SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oftewel morgen bij Algebeld.nl, en overmorgen bij mij in huis als het mee zit!quote:Goedemorgen,
Middels deze email willen wij u op de hoogte houden van de levering van de HTC Hero. De goedkeuring is eindelijk binnen en de toestellen zullen vandaag verstuurd gaan worden naar ons. Wij zullen ervoor zorgen dat morgen alle toestellen naar de klanten worden verstuurd als de betaling en/ of het contract bij de provider in orde is.
Of dit in orde is kunt u controleren via de order status: http://www.algebeld.nl/order-status/index.html
Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Mochten er nog vragen zijn dan horen wij het graag.
Met vriendelijke groet,
Rob Loskamp
Dus ik bellen met 2call, want mijn vriend heeft de Urban Brown besteld. 2call heeft ze nog niet binnen, verwacht ze morgen en de mw aan de telefoon weet niets van deze email... Ze heeft nog even nagevraagd en zei letterlijk:quote:Zojuist van 2Call.nl een status update gehad:
Voor uw order is momenteel de HTC Hero Urban Brown niet leverbaar. Naar verwachting zal dit toestel met een 2 dagen binnenkomen, waarna we uw order kunnen afhandelen.
Excuses voor de vertraging en het ongemak.
Schrijffoutje mag ik hopen?!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:28 schreef ufopiloot het volgende:
De PDA shop is 40 tientjes duurder
Ey, jij bent Jayden op GOTquote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:34 schreef Angelfrouk het volgende:
Las het volgende op Tweakers:
[..]
Dus ik bellen met 2call, want mijn vriend heeft de Urban Brown besteld. 2call heeft ze nog niet binnen, verwacht ze morgen en de mw aan de telefoon weet niets van deze email... Ze heeft nog even nagevraagd en zei letterlijk:
"We hebben ze nog niet binnen, maar we verwachten beide kleuren morgen. We hadden gehoopt vandaag, maar de HTC's zaten niet bij de bestelling."
[..]
Schrijffoutje mag ik hopen?!
hahaha, ja hè?quote:
Och neuh. Ik denk dat ik er niet mee kan omgaanquote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:02 schreef wikwakka2 het volgende:
Is de 5800 zo kut dan? Ik wou die eerst kopen, tot ik over de Hero en Android las.
Deze week las ik op de HTC-NL twitter volgens mij.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:36 schreef gday het volgende:
Ik heb nog steeds niks gehoord van HTC over wanneer ze m'n Hero op gaan sturen.
Ja, dat had ik ook gelezen inderdaad. Veel concreter dan dat wordt het niet tot nu toe. Alsof ze die Hero's zelf helemaal niet klaar hebben liggen? Ik had toch wel verwacht dat ze op z'n minst de Hero's van die actie al een week klaar hadden liggen voor verzending, na die hele hype er omheen. Wat dat betreft moet ik het dus eerst nog zien dat ie deze week komt ... dan geloof ik het pas. Tot nu toe is er weinig waar gebleken van wat ik van HTC heb vernomen wat betreft die actie van vorige week.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:38 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Deze week las ik op de HTC-NL twitter volgens mij.
Dit is GSMwebquote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:40 schreef RRGJL het volgende:
Ik heb besteld in de eerste week van juli, en kreeg net het volgende te horen:
Geachte heer,
Uw toestel ligt klaar om vanavond verstuurd te worden. Tussen 18:00 en 19:00 kunt u via de email een verzendbevestiging met een barcode verwachten, waarmee u de zending kunt traceren. U kunt verwachten dat het toestel binnen 1 werkdag wordt geleverd.
Dus.![]()
GSMWeb iddquote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:47 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Dit is GSMweb? Waarom heb ik hem daar dan niet besteld
.
Ik zou me echt helemaal dood lachen als degenen die hem hebben gewonnen dat ding veel later krijgen dan wij, die hem besteld hebbenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:42 schreef gday het volgende:
[..]
Ja, dat had ik ook gelezen inderdaad. Veel concreter dan dat wordt het niet tot nu toe. Alsof ze die Hero's zelf helemaal niet klaar hebben liggen? Ik had toch wel verwacht dat ze op z'n minst de Hero's van die actie al een week klaar hadden liggen voor verzending, na die hele hype er omheen. Wat dat betreft moet ik het dus eerst nog zien dat ie deze week komt ... dan geloof ik het pas. Tot nu toe is er weinig waar gebleken van wat ik van HTC heb vernomen wat betreft die actie van vorige week.
Uiteindelijk zal ik daar ook niet over klagen, maar ik zou ook wel lachen hoor ... maar dan over de slappe marketing-actie van HTC.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:59 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Ik zou me echt helemaal dood lachen als degenen die hem hebben gewonnen dat ding veel later krijgen dan wij, die hem besteld hebben![]()
Nog geen nieuws van 2call... Die zullen dus inderdaad wel morgen erstuurd worden ipv vandaag.
Ik snap dat je het vervelend zou vinden.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:02 schreef gday het volgende:
[..]
Uiteindelijk zal ik daar ook niet over klagen, maar ik zou ook wel lachen hoor ... maar dan over de slappe marketing-actie van HTC.Dat zou geen al te beste reclame zijn.
Als je een actie houdt, waarbij je zoiets kunt winnen, zou ik er van uit gaan dat de winnaars het ding eerder hebben dan ieder ander. Het is lullig voor de winnaars, die willen hem natuurlijk graag hebben.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:09 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Ik snap dat je het vervelend zou vinden.
Ik zou het echter lullig vinden als iemand die zo een ding wint hem ineens veel sneller heeft dan een ander die 3/4 weken vóór die actie al besteld heeft.
Tja, ik zou het niet eerlijk vindenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:15 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Als je een actie houdt, waarbij je zoiets kunt winnen, zou ik er van uit gaan dat de winnaars het ding eerder hebben dan ieder ander. Het is lullig voor de winnaars, die willen hem natuurlijk graag hebben.
Maar het is helemaal een stunt van HTC, super reclame om de winaars als laatste aan de beurt te laten komen...
klojoquote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:18 schreef RRGJL het volgende:
Net trouwens de officiele verzendbevestiging gekregen. Ik lijk 'm vooralsnog toch echt morgen binnen te hebben.Zou het?
Waar heb jij hem dan besteld? Toch niet bij 2call?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:23 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
klojo, ik wil dit ding gewoon nú hebben
Die actie hebben ze niet gehouden omdat ze het leuk vonden om gratis Hero's weg te geven. Het is 1 grote marketing-truc natuurlijk. Goede marketing is de winnaars volledig in de watten leggen. Matige marketing is de winnaars maar een beetje laten zwemmen in vaagheid over de levering.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:09 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Ik snap dat je het vervelend zou vinden.
Ik zou het echter lullig vinden als iemand die zo een ding wint hem ineens veel sneller heeft dan een ander die 3/4 weken vóór die actie al besteld heeft.
Maar ach, zo is er altijd wel een argument te noemenHet gaat zoals het gaat, ze worden nu iig verstuurd en dat is al iets.
Algebeld, die versturen hem voglens hun mail morgen pas, de luie schoftenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:35 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Waar heb jij hem dan besteld? Toch niet bij 2call?
Inderdaadquote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:54 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Algebeld, die versturen hem voglens hun mail morgen pas, de luie schoften.
Over die gekleurde telefoons is nog niks bekend. Dat was meer voor een impressie.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:40 schreef Debsterr het volgende:
Is er eigenlijk iets bekend over de gekleurde Hero's, en wanneer die uitkomen in NL? Zit op dit moment sterk te twijfelen tussen een zwarte van T-mobile of een bruine van Hi.
Dan wordt het toch kiezen tussen de bruine en zwarte..quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:02 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Over die gekleurde telefoons is nog niks bekend. Dat was meer voor een impressie.
Of tussen welke provider je de beste deal kan geven, of welke je het beste bevalt.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:08 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Dan wordt het toch kiezen tussen de bruine en zwarte..
Mjah, providers hebben beide zo hun voordelen: T-Mobile kun je je tegoed meenemen (onbeperkt) maar Hi is in verhouding goedkoper.. *zucht* ik weet het niet!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:12 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Of tussen welke provider je de beste deal kan geven, of welke je het beste bevalt.
Ja denk dat ik toch voor Hi ga, is ook een gunstigere webbundel geloof ik.quote:
Voor dit soort telefoons vind ik persoonlijk dat een internetbundel erbij wel verplicht is. Dat is ook de enige reden waarom ik een abonnement heb genomen: Voor het internet. Dat bellen maakt me niet zoveel uit, ik heb de goedkoopste bundel en als ik daar iets boven kom dan betaal ik dat wel bij.quote:
Ja okay, zo'n foon zonder internet kan natuurlijk niet.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:30 schreef ufopiloot het volgende:
Voor dit soort telefoons vind ik persoonlijk dat een internetbundel erbij wel verplicht is. Dat is ook de enige reden waarom ik een abonnement heb genomen: Voor het internet. Dat bellen maakt me niet zoveel uit, ik heb de goedkoopste bundel en als ik daar iets boven kom dan betaal ik dat wel bij.
Ah oke, tijd om even 48 uur pauze te nemen vna dit topic, zodat ik morgen geen reacties hoef te lezen van mensen die de Hero al hebben ontvangenquote:
Ja idd. ze hebben nu zelfs al het topic HERO(Levertijden en abonnementen) gesloten omdat er een paar mensen iets te enthousiast waren over hun levering.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:48 schreef ufopiloot het volgende:
Kunnen we hier niet gewoon verder gaan? Doodziek word je van dat tyfusforum met overspannen moderators die als een spin in hun web 24 uur per dag klaar staan om je post te deleten. Wat een triestheid zeg.
Sinds 5 juli niks meer van Typhone gehoord (1 juli besteld). Dus ik ben ook wel benieuwd of ze van plan zijn om op korte termijn (morgen) te gaan versturen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:54 schreef Apie74 het volgende:
Iemand misschien als iets vernomen van een bestelling bij Typhone?
Inderdaad, en als het nou zo een risicovol forum was door haar vele gebruikers... maar in tegendeelquote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:50 schreef ufopiloot het volgende:
Toen iemand over een screenprotector begon is gelijk een nieuw topic gemaakt omdat het over een accesoire ging![]()
Heb zojuist even gebeld omdat via de website de orderstatus van mijn gisteren geplaatste bestelling niet was op te vragen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 09:55 schreef sdsje het volgende:
Zo te zien heeft typhone 'm ook binnen gekregen, staat nu een 24-uurs levering logo'tje bijzou ik 'm morgen dan eindelijk in huis hebben....
Mag ze 'm alvast voor je opladen, of wil je de uitpakparty niet missenquote:Op woensdag 29 juli 2009 10:26 schreef ex het volgende:
net bericht van me vriendin, hij ligt thuis te wachten op me
Daar kan ik niet echt peil op trekken geloof ik, soms gaat 't na één keer al naar 't postkantoor. En in dat geval zou 't zaterdag worden, want ook vrijdag ben ik aan 't werk... Eigenlijk zouden ze gewoon rechtstreeks naar 't postkantoor moeten, dat scheelt weer een of twee dagen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 10:28 schreef wikwakka2 het volgende:
Hoezo? Ze bieden het toch twee keer aan. Dan wordt het vrijdag.
En het de volgende keer gewoon naar je werk laten versturen is geen optie?quote:Op woensdag 29 juli 2009 10:30 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Daar kan ik niet echt peil op trekken geloof ik, soms gaat 't na één keer al naar 't postkantoor. En in dat geval zou 't zaterdag worden, want ook vrijdag ben ik aan 't werk... Eigenlijk zouden ze gewoon rechtstreeks naar 't postkantoor moeten, dat scheelt weer een of twee dagen.
Bij vorige (kleine) werkgever deed ik dat wel, maar denk niet dat huidige receptie-dames het zullen waarderen als ze voor alle collega's pakjes in ontvangst moeten gaan nemenquote:Op woensdag 29 juli 2009 10:32 schreef wikwakka2 het volgende:
En het de volgende keer gewoon naar je werk laten versturen is geen optie?
Wil de uitpak party niet missen denk ik, toch ff een maand op moeten wachten. Wel lang, zo'n werkdag dan ineensquote:Op woensdag 29 juli 2009 10:27 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Mag ze 'm alvast voor je opladen, of wil je de uitpakparty niet missen?
Ik vind het niet normaal. Ik heb mijn telefoon op 4 juli besteld en mijn abonnement loopt ook nog niet. Dat gaat pas in op het moment dat ze de telefoon versturen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 10:39 schreef RRGJL het volgende:
Weet iemand of het normaal is dat je abonnement meteen geactiveerd wordt op het moment dat je een abonnement + telefoon aanvraagt? Zelfs als de telefoon nog niet geleverd kan worden?
GSMWeb heeft mijn aanvraag op 10 juli geactiveerd, en vandaag ontvang ik de Hero pas. Dat wil dus zeggen dat ik 19 dagen geen gebruik heb kunnen maken van mijn abonnement, waarvoor ik wel moet betalen, omdat zij ervoor hebben gekozen mijn abonnement te activeren terwijl de telefoon nog niet geleverd kon worden.
Is zoiets normaal? Heb iig al een pissig mailtje gestuurd want ik vind het niet normaal, maar het zou niet de eerste keer zijn dat ik iets niet normaal vind dat wel normaal schijnt te zijn
Kijk nog eens goed naar de kleurquote:Op woensdag 29 juli 2009 10:53 schreef Remsjo het volgende:
M,n zusje heeft zojuist de Hero(de roze) binnen gekregen.
Welke provider dan? Voorzover ik weet is tot nu toe alleen wit, bruin en straks zwart beschikbaar?quote:
Ze heeft een abonnement lopen bij Rabomobiel. Haar huidige abonnement is verlopen en kon ze dus verlengen + nieuw toestel uitzoeken. Op haar speciale Mijn Mobiel pagina(die je alleen kan zien als je je zelf inlogt via de reader en je unieke persoonlijke code invoert) krijg je een speciale aanbieding om je abonnement te verlengen en een nieuw toestel uit te zoeken. Daar stond de roze HTC Hero ook tussen maar moest ze wel een eenmalig bedrag van 85 euro er bovenop bij betalen. Ze heeft een abonnement 20 euro, 2 jaar. Provider is KPN netals bij mijn Omnia.quote:Op woensdag 29 juli 2009 11:16 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Welke provider dan? Voorzover ik weet is tot nu toe alleen wit, bruin en straks zwart beschikbaar?
Op algebeld staat hij nog steeds op 'leverbaar vanaf 29/7/09, maar ik heb nog geen verzendbevestiging gekregen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 11:45 schreef Angelfrouk het volgende:
%$#@*($%, nu staat er op de site van 2caal weer het volgende: Op voorraad bij leverancier, levertijd 2 werkdagen. Ik wordt hier niet goed van...
EDIT: even gebeld en ze hebben ze weer niet binnen gekregen... Lekker hoor, dat gezeik.
Wel zijn ze zo aardig om alvast de simkaarten op te sturen. Mijn vriend heeft die maandag wel nodig want zijn nummer wordt dan al omgezet naar Vodafone.
Ik ook niet. Ben daar niet heel erg blij mee, hoor. Ze zei dat HTC ze nog niet geleverd had. Onzin, want andere winkels hebben ze wel... Of bedoelde ze dat HTC ze alleen niet aan hun geleverd heeft? Geen idee, maar ik ben niet zo blij.quote:Op woensdag 29 juli 2009 12:08 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Op algebeld staat hij nog steeds op 'leverbaar vanaf 29/7/09, maar ik heb nog geen verzendbevestiging gekregen.
En wat zeiden ze? Of heb je niet gebeld?quote:Op woensdag 29 juli 2009 12:26 schreef wikwakka2 het volgende:
Nou ja, ik heb algebeld maar even om opheldering gevraagd.
De medewerker van GSMWeb voelde zich beledigd omdat ik zei dat ik het dom vond om het abonnement dik 2 weken voor verzending van de telefoon al te activerenquote:Op woensdag 29 juli 2009 11:00 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Ik vind het niet normaal. Ik heb mijn telefoon op 4 juli besteld en mijn abonnement loopt ook nog niet. Dat gaat pas in op het moment dat ze de telefoon versturen.
Wel heb ik nummerbehoud aangevraagd en dat is wel direct doorgezet, omdat daar een paar overheen gaan. Dus nu zit ik wel met een onbruikbare sim-kaart sinds een aantal dagen maar dat wist ik wel vooraf.
Dat ze het abonnement al hebben geactiveerd lijkt niet kloppen en ook niet netjes. Maar aan de andere kant; als je er stappen tegen wilt ondernemen ben je waarschijnlijk veel meer geld, tijd en moeite kwijt dan die 19 dagen die je nu betaalt in dit land van het onnozele papierwerk.
Geen duidelijk antwoord dus of ze vandaag nog worden verstuurd.quote:Goedemiddag,
Wij hebben in ieder geval al een gedeelte van de toestellen binnen. Wij wachten nu nog op een koerier met de overige toestellen. Als deze binnen zijn dan gaat alles verstuurd worden ook die van u.
Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd, mochten er nog vragen zijn dan horen wij het graag.
Met vriendelijke groet,
YES!!quote:Geachte heerO,
Uw bestelling bij Algebeld.nl met ordernummer 09070627931 wordt vandaag verzonden naar het volgende adres:
Particulier
tav De heerO
Aan de rooit 12
9999 XX Den Haag
Nederland
Ja ik zat ook al vanaf de middag met zoiets van wtf stuur dat ding nu eens op...quote:Op woensdag 29 juli 2009 15:42 schreef ufopiloot het volgende:
Mijn neus heeft mij bedrogen!! Haha, deze krijg ik net binnen:
[..]
YES!!
Mijne ook, eindelijkquote:Op woensdag 29 juli 2009 14:45 schreef Angelfrouk het volgende:
Het emailtje is binnen. De Hero is opgestuurd!
1 dag maar?quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:01 schreef ufopiloot het volgende:
Morgen speel ik toch mooi een dagje kluizenaar
Anders moet je even in FB kijken of ze de bug al hebben opgelost dat je op Android ook de mobiele versie te zien krijgt.quote:Op woensdag 29 juli 2009 15:53 schreef RRGJL het volgende:
Hmm mobiel fokken is minder handig merk ik al
Dat is zo balen. Ik was ook bang dat ik een van de laatsten was. Ik hoop dat je hem ook snel krijgt!quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:25 schreef Leinonlein het volgende:
Ik vrees dat ik de laatste ben want ik geloof dat Hi ze nog niet binnen heeft
Hi heeft de levertijd op de website aangepast... "Vanaf 30 juli"... Naja, als ze hem morgen opsturen heb ik hem vrijdagquote:Op woensdag 29 juli 2009 16:29 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Dat is zo balen. Ik was ook bang dat ik een van de laatsten was. Ik hoop dat je hem ook snel krijgt!
Das kut hea wachten op iets waar je lang naar uit heb gekeken en dan moet je nog langer wachten dan verwacht.quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:38 schreef wikwakka2 het volgende:
Dan word ik alleen maar nog jaloerser, en gaan de volgende 24 uur nog langzamer voorbij
Ik sta te popelen zelfsquote:Op woensdag 29 juli 2009 16:36 schreef Leinonlein het volgende:
Gaan die geluksvogels hier wel even foto's en filmpjes posten om mijn leed te verzachten?
Ik heb nu een dubbel zo erg gevoel, ik ging namelijk even de stad in en toen ik om 4 uur terugkwam zag ik een UPS briefje in de bus. Ze waren net om 15:50 langsgeweest met mijn nieuwe gitaarverterkerquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:03 schreef Remsjo het volgende:
[..]
Das kut hea wachten op iets waar je lang naar uit heb gekeken en dan moet je nog langer wachten dan verwacht.
Had ik ook. Ik had me Omnia besteld.. hij zou binnen 3 werkdagen geleverd worden. Dinsdagochtend 7 Juli stond op me mail dat de chauffeur onderweg was naar het afleveradres. Dus ik bel naar huis om te zeggen dat iemand me telefoon moet aannemen. Ik hoefde maar tot 12:30 te werken en dan kon ik heel de middag nog met me Omnia spelen. Maar ware het niet dat een collega van me opbelde om te zeggen dat ie ziek was en of ik heel de dag(van 08:30 tot 21:30)kon werken. Uiteraard had ik niet veel keus want ik was op dat moment de enigste op het werk. De dag kroop letterlijk voorbij. Toen ik om 22;30 eindelijk thuis kwam wist ik niet hoe snel ik naar me kamer moest gaan al waar het pakket op me stond te wachten
1 trootst, je hebt hem eerder dan ik. Hi laat zijn klanten totaal in onwetendheid en ik ben zo benieuwdquote:Op woensdag 29 juli 2009 16:38 schreef wikwakka2 het volgende:
Dan word ik alleen maar nog jaloerser, en gaan de volgende 24 uur nog langzamer voorbij
Buddyrunnerquote:Op woensdag 29 juli 2009 20:40 schreef wikwakka2 het volgende:
Welke? Het zou makkelijk zijn als iedereen hier even zijn must have apps postte.
Dat mag ik toch hopen van niet, dat is een van de voornaamste redenen dat ik hem gekocht heb.quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:33 schreef ufopiloot het volgende:
Flash is een hele reclamestunt omheen geweest, maar Youtube en Dumpert.nl doen het niet eens. Zelfs de website van HTC zelf (htctje) doet het niet
Mja maar aan google chat heb ik niet veel want die werk niet samen met msn, toch?quote:Op donderdag 30 juli 2009 08:01 schreef ex het volgende:
Hmm ja, een msn client, ook ooit is een aantal dagen op me g1 gehad om tot de conclusie gekomen dat ik eigenlijk al helemaal over was naar google chat
Verder is copilot voor iedereen met een auto gewoon een must, echt lekkere navigatie software
Google Skymapsquote:Op woensdag 29 juli 2009 22:05 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Buddyrunner
Wikitude
Shopsavy / Pricewatch-barcodescanner van Tweakers
Meebo
Handycalc
Last.fm
Layar
Aldiko Ebook reader
Het weer
Keyring (barcodes opslaan van spaarkaarten)
Had ik vast genoteerd
Hier ook. Hij komt altijd rond half 2 (die gast is goed, altijd zelfde tijd), dus ik hoop nu ook. Maar ik ga maar geen boodschappen doen...quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:50 schreef wikwakka2 het volgende:
Jaja, de postbode is onderweg met mijn pakketje
Handig als je dat weet, hier gaat de tracking altijd rond 12:00 op "chauffeur onderweg" en dan istie er ergens tussen 13:30 en 18:00, ik weet alleen dat pakketjes altijd 's middags komen. Mijn hero is nu onderweg naar de lokale distributie, wat gaat de tijd langzaam...quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:56 schreef Angelfrouk het volgende:
Hier ook. Hij komt altijd rond half 2 (die gast is goed, altijd zelfde tijd), dus ik hoop nu ook. Maar ik ga maar geen boodschappen doen...
Nope, alle automaten. Alleen zijn ze wel zo sneaky geweest om de ING automaten ook te voorzien van een ING logo, en de andere automaten gewoon van een algemeen 'pin-automaat' logoquote:Op donderdag 30 juli 2009 11:47 schreef wikwakka2 het volgende:
Ah, dat klinkt wel vet. Werk hij alleen voor ING-automaten, of staan Rabo en ABN-AMRO enzo er ook op?
Nee. ING Wegwijzer heet hetquote:
Ja klopt. Werkt echt super, niet normaal. Ik testte 'm even voor de gein. Radio stond uit, ik zet even snel de radio thuis aan en er draaide een of ander onbekend Nederlands nummer. Hij herkende 'm gewoon! Echt een nummer dat qua bekendheid zeg maar nog onder de nummers van Wolter Kroes zou eindigenquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:00 schreef Schanulleke het volgende:
Shazam noemde ik net al even. Ik had er tot gisteravond nog nooit van gehoord maar dat is de meest briljante applicatie die ik ooit gezien heb. Als je ergens bent, bijv. een kroeg zoals in het geval van gisteravond, en er is muziek die je niet kent dan start je Shazam en je houdt je telefoon even bij de box en na analyse vertelt je telefoon je dan precies waar je naar luistert.
Ja kwam 'm net al tegen op layar.euquote:
Nee ik bedoel Shazam. Dat programma wat tracks herkent.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:12 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Volgens mij alleen op Android op het moment (zie ook het Layar topic hier in DIG).
ja, klopt.. hoop collega's & vrienden van mij gebruiken google chat, dus heb msn maar opgegevenquote:Op donderdag 30 juli 2009 09:21 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Mja maar aan google chat heb ik niet veel want die werk niet samen met msn, toch?![]()
Want tja, al mijn vrienden gebruiken dus msn
2GBquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:21 schreef wikwakka2 het volgende:
Maar wel een gratis 8GB kaartje volgens mij.
Ja, een 2GB van HTC zat er ook bij, maar in de doos zat ook nog een 8GB kaartje van Kingston. Mischien voor het lange wachten?quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:23 schreef RRGJL het volgende:
[..]
2GB
Ik had er een 2 bij iig.
Edit: Gz btw. Woohoo enzo![]()
quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:25 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ja, een 2GB van HTC zat er ook bij, maar in de doos zat ook nog een 8GB kaartje van Kingston. Mischien voor het lange wachten?
Hoe kom ik bij die bestanden? Wat een kuthandleiding.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:22 schreef RRGJL het volgende:
@ Remsjo; ik weet dat Shazam er voor Android en iPhone is. Andere OS'en : Geen idee.
@ djnospinzone: De software staat op het geheugenkaartje dat bij de Hero wordt geleverd.
Shit.. ik heb gisteren een 8GB kaart besteld bij Bol.comquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:25 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ja, een 2GB van HTC zat er ook bij, maar in de doos zat ook nog een 8GB kaartje van Kingston. Mischien voor het lange wachten?
Rustig rustigquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:27 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Hoe kom ik bij die bestanden? Wat een kuthandleiding.
Dat is wel erg raar, ik zou meteen bellen als ik jou was.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:27 schreef wikwakka2 het volgende:
Alleen is het abonnement nergens te bekennen. Dan nog maar even mijn pre-paid kaartje gebruiken.
Er was wel een cijfer en een naam of iets dergelijks ("Schabbing") opgeplakt met een post-it, geen idee wat dat te betekenen heeft.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:28 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Shit.. ik heb gisteren een 8GB kaart besteld bij Bol.comDie kan mooi retour dus
![]()
Ik hoefde ook alleen maar te tekenen voor het pakketje. Moet je je bij een abonnement niet legimiteren?quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:29 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Dat is wel erg raar, ik zou meteen bellen als ik jou was.
quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:29 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Rustig rustigDit soort dingen uitpluizen is juist leuk!
Dan onthoud je het wel.
Euhm, je sluit je telefoon dus aan, dan wordt ie herkend enzo, en dan in Android 'trek' je bovenaan die balk omlaag met je vinger. Daar staat "USB verbinding" -> "selecteer dit om bestanden naar/van uw computer...."
Druk daarop, en dan kun je connecten.
Dat heb je toch al lang gedaan bij het bestellenquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:35 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ik hoefde ook alleen maar te tekenen voor het pakketje. Moet je je bij een abonnement niet legimiteren?
Lol. Ik heb het toch echt zelf uitgevogeld binnen 5min.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:49 schreef djnospinzone het volgende:
Helemaal terecht. Dan moet HTC maar een betere ervaring bieden. Waarom kost het mij een fucking uur om dat ding te verbinden met een PC? Ik ben veel handiger met pcs dan de gemiddelde gebruiker. Maar misschien heb ik een debiele bui. Maar no jokes, als ik het vergelijk met andere telefoons is dit echt heel slecht.
Dat laatste kan dus ook bij de Heroquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:52 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Dat heb je toch al lang gedaan bij het bestellenIk moest een kopie van mijn ID kaart, bankpas, bankafschrift en handtekening allemaal inscannen en doormailen.
En ik kan de klachten wel begrijpen van djnospinzone. Van mijn iPod word ik al gek omdat je alleen via iTunes nummers erop kan zetten en je soms met een verkeerde klik zomaar al je muziek kwijt kan zijn, en gelijk met synchroniseren en weet ik veel allemaal.. Ik wil gewoon mijn muziek met CTRL+C en CTRL+V op het apparaat krijgen, en niet met allemaal kutprogramma's eromheen.
Idem hier. Wat ik vrij wack vind, aangezien de RTM versie van Windows 7 al gereleased is.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:53 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Bij mij werkt de software overigens ook niet, maar ik denk dat dat komt doordat ik Windows 7 gebruik.
Oh ja, ik dacht alleen dat ze het bij het afleveren nog een keer zouden checkenquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:52 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Dat heb je toch al lang gedaan bij het bestellenIk moest een kopie van mijn ID kaart, bankpas, bankafschrift en handtekening allemaal inscannen en doormailen.
Volgens mij is Tweakers betaald door HTC om de Hero wat in de spotlights te zetten. Zo stond de review over de Hero een tijdje speciaal aangegeven bij de reviews & features.quote:Op donderdag 30 juli 2009 13:49 schreef wikwakka2 het volgende:
Ik las op tweakers (voordat het Hero topic gesloten werd) dat sommige mensen hem al gewoon in de winkel hebben gekocht, dus het is best mogelijk.
En?quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:05 schreef ufopiloot het volgende:
Wooho er rijdt een busje de straat in! Ik ga alvast bij de deur zitten!
Euhm, even kijken wat heb ik er inmiddels op staan......quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:18 schreef Eustace. het volgende:
Wat zijn de échte must-download apps voor de Hero?
Had je hem maar bij algebeld moeten bestellen, ik kreeg er een gratis 8GB kaartje bij, terwijl er ook al een 2GB sandisk van HTC bijzatquote:Op donderdag 30 juli 2009 14:29 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
En?
Ik zit alvast te kijken voor uitbreidbaar geheugen... 32g lijkt me wel relaxed maar waar kun je die een beetje goedkoop krijgen? Bij play.com kun je 8g voor 14,99 bestellen (Sandisk).
Iemand toevallig nog iets van Hi gehoord? Op de site staat levering vanaf vandaag maar ik heb nog niets gehoord.
Ik hoor het graag. Misschien dat ik morgen wel even richting een telefoonshop ga.quote:Op donderdag 30 juli 2009 13:45 schreef Eustace. het volgende:
Als ik vanavond -koopavond- een nieuw abonnement ga afsluiten in de Vodafone winkel, hoe groot is dan de kans dat ik direct de Hero meekrijg?
Same here. Abo gaat pas 20-08 in ivm nummer portering GRMBL! Nou ja, dan eerst nog maar even via orange...quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:18 schreef wikwakka2 het volgende:
IK HEB HEM![]()
. Alleen nog geen Vodafone abonnement
.
Levering bij Hi staat nu op 31 juli. Vind het echt belachelijk, telkens weer dag uitstellen zonder de klanten ook maar iets te laten weten. Wel ironisch dat over de Hero op de site (shop.hi.nl) staat:quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:29 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
En?
Ik zit alvast te kijken voor uitbreidbaar geheugen... 32g lijkt me wel relaxed maar waar kun je die een beetje goedkoop krijgen? Bij play.com kun je 8g voor 14,99 bestellen (Sandisk).
Iemand toevallig nog iets van Hi gehoord? Op de site staat levering vanaf vandaag maar ik heb nog niets gehoord.
Net met de klantenservice van Hi gebeld, vriendelijke meneer aan de lijn gehad, maar hij kon mij ook niet verder helpen. Zijn reactie:quote:Wij hebben ze als eerste: De allernieuwste toestellen!
quote:Ik snap dat het vervelend is dat de leverdatum telkens wordt aangepast, maar wij weten ook niet wanneer de telefoon geleverd wordt. Ga er maar niet vanuit dat u de telefoon deze week nog binnen krijgt.
http://www.htc.com/hero/m/files/downloads/HTCsync.zipquote:Op donderdag 30 juli 2009 16:26 schreef ufopiloot het volgende:
Heeft iemand HTC Sync gevonden?
HTC Sync staat ook gewoon op het meegeleverde geheugenkaartje, zie een paar posts terug.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:26 schreef ufopiloot het volgende:
Heeft iemand HTC Sync gevonden? M'n telefoon geeft een link aan naar de officiele site waar je het zou kunnen vinden. Nou mooi niet dus. Je kan niet eens de HERO selecteren, die staat er nog niet tussen
Ik ben echt kwaad nu. Hopelijk kan ik de contacten van m'n telefoon terug in mn Gmail krijgen. Kut systeem![]()
ff bij Hi Tilburg langsgeweest. Morgen ligt de Hero in de zaak.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:22 schreef DarkFly het volgende:
[..]
Levering bij Hi staat nu op 31 juli. Vind het echt belachelijk, telkens weer dag uitstellen zonder de klanten ook maar iets te laten weten. Wel ironisch dat over de Hero op de site (shop.hi.nl) staat:
[..]
Net met de klantenservice van Hi gebeld, vriendelijke meneer aan de lijn gehad, maar hij kon mij ook niet verder helpen. Zijn reactie:
[..]
![]()
![]()
![]()
Ik verbaas me hier ook weer over hoor. Alsof ik naar een toekomstbeeld zit te kijken alleen dan is het al de realiteit!quote:
Als ik 'm morgen bij 't postkantoor kan ophalen, dan welquote:Op donderdag 30 juli 2009 17:50 schreef wikwakka2 het volgende:
Nog steeds geen internet werkende gekregen.
Heeft er hier nog meer de Hero in combinatie met een vodafone abonnement?
Que? Hoe werkt dat?quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:09 schreef ufopiloot het volgende:
Godverdomme TERING systeem. Al mijn contacten uit GMAIL stonden nu ook tussen mijn normale contacten. Dus toen heb ik in emails weggehaald uit mijn e-mail geschiedenis die hij automatisch opsloeg in een aparte map, blijkt dat hij dan gelijk alle e-mails weghaald van personen die ik had opgeslagen in 'My Contacts', in een aparte map dus.. Nu ben ik al m'n e-mail adressen kwijt dus. Tyfuszooi!
Ja, ik heb hetzelfde staan maar dan voor het 27,50 abo. Ik had trouwens het 27,50 abo genomen omdat je (volgens mijn berekeningen) met de extra toestelkorting e.d. goedkoper uitkomtquote:Op donderdag 30 juli 2009 18:55 schreef afdak het volgende:
Andere mensen die heb bij algebeld hebben besteld icm met vodafone 22,50+sms bloc+internet voor 25 euro per maand voor 2 jaar? Staat bij jullie ook op het contract bij de telefoon:
Vaste maandelijkse kosten:
abonnementskosten: 22,50
services/extra diensten: 9,50
Dat ik straks niet gvd teveel betaal voor mijn abo...
En bij mijn 'fotoscherm' loopt er een vage rode streep door het beeld heen, maar als ik hem afdruk is er nergens op de foto iets te bekennen :S
[ afbeelding ]
Dus er staat bij jou ook geen extra korting enzo op?quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:01 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ja, ik heb hetzelfde staan maar dan voor het 27,50 abo.
Nee, niks. Ik heb om de een of andere reden wel Blox Zorgeloos Internet 7,98 in de promotie en de extra diensten colom staanquote:Op donderdag 30 juli 2009 19:04 schreef afdak het volgende:
[..]
Dus er staat bij jou ook geen extra korting enzo op?
Ik heb zojuist mijn abo telefonisch verlengt en kreeg te horen dat de hero op voorraad is. Ik hoop dat ze mijn telefoon snel uitleveren!quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:22 schreef DarkFly het volgende:
[..]
Levering bij Hi staat nu op 31 juli. Vind het echt belachelijk, telkens weer dag uitstellen zonder de klanten ook maar iets te laten weten. Wel ironisch dat over de Hero op de site (shop.hi.nl) staat:
[..]
Net met de klantenservice van Hi gebeld, vriendelijke meneer aan de lijn gehad, maar hij kon mij ook niet verder helpen. Zijn reactie:
[..]
![]()
![]()
![]()
Ja, nu zojuist gedaan via 2call. ^^quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:57 schreef wikwakka2 het volgende:
Dan koop je hem toch gewoon via internet? Je krijgt dan wel gewoon korting.
De enige opties zijn nieuwe abo of verlengen maar ik zie nergens iets over nummerbehoud. Kan dat gewoon niet?quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:58 schreef Eustace. het volgende:
[..]
Ja, nu zojuist gedaan via 2call. ^^
En, hoe bevalt de eerste dag?quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:57 schreef wikwakka2 het volgende:
Dan koop je hem toch gewoon via internet? Je krijgt dan wel gewoon korting.
Volgens mij staat dit op 2e pagina aangegeven. En bij het uitprinten van je contract staat hier een specifieke sectie over.quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:35 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
De enige opties zijn nieuwe abo of verlengen maar ik zie nergens iets over nummerbehoud. Kan dat gewoon niet?
Ik zie het nu net ook staan inderdaad. Bedankt voor je aanwijzing.quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:39 schreef Eustace. het volgende:
[..]
Volgens mij staat dit op 2e pagina aangegeven. En bij het uitprinten van je contract staat hier een specifieke sectie over.
Ik heb Vodafone basis 22,50 + internet + zorgeloos SMS. ^^
Whehe, het bevalt zeker, ik zit nu al volop apps aan het uitproberen, (net een stuk of 15 achter elkaar gedownloadquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:38 schreef RRGJL het volgende:
[..]
En, hoe bevalt de eerste dag?
Heb je er al apps op gezet?
De doos wil de doos morgen nog een keer proberen af te leveren, dan ben ik ook niet thui-huisquote:Op donderdag 30 juli 2009 17:51 schreef DennisMoore het volgende:
Als ik 'm morgen bij 't postkantoor kan ophalen, dan wel.
Notificatiebalk bovenaan naar beneden sliden, en dan USB verbinding aanzetten.quote:Ik heb wel een probleem, want als ik mijn Hero met de USB-kabel aan de computer connect, kan ik hem met windows explorer niet openen. Hij staat er wel bij my computer, maar als ik erop druk staat er 'please enter drive'. Dat is wel jammer dus. Ook zoek ik nog een goede navigatie-applicatie.
lolquote:Op donderdag 30 juli 2009 23:39 schreef Leinonlein het volgende:
Oke... Ik was vanavond in de Hi winkel in Amsterdam centrum. De aardige verkoper wist me te vertellen dat de toestellen woensdag zijn afgeleverd bij het distributiecentrum van Hi maar dat deze nog niet in de winkel liggen. Over aantallen wist hij niets te zeggen maar wel dat de voorraad zal worden opgesplitst tussen de online winkel, hi shops en primafoon winkels. Als je zekerheid wilt over je levering bij Hi moet je de klantenservice bellen... Dat ga ik morgen dan ook maar doen. Want als hij maandag niet komt dan kan ik hem niet meer ophalven ivm werk en dan heb ik hem pas na mijn vakantie. Nouhouuu....
Idd, volgens mij was mijn laatste keer mijn iPod nano, 2nd genquote:Op vrijdag 31 juli 2009 00:08 schreef Schanulleke het volgende:
Ik ben hem nu maar aan het bestellen bij 2call.
Ik wil 'm!
Lang geleden dat ik zo enthousiast was over een gadget
Tsja mijn abo verlengen via de online shop van Hi leek me het makkelijkste maar nu baal ik stiekem ontzettend ja.... Denk dat GSMweb gewoon hun eigen distributiecentruum heeft. De verkoper zei trouwens ook dat winkels die ook Engelse vestigingen hebben nieuwe telefoons vaak eerder hebben... Onthouden voor de volgende gadget hehe.quote:Op donderdag 30 juli 2009 23:56 schreef RRGJL het volgende:
[..]
lol![]()
Hoop voor je dat het nog gaat lukken dan
Wel vreemd dat ze 'm daar nog niet hadden... Ik heb 'm via GSMWeb met een Hi! abonnement gekocht en had 'm gisteren in huis... Maarja, dat komt natuurlijk doordat GSMWeb zoiets zelf samenstelt ofzo, denk ik.
Baal ook als een stekker dat ik bij Hi heb besteld. Als ze niet zo'n goed aanbod hadden (1-jaar verlengen, ¤25,- p/m aan abo en nog ¤90,- bijbetalen), dan had ik gewoon geannuleerd en was ik naar Vodafone ofzo overgestapt.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 00:19 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Tsja mijn abo verlengen via de online shop van Hi leek me het makkelijkste maar nu baal ik stiekem ontzettend ja.... Denk dat GSMweb gewoon hun eigen distributiecentruum heeft. De verkoper zei trouwens ook dat winkels die ook Engelse vestigingen hebben nieuwe telefoons vaak eerder hebben... Onthouden voor de volgende gadget hehe.
Dat vind ik toch wel verbazend. Je hebt het hier over de Hi online shop, die als enige webshop achterloopt met het leveren van de HTC Hero en verzuimt klanten in te lichtten over de gang van zaken m.b.t. het uitstellen om maar van compensatie te zwijgen?quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:34 schreef wendywendy het volgende:
[..]
Ik heb zojuist mijn abo telefonisch verlengt en kreeg te horen dat de hero op voorraad is. Ik hoop dat ze mijn telefoon snel uitleveren!
Bedankt voor het bederven van mijn positieve humeurquote:Op vrijdag 31 juli 2009 10:10 schreef Zerol het volgende:
[..]
Dat vind ik toch wel verbazend. Je hebt het hier over de Hi online shop, die als enige webshop achterloopt met het leveren van de HTC Hero en verzuimt klanten in te lichtten over de gang van zaken m.b.t. het uitstellen om maar van compensatie te zwijgen?
Hun website beweert nog steeds dat er geen voorraad is en die medewerkers van de online winkel kunnen echt helemaal niets interessant melden behalve wat er op hun schermpje staat, en dat verschilt niet van mijn schermpje..
Bestelstatus is ook nog steeds out of stock.. al 3 weken lang. *zucht*
Ja, het verbaasde mij eerlijk gezegd dat ze niet gewoon een terugknop op het scherm hebben staan, of gewoon meer in het midden van het apparaat. Had jij trouwens een hero icm met een vodafone abonnement?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 12:14 schreef ufopiloot het volgende:
Trouwens, de 'terug' knop is de slechtste knop die ik ooit op een telefoon heb gezien. Je gebruikt die knop zo ontzettend vaak, maar hij zit op een enorm onhandige plek. Als ik de telefoon in 1 hand heb dus het bijna pijn om met diezelfde hand op de terug-knop te drukken. Echt waardeloos.
Dat is dan tot nu toe ook het enige minpuntje, maar wel een vervelende
(slecht) Bereik wel, genoeg voor sms'en, maar bellen en internetten lukt inderdaad niet. Ik probeerde laatst wel even een eind verderop te internetten maar dat lukte ook niet.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 12:58 schreef DennisMoore het volgende:
Heb je met die Vodafone-sim in een andere telefoon wél bereik en/of internet-verbinding?
Vodafone heeft automatisch niet helemaal de juiste instellingen.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 12:45 schreef wikwakka2 het volgende:
Hmm, en internet werkte meteen? Bij mij doet internet via vodafone het nog steeds niet en ik weet niet of dat nou komt omdat ik geen bereik in mijn buurt heb of omdat de instellingen verkeerd staan.
k heb hem vannacht besteld en krijg ook al m'n verzondenstatus binnen. Online winkels FTW!quote:Op vrijdag 31 juli 2009 13:07 schreef Eustace. het volgende:
Orderstatus
Afgehandeld en verzonden, 31-07-2009
Ik snap niet waarom jullie dan zo lang moeten wachten. :p Gisteravond al besteld!
Ook bij 2call?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 14:04 schreef Schanulleke het volgende:
I
[..]
k heb hem vannacht besteld en krijg ook al m'n verzondenstatus binnen. Online winkels FTW!
quote:Meneer, als op de website 31 juli staat, dan versturen wij de telefoon ook 31 juli. Wij zouden het er niet neerzetten als we ze niet op voorraad hebben.
Yep! Nu nog even een microSD kaartje bestellen en dan kan het wachten beginnenquote:
Yep, deze instellingen had ik ook op de vodafone stie gezien (onder de naam HTC magic danquote:Op vrijdag 31 juli 2009 13:46 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Vodafone heeft automatisch niet helemaal de juiste instellingen.
Ga naar instellingen -> draadloze bedieningselementen -> instellingen van mobiel netwerk -> namen toegangspunten.
Als het goed is zie je dan staan Vodafone Live en Vodafone MMS Business. Druk dan op de menu knop en kies NIEUWE APN.
Dan maak je deze aan:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naam: Vodafone BLOX (mag je zelf kiezen, maakt niets uit)
APN: live.vodafone.nl
Proxy en poort hoef je niet in te stellen.
Gebruikersnaam: vodafone
Wachtwoord: vodafone
Server, MMSC, MMS-proxy, MSS-poort hoef je ook niet in te stellen.
MMS-Protocol: WAP 2.0
MCC: 204
MNC: 04
APN-type hoef je ook niet in te stellen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Als je alles hebt staan zoals hier boven, sla je deze APN op en als het goed is gaat er dan gelijk een groen lampje bij branden bij het overzicht van de APN's, en dan doet hij hetSucces.
Weer eens gebeld met Hi, in eerste instantie met de gedachte om te annuleren. Kreeg vriendelijke meneer aan de telefoon. Hij wist ook niet te melden wanneer de Hero geleverd zou worden. Het wordt waarschijnlijk volgende week een keer (goh, mocht ook wel). Toen ik over annuleren begon kreeg ik echter opeens 4 maand gratis abonnement cadeau (bij slechts een jaarverlengen!). Het aanbod was al goedkoper dan andere aanbiedingen (vanwege klantwaarde ofzo), maar nu wordt het zo goedkoop dat ik toch liever blijf wachten op mijn foon. Eerlijk is eerlijk, ondanks vertraging hebben ze nu netjes gehandeld.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 17:43 schreef Zerol het volgende:
Ik zou het ook annuleren. Zelf ook gedaan na vanmiddag gebeld te hebben met de Hi KPN Online Shop. Ik moet de levering, mocht hij ooit komen, weigeren. Dan is de zaak afgedaan.
Bestel hem nu mooi bij een andere webshop, die leveren allemaal wel na 1 werkdag. Hi KPN blijft maar uitstellen maandag 3 augustus is vast ook weer zo'n onzin datum. Gewoon weer een dagje of 2 uitstellen op de dag zelf.
Heb je je GPS-ontvanger dan wel aanstaan, of wordt je locatie bepaald aan de hand van GSM-masten?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 13:14 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
(slecht) Bereik wel, genoeg voor sms'en, maar bellen en internetten lukt inderdaad niet. Ik probeerde laatst wel even een eind verderop te internetten maar dat lukte ook niet.
Ook GPS is wel erg vaag, als ik op 'mijn locatie' druk dan denkt hij dat ik op een snelweg 10 kilometer verderop zit, met een nauwkeurigheid van +/- 5 km.
Ja, staat gewoon aan.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 20:24 schreef gday het volgende:
[..]
Heb je je GPS-ontvanger dan wel aanstaan, of wordt je locatie bepaald aan de hand van GSM-masten?
Welk nummer bel jij dan? Ik heb een nieuw abonnement afgesloten en heb dus het nummer niet.. Wilde 06-12001200 bellen maar dat gaat dus niet.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 20:19 schreef DarkFly het volgende:
[..]
Weer eens gebeld met Hi, in eerste instantie met de gedachte om te annuleren. Kreeg vriendelijke meneer aan de telefoon. Hij wist ook niet te melden wanneer de Hero geleverd zou worden. Het wordt waarschijnlijk volgende week een keer (goh, mocht ook wel). Toen ik over annuleren begon kreeg ik echter opeens 4 maand gratis abonnement cadeau (bij slechts een jaarverlengen!). Het aanbod was al goedkoper dan andere aanbiedingen (vanwege klantwaarde ofzo), maar nu wordt het zo goedkoop dat ik toch liever blijf wachten op mijn foon. Eerlijk is eerlijk, ondanks vertraging hebben ze nu netjes gehandeld.
Wat voor kaartmateriaal staat er op?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 20:30 schreef ufopiloot het volgende:
Mijn GPS ontvanger staat ook uit en bij mij is hij tot een paar honderd meter nauwkeurig. Mét GPS tot op de meter
Ik heb al een Hi abonnement en heb gewoon naar 1200 gebeld (is zelfde als 06-12001200). Misschien dat je het via 0800-0346 (telefonische bestelnummer van Hi) kan proberen?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 20:47 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Welk nummer bel jij dan? Ik heb een nieuw abonnement afgesloten en heb dus het nummer niet.. Wilde 06-12001200 bellen maar dat gaat dus niet.
Je hebt gelijk, met mijn pre-paid kaartje van Telfort kan ik wel gewoon op internet.Dat is wel erg apart dan, zou dit aan de SIM-kaart kunnen liggen?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 21:02 schreef ufopiloot het volgende:
Doe er eens een oude simkaart in dan, en kijk of het bereik dan beter is. Dit soort netwerkproblemen kan HTC sowieso weinig aan doen, dat is vooral Vodafone dan.
Deze post stond op Tweakers, misschien heb je er iets aan.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 21:13 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, met mijn pre-paid kaartje van Telfort kan ik wel gewoon op internet.Dat is wel erg apart dan, zou dit aan de SIM-kaart kunnen liggen?
quote:Heppieboeddah schreef op zaterdag 01 augustus 2009 @ 10:05:
[...]
Zelf zit ik ook bij Vodafone en ze ondersteunen de Hero inderdaad nog niet. Nadat ik een APN had toegevoegd met hun algemene instellingen[ [url="http://www.vodafone.nl/prive/help/aanvragen_en_wijzigen/toestel_instellen/Algemene_instellingen"]zie hier[/url] ]werkt het prima.
Bij mij ging het opladen supersnel, binnen een uurtje was hij klaar. En ik zat er gewoon mee te spelen terwijl hij aan het opladen was, ik kon niet wachtenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 12:01 schreef DennisMoore het volgende:
Hebbes.
Moet ik 'm eerst 3 uur opladen?
Doe je idd netjes, ik moet 'm dagelijks opladenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 16:19 schreef ufopiloot het volgende:
Nu na 2 dagen hoef ik hem pas weer op te laden, terwijl ik hem enorm veel heb gebruikt, echt netjes
Jezusquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:06 schreef wikwakka2 het volgende:
Ik ben eigenlijk wel een beetje dom. Meteen toen ik mijn hero kreeg stopte ik de simkaart erin, maar ik dacht dat je hem alleen maar in dat vakje hoefde te leggen en dat je dan dat ijzertje/beuigeltje eroverheen moest klikken. Ik dus steeds harder proberen te drukken, tot ik zag dat er houdertjes aan dat ijzeren ding zaten
. Toen paste mijn simkaart er niet meer in omdat die houdertjes te verbogen waren
. Nou ja, ik heb ze dus terug gebogen en mijn simkaart erin gedaan, maar nu klikt hij nog steeds niet vast en krijg ik hem alleen werkende door een opgevouwen stukje papier tussen de houder en de batterij te stoppen
. Meteen op de eerste dag al een stuk electronica van 450 euro gemold
.
Nou ja, ik heb net maar weer even zitten friemelen en terugbuigen met een kleine platte schroevendraaier en nu kan ik hem weer vastklikkenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 18:49 schreef Remsjo het volgende:
[..]
Jezus![]()
Je lijkt mijn zwager wel. Die gast krijgt ook alles kapot wat hij voor het eerst in handen krijgt.Maar ik neem aan dat het batterijklepje over de simkaarthouder heen zit en dus zie je er aan de buitenkant helemaal niks van?!
Beetje lullig is het wel
Welke plaatjes? Het instructieboekje heb ik niet eens gelezenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 18:51 schreef ufopiloot het volgende:
Nu snap ik ook wel waarom je dagen loopt te kutten om je internet aan de praat te krijgen, als zelfs 4 plaatjes volgen niet eens lukt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |