Hahaquote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:11 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Hij heeft er zelf voor gekozen om ons allemaal mede te delen dat hij een hoge poten brief heeft gestuurd naar geenstijl en dat hij ze neer gaat halen via de gerechtelijke macht als het hem dat uitkomt.
Vervolgens loopt hij ook al Fokkers te "bedreigen" die hem er van betichten de upskirtman te zijn
Waarschijnlijk verdenking van een misdrijf. Let wel, zonder aangiftes kan er nog niets gedaan worden. Het komt dan wel in een dossier te staan.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 09:51 schreef One_conundrum het volgende:
Maar hoe is de politie er toe gekomen die gast op te pakken? Is er dan een officier van justitie ofzo die dat wil? of is er aangifte gedaan door een dame? Of gewoon op verdenking van een misdrijf?
Dat verheven gaat verder dan deze topics. Lamon speelt bij alles de moraalridder. Ik open een topic over vrouwen die het aan je vrouw/vriendin verklappen dat je met ze vreemd bent geweest Lamon komt weer keer op keer neuzelen dat je heel fout bezig bent als je vreemd gaat want je bent toch geen slaaf van je piemel.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:14 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Boven verheven voelt? Er worden gegevens geplaatst die daar niet horen, hij zegt er wat van en dan is hij de aandachtshoer? Sorry? Heb ik wat gemist? Een algemene vergadering betreffende het complete verval van de waarden? Zijn daar nog notulen van?
eh hij post de mail toch hier? Hij had het ook enkel naar geenstijl kunnen sturen zonder te melden. het narcisme droop er van af.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:16 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Oh, en dat zou niet mogen? Hij moet een brief op de post doen terwijl hij onherkenbaar over straat in een lange jas en hoed loopt? En liefst ook nog anoniem?
Voor zover ik weer werd zijn username een keer genoem din de commentsquote:Hij is niet degene geweest die persoonlijke gegevens laat staan op een website.
Geenstijl deed zelfs niets met lamons gegevens, dat was gewoon iemand die openlijk speculeerdequote:Het is ongetwijfeld niet de eerste keer dat GeenStijl of een andere weblog wat 'grappig' met persoonlijke gegevens omgaat. Misschien is het dan juist wel tactisch om het een keer openbaar te doen.
Nee hoor, want dezelfde drijfveer zit erachterquote:Hoewel dat verkeerd is, staat dat er natuurlijk volledig los van.
Jij zit er niet op te wachten, en daardoor mogen dan zijn gegevens op GeenStijl gezet worden -open en bloot- maar mag hij daar niet open op reageren want dan is hij de aandachtshoer?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:19 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Dat verheven gaat verder dan deze topics. Lamon speelt bij alles de moraalridder. Ik open een topic over vrouwen die het aan je vrouw/vriendin verklappen dat je met ze vreemd bent geweest Lamon komt weer keer op keer neuzelen dat je heel fout bezig bent als je vreemd gaat want je bent toch geen slaaf van je piemel.
Er waren wat topic over een soort vrouwelijke baas; Dit geval had 1001 modellenfoto's op het web staan terwijl ze rood haar, sproeten, scheve bruine tanden had en 150 kilo woog. Dan komt Lamon weer langs dat dit allemaal weer niet mag, dat het sneu is, dat er portretrecht op zit. En die boodschap blijft ie dan keer op keer herhalen terwijl niemand er op zit te wachten
Nou nou, wat een 'dreigement'...quote:Nu ook blijkt ook weer dat rare karakter van hem: een keer zijn naam in de comments op geenstijl en meneer schrijft een brief waarin hij dreigt met gerechtelijke stappen.
Maakt niet uit, GeenStijl geeft de mogelijkheid. GeenStijl moet het modereren. Zo werkt dat op het internet.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:21 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
eh hij post de mail toch hier? Hij had het ook enkel naar geenstijl kunnen sturen zonder te melden. het narcisme droop er van af.
[..]
Voor zover ik weer werd zijn username een keer genoem din de comments
[..]
Geenstijl deed zelfs niets met lamons gegevens, dat was gewoon iemand die openlijk speculeerde
quote:[..]
Nee hoor, want dezelfde drijfveer zit erachter
GeenStijl heeft het al gemodereert. Zo werkt het inderdaad op internet. Maar Lamon moet toch nog met gerechtelijke stappen dreigenquote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:33 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Maakt niet uit, GeenStijl geeft de mogelijkheid. GeenStijl moet het modereren. Zo werkt dat op het internet.
[..]
Sterker nog, MM loopt uit zijn nek te lullen.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:31 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Jij zit er niet op te wachten, en daardoor mogen dan zijn gegevens op GeenStijl gezet worden -open en bloot- maar mag hij daar niet open op reageren want dan is hij de aandachtshoer?
Ik heb werkelijk waar een vergadering gemist...
[..]
Nou nou, wat een 'dreigement'...
Kerel, je kan 't maken zoals je wilt, maar je pakt het volledig fout aan door in je eerste mail al te gaan lullen over een rechtszaak. Dit komt alleen maar dreigend over bij GS. Je had veel beter een vriendelijke mail kunnen sturen met het verzoek om alle reacties over jou te modereren, zonder 'mogelijke gevolgen'.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:55 schreef Lamon het volgende:
En ik heb nog helemaal niemand aangeklaagd op dit moment, ik ben gewoon netjes een mailtje aan het afwachten van de redactie van GeenStijl..
quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:55 schreef Lamon het volgende:
[..]
Sterker nog, MM loopt uit zijn nek te lullen.
Ten eerste heb ik geen FOK!kers bedreigd over het feit dat ze mij als upskirtfilmer of whatever uitmaken.
quote:Op donderdag 23 juli 2009 23:07 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik ben namelijk van mening dat Lamon het wel degelijk is. Ik bedoel, het bewijs liegt niet.
I rest my casequote:Op donderdag 23 juli 2009 23:10 schreef Lamon het volgende:
[..]
Uitkijken met dat soort grapjes, mijn jong.
Waarom moeten wij dat weten eigenlijk wat jij met GS doet ?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:55 schreef Lamon het volgende:
[..]
Sterker nog, MM loopt uit zijn nek te lullen.
Ten eerste heb ik geen FOK!kers bedreigd over het feit dat ze mij als upskirtfilmer of whatever uitmaken.
Ik heb maar 1 kloon een TR gegeven en die is nu ook netjes in de prullebak gegooid.
Ten tweede heb ik helemaal geen "brief op hoge poten" gestuurd, maar alleen maar een mailtje om aan hun te vragen of zij de eindverantwoordelijkheid hebben over hun "reaguurders" of dat in hun disclaimer duidelijk vermeld staat, dat de "reaguurder" in kwestie bij volledig ongefundeerde laster, de verantwoordelijkheid heeft. Dus er is helemaal geen brief verzonden.
En ten derde ben ik niet eenmaal, maar meerdere malen daar genoemd, met linkjes naar mijn profiel, mijn woonplaats, mijn naam, terwijl ik niet in Groningen ben geweest in mijn hele leven, geen enkele link heb met deze gek, zelfs niet via msn, zelfs niet via een reactie ooit op deze persoon op FOK! voor zover ik weet, dus het slaat compleet NERGENS op dat ik daar genoemd zou worden.
Dat is de werkelijke samenvatting ipv de onzin die MM hier neerplempt, omdat hij moeite heeft met lezen.
Klaar, simpel, over, uit, niets bijzonders aan.
En ik heb nog helemaal niemand aangeklaagd op dit moment, ik ben gewoon netjes een mailtje aan het afwachten van de redactie van GeenStijl..
wel als je 5 minuten daarvoor bij partij X met gerechtelijke stappen dreigt om 3 posts later iemand te zeggen dat hij moet uikijken. Daarmee impliceer je hetzelfde van plan te zijnquote:
Zucht, mensen nemen het internet echt te serieus.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 13:08 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
wel als je 5 minuten daarvoor bij partij X met gerechtelijke stappen dreigt om 3 posts later iemand te zeggen dat hij moet uikijken. Daarmee impliceer je hetzelfde van plan te zijn
quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:55 schreef Lamon het volgende:
Ten eerste heb ik geen FOK!kers bedreigd over het feit dat ze mij als upskirtfilmer of whatever uitmaken.
quote:Op donderdag 23 juli 2009 01:57 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik ga even heel vriendelijk doen.
Je hebt 2 minuten om die foto weg te halen.
quote:Op donderdag 23 juli 2009 02:11 schreef Lamon het volgende:
Ga je er nog wat aan doen, of ga je voor de permban?
quote:
quote:Op donderdag 23 juli 2009 02:18 schreef Lamon het volgende:
[..]
Policy.
Daar heb je je aan te houden, doe je dat niet,omdat je even niet nadenkt, is dat een goede les op het volgende forum.
quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:08 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik mag mensen toch gewoon laten schrikken als ik wil.
Jullie hebben het hele verhaal niet gelezen.
Vraag maar aan de TS.
Niettemin heb ik het niet zo op het bewerken van foto's die in een fotoboek staan, en het IS tegen de policy.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |