FOK!forum / Ouder(s) / Het dreumestopic (1-2 Jaar) deel 51
Ticootjemaandag 13 juli 2009 @ 11:23
De dreumessen:

27 juli 2007: Ethan Gabriel, zoon van jellyrose
10 augustus 2007: Chris, zoon van Deepfreeze en Flash
21 augustus 2007: Sophie Juliet, dochter van Gwennert
24 augustus 2007: Liande, dochter van Iksje
29 augustus 2007: Eli, zoon van DaviniaHR en PhysicsRules
10 september 2007: Lena, dochter van Lishe en Xtracer
10 oktober 2007: Mirte, dochter van Nijna
22 oktober 2007: Damian, zoon van TeenageDirtbag
24 oktober 2007: Lucas, zoon van sanger en Hellace
10 november 2007: Emma, dochter van Piglet
13 november 2007: Roos, dochter van gr8w8
16 november 2007: Eva, dochter van Amaranta
22 november 2007: Yana, dochter van S_oepstengel
24 november 2007: Rachel, dochter van maffemuts
29 november 2007: Jasmin, dochter van Lewis.de.boxer
13 december 2007: Floortje, dochter van DeLiedje
14 december 2007: Zoe Isa, dochter van klein_spookje en S-A-I-N-T
17 december 2007: Nathan Tristan, zoon van Faja Lobi
24 december 2007: Maarten, zoon van Ardenlyn
27 december 2007: Hannah Chiara Maria, dochter van nanalune
*** 31 december 2007: Sasha Alexander, zoon van Brighteyes en Stinkie ***
14 januari 2008: Ayden, zoon van vamperotica
15 januari 2008: Ruben Matthias Jesse, zoon van Troel en Bert
17 januarii 2008: Vera, dochter van wenneke1
17 januari 2008: Yara, dochter van Tearsong
18 januari 2008: Gwen, dochter van Randa_V en Magneet
***30 januari 2008: Noah Arthur Dent, zoon van Mirage en Oversight***
06 februari 2008: Dennis, zoon van Hestria
09 februari 2008: Colin, zoon van Icicle
09 februari 2008: Jennifer Esmee, dochter van Ticootje
25 februari 2008: 'Saartje', dochter van Maneki.Neko
25 februari 2008: Thomas, zoon van Webkim
5 maart 2008: Mika, zoon van vrouwtje-theelepel
14 maart 2008: Ruby, dochter van Donnahvh
20 maart 2008: Lilah Marie, dochter van k_i_m
*** 26 maart 2008: Nienke Maria Simone, dochter van ET en Swets ***
27 maart 2008: Maja, dochter van Macka66
30 maart 2008: Annika, dochter van Popples en Prowl
6 april 2008: Stella, dochter van Guuzewuus
***16 april 2008: Piet Stijn, zoon van Sjak en Schanulleke***
01 mei 2008: Gabi, dochter van tinny
03 mei 2008: Rebecca, dochter van flowerbox
*** 18 mei 2008: Yade April, dochter van Silmarwen en Knut***
27 mei 2008: Marlien, dochter van Grijs
29 mei 2008: Xeleste, dochter van MamsX
23 juni 2008: Junah, dochter van Libel
24 juni 2008: Dana Jamie, dochter van Bla_Bla_Bla
28 juni 2008: Nika, dochter van KD-fotografie
28 juni 2008: Lotte Jolein, dochter van Mrien
*** 01 juli 2008: Koen, zoon van LovelyLady en Cryothic ***
06 juli 2008: Amber Mae, dochter van Llewella
14 juli 2008: Jade, dochter van Lunastar
04 augustus 2008: Cynthia, dochter van Speedy
06 augustus 2008: Selene, dochter van simmu en sangdrax
06 augustus 2008: Evalynn Feline Kaidy, dochter van Mibos
07 augustus 2008: Jasja Katarina Madelieve, dochter van Madelieve


***vermeldingen zijn officiele fokbaby's
(Een fokbaby is een baby geboren uit een relatie waar man en vrouw elkaar hebben leren kennen op/door Fok.)

[ Bericht 49% gewijzigd door Lois op 06-08-2009 20:02:59 ]
#ANONIEMmaandag 13 juli 2009 @ 11:26
Met een fles ketchup bij het ontbijt
Moest er om lachen maar jakkes hoe krijg je dat weg 'sochtends
_Flash_maandag 13 juli 2009 @ 11:47
Nog maar 3 voor ons in het lijstje
Bla_Bla_Blamaandag 13 juli 2009 @ 11:49
dat is ook weer het andere uiterste ticootje
Nijnamaandag 13 juli 2009 @ 12:05
Fles ketchup bij het ontbijt... die komt hier enkel op tafel als we frietjes of gebakken aardappeltjes eten en die eten we niet voor ontbijt, hahaha. Gewoon een oerhollandse bruine boterham .

Nog 3 maandjes dan is dreumes hier ook dreumes-af... Wel heel erg leuk al die woorden die ze nazegt tegenwoordig en ook gewoon steeds verstaanbaarder.

Iemand van jullie ook "problemen" met het gaan slapen 's avonds toevallig?
Sinds het zo warm is geweest is het helemaal pet hier. Mirte komt haar bed uit, gaat spelen, ligt te zingen, stapt door de kamer, geeft eens een brul. En vaak zijn we zo 2 a 3 uur verder voor madam slaapt... Klinkt dit bekend en is het een fase? Ze slaapt nu zo'n 8 a 9 uur per nacht en dat lijkt mij wat weinig, ze is ook hangerig en pieperig overdag en soms totaal niet te genieten. Iemand tips?
Ik heb al zoveel mogelijk boekjes enzo opgeborgen in de hoop dat er minder gespeeld gaat worden als het bedtijd is. Overigens doet ze het overdag dus wel goed, haar middagdut duurt 2 a 3 uur en dan gaat ze neit zo lopen spelen als s'avonds...

[ Bericht 45% gewijzigd door Nijna op 13-07-2009 12:12:33 ]
Troelmaandag 13 juli 2009 @ 12:59
Gaan slapen niet, alleen heeft Ruben hier vannacht van 2 tot half 6 lopen spoken
De_Taartjesfeemaandag 13 juli 2009 @ 13:14
ketchup bij het ontbijt..ieuw
Bla_Bla_Blamaandag 13 juli 2009 @ 13:15
ja, hier ook slaapproblemen s'avonds. Dana is vanaf donderdag of vrijdag aan t spoken geweest...weigeren om te slapen en na een hele tijd gillen heb ik dr naar beneden gehaalt want dan weet ik gewoon dat t alleen maar erger word.
Zodra ze uit bed is is t dan ook weer goed en gaat ze lekker spelen..
Gister ging het weer wat beter, toen is ze uiteindelijk om half 9 na wat gegil toch in slaap gevallen.
Ticootjemaandag 13 juli 2009 @ 13:17
SPOILER
Nou het is serieus geen geintje hoor. Heel erg offtopic. We waren op vakantie en we zagen dat, omdat zoonlief ontplofte omdat er maar 1 fles was voor de hele week.... Hoe ze dat gingen doen???
Met gaan slapen heeft Jen echt geen moeite *afklopt. Ik leg haar op bed en dat gaat 9 van de 10 keer gewoon goed. Ik zeg altijd weltrusten schatje, tot straks. En dan zie ik haar rond een uur of 11 weer, dan wordt ze half wakker als we naar bed gaan. Dan aai ik haar altijd even over haar hoofdje en ik geef haar lekker wat water.
Deepfreezemaandag 13 juli 2009 @ 13:49
Ketchup bij het ontbijt.. Dat is altijd nog beter dan mayo
Wat dip je daar dan in? je ontbijt frietjes/je boterham met kaas?

Slapen gaat hier wel goed eigenlijk.. Al babbelt hij tegenwoordig nog wel een poosje voordat hij echt slaapt. Maar uiteindelijk valt hij wel netjes in slaap zonder gebrul. Alleen nog even een keer instoppen. Zowel overdag als 's avonds.

Na het slapen krijgen we hem niet meer uit zijn ledikantje.. Hij blijft gerust nog een half uur of langer spelen. En dan nog stribbelt hij tegen als je hem eruit tilt. Dus het is voor hem ook echt zijn eigen veilige plekje..
Hopelijk wordt zijn nieuwe bedje dat ook.
Ticootjemaandag 13 juli 2009 @ 13:55
Oh dat herken ik. Als jen wakker is mag ik haar zeker niet meteen uit bed halen, dan is ze meteen poepsago. Dus ze lijkt op haar moeder, die tut ook nog liever een kwartiertje na in bed.
Stiemiemaandag 13 juli 2009 @ 13:58
Linde moet ook altijd even wakker worden. Die kan je er als ze wakker is echt niet meteen uithalen "Nee in bed blijven! Ikke hier blijven". Na een minuutje of 5 is prima, maar eerder niet. Overigens geen problemen met uit bed komen want ze slaapt nog in een ledikantje
Deepfreezemaandag 13 juli 2009 @ 14:16
Eerst was het inderdaad 5 minuutjes wakker worden. Maar nu dus echt een half uur spelen, boek lezen, springen, knuffels instoppen etc. Gewoon klaarwakker, Als hij eenmaal uit bed is, gaat het ook wel, alleen even het oppakken. Maar hij vind het helemaal niet erg om naar bed te gaan.
Zo zat ik vrijdagnacht met hem op schoot omdat hij wakker was geworden. Na 5 minuten troosten steekt hij zo zijn bedjes uit richting bed.. zo van "stop mij er maar weer in mam, dan kan ik weer verder slapen".. En hij sliep ook verder..

Is verder niet erg, integendeel, vind het gewoon maf dat hij iets zo leuk vind, waar je zoveel mensen hoort modderen..
Stiemiemaandag 13 juli 2009 @ 14:36
Linde is 's middags of 's avonds ook wel eens aan het spelen en dan zegt ze ineens : "Mama Linne moe. Kapen?" Dat is dan vaak veel vroeger dan normaal, maar als ze er zelf om vraagt gaat ze altijd lekker naar haar bedje. Meestal is het dan wel een voorteken dat ze ziek wordt ofzo.
Nijnamaandag 13 juli 2009 @ 14:58
Mirte slaapt niet meer in het ledikant en eigenlijk ging dat heel erg goed. Ze sliep als een roos, bleef lekker liggen, maar toen het zo warm was sliep ze een heel stuk slechter. En vorige week ontdekte ze dat ze veel meer vrijheid heeft natuurlijk nu... Ze kan eruit...
En dat doet ze dus ook (maar net zat ze dus in bed te brullen omdat haar boek eruit gevallen was... ) regelmatig.
Ach en misschien zijn het nog verhuis-naweeën of het gevoel dat er iets staat te gebeuren, want ze krijgt volgens mij best wel mee dat er wat aan zit te komen (baby), ze heeft het ook alsmaar over beebie en wil steeds op het kamertje kijken... Maar het zou zo lekker zijn als ze 's nachts echt aan haar rust toekomt, dat idee heb ik nu niet zo...
Terwijl ze wel moe is als ze naar bed gaat en het naar bed brengen is ook geen strijd ofzo...
Het zal wel een fase zijn...
Deepfreezemaandag 13 juli 2009 @ 15:13
Nijna, het is voor jou vast ook wel lekker om nachtjes door te slapen.. Anders zit je daar met zijn 2-en moe te zijn.. 't zal wel een fase zijn, die misschien samenhangt met alle verandering. Even alles een plaatsje geven enzo. 't gaat wel weer eens over
hestriamaandag 13 juli 2009 @ 16:08
Dennis en ook Michelle, moeten eigenlijk gelijk uit bed als ze wakker zijn, om dan heerlijk tegen me aan te kruipen en wakker te worden. En laat ik dat nou helemaal niet erg vinden
DaviniaHRmaandag 13 juli 2009 @ 17:09
ik heb het ketchupverhaal ff gemist geloof ik...

we hebben hier een nieuwe mijlpaal! eli heeft voor het eerst in het wild gekeuteld!
bij mijn vader in de badkamer!
hij stond er helemaa beduusd bij te kijken wat daar nou toch lag!
al voelde hij wel dat er iets aankwam, want hij zat al een paar minuten te grabbelen en te graaien, zullen we maar zeggen
toen hij daarna de badkamer onderpieste, wist hij wel te vertellen dat hij aan het "bappen" was, en wees ook braaf op het juiste lichaamsdeel. we komen er wel

eli gaat trouwens prima slapen. als hij in zijn ogen wrijft of "bapen" gaat roepen, dan gaan we naar boven. de ene avond is het om 20 uur, de volgende om 21:15u. Maakt niet uit. En het gaat ook prima zo
gister heeft hij zowaar zonder slaapzak geslapen! zou het wonder gaan geschieden?
Nijnamaandag 13 juli 2009 @ 17:29
Woei Eli
Bla_Bla_Blamaandag 13 juli 2009 @ 18:03
Heel goed Eli

Dana heeft de 5e of 6e? ziekte volgens mij. Vorige week woensdag en donderdag koorts en nu helemaal onder de rode vlekjes/bultjes.
Ze lijkt er geen last van te hebben verder.
Morgen maar even de huisarts bellen zodat die even kan kijken of het dit echt is.
Er hing al een tijdje een briefje op het KDV dat er een kindje in haar groep was die het had. Naja als ik t goed begrepen heb is de besmettelijke fase al over als de vlekjes zichtbaar zijn he?
#ANONIEMmaandag 13 juli 2009 @ 21:00
Sander had 2 weken terug nog de 5e ziekte maar dat heeft zich niet overgedragen op Koen (schijnt ook voor te komen bij kinderen ouder dan 2?) die vlekjes kunnen wel eens jeuken
6e ziekte hebben ze eerst koorts en daarna vlekjes maar voor zover ik weet hebben ze daar niet veel last van.

Mijn klimgeit die kan dus op de stoel en de bank klimmen, en ik heb hem even zijn gang laten gaan bij de trap binnen 10 minuten was hij boven Dus dat worden de traphekjes neerzetten...
En is het zelluf willen eten ook een "fase"?
Ik vind het heel aandoenlijk dat meneer zelf wil eten alleen zijn motoriek is dusdanig nog niet helemaal je-van-het, dus ALLES zit onder. Het is natuurlijk ook heel leuk om lekker met je lepel en/of vork te zwieren....
BEmaandag 13 juli 2009 @ 21:24
quote:
Op maandag 13 juli 2009 18:03 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Heel goed Eli

Dana heeft de 5e of 6e? ziekte volgens mij. Vorige week woensdag en donderdag koorts en nu helemaal onder de rode vlekjes/bultjes.
Ze lijkt er geen last van te hebben verder.
Morgen maar even de huisarts bellen zodat die even kan kijken of het dit echt is.
Er hing al een tijdje een briefje op het KDV dat er een kindje in haar groep was die het had. Naja als ik t goed begrepen heb is de besmettelijke fase al over als de vlekjes zichtbaar zijn he?
Gekke vraag mss, echt geen aanval, maar waarom wil je naar je huisarts als ze er toch geen last van heeft?

Ik zou het lekker laten gaan en pas als ze wel overduidelijk echt ziek is of vreselijk jeuk krijgt oid de ha pas bellen heel eerlijk gezegd...
Bla_Bla_Blamaandag 13 juli 2009 @ 21:42
voor mijn eigen gevoel hoeft het ook niet zo BE, maar mijn vriend wou graag dat ik in elk geval even de huisarts belde. En ik las op internet ook dat ze wel adviseren even langs de huisarts te gaan.

Dus, ik kan kiezen...de huisarts bellen die dan waarschijnlijk zegt dat het niet nodig is om langs te komen en dat de vlekjes binnen een paar dagen wegtrekken...of mijn vriend de komende dagen steeds gerust moeten stellen.
(dit is trouwens ook geen commentaar op mijn vriend hoor, hij is gewoon een bezorgde papa )
BEmaandag 13 juli 2009 @ 21:44
Ah ok. Ik snap.
Ik dacht nl. omdat je zelf al heel makkelijk de conclusie had getrokken dat het me vrij overbodig leek. Maar als je vriend het wel wil... dan maar beter wel doen.
Bla_Bla_Blamaandag 13 juli 2009 @ 21:45
quote:
Op maandag 13 juli 2009 21:00 schreef LovelyLady het volgende:
6e ziekte hebben ze eerst koorts en daarna vlekjes maar voor zover ik weet hebben ze daar niet veel last van.

Mijn klimgeit die kan dus op de stoel en de bank klimmen, en ik heb hem even zijn gang laten gaan bij de trap binnen 10 minuten was hij boven Dus dat worden de traphekjes neerzetten...
En is het zelluf willen eten ook een "fase"?
Ik vind het heel aandoenlijk dat meneer zelf wil eten alleen zijn motoriek is dusdanig nog niet helemaal je-van-het, dus ALLES zit onder. Het is natuurlijk ook heel leuk om lekker met je lepel en/of vork te zwieren....
Dat is hier ook de volgorde...en ze lijkt er geen last van te hebben.

Alles zelf eten is hier ook al een hele tijd....als ze klaar is kunnen we dweilen en zij mag direct in bad
Bla_Bla_Blamaandag 13 juli 2009 @ 21:46
quote:
Op maandag 13 juli 2009 21:44 schreef Brighteyes het volgende:
Ah ok. Ik snap.
Ik dacht nl. omdat je zelf al heel makkelijk de conclusie had getrokken dat het me vrij overbodig leek. Maar als je vriend het wel wil... dan maar beter wel doen.
ja ach, zo gaat t wel vaker hier...en het went
Nijnadinsdag 14 juli 2009 @ 07:39
Bla, je kan even bellen met HA en overleggen.

Zelf eten begint hier echt steeds beter te gaan met bestek. Tot voor kort ging het meeste met haar handen, maar nu blijft er zelfs eten op lepel/vork liggen... Ze draaide het ding vaak om voor ze bij haar mond was.
Bla_Bla_Bladinsdag 14 juli 2009 @ 08:33
Ik geloof dat t al weg is
Ze zat gister echt helemaal onder de vklekjes en nu is er niks meer te zien..
Naja dan hoef ik dus ook niet te bellen
Nijnadinsdag 14 juli 2009 @ 08:53
Hihi, dat doet ze snel!
BEdinsdag 14 juli 2009 @ 08:57

Bij ons was het toen ook echt maar 1 dagje heel erg en daarna trok het weer weg volgens mij.
Scheelt weer!
Troeldinsdag 14 juli 2009 @ 09:06
Hoe vaker ze zelf eten, hoe beter het ook gaat. Ruben drinkt de laatste tijd vrijwel probleemloos uit een gewone beker. Alleen een volle beker en dan lopen gaat nog wat klotserig
Hij begint nu ook de lol van het bestek in te zien en probeert daadwerkelijk dingen aan zijn vork te prikken en dan meteen in zijn mond te stoppen in plaats van dan met zijn handen van zijn vork te halen en met zijn handen in zijn mond te stoppen. Nu nog papa leren om met meer bestek te eten dan alleen een vork
Nijnadinsdag 14 juli 2009 @ 10:11
Haha Troel, je hebt er je handen vol aan . Volle beker gaat hier ook nog niet zo goed, maar als ik hem half vul dan gaat het prima.
Lishewoensdag 15 juli 2009 @ 12:19
Ik zat net met mijn oren te klapperen. Lena praat ineens zinnetjes! "Luuke nu broodje eten!" En "Dat weet ik niet!" (Dat laatste klinkt meer als Daweekiknie maar toch!)

Troel, wat knap, ier gaan de bekers regelmatig over de tafel nog. En met drinken word niet gelopen, dat klotst de hele kamer door!
Deepfreezewoensdag 15 juli 2009 @ 12:23
Goed Lena!!
Dat is meer dan dat er hier uitkomt
Bla_Bla_Blawoensdag 15 juli 2009 @ 12:29
Volle bekers...ja dat durf ik hier ook niet

Lena wat goed!!
_Flash_woensdag 15 juli 2009 @ 13:19
Ik heb een lief kind

Gisteren drie schaaltjes toetje in geschonken, twee grote en één kleine. Zet ze alledrie voor Chris neer. Hij pakt een groot schaaltje. Ik zeg: voor wie is dat schaaltje? Hij duwt het naar mij toe en zegt: pappa!

Zo ontzettend lief, slim en onbaatzuchtig! (Vaak genoeg pakt hij het grootste toetje / koekje ander lekkers.)
DaviniaHRdonderdag 16 juli 2009 @ 12:13
DF, Eli praat ook nog niet echt, hoor!
zoooo,gaa-pepepepe-bijijijij = zo varen de scheepjes voorbij

das de langste zin die ik heb gehoord

mn beebie is ziek kiezen
Bla_Bla_Bladonderdag 16 juli 2009 @ 12:19
quote:
Op donderdag 16 juli 2009 12:13 schreef DaviniaHR het volgende:
zoooo,gaa-pepepepe-bijijijij = zo varen de scheepjes voorbij

beterschap!
Nijnadonderdag 16 juli 2009 @ 13:00
eli sterkte met je kiezen jongen.
MamsXdonderdag 16 juli 2009 @ 13:20
Hier praat ze best wel wat, gister zag ze de poes en riep poesje poesje poesje daar
En ze zingt ook klap eens in je handjes, tot aan boze bolletje allebei in haar brabbeltaatlje.
Deepfreezedonderdag 16 juli 2009 @ 13:25
Eli, naar dat je ziek bent van je kiesjes!
Hier lijkt er ook wat aan komen. Chris kwijlt, kauwt op vanalles, vieze broeken. Maar dat gaat al een hele poos zo op en af.. Af en toe flink hangerig, maar ook genoeg vrolijk gelukkig..

En vanochtend werd het duidelijk dat meneer toe is aan een peuterbed.. Hij was al mama aan het roepen. maar niet anders dan normaal. Dus ik even rustig wakker worden. Manlief loopt zijn kamer binnen. Zit meneer klem met zijn knie tussen de spijlen!! De arme ziel, ook geen idee of hij daar nou 5 min of 3 seconden heeft gestaan. Hij brulde ook helemaal niet.
Laatst ook al met een doosje champignons, duimpjes passen precies in de gaatjes van het deksel, maar niet eruit. Toen gaf hij ook al geen kick.. Maf kind
mriendonderdag 16 juli 2009 @ 22:17
quote:
Op maandag 13 juli 2009 21:00 schreef LovelyLady het volgende:
Mijn klimgeit die kan dus op de stoel en de bank klimmen, en ik heb hem even zijn gang laten gaan bij de trap binnen 10 minuten was hij boven Dus dat worden de traphekjes neerzetten...
En is het zelluf willen eten ook een "fase"?
Ik vind het heel aandoenlijk dat meneer zelf wil eten alleen zijn motoriek is dusdanig nog niet helemaal je-van-het, dus ALLES zit onder. Het is natuurlijk ook heel leuk om lekker met je lepel en/of vork te zwieren....

Koen ook al zo'n klimmer! 10 minuten, dan is Lotte nog sneller
Wij moeten dus ook nog een traphekje plaatsen voor de trap naar zolder, ligt al wel klaar..maar moet er nog aangezet worden. Tot die tijd..deur op slaapkamer dicht

Hoe gaat het met het los lopen van Koen? Wat maf trouwens dat hij niet meer van z'n rug naar buik kon rollen! (wel heel veel gelezen laatste dagen, maar echt geen puf om te reageren)

Zelf eten proberen we af en toe wel, het gaat al wat beter als je een lepel met wat spaghetti aan geeft, maar ook grote kans dat het ergens anders beland. Uit een bordje scheppen is nog geen succes Wel voor de vloer ...

De kattenbrokjes heeft ze trouwens ook al gegeten, bah..zij vond ze overigens wel erg lekker...
Per ongeluk het hekje in de gang niet dicht gedaan, was ze lekker bij de bakjes van de katten gaan zitten en eten...wij dachten dat ze bij de ander was..niet dus

Lotte vind dansen ontzettend leuk, krijg het elke keer ook te horen van de creche! Ze gaat dan echt helemaal dansen en huppen enzo, heel leuk!
En ze zit nu op 13 passen los
#ANONIEMdonderdag 16 juli 2009 @ 22:25
Lotte alweer 13 pasjes los wat goed grote meid (en ook vlotjes)
Kattebrokjes?

De 10 minuten zijn trouwens ingeruild voor binnen 5 minuten nu. Het gaat zo hard
Dansen kan Koen ook, heb nog een filmpje ervan (moet nog eens uploaden),
Hij staat vaak en veel. Maar echt stapjes... alleen als hij er zin in heeft. Vanmiddag heeft hij echt een paar stappen weer achter elkaar gedaan. Daarna is het weer een paar dagen niet.
En het lijkt net alsof Koen zegt: die daaa en gaat dan heel druk wijzen naar wat hij bedoelt. Grappig
Sinds vandaag maakt hij ook weer rare geluidjes... beetje meisjesachtig en heel hoog. Maf kind
Eten is echt drama... het moet vooral vast voedsel zijn zoals fruit en brood. Fijngeprakte avondprakjes is leuk om mee te spelen, niet om op te eten.
Ik laat hem maar een beetje klooien, hij krijgt vanzelf wel wat binnen. Zo af en toe is hij afgeleid en gaat die mond open en schuif ik er een happie in.

Eli hoe gaat het met je ? Arm ding, kiesjes krijgen

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 16-07-2009 22:28:58 ]
mrienvrijdag 17 juli 2009 @ 00:21
Het eten gaat hier ook af en aan, ene keer beter dan de andere keer. Ach..de rest haalt ze wel bij mij in (bv)...
Vorige week was het eten in ieder geval ook echt drama, nu gaat het al weer wat beter.

Heb trouwens het idee dat er weer een tand of misschien een kies aankomt, bij het voeden merk ik dat het wat pijnlijker is aan 1 kant, de vorige keren dat ik dat had kreeg ze nieuwe tandjes, dus wie weet

Lotte staat ook heel veel, doet een paar pasjes, kruipt weer wat, gaat weer zitten/liggen/staan en vermaakt zich zo de hele tijd.
We hebben sinds het weekend zo'n zitkussen, leuk joh! Ze heeft er echt de grootste lol mee, er op laten vallen, er op zitten, er op gaan zitten, spelen met ons. Echt een goede aankoop!
#ANONIEMvrijdag 17 juli 2009 @ 03:09
Zitkussns zijn ideaal! Ze kunnen zich inderdaad daar goed op vermaken
Bla_Bla_Blavrijdag 17 juli 2009 @ 08:05
Kattebrokjes Lotte dat is toch niet lekker hihi

En 13 stappen lopen al! Knap hoor.
Hier nog steeds geen lopertje...ze probeerd wel steeds zelf rechtop te gaan staan..midden in de kamer zonder iets om zich aan vast te houden, dus dat lukt niet echt

Die daa leuk he dat gebabbel LL
Stiemievrijdag 17 juli 2009 @ 18:13
Hahaha Lotte aan de brokjes. Was het lekker?

Pfff heftig dagje vandaag. Linde is al vanaf maandag ziek. Steeds hoge koorts, ontstoken ogen en verkouden. Woensdagavond werd ze ineens heel duf. Dus huisartsenpost geweest. Die dachten aan een zware griep maar als het vrijdag nog zo was, contact met de huisarts opnemen. Vanmorgen dus gedaan. Om half 11 afspraak en we moesten door naar het ziekenhuis voor longfoto's in verband met mogelijke longontsteking en urine inleveren. Met die longfoto's zijn ze ruim een uur bezig geweest (ik mocht er niet bij zijn want zwanger dus mijn moeder ging mee. Zat ik in de wachtkamer en hoorde ik steeds: nee niet doen! ) en daarna heeft Linde thuis een uur met haar blote billen in een leeg babybadje gezeten zodat we urine op konden vangen. Snel weggebracht en na laten kijken.

Nu denken ze dat ze waarschijnlijk een blaasontsteking heeft en op de foto's was een heftige luchtweginfectie te zien. Mijn ukkie heeft dus weer antibiotica gekregen. Nu maar hopen dat ze snel opknapt.
Bla_Bla_Blavrijdag 17 juli 2009 @ 18:18
Arme Linde
Lijkt me ook erg als je op de gang moet wachten en je hoort je kindje dan.
Ik hoop dat ze snel beter is!
Nijnavrijdag 17 juli 2009 @ 21:07
Ach Linde toch, knap maar gauw op meisje .
En een voor mama ook, beterschap daar!
mrienvrijdag 17 juli 2009 @ 21:12
Ze vond de brokjes grappig genoeg erg lekker

Beterschap voor Linde! Wat zielig hoor zeg Hopelijk knapt ze snel op van de antibiotica.
Ticootjevrijdag 17 juli 2009 @ 21:13
toen jen urine moest afgeven hadden ze een zakje opgeplakt. Dat was echt handig.
Maar wat een dag inderdaad! Veel beterschap.
Nijnavrijdag 17 juli 2009 @ 21:34
mrien, ze krijgen er vast niks van. Ik at vroeger hondenbrokken (ze leken op pepernoten) en het is best goed gekomen...
Mirte slaapt... heel voorzichtig (wet van fok enzo... straks heb ik spijt van mn jompelmeid...)
Stiemievrijdag 17 juli 2009 @ 21:38
Bedankt voor de beterschapswensen! Linde heeft nu 1 dosis antibiotica gehad en het lijkt gewoon al te werken Ze begint weer praatjes te krijgen en ze heeft gewoon ook weer wat gegeten

Ticootje die plakzakjes hebben we hier ook al eens gebruikt, maar Linde is ook allergisch voor gewone pleisters en toen heeft ze daar nog veel irritatie door gekregen. Daarom wilden we nu liever niet de zakjes gebruiken. Ik had ze voor de zekerheid wel meegenomen bij de apotheek. Op het potje wilde ze ook niet, dus dan maar in het badje.

Net nog even snel met mijn vriend en mijn moeder alle boodschappen voor Linde's verjaardag gehaald (vieren we zondag) en nu ga ik ECHT zitten en met mijn benen omhoog.
Troelzaterdag 18 juli 2009 @ 16:04
quote:
Op woensdag 15 juli 2009 12:19 schreef Lishe het volgende:
Ik zat net met mijn oren te klapperen. Lena praat ineens zinnetjes! "Luuke nu broodje eten!" En "Dat weet ik niet!" (Dat laatste klinkt meer als Daweekiknie maar toch!)

Troel, wat knap, ier gaan de bekers regelmatig over de tafel nog. En met drinken word niet gelopen, dat klotst de hele kamer door!
Ik moet zeggen dat heel veel ook komt omdat we hem op de camping dit soort dingen laten doen. Thuis op het parket is het minder geslaagd natuurlijk
Stiemiezaterdag 18 juli 2009 @ 17:36
Hmm ik twijfel een beetje of ik de huisartsenpost zal bellen. Linde heeft ondanks dat ze nu al 3x antibiotica heeft gehad nog steeds 39,1 koorts. Hoe lang zou het moeten duren voordat dat een beetje zakt? Ze is nu echt zo zileig met haar dichtgeplakte ontstoken oogjes en ik moet zeggen dat ik merk dat we allebei ook wel genoeg beginnen te krijgen van het binnenhangen na 5 dagen
p_igletzaterdag 18 juli 2009 @ 17:42
je kunt altijd bellen!

overigens is er geen enkele reden om met koorts binnen te blijven
Tenzij linde zelf het vervelend vind om naar buiten te gaan.
Stiemiezaterdag 18 juli 2009 @ 17:48
Nou ze heeft niet alleen koorts hoor. Ik merk gewoon dat ze verder ook nog niet echt lekker is en dan vind ik het zo zielig om met haar naar buiten te gaan (ook gezien het weer ) Maar ik dacht dat de ab vooral tegen de ontsteking die ze heeft moest werken en ik heb geen idee hoe lang het dus kan duren voordat dat ook echt zo is.

Ik durf eigenlijk nooit zo goed te bellen want we hebben nog niet 1x gewoon alleen kunnen bellen zonder dat we 'voor de zekerheid' ook meteen langs moesten komen. Ook al bleek dat soms achteraf niet heel erg nodig...
#ANONIEMzaterdag 18 juli 2009 @ 18:54
Jeetje Stiemie wat een drama met Linde, arm meiske En je mag AB toch in combi met paracetamol geven? Als ik zou twijfelen zou ik juist wel bellen. Het gaat tenslotte om de gezondheid van je meisje.
Is Linde wel een beetje goed de nacht doorgekomen?
Sterkte
Nijnazaterdag 18 juli 2009 @ 18:58
Stiemie, je zou even kunnen bellen. Volgens zou de AB vrij snel aan moeten slaan... maar hoe snel snel is... Als jij je zorgen maakt zou ik gewoon even bellen.
En anders uitspreken dat je niet gelijk de behoefte voelt om langs te komen, maar dat je graag een idee zou willen hebben van hoe lang het normaalgesproken zou duren voor je verbetering kan verwachten....
MamsXzaterdag 18 juli 2009 @ 19:15
Beterschap voor Linde

Ik verbaas me zo over X Ze noemt een plek daar, iets wat ze wil hebben wijst ze aan en zegt die (of de correcte naam). En ze weet zoveel. Niet dat het erg is, maar ze is zo vlot met woordjes enzo. Ik begrijp er niks van
Deepfreezezaterdag 18 juli 2009 @ 20:39
Stiemie, hier werd gezegd dat de ab na 36 uur zou moeten werken. Maar weet zo niet welk type dat was.
Stiemiezaterdag 18 juli 2009 @ 20:55
Ah Deepfreeze als ze bij jouw 36 uur zeiden wacht ik gewoon nog maar af tot morgenochtend. Ben vanavond alleen met ons meisje (mijn vriend heeft een optreden met zijn band) dus vandaar dat ik me ook wat extra zorgen maakte Gelukkig gaat het sinds haar slaapje weer wat beter. Ze heeft redelijk gegeten en ze blijft gelukkig goed drinken. Nu is ze Bumba aan het kijken en ondertussen speelt ze met Duplo

Mijn ouders hebben gelukkig wel aangeboden om direct hierheen te komen als ik ze bel, dus dat is wel een heel fijn idee.

Slapen ging de afgelopen nachten trouwens redelijk goed. Ik ben benieuwd hoe dat straks gaat. Al zal dat straks wel even duren want ze heeft van 3 tot half 7 geslapen Zal dus nog wel even duren voordat ze erin kan...

MamsX leuk he als ze ineens zo gaan kletsen. Je kunt Linde nu ook echt dingen uitleggen. Dus waarom we iets wel/niet gaan doen of wat er aan de hand is.

Net hebben we samen snoepspekjes op stokjes geregen voor de kindjes die morgen op haar verjaardag komen Als je vraagt hoe oud ze wordt, zegt ze "TLEE!" en dan steekt ze haar beide handen in de lucht. En ze weet heel goed wat we morgen gaan doen: "taat etuh en cadeaujuh uihpakkuh" Mijn kleine slimpie
Nijnazaterdag 18 juli 2009 @ 22:48
Linde, hopelijk voel je je morgen helemaal lekker om je verjaardag te vieren. Slimpie.
#ANONIEMzaterdag 18 juli 2009 @ 22:49
Misschien nog een goede nachtrust voor Linde en kan ze morgen lekker haar TLEEDE verjaardag vieren
MamsXzaterdag 18 juli 2009 @ 23:32
Veel plezier morgen En alvast gefeliciteerd (want ik ben nogal vergeetachtig )
De_Taartjesfeezondag 19 juli 2009 @ 00:28
Veel plezier morgen Stiemie!

Mijn dame oefent heel af en toe met los lopen maar ze heeft geen haast en wil absoluut niet geholpen worden
Midden in de kamer staat ze op, zet een paar stappen en gaat dan kruipend verder. Als ik haar neerzet en mijn handen naar haar uitsteekt gaat ze me meppen en kruipt er krijsend vandoor. Hoe bedoel je, eigenzinnig?
Grijszondag 19 juli 2009 @ 00:30
Grappig, MamsX!
Marlien kletst nog nauwelijks. Ze zegt bijna geen woordjes, maar kan al wel goed duidelijk maken wat ze wil. Als ze iets wil hebben, wijst ze het aan en geeft instemmende of afkeurende geluiden als het goede, danwel verkeerde pakt. En af en toe vertelt ze een heel (onverstaanbaar) verhaal aan een pop of een knuffel.
Ze wacht met praten totdat ze alles kan vertellen wat ze wil, denk ik .
Loslopen wil ze ook nog niet. Ze loopt aan 1 hand al vrij snel (ze rent liever dan dat ze loopt), maar zodra je haar loslaat, blijft ze staan. Ze staat al erg stevig en houdt dat lang vol, maar verzet daarbij geen stap. Als ze ergens anders naartoe wil, laat ze zich heel voorzichtig zakken en kruipt naar waar ze wezen wil.
Maar ze wil wel graag knuffelen, spelen met haar broer en zus en eten.
Nijnazondag 19 juli 2009 @ 04:41
hihi taartjesfee, ze weet wat ze wil!

Grijs, dat kletsen hier liet ook op zich wachten. Ze vonden haar met anderhalf een luie prater op t cb. En inmiddels staat dat mondje nog nauwelijks stil. En vaak is er best wat van te maken wat ze zegt...
Troelzondag 19 juli 2009 @ 06:19
Ruben heeft een vakantieliefde

Of nou ja, ze zitten wel heel erg naar elkaar te lonken op de camping en ze spelen echt ontzettend leuk samen. 't Meisje is net 2 en ze staan op het vakje naast ons
Ticootjezondag 19 juli 2009 @ 08:12
wie is de liefste? Jen: mama.
<3
Nijnazondag 19 juli 2009 @ 09:51
Troel, wat leuk .

Ahw Jen
mrienzondag 19 juli 2009 @ 14:26
Hoe gaat het nu met Linde?

Lief troel!

Wat grappig dat ze zich al zo goed duidelijk kan maken mamsx

Marlien en Saartje, lopen komt vanzelf..kruipen is soms veel sneller

Lotte is ziek (:
Sneu hoor! Koorts, hangerig, hoesten en niets willen..nu slaapt ze gelukkig met zetpil. Vannacht en gisteravond was ze zo warm...
Nijnazondag 19 juli 2009 @ 15:44
beterschap voor lotte
#ANONIEMzondag 19 juli 2009 @ 21:25
Ruben nu al aan de vakantieliefde... charmeurtje

Lotte ziek arm meiske.
Stiemie hoe is het met Linde nu? Slaat de AB al aan?

Koen toetjuh zelluf doen, die ogen *smelt*



De rest staat hier

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 19-07-2009 21:28:03 ]
Ticootjezondag 19 juli 2009 @ 21:41
heerlijk koppie!!
BEzondag 19 juli 2009 @ 22:14
Stiemie, hoe is het vandaag gegaan met Linde? Is de AB al aangeslagen? Jullie gingen toch haar verjaardag vieren?

Beterschap voor Lotte ook.

LL, lieve foto!
mrienzondag 19 juli 2009 @ 22:25
Koen
Die doet het nog best netjes moet ik zeggen Lotte deed het onlangs ook maar echt alles zat onder..en dat was nog maar 1/4 van het danoontje
Nijnamaandag 20 juli 2009 @ 06:49
lekker he koen
Bla_Bla_Blamaandag 20 juli 2009 @ 08:09
Dat is nog erg netjes Koen

Beterschap Lotte
En hoe is het met Linde vandaag? Hoe was het feestje gister?
Deepfreezemaandag 20 juli 2009 @ 09:01
Stiemie, gefeliciteerd met je Peutertje!!
Hoe gaat het nu met haar??

En wat een lieve Koen!!

Grijs, hier ook geen vroege babbelaar. Met 1,5 jaar zei hij precies genoeg (3-5 woorden) om goedgekeurd te worden. Sinds een maand groeit zijn woordenschat opeens met de dag. Zo hebben we vandaag al "jas" toegevoegd. En in het weekend sap, opa en oma. En baby verscheen vrijdag. Opeens sprint dat vooruit. En hij babbelt ook veel meer, maar grotendeels nog onbegrijpbaar.
Ik heb wel eens gehoord dat later lopers ook laat praten. Hier gaat dat in ieder geval wel op.

[ Bericht 0% gewijzigd door Deepfreeze op 20-07-2009 09:32:52 ]
Nijnamaandag 20 juli 2009 @ 09:27
DF, hier zeiden ze op het CB met de laatste afspraak (1,5 jaar?) dat ze een luie prater was...
Het is jammer dat we nu hier naar het CB gaan, ik had best willen zien wat ze nu van onze "luie prater" zouden zeggen.
Ze probeert echt bijna alles na te zeggen. En bij lange woorden klinkt het dan nog niet hetzelfde, maar de lettergrepen doet ze wel .
En gisteren kregen we visite met baby, het eerste wat ze zei toen ze de MC in het oog kreeg: BABY .
Het lijkt wel of ze elke dag weer nieuwe woorden erbij verzameld, erg leuk.
MamsXmaandag 20 juli 2009 @ 09:31
Stiemie hoe was het feestje en hieperdepiep hoera!!!!!! ze is jarig!!


Ik ben benieuwd wat jullie vinden dat ik moet doen.
X kan wel uit een fles drinken zelf, dus vasthouden enzo maar ze doet dit niet vaak gister was de eerste keer dat ze zelf de hele fles leeg dronk en toen lag ze op de commode. (dat is ook wat makkelijker natuurlijk )
Het is pure luiheid. Als ik haar niet help dan worden het driftbuien etc omdat ze liever 3 keer 300 cc drinkt dan af en toe wat heeft ze als ze dorst heeft ineens enorme dorst. Ik wil dus niet te lang wachten met helpen, vocht is belangrijk natuurlijk.
Hoelang zouden jullie max zeggen van laat het haar zelf uitzoeken?
(want ik ben denk ik wel erg behulpzaam en help haar met alle liefde zelf en ik blijf nog een paar maandjes thuis dus zoveel haast heeft het ook niet)
Deepfreezemaandag 20 juli 2009 @ 09:39
Nijna, hier was dat ook met 1,5 jaar.. Maar ons CB maakt zich niet zo snel druk.. Als je boven de minimum (of maximum qua gewicht) zit, en het kind zit verder goed in zijn vel. Dan doen ze dus gewoon niet moeilijk..

MamsX. Wil ze ook geen tuitbeker?
Het zijn ook gewoon gezellige momentjes. Zo lekker op schoot bij mama.
De situatie zelf ken ik niet, maar we hebben we gedoe gehad bij de overgang van fles naar (tuit) beker. Chris wilde gewoon niks drinken uit iets anders dan de fles. En met 1,5 moest hij van het KDV echt over naar de tuit. En flessen zijn ook niet zo goed voor het gebit (zuigcaries).. Dus gewoon op een dag geen fles meer gegeven. Alleen de tuit, of een gewone beker. Na 2 dagen was het goed, nooit meer naar de fles gekeken. Op die 2 dagen dronk hij wel minimaal 400cc aan melk/water/thee/sap. Dat vond ik ook wel het minimum..
Bla_Bla_Blamaandag 20 juli 2009 @ 10:21
Geen ervaring mee eigenlijk. Dana drinkt het liefst uit een beker of "glas", maar ook de tuitbeker of pakje gaat prima.
Als je haar toch helpt met de fles, probeer haar anders eens te helpen met een gewone of oefen beker
MamsXmaandag 20 juli 2009 @ 10:23
Een tuitbeker geeft veel problemen doordat ze een bv kindje is. ze gebruikt haar tong om te drinken als ik erbij ben.
Bij mijn ouders kan ze wel prima zuigen maar in mijn aanwezigheid gebruikt ze alleen de bv methode.
(heel erg lief natuurlijk stiekem )
Dus een tuitbeker met lek kan ze niet. dat systeem lukt niet
Zonder lek kan ze wel maar ook snel frustraties en door haar tong gebruikt klotst het dan ook over haar heen. en dan drinkt ze altijd maar heel weinig.
Terwijl in de fles ze zo 300 cc wegdrinkt, een gewone beker doen we ook en dan duwt ze de beker ook met haar tong scheef en als ze echt dorst heeft gaat het haar allemaal gewoon niet snel genoeg.

Ik vind het zelf geen ramp om haar te helpen en nog even een flesje te doen.
En ja de gaatjes is het enige. maar ze drinkt maar max 4 keer per dag een hele boel.
Ze is niet steeds een slokjes nemer dus het is wel erg beperkt
Stiemiemaandag 20 juli 2009 @ 10:58
MamsX misschien stimuleren door in de tuitbeker iets lekkers te doen en in de flessen alleen water? Dat werkte hier erg goed!

Wat leuk zeg al die kindjes die steeds beter gaan praten. Ik vind het zo gezellig nu mijn meisje kan praten

Met Linde gaat het inmiddels wat beter. De koorts is gezakt, maar haar ogen zijn nog steeds heel erg ontstoken Vanmorgen werd ze wakker en riep ze "Mama ogen open maken!" Zaten haar hele ogen dichtgeplakt... Wel voor de zekerheid de huisarts gebeld en we moeten de antibiotica nog een dagje de kans geven en anders morgen weer bellen.

Gisteren hebben we Linde's verjaardag gevierd bij de kinderboerderij. Ze is echt enorm verwend. En vanaf vandaag is ze gewoon al een echt peutertje!

Het lijkt wel alsof het tweede jaar nog sneller voorbij gegaan is dan het eerste jaar en dat ze dat tweede jaar ook nog eens veel meer leren. Ze kan gewoon lopen, rennen, met Lego wat moois bouwen, tekenen, plakken en ze kletst de oren van je hoofd. Vanmorgen wilde ze chocolademelk in plaats van thee en ze kwam gewoon vragen "Mama mag ik kokola trinken niette thee?" Ben zo trots op mijn kleine ukkie

Kaartje lezen


Cadeautje uitpakken


Taart eten


Dag allemaal tot bij de peuters
Nijnamaandag 20 juli 2009 @ 11:03
Mams, zeker als ze niet alsmaar kleine slokjes neemt zou ik voor die gaatjes niet zo bang zijn...
En haar gewoon de fles geven of die ergens neerzetten en kijken wat ze doet?

Hier is op het moment alleen een beker interessant, alleen de melk 's morgens drinkt ze nog uit een tuit.
En natuurlijk als een ander kind een tuitbeker heeft, want het gras van de buren is natuurlijk altijd groener .
#ANONIEMmaandag 20 juli 2009 @ 11:04
Gefeliciteerd Stiemie, en hopelijk knapt je meisje snel op.
Nijnamaandag 20 juli 2009 @ 11:04
Linde, ondanks je soepoogjes wel een goede verjaardag gehad zo te zien. Tot over een paar maandjes bij de peuters, kusje van Mirte
Deepfreezemaandag 20 juli 2009 @ 11:11
Wat een lief peutertje op de foto's!
En die arme oogjes, hopelijk is het snel over..

Tot over 21 dagen
Bla_Bla_Blamaandag 20 juli 2009 @ 11:40
Aahw die oogjes...hoop dat het snel weg is hoor!
(heb je geen zalf voor dr oogjes gekregen? die kregen wij hier bi ontstoken oogjes als het echt erg was en die werkte super!)
Stiemiemaandag 20 juli 2009 @ 12:11
Bedankt voor de felicitaties!

Bla we hebben antibiotica die zowel tegen luchtweginfecties, blaasontsteking als ontstoken ogen moet helpen. De dokter heeft deze speciaal uitgezocht zodat we niet nog eens extra hoefden te gaan smeren en nu maar 1 soort hoeven te geven. Als het morgen niet over/minder is hebben we kans dat we alsnog een zalfje krijgen voor haar oogjes.
Bla_Bla_Blamaandag 20 juli 2009 @ 12:15
ah oke
nou ik duim voor je dat het morgen minder is, zo zielig die ontstoken oogjes.
Ticootjemaandag 20 juli 2009 @ 12:15
Gefeliciteerd met je snotneusoog

Tot over een half jaartje!
Ticootjemaandag 20 juli 2009 @ 13:14
Even een vraagje: Is anderhalf een leeftijd dat ze opeens bewust worden van alleen-zijn?

Het is weer drama met wegbrengen naar het kdv, en ze wilt liever niet alleen slapen... pfff
Deepfreezemaandag 20 juli 2009 @ 13:30
Tico, ik kan het me hier niet herinneren. Maar Chris had dat sowieso nooit zo sterk.. Maar ik dacht wel dat 1,5 jaar idd zo'n leeftijd was dat die fase nog eens terugkomt..

Maar hier wil het afscheid nemen op het KDV ook al 2/3 weken niet zo goed. eerst was het brullen. Vanochtend alleen nog een dikke pruillip.. Ik denk dat het hier samenloopt met het leren praten. Gewoon veel energie nodig om iets nieuws leren. Dan merken we wel dat hij even uit zijn humeur is..
Ticootjemaandag 20 juli 2009 @ 13:52
Nou het is wel gewoon een fase en het gaat ook wel weer over, maar ik vind het zo zielig. Ze is echt helemaal overstuur.
Bla_Bla_Blamaandag 20 juli 2009 @ 13:54
hier is die fase nu ticootje. idd een ramp bij wegbrengen naar KDV en Oma en s'avonds een drama met slapen...al ging dat gisteravond eindelijk weer een stukje beter.
Ticootjemaandag 20 juli 2009 @ 14:07
Gaan slapen is niet zo'n probleem, maar als ze dan wakker wordt als we naar bed gaan... Jeetje.. Helemaal overstuur en verdrietig. Ze gaat ook meteen staan in bed en handjes omhoog, uit uit uit... En dan haal ik haar eruit en dan armen strak om me heen om dan meteen tegen me aan in slaap te vallen. Maar zodra ik een beweging maak naar beneden is het fout....
Nijnamaandag 20 juli 2009 @ 15:10
Ticootje, kan maar zo de leeftijd zijn... Ze beginnen ook wel een heleboel meer in de gaten te krijgen heb ik de indruk. Wel lief die armen strak om je heen , al is het niet altijd even handig...
DaviniaHRmaandag 20 juli 2009 @ 16:39
Even een snelle voor Lindes tweede verjaardag!

Hopelijk gaat het inmiddels weer wat beter
Nijnamaandag 20 juli 2009 @ 21:01
Even , Mirte slaapt al vanaf 20.00u!!!!
Dat is weer eens wat anders dan half 10/10 uur...

Nu moet ik eerst nog zien dat dit geen eenmalige actie is... maar het lijkt erop dat het weer de goede kant op aan het gaan is... Dat zou zoooo fijn zijn .
#ANONIEMdinsdag 21 juli 2009 @ 09:15
Heeft Mirte lekker geslapen??

Herkenbaar?
Wel honger hebben, maar uit dwarsigheid niet willen eten, maar juist spelen. Mag hij het zelf doen gooit hij zijn vork werk en begint te huilen, geef het bord en het word helemaal een slachtveld. Frustrerend zeg als je niet weet wat je kind wil

Ohja weet iemand hier een goeie anti-lekbeker (tuit) want uit zijn fles drinken doet hij wel maar dan laat hij de rest via de onderkant eruit lopen door te tikken op de tafel/grond/stoel. Difrax is heul niet anti-lek want zelfs daaruit kan hij drinken krijgen.
En er bestaan ook borden die je met een grote zuignap aan de tafel kan znappen. (ik kan tot nu toe niet vinden, dus ik zoek nog ff verder)
Mijn dwarskopje

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 21-07-2009 09:17:35 ]
Nijnadinsdag 21 juli 2009 @ 09:24
LL, Mirte was tegen 7 uur wakker. Half uurtje eerder dan de afgelopen dagen, maar als ze anderhalf tot 2 uur eerder slaapt dan teken ik daar wel voor voorlopig .
Lastig he, als je niet snapt wat ze willen...
Ik vind de tuit van avent nog wel aardig "anti-lek", maar echt anti-lek ben ik nog niet echt tegengekomen... Misschien eens een rietjesbeker proberen anders? (die van nuby hebben wij, die gaan ook lekken na een tijdje, helaas, maar deden in het begin redelijk anti-lek).
Hebben ze bij prenatal niet van die borden met zuignap? Volgens mij hebben ze daar wel van die matjes die je aan tafel zuignapt met een zuignap erop waar je het bord aan kan plakken, van tommee tippee meen ik...
zie hier
#ANONIEMdinsdag 21 juli 2009 @ 09:34
Handy, ik heb toch flessen van avent over dan haal ik die tuit-stukjes wel (handvaten heb ik nl al)
Ga eens kijken of hij daar uit wil drinken. Rietje wil nog niet echt, hij stopt hem steeds te ver in zijn mond
Thnx voor de link over die matjes.
Ticootjedinsdag 21 juli 2009 @ 10:12
Hier sliep Jen vannacht weer tussenin... Het wil even helemaal niet....

mriendinsdag 21 juli 2009 @ 10:39
Die tuit stukjes van Avent gebruiken wij ook. Je hebt 2 versies, zachte (vanaf 6 maanden) en groene harde (vanaf 12 maanden). Ik heb ze allebei in gebruik en wissel ze vaak af.

Lotte is nog niet echt helemaal opgeknapt. Koorts is wel redelijk weg, hangerige nog niet. Eten wil ze ook absoluut niet, drinken (water/sap) wel wat. Gisteren dus maar vaak bij mij laten drinken..
Heb het idee dat er ook wat tanden/kiezen ofzo dwars zitten
Slapen gaat ook niet geweldig, vannacht is ze 2x wakker geweest en was dan ook echt heel zielig
Nu hoor ik d'r ook al weer snikken, terwijl ze net een 20 min sliep..
Bla_Bla_Bladinsdag 21 juli 2009 @ 10:58
wij hbben zo'n placemet (schrijf je dat zo) met een zuignap die het bord op zijn plaats zou houden maar dat werkt dus voor geen meter...laat je daar niet toe verleiden dus;)
#ANONIEMdinsdag 21 juli 2009 @ 11:52
Ohja nog iets... Koen wil niet maar dan ook pertinent NIET in het zwembad..... Of hij nou het water te koud vind of hij vind het te druk, ik heb werkelijk geen idee. En we gaan best wel vaak naar het zwembad en ik vind het zo jammer, want thuis kan hij wel ontzettend met water spelen en spetteren en gek doen...
Zou het te massaal zijn?

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 21-07-2009 11:53:14 ]
Bla_Bla_Bladinsdag 21 juli 2009 @ 12:07
Hier hetzelfde, alleen dan met het zwembad bij mijn moeder in de tuin.
Ze vind water geweldig, zou volgens mij het liefstde hele dag in het water zitten..maar toen we dr meenamen om bij mn moeder te gaan zwemmen gilde ze alles bij elkaar. We dachten zelf dat t te koud was voor dr

Beterschap voor Lotte trouwens nog, zielig als ze zo ziekjes blijven he
Deepfreezedinsdag 21 juli 2009 @ 12:37
Dat is jammer, als de guppies niet willen zwemmen. Maar ik kan me het ook wel voorstellen. Het water is een stuk kouder dan thuis, er is veel meer water om je heen, soms zelf zoveel dat je niet kunt staan/zitten. En dan ook nog allemaal mensen en een vieze chloorlucht.. Maar welke nou voor Koen de reden is... Dat zou ik ook niet weten..

Wij gebruiken de tuitbeker van de blokker (dacht mepal), maar die zijn ook niet 100% drupvrij. Maar in ieder geval met een fatsoenlijke schroefdop.

Nijna, lekker zeg een langere nacht.. Dan is ze vast overdag ook gezelliger?

Hier een vrolijk jochie.. Gisteravond dachten we dat we het verkeerde kind mee naar huis hadden gekregen Een groot bord eten op, vooral de broccoli. En de rest van de avond rondrennen, stoeien, en druk doen. Terwijl hij de laatste dagen juist wat hangerig was, uberhaupt nooit zo druk, en vooral weinig wilde eten..
En vanochtend lekker naar de markt geweest. Heenreis in de wandelwagen, maar terug lopend. Een stuk van dik een kilometer, met die kleine pootjes..
Dus hij ligt nu heerlijk te slapen
mriendinsdag 21 juli 2009 @ 14:02
ze slaapt gewoon nog steeds! al vanaf 10:15 zeker
ze zal het wel nodig hebben denk ik
#ANONIEMdinsdag 21 juli 2009 @ 14:55
Wow Mrien dat is een beste tuk. Nou wel hopen dat ze vannacht nog slaapt. Ik denk dat ik Koen maximaal 3 uur zou laten slapen. Even wakker maken en wat drinken enzo. Maar aan de andere kant Mrien, ze zal het wel nodig hebben.

Ik heb tuiters gehaald voor de avent flessen. 12 maand. Hopelijk pikt ie dat een beetje. Hij zit echt nog in de overgang van fles naar tuit. Uit een beker drinken vind hij niets, zo'n plas die in 1 keer bij je mondje komt
mriendinsdag 21 juli 2009 @ 15:22
ze werd rond 14:45 wakker, 4,5 uur geslapen dus. de afgelooen dagen heeft ze echt weinig geslapen dus denk dat ze het idd moest inhalen

dit was ook wel mijn max qua slapen hoor
ze werd wel weer voor het eerst vrolijk wakker (zonder huilen) en probeert inmiddels een broodje
vooruitgang dus
#ANONIEMdinsdag 21 juli 2009 @ 15:41
Kijk dat gaat de goede kant op, en hopelijk ook steeds meer.

[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 21-07-2009 15:42:13 ]
BEdinsdag 21 juli 2009 @ 17:50
Balen dat het met het slapen niet wil Ticootje... Hopelijk snel weer verbetering.

Wij zijn al heel lang niet meer met Sasha naar het zwembad geweest. Het komt er gewoon steeds niet van. En nu al helemaal niet meer. Nou ja goed, straks als de baby er ism aar weer. Kijken of mijn moeder op de baby wil passen (of mee wil naar het zwembad) en dan maar weer eens met hem gaan.

Ik heb net kennis gemaakt met de leidsters van Sasha's nieuwe groep, hij was vandaag weer de hele dag gaan wennen.
Het gaat supergoed, hij luistert enorm goed, en ze vinden hem in sommige dingen zelfs beter luisteren/begrijpen dan sommige 2-jarigen in de groep! Mijn kleine mannetje.
Nog anderhalve week, en dan gaat hij over!
Ticootjedinsdag 21 juli 2009 @ 20:57
ik sprak 2 moeders op het kdv, ook problemen met slapen. Opeens zonder aanleiding. Het hangt dus in de lucht hier. Nu ligt ze wel gewoon. Ik hoop voor haar dat ze vannacht goed slaapt. Zo sneu als ze veel verdrietjes heeft.
Nijnadinsdag 21 juli 2009 @ 22:27
Hier weer een redelijk succesvolle avond, half 9 sliep ze .

Tico, ik hoop dat ze vannacht lekker slaapt (en jullie ook).
De_Taartjesfeedinsdag 21 juli 2009 @ 22:32
Balen dat het slapen niet meer zo wil Tico! Hoop voor je dat het snel over is!

Madam hier doet steeds meer dingetjes lopend. Oversteken van de tafel naar de bank gaat nu gewoon op de voeten ipv kruipend en vanmorgen liep ze ook zo de hele woonkamer in een keer door Zou het dan toch nog wat worden dit jaar?
Grijsdinsdag 21 juli 2009 @ 23:18
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 09:15 schreef LovelyLady het volgende:
Ohja weet iemand hier een goeie anti-lekbeker (tuit) want uit zijn fles drinken doet hij wel maar dan laat hij de rest via de onderkant eruit lopen door te tikken op de tafel/grond/stoel. Difrax is heul niet anti-lek want zelfs daaruit kan hij drinken krijgen.
En er bestaan ook borden die je met een grote zuignap aan de tafel kan znappen. (ik kan tot nu toe niet vinden, dus ik zoek nog ff verder)
Mijn dwarskopje
Ik gebruik geen anti-lek beker, maar een tuitbeker. Marlien kan hier goed (zelf) uit drinken. Zodra ze ermee gaat 'spelen' neem ik het van haar over. Wil ze dat niet, dan zet ik de beker buiten haar bereik. Als ze toch wil drinken, krijgt ze de beker weer. Gaat ze weer spelen, dan neem ik het weer over enz. Maar meestal drinkt ze dan gewoon. Ze weet echt wel wat de bedoeling van de beker is.
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 11:52 schreef LovelyLady het volgende:
Ohja nog iets... Koen wil niet maar dan ook pertinent NIET in het zwembad..... Of hij nou het water te koud vind of hij vind het te druk, ik heb werkelijk geen idee. En we gaan best wel vaak naar het zwembad en ik vind het zo jammer, want thuis kan hij wel ontzettend met water spelen en spetteren en gek doen...
Zou het te massaal zijn?
Misschien dat hij het te groot vindt?
Een paar weken geleden had ik een kinderbadje in de tuin staan en we wilden Marlien daar ook even in laten staan. Zodra we haar boven het badje hielden begon ze al te huilen. Vanwege de warmte heb ik een doos met een laagje water in de buurt van het zwembadje gezet, met speelgoed erbij. Ze heeft er heerlijk mee gespeeld en ging even later in de doos zitten. Zo heeft ze toch een poosje in het water gespeeld.
Toen we haar weer in het badje wilden zetten, vond ze dat weer helemaal niets, dus heeft zij alleen in haar eigen privé badje gezeten .

En gebakje , dat gaat de goede kant op!
Nijnadinsdag 21 juli 2009 @ 23:58
En ze is weer wakker ...
Bla_Bla_Blawoensdag 22 juli 2009 @ 08:12
Wat goed zeg dat Mini taartje zo aan de wandel is

Dana trekt zich nu steeds overal aan op, maar ik ben zo bang dat ze achterover valt (we hebben tegels op de vloer)

Rot he als ze niet goed slapen Nijna?
Hier gaat t slapen sinds een dag of 2 iets beter. En ook het wegbrengen naar het KDV lijkt beter te gaan..dus toch echt een samenhang van..
Nijnawoensdag 22 juli 2009 @ 08:33
Ze is uiteindelijk wel in slaap gevallen, maar daar gingen wel heel wat piepjes en huiltjes aan vooraf.
Ik was eigenlijk blij dat ze weer eerder op de avond in slaap viel, maar als ze dan dit gaat doen weet ik eigenlijk niet wat ik liever heb...
Maar goed, wie weet was het gewoon eenmalig en had ze last van het weerlichten in de verte...
Deepfreezewoensdag 22 juli 2009 @ 08:40
Isa, gefeliciteerd met je verjaardag!!
nog maar 1-tje voor ons. En dan is Chris de oudste dreumes.. waaaaaaahh

Nog kindjes last gehad van het onweer?
#ANONIEMwoensdag 22 juli 2009 @ 08:43
Hier geen onweer gehad dus hebben we allemaal lekker geslapen

Minitaartje aan de wandel

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 22-07-2009 08:43:12 ]
Bla_Bla_Blawoensdag 22 juli 2009 @ 08:52
Hier geen last van de onweer gehad. Het knalde echt flink, vooral gisteravond...maar ze had er totaal geen aandacht voor
Nijnawoensdag 22 juli 2009 @ 09:17
Hier heeft het alleen geflitst verder niet, gelukkig. Want ik hou er zelf absoluut niet van. Hopelijk heeft Mirte wat dat betreft wat meer van papa, die vind het interessant onweer...
Ticootjewoensdag 22 juli 2009 @ 09:42
Vannacht ging het prima!!!
Alleen vanmorgen weer met wegbrengen zoveel verdrietjes Ik haat het als ik haar armpjes die strak om me heen geslagen zijn moet lospeuteren en haar schoppend moet overdragen... IK HAAT HET.
#ANONIEMwoensdag 22 juli 2009 @ 10:05
quote:
Op woensdag 22 juli 2009 09:42 schreef Ticootje het volgende:
Vannacht ging het prima!!!
Alleen vanmorgen weer met wegbrengen zoveel verdrietjes Ik haat het als ik haar armpjes die strak om me heen geslagen zijn moet lospeuteren en haar schoppend moet overdragen... IK HAAT HET.
Deepfreezewoensdag 22 juli 2009 @ 10:16
Tico Dat is zo naar!

Manlief belde me ook al vanochtend. Chris achtergelaten op het KDV. Niet huilend, maar apatisch.. Dat vind ik ook zo naar. Als hij huilt, dan vecht hij tenminste nog. Maar als ze apatisch worden, lijkt het alsof ze het opgeven ofzo.. Meestal trekt dat wel bij als ze eenmaal een beetje het dagritme ingaan. Maar toch zou ik liever zien dat hij vrolijk achterblijft.. Of desnoods na een minuutje brullen gewoon gaat spelen.
#ANONIEMwoensdag 22 juli 2009 @ 10:28
Blijft toch 1 van de vreselijkste dingen als ouder zijn vind ik , je kind achterlaten als het niet wil.
(en de ander is als ze pijn hebben of ziek zijn)
De_Taartjesfeewoensdag 22 juli 2009 @ 10:49
Ohh Tico bah!

Ik heb m`n gebakje zojuist zonder speen op bed gelegd. Handige timing zo net voor de vakantie maar ik was dat hele ding zo zat!
Ze geeft nu af en toe een gil, en verder niets. Valt me eigenlijk nog mee!
Bla_Bla_Blawoensdag 22 juli 2009 @ 11:00
Je kind apatisch afzetten lijkt me idd ook heel naar.
ticootje

De speen afleren...dat word hier ook nog wat
Ik heb altijd geroepen dat ze de speen alleen in bed krijgt of als ze ziekjes is ofzo...maargoed vriendlief is daar veel makkelijker in waardoor ze nu dat ding overal mee naar toe sleept. En als ze de speen niet snel genoeg vind is het gillen

Dus... ik ga het nu toch maar langzaam af proberen te bouwen tot echt alleen in bed. en dan voor ze 2 is wil ik het ding helemaal weghebben
De_Taartjesfeewoensdag 22 juli 2009 @ 11:26
Ze slaapt cool
Fup krijgt ze hier sowieso alleen in bed, dus wat dat betreft is dat wel het makkelijkst qua afwennen.
Succes met afwennen bla!
Deepfreezewoensdag 22 juli 2009 @ 11:28
Taartje, hopelijk gaat het met jouw gebakje net zo makkelijk als bij ons guppie.. Die sliep na 1 dag prima zonder speen. Maar hij had hem ook alleen voor de slaap.
De_Taartjesfeewoensdag 22 juli 2009 @ 11:50
Nou ze heeft wel een uur korter geslapen dan normaal maargoed..vanavond weer in bed mikken zonder fup en kijken wat er gebeurd
Ticootjewoensdag 22 juli 2009 @ 12:00
Spenen hangen hier aan bed. Dus als ze dan toch even wilt sabbelen dan moet ze naast haar bed gaan staan.
Nijnawoensdag 22 juli 2009 @ 12:43
Tico, dat is naar als je ze zo los moet pellen van jezelf .

DF, dat apatische is ook niet echt wat...

Klein gebakje, zet hem op zonder speen
BEwoensdag 22 juli 2009 @ 12:48
Ticootje, gezien de paar weekjes die Jennifer jonger is dan Sasha doet het mij denken aan dat sprongetje waar hij ook last van had een tijdje terug. Idd met slapen en wegbrengen op het kdv enzo.
Gelukkig is dat nu weer over, behalve dan dat inslapen gisterenavond lastig was.
En toen hij nog een keertje wakker werd van een klussende papa was het helemaal gedaan. Toen hebben we samen op het grote bed gelegen tot hij sliep. Zo heeeeel af en toe mag het, en idd, hij was zo verdrietig gisteren, dan kan ik het ook niet laten hoor.
Ticootjewoensdag 22 juli 2009 @ 14:47
ik ben gewoon toe aan vakantie. Lekker 3 weken de tijd voor het gezin. Niets moeten. Jen lekker de hele dag bij me. Heerlijk. Misschien is het sprongetje wel over als we terug komen.
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2009 @ 08:22
Koen huilt de laatste 2 dagen weer erg veel. Alles wat niet lukt eindigt op een kleine driftbui, en als iets wel lukt mag het weer niet van mama. Ik voel me soms zo gemeen.
Bla_Bla_Bladonderdag 23 juli 2009 @ 08:45
aahw LL
Nijnadonderdag 23 juli 2009 @ 08:58
LL .

Wij hadden gisteravond weer een meisje wat niet van plan was om op kinderbedtijd te gaan slapen . Hopelijk was het een eenmalige actie weer even...
Deepfreezedonderdag 23 juli 2009 @ 12:40
LL, naar zeg.. Hopelijk trekt de bui snel weer over!

Nijna, slaapt ze overdag nog veel dan? Of heeft ze gewoon weinig slaap nodig?
Chris gaat ook steeds later. Zo rond half 9 erin, maar dan babbelt hij soms nog rond half 10. En 's ochtends komt hij er niet later om..
Nijnadonderdag 23 juli 2009 @ 13:48
DF, gister heeft ze toevallig een lange slaap gemaakt overdag van meer dan 3 uur (het CB raadde aan om haar na 2 uur wakker te maken, maar het was wel even lekker om even tijd voor mezelf te hebben en ze lag zo lekker en... en... en...). Nu was ze na anderhalf uur alweer wakker (ze is er net uit) en hangt nu alweer met duim in haar mond op haar stoel...
Ik heb het idee dat ze de slaap heel hard nodig heeft, ze is mopperig overdag, hangerig, weinig energie.
Ik vind het niet erg als ze nog even ligt te kletsen in bed, maar dat moeten geen uren worden...
DeLiedjedonderdag 23 juli 2009 @ 14:01



Stond ze me daar met zo'n heel eigenwijs bekkie aan te kijken toen ik haar uit bed haalde... "jij dacht dat ik sliep he mama? Kijk eens wat ik heb gemaakt"...

Ik stond echt met mn bek vol tanden... Ben zelfs vergeten haar op haar kop te geven...
Heb haar ondertussen natuurlijk wel héél duidelijk uitgelegd dat dát toch niet helemaal de bedoeling is... Net als tekenen op de muur...
( vorige week in de woonkamer op mn muurschildering, daar zegt ze nu nog steeds zelf tegen "teke nee" dus ergens snapt ze t wel ).


Jullie snappen wel dat ik haar achter de nieuwe laag behang plak!!
Deepfreezedonderdag 23 juli 2009 @ 14:11
Oh, de kleine kunstenares

Nijna, Chris slaapt overdag ook standaard 2,5 uur. Op het KDV maar 1,5. Maar beide keren red hij half 9 zonder weinig gedoe. Maar hij heeft er overdag maar een klein beetje last van..
Hopelijk haalt Mirte wel snel haar slaap in!
Nijnadonderdag 23 juli 2009 @ 14:28
Mirte zit nu naast me hier aan tafel het fenomeen klei te ontdekken. Ik moet haar alleen af en toe even helpen onthouden dat het niet in de mond moet...
En ondertussen drupt er een snottebel over haar bovenlip...
Bla_Bla_Bladonderdag 23 juli 2009 @ 14:30
Ik ben zo blij dat wij de muren geverfd hebben

het KDV belde net. Dana heeft alweer koorts en zat wat stilletjes in een hoekje...mijn arme poppetje. Ik denk tandjes aangezien ze ook luieruitslag had wat ze normaal zelden heeft en ik mocht dr tandjes gister niet poetsen. Papa gaat dr nu zo ophalen van het KDV...gedoe aangezien hij geen stoeltje heeft voor in de auto dus eerst langs mn moeders huis moet op daar een stoeltje te halen...Handig!!
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2009 @ 15:16
Mijn reactie @ DeLiedje Dat was het enige wat ik kon bedenken....

@blabla, ik snap niet dat sommige KDV's niet een paar stoeltjes extra hebben voor zulke situaties. (soort uitleensysteem.) Niet iedereen heeft 2 auto's met stoeltjes....
Bla_Bla_Bladonderdag 23 juli 2009 @ 15:21
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 15:16 schreef LovelyLady het volgende:
Mijn reactie @ DeLiedje Dat was het enige wat ik kon bedenken....

@blabla, ik snap niet dat sommige KDV's niet een paar stoeltjes extra hebben voor zulke situaties. (soort uitleensysteem.) Niet iedereen heeft 2 auto's met stoeltjes....
dat zou idd wel een goed idee zijn ja. Ik zal het eens noteren als ik weer een vragenlijst van ze krijg
we hebben wel voor een 2e stoeltje gekeken, maar vind het een beetje zonde om zoveel geld uit te geven voor die enkele keer dat je m gebruikt
Ticootjedonderdag 23 juli 2009 @ 15:28
Wij hebben wel 2 stoeltjes... Omdat ik breng en M. haalt... We hebben ook 2 fietsstoeltjes.... Die waren wel goedkoop want die hebben we van de vlooienmarkt.

Mijn autostoel heb ik van mijn oom gekregen, zijn dochter was er net uit toen ik er 1 nodig had. Dus precies goed.
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2009 @ 16:18
Ja dan is het makkelijke om beiden een stoeltje te hebben

En sja, dit dus zo'n beetje de hele dag :


[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2009 16:21:22 ]
Bla_Bla_Bladonderdag 23 juli 2009 @ 19:01
aahw Koentje
Hij zit echt niet lekker in zn velletje he...mischien komt het wel door het rare benauwde weer.
Ik hoop dat ie zich snel weer beter voelt!

Dana ligt al in bed. Ze had 38.6 koorts, en is wel echt hangerig en duidelijk merkbaar dat ze zich niet lekker voelt. Ik hoop dat ze zich morgen weer wat beter voelt, arm poppetje
Troeldonderdag 23 juli 2009 @ 19:06
Ruben is duidelijk niet in zijn sas. Hij weigert op dit moment echt in zijn eigen bed te slapen, maar valt wel direct in slaap op ons bed. Dus vandaag maar naar de IKEA om een nieuw bed te scoren, de nieuwe matras ligt nu op zijn kamer, hopelijk is het dat, anders moeten we nog verder zoeken

Moet wel zeggen dat een week nu slecht slapen in combinatie met een zieke Bert niet perfect is
mriendonderdag 23 juli 2009 @ 22:43
Heel herkenbaar LovelyLady..zo is Lotte ook momenteel
D'r zitten echt grote bobbels in d'r mond. Ik denk dat ze en kiezen en tanden tegelijk krijgt...tuurlijk..gewoon met z'n allen tegelijk

Wat goed van Saartje Taartjesfee! (lopen en fup)

Hoe ging het vanavond Nijna ?

Lotte heeft afgelopen nacht door de mega hoosbui heen geslapen. Een herrie dat het gaf, wij waren allebei wakker geworden, maar haar heb ik niet gehoord (kon ook moeilijk door de herrie )

Hopelijk geeft het nieuwe bed verbetering Troel!
De_Taartjesfeedonderdag 23 juli 2009 @ 23:27
Floortje

Ik was helemaal dat mijn kleintje goed ging slapen zonder fup, ging ik haar vanmorgen uit bed halen, bleek dat papa vannacht stiekem toch de fup had gegegeven Anders kon hij niet slapen van het gemekker
Binnenkort nieuwe poging, als hij een weekje met vakantie is ofzo
Gebakje heeft geleerd om op de bank te klimmen zonder hulp. Jammer dat ze er vandaag al 3x head first af is gegaan
#ANONIEMvrijdag 24 juli 2009 @ 07:32
Blabla, hoe is het met Dana? Is de koorts alweer wat verder gezakt?
En Lotte ook al zo jengelig stomme tandjes en kiesjes ook.
Gister na het douchen wel even kunnen kijken want dan ligt hij standaard op zijn aankleedkussen te schreeuwen en kon ik wel mooi even kijken. Maarja ik zag niet zo gauw of ik iets kon vinden waar hij last van had.

Ik vind dat bank-klimmen helemaal niet tof hoor
Vandaag gaat iig EINDELIJK het traphekje gemonteerd worden
Bla_Bla_Blavrijdag 24 juli 2009 @ 07:59
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 07:32 schreef LovelyLady het volgende:
Blabla, hoe is het met Dana? Is de koorts alweer wat verder gezakt?
De koorts was vanmorgen gelukkig flink gezakt Maar we zijn wel gebroken na vanacht
Ze werd vanaf een uur of 10 steeds om t half uur of minder wakker en dan begon ze echt heel zielig te piepen. Paracetamol hielp niks en uiteindelijk om half 2 ofzo heb ik dr bij ons in bed gelegd...daar is ze nog een uurtje bezig geweest tot ze uiteindelijk in slaap viel. toen is vriendlief maar in het logeerbed gaan liggen zodat mevrouw genoeg plaats had en hij dr niet per ongeluk wakker zou maken bij omdraaien ofzo.
En toen ging om kwart voor 6 weer de wekker

Ik ben in elk geval blij dat ze weer vrolijker is...ze is nu lekker bij oma ipv het KDV

Lotte ook al niet lekker in dr velletje

Taartjes fee
Troelvrijdag 24 juli 2009 @ 08:49
Doorslapen is echt heerlijk, ik heb het gemist

Hij is keurig gaan slapen op zijn nieuwe matras en heeft ons bed niet nodig gehad
Nijnavrijdag 24 juli 2009 @ 09:32
LL, ahw wat een verdriet. Naar als ze zo niet lekker in hun velletje zitten.

Troel, hopelijk gauw wat meer nachtrust .
Oh lees dat hij lekker heeft geslapen op zn nieuwe matras, goed zo ruben!!!

Mrien, het was weer "ouderwets" tegen 10 uur ... . Maar we mochten wel tot half 8 uitslapen vanmorgen... Die hoosbui werd ze hier trouwens ook niet wakker van, ja 1 piepje en toen sliep ze weer verder...

Taartjesfee, je wordt gewoon gesaboteerd... . Dat head first gebeurd hier niet zo vaak meer, misschien omdat we al 1000 keer geroepen hebben "eerst de voetjes!!!!". Ze leert het vast gauw...
#ANONIEMvrijdag 24 juli 2009 @ 11:12
Fijn dat het met Dana weer wat beter gaat. Alleen zo'n nacht is idd weer erg brekend
Ik kan dat echt niet, Koen in bed leggen, die gaat geheid liggen dollen en geiten.
Troel wel een fijne nacht gehad fijn dat Ruben zo lekker geslapen heeft op zijn nieuwe matras.

Koen is om 8 uur uit bed gekomen, klam en volgens mij met een beetje verhoging. Maar nog steeds huilerig en hangerig. Kwart over 10 is hij er weer in gegaan want hij was alweer moe. Ben benieuwd hoe hij er straks uitkomt. En even temperatuur opmeten voor de zekerheid.
Deepfreezevrijdag 24 juli 2009 @ 13:35
Och, het is wat met al die jengelige/zieke/humeurige kleintjes.. Hopelijk zijn jullie allemaal snel weer vrolijke guppies!

Hier gisteravond "laat" naar bed. Was al 9 uur, en het laatste uur nog redelijk gestoeid/gesprongen/etc. Dus hij is als een blok in slaap gevallen. En was vanochtend "pas" om 8 uur weer wakker. En hij had overdag ook al bijna 3 uur geslapen.. Dus die was vanochtend vrolijk
#ANONIEMvrijdag 24 juli 2009 @ 17:52
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 13:35 schreef Deepfreeze het volgende:
Dus die was vanochtend vrolijk
Ruilen?

Het is dat Koen nu in zijn stoel met een kapje brood tv zit te kijken en even stil is. Wat een rust
We gingen vanmiddag naar mijn moeder, ze is terug van vakantie en he gezellig even bijkletsen... nou niet dus Koen heeft de hele tijd zitten huilen.
Straks na het eten met dentinox wat smeren , hij kwijlt megaveel en zit veel met zijn handje is zijn mond dus misschien dat dat het is...
En als hij straks weer zo huilerig is dan maar een paracetamol geven ofzo, want ik weet het echt niet meer. Ik wil mijn vrolijke mannetje weer terug
krijtlijkvrijdag 24 juli 2009 @ 19:51
ah kijk, nog meer bankklimmertjes!
Meneer hier vindt het leuk om op de bank te gaan staan en zich dan te laten vallen op zijn kont. En dat gaat natuurlijk een keer fout, maar na een brulpartij probeert hij het gewoon nog een keer
Dat hij op en af de bank klimt vind ik niet zo erg, maar spelen op de bank vind ik dus wat minder, maar hoe leg je dat nou weer uit
Nijnavrijdag 24 juli 2009 @ 19:54
LL, hoe is het nu?
Ik ga een wakker meisje terug in bed stoppen, volgens mij is ze weer aan het spelen... .
#ANONIEMvrijdag 24 juli 2009 @ 20:54
@krijtlijk... ik ga er meestal bijzitten want ik vind dat je op een bank moet zitten en niet staan Is inderdaad lastig uit te leggen maar ik zet Koen dan gewoon op zijn billen neer. Ook laat ik hem zien hoe hij het beste eraf kan gaan, dus op zijn buikje liggen en dan met zijn voetjes naar de grond. Hij begint het al een beetje door te krijgen.

@nijna, vriendlief heeft hem op bed gelegd, paracetamolletje gegeven, maar hij bleef maar brullen. Toen bedacht ik me: stick to the ritual, hij had nog geen fles melk gedronken. Dus ik melk gemaakt, laten drinken, beetje rustig boven gezeten op ons bed, tandjes gepoetst, grote maan (knuffelmaan die in zijn kamer hangt) weltruste gezegd en toen in zijn bedje gelegd. En na 6 minuten nog een beetje mekkeren is hij gaan slapen
Ik heb ook nog even dentinox gegeven en gemasseerd met mijn vingers en ik voel wel een flinke harde bobbel rechterhoek Geen idee, hij heeft net 2 ondertandjes en boventandjes zijn er nog geen eens en ik voel daar niets.
Blijft lastig, voor hem maar ook voor ons, want je weet helemaal niet waarom zo'n kleintje huilt. En dat vind ik soms wel eens vermoeiend en frustrerend.
SPOILER
En nou helpt het ook niet echt nu ik medicijnen heb die de vermoeidheid nog eens versterkt
Slaapt Mirte al??

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 24-07-2009 20:55:46 ]
Nijnavrijdag 24 juli 2009 @ 21:08
LL, wat lekker dat hij is gaan slapen. Blijkbaar toch een tand op komst... Mirte begon met de twee tanden naast de voortanden... dus het kan best...

Mirte is nog wakker en had net weer discussie met lief over consequent zijn en het te leuk maken als hij naar haar toe gaat...
Ik merk dat ik na 21.00u het echt zat begin te worden, steeds erheen, weer in bed leggen. Ik heb de indruk dat het niet helpt als we haar laten gaan want dat deden we eerst. We gaan nu om het kwartier kijken en leggen haar terug in bed. Het is 2 avonden goed gegaan en nu is het alweer 4 avonden bal. Wist ik maar waarom ze steeds zo spookt, ze was vandaag overdag werkelijk niet te genieten. Pas na het avondeten leeft ze dan een beetje op en dan is het bedtijd.
En ik weiger om haar op te houden tot 9 uur... bedtijd is bedtijd. En even van je afkletsen is prima, maar het bestaat gewoon niet dat ze niet moe is, ze hangt de hele dag namelijk omdat ze zo moe is...
Ticootjevrijdag 24 juli 2009 @ 21:24
moeilijk nijna.
Hier zijn we vandaag naar ballorig geweest. Toen we terug kwamen heeft jen eerst 3 uur geslapen. Maar het was best leuk. Overal ballen.
Deepfreezevrijdag 24 juli 2009 @ 21:25
LL, ik weet niet of dat nou een goede ruil is..
Chris was vanmiddag heel boos. Hij weigerde uit alle macht verschoond te worden. Draaien, mij krabben, knijpen, mijn haren trekken, zijn haren trekken, bijten en kopstoten.. Natuurlijk won mama en kon ik hem (al mopperend) verschonen. Nu wachten tot de laatste rode strepen zijn weggetrokken

Maar gelukkig is het ook een heerlijk jochie. We hebben vanavond een nep-watergevecht gehouden. Hij deed al nep-eten/drinken, slapen. Maar nu deed hij een bakje onder de nepkraan van zijn werkbank, en gooide die naar mij. Zo leuk om te zien
En hij maakte het luier drama goed door zijn rijst met me te delen. Hij at voornamelijk de courgette. Gek kind eet nou al de hele week het liefst groen eten (brocolli, sperziebonen, vandaag de courgette uit de saus)

Nijna, is ze niet gewoon te moe om in slaap te komen? Misschien wat schuiven met het overdag slaapje (eerder of juist later?). Eerder, dan zou ze meer moe moeten zijn, of later, zodat ze juist iets minder moe is.. Geen idee of het werkt..
Deepfreezevrijdag 24 juli 2009 @ 21:27
Tico, dat klinkt leuk!
krijtlijkvrijdag 24 juli 2009 @ 21:33
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 20:54 schreef LovelyLady het volgende:
@krijtlijk... ik ga er meestal bijzitten want ik vind dat je op een bank moet zitten en niet staan Is inderdaad lastig uit te leggen maar ik zet Koen dan gewoon op zijn billen neer. Ook laat ik hem zien hoe hij het beste eraf kan gaan, dus op zijn buikje liggen en dan met zijn voetjes naar de grond. Hij begint het al een beetje door te krijgen.

@nijna, vriendlief heeft hem op bed gelegd, paracetamolletje gegeven, maar hij bleef maar brullen. Toen bedacht ik me: stick to the ritual, hij had nog geen fles melk gedronken. Dus ik melk gemaakt, laten drinken, beetje rustig boven gezeten op ons bed, tandjes gepoetst, grote maan (knuffelmaan die in zijn kamer hangt) weltruste gezegd en toen in zijn bedje gelegd. En na 6 minuten nog een beetje mekkeren is hij gaan slapen
Ik heb ook nog even dentinox gegeven en gemasseerd met mijn vingers en ik voel wel een flinke harde bobbel rechterhoek Geen idee, hij heeft net 2 ondertandjes en boventandjes zijn er nog geen eens en ik voel daar niets.
Blijft lastig, voor hem maar ook voor ons, want je weet helemaal niet waarom zo'n kleintje huilt. En dat vind ik soms wel eens vermoeiend en frustrerend.
SPOILER
En nou helpt het ook niet echt nu ik medicijnen heb die de vermoeidheid nog eens versterkt
Slaapt Mirte al??
Ik vind ook dat je op een bank moet zitten en niet mag gaan staan, dat bedoelde ik ook. M. kan op zich wel zelfstandig op en af de bank komen dat gaat wel goed, maar hij gaat dan ook direct erbij staan en onbenullig doen. Als ik er de hele tijd naast zou gaan zitten dan kom ik waarschijnlijk nergens anders meer aan toe Als hij nu op de bank klimt dan til ik hem er direct af en vertel er bij dat hij niet alleen op de bank mag, na 3 x waarschuwen gaat hij een minuut op de gang zitten (die regel hebben we vandaag ingevoerd, eens kijken hoe dat gaat) Tot nu toe vindt hij het geweldig om op de gang te zitten
Nijnavrijdag 24 juli 2009 @ 22:52
DF, van de week deed ik haar echt eerder naar bed 's middags, maar ook dat lijkt niet echt effectief. Inmiddels is het wel stil boven trouwens...
Bla_Bla_Blazaterdag 25 juli 2009 @ 09:23
Hoe hebben de slechte slapertjes vanacht geslapen?
En op de bank klimmen lijkt me ook eng. Dana mag van mij nu nog wel op de bank staan, wat mischien helemaal niet slim is bedenk ik me nu want dan ben ik erbij.

Dana sliep vanmorgen tot 9 uur heeft nog steeds verhoging maar vrolijk genoeg iom er geen last van te hebben
Nijnazaterdag 25 juli 2009 @ 09:44
Mirte is 1 keer even wakker geweest en sliep na een knuffel weer verder gelukkig.
Dat is hier ook vaak niet het probleem, gelukkig...
#ANONIEMzaterdag 25 juli 2009 @ 10:47
Koen heeft prima geslapen, was alleen wat vroeger wakker dan normaal (maar hij lag er ook wat eerder in)
Hij heeft verhoging (nog steeds) 38.7 dus hij heeft net nog een paracetamol gehad. Even aankijken en anders vanavond nog 1 voor het slapen gaan.
Deepfreezezaterdag 25 juli 2009 @ 17:26
Och Koen, nog steeds niet fit. Hopelijk knapt hij snel op.

Oeh, Chris en de bank.. Dat is een goede combi.. Lekker springen, etc.. Hij mag alleen niet over de rand naar zijn glijbaan klimmen. En dat doet hij ook niet.. Ik geloof dat hier best veel kan. En eigenlijk ook maar weinig pijnlijks gebeurd (afkloppen)..
Hij zat alleen vanochtend voor de 4e (ja 4e) keer vast met zijn knie tussen de spijlen.. Hopelijk gaat het met slapen in het peuterbedje net zo goed als nu in het ledikant. Want daar hebben we weinig klagen over..
Deepfreezezaterdag 25 juli 2009 @ 20:56
Nou, zonet maar besloten Chris vandaag nog in het peuterbedje te leggen. Dus meneer ligt nu helemaal vrij in zijn kamertje.. Eens kijken of dat gezellig gaat worden vannacht..
Nijnazaterdag 25 juli 2009 @ 21:06
DF, hier gingen de eerste nachten hardstikke goed. Pas sinds het zo warm is geweest is ze aan het klooien met in slaap vallen...
Deepfreezezaterdag 25 juli 2009 @ 21:11
Daar ben ik ook bang voor. De eerste nachten gaan nog wel, totdat hij doorkrijgt dat hij er zelf uit kan klimmen..

Ik heb nu in ieder geval niks meer gehoord. Straks even om het hoekje gluren
Stiemiezaterdag 25 juli 2009 @ 21:21
Spannend Deepfreeze! Heb je nog een foto van dat leuke zelfgemaakte bedje? Of heb ik daar helemaal overheen gekeken?
Deepfreezezaterdag 25 juli 2009 @ 21:24
Nog niet
Manlief is NU foto's aan het online zetten. Dus ik post straks nog wel even in het fototopic en/of bedjestopic..
Stiemiezaterdag 25 juli 2009 @ 21:25
Ah dan hou ik die topics in de gaten!
Deepfreezezaterdag 25 juli 2009 @ 22:13
Hadden we het niet over bank-springen:

Onze stuiterbal:


(Sorry voor de foto-spam, camera zat vol met allerlei leuke en maffe foto's)
Bla_Bla_Blazondag 26 juli 2009 @ 07:45
hihi leuke foto

Hoe is het slapen in het nieuwe bed vanacht gegaan?
Deepfreezezondag 26 juli 2009 @ 08:51
chris heeft best goed geslapen. in ieder geval het gaan slapen en het opstaan. alleen wat brullen vannacht, dus paar keer eruit, en een aai over zijn bol. maar dat kan ook van kiesjes of de warmte komen. niet door het bed denk ik.
Bla_Bla_Blazondag 26 juli 2009 @ 08:54
Fijn dat het op zich best goed is gegaan
Nijnazondag 26 juli 2009 @ 09:47
DF, fijn dat het goed is gegaan.
Wij hebben hier een dreumes die dus 's avonds gaat lopen spoken en steeds uit bed komt. Maar als ze 's morgens wakker is blijft ze liggen lijkt wel...
In elk geval als het geen eeuwen duurt voor we naar haar toe gaan... Maar vanmorgen heeft ze toch zeker 20 minuten liggen kletsen IN bed, dus ze kan het wel...

Net buiten was ze alle insectjes aan het begroeten: "hallow fiejuh" (vliegje).
#ANONIEMzondag 26 juli 2009 @ 18:38
Hooi
Wat lief van Mirte fieje
Sander lag toen hij 3 was nog in zijn ledikant Dus van het uit bed kruipen heb ik eigenlijk nooit last gehad.

Het gaat weer wat beter met Koen vanmorgen nog een beetje verhoging en wat huilerig, dus een zetpilletje gehad. Heeft in de auto heerlijk liggen tukken en de rest van de dag was het super! We zijn in Artis geweest en hij heeft zijn oogjes uitgekeken. (hij wilde zelfs de kuikentjes meenemen, toen we wegreden moest hij heel hard huilen)
Ohja en een of ander wespenbeest heeft hem geprikt, in zijn handje dus dat was ook ff brullen, en zijn handje werd helemaal dik. En toen zat ik me te bedenken, wat nou als hij allergisch geweest zou zijn... Ik heb helemaal geen idee wat de symptomen zijn daar van. Het liep tegen het middaguur en hij is in slaap gevallen. Gelukkig niets aan de hand
SPOILER
Ohja en ik heb tessie gezien met Graeme, dies lieffffff zeg, een echte mooie rooie
Als afsluiter, nu ik dit tik, issie net van de bank afgevallen J. zat er bij maar had hem net niet goed vast.
Nu lekker in bad en naar bed

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-07-2009 18:41:16 ]
Deepfreezezondag 26 juli 2009 @ 20:42
Fijn dat het met Koen beter gaat!
Ik dacht dat wespensteken pas een allergische reactie kunnen geven, nadat je een paar keer gestoken bent. Dus de 1e keer is er normaal niks aan de hand.
En dan ook nog een bult op zijn koppie? Zit ook niet mee..

Hier een vrolijk jochie, maar wel moe omdat we hem om half 5 maar wakker hebben gemaakt. Zo weer lekker in bed verder slapen
Bla_Bla_Blamaandag 27 juli 2009 @ 08:47
Fijn dat het weer wat beter met Koen gaat
bixistermaandag 27 juli 2009 @ 09:36
lovelylady, het kan inderdaad best zo zijn dat koen een volgende keer heftiger reageert op een wespensteek. een allergie schijn je op te bouwen, die is niet altijd onmiddellijk zichtbaar. dus je kunt er nu nog niet van uitgaan dat hij niet allergisch is. maar wat zielig he, zo'n gemene steek bij zo'n kleintje!
(en ik ben niet allergisch maar ook dan is een wespensteek enorm irritant, heb ik dit weekend weer eens mogen ervaren - en nog steeds. bah! ).
Deepfreezemaandag 27 juli 2009 @ 09:48
Hoe gaat het met Koen? Al wat bijgekomen van gisteren?

Vandaag alweer een dreumesje jarig.
Ethan, gefeliciteerd!!

En dan staat Chris gewoon helemaal bovenaan voor 2 weekjes..
Hier een rustig nachtje. Gisteravond wel wat mopperen, maar na een dikke knuffel van papa en mama ging hij lekker slapen. (Dat gebeurde in het ledikantje ook wel na een drukke dag). En vannacht niks gehoord.
Vanochtend moest ik hem wakker maken. En toen ging hij gek doen.. Chris was al wat aan het wakker worden. Ik ga naast hem om de grond zitten, hij kruipt uit bed, en gaat op de vloer liggen met zijn oogjes dicht . Om even later terug zijn bed in te kruipen, en ik moest er ook maar naast gaan liggen. Zo
Maar hij is er dus nog niet uitgekropen terwijl er niet bij waren..
Nijnamaandag 27 juli 2009 @ 11:16
DF
#ANONIEMmaandag 27 juli 2009 @ 13:02
Bix, ik ben me wat meer gaan inlezen in steken en insectenbeten. Ik zou zoiets toch wel moeten weten als gastouder Ik ben weer wat wijzer.

Koen is weer drama, vandaag huilen/huilen/huilen slecht eten, slecht in slaap komen..... ik weet niet hoelang ik dit nog ga volhouden... ik vind het allesbehalve leuk
Deepfreezemaandag 27 juli 2009 @ 13:25
Ach Koen toch.. Nog steeds niet fit.
Een zetpil helpt ook niet? Of had je dat al geprobeerd?
#ANONIEMmaandag 27 juli 2009 @ 13:32
Koen heeft geen koorts of verhoging meer. Er lijkt niets aan de hand te zijn
Ticootjemaandag 27 juli 2009 @ 13:35
Ik heb gister ook drama gehad met Jen. Ik kon ook niet zeggen wat er nu was... Alleen maar huilen. Ik heb toen ook maar paracetamol gegeven en met een half uur sliep mevrouw... Ik heb nog steeds geen idee wat het was, want vanmorgen was er niets aan de hand...
Deepfreezemaandag 27 juli 2009 @ 13:42
Maf LL.. Misschien toch tandjes/kiesjes. Dat nu de druk er even af is.. Dat ging hier ook meestal op en af..
En dan een beetje koorts erbij vanwege de pijn of het huilen.

En Jen ook al onverklaarbaar drama.. Gelukkig is het snel overgegaan. Maar een raadsel wat het dan is he..
#ANONIEMmaandag 27 juli 2009 @ 16:38
Ja misschien DF ik weet het echt niet, ik ben sinds gister wel weer begonnen met chamodent regelmatig te geven. Dus wie weet helpt dat als verlichting
Zoveel mogelijk afleiding zoeken... en helaas is dat continu op de grond zitten bij Koen. Ik heb in middels een platte reet.
Vanmorgen zo broeierig warm dus hup naar buiten en zie hij kan nog wel lachen hoor

De rest staat hier

[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 27-07-2009 16:40:11 ]
mrienmaandag 27 juli 2009 @ 17:17
Mooi ventje!
Lastig he als ze iets hebben,maar niet duidelijk kunnen maken wat er is

Wij zijn vandaag weer naar de chiropractor geweest voor controle. Nekje zat weer wat vast, rug en heupen ook. Misschien dat dat ook het slechte (in) slapen veroorzaakt..
Ik heb haar na een hele banaan (!) en een beetje bv in bed gelegd en ik heb geen kik meer van d'r gehoord (en ze slaapt nu sinds 3 uur). Straks maar wakker maken
DaviniaHRmaandag 27 juli 2009 @ 20:37
Nijna, bij eli helpt het om om het hoekje te gaan staan en zodra hij zijn gezicht vertoont bij de deur direct in stilte weer in bed te leggen. niet te lang wachten, want dan duurt het alleenmar langer. bij eli tenminste

vwb bankspringen... eli gaat op de zijkant zitten, roept "eeeeen, teee, hoppetteee " en ligt languit schaterlachend op de bank

ha, een lachende koen wel vervelend at hij steeds zontroostbaar is

DF, wat goed dat chris zo braaf blijft liggen! en dat hij alleenmaar de groente eet... kan je bij ons kangskomen en uitleggen hoe dat werkt?
nah, eli eet heel goed de laatste tijd. gister zelfs 3 (!!) pannekoeken en vandaag ook echt een goed deel van zijn bord avondeten, dus ik heb niks te klagen.
het wachten is nu op de volgende (laatste) set kiezen. kwijlen, check, knauwen op hand, check, raar ruiken, check, laatste kiezen, nope. maar zolang hij verder relatief weinig last heeft, hoor je mij niet klagen

mrien, fijn dat de chiropractor wat heeft kunnen helpen. weet hij ook waardoor de spanning komt?

en eli is ook echt bezig met zn zindelijkheid. hij roep eerst "luier" en gaat dan uitgebreid staan persen of roept er triomfantelijk "bappen" achteraan. maar iets laten vallen op het potje, ho maar }:w
Deepfreezemaandag 27 juli 2009 @ 20:47
Helaas. De rode kool bleef vandaag liggen.. Maar dat is ook niet groen
Verder eet hij nog wel goed. Alleen brood wil niet zo lekker. Gaat met een half tot max 1 boterham bij het ontbijt, lunch eigenlijk hetzelfde verhaal. Maakt ook niet uit of er zoet of hartig op zit.. Maar 't manneke heeft nog wel wat spekkies over.

En een keer raden wat ik zag tijdens het tikken van deze post.. 2 oogjes om de hoek van de deur..
Dussuh, davinia, wil je die dingen voortaan voor me afkloppen

Goed dat Eli met zijn luiers bezig is. Dit is een goed begin!
Nijnamaandag 27 juli 2009 @ 21:29
Davinia, we zijn ons juist aan het beraden of we misschien vooral de eerste keer weer gaan kijken langer moeten laten duren. Want ze ligt nu al 2 avonden achter elkaar rustig rond te kijken IN bed met duim in haar mond alleen nog net niet in slaap. En als we dan gaan kijken lijkt ze weer wakkerder te worden en begint het circus.
Overigens is ze nu in dromenland .
Ze lag ala pippi langkous met haar voeten op t hoofdeind , wel op de dekens, hihi
Deepfreezemaandag 27 juli 2009 @ 22:14
Nijna, dat is ook een lekker slaappose..
Chris is ook lekker gaan slapen. Dus 1 keer uit bed, en dat was het..
DeLiedjemaandag 27 juli 2009 @ 22:14
Wat klinken jullie dreumesjes toch al allemaal groot Echte bijna peuters!

Floortje wordt ook echt een grote meid, vol praatjes en boevigheden . Maar met dat groter worden komen ook dingen die zo zielig zijn....

De afgelopen 2 nachten had ze (denken we) een nachtmerrie.... Ze werd helemaal in paniek wakker (half-wakker) en we kregen haar nauwelijks rustig.
De eerste nacht sliepen we bij mijn zus en zij was eerder bij Floortje als ik... Floortje was nog zo half in slaap dat ze echt dacht dat haar tante haar mama was, en klampte zich aan haar vast en wilde niét naar mij toe...

Vannacht werd ze weer erg huilend en overstuur 'wakker' en zei in haar slaap nog heel verdrietig: "nee ondsje (hondje) nee, al klaar!". Ze is voor het weekend in haar handje gehapt door ons kleine buurhondje en was daar héél erg van geschrokken... Blijkbaar is ze dat in haar dromen aan het verwerken...

Ons hart brak echt toen ze dat zo overstuur riep zo midden in de nacht...
Je zou ze toch het liefste áltijd bij je willen hebben met 2 armen om ze heen...
Deepfreezemaandag 27 juli 2009 @ 22:19
Och, nachtmerries zijn naar.. Dan zou je ze inderdaad lekker tegen je aan willen trekken, en nooit meer loslaten!
Dat bedacht ik mee laatst, dat ik het wel heerlijk zou vinden om gezellig met Chris zijn middagdutje in het grote bed te doen.. Maar meneer weigerde de gaan slapen, lekker spelen was veel beter. Dus die poging, gezellig knus slapen maar opgegeven. En meneer sliep in het ledikantje binnen 10 minuten..

We waren zonet wat foto's van Chris aan het kijken van dit weekend. Maar hij lijkt opeens ook een peuter. Zijn hele houding lijkt opeens veranderd. Heel gek, echt het gevoel dat er een nieuwe fase voor de deur staat
Nijnamaandag 27 juli 2009 @ 23:11
Och Floortje, zo druk dingen aan het verwerken .
#ANONIEMdinsdag 28 juli 2009 @ 08:40
Arme Floortje, wat sneu dat ze last heeft van "enge" dromen en het verwerken van een hondenbeet Dat is ook niet niets natuurlijk.
Koen sliep zondag op maandag ook ook onrustig hoor... zoveel indrukken gehad in artis.
Koen heeft vlekjes.. stipvlekjes op zijn rompje, rug, nek en achter zijn oortjes...
6e ziekte? Maar zulke hoge koorts heeft hij niet gehad want hij is naar mijn weten onder de 39 graden gebleven...
Bla_Bla_Bladinsdag 28 juli 2009 @ 08:49
Arme floortje, zielig hoor die nachtmerries!! Is ook idd schrikken als zo'n hondje ineens hapt.

Koen wat een lief koppie heb je toch. Vervelend he als je er niet echt de vinger op kunt leggen wat er nou aan de hand is.

Wat goed dat Eli dat al aangeeft, begin is er dus

Hier gister iets wat ik echt niet leuk vond ..
Ik ging dr halen bij mijn moeder en normaal als ze me ziet begint ze helemaal te hupsen omdat ze snel naar mij toe wilt. Gister gaf ze totaal geen reactie op mij. En toen ik dr van mn moeder overpakte bleef ze me totaal negeren en keek me vooral niet aan.
En ze begon zelfs op een gegeven moment te wurmen omdat ze op dr grond of liever terug naar oma wou
Ik snap er niks van en ik kon echt wel janken...mijn moeder deed er een beetje lacherig over, maar ik vond het echt niet leuk
#ANONIEMdinsdag 28 juli 2009 @ 08:56
Ow Blabla, dat is ook echt niet leuk.
Nijnadinsdag 28 juli 2009 @ 09:19
Bla dat is niet leuk
Bla_Bla_Bladinsdag 28 juli 2009 @ 09:41
nee, dan ga ik me direct vanalles in mijn hoofd halen dat het mijn eigen schuld is en dat het komt omdat ik 4 dagen werk en ik zie al helemaal toekomstbeelden van Dana die oma liever ziet als mama

Slaat natuurlijk allemaal nergens op, maar het maakte wel indruk zeg maar...
#ANONIEMdinsdag 28 juli 2009 @ 09:46
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 09:41 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
nee, dan ga ik me direct vanalles in mijn hoofd halen dat het mijn eigen schuld is en dat het komt omdat ik 4 dagen werk en ik zie al helemaal toekomstbeelden van Dana die oma liever ziet als mama

Slaat natuurlijk allemaal nergens op, maar het maakte wel indruk zeg maar...
Het slaat idd allemaal nergens op!
Als je minder kon werken had je het toch gedaan?
Ik heb ook een tijd fulltime moeten werken, en ja Sander wilde ook wel eens niet mee naar huis, hoe naar ook, maar ze houden toch wel van je hoor. ONVOORWAARDELIJK
Goed onthouden
Bla_Bla_Bladinsdag 28 juli 2009 @ 10:13
dankje
ben in elk geval blij dat vandaag mijn vrije dag is en dat als ze straks wakker is we lekker leuke dingen kunnen gaan doen samen
Deepfreezedinsdag 28 juli 2009 @ 13:24
Bla, maak er maar een gezellig dagje van!!

LL, misschien inderdaad wel de 6e ziekte.. Je hebt hem ook paracetamol gegeven toch? Dus misschien dat dat de ergste koorts wat geremd heeft.. Dan zou het nu wel snel over moeten zijn.

Vanochtend gezellig naar de IKEA geweest. Even Menicole en kleine leander ontmoet. Een heerlijk vers baby'tje!
En Chris zat er maar verlegen bij. Hij wilde niet eens meer eten of drinken. En toen we verder gingen wel weer.. Ons verlegen guppie
DaviniaHRdinsdag 28 juli 2009 @ 13:59
bla, dat is wel vervelend idd! Maar wellicht was het voor een enkele keer. jij bent toch dr mama, en dat weet dana heus wel lekker ff uitproberen of ze ook ff zonder mama kon

LL, voor ziekeig koen

DF, wat je zegt over die houding, dat zie ik ook wel bij eli. dan loopt hij zo rond tussen die babies en dan is het in vergelijking bijna een vlwassen ekrel die daar rondloopt zo bizar!
nog eventjes en het zijn alweer echte peuters
Deepfreezedinsdag 28 juli 2009 @ 14:15
Hier kroop Chris vanochtend ook de trap op, met zijn benen om en om, zoals wij dat ook doen. Ipv rechts omhoog, link ernaast, rechts omhoog links ernaast.
En toen hij vanochtend viel, sprong hij in kikkersprong weer tot staan, ipv via kruipmodus..
Stiekemerds, dat ze zo opeens groot worden..

En nu heerlijk slapend in zijn bedje
mriendinsdag 28 juli 2009 @ 17:15
quote:
Op maandag 27 juli 2009 20:37 schreef DaviniaHR het volgende:
mrien, fijn dat de chiropractor wat heeft kunnen helpen. weet hij ook waardoor de spanning komt?
Nee eigenlijk niet. Normaal heb ik ook een andere chiropractor dan vandaag, maar zij was op vakantie en had van de week toen we eigenlijk een afspraak hadden, een ongelukje gehad.
Lotte is al sinds ze 4/5 weken is onder behandeling daar, nu moeten we elke 2 maanden ongeveer terugkomen ter controle. Vaak merk ik na 6/7 weken dat ze er wel weer aan toe is. Het kan makkelijk verschuiven omdat kleine kindjes nog heel beweeglijk zijn qua groei en botten begreep ik.
Slapen gaat opeens een stuk beter, in ieder geval gaat ze nu zonder huilen slapen

Nu nog een oplossing vinden waarom ze 's nachts wakker wordt en dan gewoon wakker is en pas na 3 kwartier weer gaat slapen

Wat sneu zeg Bla Zou het daar ook wel heel moeilijk mee hebben denk ik!

Chris
Deepfreezedinsdag 28 juli 2009 @ 21:17
Mrien, fijn dat de chiropractor goed helpt. Weer 6/7 weken lekker slapen
Dat 's nachts wakker worden herken in niet, dus ook geen oplossing helaas. Wat heb je al geprobeerd? Al eens gewoon niks gedaan, dus niet erheen, of hoogstens 1 aai over de bol?

Als er toevallig een modje voorbij loopt: Ethan is alweer een peutertje geworden
k_i_mdonderdag 30 juli 2009 @ 11:53
Hier wordt er tegenwoordig KAK! geroepen voordat het in de luier zit. En als je tegen haar zegt, moet je kakken, dan gaat ze heel hard persen . Ik denk dat het dus tijd is om een potje aan te schaffen, al zou ze er alleen maar op poepen. Hoe kan ik het nou het handigst aanpakken? Snapt ze dan vanzelf dat ze ook op het potje moet plassen, of moet je daar nog weer speciale trucs voor uithalen?
Troeldonderdag 30 juli 2009 @ 12:11
Was de wond van vorige week goed dichtgegaan, vanochtend vond Ruben het tijd om de tafel innig te knuffelen. Kortom: grotere gapende wond dan de vorige keer en dit keer wel crisis bij de huisarts. We moesten hem met 4 personen in bedwang houden om te lijmen, hechtpleisters te plakken en vervolgens de boel zo in te pakken dat hij niet alles eraf haalde

Mijn jochie maakt de laatste tijd zoveel brokken. Is dat vanwege het groeien of moet ik me zorgen maken (Dat doe ik toch wel )?


Kim, je zou als ze op het potje zit de kraan aan kunnen doen, dit kan echt al wel helpen Na verloop van tijd zal ze de kraan niet meer nodig hebben
Ticootjedonderdag 30 juli 2009 @ 12:17
Ik zet Jen op het potje als ik ook op het toilet zit..
Troeldonderdag 30 juli 2009 @ 12:20
quote:
Op donderdag 30 juli 2009 12:17 schreef Ticootje het volgende:
Ik zet Jen op het potje als ik ook op het toilet zit..

Dat ook inderdaad Net zoals mama met een boekje. Dat vindt Ruben het leukst
Deepfreezedonderdag 30 juli 2009 @ 13:01
He get, ruben.. Wat een gedoe.. Tafels zijn ook niet om te knuffelen, mama's wel!
Maar ik denk dat het ook gewoon een beetje bij de leeftijd hoort. Chris heeft altijd wel blauwe plekken op zijn knieen/onderbenen. Hij struikelt ook nog wel eens tijdens het lopen. Hier de mazzel dat hij (afkloppen) niks scherps raakt, maar volgens mij is het niet heel gek. De motoriek is ook nog niet helemaal 100%, terwijl ze wel graag grote kindjes dingen willen..
(of maak je je zorgen dat hij niet goed ziet?)

Hoe gaat het nu met Koen, zijn de vlekken al weg.

Over potjes kan ik niet meepraten. Niks lijkt hier nog op zindelijkheid te wijzen. En potje proberen we wel, maar dat is na 10 seconden ook wel over..

Ik werd vanochtend gebeld door het CB, of ik morgen met Chris op controle kan komen, ze waren gaatjes in de agenda aan het vullen.. Dus morgen weer een check-up.
Nijnadonderdag 30 juli 2009 @ 13:37
Ach Ruben, doe je een beetje voorzichtig .
Troel, is het niet een combinatie van groeien en even de coordinatie over je ledematen en hoe lang je bent enzo, kwijt zijn...

Hier is het potje maar heel soms interessant, ze gaat er alleen op als ze het zelf wil.

Mirte sliep gisteren "al" om half 9. Hopelijk is dit meer dan een eenmalige actie.
Deepfreezedonderdag 30 juli 2009 @ 15:28
Half 9 is dan wel weer een redelijk tijd Nijna, hopelijk blijft het zo!

Had je nog iets anders aangepakt?
Ticootjedonderdag 30 juli 2009 @ 15:30
Hoe goed zijn jullie kindjes in puzzelen? Is het normaal dat een kind van 1,5 een puzzel kan maken?
DaviniaHRdonderdag 30 juli 2009 @ 16:32
eli was niet zo'n puzzelaar, maar er zijn een heleboel puzzels vanaf 1,5, dus er zullen vast meer kinders zijn die al vroeg beginnen met puzzelen

troel, ruben is gewoon een brokkenpiloot. blijft net zo lang proberen tot hij en goed ltteken op zn kin heeft als een echte man

nijna, ik moest gister nog aan je denken. eli is er niet een keer uitgekomen! nadat ik hem pas om 9 uur zijn bed in gebonjourd had ook een tactiek
Nijnadonderdag 30 juli 2009 @ 16:52
Deepfreeze, we hadden al een paar dagen de indruk dat we juist door te gaan kijken Mirte weer wakkerder maakten en hebben besloten er maar weer wat meer tijd tussen te laten zitten en dan heel voorzichtig te spieken en als ze nog ligt en het niet ziet snel weer weg te gaan... Gister heeft ze me wel gezien om 8 uur, toen had ze een verzameling boekjes in bed en heb ik de boekjes enzo uit bed gehaald en muziek aangezet en ben weggegaan. Om half 9 was ze dus onder zeil...

Ticootje, wat voor puzzel? Mirte legt sinds kort wel van die houten figuurpuzzels in elkaar. Ze had er nooit interesse in en ineens ging ze zitten en ze kon het... Iets anders hebben we niet in huis en dus ook nog niet geprobeerd.
Tja, als ze het kan dan kan ze het, toch? Dan zou ik me niet zo druk maken over wat normaal is of niet...

Davinia, dat kan natuurlijk ook nog, om 9 uur naar bed. Maar ze is vaak om 6 uur al zo aan de lat dat ik het dan echt zou moeten rekken als we gegeten hebben en dat ga ik niet doen .
Deepfreezedonderdag 30 juli 2009 @ 17:10
Ticootje, houten inleg puzzels gaan hier al een poosje goed. Maar echt met losse kartonnen stukjes begint nu te komen. Als je die bedoelt is ze niet laat nee, maar elk kind heeft zijn eigen ding waar hij/zij in voor/achter loopt..
Chris heeft er ook niet echt geduld voor trouwens. Die puzzelt liever treinbanen aan elkaar.

En hij begint domino ook door te krijgen. Dus 2 dezelfde (nijntje) plaatjes tegen elkaar aan leggen. En Lottino gaat heel goed, een soort bingo, maar ook met plaatjes. Natuurlijk doen we dat niet echt in spelvorm. Maar gewoon samen proberen.
DaviniaHRdonderdag 30 juli 2009 @ 17:34
Nijna, dat is dan idd anders
eli heeft eerst ademloos nick en simon gekeken gestaard (zelf opgezet, en ik was rustig harry snotter aan het lezen, dus prima, toen er om negen uur prompt naar boven gegaan diende te worden. nou, geen discussie, dan, toch?

maar als mirte wel moe is, maar gaat spoken is het anders idd

en de zoektocht naar leuke kinderbedden gaat door...
Ticootjedonderdag 30 juli 2009 @ 19:13
Ik vond het gewoon zo knap. Het is zo'n houten puzzel. Ze draait de stukjes, ze weet welke waar moet. Ik ben gewoon verbaasd.
BEdonderdag 30 juli 2009 @ 19:21
Ik zat de eerste keer dat Sasha dat deed ook heel verbaasd te kijken Tico. Wij hebben ze (nog) niet thuis, dus ik gok dat hij het op het kdv leert ofzo, maar mijn moeder heeft er wel eentje en ik zat echt even te kijken.
Knap hoor, van Jen!

Ik moet dus wel zelf nog steeds een keer op zoek naar die dingen.
Mss morgen even naar de kringloopwinkel.

[ Bericht 0% gewijzigd door BE op 30-07-2009 19:28:20 ]
Ticootjedonderdag 30 juli 2009 @ 19:26
Be, ik denk dat ze je steeds blijven verbazen hoor. En wij maar trots zijn!
Nijnadonderdag 30 juli 2009 @ 20:33
Tico, grappig he dat ze dat dan ineens in de gaten hebben. Zal vast ook zijn waar hun interesse op dat moment naar uitgaat. Ik vraag me wel eens af of ze nou gewoon onthouden waar wat in die puzzels hoort te liggen of dat ze ook echt al naar de vorm kijken...

Kwam net bij Mirte op haar kamer, staat ze op haar kast... Zo'n trapgevalletje van Ikea... Op het middelste plateau... Ze wilde denk ik zelf de muziek aan doen... Tweede keer dat ik ging kijken zat ze er weer... Heb nu de stereo lager gezet, hoeft ze er niet om te klimmen... Ik weet het anders ook niet, zag haar er al afvallen, gat in hoofd en andere nare dingen waar we niet op zitten te wachten. Af en toe weet ik het niet meer hoor. We kunnen toch moeilijk haar hele kamer leeg maken... Misschien maar eens kijken of ze overdag meer kan klauteren? Of nog andere ideeen?
Deepfreezevrijdag 31 juli 2009 @ 13:27
Nijna, Hier is de kamer ook redelijk leeg. een kast en een commode, met voornamelijk kleding/beddegoed op de onderste planken. Ook niet echt klimbaar. Er kan dus niet zo heel veel gebeuren. Maar het is ook maar een klein kamertje, dus veel meer past er ook niet in.
Zorgen dat ze goed moe naar bed gaan? Dus voor het slapen nog even een stukje wandelen, ofzo?

Hier weer een OK-stempel van het CB. En Chris lijkt eindelijk in verhouding qua gewicht-lengte. In een half jaar dik 4 cm en "maar" 6 ons gegroeid. Nu 13,8 kg en 89,5 cm.. Verder ook alles goed, alleen wilde Chris niet helemaal meewerken, hij luisterde gewoon niet zo naar de arts. Maar gelukkig goed blokjes gestapeld (wel voornamelijk met links), een bal gepakt (en dus goed gebukt). Alleen het praten ligt hij achter. Maar niet zoveel dat we ons zorgen moeten maken. Hij begon ook laat, dus dan kan hij nu niet opeens bijlopen..
Over een jaartje maar weer, al mogen we nog eerder terugkomen als we ons zorgen maken over zijn verlegenheid. (ons kat-uit-de-boom-kijk-kind )
DaviniaHRvrijdag 31 juli 2009 @ 16:05
jamaar, jamaar, DF! We liepen zo mooi gelijk op! Nu wordt eli zwaarder dan chris! das niet gezellig

wel fijn dat jullie weer goedgekeurd zijn

nijna, ik weet niet precies wat je bedoelt, maar kunnen er deurtjes voor? en dan met de dingen waar je de deur aan openmaakt naar binnen?
zo zijn onze boekenkasten iig beveiligd...
Deepfreezevrijdag 31 juli 2009 @ 19:51
Hihi, misschien trekt Eli zijn groeilijntje ook wel bij.. Is hij ook lang, of vooral zwaar?
Nijnavrijdag 31 juli 2009 @ 20:38
Het is net een trapje Davinia (uit de trofast-serie van Ikea). Dus deurtjes ervoor helpt niet. Maar nu met de stereo lager is ze er nog neit weer opgeklommen...

DF, het CB raadde wandelen voor het slapen gaan juist af omdat ze dan weer zoveel indrukken opdoen dat ze die ook nog moeten verwerken. Ze is echt moe als ze naar bed gaat, maar die luiken gaan toch niet zo snel dicht blijkbaar .
Chris weer goedgekeurd .
De_Taartjesfeevrijdag 31 juli 2009 @ 21:01
Mijn meisje ging kruipend op vakantie en kwam rennend terug En stout! Ohhhh zo stout!
Ze klimt zelf op tafel om snoepjes te pakken en als ze dan hoort dat je er aan komt, rent ze snel naar de prullenbak om alle sporen te wissen En vanmiddag had ze de videocamera te pakken, zat madam gezellig zelf filmpjes op te nemen En ze zet steeds zelf de tv aan, en gaat dan met de ab onderuitgezakt op de bank tv kijken
Bla_Bla_Blavrijdag 31 juli 2009 @ 22:01
Chris goedgekeurd, fijn

En minitaartje wat klink je lekker ondeugend

Mirte aan het klimmen geslagen, oe dat lijkt me wel eng hoor.

Toen we Dana vanavond in bed hadden gelegd begon ze na een minuut of 5 heel haard te huilen, naja was meer krijsen dan huilen . Toen ik dr uit bed tilde was ze echt helemaal aan t trappelen van de pijn. Ik heb een uurtje ofzo met dr op de bank gezeten om dr steeds te sussen en dr ook paracetamol gegeven..Dr luier verschoond, diaree en hele rode billetje. Zo zielig, ik ben bang dat t van de sinaasappelsap kwam aangezien ze dat vandaag en gister voor t eerst heeft gehad en dat volgens mij nogal op de darmpjes kan werken. Nu ligt ze wel lekker te slapen nadat we even met zn 3tjes op dr kamertje hebben gespeeld en ze allemaal dingen aanwees die wij moesten benoemen en wat ze dan probeerde na te zeggen

voorlopig maar geen sinaasappelsap meer
Deepfreezevrijdag 31 juli 2009 @ 22:16
oeh, minitaartje is ook op dreef!!

Arme Dana, Zo'n lekker sapje, en dan buikpijn.. Dan over een half jaartje nog maar eens proberen..
Nijnazaterdag 1 augustus 2009 @ 03:51
Minitaartje in de bocht, dat zappen op de bank, hihi.

Bla, dat kan best die sinaasappelsap zijn, ik kon er als kind ook slecht tegen, diarree. Bij Mirte heb ik het nog niet echt geprobeerd. Is het vannacht verder wel goed gegaan?!
Bla_Bla_Blazaterdag 1 augustus 2009 @ 11:18
Vanacht heeft ze wel goed geslapen, maar toen mijn vriend dr vanmorgen wakker maakte had ze weer gepoept en huilde ze heel erg toen ie dr aan t verschonen was ivm pijnlijke billetjes..zielig hoor. Maar flink met bephanten smeren vandaag...dat werkt hier normaal super
k_i_mzaterdag 1 augustus 2009 @ 16:02
Komt er niet toevallig een kies door Bla? .
Bla_Bla_Blazaterdag 1 augustus 2009 @ 18:21
hm ja dat zou ook nog kunnen aangezien ze bij tandje idd ook zo'n luier uitslag heeft, maar dan wel in mindere mate hoor...zo erg als het nu is heb ik nog nooit gezien...t bloedde vanmiddag zelfs een beetje , maar ze heeft vandaag nergens last van en is zelfs extreem vrolijk.
Ze kruipt nu lekker zonder luier rond, hopen dat het zo wat sneller heelt...
#ANONIEMzaterdag 1 augustus 2009 @ 22:32
Ocharme de billekes van Dana... zo sneu. zo erg heeft Koen het nog niet gehad. Sander wel dus ik weet hoe pijnlijk het is. En met blote billen rondlopen is zo
Bla_Bla_Blazondag 2 augustus 2009 @ 08:33
Zag er idd wel erg schattig uit
Ziet er vandaag al een stuk beter uit gelukkig!
Nijnazondag 2 augustus 2009 @ 09:05
oh wat fijn voor dana
#ANONIEMzondag 2 augustus 2009 @ 10:10
quote:
Op zondag 2 augustus 2009 08:33 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Zag er idd wel erg schattig uit
Ziet er vandaag al een stuk beter uit gelukkig!
Dat is fijn voor Dana... hopelijk blijft verder billenleed gespaard
DaviniaHRzondag 2 augustus 2009 @ 14:08
quote:
Op vrijdag 31 juli 2009 19:51 schreef Deepfreeze het volgende:
Hihi, misschien trekt Eli zijn groeilijntje ook wel bij.. Is hij ook lang, of vooral zwaar?
Hij zit qua gewicht op de +1 lijn, dus dat zou nu idd iets minder dan 15kg moeten zijn (gister in zn nixie op de weegschaal gezet en die komt idd net onder de 15kg uit) en qua lengte tussen de 0 en +1 en ik denk dat hij wel de 90cm haalt inmiddels. hij kan nu languit op de trap liggen en dan dekt hij van kop tot teen (onderkant voet) de hele tree. volgens mij is een standaard trap zo'n 90cm, dus dat kan dan wel kloppen

voor dana, arme meid!
Deepfreezezondag 2 augustus 2009 @ 14:47
Eli heeft dus zo'n beetje dezelfde verhouding als Chris dus had. Maar gewoon een lekker joch dus!!

En fijn dat het beter gaat met Dana!
Deepfreezedinsdag 4 augustus 2009 @ 13:39
Wat is het hier lekker rustig

Alles goed met de dreumesjes? Kleintjes die druk stapjes zetten, en grote die hun ouders tot waanzin drijven met hun prepeuterpubberteitfase??

Hier alles goed in ieder geval. Chris lijkt zijn honger weer gevonden te hebben. Nu al 2 dagen achterelkaar zijn boterham bij het ontbijt EN de lunch op, terwijl hij weken langs 1 boterham per dag at (halve bij ontbijt, halve bij lunch!)
En verder is hij lekker vrolijk, maar wordt heel boos als we niet "auto, boem, rijen" willen doen.. Papa en mama kunnen toch niet de hele dag Mario-karten

Nog 6 daagjes.. Dan hebben we een echte peuter
Troeldinsdag 4 augustus 2009 @ 14:08
Ruben is uit logeren, dus vandaar weinig nieuws
Bla_Bla_Bladinsdag 4 augustus 2009 @ 14:16
Fijn dat Chris weer beter eet
En alweer bijna een echte peuter..de taart al besteld en de slingers en kadootjes al klaar liggen?
Deepfreezedinsdag 4 augustus 2009 @ 14:24
Taart bakken gaat manlief waarschijnlijk doen..
Het kadootje, daar ligt hij nu in te slapen, maar er liggen nog wel een paar kleine kadootjes klaar natuurlijk.
En dan een lekker druk weekend, zaterdag schoonfamilie+wat extra mensen, zondag mijn familie + wat vrienden enzo, en maandag gezellig naar de apenheul op zijn echte verjaardag..
Eens kijken of Chris dat een beetje gaat overleven
Bla_Bla_Bladinsdag 4 augustus 2009 @ 14:42
Klinkt als een gezellig drukkle verjaardag
En apenheul is natuurlijk helemaal leuk!
En een papa die taarten bakt geef mij er ook zo een
Nijnadinsdag 4 augustus 2009 @ 15:24
Mirte doet t goed als grote zus .
DaviniaHRdinsdag 4 augustus 2009 @ 15:42
Nog 6 dagen, maar? Dat gaat snel!
Fijn dat Chris weer beter eet!

Nijna, wat fijn! Hoe hebben jullie mirte eigenljk voorbereid op de komst van de baby?

Eli heeft een nieuw spelletje gevonden Als je uit de auto gaat, ga je niet richtingd eur, maar op de stoel ernaast zitten. als mama dan omloopt om de andere deur open te doen, dan klim je weer snel in je autostoel... net zo lang tot je straf krijgt Vanochtend had ik geen zin in het gevecht en heb meneer dus onceremonieel uit de auto getrokken. hij keek er een beetje beteuterd bij, maar mss blijft het zo hangen..
en anders morgen weer straf geven...

leuk, zo'n klimgeit
#ANONIEMdinsdag 4 augustus 2009 @ 16:00
Wat een druk weekendje DF maar de Apenheul is zo leuk Hopelijk is het weer een beetje mooi (of iig droog)

Klimgeiten zijn heel nie leuk, want dan vallen ze ook zo hard... en dus gingen Koen en ik samen huilen, hij met zijn mooie bult en ik omdat ik net te laat was en van de schrik.
Bla_Bla_Bladinsdag 4 augustus 2009 @ 16:04
aahw Koen

Klimgeiten zijn idd niet leuk...ik heb ook al een aantal keer het hart in mijn keel gehad omdat ik dr nog maar net kon grijpen. Ze zijn zo snel
Nijnadinsdag 4 augustus 2009 @ 16:35
Davinia, Mirte is een aantal keer meegeweest naar de verloskundige en we hebben boekjes gelezen met haar (kleine pluis o.a.). En vertellen dat er een baby in mijn buik zat en dat dat haar zusje zou zijn en dat ze Iris zou gaan heten.
Ik had ergens gelezen dat je niet teveel moet benadrukken dat zij nu "groot" is, want ze is natuurlijk ook gewoon nog klein. Dus we hebben het wel over grote zus, maar we benadrukken niet dat zij nu zo "groot" is. Wel dat ze het goed doet en ik probeer heel bewust ook even lekker met haar te knuffelen steeds, voor zover ze dat wil...
Deepfreezedinsdag 4 augustus 2009 @ 20:39
Nijna, Mirte en papa, gefeliciteerd met Iris!!
Fijn dat het met Mirte ook goed gaat!

Davinia, leuk dat soort spelletjes.. En hoe krijg je ze dan aan het verstand dat het geen leuk spelletje is, als het telang duurt

En klimgeiten zijn lief!! Maar valgeiten een stuk minder. Arme Koen!
Ticootjewoensdag 5 augustus 2009 @ 09:30
Ik heb feestluiers!!! 4 hoektanden in 1x...

pfff.
#ANONIEMwoensdag 5 augustus 2009 @ 09:34
quote:
Op woensdag 5 augustus 2009 09:30 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb feestluiers!!! 4 hoektanden in 1x...

pfff.

Heeft ze er zelf nog last van? Billen nog heel? Hangerig/jengelig?
Ticootjewoensdag 5 augustus 2009 @ 09:42
quote:
Op woensdag 5 augustus 2009 09:34 schreef LovelyLady het volgende:

[..]


Heeft ze er zelf nog last van? Billen nog heel? Hangerig/jengelig?
Nou ze is wat meer hangerig en slaapt ok weer tussenin. Ze gooit haar speen er ook steeds uit, ik denk dat die een beetje pijn doet.

Jen heeft katoenen luiers, en alleen op het kdv nog maar wegwerp. Dat scheelt echt enorm in rode billen! Die heeft ze dus niet.
Deepfreezewoensdag 5 augustus 2009 @ 10:01
Oeh, 4 in een keer is ook niet zo aardig! Hopelijk zijn ze snel door..
Wel fijn dat ze geen last heeft van haar billen trouwens.
Ticootjewoensdag 5 augustus 2009 @ 10:03
Die eerste kiezen kwamen ook met zn 4en tegelijk...

1 is nu helemaal door, de andere onder staat nu echt op springen.. Die boven zijn flinke bobbels.
Bla_Bla_Blawoensdag 5 augustus 2009 @ 10:53
4 tegelijk...arme Jen
Nijnawoensdag 5 augustus 2009 @ 12:02
Tico wat sneu voor Jen. Hopelijk zijn ze snel door!

Mirte is haar woordenschat aan het uitbreiden... . Tja als je alsmaar kadootjes krijgt dan ga je het woord "dootje" natuurlijk wel zeggen. En ineens kan ze ook "open" (ook erg handig natuurlijk als er wat uitgepakt moet worden). En "meisje" kwam ze net mee aanzetten.
Vanmorgen had ik het met de kraamverzorgster over "een hele kleine baby", dat werd ook even nagepraat alsof het niks is...
Grappig hoor dit.
Ticootjewoensdag 5 augustus 2009 @ 12:04
Ja ik versta Jen ook steeds meer. Leuk is dat!
Ticootjewoensdag 5 augustus 2009 @ 15:43
ZO ik baal!!!

Ik heb van de week een schoolgids gekregen, maar de school die we hadden uitgekozen neemt nu al geen kindjes meer aan die voor oktober 2008 zijn geboren.

Echt had ik Jen moeten aanmelden toen ze nog geen eens 1 was? Of had ik moeten bellen dat we van plan waren zwanger te worden? Waar gaat het over?!?!
Nijnawoensdag 5 augustus 2009 @ 15:55
Jemig Tico... . Ik ga na de zomervakantie hier maar eens rondbellen, geen idee van wachtlijsten ofzo...
Deepfreezewoensdag 5 augustus 2009 @ 15:55
Woh ticootje, dat is wel balen..
Je had een vrije school op het oog toch?

Ik zal na de vakantie ook maar eens bellen met de buurtschool. Heb verder nog geen papier ofzo gezien..
Ticootjewoensdag 5 augustus 2009 @ 16:08
quote:
Op woensdag 5 augustus 2009 15:55 schreef Deepfreeze het volgende:
Woh ticootje, dat is wel balen..
Je had een vrije school op het oog toch?

Ik zal na de vakantie ook maar eens bellen met de buurtschool. Heb verder nog geen papier ofzo gezien..
nee geen vrijeschool...
Deepfreezewoensdag 5 augustus 2009 @ 16:10
oh, hmm, wie was dat dan..
Of had je wel iets anders dan standaard openbaar/christelijk onderwijs op het oog? En gewoon het verkeerde schooltype erbij in mijn hoofd..
Ticootjewoensdag 5 augustus 2009 @ 22:09
Nou ik wist wel dat het type onderwijs in trek is, maar kom op jen is 1,5. Dit slaat nergens op.
Ik wil haar op montessori hebben.
#ANONIEMdonderdag 6 augustus 2009 @ 09:37
Ik vind het ook een beetje raar Tico, hebben ze geen wachtlijst?
Bla_Bla_Bladonderdag 6 augustus 2009 @ 11:14
Nou lekker is dat Tico
Wel raar hoor dat je er dan al zo vroeg bij moet zijn...is toch belachelijk
Troeldonderdag 6 augustus 2009 @ 11:24
En dat is dus de reden waarom ik al tijdens de zwangerschap ben gaan informeren over eventuele wachtlijsten.

(maar sowieso vind ik het raar dat er zo'n lange wachtlijst is, alsof je binnen een jaar al aan een kind kan zien of montessori het juiste onderwijs is)
Bla_Bla_Bladonderdag 6 augustus 2009 @ 12:12
nou ik heb dus ook na het lezen van tico's verhaal gister maar een mailtje gestuurd aan de school van onze keuze met de vraag of er wachtlijsten zijn en hoelang vantevoren het verstandig is om je in te schrijven

tja beter zo vroeg dat ze je voor gek verklaren dan "te" laat en dan je eerste keus aan je neus voorbij zien gaan
_Flash_donderdag 6 augustus 2009 @ 12:21
Same here, ik ben er nu ook over aan het nadenken. Het Deepfreeze al gemaild met wat mij de beste schoolkeuze lijkt om eens op kennismaking te gaan.
Deepfreezedonderdag 6 augustus 2009 @ 13:46
Ah tico, montessori.. Was ik niet helemaal gek, alleen het verkeerde naampje..
MamsXdonderdag 6 augustus 2009 @ 18:25
Ik zie mijn dame ineens zo lopen ik wist al wel dat ze het kan.. maar ze durft niet echt.
Schijnbaar durft ze het in de box wel, ze stapte echt rond van de ene naar de andere kant.
Deepfreezedonderdag 6 augustus 2009 @ 18:44
Mams, Goed zeg! Nog even en ze maakt je huis onveilig
simmudonderdag 6 augustus 2009 @ 20:43
hoihoi allemaal. ik ben helemaal sentimenteel, dus foto's

seleentjes allereerste foto:



seleentje nu:

karretje uitpakken:


en het karretje:


het ding kan helemaal verbouwd worden nog tot autootje, dus die kan nog wel even mee
seleentje heeft dus oa ook een karretje gekregen voor haar eerste verjaardag

meer foto's zo wel in het fototopic
Deepfreezedonderdag 6 augustus 2009 @ 21:11
Selene, ook alweer een heel jaar!!
Gefeliciteerd meid!

Laten we er 4 gezellige dagen van maken
Bla_Bla_Bladonderdag 6 augustus 2009 @ 21:23
Selene gefeliciteerd!!!
Die babyfoto

MamsX je dochter aan de wandel wat goed!!
DaviniaHRdonderdag 6 augustus 2009 @ 23:06
hoi selene, gefeliciteerd!

ik ga over twee weekje eli alvast inschrijven op school
k_i_mdonderdag 6 augustus 2009 @ 23:43
Gefeliciteerd simmu!
De_Taartjesfeedonderdag 6 augustus 2009 @ 23:58
Simmu gefeliciteerd
Mibos2vrijdag 7 augustus 2009 @ 09:48
Goedemorgen allemaal, wij zijn ook weer in het dreumestopic aangekomen met Eva. Die is gisteren een jaar geworden en is echt heel erg verwend. En verder heeft ze lekker in het badje gedobberd en alles en iedereen met zuslief natgespetterd en toen kwamen er nog nichtjes (20+) die er met kleding in al in sprongen en daarna nog een tantelief dus toen was het hele feest compleet maar erg gezellig. Nu slaapt ze nog al vanaf gisteravond 20 uur.
Bla_Bla_Blavrijdag 7 augustus 2009 @ 09:52
Hoi Eva
Nog gefeliciteerd met je verjaardag
Lekker is dat he, uitslapen
Deepfreezevrijdag 7 augustus 2009 @ 12:38
Eva ook nog gefeliciteerd met je verjaardag!!
En fijn dat ze al lekker bijslaapt!
simmuvrijdag 7 augustus 2009 @ 19:35
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 09:48 schreef Mibos2 het volgende:
Goedemorgen allemaal, wij zijn ook weer in het dreumestopic aangekomen met Eva. Die is gisteren een jaar geworden en is echt heel erg verwend. En verder heeft ze lekker in het badje gedobberd en alles en iedereen met zuslief natgespetterd en toen kwamen er nog nichtjes (20+) die er met kleding in al in sprongen en daarna nog een tantelief dus toen was het hele feest compleet maar erg gezellig. Nu slaapt ze nog al vanaf gisteravond 20 uur.
gefeliciteerd!
#ANONIEMvrijdag 7 augustus 2009 @ 19:59
Simmu en Mibos, welkom met jullie meiden
simmuvrijdag 7 augustus 2009 @ 21:03
tschuh! selene is de laatste tijd aan het pinballen in haar bedje. eerst over de korte kant, maar nu ook over de lange kant. en het maakt haar dus geen zak uit of ze valt! ze haalt het wel om een paar stappen te rennen, ze haalt het bijna, net niet *KLABATS!*
Bla_Bla_Blazaterdag 8 augustus 2009 @ 09:21
Selene, doe je voorzichtig!

Ik vind dit zo'n leuke leeftijd trouwens, ze leert steeds meer woordjes, danst graag, sleept steeds boekjes of speelgoed naar je toe waar ze samen met je mee wilt spelen...zo knap allemaal

Ze weet dat de koe boeh zegt en als ik vraag wat de krokodil doet begint ze te grommen. Ze zegt boek, kaartje, dopje, bumba Kyra (onze hond), slinger en ohohw (compleet met gezichtje )
Zodra we in de auto stappen begint ze te hupsen en moet de radio snel aan zodat mevrouw kan dansen. en als ze met papa boven plaatjes aan t draaien is wilt ze de koptelefoon op en zit ze helemaal te swingen

en ze weet precies wat ze wel en niet wilt, wat soms wel lastig is om dan op de juiste manier te reageren, maar zo tof dat ze gewoon echt een eigen willetje heeft!
owja en ze gromt als iets niet lukt compleet met ontbloot gebit
MamsXzaterdag 8 augustus 2009 @ 09:29
Ja he deze leeftijd is zoooo leuk.
X die zegt op een hele leuke manier nee. dan wil je haar nog even een hap ergens van geven en zegt ze Nee mama, nee
En ook X danst heel erg graag. ze is helemaal weg van Michael jackson.
En de vogel doet hier vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
En de poes doet Mauw, slapen is ssssjjjjjt
Plassen is pssssst

En soms uit het niets hoor ik haar zingen en in de handjes klappen en doet ze haar handjes op dr bolletje
Bla_Bla_Blazaterdag 8 augustus 2009 @ 09:33
hier ook een MJ fan ...maarja ze word ook blij van papa's hardcore
een brede smaak dus