Bij David ging ik naar het ziekenhuis met 4 cm.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 19:07 schreef Brighteyes het volgende:
Ik weet niet of ze nu weer thuis de vliezen zouden breken of dat ze in het ziekenhuis wachten, maar als de vk voor tussentijdse controle komt om te zien hoe ver je ontsluiting hebt dan heb je tijd zat om er nog even een matje onder te leggen...
dat vind ik zo leuk dat geluidquote:Op vrijdag 17 juli 2009 19:23 schreef lily het volgende:
Dat bewegen tijdens de bevallingen kan ik me gewoonweg niet me herinneren. Ik zou het echt niet weten eigenlijk![]()
Baby nr 3 is in ieder geval superbewegelijk nu.
Als ik met de angelsounds (bij mij heet het ding happytone) luister dan hoor ik het hartje superduidelijk, een paar seconde en woesh, weer weg. Weer ergens anders.
Ik ben voortdurend aan het schuiven met dat dopje om m te horen.
Je hoort de bewegingen ook erg goed; zwiep zwiep, woesh, pok, pok, toek.
Ja maar wij hebben hier die tussentijdse controlles niet, hier moet je telkens naar het ziekenhuis.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 19:07 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Klopt.
Ik weet niet of ze nu weer thuis de vliezen zouden breken of dat ze in het ziekenhuis wachten, maar als de vk voor tussentijdse controle komt om te zien hoe ver je ontsluiting hebt dan heb je tijd zat om er nog even een matje onder te leggen...
Jeetje, dat klinkt omslachtig allemaal. De vlos hier gaf ook aan dat je geloof ik zelfs tot 7 cm thuis blijft voor het overgaan op ziekenhuis (waar wij de bevalling plaats willen laten vinden)...quote:Op vrijdag 17 juli 2009 20:02 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Ja maar wij hebben hier die tussentijdse controlles niet, hier moet je telkens naar het ziekenhuis.
ik weet nog goed dat Marco en ik een keer of 3 op en neer gereden zijn, bij de 4de keer ofzo, mochten we blijven omdat we op 5 cm ontsluiting zaten.
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:05 schreef mefke79 het volgende:
huup (en andere dames met vochtpootjes) heb jij ook wel eens dat je tenen gewoon afgekneld worden als je in een stoel zit? Ik heb zojuist gewinkeld, heeeerlijk. Maar toen ik effe ging zitten bij de v&d vielen mijn voeten in slaap. Net als later in de auto. Ik ga ze zo maar eens uit mijn gympen bevrijden...helpt vast![]()
Oja en ik loop niet meer, ik waggel. En dan echt in oude wijven tempo. Maar, ik heb wel veel meer lucht dan eerst, das toch ook fijn! Ik zal zo trouwens eens een buikfoto maken...
Daarom vroeg ik er ook niet gelijk naarquote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:15 schreef Ca.ra het volgende:
Nee Linda, die heup plaagt me sinds dien gelukkig niet meer. T was wel heel frappant dat we het er net de avond vantevoren over hadden. Moeten we niet meer doen![]()
Ik doe ook steunsteunhijgpuf mn schoenen aanquote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:18 schreef mefke79 het volgende:
aha, herkenbaar probleem dus. Het nadeel is, ik kan gewoonweg niet op slippers lopen, dan lig ik echt na een paar meter plat op mijn neus. Teva's gaan wel, maar leveren ook al bandjes in mijn voeten op. En vandaag moest en zou ik een paar gympen aan. Met klitteband dat wel, want strikken blijft lastig als je lastig bukt. En normaal heb ik ze heel makkelijk dicht, maar nou zit de klitteband maar tot de helft.
oja en buikfoto lukt niet, camera wil niet, vind het te donker, morgen herkansing.
Linda, ik sluit me helemaal bij je opmerking aan...ik kan het niet bijhouden...
Ik kan niet te lang op 1 zij liggen, dan gaat het pijn doen, dus 2x per nacht even draaien. En vandaag was het heel erg, maar toen was ik door het gesnurk vanquote:
Ik was al wat gewend door gebruik van niplette vroeger, dat scheelde wel. Dit was net zo ietsquote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:32 schreef huuphuup het volgende:
ooooh en kolftesten had ik ook gedaanik moet nog lachen als ik eraan denk
![]()
hij deed eerst niets tot ik erachter kwam dat 1 ringetje ofzo er niet inzat waar ie moest zitten, ringetje verwisseld en weer geprobeerd en ik schrok me lam man toen dat ding mn halve tiet naar binnen zoog![]()
toen heb k em maar snel weer teruggezet en niet meer aangeraakt
Ik dacht dat die ook na de bevalling nog begeleidde. Beetje als een vriendin die af en toe eens even komt kletsen hoe het gaat en miss nog een goede tip heeft. Maar misschien heb ik het verkeerd begrepenquote:Op vrijdag 17 juli 2009 23:01 schreef tessie het volgende:
Een doula is toch juist voor tijdens de bevalling? Die doet toch geen kraamzorg?
Mwah, zolang je d'r betaalt zal ze overal wel voor in zijn denk ik.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 23:05 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Ik dacht dat die ook na de bevalling nog begeleidde. Beetje als een vriendin die af en toe eens even komt kletsen hoe het gaat en miss nog een goede tip heeft. Maar misschien heb ik het verkeerd begrepen
Dát weet ik ook wel en daar ben ik ook blij mee... Maar het is al zo'n bolquote:
Bij ons was er een co-assistent die de opdracht kreeg van de gyn om foto's te maken omdat de papa er toch geen tijd voor zou hebbenquote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:55 schreef huuphuup het volgende:
oh ik hoef ook niet echt foto's van tijdensmaar je kunt dat wel gewoon even vragen aan de verpleging hoor denk ik
![]()
ik bedoel het lijkt me voor jou zelf tijdens je bevalling sowieso prettiger als je lief gewoon je hand vasthoudt of whatever in plaats van dat ie bezig is met foto's maken
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 23:09 schreef Raissa het volgende:
[..]
Bij ons was er een co-assistent die de opdracht kreeg van de gyn om foto's te maken omdat de papa er toch geen tijd voor zou hebbenEr zitten echt walgelijke foto's tussen!
Ik bedoelde het ook bij wijze van..jij laat het bijna als een hoer klinkenquote:Op vrijdag 17 juli 2009 23:07 schreef innepin het volgende:
[..]
Mwah, zolang je d'r betaalt zal ze overal wel voor in zijn denk ik.Een vriendin, wellicht, maar wel eentje met een uurtarief.
Bij ons heeft een verpleegkundige die meeging naar de OK de foto's genomen! Maarja, ik weet niet hoe dat gaat als je niet via de nooduitgang bevalt.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:53 schreef Linda2205 het volgende:
Mja...ik wilde ook wel foto's van tijdens denk ik. Maar dat zagniet zo zitten geloof ik
Vroeg me af hoe anderen dat deden
Dank je wel, en dat vind ik inderdaad ook echt súperleukquote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:04 schreef Poppejans het volgende:
Incantrix precies 20 weken woehoeee![]()
![]()
![]()
![]()
(en ik vind het ZO leuk dat we met een aantal eind nov/begin dec een jongen gaan krijgen!!!)
Het feit dat het een angelsound heet weerhoudt mij er onder meer van zo'n ding aan te schaffen. Maar dat komt omdat ik bij engeltjes aan overleden kindjes denkquote:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het voor jongetjes wel leuk vind, maar voor meisjes toch echt iets te zoetquote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:35 schreef Incantrix het volgende:
Oh, dat is https://www.kleertjes.com/?page=home en dan kijken bij baby en dan het merk Dutch Design Bakery. Ik ben meteen helemaal fan, zó leuk en blij! Dat merk heeft trouwens ook een eigen site waar je kleding kunt bestellen ben ik al achter, alleen is het daar wel iets duurder (maar er zijn ook wat meer maten over geloof ik).. Veel plezier
Ah, okquote:Op zaterdag 18 juli 2009 09:37 schreef Guuzewuus het volgende:
Ohw Freecell, je kindje is al helemaal af joh.
Ben je gek, ik ga echt geen spijlen verven. Alleen de voor- en achterkant:
[ afbeelding ]
Sowieso hou ik echt helemaal niet van klussen, doe het alleen maar omdat ik het nou eenmaal moet van die lekkere hormonen enzo. Dus ik ga zeker niks doen wat me teveel werk kost
.
Ik ga vandaag ook bij de Hema kijken, ben helemaal Hema verslaafd!quote:Op zaterdag 18 juli 2009 11:23 schreef huuphuup het volgende:
oh voor alle mama's met jochies, jullie moeten echt een rompertje bij de Hema kopenik vond em zo schattig! Mn lief vond em niet meisjes-achtig genoeg maar misschien koop ik em lekker toch
![]()
witte achtergrond en rood langs de randen en dan een print van appeltjes en autootjes in zo'n retrostijltje in rood en zwart![]()
ik kan er zo snel geen foto van vinden op de website maar ik vond em zo poepig![]()
nee ik word niet betaald door hema
Hoest verder Aoraki?
nou neej, ik doe alleen geen nachtdiensten meer...quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:37 schreef Ca.ra het volgende:
BJ, dit waren toch de laatste late diensten voor je? Hopelijk scheelt het in de vermoeidheid als je wat meer 'normale' uren kunt gaan draaien.
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |