quote:Elia begon met voetballen bij SV Voorburg. Daarna volgden Forum Sport en Tonegido, waarop hij op negenjarige leeftijd in de jeugdopleidingen van ADO Den Haag werd opgenomen. In 2000 werd hij opgemerkt door B. Westerbaan en W. Levers en stapte hij over naar de jeugdopleiding van Ajax, maar keerde in 2002 terug naar de jeugdopleiding van ADO. Elia maakte in december 2004 zijn profdebuut in het eerste elftal van ADO Den Haag. In dat seizoen, 2004/2005, speelde hij vier vier wedstrijden voor zijn ploeg, waarin hij één doelpunt maakte.
De linkerspits maakte in 2005 deel uit van Oranje onder de negentien. In het begin van 2006 maakte hij zijn debuut in Jong Oranje.
Vanaf het seizoen 2007/08 stond Elia contract bij FC Twente. Ajax ook belangstelling, maar de club uit Amsterdam wilde hem weer een seizoen verhuren aan ADO. Elia had geen zin om een jaar in de Eerste divisie te spelen en verkoos mede daarom de Twentenaren.
Op 19 november 2008 speelde Elia zijn eerste interland voor Nederland B. Tegen Jong Zweden stond hij rechtsbuiten. De wedstrijd eindigde in een 0-3 nederlaag.[1]
De ontwikkeling van Elia bleef gedurende het seizoen 2008/09 in het land niet onopgemerkt. In de winterstop van seizoen 2008/09 stond de Voorburger in de belangstelling van onder meer Ajax en PSV. Ajax bracht twee maal een bod uit, maar kon de Tukkers niet verleiden tot een verkoop. Op 15 januari 2009 werd bekend dat hij zijn contract bij Twente verlengde tot medio 2013.[2]
In 2009 werd Elia door een jury onder leiding van Johan Cruijff verkozen tot Talent van het Jaar. Daarmee volgde hij Miralem Sulejmani op.[3]
Op 29 mei 2009 maakte Bert van Marwijk bekend dat hij Elia in de definitieve selectie van het Nederlands elftal opnam voor de duels tegen IJsland en Noorwegen. Voor Elia was het de eerste keer dat hij bij de A-selectie van Oranje zat.[4]
Na afloop van het seizoen 2008/09 stond Elia opnieuw in de belangstelling van verscheidene clubs die hem van FC Twente wilden overnemen. Zowel Ajax als Hamburger SV werden daarbij concreet door zijn Overijsselse werkgever verschillende aanbiedingen te doen. Daar in eerste instantie niet aan de eisen van FC Twente-directeur Joop Munsterman werd voldaan, ging deze daarmee in beide gevallen niet meteen akkoord. Op 4 juli 2009 werd er niettemin alsnog een akkoord bereikt met Hamburger SV, waar Elia per seizoen 2009/10 voor uitkomt. Met de transfer zou omstreeks tien miljoen euro gemoeid zijn, waarvan 20% naar ADO Den Haag gaat.
Wat een onzin.quote:Op zondag 5 juli 2009 10:23 schreef navigator het volgende:
Puur voor het geld gekozen. Maar goed, was ook te verwachten, zowel Elia als zn zaakwaarnemer stonden niet vooraan toen de hersens werden uitgedeeld.
Als hij puur voor het geld had gekozen was hij lekker bij Twente gebleven lijkt me.quote:Op zondag 5 juli 2009 10:23 schreef navigator het volgende:
Puur voor het geld gekozen. Maar goed, was ook te verwachten, zowel Elia als zn zaakwaarnemer stonden niet vooraan toen de hersens werden uitgedeeld.
quote:Op zondag 5 juli 2009 05:54 schreef venomsnake het volgende:
Ik hoop dat hij keihard faalt daar. Arrogant stuk vreten.
quote:Op zondag 5 juli 2009 16:00 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Als dat werkelijk zo zou zijn, zou Elia toch juist goed bij de neusjes moeten passen?
Dat zal eerder kloppen dan 10 miljoen denk ik. HSV wist dat Twente Elia liever niet aan Ajax wilde verkopen en dat het bod van Ajax niet hoger zou gaan dan 8 miljoen.quote:
Voetbalzone?quote:Op zondag 5 juli 2009 19:35 schreef need2009 het volgende:
ad en voetbalzone niet te geloven tegenwoordig. Wat en afgang.![]()
![]()
Zo wat goed van je zeg, dat je dat kan!quote:Op zondag 5 juli 2009 19:38 schreef Afwazig het volgende:
need2009!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat was toch ook al duidelijk. Dat Twente moeilijk deed tegenover Ajax kon hij wel mee leven, maar dat ze ook zo'n houding aan namen t.o.v. HSV maakte hem pissig.quote:Op zondag 5 juli 2009 19:41 schreef need2009 het volgende:
[..]
Zo wat goed van je zeg, dat je dat kan!
http://voetbal.nos.nl/video/bekijk/TCMID/tcm:5-537932/eljero-elia-doet-zijn-verhaal
vanaf 1.28,![]()
![]()
aaaahahahahahahaha
Ja en als hij naar Ajax kwam had hij gezegd dat hij niet naar HSV wilde. Ben je echt zo dom?quote:Op zondag 5 juli 2009 19:35 schreef need2009 het volgende:
Zo, wat hoor en zie ik net op studio sport. Elia wou helemaal niet naar ajax heen. Hij wou alleen naar HSV. De media maakte dat er alleen van. Letterlijk de woorden van Elia.
Nou dan hoef je de media met proajax telegraaf![]()
, ad en voetbalzone niet te geloven tegenwoordig. Wat en afgang.
![]()
![]()
Dit citaat is verzonnen volgens jouquote:"Met zo'n grote Ajax-tas over straat, dat vond ik geweldig. Die Amsterdamse bluf past ook wel bij mij, denk ik. Het uitdagen, het dollen, net als op straat. Een tegenstander he-le-maal gek maken, dat is het mooiste wat er is."
Er is er geen 1 die een verbetering zou zijn. Dus laat maar.quote:Op zondag 5 juli 2009 20:18 schreef Angstgegner het volgende:
Dat heb ik twee weken geleden hier al voorspeld. Op de officiële site zegt Elia trouwens dat hij spijt heeft over de uitlatingen die hij in het AD heeft gedaan. Jammer Maarten Wijffels, wie wordt de volgende speler van Twente die je naar Ajax gaat proberen te schrijven? Het zal andermaal een vergeefse poging zijn...
