Goed omschreven!quote:Op woensdag 5 augustus 2009 16:29 schreef TMoose het volgende:
Lekker relaxen met leuk dorpje = Dahab
Zo goedkoop mogelijk tussen alle andere resorts = Hurgada
Stappen/clubben = Sharm el sheikh (of beter gezegd, Na'ama bay)
Als je toch je resort niet uitkomt, dan maakt het niet uit waar je heengaat.
Hopen dat die wind er ook in de woestijn isquote:Op woensdag 12 augustus 2009 20:48 schreef justmattie het volgende:
Wij hadden aan het strand 42 graden. Maar met een briesje erbij merk je dr niks van. Je moet alleen niet door het fijne zand lopen op blote voeten
Co, heb je je duikbrevet dan eigenlijk? Wist ik helemaal niet!quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:38 schreef conleche het volgende:
Even een TVP. Ik ga in oktober 9 dagen. 1e dag reis. Dan 2 dagen Cairo, met de nachtrein naar Luxor. Daar 2 dagen en dan nog 2 dagen duiken in Sharm el-Naga en nog 1 dag in Cairo. Best veel in die week, maar heb er erg veel zin in!!
Nope! Maar je kan daar introductieduiken doen of zoiets en dat ga ik doen! En als ik het dan leuk vind wil ik m'n brevet gaan halen (heet dat eigenlijk zo, brevet??quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 09:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Co, heb je je duikbrevet dan eigenlijk? Wist ik helemaal niet!
Lekker weer gehad, dagelijks 30 graden ongeveer. Het hotel was groot, te groot voor ons, eten was wel goed en gevarieerd. Zouden van alles doen, maar het lag zoooo lekker in de zon op het strandquote:
Excursies gaan ALTIJD door. Zeker naar Luxorquote:Op dinsdag 19 januari 2010 12:00 schreef LordLynx het volgende:
. Excursies naar Luxor en dergelijk, gaan die nog gewoon? En zijn er nog wel wat mensen of zijn die resorts allemaal uitgestorven?
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 19:55 schreef Lemans24 het volgende:
Wordt er zo weinig gepraat over Egypte, ondanks al een 6e deel?
Zorg dat je goed geslapen hebt voor je die trein neemt.quote:Op donderdag 22 juli 2010 09:40 schreef Lemans24 het volgende:
Ik vlieg waarschijnlijk in november met Egyptair richting Azië en kan dus een gratis een stopover maken in Caïro.
Ik wil er een week of twee te blijven en iig een paar dagen Caïro doen, de trein naar Luxor nemen, wellicht naar de rode zee. Verder geen idee, dus tips over zelfstandig in Egypte rondreizen zijn welkom!
Cairo is echt een belevenis. Echt een geweldige stadquote:Op woensdag 1 september 2010 16:59 schreef Ace1 het volgende:
Mensen die naar Egypte gaan en dan alleen in Hurghada verblijvenAls je naar Egypte gaat ga je toch naar plaatsen als Cairo, Luxor, Aswan, Edna, Edfu etc.. daar valt tenminste wat te zien.
Maar hoe toeristisch is het er nu nog?quote:Op zondag 19 september 2010 21:30 schreef PimD het volgende:
Gewoon Sharm el Sheikh of Hurghada dan. Hurghada is vaak wat goedkoper, maar ook wat toeristischer en daardoor IMO niet zo leuk. Maar ja, als je een week ofzo aan zee wilt zitten is het prima te doen hoor
Egyptair heeft een lijndienst tussen Hurghada en Cario, tig keer per dag, dus dat is absoluut een optie.quote:Op dinsdag 21 september 2010 15:24 schreef Xlarge het volgende:
Aankomende zaterdag vertrek ik naar Makadi Bay onder Hurghada, het wordt mijn eerste keer
Nu wil ik ook een dag naar Cairo, maar ik heb niet zo'n zin in een lange busreis.
Weet iemand of er binnenlandse vluchten zijn, die ik in de ochtend heen, en later op de dag weer terug kan nemen ?
Ik dacht er aan om het zo op te lossen, en met een taxi oid Cairo in te gaan/Pyramides te bezoeken.
Dank je, voor je antwoord dan weet ik iig dat het mogelijk is.quote:Op woensdag 22 september 2010 16:23 schreef LordLynx het volgende:
[..]
Egyptair heeft een lijndienst tussen Hurghada en Cario, tig keer per dag, dus dat is absoluut een optie.
Je hebt vanuit Hurghada ook excursies per vliegtuig naar Cairo en Aswan, maar de prijzen hiervan zijn natuurlijk wel een stuk hoger dan met een bus....
Kan ik me voorstellen, ik heb het vorige keer wel gedaan omdat mijn vakanitedinnetje het niet zo op vliegen had, maar rond 1 uur 's nachts opgehaald worden en de nacht erna pas tegen 3en 's nachts terug is niet echt ideaal.......quote:Op donderdag 23 september 2010 08:49 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Dank je, voor je antwoord dan weet ik iig dat het mogelijk is.
Geld maakt niet zo gek veel uit, als het tenminste redelijk blijft.
Ik heb alleen geen zin om 2*6 uur in de bus te zitten.
euh nee. Ik ga om te duiken... daar valt ook iets te zien. Binnen twee weekjes weer richting het prachtige land en zee!quote:Op woensdag 1 september 2010 16:59 schreef Ace1 het volgende:
Mensen die naar Egypte gaan en dan alleen in Hurghada verblijvenAls je naar Egypte gaat ga je toch naar plaatsen als Cairo, Luxor, Aswan, Edna, Edfu etc.. daar valt tenminste wat te zien.
Ik ben zelf in Dahab geweest, een leuk 'hippie'-plaatsje waar je fantastisch kunt duiken/snorkelen. Ligt ongeveer 60 km boven Sharm El Sheikh, waar ik niet geweest ben, maar dat lijken me met Hurghada wel ontzettende toeristenplaatsen die lijken op plaatsen waar ik wel geweest ben en die je ermee zou moeten kunnen vergelijken (Playa de las Americas en Playa de l'Ingles op de Canarische eilanden bijv).Dan vond ik het sfeertje in Dahab veel leuker.quote:[b] Op woensdag 22 december 2010 13:02Er moet sowieso genoeg te doen te zijn in de stad/omgeving. Zijn er andere mooie plaatsen die ook een optie zijn?
Amman is totaal niet de moeite imho, het is geen mooie stad, geen leuk oud-gedeelte en bijzonder weinig te zien. Tijd kan je beter besteden aan Cairo. (Of Petra in Jordanië, maar dan moet je wel openstaan voor wat gereis)quote:Op maandag 17 januari 2011 19:03 schreef PLAE@ het volgende:
Goed ik heb me om laten lullen. Ik ga 11 dagen naar Sharm El Sheikh in een all-in resort. Het is voor mij weer eens iets heel anders. Maar ik blijf niet op dat resort zitten begin ik me nu te bedenken. Cairo is een uurtje vliegen en het kost geen drol. 6 uur met de bus kan ook maarja...daar lijk je me wel erg brak van te worden.Misschien is een uitstapje naar Amman ook nog een mogelijkheid.
Afhankelijk waar in Giza, maar de metro komt daar ook, als je niet te ver van een metro station zit ben je snel in het centrum. Een taxi zal ook geen bijzondere uitgave zijn terug naar je hotel, 20 a 40 LE, afhankelijk van je Arabisch & onderhandelingskunsten.quote:Op zondag 23 januari 2011 19:57 schreef WooZ het volgende:
Ik heb in april lekker paar weekjes vrij en ik zit eens te oriënteren waar ik een leuk stedentripje naartoe kan maken en Caïro lijkt me wel wat
Wat zijn ervaringen hier wat je in 5 volle dagen kunt doen (za heen, vr terug)? Ik zat zelf te bedenken om dan 3 dagen Cairo en 2 dagen incl 1 overnachting in Alexandrie t doen.
Er zijn in Cairo best wat hotels die niet in het centrum liggen, maar meer in de buurt van Gizeh. Deze hotels zijn over het algemeen iets goedkoper, maar hoe makkelijk is het centrum te bereiken vanaf daar?
Wij hebben dit vanuit Luxor naar Cairo gedaan, idee was 7:30 heen en 22:30 ofzo terug. Helaas had de ochtend vlucht 6 uur vertragingquote:Op dinsdag 21 september 2010 15:24 schreef Xlarge het volgende:
Aankomende zaterdag vertrek ik naar Makadi Bay onder Hurghada, het wordt mijn eerste keer
Nu wil ik ook een dag naar Cairo, maar ik heb niet zo'n zin in een lange busreis.
Weet iemand of er binnenlandse vluchten zijn, die ik in de ochtend heen, en later op de dag weer terug kan nemen ?
Ik dacht er aan om het zo op te lossen, en met een taxi oid Cairo in te gaan/Pyramides te bezoeken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |