 2009 @ 17:56
    "gaast hang je jas op. "
    Bravebartwoensdag 5 augustus 2009 @ 18:10
    quote:
    Op woensdag 5 augustus 2009 11:37 schreef Chipszakje het volgende:
    Ik zoek een liedje dat ik op vakantie heb gehoord
    het is een heel zomers liedje
    en gaat ongeveer zo

    banane hooo banane whooaaa, en dan een zinnetje erachteraan
    maar ze zingen geen banane
    dus daarom kan ik het niet op google vinden xD
    alvast bedankt =)
    ?
    Chipszakjewoensdag 5 augustus 2009 @ 18:43
    quote:
    Op woensdag 5 augustus 2009 14:55 schreef cafca het volgende:

    [..]

    Wilde gok:


    Jaaaa dat is hem!
    Bedankt =)
    L2Swoensdag 5 augustus 2009 @ 21:09
    Hallo mijn goede vrienden van Fok!

    Ik ben opzoek naar soort muziek kunnen jullie mij wat artiesten/nummers aanraden,

    Alvast bedankt!

    L2S

    PS: Ongeveer vanaf 0:25 begint de muziek
    Coelhowoensdag 5 augustus 2009 @ 21:35
    Wie weet of er een karaoke/instrumentale versie bestaat van "Brabant" van Guus Meeuwis. Wil deze graag hebben voor een bruiloft maar hij lijkt niet te bestaan. Uiteraard ben ik bereid het nummer te kopen via een legale downloadsite.
    DeHovenierwoensdag 5 augustus 2009 @ 21:40
    Ik zoek de songnaam en het artiest van dit nummer:
    kvdwoensdag 5 augustus 2009 @ 23:27
    quote:
    Op woensdag 5 augustus 2009 21:40 schreef DeHovenier het volgende:
    Ik zoek de songnaam en het artiest van dit nummer:

    Volgens statistieken en gegevens is het Musicshake - Being a soldier....en als ik verder zoek, is het hem ook (soms moet je even de comments lezen, dan kom je er vanzelf wel achter):
    http://eng.musicshake.com/Listen/Song/SongContent/?ORDERBY=NEW&PURPOSE_NUM=10&INTERVAL=180&PAGE=5&CONTEST_NUM=36250
    DeHovenierwoensdag 5 augustus 2009 @ 23:41
    Dus dat is een zelfgemaakte track?
    kvdwoensdag 5 augustus 2009 @ 23:46
    Ik heb geen idee, dit is wat ik tegenkom

    EDIT: het schijnt van een soundtrack te komen, alleen geen idee van welke
    KarnSukdonderdag 6 augustus 2009 @ 01:35
    Ik zoek een nieuw nummer dat word gezongen door een blond meisje. Ze zingt volgens mij iets van aah aah in het refrein. Het is een beetje R&B achtig.
    MinderMutsigdonderdag 6 augustus 2009 @ 01:44
    Ik zoek geen nummer maar wel een artiest. Ik ben Tim Minchin aan het luisteren en hij heeft een nummer waarin hij een stem op zet die lijkt op de stem van een bekende zanger maar ik kan niet op de naam van die man komen en dat maakt me gek!

    Het nummer begint op 1.44, het bewuste stukje op 3.13 en dan met name de uithalen op 3.15 en 3.22. Het doet me wat denken aan de zanger van Live maar die bedoel ik niet.

    Bostoniandonderdag 6 augustus 2009 @ 01:53
    quote:
    Op woensdag 5 augustus 2009 16:30 schreef samdeman1984 het volgende:
    Ik zoek een nummer dat ik gisteren op 3fm hoorde rond 16.50, een vrouw die iets zingt van:

    Bad, feeling so bad, bad bad bad

    Stijl is a la Duffy,

    heb 'm gezocht op 3fm.nl maar daar staat ie niet bij in de playlist rond die tijd....


    alvast bedankt!
    Deze?
    JeanVedonderdag 6 augustus 2009 @ 02:01
    Ik ben al jaren op zoek naar de titel van een bekend muziekstuk dat weleens wordt gebruikt in televisieprogramma's. Ik heb het idee dat het modern klassiek is, maar dat weet ik niet zeker! Onlangs kwam ik het stuk eindelijk tegen. Ik kende hem alleen met strijkers, maar in deze uitvoering wordt ook een piano gebruikt.

    Het is een vierkwartsmaat, waarbij steeds alleen de eerste tel een noot krijgt en hij wordt snel gespeelt. Dit is de melodie waarbij elke regel dus 4 maten toont (begrijp je het nog??):


    E, Fis, Gis, Ais
    Es, E, Fis, Gis
    E, Fis, Gis, Ais
    B, Cis, Dis, B.......herhaal


    Ik heb ook nog een linkje waarin het stuk gespeeld wordt. Het gaat om het Net 5 programma 'So you think you can dance?' waarin de muziek te horen is bij een item over een kandidate (dus geen dansmuziek!). Als je hem op 32:17 zet hoor je hem het duidelijkst, zonder al te veel gepraat. Hij begint echter op 29:39

    http://www.rtl.nl/compone(...)ance/index_video.xml

    Wie me hier mee helpen?
    JeanVedonderdag 6 augustus 2009 @ 02:02
    Het is trouwens de uitzending van 25-09-2008, de vierde van onder!
    Prixiedonderdag 6 augustus 2009 @ 03:35
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 01:44 schreef MinderMutsig het volgende:
    Ik zoek geen nummer maar wel een artiest. Ik ben Tim Minchin aan het luisteren en hij heeft een nummer waarin hij een stem op zet die lijkt op de stem van een bekende zanger maar ik kan niet op de naam van die man komen en dat maakt me gek!

    Het nummer begint op 1.44, het bewuste stukje op 3.13 en dan met name de uithalen op 3.15 en 3.22. Het doet me wat denken aan de zanger van Live maar die bedoel ik niet.


    Pearl Jam ?

    Prixiedonderdag 6 augustus 2009 @ 03:42
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 01:35 schreef KarnSuk het volgende:
    Ik zoek een nieuw nummer dat word gezongen door een blond meisje. Ze zingt volgens mij iets van aah aah in het refrein. Het is een beetje R&B achtig.
    ?
    Merkiedonderdag 6 augustus 2009 @ 03:47
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 14:18 schreef Gtaboy107 het volgende:
    Ik zoek ook nog steeds naar mijn liedje:
    [..]

    Even om te melden: Ik luisterde op 2 juli naar Maat in de Middag, en toen kwam dat liedje voobij, het begint eerst met een Synthesizer, en dan kwam de drums erbij, en toen de zang, maar toen was de Synthesizer even weg, en ging de drums heel zacht slaan en de zanger begon te zingen, toen zong ie oh, oh, oh ofzo, en toen kwam dat deuntje van de Synthesizer even, zang al gestopt, en dan komt het echt keihard met gitaar dacht ik en de zanger zingt het refrein.

    Er zat volgens mij ook iets met my ex erin als ik het goed heb... En aan het einde van het eerste couplet zingt ie: oeh, oeh, oeh(Melodie gaat even door, dan komt refrein en de melodie gaat wat harder).

    Soundgarden-Black Hole Sun
    Pearl Jam-Black
    Queen - Innuendo
    Rolling Stones - Paint it Black
    Pet Shop Boys - West End Girls
    The Cure - End of the world
    Nirvana-Smells Like Teen Spirit
    Black-Wonderful Life

    Deze zijn het NIET!

    Hopelijk vind iemand hem nog voor Vrijdag.
    Elbow - Grounds For Divorce?



    Dit moet hem wel zijn volgens mij . Als het hem niet is heb je in ieder geval niet je tijd verspild, want het is een fantastisch nummer .
    bartriddonderdag 6 augustus 2009 @ 08:06
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 01:35 schreef KarnSuk het volgende:
    Ik zoek een nieuw nummer dat word gezongen door een blond meisje. Ze zingt volgens mij iets van aah aah in het refrein. Het is een beetje R&B achtig.


    misschien?
    Gtaboy107donderdag 6 augustus 2009 @ 10:27
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 03:47 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Elbow - Grounds For Divorce?



    Dit moet hem wel zijn volgens mij . Als het hem niet is heb je in ieder geval niet je tijd verspild, want het is een fantastisch nummer .
    En het is hem niet.
    iggy_in_the_housedonderdag 6 augustus 2009 @ 10:37
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 10:27 schreef Gtaboy107 het volgende:

    [..]

    En het is hem niet.
    Nog een keer proberen:

    The Verve - Love is Noise

    MinderMutsigdonderdag 6 augustus 2009 @ 10:56
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 03:35 schreef Prixie het volgende:

    [..]

    Pearl Jam ?

    Nee, maar dat was wel weer even lekker om te luisteren.
    Het is volgens mij een solozanger.
    IQMdonderdag 6 augustus 2009 @ 10:57
    Waarom onthouden mensen alleen maar "nah nah" of "la la la" als ze een nummer hebben gehoord dat ze vaker willen horen?
    En1gmadonderdag 6 augustus 2009 @ 11:02
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 01:44 schreef MinderMutsig het volgende:
    Ik zoek geen nummer maar wel een artiest. Ik ben Tim Minchin aan het luisteren en hij heeft een nummer waarin hij een stem op zet die lijkt op de stem van een bekende zanger maar ik kan niet op de naam van die man komen en dat maakt me gek!

    Het nummer begint op 1.44, het bewuste stukje op 3.13 en dan met name de uithalen op 3.15 en 3.22. Het doet me wat denken aan de zanger van Live maar die bedoel ik niet.

    Deze?

    MinderMutsigdonderdag 6 augustus 2009 @ 11:08
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 11:02 schreef ruud.nl het volgende:

    [..]

    Deze?

    Nee ook niet, die stem is te ielig.
    Het is wat oudere muziek. Was op de radio begin jaren 90 maar het zou ook ouder kunnen zijn.
    Het is in ieder geval een zanger waar ik al een tijdje niets meer van of over gehoord heb.
    BrandXdonderdag 6 augustus 2009 @ 11:45
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 11:08 schreef MinderMutsig het volgende:

    [..]

    Nee ook niet, die stem is te ielig.
    Het is wat oudere muziek. Was op de radio begin jaren 90 maar het zou ook ouder kunnen zijn.
    Het is in ieder geval een zanger waar ik al een tijdje niets meer van of over gehoord heb.
    peter Gabriel?
    cafcadonderdag 6 augustus 2009 @ 11:55
    De stem (en het accent) doet mij wel een beetje denken aan Chris de Burgh

    Cuban-necktiedonderdag 6 augustus 2009 @ 12:26


    Terugkomend op mijn eerdere verzoek (zie pagina 1) is hier ook dezelfde muziek gebruikt....weer geen bronvermelding

    Inmiddels gevonden!
    Remix van Corner Stone Cues: Requiem for a Tower
    gebasseerd op een origineel van Clint Mansell - Requiem For A Dream - 32 - Lux Aeterna.mp3

    [ Bericht 11% gewijzigd door Cuban-necktie op 06-08-2009 12:58:27 ]
    Tyr80donderdag 6 augustus 2009 @ 12:59
    Ik zoek een oudere remix van



    Dat 'blabla superstar' gedoe hoef ik er helemaal niet in, weet zeker dat er vroeger toen ID&T radio nog de moeite waard was een versie bestond die veel...chiller was. Bij 1:17 begint 't stukje dat er WEL in moet zitten.
    En1gmadonderdag 6 augustus 2009 @ 13:12
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 12:59 schreef Tyr80 het volgende:
    Ik zoek een oudere remix van



    Dat 'blabla superstar' gedoe hoef ik er helemaal niet in, weet zeker dat er vroeger toen ID&T radio nog de moeite waard was een versie bestond die veel...chiller was. Bij 1:17 begint 't stukje dat er WEL in moet zitten.
    Volgens mij is deze versie gewoon de versie die door ID&T radio gedraaid werd, dat 'Rock now superstar' zat er destijds ook al in.
    MinderMutsigdonderdag 6 augustus 2009 @ 13:30
    Dat zijn ze ook allemaal niet. Straks word ik krankzinnig opgenomen in een inrichting omdat ik er niet achter kan komen.
    wiggahlipzdonderdag 6 augustus 2009 @ 13:56
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 13:30 schreef MinderMutsig het volgende:
    Dat zijn ze ook allemaal niet. Straks word ik krankzinnig opgenomen in een inrichting omdat ik er niet achter kan komen.
    R.E.M.
    Tyr80donderdag 6 augustus 2009 @ 14:31
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 13:12 schreef ruud.nl het volgende:
    Volgens mij is deze versie gewoon de versie die door ID&T radio gedraaid werd, dat 'Rock now superstar' zat er destijds ook al in.
    Ow. Ok dan...

    Dan gaan we op de klassieke toer! Heb alle klassieke muziek uit Burnout Paradise weten te vinden, maar degene die ik mooi vind zijn allemaal zo kort! Van Bach zit Air on a G string erbij, maar die duurt amper 1 minuut 30! Wat moet ik downloaden om daar de volledige (of iig langere) versie van te hebben? Dan is het vast een suite ofzo, toch?

    Zelfde geldt voor Claire de Lune van Debussy, amper 6 minuten. Daar moet toch een uur durend verhaal omheen zitten?
    En1gmadonderdag 6 augustus 2009 @ 14:38
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 14:31 schreef Tyr80 het volgende:

    [..]

    Ow. Ok dan...

    Dan gaan we op de klassieke toer! Heb alle klassieke muziek uit Burnout Paradise weten te vinden, maar degene die ik mooi vind zijn allemaal zo kort! Van Bach zit Air on a G string erbij, maar die duurt amper 1 minuut 30! Wat moet ik downloaden om daar de volledige (of iig langere) versie van te hebben? Dan is het vast een suite ofzo, toch?
    Ouverture No. 3 in D major, BWV 1068
    quote:
    Zelfde geldt voor Claire de Lune van Debussy, amper 6 minuten. Daar moet toch een uur durend verhaal omheen zitten?
    Suite Bergamasque
    mamaandonderdag 6 augustus 2009 @ 14:52
    heee allemaal,

    ik zoek een spaanstalig house nummer waarin een vrouw meerdere malen een leuk tekstje zingt.
    Het melodie gaat zo:

    HOUSE NUMMER.wav - 0.60MB

    dankje, en tot ziens!
    Gtaboy107donderdag 6 augustus 2009 @ 15:08
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 10:37 schreef iggy_in_the_house het volgende:

    [..]

    Nog een keer proberen:

    The Verve - Love is Noise


    En ook niet!

    Ik ga morgen op vakantie voor 2 weken, dus pm me graag als jullie denken dat het hem is, anders moet ik gaan zoeken en daar heb ik geen zin in..
    Tyr80donderdag 6 augustus 2009 @ 15:09
    quote:
    U is geweldig! Dank!!
    Bravebartdonderdag 6 augustus 2009 @ 15:20
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 12:59 schreef Tyr80 het volgende:
    Ik zoek een oudere remix van



    Dat 'blabla superstar' gedoe hoef ik er helemaal niet in, weet zeker dat er vroeger toen ID&T radio nog de moeite waard was een versie bestond die veel...chiller was. Bij 1:17 begint 't stukje dat er WEL in moet zitten.
    Volgens mij bedoel je gewoon

    Tyr80donderdag 6 augustus 2009 @ 15:33
    Jaaaaaaaaaaaaa!!!
    En1gmadonderdag 6 augustus 2009 @ 16:00
    Die is veel nieuwer dan het nummer wat je zelf postte.
    broerdonderdag 6 augustus 2009 @ 17:51
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 01:44 schreef MinderMutsig het volgende:
    Ik zoek geen nummer maar wel een artiest. Ik ben Tim Minchin aan het luisteren en hij heeft een nummer waarin hij een stem op zet die lijkt op de stem van een bekende zanger maar ik kan niet op de naam van die man komen en dat maakt me gek!

    Het nummer begint op 1.44, het bewuste stukje op 3.13 en dan met name de uithalen op 3.15 en 3.22. Het doet me wat denken aan de zanger van Live maar die bedoel ik niet.

    Ik vind het een beetje klinken als Creed:



    Grappig stukje van Tim Minchin, trouwens. Daar ga ik nog even wat meer van bekijken.
    vaagjezzdonderdag 6 augustus 2009 @ 18:13
    hoi allemaal,

    laatst met uitgaan hoorde ik een of ander liedje zonder tekst waarvan ik dus echt de naam niet zou weten.. het is echt zon 'meejuich' nummertje, dat eerst begint zonder beat, daarna met, een beetje het idee van het ge 'ooohhh' bij melrose, maar dan met veel meer verschillende toonhoogtes. beetje synthesizer achtig. ik hoor hem heel vaak opzich, maar zou niet weten welke het is, iig een vet losgaannummertje, ik denk toch een beetje in de richting van dus melrose-oh, liquido-narcotic etc, dat soort., de muziek van narcotic gemixt met het oohhh...
    beetje vaag denk k maar ik hoop dat iemand er iets mee kan... het is toch vrij bekend in de disco's, iedereen blerde mee...

    misschien kan iemand me helpe???

    [ Bericht 16% gewijzigd door vaagjezz op 06-08-2009 18:24:14 ]
    MinderMutsigdonderdag 6 augustus 2009 @ 18:55
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 18:13 schreef vaagjezz het volgende:
    hoi allemaal,

    laatst met uitgaan hoorde ik een of ander liedje zonder tekst waarvan ik dus echt de naam niet zou weten.. het is echt zon 'meejuich' nummertje, dat eerst begint zonder beat, daarna met, een beetje het idee van het ge 'ooohhh' bij melrose, maar dan met veel meer verschillende toonhoogtes. beetje synthesizer achtig. ik hoor hem heel vaak opzich, maar zou niet weten welke het is, iig een vet losgaannummertje, ik denk toch een beetje in de richting van dus melrose-oh, liquido-narcotic etc, dat soort., de muziek van narcotic gemixt met het oohhh...
    beetje vaag denk k maar ik hoop dat iemand er iets mee kan... het is toch vrij bekend in de disco's, iedereen blerde mee...

    misschien kan iemand me helpe???
    Het enige wereldbekende oooohh-nummer dat ik ken is deze:
    kvddonderdag 6 augustus 2009 @ 19:54
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 01:44 schreef MinderMutsig het volgende:
    Ik zoek geen nummer maar wel een artiest. Ik ben Tim Minchin aan het luisteren en hij heeft een nummer waarin hij een stem op zet die lijkt op de stem van een bekende zanger maar ik kan niet op de naam van die man komen en dat maakt me gek!

    Het nummer begint op 1.44, het bewuste stukje op 3.13 en dan met name de uithalen op 3.15 en 3.22. Het doet me wat denken aan de zanger van Live maar die bedoel ik niet.


    Hij doet mij aan 2 mensen denken
    Bob Geldof (Boomtown Rats)


    En vooral met die uithalen doet hij me denken aan David Bowie en dan voornamelijk Space Oddity
    gangsterreusdonderdag 6 augustus 2009 @ 23:22
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 14:52 schreef mamaan het volgende:
    heee allemaal,

    ik zoek een spaanstalig house nummer waarin een vrouw meerdere malen een leuk tekstje zingt.
    Het melodie gaat zo:

    HOUSE NUMMER.wav - 0.60MB

    dankje, en tot ziens!

    deze?
    is volgens mij een remix, origineel zal ook wel ergens op youtube staan
    Fijivrijdag 7 augustus 2009 @ 00:05
    Iemand enig idee hoe dit liedje heet?



    bvd
    Bravebartvrijdag 7 augustus 2009 @ 00:08
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 23:22 schreef gangsterreus het volgende:

    [..]

    deze?
    is volgens mij een remix, origineel zal ook wel ergens op youtube staan


    gok ik.
    KarnSukvrijdag 7 augustus 2009 @ 00:09
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 08:06 schreef bartrid het volgende:

    [..]



    misschien?
    Ja die! Thanks man!
    Prixievrijdag 7 augustus 2009 @ 00:33
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 00:05 schreef Fiji het volgende:
    Iemand enig idee hoe dit liedje heet?



    bvd
    Hier staat wat info op over het nr
    http://www.myspace.com/lohillman

    Lauren Hillman is de zangeres .
    vosssvrijdag 7 augustus 2009 @ 12:38
    Weet iemand nog hoe dat zomerse nummer van Koop heet?
    Ik geloof dat het een jaar of 3 geleden ofzo min of meer een bescheiden hitje was.

    Ik heb wel een aantal cd's van Koop, maar dat nummertje staat er niet op.

    Weet iemand toevallig hoe dat nummer heet?
    iggy_in_the_housevrijdag 7 augustus 2009 @ 12:41
    Deze

    vosssvrijdag 7 augustus 2009 @ 12:41
    Nee, die was het niet.
    vosssvrijdag 7 augustus 2009 @ 12:42


    Die was het!!!

    thanks voor eht zoeken, het schoot me ineens te binnen
    MinderMutsigvrijdag 7 augustus 2009 @ 12:56
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 19:54 schreef kvd het volgende:

    [..]

    Hij doet mij aan 2 mensen denken
    Bob Geldof (Boomtown Rats)


    En vooral met die uithalen doet hij me denken aan David Bowie en dan voornamelijk Space Oddity
    Ook niet.

    Maar wel bedankt voor het zoeken allemaal!
    NikkelCobaltvrijdag 7 augustus 2009 @ 12:58
    Weet iemand wat het nummer is vanaf 1:58? Zoek er al 2 jaar naar : (

    Klik op deze link om youtube in een nieuw venster te openen en meteen naar 1:58 te gaan (niet op het niet werkende plaatje klikken)



    Wie o wie maakt mijn leven compleet ; Edit: ohja, ik had haar (de dj) zelf ooit ook al een mailtje gestuurd maar ze wist het niet meer.
    mamaanvrijdag 7 augustus 2009 @ 14:42
    heeee die bedoelde ik, bedankt gangsterreus en bravebart!!! :D:D
    vaagjezzvrijdag 7 augustus 2009 @ 15:12
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 18:55 schreef MinderMutsig het volgende:

    [..]

    Het enige wereldbekende oooohh-nummer dat ik ken is deze:

    hm nee dit is hem niet... dat is volgens mij de engelstalige versie van melroseXD
    ik zoek eerder iets met een dikke beat eronder, het is iig geen drums en er wordt ook niet gezongen, alleen joelt iedereen mee bij het deuntje, het is beetje apresski achtig (ja soms heb je dat heh )
    En1gmavrijdag 7 augustus 2009 @ 15:16
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 15:12 schreef vaagjezz het volgende:

    [..]

    hm nee dit is hem niet... dat is volgens mij de engelstalige versie van melroseXD
    ik zoek eerder iets met een dikke beat eronder, het is iig geen drums en er wordt ook niet gezongen, alleen joelt iedereen mee bij het deuntje, het is beetje apresski achtig (ja soms heb je dat heh )


    NikkelCobaltvrijdag 7 augustus 2009 @ 15:19
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 15:12 schreef vaagjezz het volgende:

    [..]

    hm nee dit is hem niet... dat is volgens mij de engelstalige versie van melroseXD
    ik zoek eerder iets met een dikke beat eronder, het is iig geen drums en er wordt ook niet gezongen, alleen joelt iedereen mee bij het deuntje, het is beetje apresski achtig (ja soms heb je dat heh )
    Ik zou zeggen, zing/neurie het eens en zet het online
    vaagjezzvrijdag 7 augustus 2009 @ 15:30
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 15:19 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Ik zou zeggen, zing/neurie het eens en zet het online
    ik heb het al op me mobile geflotenXD maar je kan het niet hier online opzette...:S
    iemand een ander idee??
    En1gmavrijdag 7 augustus 2009 @ 16:04
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 15:30 schreef vaagjezz het volgende:

    [..]

    ik heb het al op me mobile geflotenXD maar je kan het niet hier online opzette...:S
    iemand een ander idee??
    www.zshare.net
    vaagjezzvrijdag 7 augustus 2009 @ 16:07
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 16:04 schreef ruud.nl het volgende:

    [..]

    www.zshare.net
    Recording1.amr - 0.03MB

    dank u zeer;)

    maar aub niet gaan lachenXD, het is beetje knudde zeg maar, maar het lijkt er wel op
    ben benieuwd
    En1gmavrijdag 7 augustus 2009 @ 16:14
    vaagjezzvrijdag 7 augustus 2009 @ 16:19
    quote:
    much thankzzzzzz!!!!!!!!
    Gitankivrijdag 7 augustus 2009 @ 16:19
    Ik ben op zoek naar een lekker fout plaatje in de stijl van Luv, Earth & Fire en dergelijken.
    Een vrouw zingt iets als A celebration en ook iets met This generation, heel veel meer tekst zit er ook niet in.

    Iemand die hem weet??
    samdeman1984vrijdag 7 augustus 2009 @ 17:37
    quote:
    Nee, die had ik ook al gezien 3fm megahit ook geloof ik, toch bedankt!
    Xanlandvrijdag 7 augustus 2009 @ 17:40
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 14:18 schreef Xanland het volgende:
    Hier denk ik een lastige, ken het nummer bijna niet, heb er alleen nog maar op gespind. Ja, dat fietsgebeuren.
    Nu is het een nummer wat wij als ff rust gebruiken (de eerste en de laatste rust), maar een lekker nummer.

    Het nummer is niet zo heel bijzonder, maar eigenlijk door het hele nummer door is er een bepaald bass-ritme. Gaat op de achtergrond, maar goed hoorbaar, van: <bass>even alleen zang/muziek<bass><bass>.
    Ik hoop dat hij zo een beetje duidelijk is. Heb al in de top40 van deze en vorige week gekeken.
    Ik heb het nummer inmiddels gevonden, zeer oud nummer van Bachman Turner Overdrive: Alsnog iedereen bedankt voor het meezoeken.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 16:19 schreef Gitanki het volgende:
    Ik ben op zoek naar een lekker fout plaatje in de stijl van Luv, Earth & Fire en dergelijken.
    Een vrouw zingt iets als A celebration en ook iets met This generation, heel veel meer tekst zit er ook niet in.

    Iemand die hem weet??
    Misschien Madonna's nieuwste nummer: ?
    powerlitevrijdag 7 augustus 2009 @ 18:05
    quote:
    Op donderdag 6 augustus 2009 12:59 schreef Tyr80 het volgende:
    Ik zoek een oudere remix van



    Dat 'blabla superstar' gedoe hoef ik er helemaal niet in, weet zeker dat er vroeger toen ID&T radio nog de moeite waard was een versie bestond die veel...chiller was. Bij 1:17 begint 't stukje dat er WEL in moet zitten.
    uuber bekend nummer, misschien dat 1 van dze het is? (gekopiet van een duitse site )
    DJ Jose - Hecitate (sollte das Original sein)
    Stefano Prada - Hecitate Explode
    Commander Tom - Attention
    Tom Novy vs Eniac - Superstar (meiner Meinung nach beste Version)
    blupvrijdag 7 augustus 2009 @ 18:07
    enkele daagjes terug op 3FM een house achtig nummer met een overkill aan violen met elke keer een sample die 'blabla MC zei...' geen idee hoe ik t beter uit kan leggen, maar vast iemand die weet welke ik bedoel.
    Gitankivrijdag 7 augustus 2009 @ 18:22
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 17:40 schreef Xanland het volgende:

    [..]

    Misschien Madonna's nieuwste nummer: ?
    Nee, het is een veel ouder nummer, jaren '80 of '70 denk ik, beetje glitterend en heerlijk fout.
    Het is waarschijnlijk uit de tijd van Luv, Earth & fire en dergelijke groepjes, misschien is het wel van een van deze, maar zelf heb ik het nog niet kunnen vinden.

    Van de tekst kan ik alleen iets maken als Heeey lalalala* generation heey lalalala* celebration (of het is enkel het woord celebration, weet het niet precies )

    * dat is een andere tekst, maar zo omschreven om een klein idee c te geven
    Jenny_vrijdag 7 augustus 2009 @ 18:53
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 18:22 schreef Gitanki het volgende:

    [..]

    Nee, het is een veel ouder nummer, jaren '80 of '70 denk ik, beetje glitterend en heerlijk fout.
    Het is waarschijnlijk uit de tijd van Luv, Earth & fire en dergelijke groepjes, misschien is het wel van een van deze, maar zelf heb ik het nog niet kunnen vinden.

    Van de tekst kan ik alleen iets maken als Heeey lalalala* generation heey lalalala* celebration (of het is enkel het woord celebration, weet het niet precies )

    * dat is een andere tekst, maar zo omschreven om een klein idee c te geven


    ???
    BrandXvrijdag 7 augustus 2009 @ 19:41
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 18:22 schreef Gitanki het volgende:

    [..]

    Nee, het is een veel ouder nummer, jaren '80 of '70 denk ik, beetje glitterend en heerlijk fout.
    Het is waarschijnlijk uit de tijd van Luv, Earth & fire en dergelijke groepjes, misschien is het wel van een van deze, maar zelf heb ik het nog niet kunnen vinden.

    Van de tekst kan ik alleen iets maken als Heeey lalalala* generation heey lalalala* celebration (of het is enkel het woord celebration, weet het niet precies )

    * dat is een andere tekst, maar zo omschreven om een klein idee c te geven


    Gitankivrijdag 7 augustus 2009 @ 20:07
    Hartelijk bedankt

    Maar het zijn ze helaas niet, het is een sneller (in elk geval iets harder, uitbundiger) nummer, iets als ABBA of Luv - Greatest lover komt meer in de buurt.

    En het is niet letterlijk "lalala" het is meer iets als "Here is the coming generation" ofzo, maar pin daar niet op vast want ik weet het niet precies.

    [ Bericht 14% gewijzigd door Gitanki op 07-08-2009 20:13:07 ]
    BrandXvrijdag 7 augustus 2009 @ 20:09
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 20:07 schreef Gitanki het volgende:
    Hartelijk bedankt

    Maar het zijn ze helaas niet, het is een sneller (in elk geval iets harder, uitbundiger) nummer, iets als ABBA of Luv - Greatest lover komt meer in de buurt.
    Gitankivrijdag 7 augustus 2009 @ 20:25
    Nope, ook niet.
    Luv (Greatest lover) en Abba (oa Lay all your love on me), zijn de enigen die tot dusver in de buurt komen, maar waarschijnlijk toch niet zijn.
    Prixievrijdag 7 augustus 2009 @ 21:06
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 20:07 schreef Gitanki het volgende:
    Hartelijk bedankt

    Maar het zijn ze helaas niet, het is een sneller (in elk geval iets harder, uitbundiger) nummer, iets als ABBA of Luv - Greatest lover komt meer in de buurt.

    En het is niet letterlijk "lalala" het is meer iets als "Here is the coming generation" ofzo, maar pin daar niet op vast want ik weet het niet precies.
    zal wel niet maar plaats hem toch ff




    [ Bericht 13% gewijzigd door Prixie op 07-08-2009 22:44:16 ]
    kvdvrijdag 7 augustus 2009 @ 22:16
    Kan iemand mij vertellen waar dit muziekje uit komt/hoe het heet/van wie dit is?

    Prixievrijdag 7 augustus 2009 @ 22:34
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 22:16 schreef kvd het volgende:
    Kan iemand mij vertellen waar dit muziekje uit komt/hoe het heet/van wie dit is?


    Ik weet niet of ze deze bedoelden
    Maar het deuntje(0:16 ) komt er wel in voor
    Ook komt dat deuntje in dit nr steeds weer terug
    kvdvrijdag 7 augustus 2009 @ 22:54
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 22:34 schreef Prixie het volgende:

    [..]

    Ik weet niet of ze deze bedoelden
    Maar het deuntje(0:16 ) komt er wel in voor
    Ook komt dat deuntje in dit nr steeds weer terug

    Daar kennen wij hem idd ook van, maar we vragen ons af of dat stukje ook een titel heeft, de herinneringen zijn dat dat stukje ook solo ergens voorkomt.
    kvdvrijdag 7 augustus 2009 @ 22:57
    En laat maar, ik ben er inmiddels zelf achter, het schijnt een oriental/chinese riff te zijn...

    Maar wel met dank aan Prixie, het hielp me wel even om verder te zoeken
    Gitankivrijdag 7 augustus 2009 @ 23:13
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 21:06 schreef Prixie het volgende:

    [..]

    zal wel niet maar plaats hem toch ff


    Beide totaal niet, het is zeker geen rock maar disco of iets in die richting.
    Het irritante is dat het wel bekend moet zijn.

    Na wat navraag: wat er nog meer in de buurt komt: Modern Talking (Brother Louie), Mel & Kim (Respectable)..

    Lekker lastig, I know, ik heb het op een of andere zender als Radio Gelderland of iets in die richting gehoord, maar die hebben geen playlists die je terug kunt kijken van zoveel dagen geleden.
    NikkelCobaltvrijdag 7 augustus 2009 @ 23:15
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 23:13 schreef Gitanki het volgende:

    [..]

    Beide totaal niet, het is zeker geen rock maar disco of iets in die richting.
    Het irritante is dat het wel bekend moet zijn.

    Na wat navraag: wat er nog meer in de buurt komt: Modern Talking (Brother Louie), Mel & Kim (Respectable)..

    Lekker lastig, I know, ik heb het op een of andere zender als Radio Gelderland of iets in die richting gehoord, maar die hebben geen playlists die je terug kunt kijken van zoveel dagen geleden.
    Zing/neurie/fluit het dan?
    Gitankivrijdag 7 augustus 2009 @ 23:19
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 23:15 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Zing/neurie/fluit het dan?
    Dat heb ik toch maar gedaan, zal het zo uploaden


    Dit dus, hopelijk bruikherkenzaambaar

    [ Bericht 8% gewijzigd door Gitanki op 07-08-2009 23:29:21 ]
    NikkelCobaltvrijdag 7 augustus 2009 @ 23:33
    Cheap Trick - I Want You To Want Me? Meer kan ik er niet van maken
    Arie81zaterdag 8 augustus 2009 @ 11:30
    Ik bespeel het pijporgel en zou graag het volgende nummer nu eens goed willen spelen. Het intro heb ik wel op gehoor kunnen herlijden, alleen voor de rest ben ik dus echt het notenschrift nodig.
    Ik zoek het NOTENschrift voor Mother Earth van Within Temptation.

    Aan tabbladen heb ik niet zo heel erg veel, of iemand moet me uit kunnen leggen hoe ik de tabladen kan omzetten naar noten. Als iemand het nr heeft in MIDI formaat is dat ook goed.
    Bolterzaterdag 8 augustus 2009 @ 13:47
    Ik zag gister de clip van een electro nummer langskomen die ik al een tijdje niet had gehoord, maar kan niet meer op de naam komen.

    In de clip worden de lyrics uitgebeeld op t-shirts, gedragen door wulpse jonge dames die dus welgevallig met hun borsten in beeld staan te dansen .
    NikkelCobaltzaterdag 8 augustus 2009 @ 13:49
    quote:
    Op zaterdag 8 augustus 2009 13:47 schreef Bolter het volgende:
    Ik zag gister de clip van een electro nummer langskomen die ik al een tijdje niet had gehoord, maar kan niet meer op de naam komen.

    In de clip worden de lyrics uitgebeeld op t-shirts, gedragen door wulpse jonge dames die dus welgevallig met hun borsten in beeld staan te dansen .
    Bastian- You've Got My Love?
    Bolterzaterdag 8 augustus 2009 @ 14:21
    quote:
    Op zaterdag 8 augustus 2009 13:49 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Bastian- You've Got My Love?
    En bedankt .
    ChevyVanDudezaterdag 8 augustus 2009 @ 14:57
    Hoe heet de artiest (en nummer) met het herhaaldelijke terugkomende tekst:

    I'm in love with your sister ........

    Het is niet Chingo Bling, deze artiest kan tenminste wat enthosiaster zingen.
    Het was rond 14.10-14.30 op Arrow Classic Rock.

    Zo'n bekende tekst, maar toch kan ik het niet herleiden.
    Da_Ripperzaterdag 8 augustus 2009 @ 15:24
    quote:
    Op zaterdag 8 augustus 2009 14:57 schreef ChevyVanDude het volgende:
    Hoe heet de artiest (en nummer) met het herhaaldelijke terugkomende tekst:

    I'm in love with your sister ........
    is het misschien
    quote:
    I'm in love with two sisters
    Treezzzaterdag 8 augustus 2009 @ 15:37
    Hallo..
    Een weekje in een huisje gezeten in de ardennen, en daar stond regelmatig de muziekzender op
    En daar kwam regelmatig een frans liedje .. en daar werd volgens mij ook turks in gezongen..

    Een vrolijk liedje met een aantal mensen die op een rij aan het dansen waren..buiten
    en er was ok een beat..

    ik weet echt niet meer hoe het heette
    valekzaterdag 8 augustus 2009 @ 15:43
    Ik zoek het nummer wat je hoort als ze een voorstukje van de serie House laten zien tijdens het een reclameblok. Het is een rustig housenummer zeg maar. Het heeft iets weg van de muziek van Moby.
    Wie kan me helpen.
    het_fokschaapzaterdag 8 augustus 2009 @ 15:52
    -edit
    het_fokschaapzaterdag 8 augustus 2009 @ 15:54
    quote:
    Op zaterdag 8 augustus 2009 15:37 schreef Treezz het volgende:
    Hallo..
    Een weekje in een huisje gezeten in de ardennen, en daar stond regelmatig de muziekzender op
    En daar kwam regelmatig een frans liedje .. en daar werd volgens mij ook turks in gezongen..

    Een vrolijk liedje met een aantal mensen die op een rij aan het dansen waren..buiten
    en er was ok een beat..

    ik weet echt niet meer hoe het heette
    NikkelCobaltzaterdag 8 augustus 2009 @ 15:56
    quote:
    Op zaterdag 8 augustus 2009 15:43 schreef valek het volgende:
    Ik zoek het nummer wat je hoort als ze een voorstukje van de serie House laten zien tijdens het een reclameblok. Het is een rustig housenummer zeg maar. Het heeft iets weg van de muziek van Moby.
    Wie kan me helpen.
    Paul & Fritz Kalkbrenner - Sky And Sand? Als het hem niet is anders even op promo's zoeken van sbs6, ze veranderen die muziek steeds.
    spijkerbroekzaterdag 8 augustus 2009 @ 16:09
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 23:13 schreef Gitanki het volgende:
    Beide totaal niet, het is zeker geen rock maar disco of iets in die richting.
    Het irritante is dat het wel bekend moet zijn.

    Na wat navraag: wat er nog meer in de buurt komt: Modern Talking (Brother Louie), Mel & Kim (Respectable)..

    Lekker lastig, I know, ik heb het op een of andere zender als Radio Gelderland of iets in die richting gehoord, maar die hebben geen playlists die je terug kunt kijken van zoveel dagen geleden.

    ?
    ChevyVanDudezaterdag 8 augustus 2009 @ 19:06
    quote:
    Op zaterdag 8 augustus 2009 15:24 schreef Da_Ripper het volgende:

    [..]

    is het misschien
    [..]


    Yep, dit is 'm.

    Ik dank u Da_Ripper
    Treezzzaterdag 8 augustus 2009 @ 19:52
    quote:
    Da's ie niet
    Het waren een stel jongens/mannen ..
    je kon er goed op dansen..
    nostrazaterdag 8 augustus 2009 @ 22:40
    Op DI.fm werd regelmatig een housenummertje gedraaid met een sample uit Maniac

    (deze)

    Ik heb het betreffende nummer nooit kunnen vinden (zat op de playlist besloten in een DJ Mix). Iemand?
    Molluckzondag 9 augustus 2009 @ 01:32
    Ik zoek een electronummer dat ik de laatste tijd wat vaker hoor, voor wie heeft zitten kijken, het werd ook gedraaid tijdens Sidney Samsons set op Solarfestival in de compilatie die net op Ned 3 werd uitgezonden.

    Het doet ook wel een beetje aan Riverside denken, voor zover ik weet zitten er geen vocalen in als aanknopingspunt.
    Electro dus, riversidestijl, geen vocalen, misschien een productie van Sidney Samson. Help?
    NikkelCobaltzondag 9 augustus 2009 @ 05:09
    quote:
    Op zondag 9 augustus 2009 01:32 schreef Molluck het volgende:
    Ik zoek een electronummer dat ik de laatste tijd wat vaker hoor, voor wie heeft zitten kijken, het werd ook gedraaid tijdens Sidney Samsons set op Solarfestival in de compilatie die net op Ned 3 werd uitgezonden.

    Het doet ook wel een beetje aan Riverside denken, voor zover ik weet zitten er geen vocalen in als aanknopingspunt.
    Electro dus, riversidestijl, geen vocalen, misschien een productie van Sidney Samson. Help?
    Check dezen hier even hier en hier (zoeken op track riverside). Misschien heb je geluk en was het een remix. Anders probeer ff een videotje erbij te zoeken (uitzendingemist?)
    Molluckzondag 9 augustus 2009 @ 11:07
    Die remixen zijn het niet, daar had ik zelf al naar gezocht, maar ik heb idd een uitzending gevonden:
    http://player.omroep.nl/?aflID=9867937

    Op 22:42 gaat ie los Ik weet niet of die vocalen "Put your hands in the air" bij dit nummer horen of dat het het vorige nummer is, dat zou het zoeken wel wat makkelijker maken...
    NikkelCobaltzondag 9 augustus 2009 @ 12:27
    quote:
    Op zondag 9 augustus 2009 11:07 schreef Molluck het volgende:
    Die remixen zijn het niet, daar had ik zelf al naar gezocht, maar ik heb idd een uitzending gevonden:
    http://player.omroep.nl/?aflID=9867937

    Op 22:42 gaat ie los Ik weet niet of die vocalen "Put your hands in the air" bij dit nummer horen of dat het het vorige nummer is, dat zou het zoeken wel wat makkelijker maken...
    Hij zei ook dat het ging om vrij nieuwe nummers. Ik ken het iig niet, maar wellicht moet je hem ff een mailtje sturen via z'n hyves/website ofzo
    Pepijn17zondag 9 augustus 2009 @ 13:34
    Ik ben in Spanje geweest en heb daar een aantal keren op de radio een liedje gehoord. Hier kwam af en toe aan het einde van een zin: "Sin ti" in voor. Het werd door een man gezongen samen met een vrouw. Hoop dat iemand mij kan helpen
    wwweverzondag 9 augustus 2009 @ 18:32
    Van wie is dit vioolstuk ook alweer:

    Was daar een paar dagen geleden en hij speelde het bijna continu. Zit nog steeds in m'n kop...

    Sorry voor de nekpijn...
    nostrazondag 9 augustus 2009 @ 18:38
    quote:
    Op zondag 9 augustus 2009 18:32 schreef wwwever het volgende:
    Van wie is dit vioolstuk ook alweer:

    Was daar een paar dagen geleden en hij speelde het bijna continu. Zit nog steeds in m'n kop...

    Sorry voor de nekpijn...
    Bach's Air.
    wwweverzondag 9 augustus 2009 @ 18:46
    quote:
    Op zondag 9 augustus 2009 18:38 schreef nostra het volgende:

    [..]

    Bach's Air.
    thanks!
    Arceezondag 9 augustus 2009 @ 19:49
    quote:
    Op vrijdag 7 augustus 2009 23:19 schreef Gitanki het volgende:
    Dat heb ik toch maar gedaan, zal het zo uploaden


    Dit dus, hopelijk bruikherkenzaambaar
    Engelstalig?
    Gitankizondag 9 augustus 2009 @ 21:29
    quote:
    Op zondag 9 augustus 2009 19:49 schreef Arcee het volgende:

    [..]

    Engelstalig?
    die track die ik al eerder omschreef.
    iggy_in_the_housemaandag 10 augustus 2009 @ 11:22
    Deze?

    Compassmaandag 10 augustus 2009 @ 19:17
    Hallo,

    Ik zoek een oud nunmer en t enige stukje tekst dat ik me herinnen is:
    sla je armen om me heen...
    Het is beetje droevige tekst en niet al te snel nummer
    NikkelCobaltmaandag 10 augustus 2009 @ 19:19
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 19:17 schreef Compass het volgende:
    Hallo,

    Ik zoek een oud nunmer en t enige stukje tekst dat ik me herinnen is:
    sla je armen om me heen...
    Het is beetje droevige tekst en niet al te snel nummer
    http://video.google.nl/videosearch?hl=nl&q=sla%20je%20armen%20om%20me%20heen&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wv# ...

    http://www.google.nl/search?hl=nl&safe=off&q=sla+je+armen+om+me+heen+lyrics&meta=
    Compassmaandag 10 augustus 2009 @ 19:21
    probleem is ik kan ehm daar niet tussen vinden!
    Molluckmaandag 10 augustus 2009 @ 19:23
    Deze?

    NikkelCobaltmaandag 10 augustus 2009 @ 19:23
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 19:21 schreef Compass het volgende:
    probleem is ik kan ehm daar niet tussen vinden!
    Volumia had uit mijn hoofd een liedje met die tekst
    Van Dik Hout
    Bonny st Claire
    Wendy van Wanten

    Die zijn het allemaal niet?
    Da_Rippermaandag 10 augustus 2009 @ 19:27
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 19:17 schreef Compass het volgende:
    Hallo,

    Ik zoek een oud nunmer en t enige stukje tekst dat ik me herinnen is:
    sla je armen om me heen...
    Het is beetje droevige tekst en niet al te snel nummer
    of staat hij hier tussen




    http://www.google.nl/search?hl=nl&q=lyrics+%22sla+je+armen+om+me+heen%22&btnG=Zoeken&meta=
    Bravebartmaandag 10 augustus 2009 @ 20:27
    quote:
    Op maandag 3 augustus 2009 17:41 schreef VrouwelijkICE het volgende:
    Ik zoek een vrij nieuw housenummer. Opvallend aan dit nummer is, dat het een aanstekend deuntje heeft dat met een HOBO gespeeld lijkt. Toen het nummer werd gedraaid, begon iedereen te juichen, dus het zal inmiddels wel enige bekendheid hebben verworven.

    Wie o wie?
    Jaaaaaaaa, ik heb hem volgens mij Deze:

    ?
    IQMmaandag 10 augustus 2009 @ 20:28
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 19:17 schreef Compass het volgende:
    Hallo,

    Ik zoek een oud nunmer en t enige stukje tekst dat ik me herinnen is:
    sla je armen om me heen...
    Het is beetje droevige tekst en niet al te snel nummer
    quote:
    Vraag me niets, zeg me niets, sla je armen om me heen
    TheSiegemaandag 10 augustus 2009 @ 22:01
    De staatsloterij tune die je altijd achter de trekking hoort.

    Arceemaandag 10 augustus 2009 @ 22:11
    quote:
    Op zondag 9 augustus 2009 21:29 schreef Gitanki het volgende:
    die track die ik al eerder omschreef.
    Het zou iets van Baccara kunnen zijn:



    Niet deze denk ik, maar deze vind ik wel heel leuk.
    Compassmaandag 10 augustus 2009 @ 23:04
    Sorry mensen maar 't zijn ze allemaal niet
    't word gezongen door een vrouw en 't nummer komt uit de jaren 80/90 denk ik?
    Ik meende eerst altijd dat het van Linda, Roos & Jessica was altans zo klonk de stem volgens mij...
    cafcamaandag 10 augustus 2009 @ 23:06
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 19:17 schreef Compass het volgende:
    Hallo,

    Ik zoek een oud nunmer en t enige stukje tekst dat ik me herinnen is:
    sla je armen om me heen...
    Het is beetje droevige tekst en niet al te snel nummer
    Tja, deze ligt wel heel erg voor de hand, he?

    Arceemaandag 10 augustus 2009 @ 23:07
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 23:04 schreef Compass het volgende:
    Sorry mensen maar 't zijn ze allemaal niet
    't word gezongen door een vrouw en 't nummer komt uit de jaren 80/90 denk ik?
    Ik meende eerst altijd dat het van Linda, Roos & Jessica was altans zo klonk de stem volgens mij...


    Deze dan?
    Compassmaandag 10 augustus 2009 @ 23:10
    Nee ah wat stom. dat ik er zelf ook niet op kan komen! haha ehm...
    NikkelCobaltmaandag 10 augustus 2009 @ 23:12
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 23:10 schreef Compass het volgende:
    Nee ah wat stom. dat ik er zelf ook niet op kan komen! haha ehm...
    Zing/neurie/fluit het dan? Overigens lijken me Linda Roos en Jessica nou niet de typjes voor rustige muziek en solozang. Heb je de lyrics niet mixed up?
    cafcamaandag 10 augustus 2009 @ 23:15
    Deze is wel heel oud:

    starlamaandag 10 augustus 2009 @ 23:15
    Compassmaandag 10 augustus 2009 @ 23:21
    hmmm 't zou ook wel iets van trijntje oosterhuis kunnen zijn ben nu even songteksten aan 't doorspitsen
    Compassmaandag 10 augustus 2009 @ 23:37
    Mn moeder vermoed ook dat het van een ''surinaamse'' zangeres is... maar dat weet ze niet zeker
    NikkelCobaltmaandag 10 augustus 2009 @ 23:39
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 23:37 schreef Compass het volgende:
    Mn moeder vermoed ook dat het van een ''surinaamse'' zangeres is... maar dat weet ze niet zeker
    Ruth Jacott?
    Prixiedinsdag 11 augustus 2009 @ 00:08
    quote:
    Op maandag 10 augustus 2009 23:37 schreef Compass het volgende:
    Mn moeder vermoed ook dat het van een ''surinaamse'' zangeres is... maar dat weet ze niet zeker
    Klopt wel niet helemaal met de tekst die je gaf ,maar misschien bedoel je deze wel ?
    Gokje dus
    BlueCurldinsdag 11 augustus 2009 @ 13:10
    zojuist op tmf dance. er was een nummer met wat gebreakdance erin van kids ongeveer de leeftijd van high school en er was veel gezang over after school stuff..
    powerlitedinsdag 11 augustus 2009 @ 16:42
    quote:
    Op woensdag 22 juli 2009 21:23 schreef powerlite het volgende:
    hey, er was weekje of 2 weken geleden op mtv in die show Fur tv zo'n supervet keihard gitaar / metal nummer. het duurde niet zo heel lang, en er werd iets in gezongen van "the devil is a lier" (of is de correcte spelling the devil is a liar ?) en even later "bleeding horror", maar het werd nogal hard geschreeuwd dus ik kan het verkeerd verstaan hebben. via google en youtube kan ik niks vinden. hopelijk jullie wel
    whoei zelf gevonden \o/
    Stinkhole - Raining Brown
    donroycodinsdag 11 augustus 2009 @ 20:49
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 00:08 schreef Prixie het volgende:

    [..]

    Klopt wel niet helemaal met de tekst die je gaf ,maar misschien bedoel je deze wel ?
    Gokje dus
    OMG, nu heb ik dat (teleurstellende) nummer in mijn hoofd
    Juzmedinsdag 11 augustus 2009 @ 21:45
    Ik ben opzoek naar een nummer wat heel erg op onderstaand nr lijkt:



    Het werd gister op de keiweek in Groningen gedraait door Benny Rodriques. Enige wat ik erbij kan vertellen dat het wat meer 'zigeunerig' klinkt. Iemand die me verder kan helpen met deze summiere hoeveelheid info?!
    stijn_dinsdag 11 augustus 2009 @ 21:48
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 21:45 schreef Juzme het volgende:
    Ik ben opzoek naar een nummer wat heel erg op onderstaand nr lijkt:



    Het werd gister op de keiweek in Groningen gedraait door Benny Rodriques. Enige wat ik erbij kan vertellen dat het wat meer 'zigeunerig' klinkt. Iemand die me verder kan helpen met deze summiere hoeveelheid info?!
    Dat was Pizeta ft. Reagadelica - Klezmer hoor, althans, die draaide hij ook.
    donroycodinsdag 11 augustus 2009 @ 21:50
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 21:45 schreef Juzme het volgende:
    Ik ben opzoek naar een nummer wat heel erg op onderstaand nr lijkt:



    Het werd gister op de keiweek in Groningen gedraait door Benny Rodriques. Enige wat ik erbij kan vertellen dat het wat meer 'zigeunerig' klinkt. Iemand die me verder kan helpen met deze summiere hoeveelheid info?!
    Juzmedinsdag 11 augustus 2009 @ 21:52
    hmm, nee het was echt nog iets anders ..
    stijn_dinsdag 11 augustus 2009 @ 22:01
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 21:52 schreef Juzme het volgende:
    hmm, nee het was echt nog iets anders ..
    Juzmedinsdag 11 augustus 2009 @ 22:06
    quote:
    Dat is het bijna! Het is idd meer zo deuntje .. Ik zit gewoon al de hele avond op youtube te zoeken
    donroycodinsdag 11 augustus 2009 @ 22:24
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 22:06 schreef Juzme het volgende:

    [..]

    Dat is het bijna! Het is idd meer zo deuntje .. Ik zit gewoon al de hele avond op youtube te zoeken
    stijn_dinsdag 11 augustus 2009 @ 22:25
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 22:06 schreef Juzme het volgende:

    [..]

    Dat is het bijna! Het is idd meer zo deuntje .. Ik zit gewoon al de hele avond op youtube te zoeken
    Prixiedinsdag 11 augustus 2009 @ 22:56
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 21:52 schreef Juzme het volgende:
    hmm, nee het was echt nog iets anders ..
    ?
    Prixiedinsdag 11 augustus 2009 @ 23:12
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 20:49 schreef donroyco het volgende:

    [..]

    OMG, nu heb ik dat (teleurstellende) nummer in mijn hoofd
    Nee toch
    Juzmedinsdag 11 augustus 2009 @ 23:18
    quote:
    Nope, Thomas Schumacher komt wel het meest dichtbij nu .. Ik ga het denk ik zelf zo maar opgeven, als iemand nog enig idee heeft dan graag ..
    Compassdinsdag 11 augustus 2009 @ 23:22
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 00:08 schreef Prixie het volgende:

    [..]

    Klopt wel niet helemaal met de tekst die je gaf ,maar misschien bedoel je deze wel ?
    Gokje dus
    Wow dit is ehm! haha blijkbaar toch een hele andere text... foutje bedankt!
    IQMdinsdag 11 augustus 2009 @ 23:44
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 02:34 schreef IQM het volgende:

    Vanaf 0:56

    Is dit fraaie stukje muziek speciaal geschreven voor de film of herkent iemand het?
    Iemand? 't Is geen Novastar.
    Bravebartwoensdag 12 augustus 2009 @ 00:06
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 23:18 schreef Juzme het volgende:

    [..]

    Nope, Thomas Schumacher komt wel het meest dichtbij nu .. Ik ga het denk ik zelf zo maar opgeven, als iemand nog enig idee heeft dan graag ..
    Ik weet welke je bedoelt Maar de titel, geen idee (nog)

    Om het (misschien) wat eenvoudiger te maken; komt hij hier in voor:

    ?

    [ Bericht 19% gewijzigd door Bravebart op 12-08-2009 00:22:21 ]
    stijn_woensdag 12 augustus 2009 @ 00:17
    quote:
    Op dinsdag 11 augustus 2009 23:18 schreef Juzme het volgende:

    [..]

    Nope, Thomas Schumacher komt wel het meest dichtbij nu .. Ik ga het denk ik zelf zo maar opgeven, als iemand nog enig idee heeft dan graag ..






    , nu ben ik ook op.

    [ Bericht 14% gewijzigd door stijn_ op 12-08-2009 00:26:38 ]
    Byte_Mewoensdag 12 augustus 2009 @ 01:21
    ik zoek de naam van artiest en nummer van het liedje dat voor de entourage trailer gebruikt wordt:
    http://www.comedycentral.nl/tv/programma/129/entourage.html
    (even filmpje starten)
    NikkelCobaltwoensdag 12 augustus 2009 @ 01:59
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 01:21 schreef Byte_Me het volgende:
    ik zoek de naam van artiest en nummer van het liedje dat voor de entourage trailer gebruikt wordt:
    http://www.comedycentral.nl/tv/programma/129/entourage.html
    (even filmpje starten)


    Met Beth Ditto
    CybPraetorianwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:22
    dr was gister een clip op TMF Dance, natuurlijk een beetje dance/trance achtig, maar er kwam tijdens de clip (iets met een vrouw die ergens loopt volgens mij) steeds heel kort een britse acteur (ik herkende hem ergens van) er tussendoor spreekt. Hij zegt steeds iets over dat de muziek fantastisch moet zijn, en eet ondertussen iets op. Aan het einde van de video zie je hem eten, met 2 mannen tegenover hem zitten en eet hij door. Ondertussen trekt de camera zich steeds verder terug...

    welk liedje is dit?
    stijn_woensdag 12 augustus 2009 @ 16:31
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 14:22 schreef CybPraetorian het volgende:
    dr was gister een clip op TMF Dance, natuurlijk een beetje dance/trance achtig, maar er kwam tijdens de clip (iets met een vrouw die ergens loopt volgens mij) steeds heel kort een britse acteur (ik herkende hem ergens van) er tussendoor spreekt. Hij zegt steeds iets over dat de muziek fantastisch moet zijn, en eet ondertussen iets op. Aan het einde van de video zie je hem eten, met 2 mannen tegenover hem zitten en eet hij door. Ondertussen trekt de camera zich steeds verder terug...

    welk liedje is dit?
    Deadmau5 ft. Kaskade - I Remember

    Het is Progressive House btw.


    De acteur speelt o.a. in Public Enemies
    CybPraetorianwoensdag 12 augustus 2009 @ 16:49
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 16:31 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    Deadmau5 ft. Kaskade - I Remember

    Het is Progressive House btw.

    De acteur speelt o.a. in Public Enemies
    haha ok, weer wat geleerd! hele relaxende muziek IMHO
    Thx, dat was um inderdaad, TMF Dance lied weer eens geen aftiteling zien

    edit: normale, instrumentale en extended versie gevonden

    [ Bericht 2% gewijzigd door CybPraetorian op 12-08-2009 21:27:36 ]
    stijn_woensdag 12 augustus 2009 @ 17:00
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 16:49 schreef CybPraetorian het volgende:

    [..]

    haha ok, weer wat geleerd! hele relaxende muziek IMHO
    Thx, dat was um inderdaad, TMF Dance lied weer eens geen aftiteling zien
    Ik vind hem zelf instrumentaal mooier
    Chuck_Norriswoensdag 12 augustus 2009 @ 18:47
    Iemand die dat Italiaanse nummer van een aantal jaar geleden nog kent? Zo'n gozer in een talkshow clip. Van 5 jaar geleden ofzo.
    PieterBaswoensdag 12 augustus 2009 @ 18:49
    Deze misschien

    Chuck_Norriswoensdag 12 augustus 2009 @ 18:50
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 18:49 schreef PieterBas het volgende:
    Deze misschien


    Dat is snel En ja dat is hem, thanks
    BriaNLwoensdag 12 augustus 2009 @ 19:41
    Nu al heel lang zoek ik naar een hardcore nummer.
    Het is volgens mij een intro van een CD maar dat weet ik niet zeker.
    In het begin hoor je een meisje zoiets zeggen van "daddy, how will the world be in a thousand years", iig iets in die richting.
    Dan hoor je die vader praten en die zegt allemaal dingen over dat de wereld naar de tering zal gaan, dat virussen zullen uitbreken over de mensheid, cyborgs zullen in opstand komen etc etc
    Terwijl de man dit allemaal vertelt word zijn stem steeds zwaarder en meer robot achtig zeg maar...

    Iemand?
    Ik kan de titel echt nergens vinden...
    Misanwoensdag 12 augustus 2009 @ 19:43
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 19:41 schreef BriaNL het volgende:
    Nu al heel lang zoek ik naar een hardcore nummer.
    Het is volgens mij een intro van een CD maar dat weet ik niet zeker.
    In het begin hoor je een meisje zoiets zeggen van "daddy, how will the world be in a thousand years", iig iets in die richting.
    Dan hoor je die vader praten en die zegt allemaal dingen over dat de wereld naar de tering zal gaan, dat virussen zullen uitbreken over de mensheid, cyborgs zullen in opstand komen etc etc
    Terwijl de man dit allemaal vertelt word zijn stem steeds zwaarder en meer robot achtig zeg maar...

    Iemand?
    Ik kan de titel echt nergens vinden...
    Ruff 'N Tuff - Terror Daddy (Thunderdome 22) misschien?
    BriaNLwoensdag 12 augustus 2009 @ 19:45
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 19:43 schreef Misan het volgende:

    [..]

    Ruff 'N Tuff - Terror Daddy (Thunderdome 22) misschien?
    Nee, is m niet, sorry..
    tis echt meer een intro, het is bijna helemaal op zijn stem gefocused en op de achtergrond hoor je een beetje wat hij vertelt, gillende mensen etc etc, bedankt voor proberen btw!

    iemand anders?
    Balkskiwoensdag 12 augustus 2009 @ 20:18
    Ik zoek naar deze track, heb een stream waarin ik 'm hoor opgenomen en geupload:

    http://www.megaupload.com/?d=58DNSEN1

    Weet iemand welke track dit is?
    Molluckwoensdag 12 augustus 2009 @ 21:03
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 20:18 schreef Balkski het volgende:
    Ik zoek naar deze track, heb een stream waarin ik 'm hoor opgenomen en geupload:

    http://www.megaupload.com/?d=58DNSEN1

    Weet iemand welke track dit is?
    Booomerwoensdag 12 augustus 2009 @ 21:21
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 19:41 schreef BriaNL het volgende:
    Nu al heel lang zoek ik naar een hardcore nummer.
    Het is volgens mij een intro van een CD maar dat weet ik niet zeker.
    In het begin hoor je een meisje zoiets zeggen van "daddy, how will the world be in a thousand years", iig iets in die richting.
    Dan hoor je die vader praten en die zegt allemaal dingen over dat de wereld naar de tering zal gaan, dat virussen zullen uitbreken over de mensheid, cyborgs zullen in opstand komen etc etc
    Terwijl de man dit allemaal vertelt word zijn stem steeds zwaarder en meer robot achtig zeg maar...

    Iemand?
    Ik kan de titel echt nergens vinden...
    Ipv te vertellen wat er gezegd wordt, kan je misschien de letterlijke tekst even neerzetten?

    Edit: denk dat ik hem heb.



    [ Bericht 16% gewijzigd door Booomer op 12-08-2009 21:43:18 ]
    BlueCurlwoensdag 12 augustus 2009 @ 21:42
    Ik zag op TMF dance een liedje maar heb even gemist hoe het heette. In de clip waren kids in een high school op de bel aan het wachten ala britnye spears - one more time... dan ging de bel enkel daarna dan hip hop/break dance. de text van het liedje ging over after school. en ze worden door een leraar de school uitgebonsjoerd en dan gaan ze op een veldje verder met dansen. kan iemand me helpen? dank dank!
    The_Voice_Withinwoensdag 12 augustus 2009 @ 21:51
    Hey, ik zoek een liedje + bijhorende videoclip. Je ziet daarin alleen maar de bovenkant van mannen en/of vrouwen met shirtje met gekke prints enzo erop. Voor zover ik me kan herinneren. Ik dacht eerst dat het van Baz Lurhman was, maar dat is dus niet zo.
    Roobin91woensdag 12 augustus 2009 @ 22:21
    why waste your time you know you're gonna be mine < dance nummer met die lyrics, gezongen door een mevrouw
    NikkelCobaltwoensdag 12 augustus 2009 @ 22:25
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 21:51 schreef The_Voice_Within het volgende:
    Hey, ik zoek een liedje + bijhorende videoclip. Je ziet daarin alleen maar de bovenkant van mannen en/of vrouwen met shirtje met gekke prints enzo erop. Voor zover ik me kan herinneren. Ik dacht eerst dat het van Baz Lurhman was, maar dat is dus niet zo.
    Zonder hoofden? Niet alweer Bastian - You've got my love toch?

    Stinuswoensdag 12 augustus 2009 @ 22:57
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 21:51 schreef The_Voice_Within het volgende:
    Hey, ik zoek een liedje + bijhorende videoclip. Je ziet daarin alleen maar de bovenkant van mannen en/of vrouwen met shirtje met gekke prints enzo erop. Voor zover ik me kan herinneren. Ik dacht eerst dat het van Baz Lurhman was, maar dat is dus niet zo.
    Anders wel Justice - D.A.N.C.E;
    The_Voice_Withinwoensdag 12 augustus 2009 @ 22:57
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 22:25 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Zonder hoofden? Niet alweer Bastian - You've got my love toch?

    Ik had al zo'n vermoeden dat hij al vaker was langsgekomen. Sorry, maar toch bedankt!
    Stinuswoensdag 12 augustus 2009 @ 22:59
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 22:21 schreef Roobin91 het volgende:
    why waste your time you know you're gonna be mine < dance nummer met die lyrics, gezongen door een mevrouw
    Ooit gehoord van Google?

    NikkelCobaltdonderdag 13 augustus 2009 @ 00:09
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 22:57 schreef The_Voice_Within het volgende:

    [..]

    Ik had al zo'n vermoeden dat hij al vaker was langsgekomen. Sorry, maar toch bedankt!
    Haha nee maakt niet uit, het is meer een deja-vu. Volgens mij is het al de 3e keer dat ik dát nummer als antwoord gaf Toevallig 2e keer in dit topic.

    Wat heeft iedereen toch met dat nummer Kan het anders in de OP worden opgenomen?
    Dqoddonderdag 13 augustus 2009 @ 03:25
    Mijn nederige excuses als dit al eens eerder is gevraagd in dit topic,
    maar ik vraag het toch gewoon.. Ik zoek een liedje:
    Het betreft het liedje in de reclame van Entourage op Comedy Central..
    Iemand die het weet?
    NikkelCobaltdonderdag 13 augustus 2009 @ 03:32
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 03:25 schreef Dqod het volgende:
    Mijn nederige excuses als dit al eens eerder is gevraagd in dit topic,
    maar ik vraag het toch gewoon.. Ik zoek een liedje:
    Het betreft het liedje in de reclame van Entourage op Comedy Central..
    Iemand die het weet?
    Maar jij doet het erom, of niet
    Prixiedonderdag 13 augustus 2009 @ 03:32
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 03:25 schreef Dqod het volgende:
    Mijn nederige excuses als dit al eens eerder is gevraagd in dit topic,
    maar ik vraag het toch gewoon.. Ik zoek een liedje:
    Het betreft het liedje in de reclame van Entourage op Comedy Central..
    Iemand die het weet?
    The gossip-Heavy Cross

    -zie dat het al voorbij gekomen is -
    Dqoddonderdag 13 augustus 2009 @ 03:33
    quote:
    Sorry hihi..
    En bedankt!!

    En jij ook Prixie
    djm008donderdag 13 augustus 2009 @ 09:07
    Welke muziek wordt er gebruikt als achtergrond bij de reclame van Bavaria city racing?

    Klinkt Gladiator achtig...

    Hierbij de link naar het reclamefilmpje dat vanzelf begint als het goed is.

    http://www.bavariacityracing.nl/multimedia/index.php?id=1&page=0

    [ Bericht 0% gewijzigd door djm008 op 13-08-2009 10:56:59 ]
    steadyedonderdag 13 augustus 2009 @ 10:17
    Net terug van de camping en frankrijk . Daar werd elke avond afgesloten met een frans party nummer. Er komt veel Uh la la laa , "tout le monde say bibly bob bibly bob" oid.
    Ook kreten als Une ... deux trois .... en on y va ala balancoir avec moi

    Het begint met een franse rap door een man opgevolgd door een tussenstukje door een dame.

    De Dj wist ook niet van wie dit nummer was, ze hadden alleen als mp3 bestandname Uh la la en verder niks.

    Ik heb me al suf gegoogled maar heb nog niks kunnen vinden wat er op lijkt.

    alvast tx
    Paul-89donderdag 13 augustus 2009 @ 10:45
    EDIT Gevonden.



    [ Bericht 59% gewijzigd door Paul-89 op 13-08-2009 11:59:17 ]
    BriaNLdonderdag 13 augustus 2009 @ 11:52
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 19:41 schreef BriaNL het volgende:
    Nu al heel lang zoek ik naar een hardcore nummer.
    Het is volgens mij een intro van een CD maar dat weet ik niet zeker.
    In het begin hoor je een meisje zoiets zeggen van "daddy, how will the world be in a thousand years", iig iets in die richting.
    Dan hoor je die vader praten en die zegt allemaal dingen over dat de wereld naar de tering zal gaan, dat virussen zullen uitbreken over de mensheid, cyborgs zullen in opstand komen etc etc
    Terwijl de man dit allemaal vertelt word zijn stem steeds zwaarder en meer robot achtig zeg maar...

    Iemand?
    Ik kan de titel echt nergens vinden...
    aangezien ik veel hoor dat t nummer van Evil Activities is heb ik ze maar een mail gestuurd, nu maar afwachten, hehe...
    BriaNLdonderdag 13 augustus 2009 @ 11:59
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 10:45 schreef Paul-89 het volgende:
    Ook terug van vakantie, een nummer gehoord van een tijdje terug, enigste wat ik er nog van weet is het volgende : Dat het een trance/dance nummer was en dat je zo'n beetje alleen maar down down down down down hoort gezongen/gesproken door een vrouw. En dat down down gebeuren heel snel.
    Heb op google als quote "down down down down down down down down down down down down down" ingetikt, letterlijk... zocht het nummer zelf ook, heb m wel gevonden...


    BriaNLdonderdag 13 augustus 2009 @ 12:02
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 22:21 schreef Roobin91 het volgende:
    why waste your time you know you're gonna be mine < dance nummer met die lyrics, gezongen door een mevrouw
    utfs gewoon als quote zoeken...

    En1gmadonderdag 13 augustus 2009 @ 12:03
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 12:02 schreef BriaNL het volgende:

    [..]

    utfs gewoon als quote zoeken...

    En dan andere mensen verwijten dat ze niet even zoeken.
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 22:59 schreef Stinus het volgende:

    [..]

    Ooit gehoord van Google?

    BriaNLdonderdag 13 augustus 2009 @ 12:05
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 12:03 schreef ruud.nl het volgende:

    [..]

    En dan andere mensen verwijten dat ze niet even zoeken.
    [..]


    'scuse me for being helpfull
    Paul-89donderdag 13 augustus 2009 @ 12:50
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 11:59 schreef BriaNL het volgende:

    [..]

    Heb op google als quote "down down down down down down down down down down down down down" ingetikt, letterlijk... zocht het nummer zelf ook, heb m wel gevonden...



    Hehe, had hem zelf na een tijdje ook gevonden, bedankt voor het zoeken,,
    Bravebartdonderdag 13 augustus 2009 @ 12:55
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 12:50 schreef Paul-89 het volgende:

    [..]

    Hehe, had hem zelf na een tijdje ook gevonden, bedankt voor het zoeken,,
    Misschien ligt het aan mij, maar ik hoor geen vrouw zingen in dat nummer?
    BriaNLdonderdag 13 augustus 2009 @ 13:40
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 12:55 schreef Bravebart het volgende:

    [..]

    Misschien ligt het aan mij, maar ik hoor geen vrouw zingen in dat nummer?
    Agreed
    Paul-89donderdag 13 augustus 2009 @ 14:39
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 12:55 schreef Bravebart het volgende:

    [..]

    Misschien ligt het aan mij, maar ik hoor geen vrouw zingen in dat nummer?
    Klopt maarja met bier op denk je/ hoop je al snel dat dingen een vrouw zijn.
    Bravebartdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:50
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 14:39 schreef Paul-89 het volgende:

    [..]

    Klopt maarja met bier op denk je/ hoop je al snel dat dingen een vrouw zijn.
    Hehe, true Ik zat nog aan die plaat te denken, maarja, je zocht een vrouw, ik dus ik liet hem links liggen

    OT
    cafcadonderdag 13 augustus 2009 @ 16:18
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 14:39 schreef Paul-89 het volgende:

    [..]

    Klopt maarja met bier op denk je/ hoop je al snel dat dingen een vrouw zijn.
    Uuuhm, dan wil ik niet weten wat voor dates jij mee naar huis neemt....
    Fortitudodonderdag 13 augustus 2009 @ 18:19


    liedje op de achtergrond, weten jullie welke het is?
    wel een bekende tune volgens mij
    En1gmadonderdag 13 augustus 2009 @ 18:22
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 18:19 schreef Fortitudo het volgende:


    liedje op de achtergrond, weten jullie welke het is?
    wel een bekende tune volgens mij
    Fortitudodonderdag 13 augustus 2009 @ 18:28
    quote:
    Op woensdag 12 augustus 2009 18:47 schreef Chuck_Norris het volgende:
    Iemand die dat Italiaanse nummer van een aantal jaar geleden nog kent? Zo'n gozer in een talkshow clip. Van 5 jaar geleden ofzo.
    deze reactie brengt me bij ander lied
    ook italiaans volgens mij, alleen dan rustiger a la eros ramazotti of andrea bocelli.

    volgens mij ook perdono in het refrein

    perdono......te tet te te ete taaaaaaaaa taaaaaaaaaaa
    die laatste twee is een verhoogde noot
    Fortitudodonderdag 13 augustus 2009 @ 18:29
    quote:
    ja dat is hem

    thx
    En1gmadonderdag 13 augustus 2009 @ 18:30
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 18:28 schreef Fortitudo het volgende:

    [..]

    deze reactie brengt me bij ander lied
    ook italiaans volgens mij, alleen dan rustiger a la eros ramazotti of andrea bocelli.

    volgens mij ook perdono in het refrein

    perdono......te tet te te ete taaaaaaaaa taaaaaaaaaaa
    die laatste twee is een verhoogde noot
    Je hebt gelijk

    Fortitudodonderdag 13 augustus 2009 @ 18:33
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 18:30 schreef ruud.nl het volgende:

    [..]

    Je hebt gelijk

    nee die bedoel ik dus niet
    die werd op vorige pagina gepost.

    ik bedoel iets rustiger

    net zoiets als une bella canzone qua zang, dus niet teveel pop

    even goed bedankt
    En1gmadonderdag 13 augustus 2009 @ 18:39
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 18:33 schreef Fortitudo het volgende:

    [..]

    nee die bedoel ik dus niet
    die werd op vorige pagina gepost.

    ik bedoel iets rustiger

    net zoiets als une bella canzone qua zang, dus niet teveel pop

    even goed bedankt
    Ah ok, ik zat alleen naar die laatste reactie te kijken.
    Prixiedonderdag 13 augustus 2009 @ 20:36
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 18:33 schreef Fortitudo het volgende:

    [..]

    nee die bedoel ik dus niet
    die werd op vorige pagina gepost.

    ik bedoel iets rustiger

    net zoiets als une bella canzone qua zang, dus niet teveel pop

    even goed bedankt
    ?


    Fortitudodonderdag 13 augustus 2009 @ 23:29
    quote:
    nee zijn ze niet die ik zocht, wel mooie nummers


    ik weet niet of hij wel perdono zegt in refrein, voor hetzelfde geld is het que bono oid. zoiets klinkt het.

    het is best wel bekende melodie.
    mrsjaak2donderdag 13 augustus 2009 @ 23:32
    ik zoek het nummer wat door comedy central wordt gebruikt voor het programma Entourage, ik kan de tekst helaas niet goed verstaan, wel gewoon engels
    Elkafiladonderdag 13 augustus 2009 @ 23:36
    Ik zoek een liedje van een reclame die op een Nederlandse zender voorbij kwam.

    Ik weet niet waar die reclame voor was of hoe die begon, maar hij eindigde met een jonge meid in een mini die naast een ferrari bij de poortjes van een garage uitgang staan. Die chick lacht naar die gast, geeft gas (zoom in op de voetjes die gas geven) en rijdt er vandoor.

    Het nummer heeft volgens mij in de top40 gestaan en in het refrijn zit er een zin van: whoooho whohohoho (gezongen door een chich en een gast volgens mij erdoorheen die iets zachter zingt).

    Alvast bedankt
    gangsterreusdonderdag 13 augustus 2009 @ 23:43
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 23:36 schreef Elkafila het volgende:
    Ik zoek een liedje van een reclame die op een Nederlandse zender voorbij kwam.

    Ik weet niet waar die reclame voor was of hoe die begon, maar hij eindigde met een jonge meid in een mini die naast een ferrari bij de poortjes van een garage uitgang staan. Die chick lacht naar die gast, geeft gas (zoom in op de voetjes die gas geven) en rijdt er vandoor.

    Het nummer heeft volgens mij in de top40 gestaan en in het refrijn zit er een zin van: whoooho whohohoho (gezongen door een chich en een gast volgens mij erdoorheen die iets zachter zingt).

    Alvast bedankt

    Coca-cola reclame..
    Elkafilavrijdag 14 augustus 2009 @ 00:14
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 23:43 schreef gangsterreus het volgende:

    [..]


    Coca-cola reclame..
    Whaaa, dat is hem.

    Thanks pal!
    NikkelCobaltvrijdag 14 augustus 2009 @ 03:57
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 23:32 schreef mrsjaak2 het volgende:
    ik zoek het nummer wat door comedy central wordt gebruikt voor het programma Entourage, ik kan de tekst helaas niet goed verstaan, wel gewoon engels
    Dat is wel een hele moeilijke. Ik heb de hele nacht voor je gezocht, maar is dit hem misschien?

    Dit nummer?
    mrsjaak2vrijdag 14 augustus 2009 @ 09:53
    quote:
    Op vrijdag 14 augustus 2009 03:57 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Dat is wel een hele moeilijke. Ik heb de hele nacht voor je gezocht, maar is dit hem misschien?

    Dit nummer?
    ja, dat is hem HELD
    iggy_in_the_housevrijdag 14 augustus 2009 @ 09:59
    quote:
    Op donderdag 13 augustus 2009 23:29 schreef Fortitudo het volgende:

    [..]

    nee zijn ze niet die ik zocht, wel mooie nummers


    ik weet niet of hij wel perdono zegt in refrein, voor hetzelfde geld is het que bono oid. zoiets klinkt het.

    het is best wel bekende melodie.
    Denk dat je deze bedoelt:

    Bravebartvrijdag 14 augustus 2009 @ 10:53
    quote:
    Op vrijdag 14 augustus 2009 03:57 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Dat is wel een hele moeilijke. Ik heb de hele nacht voor je gezocht, maar is dit hem misschien?

    Dit nummer?
    Tim_Schuhmachervrijdag 14 augustus 2009 @ 10:54
    http://www.hetgesprek.nl/archief/2240/
    op 36 minuten zit een franse zangeres ( http://en.wikipedia.org/wiki/Monique_Serf ), maar ik ben benieuwd naar het nummer wat ze daar zingt. Iemand een idee. Mijn frans is slecht, dus lyrics intypen lukt niet
    kvdvrijdag 14 augustus 2009 @ 11:05
    quote:
    Op vrijdag 14 augustus 2009 10:54 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
    http://www.hetgesprek.nl/archief/2240/
    op 36 minuten zit een franse zangeres ( http://en.wikipedia.org/wiki/Monique_Serf ), maar ik ben benieuwd naar het nummer wat ze daar zingt. Iemand een idee. Mijn frans is slecht, dus lyrics intypen lukt niet
    Je hoeft ook geen fras te kunnen, even in het wikipediastukje de titels lezen en dan luisteren of je iets hoort en dan heb je meteen Ma plus Belle Histoire d'Amour c'est Vous

    Roobin91vrijdag 14 augustus 2009 @ 11:16
    edit nvm
    iggy_in_the_housevrijdag 14 augustus 2009 @ 11:17
    Sander van Doorn & Marco V - What Say?

    Roobin91vrijdag 14 augustus 2009 @ 12:04
    quote:
    Op vrijdag 14 augustus 2009 11:17 schreef iggy_in_the_house het volgende:
    Sander van Doorn & Marco V - What Say?


    haha, had hem net gevonden =)
    Maar iedergeval bedankt
    steadyevrijdag 14 augustus 2009 @ 20:52
    Ik heb even een stukje audio uit een video opname gehaald.

    Hier te downloaden/beluisteren

    Graag zou ik willen weten welke artiest en titel hierbij hoort.

    Het is een frans nummer.

    Het meegezing is in deze opname van de animatie dame..

    Alvast bedankt,,
    Fingonvrijdag 14 augustus 2009 @ 23:27
    Fuckin bekend liedje, ik hoor het overal, maar ik weet alleen maar een stukje van het refrein vaag, en google helpt niet
    Refrein: I wanna get you right now, {..............} show me the way, [.....] whisper, chanting in my ears.
    [.........] I wanna get you right now.
    Prixiezaterdag 15 augustus 2009 @ 00:54
    quote:
    Op vrijdag 14 augustus 2009 23:27 schreef Fingon het volgende:
    Fuckin bekend liedje, ik hoor het overal, maar ik weet alleen maar een stukje van het refrein vaag, en google helpt niet
    Refrein: I wanna get you right now, {..............} show me the way, [.....] whisper, chanting in my ears.
    [.........] I wanna get you right now.
    Tamashiizaterdag 15 augustus 2009 @ 02:15
    Oke, ik zoek een nummer wat vanavond in het programma: Met het mes op tafel kwam.
    Het was van een spaanse band, of een band met een spaanse naam.
    En er kwamen een aantal nenene's in voor.
    Meer weet ik er niet van, iemand?
    Prixiezaterdag 15 augustus 2009 @ 03:35
    quote:
    Op zaterdag 15 augustus 2009 02:15 schreef Tamashii het volgende:
    Oke, ik zoek een nummer wat vanavond in het programma: Met het mes op tafel kwam.
    Het was van een spaanse band, of een band met een spaanse naam.
    En er kwamen een aantal nenene's in voor.
    Meer weet ik er niet van, iemand?
    Ik heb ff voor je gekeken maar de aflevering van vandaag staat er nog niet op .
    Dus dan maar een gokje

    Tamashiizaterdag 15 augustus 2009 @ 04:05
    Man. Jij bent goed!

    Thanks!!!!!!!!!!!!!! :|
    Prixiezaterdag 15 augustus 2009 @ 04:44
    quote:
    Op zaterdag 15 augustus 2009 04:05 schreef Tamashii het volgende:
    Man. Jij bent goed!

    Thanks!!!!!!!!!!!!!! :|
    Dus toch dit nummer
    yw !
    Treezzzaterdag 15 augustus 2009 @ 15:33


    Gevonden, deze zocht ik
    fespozaterdag 15 augustus 2009 @ 15:53
    nummer schijnt in de top 40 o.i.d. te staan
    je hoort heel goed een drumstel.
    titel of groep heten iets met American maar dat kan ik ook verkeerd hebben.
    (geen estelle - american boy)
    donroycozaterdag 15 augustus 2009 @ 15:54
    quote:
    Op zaterdag 15 augustus 2009 15:53 schreef fespo het volgende:
    nummer schijnt in de top 40 o.i.d. te staan
    je hoort heel goed een drumstel.
    titel of groep heten iets met American maar dat kan ik ook verkeerd hebben.
    (geen estelle - american boy)
    Boobobobzaterdag 15 augustus 2009 @ 16:30
    Ik zoek een instrumentaal bekend piano nummer.
    Het werd gebruikt in een filmfragment van RTL GP crashes.
    Het filmpje daarvan is hier te vinden:
    http://www.rtl.nl/compone(...)ashes_17-08-2008.xml
    Tijdstip 20 min en 45 seconden, tijdens het commentaar is het op de achtergrond te horen.

    Van wie is dit nummer, of wat is de titel.

    Alvast bedankt
    Fortitudozaterdag 15 augustus 2009 @ 16:39
    quote:
    Op vrijdag 14 augustus 2009 09:59 schreef iggy_in_the_house het volgende:

    [..]

    Denk dat je deze bedoelt:

    ja dat is hem!!!!

    ongelofelijk dat je dat wist met mijn beschrijving

    thx a lot
    maxdewittezaterdag 15 augustus 2009 @ 20:59
    quote:
    Op zaterdag 15 augustus 2009 16:30 schreef Boobobob het volgende:
    Ik zoek een instrumentaal bekend piano nummer.
    Het werd gebruikt in een filmfragment van RTL GP crashes.
    Het filmpje daarvan is hier te vinden:
    http://www.rtl.nl/compone(...)ashes_17-08-2008.xml
    Tijdstip 20 min en 45 seconden, tijdens het commentaar is het op de achtergrond te horen.

    Van wie is dit nummer, of wat is de titel.

    Alvast bedankt

    Geen verstand van klassiek, sorry.

    Heb zelf een vraagje, het liedje komt af en toe op 100%NL ofzo en je hebt nog zo'n zender. Maar de tekst is, wat er in voorkomt;
    Je zit in een donker hoekje, en het refrein: En ik wil je terug, terug, terug.
    Meer weet ik niet.


    Thanks alvast.
    Boobobobzaterdag 15 augustus 2009 @ 21:29
    quote:
    Op zaterdag 15 augustus 2009 20:59 schreef maxdewitte het volgende:

    [..]

    Geen verstand van klassiek, sorry.

    Heb zelf een vraagje, het liedje komt af en toe op 100%NL ofzo en je hebt nog zo'n zender. Maar de tekst is, wat er in voorkomt;
    Je zit in een donker hoekje, en het refrein: En ik wil je terug, terug, terug.
    Meer weet ik niet.


    Thanks alvast.
    Deze?

    Vinzzent: Alles wat ik hebben wil??

    Boobobob
    gangsterreuszaterdag 15 augustus 2009 @ 22:10
    quote:
    Op zaterdag 15 augustus 2009 16:30 schreef Boobobob het volgende:
    Ik zoek een instrumentaal bekend piano nummer.
    Het werd gebruikt in een filmfragment van RTL GP crashes.
    Het filmpje daarvan is hier te vinden:
    http://www.rtl.nl/compone(...)ashes_17-08-2008.xml
    Tijdstip 20 min en 45 seconden, tijdens het commentaar is het op de achtergrond te horen.

    Van wie is dit nummer, of wat is de titel.

    Alvast bedankt
    Dat ik het hoorde dacht ik ook, ik ken het ergens van.. vervolgens pakte ik Shazam derbij, die gaf aan dat het hier om deze ging:


    vanaf 1:37 begint het piano stukje...

    Ik denk echter dat het een sample van een ouder (klassiek?) stuk betreft, ik kan het ook fout hebben..
    Dononinozaterdag 15 augustus 2009 @ 22:31
    Ik zoek een remix van een nummer van de lion king film.

    Eerst wordt er dit gezongen:

    Klik

    En dan komen er inene house geluiden

    Wie weet hoe dit liedje heet?

    [ Bericht 7% gewijzigd door Dononino op 15-08-2009 23:50:51 ]
    Boobobobzaterdag 15 augustus 2009 @ 23:12
    quote:
    Op zaterdag 15 augustus 2009 22:10 schreef gangsterreus het volgende:

    [..]

    Dat ik het hoorde dacht ik ook, ik ken het ergens van.. vervolgens pakte ik Shazam derbij, die gaf aan dat het hier om deze ging:


    vanaf 1:37 begint het piano stukje...

    Ik denk echter dat het een sample van een ouder (klassiek?) stuk betreft, ik kan het ook fout hebben..
    Dit piano-stuk in ieder geval ja, bedankt.
    Er is ook een origineel van (klassiek)

    We zoeken verder!1

    In ieder geval bedankt!!
    darkmaniazondag 16 augustus 2009 @ 09:07
    normaal als ik een liedje zoek, typ ik een stukje text in google en heb ik hem gevonden maar bij dit nummer kan ik hem niet vinden. het is een happy hardcore style achtig nummer.


    i am surfing like a looney, now that i'm on internet
    and my wife is always yelling, cause i don't get in to bed
    ow i love my homecomputer. i am watching every site
    every minute, every hour, every day and every night
    Pieroszondag 16 augustus 2009 @ 15:02
    Wie kent het nummer achter deze reclame van McDonalds (als het al een heel nummer is)?

    Reclame is op deze site te bekijken:
    http://www.mcdonalds.nl/w(...)en/acties/cokeglazen

    Alvast bedankt.