Precies. Met die belachelijke clausulequote:Op zondag 5 juli 2009 11:13 schreef sjimz het volgende:
[..]
Als hij puur voor het geld had gekozen was hij lekker bij Twente gebleven lijkt me.
Jij denkt dat het Rotterdamse AD een pro Ajax krant is ?quote:Op zondag 5 juli 2009 20:18 schreef Angstgegner het volgende:
Dat heb ik twee weken geleden hier al voorspeld. Op de officiële site zegt Elia trouwens dat hij spijt heeft over de uitlatingen die hij in het AD heeft gedaan. Jammer Maarten Wijffels, wie wordt de volgende speler van Twente die je naar Ajax gaat proberen te schrijven? Het zal andermaal een vergeefse poging zijn...
Als ajax er ook zo over denkt. Heb ik er geen problemen mee.quote:Op zondag 5 juli 2009 20:46 schreef navigator het volgende:
[..]
Er is er geen 1 die een verbetering zou zijn. Dus laat maar.
Inderdaad. Voor zo'n speler kijk je toch juist voetbal? Bovendien kan hij in de toekomst ook nog weleens belangrijk worden voor het nationale elftal.quote:
Met poep in de broekquote:Op zondag 5 juli 2009 22:37 schreef ASroma het volgende:
Eljero is toch wel het uithangbord voor de intelligente voetballer.
quote:Op zondag 5 juli 2009 20:46 schreef navigator het volgende:
[..]
Er is er geen 1 die een verbetering zou zijn. Dus laat maar.
quote:Op zondag 5 juli 2009 20:59 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Jij denkt dat het Rotterdamse AD een pro Ajax krant is ?
Natuurlijk, net zoals de Staphorster Bode pro Hells-Angels is.
Wat is dat toch opeens met die Twente supporters ? Eindigen een keertje 2e denken dat ze 11 Zidane's in het elftal hebben.
Desalniettemin veel succes in de voorronde van de CL.
Is een normale reactie. Die hebben jaren op hun lazer gehad van Ajax en nu kunnen ze eindleijk wat roepen.quote:Op maandag 6 juli 2009 07:40 schreef navigator het volgende:
grappig toch dat al die clubjes die leuk meedoen de laatste jaren het toch altijd maar weer vooral over Ajax hebben.
Dacht dat Joopie geen bank wasquote:"Dat ADO genoegen nam met een betaling in twee termijnen van de afgesproken 20 procent van de transfersom (van 9,2 miljoen euro, red.), waardeer ik zeer van die club. Zeker gezien de manier waarop ik uit Den Haag ben vertrokken."
quote:Elia: 'Ajax vond dat ik een transfer moest forceren'
Voor Eljero Elia is er eindelijk een einde gekomen aan een ellenlange transfersoap. FC Twente en Hamburger SV bereikten zaterdag overeenstemming over een transfersom, en zondag rondde de aanvaller de laatste details over zijn persoonlijke voorwaarden af. "Deze transfersoap heeft in mijn ogen veel te lang geduurd. Nu ben ik opgelucht, happy in Hamburg", vertelt Elia aan De Telegraaf.
"Wanneer ik echt op de transfer durfde te rekenen? Eigenlijk nooit", vertelt Elia. "De onderhandelingen duurden elf uur en ik ging er gewoon van uit dat ik me in Enschede moest melden voor de training." Uiteindelijk maakte de woede zaterdagavond plaats voor opluchting. "Ik heb Joop Munsterman als mens hoog zitten, omdat hij altijd voor me klaarstond en me uit de brand heeft geholpen door me weg te halen bij ADO."
"En voor deze deal kan ik FC Twente en hem uiteindelijk alleen maar dankbaar zijn", vervolgt Elia. "Met de nadruk op uiteindelijk, want op zakelijk gebied ben ik écht boos op hem geweest en zijn er harde woorden gevallen. Hij heeft zich meedogenloos opgesteld. Iedereen heeft water bij de wijn moeten doen. Zelfs mijn ouders hebben een deel van het bedrag laten vallen, dat ze zouden krijgen bij een overgang."
"Dat ADO genoegen nam met een betaling in twee termijnen van de afgesproken 20 procent van de transfersom (van 9,2 miljoen euro, red.), waardeer ik zeer van die club. Zeker gezien de manier waarop ik uit Den Haag ben vertrokken." De winnaar van de Johan Cruijff Prijs en de Bronzen Schoen zette zondag zijn handtekening onder een vijfjarige verbintenis bij de nummer vijf van de Bundesliga van afgelopen seizoen.
Minder vleiend is Elia over Ajax, de club waarmee hij lange tijd in onderhandeling was. "Ik ben niet teleurgesteld. Daar is HSV een veel te mooie club voor, maar ik had graag onder Martin Jol gespeeld. Danny Blind heeft in een gesprek aangegeven me graag naar Ajax te willen halen, maar dat bleken loze woorden. Blijkbaar wilde Ajax me niet écht. Anders hadden ze wel meer voor me geboden dan acht miljoen euro."
Ajax speelde op het gevoel van Elia. "Ajax zei op een gegeven moment: ga een transfer forceren. Maar waarom? Het verzoek was vergeefs. Ik had en heb een goede relatie met Munsterman en wilde een waardig afscheid. Dat het tussen Ajax en Twente sinds de transfer van Rob Wielaert water en vuur is, is toch niet mijn probleem? Toen Ajax me vroeg dwars te liggen, wist ik dat ik daar niet heen zou gaan."
VZ
Oh ja, het ligt weer aan een ander.quote:Op maandag 6 juli 2009 08:33 schreef Chadi het volgende:
Oh ja tuurlijk. De week ervoor lulde hij wel anders. En wie zei hem een breuk te forceren van Ajax zijde dan?
En wat Ajax geboden heeft was meer dan genoeg. te veel eigenlijk. Wat een janksnol is het ook.
Voor zijn overgang naar HSv lag het aan Munsterman en daarna aan Ajax en de Nederlandse pers enzoquote:
Hé maar Angstgegner.quote:Op maandag 6 juli 2009 08:56 schreef Angstgegner het volgende:
De aap komt hier natuurlijk duidelijk uit de mouw. Elia heeft de juiste beslissing genomen om niet naar de uitvinders van het woord arrogantie te gaan. En maar roepen dat Munsterman door zijn handelwijze ervoor zorgt dat spelers in de toekomst zich wel drie keer zullen bedenken om de stap naar Twente te maken. Als Ajax dit jaar voor de zesde achtereenvolgende keer naast de titel zou grijpen - en ik zou niet weten waarom niet eigenlijk - zouden alle beleidsbepalers hun conclusie moeten trekken. Het is al jaren niks meer en het wordt ook nooit meer wat. Terwijl een club als Twente door het uitgekiende beleid zal blijven groeien.
Een betaling in termijnen? Dat wilde Jopie toch niet? Dat vond hij toch te gek voor woorden?quote:"Dat ADO genoegen nam met een betaling in twee termijnen van de afgesproken 20 procent van de transfersom (van 9,2 miljoen euro, red.), waardeer ik zeer van die club. Zeker gezien de manier waarop ik uit Den Haag ben vertrokken." De winnaar van de Johan Cruijff Prijs en de Bronzen Schoen zette zondag zijn handtekening onder een vijfjarige verbintenis bij de nummer vijf van de Bundesliga van afgelopen seizoen.
Munsterman is een rat natuurlijk. Dikke praatjes in de media over termijnen, maar nu ADO in termijnen betaald moet worden, hoor je hem niet over. Hypocriete blaagquote:Op maandag 6 juli 2009 08:56 schreef Angstgegner het volgende:
De aap komt hier natuurlijk duidelijk uit de mouw. Elia heeft de juiste beslissing genomen om niet naar de uitvinders van het woord arrogantie te gaan. En maar roepen dat Munsterman door zijn handelwijze ervoor zorgt dat spelers in de toekomst zich wel drie keer zullen bedenken om de stap naar Twente te maken. Als Ajax dit jaar voor de zesde achtereenvolgende keer naast de titel zou grijpen - en ik zou niet weten waarom niet eigenlijk - zouden alle beleidsbepalers hun conclusie moeten trekken. Het is al jaren niks meer en het wordt ook nooit meer wat. Terwijl een club als Twente door het uitgekiende beleid zal blijven groeien.
quote:Op maandag 6 juli 2009 08:56 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Hé maar Angstgegner.
Is de Nederlandse media nu wel te vertrouwen? Als ze negatief berichten over Ajax?
Angstgegner is natuurlijk zo selectief als de pest, anders past het niet in zijn straatjequote:Op maandag 6 juli 2009 08:56 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Hé maar Angstgegner.
Is de Nederlandse media nu wel te vertrouwen? Als ze negatief berichten over Ajax?
quote:Elia: 'Op deze manier maakt Munsterman mij kapot'
04/07/2009 11:43
FC Twente en Eljero Elia leven op voet van oorlog. De aanvaller is woedend op voorzitter Joop Munsterman, die eerder gedane beloftes niet nakomt en Elia's loopbaan kapotmaakt.
'Joop blokkeert gewoon alles en ik word met de dag bozer over hoe dit allemaal gaat', reageerde Elia in het AD. 'Het was Munsterman die me afgelopen winter persoonlijk heeft overgehaald de rest van het seizoen te blijven. In ruil voor zijn medewerking bij een transfer in de zomer. En dat mocht naar een club van mijn keuze zijn. Dat heeft Joop destijds letterlijk gezegd. In de tweede helft van het seizoen is hij daar nog vaker op teruggekomen. Als we een grote wedstrijd wonnen, bijvoorbeeld in de UEFA Cup, dan knuffelde hij me en zei: Nu help jij Twente en in de zomer helpen wij jou een mooie transfer te maken.'
'Dat Joop me nu niet naar Ajax laat gaan, daar wil ik uiteindelijk nog begrip voor opbrengen. Geen transfer naar een rechtstreekse concurrent, dat kun je een plaats geven. Maar dat hij me ook niet naar het buitenland laat gaan en er bijvoorbeeld met HSV niet wilde uitkomen, daar ben ik ziek van. Ja, waar Joop mee komt is Perugia. Maar ik wil niet naar Perugia. Er zijn andere, grotere clubs die interesse hebben en die acht miljoen willen betalen. Twente heeft mij twee jaar geleden voor nog geen 200.000 euro gekocht. Hoeveel méér rendement wil je maken?'
'Wat ik ook zo teleurstellend vind: als ik Joop nu bel, neemt hij zijn telefoon niet op. Maar in de pers doet hij ondertussen allemaal stoere uitspraken over mij. Ik word gebeld door onze trainer (Steve McClaren, red.) die me probeert rustig te houden. Mijn gevoel is dat Twente me wil houden tot na de Champions League-voorronden. Om me - als we het hoofdtoernooi niet zouden halen - vlak voor de transferdeadline nog te verkopen aan een club die zij bepalen. Ik meld me morgen uiteraard keurig voor de eerste training na mijn vakantie die vooral stress heeft gebracht. Binnen een paar weken hoop ik ook nog vader te worden. Hoe moet dat, als je totaal niet weet waar je aan toe bent? Ik trek dit allemaal niet veel langer. Op deze manier maakt Munsterman mij kapot.'
De aanvaller is nu de best betaalde speler van FC Twente, maar dat vindt Elia eigenlijk maar niets. 'Eén van de jongste spelers in de selectie die veruit het meest gaat verdienen. Het slaat nergens op. Het is ook totaal niet mijn intentie om nu geforceerd in deze positie te komen tegenover ploeggenoten. Maar wat kunnen wij anders doen om af te dwingen dat Twente zich hopelijk toch nog aan eerder gedane beloftes houdt?'
quote:Op maandag 6 juli 2009 08:58 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Munsterman is een rat natuurlijk. Dikke praatjes in de media over termijnen, maar nu ADO in termijnen betaald moet worden, hoor je hem niet over. Hypocriete blaag
Dus als de media bericht dat (bijvoorbeeld) een speler graag naar Ajax wil, dan spant Ajax de media voor hun karretje.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:12 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Ik lees dit voor het eerst is, als dit werkelijk zo is, is dit inderdaad zeer merkwaardig. Maar ik wacht eerst even de reactie van Joop af in Tubantia, waarin hij vandaag uitvoerig ingaat op de ontwikkelingen van de laatste tijd. Zo ben ik ook zeer benieuwd naar zijn visie over de affaire Cissé, want ik denk dat Joop daarin enkele grote inschattingsfouten heeft gemaakt. Angstgegner selectief? Zeker niet, ik erger me alleen aan de manier waarop de grote kranten zich in bepaalde zaken voor hun karretje laten spannen door Ajax. Vorig jaar heb ik de grootst mogelijke onzin rond Wielaert en dit seizoen was het niet anders. Dat De Telegraaf door de uitlatingen van Elia nu een keer Ajax in een kwaad daglicht, doet daar niets aan af. De waarheid mag toch gewoon worden verteld.
Ja Elia. Dan zie je maar dat HSV je écht heel erg graag wil. Immers, zij betalen 8,5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Blijkbaar wilde Ajax me niet écht. Anders hadden ze wel meer voor me geboden dan acht miljoen euro."
Inderdaad .. zeg.. moet niet gekker worden.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:18 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Ja Elia. Dan zie je maar dat HSV je écht heel erg graag wil. Immers, zij betalen 8,5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dat is al heel wat meer dan die 2 miljoen van Ajax.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:18 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Ja Elia. Dan zie je maar dat HSV je écht heel erg graag wil. Immers, zij betalen 8,5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idd, je hebt gelijk het was al 4 miljoen.quote:
http://www.sportweek.nl/v(...)t_naar_negen_miljoenquote:Op maandag 6 juli 2009 09:27 schreef Bevin het volgende:
[..]
Idd, je hebt gelijk het was al 4 miljoen.
En ze betalen het in 2013?quote:Op maandag 6 juli 2009 09:29 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
http://www.sportweek.nl/v(...)t_naar_negen_miljoen
Je weet heel goed wat ik bedoel.quote:
Real Madrid betaalt Ajax ook steeds in termijnen als ze weer een speler komen ophalen. In de top is dat heel normaal. Blijkt maar weer dat Twente niet helemaal kan wennen aan hun eigen 'nieuwe status'.quote:
Maar zelf wel ADO in termijnen het verschuldigde bedrag terugbetalenquote:Op maandag 6 juli 2009 09:37 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Real Madrid betaalt Ajax ook steeds in termijnen als ze weer een speler komen ophalen. In de top is dat heel normaal. Blijkt maar weer dat Twente niet helemaal kan wennen aan hun eigen 'nieuwe status'.
Je bent ervan op de hoogte dat Blind er niet zat toen Suarez en Silva kwamen?quote:Op maandag 6 juli 2009 09:41 schreef MaxPower het volgende:
Smerige praktijken weer van de Amsterdammers. Suarez en Silva forceerden maar wat graag een transfer, dus het zou me niets verbazen als scholletje Blind dit verzoek echt gedaan heeft.
Dat Ajax er smerige praktijken op nahoudt wisten we al een tijdje, zit ze in het bloed enzo. Vind het alleen jammer dat er steeds meer clubs volgens, zoals nu Twente.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:41 schreef MaxPower het volgende:
Smerige praktijken weer van de Amsterdammers. Suarez en Silva forceerden maar wat graag een transfer, dus het zou me niets verbazen als scholletje Blind dit verzoek echt gedaan heeft.
Het zit in de taakomschrijving van de TD bij Ajax.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:42 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Je bent ervan op de hoogte dat Blind er niet zat toen Suarez en Silva kwamen?
quote:Op maandag 6 juli 2009 09:44 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het zit in de taakomschrijving van de TD bij Ajax.
Zo schattigquote:Op maandag 6 juli 2009 09:44 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het zit in de taakomschrijving van de TD bij Ajax.
Selectiviteit he, selectiviteit.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:16 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Dus als de media bericht dat (bijvoorbeeld) een speler graag naar Ajax wil, dan spant Ajax de media voor hun karretje.
Maar als de media negatief bericht over Ajax dan 'mag de waarheid toch gewoon worden verteld'.
Wat is het smerige eraan? Munsterman geeft aan dat hij boden van Ajax zal blijven weigeren.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:44 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Dat Ajax er smerige praktijken op nahoudt wisten we al een tijdje, zit ze in het bloed enzo. Vind het alleen jammer dat er steeds meer clubs volgens, zoals nu Twente.
Het opstoken van spelers tegen de eigen club vind ik behoorlijk smerig. Het gebeurde eerder al met Suarez en Silva, en nu dus met Elia. Tot dat soort praktijken moet je je helemaal niet verlagen, ook niet als je met een bijgoochem als Munsterman te maken hebt.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:47 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Wat is het smerige eraan? Munsterman geeft aan dat hij boden van Ajax zal blijven weigeren.
Als Elia dan wél naar Ajax wil, moet hij zelf maar met Munsterman gaan regelen dat dat kan.
Dat met Suarez verdiende absoluut niet de schoonheidsprijs maar met Silva had Ajax toch niet zo veel van doen? Of zit ik erg mis daarmee?quote:Op maandag 6 juli 2009 09:49 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Het opstoken van spelers tegen de eigen club vind ik behoorlijk smerig. Het gebeurde eerder al met Suarez en Silva, en nu dus met Elia. Tot dat soort praktijken moet je je helemaal niet verlagen, ook niet als je met een bijgoochem als Munsterman te maken hebt.
In essentie ben ik het met je eens. Maar als je aan het onderhandelen bent en zo'n pannekoek roept ineens van 'een transfer is bespreekbaar, maar boden van Ajax gaan we weigeren!!11', dan vind ik dat je best mag zeggen dat de speler zelf maar moet regelen dat hij weg kan.quote:Op maandag 6 juli 2009 09:49 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Het opstoken van spelers tegen de eigen club vind ik behoorlijk smerig. Het gebeurde eerder al met Suarez en Silva, en nu dus met Elia. Tot dat soort praktijken moet je je helemaal niet verlagen, ook niet als je met een bijgoochem als Munsterman te maken hebt.
jij was toch ajacied "vroeger"?quote:Op maandag 6 juli 2009 18:33 schreef Robinhoo het volgende:
Iedereen heeft het hier over Munstermans praktijken etc, maar wat Ajax doet is nog veel zieliger
Nee ik was voor Duitslandquote:
Dat was denk ik van vroeger op straat of pleintje. Iedereen wou van basten of kluivert of wie dan ook wezen.quote:
quote:ADO wordt ook bij volgende transfer Elia rijker
De ontwikkeling die Eljero Elia momenteel doormaakt is goed voor de clubkas van ADO Den Haag. De ploeg uit de residentiestad ontving al twintig procent van de transfersom die FC Twente ontving van Hamburger SV en kan ook bij een volgende transfer rijker worden. Bij AD/Sportwereld is niet bekend hoeveel procent ADO ontvangt als Elia binnen vijf jaar opnieuw van club wisselt.
De geboren Amsterdammer tekende zondagavond een vijfjarige verbintenis in Hamburg en maakte zijn voormalig werkgever daar bijzonder blij mee. Toen ADO Elia verkocht aan Twente, sprak zij af dat het twintig procent van een transfersom bij een doorverkoop zou ontvangen. De Hamburgse club betaalde naar verluidt negen miljoen voor Elia, wat betekent dat ADO bijna twee miljoen euro ontving.
Opvallend was dat technisch directeur van ADO André Wetzel bij de onderhandelingen tussen Twente en HSV aanwezig was. Hij sprak af dat het geld dat ADO toekomt in termijnen zal worden uitbetaald. “Dat heeft de onderhandelingen vergemakkelijkt. André Wetzel heeft zich fantastisch opgesteld,” prijst Frank Schouten, de zaakwaarnemer van Elia, de technisch directeur van ADO. Schouten: “Eljero heeft wel wat aan ADO te danken.”
Castelen op die eerste fotoquote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:16 schreef koningdavid het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Is hij eigenlijk de duurste aankoop uit de geschiedenis van HSV?
Ik dacht dat het de overgebleven leden van de Jackson Five warenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:39 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Castelen op die eerste foto
zou hij weer fit zijn?
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik dacht dat het de overgebleven leden van de Jackson Five waren
Kompany was duurder.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:16 schreef koningdavid het volgende:
Is hij eigenlijk de duurste aankoop uit de geschiedenis van HSV?
Goed bezigquote:Elia geeft visitekaartje af, Van Gaal start met remise
Geschreven op vrijdag, 10 juli om 22:29
Eljero Elia heeft in zijn tweede optreden in de voorbereiding van Hamburger SV zijn visitekaartje af kunnen geven aan de fans. De 22-jarige buitenspeler werd vijf dagen geleden overgenomen van FC Twente en trof vrijdag twee keer doel in een oefenwedstrijd tegen de Oostenrijkse vierdeklasser Raika Längenfeld.
Elia zette na vijf minuten spelen de 2-0 op het scorebord en verhoogde de marge twintig minuten later naar drie. HSV won het duel met de laagvlieger uit Oostenrijk uiteindelijk met liefst 13-0; nieuweling Zé Roberto (35) zette daarbij zijn eerste stappen op het veld als speler van Die Rothosen. Woensdag speelde Elia al mee in een oefenwedstrijd tegen Wacker Innsbrück, maar kwam hij niet tot een doelpunt.
Louis van Gaal beleefde een minder succesvolle avond. Hij zag hoe Bayern München, voor het eerst onder zijn leiding, tegen het Red Bull Salzburg van Huub Stevens niet verder kwam dan een doelpuntloze remise. Aan de kant van der Rekordmeister maakten aanwinsten Edson Braafheid, Danijel Pranjic, Mario Goméz en Anatoliy Tymoschuk hun debuut vanaf de eerste minuut. Op het treffen tussen beide clubs in Salzburg kwamen liefst 32.000 toeschouwers af.
Zijn PR stukje heeft in ieder geval gewerkt om bij al dat simpele volk weer in een goed boekje te komen. Eerst deugde er niets van Munsterman en toen hij eenmaal bij HSV zat was Munsterman altijd zijn grote vriend geweest en had Ajax het opeens weer gedaan.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:32 schreef Dos37 het volgende:
Elia heeft bij mij wel weer wat goed gemaakt na het stuk in de VI
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)evigt-zijn-greep.htmquote:Aan HSV-zijde speelde Eljero Elia een prima wedstrijd. Zijn directe tegenstander, de Duitse international Philip Lahm, werd aan alle kanten voorbij gelopen door de snelle vleugelspits.
Een kinderhand is snel gevuld.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:32 schreef Dos37 het volgende:
Elia heeft bij mij wel weer wat goed gemaakt na het stuk in de VI
Robben mag zich zorgen gaan maken. Elia is niet alleen fysiek sterker en vaker fit, ook meer een teamspeler.quote:
Kuyt lijkt mequote:Op zaterdag 5 september 2009 15:54 schreef Blawh het volgende:
[..]
Robben mag zich zorgen gaan maken. Elia is niet alleen fysiek sterker en vaker fit, ook meer een teamspeler.
Nou, dit vind ik nog wel een beetje overdreven. Elia is wel sterker ja, maar verder heeft hij echt nog niet het niveau van Robben.quote:Op zaterdag 5 september 2009 15:54 schreef Blawh het volgende:
[..]
Robben mag zich zorgen gaan maken. Elia is niet alleen fysiek sterker en vaker fit, ook meer een teamspeler.
quote:Iedereen is dol op Eljero Elia
NOORDWIJK - In zijn eerste vier competitieduels voor HSV werd Eljero Elia al twee keer verkozen tot man van de wedstrijd.
Tegen Dortmund bereidde hij een doelpunt voor met een dribbel langs vier tegenstanders. Het leidde tot een aandoenlijk interview voor de camera van de Sportschau. ,,Ik wilde vertellen dat ik kippenvel kreeg van de reacties van het publiek. Maar ik kon niet op het woord komen. Ook niet in het Engels.''
Duitsland loopt weg met de 22-jarige aanvaller die vorig seizoen definitief doorbrak in de eredivisie en die sinds zaterdag international is. Zijn debuutshirt en het traditionele haasje van de KNVB gaat hij inlijsten, zei Elia gisteren. Het lovende commentaar van Bert van Marwijk slaat hij in zijn achterhoofd op.
,,Ik was zelf ook tevreden, maar ik speelde ook weer niet heel groots. Ik blijf zelfkritisch. Die twee titels van 'man van de wedstrijd' bijvoorbeeld, die vond ik niet eens terecht. Maar in Duitsland heb je nou eenmaal geen spelers die een mannetje uitspelen met een mooie actie. Als je dat doet, staat het publiek gelijk op de banken. Dat zag je ook met Robben bij zijn debuut voor Bayern München.'' Lachend: ,,Weet je trouwens wat ook heel gek is: jezelf zien dribbelen met Duits commentaar onder de beelden.''
Zijn rol bij HSV is anders dan bij FC Twente. Veel omvattender. Moeilijker. Maar daardoor ook uitdagender. Bij Twente was hij de linksbuiten die onder trainer Fred Rutten leerde meeverdedigen. ,,Bij HSV ben ik een linkermiddenvelder die ook moet aanvallen,'' zegt Elia. ,,Ze gaan er hier van uit dat je letterlijk de hele flank kunt bestrijken. Soms haal ik het ene moment in mijn eigen doelmond een bal weg, en een halve minuut later probeer ik aan de overkant een voorzet te geven.''
Op het middenveld ziet hij het spel vanuit een ander perspectief. ,,Vanaf het middenveld spelen verruimt je blik. Letterlijk. Ik kom in nieuwe situaties terecht waarin ik een oplossing moet bedenken. Daardoor weet ik zeker dat ik hier een completere voetballer word. En met de kwaliteiten die ik al heb, kan ik me onderscheiden.''
De eerste weken na zijn overstap was het op alle fronten wennen. In de voorbereiding vond hij zichzelf uitgewoond terug op een Oostenrijkse berg. ,,Het was in de eerste trainingsweek. We kregen conditietraining, zeven kilometer klimmen op een fiets. Ik wist niet hoe ik het had, ben zeker drie keer van mijn fiets gestapt. Ze waren me al bijna gaan zoeken toen ik alsnog als allerlaatste boven kwam. Daar stonden al mijn ploeggenoten te klappen.''
Hij vertelt de anekdote om aan te geven hoeveel sterker hij al is geworden. ,,Bij mijn eerste Bundesligawedstrijd in de basis liepen mijn benen na zeventig minuten vol. In de tweede wedstrijd: na tachtig minuten kramp. Maar de derde wedstrijd kon ik al zonder problemen uitspelen. Ik heb al weet ik niet hoe veel vitamine-injecties gekregen van onze medische staf.''
Bert van Marwijk bekijkt zijn ontwikkeling met plezier. Hij was de man die het talent in juni overtuigde te kiezen voor HSV en voor Duitsland. ,,Van HSV zei de bondscoach dat het de perfecte keuze voor mij zou zijn. Ook in relatie tot mijn kansen voor het Nederlands elftal. Van Marwijk kent de Bundesliga uit eigen ervaring, slaat die competitie hoog aan.
,,Dat ik zaterdag tegen Japan mocht debuteren, geeft aan dat ik de gevestigde orde nader. Maar ik reken voorlopig nergens op. Dan kun je ook niet teleurgesteld raken. Mijn doel dit seizoen is de WK-selectie halen. Ik was zeven jaar toen ik Oranje voor het eerst zag spelen, op het WK van 1994. Brazilië - Nederland met de goals van Winter en Bergkamp en die winnende vrije trap van Branco. We keken die wedstrijd op vakantie in Suriname. Mijn hele familie was voor Brazilië. En ik? Ik keek gewoon, had nog geen verstand van voetbal.''
Sinds kort staat hij zelf aan het hoofd van een gezin. Vijf weken geleden kregen zijn vriendin Sanne en hij een dochtertje, Sael. ,,Ik vind zo'n meisje een hele verantwoordelijkheid,'' zegt Elia. ,,In de weken voor de bevalling, toen ik met Twente-voorzitter Joop Munsterman overhoop lag over mijn contract, heb ik ervan wakker gelegen. Ik had geen idee waar ik ten tijde van de bevalling zou spelen en waar Sanne en ik dan zouden wonen. Gelukkig kwam het met HSV nog tijdig rond en bij de club ben ik geweldig opgevangen. Onze trainer Bruno Labbadia was zelf ook 22 toen hij naar HSV ging in de zomer waarin hij voor het eerst vader werd.
,,Mijn vriendin en ik hebben het naar ons zin. Hamburg is net Amsterdam, in die zin dat het ook de stad is met de meeste aantrekkingskracht op de eigen bevolking. Je komt als Duitser naar Hamburg om te winkelen of te studeren.''
Buiten het voetbal om spreekt Elia soms af met ploeggenoten. Beetje dollen op de PlayStation. Romeo Castelen, ook opgegroeid in Den Haag, is een maat, net als Collin Benjamin, een geboren Namibiër die Nederlands verstaat.
En er is Zé Roberto, de 35-jarige ex-international van Brazilië die zich als mentor van Elia opwerpt. ,,Zé Roberto is een grootheid: 85 interlands en twee WK's met Brazilië. Hij is nog steeds topfit, verzorgt zijn lichaam tot in de puntjes, drinkt geen druppel alcohol. In de rust van onze eerste oefenwedstrijd ben ik al op hem afgestapt. Heb ik gevraagd of hij me alsjeblieft wilde helpen om beter te worden. Hij vindt het geloof ik wel leuk.''
Slecht doelpunt? Slecht verdedigd bedoel je waarschijnlijk.quote:Op woensdag 9 september 2009 22:27 schreef SCH het volgende:
Slecht doelpunt maar hij maakt hem maar wel weer.
Ook maar hij nam wel veel te veel tijd en hij ging er nog wat gelukkig in. Had sneller gemoeten.quote:Op woensdag 9 september 2009 22:36 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Slecht doelpunt? Slecht verdedigd bedoel je waarschijnlijk.
net als robben zeker, direct blind schietenquote:Op woensdag 9 september 2009 22:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Ook maar hij nam wel veel te veel tijd en hij ging er nog wat gelukkig in. Had sneller gemoeten.
Robben is op het moment nog wat effectiever, wat handiger in z'n momenten kiezen en wat sterker in de kleine ruimte. Maar ik denk niet dat Robben veel beter meer is. Als Elia nog wat ervaring opdoet, denk ik dat hij hem de komende seizoenen nog wel eens voorbij zou kunnen gaan. Ook omdat Robben niet meer zo snel is, als hij eens was.quote:Op donderdag 10 september 2009 11:13 schreef SCH het volgende:
Hij is natuurlijk nog lang niet zo goed als Robben, dat is een beetje onzin. Hij is nu lekker fris en fruitig. Hij krijgt straks zijn dip nog, hopelijk is dat voor het WK en niet tijdens.
Een Kuyt in deze vorm moet en kan je niet passeren. Die was gisteren ook weer in alles de uitblinker, het werkpaard en de motor.quote:Op donderdag 10 september 2009 12:07 schreef Zwieperdepiep het volgende:
Voor een ubertechnische aanval zou ik toch voor Elia - RvP - Robben opteren. Dan mis je de werklust van Kuyt, maar dan heb je zoveel voetballend vermogen dat je het daar, mits men de vorm heeft, op kan beslissen.
Kan me niet voorstellen dat jij je zelf serieus kán nemen.quote:Op donderdag 10 september 2009 14:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Een Kuyt in deze vorm moet en kan je niet passeren. Die was gisteren ook weer in alles de uitblinker, het werkpaard en de motor.
Ja, maar die man kán niet in de spits. Je zag het gister nadat hij de bal kreeg na het hakje van Sneijder (1e helft dacht ik). Kuijt moest daarna de bal 3x goed leggen en toen maakte de verdediger (die van 39) het hem al veel te moelijk om te schieten. Verder heeft hij gewoon te weinig voetbal verstand.quote:Op donderdag 10 september 2009 14:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Een Kuyt in deze vorm moet en kan je niet passeren. Die was gisteren ook weer in alles de uitblinker, het werkpaard en de motor.
quote:Op donderdag 10 september 2009 16:46 schreef Bevin het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat jij je zelf serieus kán nemen.
hij had het over Elia denk ik..quote:Op donderdag 10 september 2009 16:46 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Ja, maar die man kán niet in de spits. Je zag het gister nadat hij de bal kreeg na het hakje van Sneijder (1e helft dacht ik). Kuijt moest daarna de bal 3x goed leggen en toen maakte de verdediger (die van 39) het hem al veel te moelijk om te schieten. Verder heeft hij gewoon te weinig voetbal verstand.
Dat doet zijn vriendquote:Op donderdag 10 september 2009 16:46 schreef Bevin het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat jij je zelf serieus kán nemen.
verkeerde qoute. Het ging om die domme opmerking van SCHquote:Op donderdag 10 september 2009 18:11 schreef 9christensen het volgende:
[..]
hij had het over Elia denk ik..
Welke domme opmerking? Dat Kuijt gisteren zo goed was?quote:Op donderdag 10 september 2009 18:33 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
verkeerde qoute. Het ging om die domme opmerking van SCH
Nouquote:Op donderdag 10 september 2009 18:38 schreef SCH het volgende:
[..]
Welke domme opmerking? Dat Kuijt gisteren zo goed was?Dat zag toch iedere blinde kip?
Meen je dit nou ?quote:Op donderdag 10 september 2009 18:38 schreef SCH het volgende:
[..]
Welke domme opmerking? Dat Kuijt gisteren zo goed was?Dat zag toch iedere blinde kip?
Niet dan? Wie blonk er dan uit? Ik vond hem wederom grandioos, hij is de leider van dit team als je de hele wedstrijd bekijkt.quote:
Ja, ik verbaas me er over dat daar met vraagtekens op gereageerd wordt. Hij was de man die de lijnen uitzette en overal was en maakte maar 1 of 2 foutjes. (die schwalbe o.a. )quote:
Hij was overal idd.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja, ik verbaas me er over dat daar met vraagtekens op gereageerd wordt. Hij was de man die de lijnen uitzette en overal was en maakte maar 1 of 2 foutjes. (die schwalbe o.a. )
Tuurlijk, maar dat deed ie toch ook wel. Maar dit Oranje is niet zo goed dat het zonder harde werkers en aanjagers kan. Er zitten teveel zelfverklaarde balkunstenaars in en dan is het een genot om een speler te zien die zich wel opoffert voor het teambelang.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:45 schreef pfaf het volgende:
Overal zijn heeft weinig met goed voetballen te maken. Soms is het juist beter om eens niet overal te zijn, maar juist op de plek waar de anderen je verwachten....
Bij die Schwalbe liep hij ook verkeerd he. Heb je dat wel gezien? Hij kwam tegelijk met iemand achter hem in, en was daarna te laat voor die kaats achter de verdediging. Als hij meer verstand van voetbal had gehad, had dat de 1-0 geweest. Huntelaar daarentegen ...quote:Op donderdag 10 september 2009 18:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja, ik verbaas me er over dat daar met vraagtekens op gereageerd wordt. Hij was de man die de lijnen uitzette en overal was en maakte maar 1 of 2 foutjes. (die schwalbe o.a. )
Kuyt een gebrek aan verstand van voetbal verwijten? Dat is niet serieus neem ik aanquote:Op donderdag 10 september 2009 18:48 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Bij die Schwalbe liep hij ook verkeerd he. Heb je dat wel gezien? Hij kwam tegelijk met iemand achter hem in, en was daarna te laat voor die kaats achter de verdediging. Als hij meer verstand van voetbal had gehad, had dat de 1-0 geweest. Huntelaar daarentegen ...
Elia was goed.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar dat deed ie toch ook wel. Maar dit Oranje is niet zo goed dat het zonder harde werkers en aanjagers kan. Er zitten teveel zelfverklaarde balkunstenaars in en dan is het een genot om een speler te zien die zich wel opoffert voor het teambelang.
Vond jij Kuyt dan slecht gisteren? En wie dan heel erg goed?
Elia deed gisteren maar even mee. Beetje toevallige goal en leuke invalbeurt maar ik wil hem eerst nog wel eens een hele wedstrijd zien in Oranje.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:49 schreef Robinhoo het volgende:
Gaat hier meer over Kuyt dan Elia.
Kickje naar Kuyt topic?
Als jij Kuyt gisteren goed vond, was Elia waanzinnig.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:50 schreef SCH het volgende:
[..]
Een invalbeurtjeBeetje een hype hoor, die Elia verering nu.
Kom op, op een korte invalbeurt kun je iemand niet echt beoordelen. Hij deed het leuk maar overdrijf nou niet. En zaterdag tegen Japan was ie beter.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:53 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Als jij Kuyt gisteren goed vond, was Elia waanzinnig.
Niet echt beoordelen? Waarom niet. Elia liet in zijn invalbeurt meer zien aan dreiging, acties, en een doelpunt, dan Kuyt de hele wedstrijd.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:54 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom op, op een korte invalbeurt kun je iemand niet echt beoordelen. Hij deed het leuk maar overdrijf nou niet. En zaterdag tegen Japan was ie beter.
Mwoah, Kuijt rende ook heel veelquote:Op donderdag 10 september 2009 18:56 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Niet echt beoordelen? Waarom niet. Elia liet in zijn invalbeurt meer zien aan dreiging, acties, en een doelpunt, dan Kuyt de hele wedstrijd.
quote:
quote:Volgens NRC Next heeft toekomstig Feyenoord-trainer Gertjan Verbeek tijdens Ajax - FC Twente Eljero Elia bekeken. De snelle aanvaller was één van de uitblinkers tijdens dit duel om de voorronde van de Champions League en mag zich dus verheugen in de interesse van de Kuipclub. Elia (21) heeft bij de Tukkers nog een contract tot medio 2010.
quote:Elia (HSV): 'Frustrerend dat ik niet mee kan trainen'
Terwijl zijn ploeggenoten van Hamburger SV trainen in het Turkse Belek zit de voet van Eljero Elia (foto, rechts) nog in het gips. ‘Ik ben echt gefrustreerd, omdat ik niet met de groep mee kan doen,’ vertelt de rappe aanvaller maandag tegenover Bild.
De international ondervond de afgelopen weken nog steeds problemen aan de enkel waaraan hij eind november in de competitiewedstrijd tegen FSV Mainz een zware kneuzing opliep. Bij nader onderzoek in Nederland bleek dat Elia naar verluidt een klein scheurtje in het bot heeft. ‘Ik was tijdens de kerstdagen in Nederland en merkte dat er iets niet in orde was met mijn linkervoet,’ vertelt Elia daarover.
‘Ik heb geen pijn, maar kan echt niet zeggen wanneer ik weer normaal op mijn voet kan lopen.’ Trainer Bruno Labbadia zei over zijn pupil: ‘Dinsdag wordt het gips verwijderd. Dan weten we meer.' Tot die tijd doet Elia vooral stabiliteitsoefeningen en brengt hij tijd door in het krachthonk. ‘Eljero heeft een intervaltraining gehad op de fiets,’ vertelt Labbadia. 'We willen niet dat hij door zijn blessure spierkracht verliest.’
quote:Elia: ‘Bij de Champions League-finale van 1996 was ik voor Juventus’
Ajax verloor op 22 mei 1996 de Champions League finale van Juventus. Supporters van de Amsterdammers zullen nog weleens met vervelende gevoelens terugdenken aan de strafschoppenreeks, maar dat geldt niet voor Eljero Elia. De aanvaller, die deze week een contract tekende bij Juventus maar bij Ajax werd opgeleid, geeft aan dat hij tijdens de finale voor de Italianen was.
“Ik ben al een supporter van Juventus sinds mijn negende levensjaar”, geeft de aanvaller aan in de Italiaanse media. “Tijdens de finale van 1996 juichte ik voor Juventus. Het was een fantastische wedstrijd”, weet Elia zich te herinneren.
Zijn trainer Antonio Conte stond in die finale op het veld, evenals teamgenoot Alessandro Del Piero. Elia genoot echter het meest van iemand anders. “Fabrizio Ravanelli was een geweldige aanvaller. Hij speelde ongelooflijk goed tegen Ajax, hij blijft een voorbeeld voor me.”
Een echte Hagenees.quote:Op vrijdag 2 september 2011 19:42 schreef BB-King het volgende:
Wat een blaag is het toch ook... maar voetballen kan ie.
Sorry hoor maar babel draaide lekker bij Liverpool... Bij hoffenheim ging het mis omdat zijn team gewoon matig was, en zijn trainers waren niks waard. Hij ging weg bij Liverpool omdat Downing kwam en hij bang was dat hij niet genoeg minuten zou krijgen. Deed en stapje terug voor een stapje vooruit, maar nu moet hij 2 stappen terug.quote:Op maandag 26 november 2012 17:52 schreef Doublepain het volgende:
Dit gaat een Babel 2.0 worden, ik volg hem al een tijdje bij Werder maar daar speelt hij ook niet als de oude Eljero voor het WK. Heeft zijn hoofd ook teveel bij fashion dan bij het voetbal. Heeft zoveel talent, maar komt er helaas niet uit. Soms wel weer een mooie actie, maar vaak dan weer afwezig. Hij had destijds niet voor Juve moeten kiezen en gewoon voor Lvpool moeten kiezen. Zal dan wel de echte Babel 2.0 worden qua clubs maar hij past meer bij het Engelse voetbal, net als Ben Arfa
quote:Op maandag 26 november 2012 19:08 schreef Doublepain het volgende:
Babel speelde zwaar ondermaats bij Liverpool
Youtube overtuigd ook echtquote:
Dat Hoffenheim filmpje was om te laten zien dat z'n team gay shit was.quote:Op maandag 26 november 2012 19:11 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Youtube overtuigd ook echt
Babel heeft gewoon momentjes net als RR Drenthe.. Zo knalt hij er een vanaf 40 meter tegen Lyon en dan is hij gewoon onzichtbaar. Zie je nu ook bij Ajax voor zijn blessure.. Speelde eerst leuk maar daarna steeds meer onzichtbaar
Hij moet leren om zijn niveau vast te houden en dan te verbeteren.. Hij daalt gewoon teveel ipv piekenquote:Op maandag 26 november 2012 19:33 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Dat Hoffenheim filmpje was om te laten zien dat z'n team gay shit was.
En dat Liverpool filmpje was om te laten zien wat hij KAN.
Maar hij heeft nooit de juiste trainers gehad, hij is fysiek de beste speler in Nederland.
Maar toch lukt het niet, misschien moest hij naar Arsenal ofzo...
Dunno... Ik hoop echt dat hij gewoon eens goed gaat spelen en de linksbuiten van oranje wordt (net als bij Van Basten).
En zoals van Basten ooit zei... Hij heeft de snelheid en de kracht om de nieuwe Henry te worden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 38% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2012 14:00:23 ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |