abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70501710


Michael Joseph Jackson (Gary, Indiana), 29 augustus 1958 – Los Angeles (Californië), 25 juni 2009) was een Amerikaans popzanger. Hij geldt als één van de succesvolste artiesten van de 20e eeuw. Jackson onderscheidde zich door zijn herkenbare hoge stem, zijn typische dansbewegingen en zijn grote muzikale diversiteit. Zijn bijnaam luidde King of Pop.

Jackson stond al op zeer jeugdige leeftijd als lid van The Jackson 5 op het podium en startte als tiener een solocarrière. In het begin van de jaren '80 was hij internationaal één van de grootste popsterren. Hij bereikte zijn grootste succes met het album Thriller, dat met bijna 108 miljoen verkochte exemplaren geldt als het best verkochte album aller tijden. Jackson heeft wereldwijd meer dan 750 miljoen albums verkocht.

Michael versterkte zijn muziek en imago met opvallende videoclips, waarin zijn ritmische dansstijl duidelijk tot uitdrukking komt. Een van de bekendste videoclips, die van Thriller, duurt maar liefst 18 minuten. De clip voor zijn hitsingle Scream, een duet met zijn zus Janet Jackson, kostte zeven miljoen dollar. Deze clip houdt sinds 1995 het record voor duurste muziekvideo. Die video, geregisseerd door Mark Romanek, kreeg een MTV Video Music Award in de categorie dance en een Grammy Award voor beste korte video. Karakteristiek voor de muziek van Michael Jackson is zijn stem en de in bijna alle nummers aanwezige sterke baslijn.

Naarmate de ster van Jackson rees, begon zijn populariteit echter te dalen. Mede als gevolg daarvan verschoof de aandacht in de media van zijn muziek naar het nogal excentrieke karakter van Jackson en zijn privéleven. Hij werd dikwijls afgeschilderd als iemand die totaal afgezonderd leefde van de 'grote-mensenwereld' en zijn tijd liever met kinderen en dieren doorbracht (het Peter Pan-syndroom).

Michael Jackson overleed op donderdag 25 juni 2009, nadat hij rond het middaguur in zijn woning in Los Angeles door een hartstilstand werd getroffen. Hij werd naar het UCLA Medical Center gebracht, waar hij om 14:26 uur lokale tijd (21:26 UTC) dood werd verklaard.




Muziek!

Michael was niet de artiest die elke twee jaar een nieuw album uitbracht. Desondanks wist hij altijd unieke nummers te schrijven en scoorde hij keer op keer. Uiteraard heeft Michael gedurende zijn decennia lange carrière talloze (live) video's gemaakt. Sterker nog, hij is grondlegger van het begrip videoclip door als eerste een 18 minuut lange clip te maken van Thriller, wat in totaal één miljoen dollar heeft gekost. Een megabedrag voor die tijd. Hij overtrof zich zelf qua kosten door het maken van de videoclip 'Scream', samen met zijn zus Janet. De kosten voor deze clip bedroegen zo'n zeven miljoen dollar en is tot op heden de duurste videoclip ooit. Een hoop van Michael's clips bevatten een miniverhaal, wat als uniek kan worden beschouwd.

Hieronder een kleine selectie van wat The King of Pop heeft gemaakt


De eerste single en nummer 1-hit van de Jackson 5 op het Motown label:



De Jackson 5 en de Jacksons hadden in de jaren '70 nog tig hits



Maar Michael wilde meer en bracht in 1979 de soul/disco/pop klassieker Off The Wall uit, zijn eerste echte solo-album





Michael Jackson ontsteeg alles en iedereen met het bestverkochte album ooit: Thriller.








In 1987 bracht hij BAD uit. Vijf nummer 1-hits, 35 miljoen platen verkocht.







Het succes zette zich voort in 1992 met de release van 'Dangerous'. Wederom tig hits, dit keer zonder Quincy Jones. Het laat een totaal andere, experimentele Jackson zien maar nog steeds met hits waar je tegen zegt







Michael Jackson schreef geschiedenis met zijn album HIStory. Natuurlijk weer vele records gebroken zoals o.a. de bestverkochte dubbel-CD ooit enzovoorts. Het album laat een agressieve kant zien van Jackson en mag wel zijn persoonlijkste album genoemd worden. Het album werd uitgebracht na de eerste aantijgingen van kindermisbruik.







Invincible (2001) was het langverwachte vervolg op Blood On The Dancefloor (een 'tussen'-album). Het bracht weinig hits voort mede door het ontbreken van promotie door Sony, toch wist het een kleine 15 miljoen keer de toonbanken over te gaan.





2001 zei je? Wat heeft hij de laatste jaren uitgevreten dan, muzikaal gezien? Niet veel is het antwoord, of beter gezegd: bar weinig, al zijn er wel wat nummers uitgebracht en gelekt waaronder sommige in samenwerking met anderen.








Vorige topics
Michael Jackson #47 - We will 'Remember the Time'
Michael Jackson #46 - 1958-2009
Michael Jackson #45 - 1958-2009
Michael Jackson #44 - We shall miss you.
Michael Jackson #43 - Live of niet, nog drie weken!
Michael Jackson #42 - De geruchten vliegen je om de oren
Michael Jackson #41 - The biggest comeback in music history
Michael Jackson # 40 London, DrDentz is coming :D
Michael Jackson #39: Vandaag een miljoen kaartjes weg?
Michael Jackson #38: 45 concerts and counting
Michael Jackson #37 Bijna iedereen heeft kaarten..
Michael Jackson #36: We Be Ballin
Michael Jackson #35:Frustratie en vreugde
Michael Jackson #34: Your wait time is approx 15 minutes...
Michael Jackson #33 - We gaan op de trekker naar Londen
Michael Jackson #32 - Comeback van de King of Pop
Michael Jackson #31: This is it!
Michael Jackson #30: Tijd voor nieuwe muziek
Michael Jackson #29: Alweer 50 jaar
Michael Jackson #28 - 25 jaar na Thriller
Michael Jackson #27 - Eind 2008 of toch 2009?
Michael Jackson #26 - Eind dit jaar of toch 2008?
Michael Jackson #25 - And we're still waiting...
Michael Jackson #24 - Jackson 5 gaat optreden in de VS?
Michael Jackson #23 -Take my name and just let me be..
Michael Jackson #22 The King of Pop
Michael Jackson #21 - We Are The Wooorrllddd :o
Michael Jackson #20 - Op naar de WMA's!
Michael Jackson #19 - Shamone!
Michael Jackson #18 - Nieuw album in.. euh....
Michael Jackson #17 - Nieuw album in 2007
Michael Jackson #16 - King of Pop
Michael Jackson #15
Michael Jackson #14 - Europe, here I come
Michael Jackson #13 - "Acquitted and vindicated"
Feliciteer hier Michael Jackson! - #12
Michael Jackson #11
Michael Jackson #10: (Not Guilty)

[ Bericht 3% gewijzigd door Sideshowbobbie op 30-06-2009 11:44:39 ]
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70501720
En hier weer verder!
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70501743
Als 10 % van zijn bezittingen worden verkocht zijn die schulden al weg. Die man had zoveel kunst, zoveel hebbedingetjes.. dat moet wel honderden miljoenen waard zijn.

Ik moet steeds denken aan het Living With Michael Jackson-interview.. 'Excuse me sir, excuse me, do I have this one? No? Okay I want this one. Anddd, this one. Oh yeah, and this one right here.'
pi_70501748
ik zeg dit niet zo gauw maar ik vind het echt heel erg dat hij dood is en ik mis hem.

het album Thriller behoorde tot mijn eerste serieuze muzikale ervaringen. Ik vond het meteen goed. Briljante vocal hooks, instrumentaal gezien outstanding. Na thriller was zijn muziek ook erg goed, echter de rest van de muziek wereld zat ook niet stil het viel dus minder op dan thriller.
pi_70501751
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:52 schreef matthijst het volgende:
Ze moeten gewoon zijn deel in Sony-ATV verkopen.
Dat deel is gewoon van Sony nu die leningen niet afgelost gaan worden.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 00:55:26 #6
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70501766
Nog nieuwe pics van de rehearsals?
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
  dinsdag 30 juni 2009 @ 00:55:37 #7
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70501771
In loving memory...mooi gezegd
Waiting for This is it!
pi_70501782
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:54 schreef Rnnz het volgende:
Als 10 % van zijn bezittingen worden verkocht zijn die schulden al weg. Die man had zoveel kunst, zoveel hebbedingetjes.. dat moet wel honderden miljoenen waard zijn.
Dat gaat je erg tegenvallen denk ik.
pi_70501797
Kan je eigenlijk nagaan wat Michael de afgelopen dagen in postuum heeft gekregen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70501810
Wat MJ er voor gegeven heeft krijg je waarschijnlijk nooit meer terug. $ 250,000 voor een vaas, en hij kocht er maar meteen 2 van.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 00:57:09 #11
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70501816
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:56 schreef sig000 het volgende:

[..]

Dat gaat je erg tegenvallen denk ik.
Euh...weet nog dat stukje dat ie zowat de hele tent leegkocht...allemaal dingen die volgens mij wel duur waren?
Waiting for This is it!
  dinsdag 30 juni 2009 @ 00:57:59 #12
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70501843
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:55 schreef sig000 het volgende:

[..]

Dat deel is gewoon van Sony nu die leningen niet afgelost gaan worden.
Dan zijn die leningen dus wel ''opgelost''.

Waarom zouden die kinderen zoveel geld moeten krijgen. Laat ze er maar gewoon voor werken net als normale mensen. Anders krijgen we hetzelfde als met de rest van de familie Jackson. Allemaal knettergek geworden...
  dinsdag 30 juni 2009 @ 00:58:06 #13
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70501850
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:57 schreef DrDentz het volgende:
Wat MJ er voor gegeven heeft krijg je waarschijnlijk nooit meer terug. $ 250,000 voor een vaas, en hij kocht er maar meteen 2 van.
Ja. Ik dacht toen: hij zoekt troost in het kopen van dingen.
Waiting for This is it!
pi_70501857
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:56 schreef sig000 het volgende:

[..]

Dat gaat je erg tegenvallen denk ik.
Nouja, tien procent inderdaad niet. Maar ik denk wel dat als het meeste verkocht wordt de schulden zullen worden afgelost. Daarnaast al die inkomsten die hij nu weer genereert. Ik kan me niet voorstellen dat hij echt arm was. Hij had misschien wel miljoenen schulden, maar ik geloof dat hij alles had kunnen aflossen als ie dat had gewild.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 00:58:32 #15
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70501867
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:57 schreef DrDentz het volgende:
Wat MJ er voor gegeven heeft krijg je waarschijnlijk nooit meer terug. $ 250,000 voor een vaas, en hij kocht er maar meteen 2 van.
Tja, toen wist ie niet wat ie er mee moest doen.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70501883
Refund informatie, gelekt door TMZ: http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0629_mj_refund_wm.pdf
pi_70501887
qua platen verkoop zit hij nu op 750 miljoen, ik denk wel dat hij binnen niet zo heel lang de 1000 miljoen (= 1 miljard) gaat halen. Terecht.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 00:59:33 #18
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70501891
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:57 schreef Robijn1961 het volgende:

[..]

Euh...weet nog dat stukje dat ie zowat de hele tent leegkocht...allemaal dingen die volgens mij wel duur waren?
Dat is dat stuk wat ik eerder bedoelde in die winkel in Las Vegas. Maar zou hij dat wel echt allemaal hebben afgerekend? Ik denk dat 'ie ook wel een beetje ''stoer liep te doen'' voor die docu...
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:00:26 #19
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70501914
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:57 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Dan zijn die leningen dus wel ''opgelost''.

Waarom zouden die kinderen zoveel geld moeten krijgen. Laat ze er maar gewoon voor werken net als normale mensen. Anders krijgen we hetzelfde als met de rest van de familie Jackson. Allemaal knettergek geworden...
Goeie...maar vrees dat die kinderen ook niet normaal zullen opgroeien.
Waiting for This is it!
pi_70501936
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:57 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Dan zijn die leningen dus wel ''opgelost''.

Waarom zouden die kinderen zoveel geld moeten krijgen.


Er zijn op zich genoeg inkomsten, helemaal na de gekte van afgelopen dagen, groot bijkomend voordeel is dat nu een zeer groot deel van de uitgaven weggevallen zijn.
pi_70501946
hoe zit het nou met deze track, is dit nou michael jackson?

  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:01:49 #22
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70501956
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:59 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Dat is dat stuk wat ik eerder bedoelde in die winkel in Las Vegas. Maar zou hij dat wel echt allemaal hebben afgerekend? Ik denk dat 'ie ook wel een beetje ''stoer liep te doen'' voor die docu...
Nou, hij zei dat hij altijd "een mooi prijsje" kreeg. Dus er ging wat vanaf.
Waiting for This is it!
pi_70501979
Gvd, je kunt dus kiezen of je je geld terug wil of dat je je toegangsbewijzen wilt hebben.. dat is nog best een moeilijke keuze.

Doe dan gewoon beide.
pi_70501995
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:01 schreef TubewayDigital het volgende:
hoe zit het nou met deze track, is dit nou michael jackson?


Yep!
pi_70501997
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:01 schreef TubewayDigital het volgende:
hoe zit het nou met deze track, is dit nou michael jackson?


Jep, in het refrein.
pi_70501998
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:01 schreef TubewayDigital het volgende:
hoe zit het nou met deze track, is dit nou michael jackson?


Het refrein
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:03:09 #27
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70501999
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:02 schreef Rnnz het volgende:
Gvd, je kunt dus kiezen of je je geld terug wil of dat je je toegangsbewijzen wilt hebben.. dat is nog best een moeilijke keuze.

Doe dan gewoon beide.
Kiezen of je de tickets wil hebben? Als souvenier, bedoelen ze?
Waiting for This is it!
pi_70502007
Weltrusten iedereen!
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:04:42 #29
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502046
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:03 schreef Magic.Michael het volgende:
Weltrusten iedereen!
Sttt...mag je niet zeggen van Belsen, maar ik fluister terug: trusten!
Waiting for This is it!
pi_70502050
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:02 schreef Rnnz het volgende:
Gvd, je kunt dus kiezen of je je geld terug wil of dat je je toegangsbewijzen wilt hebben.. dat is nog best een moeilijke keuze.

Doe dan gewoon beide.
ja idd, wtf is dat nou voor een keuze? Wat kost het printen nou in godsnaam? Stelletje lutsers
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70502052
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:03 schreef Magic.Michael het volgende:

[..]

Yep!
maar heeft michael ook de tekst geschreven?
pi_70502068
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:04 schreef Robijn1961 het volgende:

[..]

Sttt...mag je niet zeggen van Belsen, maar ik fluister terug: trusten!
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70502069
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:01 schreef Robijn1961 het volgende:

[..]

Nou, hij zei dat hij altijd "een mooi prijsje" kreeg. Dus er ging wat vanaf.
Ik denk dat toen ze het telefoontje kregen dat ze de winkel maar af moesten sluiten omdat Michael Jackson kwam "and he wants to spend some serious money", ze de prijskaartjes op hun kitscherige troep vervangen hebben voor die met iets hogere prijzen.
pi_70502071
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:04 schreef TubewayDigital het volgende:

[..]

maar heeft michael ook de tekst geschreven?
Nee.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:05:35 #35
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70502074
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:02 schreef Rnnz het volgende:
Gvd, je kunt dus kiezen of je je geld terug wil of dat je je toegangsbewijzen wilt hebben.. dat is nog best een moeilijke keuze.

Doe dan gewoon beide.
Inderdaad, zat is ook wel een slinkse manier om in te spelen op het sentiment van de MJ fans. Zeker omdat ze erbij zetten dat hij ze zelf had ontworpen...
Laffe manier om geld te besparen. Maar aangezien ik marketing studeer kan ik het stiekem ook wel een heel klein beetje waarderen...
pi_70502079
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:04 schreef TubewayDigital het volgende:

[..]

maar heeft michael ook de tekst geschreven?
Nope, Written and composed by Rockwell Gordy
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70502098
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:05 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Inderdaad, zat is ook wel een slinkse manier om in te spelen op het sentiment van de MJ fans. Zeker omdat ze erbij zetten dat hij ze zelf had ontworpen...
Laffe manier om geld te besparen. Maar aangezien ik marketing studeer kan ik het stiekem ook wel een heel klein beetje waarderen...
Dus jij wordt ook zo iemand?
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70502101
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:05 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Inderdaad, zat is ook wel een slinkse manier om in te spelen op het sentiment van de MJ fans. Zeker omdat ze erbij zetten dat hij ze zelf had ontworpen...
Laffe manier om geld te besparen. Maar aangezien ik marketing studeer kan ik het stiekem ook wel een heel klein beetje waarderen...
Wel slim.
Ik denk dat ik misschien nog voor het kaartje zou gaan ook.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:06:58 #39
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502104
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:05 schreef DrDentz het volgende:

[..]

Ik denk dat toen ze het telefoontje kregen dat ze de winkel maar af moesten sluiten omdat Michael Jackson kwam "and he wants to spend some serious money", ze de prijskaartjes op hun kitscherige troep vervangen hebben voor die met iets hogere prijzen.
hahaha, je weet nooit.
Waiting for This is it!
pi_70502131
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:03 schreef Robijn1961 het volgende:

[..]

Kiezen of je de tickets wil hebben? Als souvenier, bedoelen ze?
Ja, of zoals TMZ het zegt: "one hell of an expensive keepsake"
pi_70502143
Misschien ga ik iets doen wat ik normaal nooit zou doen: een mailtje sturen of ze niet met hun hand over hun hart kunnen strijken en zowel het geld als het kaartje kunnen geven.

Kiezen tussen het geld en het kaartje is als kiezen tussen je kinderen.

  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:08:52 #42
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502149
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:07 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

Ja, of zoals TMZ het zegt: "one hell of an expensive keepsake"
Wauw...moeilijke keuze!
Waiting for This is it!
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:09:11 #43
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70502156
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:06 schreef DrDentz het volgende:

[..]

Wel slim.
Ik denk dat ik misschien nog voor het kaartje zou gaan ook.
Welk kaartje? Delen ok?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:12:38 #44
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70502230
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:06 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Dus jij wordt ook zo iemand?
Ik heb mijn eigen ethische grenzen al gesteld. En dit soort acties liggen aan de andere kant daarvan. Probeer me te onderscheiden door dit soort ''op het randje'' acties niet te doen. Daar gaat m'n scriptie ook over...
pi_70502234
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:09 schreef Bevin het volgende:

[..]

Welk kaartje? Delen ok?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ga je nu handelen in kaartjes voor een concert dat nooit plaats vindt? Misschien hebben ze nog extra kaartjes te koop. Heb nog wel een code.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:12:48 #46
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502235
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:08 schreef Rnnz het volgende:
Misschien ga ik iets doen wat ik normaal nooit zou doen: een mailtje sturen of ze niet met hun hand over hun hart kunnen strijken en zowel het geld als het kaartje kunnen geven.

Kiezen tussen het geld en het kaartje is als kiezen tussen je kinderen.


Ik zou het niet raar vinden als meerdere mensen op dit idee komen. Maar ja...of ze het honoreren...het is wel een hele slimme, gemene stap van hen.
Waiting for This is it!
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:13:07 #47
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70502240
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:08 schreef Rnnz het volgende:
Misschien ga ik iets doen wat ik normaal nooit zou doen: een mailtje sturen of ze niet met hun hand over hun hart kunnen strijken en zowel het geld als het kaartje kunnen geven.

Kiezen tussen het geld en het kaartje is als kiezen tussen je kinderen.


Ik doe wel mee.
pi_70502290
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:08 schreef Rnnz het volgende:
Misschien ga ik iets doen wat ik normaal nooit zou doen: een mailtje sturen of ze niet met hun hand over hun hart kunnen strijken en zowel het geld als het kaartje kunnen geven.

Kiezen tussen het geld en het kaartje is als kiezen tussen je kinderen.

Begin je nou alweer?
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:16:01 #49
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70502303
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:12 schreef DrDentz het volgende:

[..]

Ga je nu handelen in kaartjes voor een concert dat nooit plaats vindt? Misschien hebben ze nog extra kaartjes te koop. Heb nog wel een code.
Ik kreeg er ook drie
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:17:49 #50
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502337
Ik vind het jammer dat ik Michael nooit live gezien heb.
Paul McCartney wel, Sting en de Police ook...maar Michael niet. En nu ist te laat.
Waiting for This is it!
pi_70502413
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:17 schreef Robijn1961 het volgende:
Ik vind het jammer dat ik Michael nooit live gezien heb.
Paul McCartney wel, Sting en de Police ook...maar Michael niet. En nu ist te laat.
Mja, ik ook niet. Heb alleen m'n andere held Stevie Wonder live gezien, van degene die ik echt had willen zien.

Waarom hou ik niet gewoon van T-Pain en Akon enzo? Al die oude artiesten komen toch nog maar zelden naar Nederland..
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:21:30 #52
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502417
Men dempt de put pas als het kalf verdronken is
Waiting for This is it!
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:22:53 #53
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502444
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:21 schreef Rnnz het volgende:

[..]

Mja, ik ook niet. Heb alleen m'n andere held Stevie Wonder live gezien, van degene die ik echt had willen zien.

Waarom hou ik niet gewoon van T-Pain en Akon enzo? Al die oude artiesten komen toch nog maar zelden naar Nederland..
Euh...TPain en dinges...wie zijn dat
Waiting for This is it!
pi_70502475
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:22 schreef Robijn1961 het volgende:

[..]

Euh...TPain en dinges...wie zijn dat
Vet stoere hedendaagse artiesten (waar we overigens over 5 jaar niets meer van horen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:24:15 #55
156462 JX
Alba gu Brath!
pi_70502476
Dit is sowieso een typisch begrafenisnummer, maar nu ik de tekst weer hoor lijkt het precies over Jackson te gaan

Sarah McLachlan ~ Angel

Spend all your time waiting
For that second chance
For a break that would make it okay

There's always some reason
To feel not good enough
And it's hard at the end of the day

I need some distraction
Oh beautiful release
Memories seep from my veins
Let me be empty
Oh and weightless and maybe
I'll find some peace tonight

In the arms of the Angel
Fly away from here...
From this dark cold hotel room
And the endlessness that you fear

You are pulled from the wreckage
Of your silent reverie
You're in the arms of the Angel
May you find some comfort here...

So tired of the straight line
And everywhere you turn
There's vultures and thieves
at your back

The storm keeps on twisting
Keep on building the lies
That you make up for
all that you lack

It don't make no difference
Escaping one last time
It's easier to believe
In this sweet madness
Oh this glorious sadness
That brings me to my knees

In the arms of the Angel
Fly away from here...
From this dark cold hotel room
And the endlessness that you fear

You are pulled from the wreckage
Of your silent reverie
You're in the arms of the Angel
May you find some comfort here...

You're in the arms of the Angel
May you find some comfort here.
Life is a waste of time, time is a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life!
pi_70502484
Ben trouwens even de OP wat aan het veranderen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:25:33 #57
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502499
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:24 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Vet stoere hedendaagse artiesten (waar we overigens over 5 jaar niets meer van horen

Oooh dat soort artiesten, waar je tegenwoordig zoveel van hebt
Waiting for This is it!
pi_70502527
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:22 schreef Robijn1961 het volgende:

[..]

Euh...TPain en dinges...wie zijn dat
Ken je de legendarische T-Pain niet? Van de vele hits, zoals ... en ... en ...?

Dat was een makkelijk inkoppertje.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:27:17 #59
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502528
Die tekst...snif.
Waiting for This is it!
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:27:54 #60
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502544
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:27 schreef Rnnz het volgende:

[..]

Ken je de legendarische T-Pain niet? Van de vele hits, zoals ... en ... en ...?

Dat was een makkelijk inkoppertje.
nee, never heard of
Waiting for This is it!
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:30:38 #61
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70502591
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:24 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ben trouwens even de OP wat aan het veranderen
Succes.
Waiting for This is it!
pi_70502626
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:17 schreef Robijn1961 het volgende:
Ik vind het jammer dat ik Michael nooit live gezien heb.
Paul McCartney wel, Sting en de Police ook...maar Michael niet. En nu ist te laat.
Dat maakt hem ook wel mythischer misschien.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:34:56 #63
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70502685
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:32 schreef DrDentz het volgende:

[..]

Dat maakt hem ook wel mythischer misschien.
Nou, had hem liever gezien, dat had hem wellicht nog mytischer gemaakt
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70502723
Ja. We zouden op de trekker naar Londen.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:39:07 #65
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70502755
Zou de eerste drie weken toch niet terug gaan nee
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70502764
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:34 schreef Rnnz het volgende:
Ik deel weer even mee dat ik ga slapen.

(oftewel, post niet zo veel aub)
Is goed man! Ik ga ook zo, dus aan mij hoeft het niet te liggen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70502775
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 01:37 schreef DrDentz het volgende:
Ja. We zouden op de trekker naar Londen.
haha, dat is waar ook

Dat had toch leuk geweest
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 01:50:47 #68
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_70502934
tgcvpo
  dinsdag 30 juni 2009 @ 08:08:33 #69
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_70504141
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:54 schreef Rnnz het volgende:
Ik moet steeds denken aan het Living With Michael Jackson-interview.. 'Excuse me sir, excuse me, do I have this one? No? Okay I want this one. Anddd, this one. Oh yeah, and this one right here.'
Die spullen heeft hij nooit betaald
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 00:55 schreef sig000 het volgende:
[over Sony-ATV]
Dat deel is gewoon van Sony nu die leningen niet afgelost gaan worden.
Uhm, nee: hij heeft het verleend bij een investeringsmaatschappij, sony mag het kopen...
Oftwel: 300.000.000 schuld, 400.000.000 waard --> hoppa, 100.000.000 over voor MJ en co
De vraag is alleen of Sony-ATV nog zoveel waard is, in deze tijd.
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 08:11:00 #70
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_70504170
Hmm, speciale kaartjes ofzo?
The tickets printed with the special lenticular process, were inspired and designed by Michael Jackson for the fans attending his shows. Images of the specially created tickets may be seen on www.michaeljacksonlive.com

Die op de foto zien er normaal uit toch, niks bijzonders aan?
Vuile tyfushonden zijn het ook, iemand zou die Randy Phillips zijn strot af moeten snijden:
"Since he loved his fans in life, it is incumbent upon us to treat them with the same reverence and respect after his death."

Klootzakken: zouden gewoon moeten laten kiezen tussen: volledige refund, of refund van het kaartje min servicekosten, zoals het ook zou zijn gegaan als je het kaartje al thuis had gehad.
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 30 juni 2009 @ 09:10:31 #71
63388 tass
There Can Be Only One!
pi_70504944
Lees net op CNN dat alle 3 de kinderen Michael hebben gezien in het ziekenhuis nadat de dokter de final call heeft gegeven....
Heb er ook een dubbel gevoel bij: die kids zijn nu tussen familie die allemaal van hun houden, maar wie van die hele familie is er normaal??? Wat gebeurt er geestelijk met die kids als papa Joe ook bij hun zijn invloed gaat laten gelden?! Dan kan je er vergif op innemen dat ze alle drie ook echt verknipt gaan worden om het even bot te zeggen.....

Ik vind het nog steeds onvoorstelbaar dat ie er niet meer is. Laat staan hoe die kids zich moeten voelen!!
pi_70505391
Ja te bizar. Wat een muziek, echt prachtig.... Echt kut dat ie er niet meer is.
Tralalalaaa
pi_70506488
Amper bij te benen nog deze reeks.
Op woensdag 4 februari 2009 20:58 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Ik dacht altijd dat jij een extreme kutuser was, maar je bent best grappig :+
pi_70506549
quote:
Refund Policy Announced for Michael Jackson "This Is It" Ticket Holders

LONDON (June 30, 2009) - At this time of mourning for Michael Jackson, we are together in our sadness at the loss of one of the greatest entertainers ever.

"The world lost a kind soul who just happened to be the greatest entertainer the world has ever known," said Randy Phillips, President & CEO, AEG Live. "Since he loved his fans in life, it is incumbent upon us to treat them with the same reverence and respect after his death."

AEG Live (UK) Ltd, concert promoters, announced that full refunds will be available to fans who purchased tickets through authorised agents for any of the 50 Michael Jackson 'This Is It' concerts which were to take place at The O2 Arena in London .

These refunds will include all ticket service charges.

Ticket holders requiring information about receiving a full refund should go to www.MichaeJacksonLive.com from Wednesday, July 1, 2009. The refunds will be processed by each of the authorised ticket agencies (e.g. Ticketmaster, Viagogo, See or Ticketline).

It was also announced that fans will have the option to be sent the actual tickets they would have received to attend the shows in lieu of the full refunds which are being offered

The tickets printed with the special lenticular process, were inspired and designed by Michael Jackson for the fans attending his shows. Images of the specially created tickets may be seen onwww.michaeljacksonlive.com. The special offer to receive the actual tickets that the purchaser would have received to attend 'This is It' will remain valid thru 23:59 GMT, August 14, 2009
Op woensdag 4 februari 2009 20:58 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Ik dacht altijd dat jij een extreme kutuser was, maar je bent best grappig :+
pi_70506868
Welke muziek vind Michael zelf nou eigenlijk leuk? Motown gedoe?
pi_70507729
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 10:16 schreef Koploperkopper het volgende:

[..]
Was al gepost

Over die tickets trouwens. Ik lees dat Yahoo had geschreven dat je kon kiezen voor een gedeeltelijke refund + ticket of een gehele refund. Er is in ieder geval nogal onduidelijkheid ontstaan door het hele woordje in lieu, wat in principe betekent in plaats van, vandaar het bericht op Yahoo. Nog even wachten op het moment dat we de boel terug kunnen vragen...
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70507828
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 10:28 schreef TubewayDigital het volgende:
Welke muziek vind Michael zelf nou eigenlijk leuk? Motown gedoe?
Sowieso James Brown

En nog wel een aantal van die tijd. Hij hield ook veel van klassieke muziek geloof ik.
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70507948
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 10:55 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Was al gepost

Over die tickets trouwens. Ik lees dat Yahoo had geschreven dat je kon kiezen voor een gedeeltelijke refund + ticket of een gehele refund. Er is in ieder geval nogal onduidelijkheid ontstaan door het hele woordje in lieu, wat in principe betekent in plaats van, vandaar het bericht op Yahoo. Nog even wachten op het moment dat we de boel terug kunnen vragen...
Ah, okay. Nevermind dan.
Op woensdag 4 februari 2009 20:58 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Ik dacht altijd dat jij een extreme kutuser was, maar je bent best grappig :+
pi_70507996
Bashir: The Greatest Entertainer Has Died

Wat een hypocriete hond is dat zeg
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70508319
CNN heeft vannacht een instrumentaal fragment laten horen van een nieuw nummer.

Video:(heeft iemand met z'n camera van tv opgenomen )


Hier is het te downloaden als mp3 (wel goede kwaliteit)
http://www.zshare.net/audio/62037445ca016491/
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 11:15:07 #81
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_70508333
Fans who decide they would rather have a souvenir will receive a ticket conceived by Jackson. There are eight designs that include holographic images of the entertainer on the front.


Vage, vage bende: die gasten die hun tickets nu al hadden dan, die hadden standaard O2 kaartjes, niks geen Jackson special crap. Klinkt als een lulverhaal om nog ff mensen uit te melken.
Als ze nu speciale kaartjes hebben, waarom was dat vantevoren nog niet bekend? Denk dat AEG gewoon probeert alsnog die 100 miljoen binnen te halen met niks doen.
Flikkers moeten gewoon die kaarten opsturen...
Haters everywhere but I don't really care.
pi_70508389
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 11:15 schreef matthijst het volgende:
Fans who decide they would rather have a souvenir will receive a ticket conceived by Jackson. There are eight designs that include holographic images of the entertainer on the front.


Vage, vage bende: die gasten die hun tickets nu al hadden dan, die hadden standaard O2 kaartjes, niks geen Jackson special crap. Klinkt als een lulverhaal om nog ff mensen uit te melken.
Als ze nu speciale kaartjes hebben, waarom was dat vantevoren nog niet bekend? Denk dat AEG gewoon probeert alsnog die 100 miljoen binnen te halen met niks doen.
Flikkers moeten gewoon die kaarten opsturen...
Zou helemaal wat wezen als ze uit hun nek lullen en vele fans dus alsnog die kaartjes willen en dan doodnormale tickets krijgen. Ik pak dan alsnog het vliegtuig om Randy Philips even hallo te zeggen...
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 11:29:50 #83
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_70508861
wat jammer, het gaat hier vooral over randzaken ipv zijn muziek.

TMF Pure is nog steeds non-stop clips aan het uitzenden van Jackson...beetje jammer dat ze hooguit 15 verschillende clips hebben
pi_70508866
Ik ga denk ik toch gewoon mijn geld terug vragen
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_70509014
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 11:29 schreef PLAE@ het volgende:
wat jammer, het gaat hier vooral over randzaken ipv zijn muziek.
Wat wil je, na alle zaken rondom zijn overlijden?
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 11:46:28 #86
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70509457
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 11:14 schreef Sideshowbobbie het volgende:
CNN heeft vannacht een instrumentaal fragment laten horen van een nieuw nummer.

Video:(heeft iemand met z'n camera van tv opgenomen )


Hier is het te downloaden als mp3 (wel goede kwaliteit)
http://www.zshare.net/audio/62037445ca016491/
Jammer dat het een ballad is.
pi_70509503
Ik zie liever ook een uptempo nummer. Maar ik denk dat we blij mogen zijn met alles wat we hopelijk de komende tijd krijgen te horen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70511067
Ik wil m'n kaartje en m'n geld

Daar ben ik weer. Jullie hebben trouwens wel geluisterd naar me hè? Er is zo weinig gepost.
pi_70511132
Welkom terug

Kaartjes zijn op de voorpagina van Sky te zien btw http://news.sky.com/skynews


Nog een nieuw berichtje:
quote:
The “Dome Project” - A Last Video?

(29-06-2009) Two weeks ago, Michael Jackson finished what is being called his final video piece. It has been dubbed “Dome Project.”

The details are sketchy at best. Two people who have knowledge of the project confirmed it's existence on Monday to the Associated Press on the conditions that they are not to be identified because of confidentiality agreements. By evening, US West Coast time, it is being repeated in MSNBC news.

The leaks report that the “Dome Project” lasted five weeks and was filmed at Culver Studios. Those studios were the set for the classic film, “Gone With The Wind” some 70 years ago. Four sets were constructed for the production, including one that recalled the epic 1983 “Thriller” video.

The shooting lasted from June 1 – 9, and Michael was on the set for most of that time. The project is now in post – production and is expected to be completed next month.

Producer Robb Wagner, the founder of music video company Stimulated Inc, did not return messages seeking comment and Michael Roth, spokesperson for LA based promoter AEG Live said that he had not heard about this production. He added that it could have been part of the company contract with Michael.

An unidentified worker with knowledge of the project said that Michael left a memorable impression on the crew. He arrived in a caravan of SUV's, surrounded with security guards. The person said Michael introduced himself to the workers on the set. Michael walked with a spring in his step, but at one point needed assistance when descending steps off a stage.

Besides the cemetery set, another was draped in black with a portrait of Michael in his Thriller werewolf costume. Yet another set simulated a lush jungle. A fourth was built to look like a construction site, with a screen behind it to allow the projection of different backgrounds.

Taping of the piece happened in marathon sessions that ended early in the morning. It is still unclear what final forms the final video project will take.

According to Stimulated's web site, the company had been hired to produce the screen content for Michael's concerts in London.

Source: MJFC / AP
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70511801
Producer: MJ wanted One Day In Your Life at his funeral

Washington, June 30 (ANI): Michael Jackson's former producer has revealed that the King of Pop wanted 1981 tune 'One Day In Your Life' to be played at his farewell 'concert'.
The track was recorded by Jackson for his 1975 album Forever, and he himself thought if would make a great tune for his funeral, reports Contactmusic.
The song's co-writer and producer, Samm Brown recalls, "It's a very prophetic song. The lyrics are very deep and Michael even told me, 'This would be a good song for my obituary or my funeral.'"
Brown insists the song was always one of Michael's favourites: "He liked using that part of his voice. He had incredible range but he liked that sound."
He adds, "Michael was such a perfectionist and he had a lot of stuff that he didn't use. I know for a fact that Motown record label has a deep vault and I would say there are 100 or more tracks sitting at Motown alone.
"Plus there will be somebody in his (Jackson) camp who will want to release all of the lost tracks he recorded - dating way back to the 1960s. There's huge money to be made off of these recordings, and this is the way of the music business - it's still a business." (ANI)

http://www.newstrackindia.com/newsdetails/109126

------------------------------------------------------

Als ze dat nummer gaan draaien kun je mij opdoeken....
  dinsdag 30 juni 2009 @ 13:06:26 #91
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70511889
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 12:37 schreef Rnnz het volgende:
Ik wil m'n kaartje en m'n geld

Daar ben ik weer. Jullie hebben trouwens wel geluisterd naar me hè? Er is zo weinig gepost.
Like duhh
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70511910
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 11:14 schreef Sideshowbobbie het volgende:
CNN heeft vannacht een instrumentaal fragment laten horen van een nieuw nummer.

Video:(heeft iemand met z'n camera van tv opgenomen )


Hier is het te downloaden als mp3 (wel goede kwaliteit)
http://www.zshare.net/audio/62037445ca016491/
Deze kreeg ik zojuist, blijkt ook een nieuw nummer te zijn nadat hij bekeerd was tot de islam.

http://www.dailymotion.co(...)-jackson-allah_music
pi_70511970
Mijn hemel, bestaat dat nummer nou nog steeds?

Dat is toch duidelijk geen MJ. Die gast die dat heeft gezongen is nog erger dan Jason Malachi.

Even voor de duidelijkheid: Michael Jackson is nooit bekeerd tot de Islam en de stem op dat nummer is niet van hem.
pi_70512206
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 13:09 schreef Rnnz het volgende:
Mijn hemel, bestaat dat nummer nou nog steeds?

Dat is toch duidelijk geen MJ. Die gast die dat heeft gezongen is nog erger dan Jason Malachi.

Even voor de duidelijkheid: Michael Jackson is nooit bekeerd tot de Islam en de stem op dat nummer is niet van hem.
Ah, dat wist ik niet kreeg hem van collega vond hem wel klinken als michael jackson

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-06-2009 13:16:59 ]
pi_70512449
Ja echt, als je daar het verschil niet hoort
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 30 juni 2009 @ 13:27:43 #96
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70512590
Ik heb hier een heel mooi artikel over MJ gevonden. Het is geschreven door J Randy Taraborrelli, een biograaf van Michael Jackson die hem bijna zijn hele leven heeft gekend. Hij blijkt terug op het leven het leven van MJ. Het artikel is wat te lang om hier te plaatsen maar het is zeker de moeite om te lezen.
pi_70513273
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 13:27 schreef Cavalier1 het volgende:
Ik heb hier een heel mooi artikel over MJ gevonden. Het is geschreven door J Randy Taraborrelli, een biograaf van Michael Jackson die hem bijna zijn hele leven heeft gekend. Hij blijkt terug op het leven het leven van MJ. Het artikel is wat te lang om hier te plaatsen maar het is zeker de moeite om te lezen.
Heel goed artikel. Thanks for sharing
pi_70513466
Ik ga het lezen. Is het boek van J Randy Taraborrelli met deze cover



langer dan deze:

?

Want ik heb die laatste, en die stopt in 1990 ongeveer.
pi_70513547
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 13:56 schreef DrDentz het volgende:
Ik ga het lezen. Is het boek van J Randy Taraborrelli met deze cover

[ afbeelding ]

langer dan deze:

[ afbeelding ] ?

Want ik heb die laatste, en die stopt in 1990 ongeveer.
Is dat boek nog ergens te koop?
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_70513674
Hier voor 6,99

http://www.deslegte.com/
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')