Voor 5 miljoen kun je Cissé niet eens halen.quote:Op woensdag 17 juni 2009 19:37 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Hehe een elftal dat beter presteert dan vorig jaar stel je voor 5 miljoen wel samen hoor.
Nooit. Voor de meesten een aantal ton tot 1.5 miljoen en voor De Cler, Hofland en De Guzman wat meer.. niet veel meer.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:45 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Roy Makaay 1 miljoen
Kevin Hofland 2 miljoen
Tim de Cler 2 miljoen
Denny Landzaat 2,5 miljoen
Jonathan de Guzman 4 miljoen
Luigi Bruins 2 miljoen
Andewele Slory 0,75 miljoen
Zoiets zullen ze toch wel moeten kunnen vangen.
Meest overschatte voetballer van de laatste paar weken.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:45 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Voor 5 miljoen kun je Cissé niet eens halen.
Altijd grappig hoe voetballiefhebbers naast hun liefde voor voetbal ook experts blijken te zijn op het gebied van kledingstof en naaitechnieken.quote:Op woensdag 17 juni 2009 21:02 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]^
Bleh.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 17 juni 2009 21:02 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]^
Bleh.
[ afbeelding ]
Sinds de intrede van het logo. Maar bij Kappa en andere merchandise was dat lijntje tien keer zo dun. Sowieso is dit logo een drama... heeeeeel lelijk genaaid.quote:Op woensdag 17 juni 2009 21:09 schreef TC03 het volgende:
[..]
Altijd grappig hoe voetballiefhebbers naast hun liefde voor voetbal ook experts blijken te zijn op het gebied van kledingstof en naaitechnieken.
Overigens: sinds wanneer wordt het rood en wit in het logo gescheiden door een gouden lijntje?
Inderdaad het gaat er gewoon om dat die hoge salarissen weg zijn.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:48 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Nooit. Voor de meesten een aantal ton tot 1.5 miljoen en voor De Cler, Hofland en De Guzman wat meer.. niet veel meer.
Het verkopen moet Feyenoord dan ook niet rijk gaan maken, maar de jaarlijkse kosten die je nu niet meer hebt.
Mario ziet in hem een potentiële motor van het elftal, dus maak je borst maar nat.quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:36 schreef Staanplaats het volgende:
Laat gewoon die tyfus amsterdammer opdonderen, die had al nooit mogen komen. Grootste miskoop van de afgelopen 25 jaar..
Dénny Landzaat wat een hoop ellede.
Grotere miskoop dan Basto ?quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:36 schreef Staanplaats het volgende:
Laat gewoon die tyfus amsterdammer opdonderen, die had al nooit mogen komen. Grootste miskoop van de afgelopen 25 jaar..
Dénny Landzaat wat een hoop ellede.
mwah die kant gaat het wel op. Maar in potentie wel een versterking.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:49 schreef Chadi het volgende:
[..]
Meest overschatte voetballer van de laatste paar weken.
Die had wel helden uitspraken, als ie Feyenoord kampioen had gemaakt zou ie een tattoo van de club nemen.quote:
Nah, dan had Pa er wel kijk opquote:Op donderdag 18 juni 2009 11:26 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Die had wel helden uitspraken, als ie Feyenoord kampioen had gemaakt zou ie een tattoo van de club nemen.
Geen gewaagde uitspraak natuurlijk met dat spelersmateriaal, maar toch.
Over echt nutteloze aankopen gesproken, Peter van den Berg, zijn pa vond het geweldig voor 'm (zelf Feyenoorder) maar vond hem maar middelmaat en absoluut niet goed genoeg voor het rood-wit.
Van je pa moet je het hebben.
Lijkt me logisch Marioquote:Been: 'We gaan keihard werken'
donderdag 18-06-2009-
FSV
Mario Been laat in de nieuwe uitgave van Voetbal International weten zich niet druk te maken dat er op de transfermarkt nauwelijks iets mogelijk is voor Feyenoord. 'Momenteel vier ik in Spanje vakantie, maar de reacties die ik hier krijg van Nederlanders zijn overweldigend.
Zelfs Amsterdammers wensen me succes en zeggen zeker te weten dat het met Feyenoord weer goed komt. Zoiets doet je toch goed en is tekenend voor hoe groot deze club blijft. Zondag zal het weer druk zijn. Dat is toch ongelooflijk? Maar vooral een mooie stimulans. We gaan keihard werken' aldus Been in VI.
quote:Sherif Ekramy vindt dat Feyenoord de voortgang van zijn carriere heeft geblokkeerd.
In het dagblad Daily News Egypt verwijt de 25-jarige doelman uit Egypte de Rotterdammers dat ze hem nooit op de hoogte hebben gebracht van interesse van clubs als Atletico Madrid en Werder Bremen. Ekramy wist bij Feyenoord nooit door te breken.
Na een mislukt avontuur in Turkije bij Ankaragücü speelt Ekramy komend seizoen voor de Egyptische promovendus El Gouna.Hij had liever teruggekeerd bij Al Ahly, maar de aanbieding die de topclub hem deed vond hij te laag.
Atletico bood 12 miljoen euro maar Feyenoord wilde hem liever met de reserves mee laten doen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 13:17 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Net alsof Feyenoord 'm niet had verkocht als dat soort clubs hem wilde hebben..
Als jij en ik voor Feyenoord mochten voetballen zouden we hetzelfde doen. In feite hebben we een willekeurige Zweed met een baard als rechtsback gezet toenquote:Op donderdag 18 juni 2009 14:41 schreef TC03 het volgende:
Ik kan me nog herinneren dat hij het publiek ging bedanken alsof hij 20 jaar bij Feyenoord heeft gespeeld.
Östlund was een held jaquote:Op donderdag 18 juni 2009 15:16 schreef Kopbal het volgende:
We hebben al bijna 7 jaar lang willekeurige droeftoeters rechtsback staan.
Truequote:Op donderdag 18 juni 2009 15:10 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Als jij en ik voor Feyenoord mochten voetballen zouden we hetzelfde doen. In feite hebben we een willekeurige Zweed met een baard als rechtsback gezet toen
Zeker weten, een van de betere middenvelders die achterin heeft moeten staan en daar boven verwachting presteerde.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:01 schreef TJDoornbos het volgende:
Emertonwas de laatste goede rechtsback
het thuisshirtquote:
Ook dat ja.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:34 schreef Kopbal het volgende:
Werkt Steve Urkel tegenwoordig bij de fanshop?
Nee Leroy Fer.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:34 schreef Kopbal het volgende:
Werkt Steve Urkel tegenwoordig bij de fanshop?
Ik wilde precies hetzelfde zeggen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 16:33 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
Trouwens foeilelijk hoe ze dat shirt en broek hebben gedaan bij die paspop.
broek is trouwens ook lelijk met dat witte vlak![]()
Hmm zou dit onzin zijn of niet. LIjkt te mooi om maar te zijnquote:Geldschieter voor Feyenoord
De Raad van Commissarissen van Feyenoord heeft deze week gesprekken gevoerd met een nieuwe potentiële investeerder. De vermogende zakenman wil veertig miljoen euro in de Rotterdamse club steken, mits er aan zijn eisen wordt voldaan.
Door Johan van Boven
Zo wil de geldschieter dat er van zijn euro's in ieder geval een doelman, een rechter centraleverdediger en een middenvelder worden aangetrokken. Zelf denkt hij dat het mogelijk is om voor zo'n vijf miljoen euro keeper Heurelho Gomes los te weken bij zijn huidige club Tottenham Hotspur. De vraag is echter of de ex-PSV'er de helft van zijn salaris wil inleveren om in De Kuip te komen acteren.
Verder ziet de nieuwe investeerder graag dat algemeen directeur Eric Gudde zich niet langer met technische zaken bezighoudt. Nog een opvallende wens van de man met de grote zak geld: Giovanni van Bronckhorst moet alleen nog als linksback worden opgesteld en niet langer op het middenveld. Vorige maand was Feyenoord ook al in gesprek met een groep Rotterdamse investeerders. De club en de geldschieters werden het echter niet eens over het tempo waarin de schuld en de huidige begroting kan worden teruggebracht. Daarnaast waren de investeerders van mening dat ze te weinig rechten en zeggenschap kregen in ruil voor hun geld.
Dat die onderhandelingen stukliepen was een fikse aderlating voor Feyenoord, dat hard op zoek is naar geld. Volgens eigen zeggen heeft de club nog een schuld van zo'n 17 miljoen euro. Een woordvoerder van Feyenoord zegt niets van de onderhandelingen met de nieuwe investeerder af te weten. ,,En als het wel zo zou zijn, lijkt het me chic dat we daar verder geen mededelingen over doen." Dick van Well, voorzitter van de Raad van Commissarissen, was gisteravond niet bereikbaar voor commentaar.
quote:Op donderdag 18 juni 2009 23:29 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Hmm zou dit onzin zijn of niet. LIjkt te mooi om maar te zijnGomes
dan is het kampioenschap wel binnen.
Duhquote:Op vrijdag 19 juni 2009 00:09 schreef FrankyMcG het volgende:
Vind het bericht wel een beetje vreemd geschreven, iets te letterlijk en kinderlijk. Volgens mij is dit weer een grote bullshit, zoals we gewend zijn....
quote:Nog een opvallende wens van de man met de grote zak geld: Giovanni van Bronckhorst moet alleen nog als linksback worden opgesteld en niet langer op het middenveld.
Tenzij hij een goede LM koopt heb je gelijkquote:Op vrijdag 19 juni 2009 10:36 schreef denthemen het volgende:
Een investeerder die gaat bepalen wie waar hoort te spelen
Inderdaadquote:Op vrijdag 19 juni 2009 10:38 schreef Lastpost het volgende:
Als er al een kern van waarheid in zit .. nouja waar hebben we het over.
quote:Geldschieter voor Feyenoord
De Raad van Commissarissen van Feyenoord heeft deze week gesprekken gevoerd met een nieuwe potentiële investeerder. De vermogende zakenman wil veertig miljoen euro in de Rotterdamse club steken, mits er aan zijn eisen wordt voldaan.
Door Johan van Beneden
Zo wil de geldschieter dat er van zijn euro's in ieder geval een doelman, een rechter centraleverdediger, een grote boze wolf en een middenvelder worden aangetrokken. Zelf denkt hij dat het mogelijk is om voor zo'n vijf miljoen euro keeper Heurelho Gomes en David Villa los te weken bij hun huidige clubs. De vraag is echter of de ex-PSV'er de helft van zijn salaris wil inleveren om in De Kuip te komen acteren, Villa heeft daarentegen zijn keuze al laten vallen op Feyenoord om voor 1/16 van z'n huidige salaris te gaan voetballen en heeft een miljoenenaanbod van Real Madrid afgeslagen.
Verder ziet de nieuwe investeerder graag dat algemeen directeur Eric Gudde zich niet langer met technische zaken bezighoudt. Ook mag hij zich niet bezighouden met bestuurlijke zaken, alleen nog maar met het koffiezetapparaat. Nog een opvallende wens van de man met de grote zak geld: Giovanni van Bronckhorst moet alleen nog als linksback worden opgesteld en niet langer op het middenveld. Daarnaast zal Hofland voortaan in de spits gaan staan, als mogelijke "Hand van God", zoals de test tijdens de wedstrijd tegen Roda JC, afgelopen seizoen, al is geslaagd. Vorige maand was Feyenoord ook al in gesprek met een groep Rotterdamse investeerders. De club en de geldschieters werden het echter niet eens over het tempo waarin de schuld en de huidige begroting kan worden teruggebracht. Daarnaast waren de investeerders van mening dat ze te weinig rechten en zeggenschap kregen in ruil voor hun geld. Deze geldschieter hoeft alleen maar een rente van 13%, om meer impact en naam te kunnen maken dan Jorien van den Herik, de oud president-commissaris van Feyenoord.
Dat die onderhandelingen stukliepen was een fikse aderlating voor Feyenoord, dat hard op zoek is naar geld. Volgens eigen zeggen heeft de club nog een schuld van zo'n 17 miljoen euro. Een woordvoerder van Feyenoord zegt niets van de onderhandelingen met de nieuwe investeerder af te weten. ,,En als het wel zo zou zijn, lijkt het me chic dat we daar verder geen mededelingen over doen." Dick van Well, voorzitter van de Raad van Commissarissen, was gisteravond niet bereikbaar voor commentaar, maar was wel te paaien voor de Hollandse nieuwe naar het schijnt.
...quote:
Tip: kijk even het bericht door voordat je een nutteloze reply plaatst.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 11:08 schreef TC03 het volgende:
[..]
...
Tip: kijk even het topic door voordat je een nieuwsbericht plaatst.
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 11:08 schreef TC03 het volgende:
[..]
...
Tip: kijk even het topic door voordat je een nieuwsbericht plaatst.
Oh.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 11:12 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Tip: kijk even het bericht door voordat je een nutteloze reply plaatst.
Ze hebben iig het stadion in handen, dus een aardig onderpand voor eventuele aankopen van spelerts.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:30 schreef Keltie het volgende:
Kunnen we, mocht dit gekut aanblijven, niet met een x aantal supporters SC Feijenoord de eerste divisie in werken? Beetje het FC United of Manchester idee
(En dan doorstomen naar Europees succes)
Allemaal oud-Feijenoorders in de staffquote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:32 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
Ze hebben iig het stadion in handen, dus een aardig onderpand voor eventuele aankopen van spelerts.
Zou wel vet zijn, Feyenoord en SC Feyenoord in de eredivisie.
Ah zo, ze hadden de naam ook nog veranderd.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:40 schreef Keltie het volgende:
[..]
Ik maar denken dat het een parodie op "Johan van Boven" was....
Met John de Wolf als trainer komen we er wel. Hij deed het ook al zo fantastisch met SVVSMC!quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:34 schreef Keltie het volgende:
[..]
Allemaal oud-Feijenoorders in de staff
De Kromme als voorzittertquote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:41 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Met John de Wolf als trainer komen we er wel. Hij deed het ook al zo fantastisch met SVVSMC!
Ik ben enkelvoud hoorquote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ah zo, ze hadden de naam ook nog veranderd.
Daar kan je dan beter een leuk team van makenquote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:56 schreef Keltie het volgende:
[..]
De Kromme als voorzittert
Veld-trainers:
Van Gastel
Fraser
Van Gobbel
Van Vossen
Heus
Bosvelt
Houtman
Gullit
Blinker
Taument
Scholten
Scout:
Dave Mitchell
Israel
Schoenmaker
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:57 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Ik ben enkelvoud hoor. Ik beschik niet over meerdere persoonlijkheden. Ik niet.
Dubbelfunctiesquote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:58 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Daar kan je dan beter een leuk team van maken
Hehe, nee, zelf aangepast. Evenveel geloofwaardigheid als het origineel trouwensquote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:00 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
Ow dat stukje had je zelf aangepast? Dacht dat het van een site kwam.
Nee, dat wordt een lekkere chaosquote:
scheelt wel op de begrotingquote:
Met Houtman heb je iig een goede spits in huis. Hij maakte afgelopen woensdag 2 mooie goals.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:56 schreef Keltie het volgende:
[..]
De Kromme als voorzittert
Veld-trainers:
Van Gastel
Fraser
Van Gobbel
Van Vossen
Heus
Bosvelt
Houtman
Gullit
Blinker
Taument
Scholten
Scout:
Dave Mitchell
Israel
Schoenmaker
Echt jammer, vond het altijd wel wat hebben het trainingsveld tegen de Kuip aan.quote:Trainingsveld naast De Kuip volgende week al verwijderd
De Supportersvereniging meldt dat de eerste trainingen zondag direct de allerlaatste zijn op het trainingsveld naast De Kuip. In de loop van volgende week al wordt het trainingsveld verwijderd. Er komen dan parkeerplaatsen. Feyenoord gaat zoals bekend trainen op Varkenoord.
idd, beetje cultuur dat (weer) verloren gaat.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:08 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Echt jammer, vond het altijd wel wat hebben het trainingsveld tegen de Kuip aan.
Ja, mochten we daar niet over stemmen?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:15 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
idd, beetje cultuur dat (weer) verloren gaat.
quote:'Vitória de Setúbal wil Janota huren'
Volgens de Portugese krant O Jogo heeft Vitória de Setúbal belangstelling om Michal Janota te huren van Feyenoord. De Portugese club zal daar volgens O Jogo op korte termijn een beslissing over nemen. De 18-jarige middenvelder debuteerde afgelopen seizoen in de hoofdmacht bij Feyenoord. Het contract van de Pool loopt volgend jaar af. Indien Feyenoord het in hem ziet zitten, zal de club bij een verhuur dus direct het contract moeten verlengen.
quote:
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:42 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]ben nog steeds lid van het Het Legioen
Puma is trouwens erg trots op de nieuwe shirtjes, ze hebben zelfs een website aan besteed:
http://www.theshirtisback.nl/index.html
Als Beenhakker het maar uit z'n hoofd laatquote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:23 schreef Keltie het volgende:
Ex Knuffelbrazzie Leonardo is weer weg bij Ajax
Ben benieuwd waar hij heen gaat
Dat wist ik helemaal niet. Erg jammer inderdaad.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:08 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Echt jammer, vond het altijd wel wat hebben het trainingsveld tegen de Kuip aan.
Graties eyquote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:33 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Als Beenhakker het maar uit z'n hoofd laat
Vd Meijde is ook weer transfervrij.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:33 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Als Beenhakker het maar uit z'n hoofd laat
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:28 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
De nieuwe links- en rechtsbuiten zijn dus binnen.
Ik moest ook meteen aan Feyenoord denken toen ik het las, maar ik zei er maar niks over. Had geen zin om de goden te verzoeken.quote:
Geen enkele Nederlandse club gaat meer aan die gozer beginnen, heeft in vier jaar tijd misschien tien wedstrijden gespeeld.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:41 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik moest ook meteen aan Feyenoord denken toen ik het las, maar ik zei er maar niks over. Had geen zin om de goden te verzoeken.
Vond hem in de eredivisie toen wel een groot talent, maar heeft echt een kut-mentaliteit.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:42 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Geen enkele Nederlandse club gaat meer aan die gozer beginnen, heeft in vier jaar tijd misschien tien wedstrijden gespeeld.
Hij heeft gewoon op een makkelijke manier geld kunnen graaien bij goede clubs, ik zie Royston Drenthe wel dezelfde kant op gaan, jarenlang langs allerlei grote competities zwerven, nergens spelen en toch zakken vol geld opstrijken.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Vond hem in de eredivisie toen wel een groot talent, maar heeft echt een kut-mentaliteit.
Gewoon heel veel pech gehad met blessures toch?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Vond hem in de eredivisie toen wel een groot talent, maar heeft echt een kut-mentaliteit.
quote:EKRAMY VERRUILT FEYENOORD VOOR EL GOUNA
Feyenoord heeft overeenstemming bereikt met het Egyptische El Gouna FC over de overgang van Sherif Ekramy. De 25-jarige doelman die nog een contract had tot de zomer van 2010, stapt per direct over naar de promovendus. Voordat hij speelgerechtigd is, moet Ekramy nog wel de volledige afhandeling van alle formaliteiten afwachten. Feyenoord heeft een doorverkooppercentage bedongen.
Sherif Ekramy kwam in de zomer van 2005 naar Feyenoord, op voorspraak van landgenoot Hossam Ghaly. In drie seizoenen speelde de Egyptische doelman 7 competitieduels voor de Rotterdammers. Afgelopen seizoen liep een verhuur aan het Turkse Ankaragücü op niets uit. De doelman verbleef sindsdien in zijn vaderland, in afwachting van een nieuwe club. Bij El Gouna hoopt Ekramy opnieuw in beeld te komen voor het Egyptische nationale elftal.
Bron: Feyenoord
Volgens mij is dat gezichtsbedrog.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 23:23 schreef TC03 het volgende:
Wel opvallend dat de sponsor op het uit-shirt groter is.
Volgens mij niet. Op het uitshirt komt de shirtsponsor tot driekwart van het Feyenoord-logo, op het thuisshirt tot halverwege.quote:
Nope, maar wel een stuk breder en dicht onder het logo.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 00:10 schreef Ritmo het volgende:
Idd.Al was Fortis ook niet enorm groot toch?
Inderdaad, maar om die reden hadden het logo nu ook makkelijk groter kunnen maken.quote:
Hij heeft zelfs een Ajax tatoeage..quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:43 schreef Kopbal het volgende:
Van der Meijde heeft aangegeven naar het buitenland te willen, gelukkig.
Serieus? Wel vreemd dat ie zo snel naar Inter ging dan destijds, als het echt z'n club is. Als ie bij Ajax was gebleven had ie misschien een veel mooiere carierre gehad.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 00:31 schreef denthemen het volgende:
[..]
Hij heeft zelfs een Ajax tatoeage..
quote:Verbeek niet bang voor Feyenoord
Gertjan Verbeek is niet onder de indruk. Feyenoord stuurde hem onlangs een vermanende brief, waarin stond dat zijn negatieve uitlatingen over de club niet gewaardeerd werden.
Verbeek stak zijn kritiek op Feyenoord niet onder stoelen of banken. Zo vindt hij dat zijn nieuwe club Heracles Almelo financieel en organisatorisch verder is dan Feyenoord. Nu mag hij geen lelijke dingen meer over de Rotterdammers verkondigen, zo meldt Voetbalprimeur.
"Allereerst is het helemaal niet kwetsend of schokkend wat ik over Feyenoord heb gezegd, maar wat me meer steekt: de hele wereld mag van alles over mij en mijn werkwijze in Rotterdam roepen, inclusief de grootste onwaarheden, en er is één man die zich stil moet houden: ik. Daarover heb ik mijn mening gegeven", zo zegt Verbeek in het AD.
"Wij hebben zowel mondeling als schriftelijk contact met Gertjan Verbeek gehad en dat vinden we voldoende", zegt algemeen directeur Eric Gudde van Feyenoord. "We hebben verder geen behoefte om hier via de media over te communiceren."
Als het de waarheid is jah.. Daarom snap ik Gudde ook wel een beetje.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 02:20 schreef Ritmo het volgende:
Gudde wil natuurlijk de waarheid niet horen.
Wel is Verbeek ook een beetje triest bezig, of ie nou gelijk heeft of niet.
Grappig stuk...quote:
http://www.sportwereld.nl(...)laten_zienrsquo.html
‘Mario zal ’t laten zien’
Door MIKOS GOUKA
ROTTERDAM - In de Rotterdamse havens weten ze het zeker. Mario Been gaat Feyenoord de komende jaren weer de weg naar boven wijzen. De vader van de nieuwe hoofdtrainer heeft het de hardwerkende supporters immers hoogstpersoonlijk beloofd.
Rinus Been glimlacht wanneer hij het over de Rotterdamse havens heeft. Veertig jaar lang werkte hij er. Om zoon Mario en dochter Silvia een mooi leven te bieden. Zwaar werk, altijd met veel plezier.
,,Nu nog kom ik tweemaal per week bij bijna al die bedrijven in de havens,’’ zegt de 68-jarige Been met zware Rotterdamse tongval. ,,Ik breng materiaal dat nodig is rond naar bedrijven en haal het later weer op. Ik ken al die gasten. En het gaat maar over één ding: Wat gaat het komend seizoen worden met Feyenoord.’’
Een interview? Rinus Been twijfelde even. Niet dat hij niet wil, maar de vraag is of Mario het leuk vindt. ,,Ik heb een geweldige band met hem, maar ik ben een flapuit. Daar houdt hij niet van. Als mensen aan hem vragen of wij komend seizoen een seizoenkaart van hem krijgen, zegt hij: Mijn moeder krijgt een comfortabele stoel en mijn vader een pleister. Om over zijn mond te plakken.’’
Om die reden kan Been zijn maten in de haven niets verklappen over de verrichtingen van hun helden. ,,Mario vertelt mij niet alles en dat is maar goed ook,’’ zegt hij. ,,Als ik iets hoor over het elftal weet vijf minuten later héél Rotterdam het. Ik flap alles er gewoon uit. Dat heb ik altijd gedaan. Ik kan met iedereen goed opschieten, een gave die Mario als trainer ook heeft. Als iemand in de haven twee keer te laat kwam, kocht ik een wekker voor hem. Dan zei ik ‘morgen ben je op tijd’. Dat werkte prima.’’
Samen met zijn vrouw volgde hij de opmars van de kleine Mario in de jeugdelftallen van Feyenoord. Hoewel hij vindt dat zijn geheugen hem bij tijd en wijle in de steek laat, dreunt hij moeiteloos ‘de lichting Mario Been’ op. Ruud Brood, Henk Duut, Mike Snoei, Abe Knoop, Junior de Man, Rob Slotboom. De laatste is als staalmagnaat in beeld om de club een financiële injectie te geven.
,,Het was een prachtige tijd. Wij wonnen alles. Ajax kwam met een jeugdelftal met Marco van Basten, Gerald Vanenburg en Sonny Silooy, maar ze kregen steevast klop. Ik reisde met mijn caravan naar de buitenlandse toernooien. Vaak was ik er als eerste. Zette ik die caravan zo dicht mogelijk bij de kantine. In de jeugd van Feyenoord leerde ik ook Leo Beenhakker kennen. Een geweldige vent. Wat een humor. Hij en Mario kunnen zó goed met elkaar overweg, dat gaat nooit meer stuk.’’
De kleine Mario schopte het tot speler van de hoofdmacht. Been senior was de koning te rijk. ,,Ik voelde dat het er in zat,’’ zegt hij. ,,Bij een oefenwedstrijd tegen Barendrecht was het zo ver. Hij debuteerde. Na rust kwam hij niet meer terug. Ik was verbaasd en vroeg aan Fred Blankenmeijer waar hij was. Zegt die Fred: Mario? Die heeft zijn kans gehad! Prachtige vent. Een echte Feyenoorder.’’
Die titel wil hij zichzelf niet opspelden. Hij was al die jaren vooral supporter van zijn zoon, al neemt Feyenoord uiteraard een prominente plek in zijn leven in. Na 137 wedstrijden en 53 treffers vertrok Mario naar Pisa. ,,Reed ik geregeld met de auto naar Italië,’’ zo lacht Been.
,,De supportersvereniging van Feyenoord was Mario niet vergeten. Twee volle bussen reden vanuit Rotterdam naar Pisa. Bij de grens stond ik ze opwachten om ze mee te nemen naar Pisa tegen AC Milan. Na afloop huurde Mario een compleet restaurant af. Ik krijg er nog kippenvel van. Mario heeft na Feyenoord nog één droom. Hoofdtrainer worden bij een Italiaanse club.’’
Na zijn jaren in Italië volgden nog avonturen bij Roda JC, Heerenveen, FC Tirol Innsbruck en als afsluiting Excelsior. ,,Ik heb altijd gedacht dat hij als speler nog eens zou terugkeren bij Feyenoord,’’ zegt Rinus Been. ,,Het is er niet van gekomen. Gelukkig lukte het wel als trainer. Eerst als assistent van Bert van Marwijk en nu als hoofdtrainer.
,,Ja, Feyenoord kent moeilijke tijden. Een plek bij de eerste vijf zou straks al mooi zijn. Maar als iemand van bijna niets weer iets kan maken, is het mijn zoon. Dat weten ze in Nijmegen nu ook.’’
Toen Mario met NEC op bezoek kwam in de Kuip, zat Rinus tussen de supporters van Feyenoord. Bij de Nijmeegse treffers sprong hij juichend op. ,,Stonden er na de 1-2 van NEC plotseling twee van die grote fans van Feyenoord voor mijn neus. Of ik niet meer wilde juichen voor de tegenstander, anders had ik na afloop een behoorlijk probleem. Heb ik gevraagd of ze even wilden blijven staan, dan konden ze zien hoe ik zou juichen bij de 1-3. Die haat en nijd heb ik nooit begrepen. Ik kom vaak bij mijn vriend Koos Nielsen in zijn businessunit bij Sparta. Moet kunnen. En als Ajax een wereldgoal in de Kuip maakt, dan klap ik. Alleen komend seizoen liever niet.’’
Zondag 21 juni staat al lange tijd rood omcirkeld in zijn agenda. Dan begint zoon Mario aan een loodzware klus. ,,Of ik ga kijken? Misschien. Anoniem gaat toch niet, de mensen herkennen mij. Ik kom mijn hele leven al bij Feyenoord. Het liefst zit ik stil te kijken bij mijn kleinkinderen. Kenneth, van mijn dochter Silvia, speelt in de junioren bij Heinenoord. Hij is tweebenig. En Luca, de zoon van Mario, speelde afgelopen seizoen in Jong Excelsior. Heeft talent. En Mario’s dochter Jami kan geweldig dansen. Prachtig.
,,Mijn zoon wordt trainer in de eredivisie, afgelopen seizoen sneuvelden negen van de achttien coaches. Het is een lastig beroep. Maar ik maak mij geen zorgen. Bij NEC ging hij op de schouders het veld af. Dat deden ze toch niet omdat ze hem zo’n leuke gozer vonden? Mario kan presteren. Ik weet zeker dat hij dat zal laten zien.’’
Geen idee.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:43 schreef Canisfire het volgende:
Wat is de live act op de open dag dit jaar?
Zoals ieder jaar toch?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:31 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Geen idee.
Rotterdam All Stars spelen tegen Oud Feyenoord
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |