abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 15 juni 2009 @ 10:09:22 #1
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_70017859
Met laatste post uit het vorige topic:
quote:
Op maandag 15 juni 2009 07:06 schreef Manu82 het volgende:

Yolanthe en Wesley Sneijder samen bij Toppers
door Wilma Nanninga

AMSTERDAM - En daar waren ze weer. Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder zaten samen in de vipbox van Ajax bij het Toppers-concert in de ArenA. Yolanthe wordt getroost door Wesley. „Ze komen beiden uit een lange relatie. En ze doen het dus voorzichtig aan”, zegt de manager van Yolanthe, Selena Visser. „Maar je zult ze vaker samen zien. Ze maken er geen geheim van dat ze goed met elkaar kunnen opschieten. Dit concert was geen uitzondering. En wie weet wat er groeit.”

Real Madrid-voetballer Wesley Sneijder was getrouwd met Ramona, die na hun scheiding met hun kindje terugverhuisde naar Nederland. Wesley bezoekt hen regelmatig.

Yolanthe heeft een tumultueuze relatie met zanger Jan Smit achter de rug en kreeg eerst de schuld van de breuk. Maar zij vertelde „heel verbijsterd te zijn toen Jan het uitmaakte”. Yolanthe: „Toen ik met Wesley Sneijder in de parkeergarage kussend ben gefilmd, was het al drie weken uit met Jan. Hij zei zelf dat het heel onrechtvaardig was dat ik nu de schuld kreeg van de breuk. We hebben samen de beelden uit de parkeergarage bekeken. Jan vond het rot dat ik de schuld kreeg.”

Kort daarop vertrok Yolanthe uit de Volendamse villa van Jan Smit en verhuisde naar een huurappartement in Amsterdam. Liza, de Volendamse om wie Jan het onder meer zou hebben uitgemaakt, verhuisde vanuit haar woning met haar 1-jarig kindje naar haar ouders. Haar vriend en vader van het kindje, stukadoor Wim, bleef alleen achter in hun huis. Jan Smit was de afgelopen dagen met Rita Verdonk in de Franse villa van Rik Felderhof. „Wat een heerlijk huis. Ik heb de mogelijkheid gehad om afstand te nemen van alles. Geweldig.”

Weekblad Privé maakte foto’s van Wesley en Yolanthe in de vipbox bij het Toppers concert. De volledige reeks staat in het blad, dat woensdag verschijnt. Kijk op de Pagina Privé in De Telegraaf voor de eerste foto.
En de van Bommie gegapte OP...

Palinggate 2009



Palinggate in het kort:

Het stel Jan "de Paling" Smit en Yolanthe Cabau van Kasbergen gaan uit elkaar. Dit in eerste instantie n.a.v. videobeelden waarop Yolanthe kussend te zien is met Wesley "de Sleutelhanger" Sneijder.

Yolanthe wordt de hoer van Volendam genoemd en in diverse media de zwarte piet toegespeeld. Echter zeer betrouwbare Volendamse bronnen melden zich al snel aan de altijd integere Albert Verlinden om de waarheid boven tafel te brengen. Jan zou zich meerdere malen door de getrouwde Liza die bovendien net moeder is geworden laten kluiven in de WC van een Volendamse kroeg.

Daarnaast komt ook in de openbaarheid dat Jan al eerder een scheve schaats heeft gereden met Fleur uit tienergroepje "Kus", waar ze zong over het topje van haar zus , en zich ontfermde over de paling van Jan. Fleur was bovendien de beste vriendin van Yolanthe.

Ondertussen schreef Gina, naar verluidt meerdere keren door Jan afgewezen door de uiterlijke kenmerken van herpes bij haar, een niet mis te verstane pittig stukje over Yolanthe om deze onder vuur te nemen.

Vervolgens kwam in de openbaarheid dat een taxi chaufeur zou zijn omgekocht om de media te vertellen dat Wesley Sneijder en Yolanthe een hotel waren ingedoken. Dit alles om het Blazoen van Jan schoon te houden. Wesley ontkende in alle toonaarden en liep ondertussen nog een date mis met de Miss Nederland 2007 die spontaan genoeg heeft van alle voetballers.

Ondertussen gaan er veel geruchten over Jan's Escapades met Nick en Simon, ook wel bekend als Slik en Dieper. Fok-User Anniebab kreeg uit monde van Jan Smit te horen dat hij de speculaties over zijn sexuele geaardheid op FOK er nu niet bij kon hebben wat de geruchten niet echt ontkracht.

Het plot kreeg een behoorlijke wending toen Fok user Annelies30 de stilte verbrak en vertelde dat de grote Artiest Jim Wave uit Volendam eronder gehouden werd en in een doofpot. Jim zou zich niet conformeren aan de alom bekende Palingsound en derhalve mag hij van Don Piet Veerman, zijn Consigliere Jan Keizer en de Volendamse P8 (Piet, Piet, Piet, Piet, Piet, een Pondje Paling en een emmer Pis) niet naar buiten treden.

Daarnaast is Jan Smit vanmiddag gesignaleerd op de Volendamse markt omdat hij een nieuwe rits moest hebben voor zijn broek vernamen wij van onze correspondente vanuit het oorlogsgebied, Anniebab.

Daarnaast blijkt nu dat de videobeelden van Yolanthe en Wesley Sneijder op conto van een lekkende Edammer komen, wat een regionale dorpsoorlog impliceert.

Na het in de doofpot stoppen van muzikaal virtuoos Jim Wave is men in Volendam nu bezig om de kliekjes van Jan en Yolanthe ( die net verhuist is en de hele inboedel mee gegraaid heeft) te doofpotten door de jongere telg uit de palingfamilia naar buiten te sturen met een ouderlijke bonje:

'Monique Smit door ouders bekogeld met gebak'
van onze redactie (De altijd betrouwbare Televaag)
AMSTERDAM - Monique Smit was zo in haar nopjes met haar nieuwe huis en auto dat ze met gebakjes bij haar ouders langsging om het te vieren. Een groot feest werd het echter niet...
Haar ouders Gerda en Ruud zouden het helemaal niet leuk hebben gevonden dat ze een nieuw huisje en nieuwe auto heeft, en gooiden haar de deur uit, gevolgd door haar gebakjes. Sindsdien zouden Monique en haar ouders knallende ruzie hebben.

Het aller laatste nieuws is dat Yolanthe doodsbang is voor het management cq Jaap Buis:

Yolanthe is om een reaktie gevraagd
"Ik mag echt niets zeggen. Ik ben zo bang. Natuurlijk mag ik wel zeggen dat ik verdrietig ben en bijna aan deze hele situatie kapot ga, maar daar moet ik het echt bij laten".

aldus de altijd integere Story!!!

Wat zijn dat voor managers





Poll: Voor wie ben je NU?! Jan of Yolanthe?
  • Jan
  • Yolanthe
    Tussenstand:


    Ook een poll maken? Klik hier

    Eindstand oude poll:


    Wiki: http://nl.wikipedia.org/wiki/Palinggate

    Wesley Sneijder en Yolanthe.
    Wesley Sneijder en Yolanthe. Numero dos!
    Break-up Jan en Yolanthe #3 Buitenspel gezet door Wesley
    Break-up Jan en Yolanthe #4 Voor altijd één met jou, Y
    Palinggate #5: Yolan, sletten Jan, Liza & Fleur, Wesley enz!
    Palinggate #6: Volendamse slangenkuil!
    Palinggate #7: Al is de paling nog zo snel...
    Palinggate #8: Yolanthe slachtoffer van overspelige Jan!
    Palinggate #9: Het is allemaal 1 grote Jim Wave doofpot!!!
    Palinggate #10 Stilte in de storm
    Paling-gate #11 Monique Smit neemt het stokje over!
    PalingGate #12 Yolanthe vreest Snovendammers!!!
    Palinggate #13 T-shirts te koop!!!
    Palinggate #14 vanavond de waarheid in Boulevard
    Palinggate #15 Stilte voor de storm
    Palinggate #16 Yolanthe en Wesley on Top(pers)!

    De Hoofdrolspelers

    Yolanthe .



    Vreemdganger Jan "de Paling" Smit


    "Vriendin" Fleur


    WC-eendje Liza


    Wesley


    Wesley in actie


    Gina

    Jim "de talent" Waves


    Monique die het met de 3 j's Yolanthe en Fleur zou doen:


    De ouders van de pornokinderen:


    Als Yolanthe binnenkort slaapt bij de visjes, dan is deze man de dader:
    Jaap "the muscles" Buys:



    NIEUW NIEUW NIEUW !!!!!!!!!!!!
    Nu te bestellen: T-shirts team-Anniebab
  • Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 15 juni 2009 @ 10:12:14 #2
    29278 crew  Nizno
    Versie 4.4
    pi_70017924
    Er is nu eindelijk wat openheid van zaken.

    Wanneer kan het grote boek dicht?
    Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
    pi_70018107
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 10:12 schreef Nizno het volgende:
    Er is nu eindelijk wat openheid van zaken.

    Wanneer kan het grote boek dicht?
    Ja we zijn enkel 'goede vriende, aldus Yolanthe en ze heeft zoooooon verdriet nog, ja hoor.
      maandag 15 juni 2009 @ 10:20:48 #4
    134256 Cutebutpsycho
    Things even out.
    pi_70018155
    Tvp (6)
    Ik heb geen semi-intelligente signature.
    JoPiDo:"Volgens mij is Cutebutpsycho een raszeikwijf, ééntje die je als man absoluut links moet laten liggen."
    pi_70018317
    Yo was dus 3 weken na de break al bij Wesley te vinden?? Oeh ja, ze heeft zoooooon verdriet
      maandag 15 juni 2009 @ 10:28:01 #6
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70018345
    Nummertje 16 al.. Annie, jij zei gisteren al morgen hoor je meer over de Palingsoap Mooie OP Leandra
    pi_70018387
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 10:26 schreef Koningin het volgende:
    Yo was dus 3 weken na de break al bij Wesley te vinden?? Oeh ja, ze heeft zoooooon verdriet
    Ja ik ben helemaal niet anti-Yo maar ze speelt nou wel errrrrrug slecht toneel hoor.
      maandag 15 juni 2009 @ 10:31:44 #8
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70018422
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 10:28 schreef Haaibaaike het volgende:
    Nummertje 16 al.. Annie, jij zei gisteren al morgen hoor je meer over de Palingsoap Mooie OP Leandra
    Thnx, maar de credits gaan naar Versabommie
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      † In Memoriam † maandag 15 juni 2009 @ 10:33:53 #9
    135305 beequeen
    Lost.
    pi_70018480
    Jan is iig uitgerust, das wel weer fijn voor hem. Kan hij er voorlopig weer tegenaan.
    quote:
    Jan Smit uitgerust teruggekomen.
    Jan Smit kon mooi even tot rust komen in Frankrijk waar hij te gast was bij...
    Villa Felderhof. Jan was samen met Rita Verdonk uitgenodigd voor dit programma en dat kwam hem even niet verkeerd uit.

    Wat een prachtige omgeving en een schitterend huis is dat zeg", schrijft Jan. "Ik waande me eventjes in het paradijs. We hebben echt genoten en ongelooflijk veel gelachen met z'n drietjes, wat een leuke en lieve mensen. De uitzendingen beginnen pas in december, maar daar kijk ik nu al naar uit!"
    Bron.
    “Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
    ― Mark Twain
    'Stupidity has become as common as common sense was before.'
      † In Memoriam † maandag 15 juni 2009 @ 10:36:19 #10
    135305 beequeen
    Lost.
    pi_70018545
    Bedankt voor het openen Leandra.

    Idd mooie OP van Bommie, dus plussen allemaal.
    http://tweeterwall.mallplace.com/tw/netherlands/mr-twitter
    “Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
    ― Mark Twain
    'Stupidity has become as common as common sense was before.'
      maandag 15 juni 2009 @ 10:38:52 #11
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70018612
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 10:31 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Thnx, maar de credits gaan naar Versabommie
    Ohw Versabommie bedankt voor je mooie OP
    pi_70020226
    Samen bij de Toppers
    Ze zien er wel niet echt vrolijk uit

      maandag 15 juni 2009 @ 11:36:23 #13
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70020293
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 11:34 schreef Eef999 het volgende:
    Samen bij de Toppers
    Ze zien er wel niet echt vrolijk uit

    [ afbeelding ]
    Het zal wel niet hun smaak zijn..Althans niet van Wesley Ze kijken maar
      maandag 15 juni 2009 @ 11:38:07 #14
    130125 versabommie
    Hartelijke Bommenlegger
    pi_70020353
    terugvindpalingspam.. ohwja als je de op mooi vinden doet, plus me dan om de 20 minuten op http://tweeterwall.mallplace.com/tw/netherlands/mr-twitter
    Wie laat alle meisjes blozen? Da's Bommie in zijn lederhose!
    This is my imaginary warning light. If it starts blinking, a situation has 10 seconds to resolve itself before I flash white with anger and kill somebody!
      † In Memoriam † maandag 15 juni 2009 @ 11:45:32 #15
    135486 Manu82
    How you doin'?
    pi_70020554
    tvp enzo
    Some memories are best forgotten
    Room 23
    pi_70020601
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 11:34 schreef Eef999 het volgende:
    Samen bij de Toppers
    Ze zien er wel niet echt vrolijk uit

    [ afbeelding ]
    Nu al op elkaar uitgekeken?
      maandag 15 juni 2009 @ 11:52:36 #17
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70020765
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 11:47 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Nu al op elkaar uitgekeken?
    Neuh Anniebab
    pi_70020860
    nou t gaat volgens mij veel te snel weer,misschien had ze beter ff een time-out kunnen nemen.
    pi_70020869
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 11:47 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Nu al op elkaar uitgekeken?
    Misschien was de muziek niet om aan te horen.
    pi_70020967
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 11:55 schreef TjetMaster het volgende:

    [..]

    Misschien was de muziek niet om aan te horen.
    Is ook heel goed mogelijk. haha
      † In Memoriam † maandag 15 juni 2009 @ 13:34:14 #21
    135486 Manu82
    How you doin'?
    pi_70023295
    Die Nick en Simon toch
    quote:
    Paniek bij concert Nick & Simon
    ETTEN-LEUR - Een enorme bijenzwerm zorgde zondag voor paniek tijdens een optreden van Nick en Simon in Etten-Leur. Op een plein met duizenden toeschouwers dook uit het niets een zwerm bijen op, zo vertelt de manager van het Volendamse duo maandag.

    Volgens de woordvoerder raakte voor zover bekend niemand gewond. ,,Maar je kunt je voorstellen dat er aardige paniek uitbrak'', aldus de woordvoerder. Waar de zwerm insecten vandaan kwam, is onbekend. Het optreden van de succesvolle Volendammers kon gewoon doorgaan. Nick en Simon zijn niet door de bijen gestoken.
    Some memories are best forgotten
    Room 23
      Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 15 juni 2009 @ 13:50:42 #22
    29278 crew  Nizno
    Versie 4.4
    pi_70023826
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 10:36 schreef beequeen het volgende:
    Bedankt voor het openen Leandra.

    Idd mooie OP van Bommie, dus plussen allemaal.
    http://tweeterwall.mallplace.com/tw/netherlands/mr-twitter
    hebben dat joch al in de top20 gestemd
    Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
      maandag 15 juni 2009 @ 14:14:20 #23
    5740 Stroekie
    rimpelsauriër
    pi_70024560
    gelukkig, we kunnen weer verder
    penny wise, pound foolish
    www.frisofeest.nl op 30 november 2012
    Gezellig met een zachte gay
      maandag 15 juni 2009 @ 14:31:47 #24
    5740 Stroekie
    rimpelsauriër
    pi_70025086
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 10:30 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Ja ik ben helemaal niet anti-Yo maar ze speelt nou wel errrrrrug slecht toneel hoor.
    Daarom is ze toch ook voor Voetbalvrouwen gevraagd
    penny wise, pound foolish
    www.frisofeest.nl op 30 november 2012
    Gezellig met een zachte gay
      maandag 15 juni 2009 @ 14:33:36 #25
    5740 Stroekie
    rimpelsauriër
    pi_70025149
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 11:36 schreef Haaibaaike het volgende:

    [..]

    Het zal wel niet hun smaak zijn..Althans niet van Wesley Ze kijken maar
    Wesley had liever een veld dan tribuneplaats gehad in Arena
    penny wise, pound foolish
    www.frisofeest.nl op 30 november 2012
    Gezellig met een zachte gay
      maandag 15 juni 2009 @ 14:55:44 #26
    127809 SuperrrTuxxx
    Zwerver met een wekker
    pi_70025882
    tvp
    Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
    Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
      Eurovisie Songfestival Queen maandag 15 juni 2009 @ 15:12:15 #27
    163650 Greys
    pi_70026497
    TopperVindPaling
    IT'S GREYSIE IT'S PARTY
      maandag 15 juni 2009 @ 15:15:01 #28
    193875 thloreg
    seni seviyorum NL & TR
    pi_70026598
    Ik heb ook nooit begrepen wat die Yolanthe in die palingboer zag. Bedoel zij is een zuid-europees type
    en dat gaat met een hotse knotse boer om uit Volendam die ook nog zingt. Kan nooit goed gaan een
    jetset meid met een spruitjeslucht vent.



    [ Bericht 7% gewijzigd door thloreg op 15-06-2009 15:22:17 ]
    Slapen is geen geringe kunst: je moet er de hele dag voor wakker blijven.
      maandag 15 juni 2009 @ 16:35:52 #29
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70029546
    Vanavond in De Zomer Draait Door:

    De gasten van maandag 15 juni in De Zomer Draait Door zijn Jan Smit, de 3JS, John van den Heuvel en Dick Mol. Muziek is er van I Kissed Charles.
      † In Memoriam † maandag 15 juni 2009 @ 18:17:32 #30
    37843 lady-wrb
    kortaf
    pi_70032925
    ha, ik lees weer mee natuurlijk
    dit is leuker dan palingsoap
      Moderator / Miss SHO maandag 15 juni 2009 @ 20:17:35 #31
    22592 crew  Ole
    pi_70037135
    Net was Jaap nog bij Shownieuws. Jan mocht niks zeggen. Goh!
    Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
    dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
    pi_70037368
    Ik vond ze net wel grappig bij De Zomer Draait Door.
      maandag 15 juni 2009 @ 22:17:54 #33
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70042502
    Goh, er is pas 1 spampost in deze topic!
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      maandag 15 juni 2009 @ 22:57:46 #34
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_70044299
    Tja, sorry dat ik erover door blijf zeuren, maar de tijdslijn klopt nog steeds niet.
    quote:
    Yolanthe: „Toen ik met Wesley Sneijder in de parkeergarage kussend ben gefilmd, was het al drie weken uit met Jan.
    Het parkeergaragefilpje was 'breaking news' op 18/19 mei. 3 weken daarvoor was dus 27/28 april.

    Terwijl toch 3 weken dáárvoor dit al op FOK! te lezen was:
    quote:
    Op maandag 6 april 2009 14:18 schreef HassieBassie het volgende:
    Gisterenavond al viezelevozend gespot op een feestje in Mijdrecht.. Persoonlijk vind ik het moeilijk te geloven, maar mijn uiteraard anonieme bron is zeer resoluut.

    Arme Jan
    Bovendien na een paar dagen bevestigd door Insider-In-Showbizland-En-Dan-Weet-Je-Dus-Dat-Het-Waar-Is Ripley:
    quote:
    Op vrijdag 10 april 2009 14:42 schreef Ripley het volgende:
    Gisteren heb ik dit verhaal bevestigd gekregen uit een behoorlijk betrouwbare bron. Ik ben benieuwd!

    Als het echt zo is kan yolanthe haar carriere wel gedag zeggen, gok ik zo
    Bron: Wesley Sneijder en Yolanthe.

    Oké, ik zal je zeggen wat mijn issue hiemee is. Yolanthe was dus minstens al 6 weken voor het filmpje aan het 'viezelevozen' met Wesley. Ik neem aan dat het dus toen al uit was met Jan, aangezien ze zei "heel verbijsterd "te zijn geweest "toen Jan het uitmaakte". Je kan uiteraard nooit "heel verbijsterd" zijn als je zelf al weken loopt te "viezelevozen" met Wesley. Toch? En als je dan eenmaal besluit te gaan "viezelevozen" met Wesley, dan kun je nooit serieus nog verwachten dat het goedkomt met Jan. Toch?

    M.a.w., ze heeft minstens 6 weken, maar misschien wel (veel) langer vrolijk bij Jan gewoond, zonder iets over de breuk bekend te maken, maar moest ná het filmpje ineens wel binnen een paar dagen halsoverkop en overstuur het huis verlaten. Zouden ze nou echt een soort zakelijke overeenkomst hebben gehad om net te doen of het nog aan was ofzo? Hoe krijg je het in godsnaam voor elkaar als je echt zo kapot gaat van verdriet? En hoe lang was het dan echt al uit?
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      maandag 15 juni 2009 @ 23:07:13 #35
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70044725
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 20:17 schreef Ole het volgende:
    Net was Jaap nog bij Shownieuws. Jan mocht niks zeggen. Goh!
    Heb ik ook gezien Ole.. Jan mag gewoon geen interviews geven met de pers althans over zijn prive leven.
    pi_70045014
    Ik heb al eerder gezegd dat het samenzijn een opzetje was van de TROS waar Jan en Yolanthe onder contract staan samen met Jaap Buijs. Alles voor de publiciteit. Want met publiciteit kan Jan meer vragen voor z'n optredens en trekt Yolanthe meer kijkcijfers.
    Vanaf het prille begin ging Jan al vreemd omdat er geen relatie was en vorig jaar ging Yolanthe 2 weken op vakantie naar Thaliand met een timmerman. Dan is er dus duidelijk GEEN SPRAKE VAN EEN RELATIE GEWEEST TUSSEN JANTJE EN YOLANTHJE> Zien jullie het al voor je als jullie partner 2 weken met een vreemde van het andere geslacht op vakantie gaat en daarna weer vrolijk bij je gaat wonen. Nee dus. Ze zijn alle 2 doodziek dat ze dat spelletje zolang hebbhen vol gehouden en wij winden ons op over die zieke 2 met die zieke leugen!!!!!
    stadionwave
      maandag 15 juni 2009 @ 23:20:23 #37
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70045230
    Annelies, je komt sws niet al te mentaal stabiel over maar FYI, Yolanthe was met een hele groep vrienden op vakantie, het was geen romantisch entre-nous met de tortelende timmerboy.
    En als jouw partner niet een weekje op vakantie mag met een vriendengroep als jij toch druk bent met en weinig tijd hebt, zoals wel vaker voorkomt als je artiest bent neem ik aan, dan heb jij issues, niet je partner. Met je complotheorieen .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
    pi_70045484
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:20 schreef Vivi het volgende:

    En als jouw partner niet een weekje op vakantie mag met een vriendengroep als jij toch druk bent met en weinig tijd hebt, zoals wel vaker voorkomt als je artiest bent neem ik aan, dan heb jij issues, niet je partner. Met je complotheorieen .
    Zo, amen!
    Don't you love her madly?
    pi_70045490
    Dat van die groep vrienden is mij onbekend. En sowieso zijn ze samen ook vaak op vakantie geweest omdat Jantje in die tijd met z'n stenmbanden zat. Ik zie dus niet in dat ze na ettelijke uitstapjes naar Ibiza c.a. Yolanthe nog eens zonodig extra op vakantie wilde zonder Jan, terwijl Jan toen nog niet optrad.
    stadionwave
      maandag 15 juni 2009 @ 23:30:43 #40
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70045613
    Dat hoef jij ook helemaal niet in te zien beste meid, je bent niet hun personal mentalcoach. Verder kan ik me niet aan de indruk ontrekken dat je dit allemaal veel te serieus neemt, en dat je hoognodig een leven nodig hebt.
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      maandag 15 juni 2009 @ 23:32:50 #41
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_70045703
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:14 schreef annelies30 het volgende:
    Zien jullie het al voor je als jullie partner 2 weken met een vreemde van het andere geslacht op vakantie gaat en daarna weer vrolijk bij je gaat wonen.
    Nou, eerlijk gezegd kan ik me best voorstellen dat je een keer met vrienden op vakantie gaat ondanks een relatie. Maar ik weet dat niet iedereen daar zo over denkt. Ik kan me de wantrouwende blik van mijn collega ooit nog wel voor de geest halen toen ik eens vertelde dat mijn vriend en ik dat jaar ook aparte vakantieplannen hadden. Maar goed, het gaat hier gelukkig niet over mij....

    -edit- Ik zie dat ik hier gelukkig niet de enige bent die er zo over denkt.

    Weet je wat? Laten we eens aannemen dat je gelijk hebt, annelies... Wat een ongelooflijke sukkel is Jan dan dat hij zo'n enorme - zichtbare - tattoe voor Yolanthe op zijn arm laat zetten?
    Nee, ik geloof niet dat dat waar is, want anders zou deze relatie ook in de categorie behoren waarin ook "De Huwelijken Van Michael Jackson" zich bevinden. Dat er dus wat te verbergen viel en dat geloof ik nou ook weer niet.
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
    pi_70045789
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:30 schreef Vivi het volgende:
    Dat hoef jij ook helemaal niet in te zien beste meid, je bent niet hun personal mentalcoach. Verder kan ik me niet aan de indruk ontrekken dat je dit allemaal veel te serieus neemt, en dat je hoognodig een leven nodig hebt.
    Oke, je gaat schelden en mensen die schelden hebben geen weerwoord, zoals uit je commentaar blijkt. De palinggate is er juist voor om alles serieus uit te zoeken en te anaylseren wat tot nu toe redelijk gebeurt. Jij steekt nu je kop in het zand omdat je het niet meer weet. Ga naar Australie tussen de struisvogels lopen, dan kun je je kop zo vaak in het zand steken als je zelf wilt.
    stadionwave
      maandag 15 juni 2009 @ 23:37:09 #43
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70045878
    Ik weet wel zeker dat het echte liefde was van Yolanthe, waarom zou je anders vrijwillig naar Volendam verhuizen nu ik zoal lees wat daar woont .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
    pi_70045993
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:37 schreef Vivi het volgende:
    Ik weet wel zeker dat het echte liefde was van Yolanthe, waarom zou je anders vrijwillig naar Volendam verhuizen nu ik zoal lees wat daar woont .
    It's all for the money van de Tros, waar ze onder contract kwam toen ze met Jan net ging. Daarvoor zat ze nog bij BNN 'Onderweg naar morgen.'
    stadionwave
    pi_70046078
    Overigens wel een heel romantische date. Naar de Toppers .
    Hard gillend wegrennen, Yolanthe! Nu het nog kan... En nooit meer omkijken
      maandag 15 juni 2009 @ 23:44:48 #46
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_70046180
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:42 schreef Cacao het volgende:
    Overigens wel een heel romantische date. Naar de Toppers .
    Hard gillend wegrennen, Yolanthe! Nu het nog kan... En nooit meer omkijken
    Tja, ik ben bang dat dat er toch een beetje bijhoort als voetbalvrouw. Dat en 'De Ontvoering Van Heineken' lezen, natuurlijk.
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      maandag 15 juni 2009 @ 23:44:58 #47
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70046189
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:40 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    It's all for the money van de Tros, waar ze onder contract kwam toen ze met Jan net ging. Daarvoor zat ze nog bij BNN 'Onderweg naar morgen.'
    Ja, zonder de Tros was haar carriere vast doodgebloed .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
    pi_70046231
    ik heb inside information (en dit keer lul ik dus echt niet) dit weekend hebben ze samen bij van de Valk Utrecht geslapen (yolanthe en wes) en vrijdag was Wes jarig had hij hier de FIlemon afgehuurd en mensen die daar aan het werk waren hebben ook gezien dat Yo er was en dat ze liepen te tongen!!!
    (ik hoorde zelfs ook dat Wes die avond nog met iemand anders zou hebben getongd)
    BIZAR!!!
    pi_70046271
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:46 schreef agentstarling het volgende:
    ik heb inside information (en dit keer lul ik dus echt niet) dit weekend hebben ze samen bij van de Valk Utrecht geslapen (yolanthe en wes) en vrijdag was Wes jarig had hij hier de FIlemon afgehuurd en mensen die daar aan het werk waren hebben ook gezien dat Yo er was en dat ze liepen te tongen!!!
    (ik hoorde zelfs ook dat Wes die avond nog met iemand anders zou hebben getongd)
    BIZAR!!!
    Hahahahaha. Tongen

    Hebben die insiders ook foto's gemaakt?
    pi_70046344
    Nee zowel degenen die werkten bij vd Valk en bij de Filemon waren zwaar duidelijk door zowel hun werknemers als de mensen van Wes en Yo verboden om foto's te maken, na aanleiding dan dat gelazer over dat parkeergaragefilmpje hadden zij natuurlijk zoiets van 'ik kijk wel uit'
    (als ik het was had ik het sowieso wel gedaan, lekker voor veel geld die pica's verkopen en die bijbaantjes heb je niet eens meer nodig!)
      maandag 15 juni 2009 @ 23:50:58 #51
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_70046417
    Ik zie ook niet in hoe een relatie Jan nu per se zoveel betere publiciteit zou opleveren, al is Yolanthe natuurlijk een 'lekker wijf'.
    Volgens mij is het voor jonge manlijke sterren juist altijd positief als ze vrijgezel zijn. Meer hysterische vrouwelijke fans, zie je. Behalve dan natuurlijk als de manlijke ster in kwestie overduidelijk homo is (maar dat is volgens mij bij Jan niet het geval).
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
    pi_70046562
    Je zegt volgens mij. Dat klinkt wat onzeker. Misschien dat meer Nederlanders die indruk hbben en en hij daarom aan het lekkerste bekende wijf van Nederland moest worden gehlopen. Vooral na het debacle met Ellemieke Vermolen.
    stadionwave
    pi_70046583
    Jan en Yolanthe stonden op een gegeven moment wel elke dag in de Telegraaf, hun relatie uit te melken. Vooral toen hij zijn stem kwijt was. ("Jan mag maar vier woorden per dag zeggen: ik hou van jou" etc.) Als ze een feestje gaven, belden ze de Telegraaf volgens mij op om te waarschuwen, zodat die bij de rode loper stonden met een camera. En elke steen die in hun huis gelegd werd, daar werd weer een artikel over geschreven.

    Maar ik denk wel dat ze echt verliefd waren hoor...
    pi_70046618
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:54 schreef annelies30 het volgende:
    Vooral na het debacle met Ellemieke Vermolen.
    Had die ook een contract?
      maandag 15 juni 2009 @ 23:56:08 #55
    1986 Jane
    agnostic dyslexic insomniac
    pi_70046623
    Ah, nog meer troostende tongzoenen uitgewisseld tussen Yo en Wes.
    Maar still just good friends hoor!
    Lying awake, wondering if there is a Dog...
    Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
      dinsdag 16 juni 2009 @ 07:35:41 #56
    23267 Roel_Jewel
    Gobbledigook
    pi_70049990
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 22:57 schreef Jane het volgende:
    Tja, sorry dat ik erover door blijf zeuren, maar de tijdslijn klopt nog steeds niet.
    [..]

    Het parkeergaragefilpje was 'breaking news' op 18/19 mei. 3 weken daarvoor was dus 27/28 april.

    Terwijl toch 3 weken dáárvoor dit al op FOK! te lezen was:
    [..]

    Bovendien na een paar dagen bevestigd door Insider-In-Showbizland-En-Dan-Weet-Je-Dus-Dat-Het-Waar-Is Ripley:
    [..]

    Bron: Wesley Sneijder en Yolanthe.

    Oké, ik zal je zeggen wat mijn issue hiemee is. Yolanthe was dus minstens al 6 weken voor het filmpje aan het 'viezelevozen' met Wesley. Ik neem aan dat het dus toen al uit was met Jan, aangezien ze zei "heel verbijsterd "te zijn geweest "toen Jan het uitmaakte". Je kan uiteraard nooit "heel verbijsterd" zijn als je zelf al weken loopt te "viezelevozen" met Wesley. Toch? En als je dan eenmaal besluit te gaan "viezelevozen" met Wesley, dan kun je nooit serieus nog verwachten dat het goedkomt met Jan. Toch?

    M.a.w., ze heeft minstens 6 weken, maar misschien wel (veel) langer vrolijk bij Jan gewoond, zonder iets over de breuk bekend te maken, maar moest ná het filmpje ineens wel binnen een paar dagen halsoverkop en overstuur het huis verlaten. Zouden ze nou echt een soort zakelijke overeenkomst hebben gehad om net te doen of het nog aan was ofzo? Hoe krijg je het in godsnaam voor elkaar als je echt zo kapot gaat van verdriet? En hoe lang was het dan echt al uit?
    Kijk dit bedoel ik nou ,ik heb dus ook gehoord dat al lang gaande ismet Wes.Maar ik weet t niet, ik denk dat t niet van lange duur is deze relatie of wat het ook mag zijn.(vriendschap)?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 08:33:19 #58
    23267 Roel_Jewel
    Gobbledigook
    pi_70050146
    quote:
    Op maandag 15 juni 2009 23:50 schreef Jane het volgende:
    Ik zie ook niet in hoe een relatie Jan nu per se zoveel betere publiciteit zou opleveren, al is Yolanthe natuurlijk een 'lekker wijf'.
    Volgens mij is het voor jonge manlijke sterren juist altijd positief als ze vrijgezel zijn. Meer hysterische vrouwelijke fans, zie je. Behalve dan natuurlijk als de manlijke ster in kwestie overduidelijk homo is (maar dat is volgens mij bij Jan niet het geval).
    Als Jan het niet is, dan is daar toch duidelijk eentje aan verloren gegaan....
    pi_70050273
    Hoe jullie er toch bij opkomen dat Jan homo zou zijn,vind ik zo raar.Ik weet zeker van niet, maar denk dat Jan er wel om lachen kan,kijk t is zo dat Jan-haters en haters van zijn genre muziek altijd al geschreeuwd hebben dat t een homo is,net als Nick en Simon ook tot homo gebombardeerd worden,komt ook grotendeels door hun zoetsappige repertoire. Zij vullen gewoon hun zakken en lachen iedereen uit. maar homo? Nee
      dinsdag 16 juni 2009 @ 08:43:47 #60
    5740 Stroekie
    rimpelsauriër
    pi_70050274
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 08:33 schreef Roel_Jewel het volgende:

    [..]

    Als Jan het niet is, dan is daar toch duidelijk eentje aan verloren gegaan....
    dan zou Jan met Thomas Berge moeten aanpappen
    penny wise, pound foolish
    www.frisofeest.nl op 30 november 2012
    Gezellig met een zachte gay
    pi_70050338
    Ik hou trouwens van homo's t zijn de leukste en vriendelijkste mensen die ik ken.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 08:56:58 #62
    5740 Stroekie
    rimpelsauriër
    pi_70050450
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 08:48 schreef Anniebab het volgende:
    Ik hou trouwens van homo's t zijn de leukste en vriendelijkste mensen die ik ken.
    ben je al onder de pannen als faghag ?
    penny wise, pound foolish
    www.frisofeest.nl op 30 november 2012
    Gezellig met een zachte gay
    pi_70050780
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 08:43 schreef Anniebab het volgende:
    Hoe jullie er toch bij opkomen dat Jan homo zou zijn,vind ik zo raar.Ik weet zeker van niet, maar denk dat Jan er wel om lachen kan,kijk t is zo dat Jan-haters en haters van zijn genre muziek altijd al geschreeuwd hebben dat t een homo is,net als Nick en Simon ook tot homo gebombardeerd worden,komt ook grotendeels door hun zoetsappige repertoire. Zij vullen gewoon hun zakken en lachen iedereen uit. maar homo? Nee
    Het komt niet door hun zoetsappige repertoire maar door hun zoetsappige uitstraling met die bijna constante zoetsappige glimlachen.
    stadionwave
    pi_70050986
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 08:56 schreef Stroekie het volgende:

    [..]

    ben je al onder de pannen als faghag ?
    ? Hoe bedoel je?
    pi_70051097
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:17 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Het komt niet door hun zoetsappige repertoire maar door hun zoetsappige uitstraling met die bijna constante zoetsappige glimlachen.
    Kom op ,Annelies dat hoort er toch bij?Met hun repertoire kunnen ze toch moeilijk met een hardrock- outfit komen.Mooie shirtjes en overhempies en lachen maar.Kassa!
      dinsdag 16 juni 2009 @ 09:31:38 #66
    5740 Stroekie
    rimpelsauriër
    pi_70051098
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:26 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    ? Hoe bedoel je?
    Dames die een homo als het ultieme assecoire zien om mee te gaan winkelen, of over jongens te praten worden vaak Fag Hag genoemd
    penny wise, pound foolish
    www.frisofeest.nl op 30 november 2012
    Gezellig met een zachte gay
    pi_70051149
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:31 schreef Stroekie het volgende:

    [..]

    Dames die een homo als het ultieme assecoire zien om mee te gaan winkelen, of over jongens te praten worden vaak Fag Hag genoemd
    Nou ik kan heel goed met ze overweg.Ik ken er een aantal, echte schatten!Ik zou er graag mee shoppen en allerlei dingen doen .Echt!
      † In Memoriam † dinsdag 16 juni 2009 @ 09:43:31 #68
    37843 lady-wrb
    kortaf
    pi_70051365
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:31 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Kom op ,Annelies dat hoort er toch bij?Met hun repertoire kunnen ze toch moeilijk met een hardrock- outfit komen.Mooie shirtjes en overhempies en lachen maar.Kassa!
    en daarom zit jan met zijn kledingstijl bij c&a en niet bij de forecast
      dinsdag 16 juni 2009 @ 09:46:23 #69
    61646 Copycat
    I am a trigger hippie
    pi_70051444
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 08:48 schreef Anniebab het volgende:
    Ik hou trouwens van homo's t zijn de leukste en vriendelijkste mensen die ik ken.


    Ik ken naast leuke homo's ook een paar enorme pisnichten. Gelukkig maar.
    Curiosity cultured the cat
    Hoge dames vangen veel wind
    Whadda ya hear! Whadda ya say!
    What is any ocean but a multitude of drops?
    pi_70051517
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:31 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Kom op ,Annelies dat hoort er toch bij?Met hun repertoire kunnen ze toch moeilijk met een hardrock- outfit komen.Mooie shirtjes en overhempies en lachen maar.Kassa!
    Andere sterren, ook de wereldberoemde, lachen toch anders en Simon bijvoorbeeld heb ik in een panel op tv zien zitten met, tegenover hem in een ander panel Gerard Joling, waarin ze moeten raden wie wat is op het bordje wat voor hen staat. Simon droeg toen een donkberblauw t-shirt met in grote gouden letters 'GEER' erop en liet niet zelden z'n tong over z'n lippen gaan richting GEER.
    Afgelopen vrijdag nog was Simon, samen met Nick, bij Sterren.nl te zien op tv en droeg hij een t-shirt met 'DIRTY'erop.
    Volgens mij is hij latent exhibionistisch om te laten zien wat voor gevoelens hij heeft omdat hij het nog niet durft te zeggen. Het zou zomaar kunnen zijn dat hij vandaag of morgen voor een geheime camera innig verliefd wordt gesnapt met een man. Dat is makkelijker om het te zeggen voor een camera. Misschien dat hij nu een geheime relatie onderhoudt met Gerard Joling of misschien wel met Jantje, die bij de Zomer draait door zei dat hij altijd terecht kan bij zijn leuke vrienden.
    stadionwave
    pi_70052040
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:49 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Andere sterren, ook de wereldberoemde, lachen toch anders en Simon bijvoorbeeld heb ik in een panel op tv zien zitten met, tegenover hem in een ander panel Gerard Joling, waarin ze moeten raden wie wat is op het bordje wat voor hen staat. Simon droeg toen een donkberblauw t-shirt met in grote gouden letters 'GEER' erop en liet niet zelden z'n tong over z'n lippen gaan richting GEER.
    Afgelopen vrijdag nog was Simon, samen met Nick, bij Sterren.nl te zien op tv en droeg hij een t-shirt met 'DIRTY'erop.
    Volgens mij is hij latent exhibionistisch om te laten zien wat voor gevoelens hij heeft omdat hij het nog niet durft te zeggen. Het zou zomaar kunnen zijn dat hij vandaag of morgen voor een geheime camera innig verliefd wordt gesnapt met een man. Dat is makkelijker om het te zeggen voor een camera. Misschien dat hij nu een geheime relatie onderhoudt met Gerard Joling of misschien wel met Jantje, die bij de Zomer draait door zei dat hij altijd terecht kan bij zijn leuke vrienden.
    Of dat Simon misschien in een wc wordt betrapt in bijvoorbeeld bar de Vrijheid, van achter genomen wordende door Jantje. Dat is dan 2 vliegen in 1 klap uit de kast. Of misschien dat Jan Dulles nog voor Simon staat. Dat is dan 3 vliegen in 1 klap. Ideaal vioor de Volendamse bedrijven, die waarschijnlijk door de rustige mensen in de palingsoap, al minder opdrachten binnen kregen van buiten. Tsjonge, 3 vliegen in 1 klap of zou er nog 1 tussen staan?
    stadionwave
    pi_70052118
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:08 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Of dat Simon misschien in een wc wordt betrapt in bijvoorbeeld bar de Vrijheid, van achter genomen wordende door Jantje. Dat is dan 2 vliegen in 1 klap uit de kast. Of misschien dat Jan Dulles nog voor Simon staat. Dat is dan 3 vliegen in 1 klap. Ideaal vioor de Volendamse bedrijven, die waarschijnlijk door de rustige mensen in de palingsoap, al minder opdrachten binnen kregen van buiten. Tsjonge, 3 vliegen in 1 klap of zou er nog 1 tussen staan?
    Tsja, daar wordt je stil van.
    stadionwave
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:15:08 #73
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70052215
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 08:33 schreef Roel_Jewel het volgende:
    [..]
    Als Jan het niet is, dan is daar toch duidelijk eentje aan verloren gegaan....
    Als Jan wel homo zou zijn, dan is het op z'n minst vreemd dat zijn relatie zo te lijden heeft gehad onder zijn vreemdgaan met andere dames...
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70052380
    Tsja nou, ik ga t niet nog eens uitleggen....
    pi_70052383
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:15 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Als Jan wel homo zou zijn, dan is het op z'n minst vreemd dat zijn relatie zo te lijden heeft gehad onder zijn vreemdgaan met andere dames...
    Zouden het alleen dames zijn geweest? Zeker is wel dat Jantje niet van verliefdheid en lange relaties houdt. Denk aan Ellemieke Vermolen en Yolanthje. Met tussendoortjes. Als het al relaties waren. En hoever is dat vreemdgaan gegaan.?
    stadionwave
    pi_70052452
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:21 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Zouden het alleen dames zijn geweest? Zeker is wel dat Jantje niet van verliefdheid en lange relaties houdt. Denk aan Ellemieke Vermolen en Yolanthje. Met tussendoortjes. Als het al relaties waren. En hoever is dat vreemdgaan gegaan.?
    Ja speculeren is t makkelijkst wat er bestaat, jij weet dat niet nee, ik ook niet , niemand ..dus zolang jij geen harde bewijzen hebt is t natte vingerwerk....
    pi_70052486
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:46 schreef Copycat het volgende:

    [..]



    Ik ken naast leuke homo's ook een paar enorme pisnichten. Gelukkig maar.
    Hahah ja die zijn er ook natuurlijk
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:26:20 #78
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70052524
    Maar voor Jan zijn er ergere dingen dan het einde van zijn relatie met Yolanthe....

    Jan Smit vertelt over 'zwarte dag uit zijn leven'
    van onze redactie

    AMSTERDAM - Jan Smit vertelde live op de televisie over 'een van de zwartste dagen uit zijn leven'...

    Jan had het alleen niet over zijn breuk met Yolanthe Cabau van Kasbergen, maar over de degradatie van voetbalclub FC Volendam...

    De 23-jarige zanger, die vorige maand zijn relatie met Yolanthe beëindigde, was maandagavond te gast bij De zomer draait door om over FC Volendam te paten. Hij sponsort samen met 3j's en Nick & Simon de voetbalclub. Dat de club degradeerde noemde Jan 'heel zuur'.

    Ondanks zijn breuk met Yolanthe gaat het erg goed met de zanger. Hij zegt zich gesteund te voelen door zijn vrienden die altijd voor hem klaarstaan. "De jongens bellen me elke dag op om te vragen hoe het met me gaat. Als er iets is, kan ik bij ze terecht."

    Bron
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70052562
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:26 schreef Leandra het volgende:
    Maar voor Jan zijn er ergere dingen dan het einde van zijn relatie met Yolanthe....

    Jan Smit vertelt over 'zwarte dag uit zijn leven'
    van onze redactie

    AMSTERDAM - Jan Smit vertelde live op de televisie over 'een van de zwartste dagen uit zijn leven'...

    Jan had het alleen niet over zijn breuk met Yolanthe Cabau van Kasbergen, maar over de degradatie van voetbalclub FC Volendam...

    De 23-jarige zanger, die vorige maand zijn relatie met Yolanthe beëindigde, was maandagavond te gast bij De zomer draait door om over FC Volendam te paten. Hij sponsort samen met 3j's en Nick & Simon de voetbalclub. Dat de club degradeerde noemde Jan 'heel zuur'.

    Ondanks zijn breuk met Yolanthe gaat het erg goed met de zanger. Hij zegt zich gesteund te voelen door zijn vrienden die altijd voor hem klaarstaan. "De jongens bellen me elke dag op om te vragen hoe het met me gaat. Als er iets is, kan ik bij ze terecht."

    Bron
    Ja ik heb t gezien gister, Ik vond t wel een leuke uitzending.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:32:24 #80
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70052713
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:21 schreef annelies30 het volgende:
    [..]
    Zouden het alleen dames zijn geweest? Zeker is wel dat Jantje niet van verliefdheid en lange relaties houdt. Denk aan Ellemieke Vermolen en Yolanthje. Met tussendoortjes. Als het al relaties waren. En hoever is dat vreemdgaan gegaan.?
    Heel simpel: Jan is bekend, dus dit soort dingen halen het nieuws op een bepaald moment toch wel, en gezien we nog geen daadwerkelijke geruchten hebben gehoord (op een fantasietje van een doorgedraaide palingsoundhater na) dat er zulke dingen gebeurd zijn, kunnen we er vooralsnog vanuitgaan dat Jan nog niet tot de herenliefde bekeerd is.

    En waar gaat het nou helemaal over? "Niet van lange relaties houden"????
    Hij is net de puberteit voorbij, laat die jongen even lekker zijn gang gaan, als hij vanaf z'n 16de verkering had gehad met het leukste meisje van de klas, en daar bij gebleven was dan was het ook niet goed geweest.
    Hoeveel jongens van zijn leeftijd zijn de 2 vriendinnetjes al ver voorbij?! En dan heb ik het niet over de Jim Wave achtigen die sowieso amper verkering kunnen krijgen
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70052725
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:24 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Ja speculeren is t makkelijkst wat er bestaat, jij weet dat niet nee, ik ook niet , niemand ..dus zolang jij geen harde bewijzen hebt is t natte vingerwerk....
    Dan zullen we maar moeten wachten totdat er bijvoorbeeld in de wc van bar de Vrijiheid iets spannends gebeurt. Al zeggen die t-shirts van Simon met 'Geer' en 'DIRTY'erop en het geflirt van Simon met GEER toch al wel iets over zijn geaardheid.
    stadionwave
    pi_70052781
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:32 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Dan zullen we maar moeten wachten totdat er bijvoorbeeld in de wc van bar de Vrijiheid iets spannends gebeurt. Al zeggen die t-shirts van Simon met 'Geer' en 'DIRTY'erop en het geflirt van Simon met GEER toch al wel iets over zijn geaardheid.
    Misschien is ie gek op Geer Butter...hahaha nee maarre we zullen t afwachten ,misschien hebben ooit jij of ik zelfs die primeur live te aanschouwen als we uit zijn.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:40:18 #83
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70052945
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:32 schreef annelies30 het volgende:
    [..]
    Dan zullen we maar moeten wachten totdat er bijvoorbeeld in de wc van bar de Vrijiheid iets spannends gebeurt. Al zeggen die t-shirts van Simon met 'Geer' en 'DIRTY'erop en het geflirt van Simon met GEER toch al wel iets over zijn geaardheid.
    Of het zegt vooral dat Simon niet zo homofoob is als men in een goed Christelijke omgeving graag zou zien.

    Djeez, hij spot een beetje met z'n Geer-shirt en dan gaan mensen serieus denken dat hij homo zou moeten zijn omdat hij "op een bepaalde manier lacht"?!

    Ik weet niet hoeveel homo's jij kent, maar tussen de leuke, gezellige en pisnichten die ik ken zijn er heel veel die ik niet op een bepaald lachje kan betrappen.
    Maar goed, de "typische glimlach" lijkt in Volendam toch al een enorm issue te zijn, want Jan heet toch ook zo'n bepaalde glimlach die niemand anders heeft?? Stelde jij niet voor dat iemand eens een foto van het kind van Liza zou maken om te checken of dat kind diezelfde uitzonderlijke glimlach heeft??

    Weten we iig zeker dat Jan geen homo is, hij heeft immers een unieke glimlach, en homo's lachen kennelijk op "een bepaalde manier"
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:40:48 #84
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70052968
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 09:46 schreef Copycat het volgende:

    [..]



    Ik ken naast leuke homo's ook een paar enorme pisnichten. Gelukkig maar.
    Dat kan niet! Ze zijn lief en leuk, dat is inherent aan het homoschap Cc!
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:42:48 #85
    61646 Copycat
    I am a trigger hippie
    pi_70053032
    Dikke homo's zijn daarnaast ook nog eens enorm gezellig.
    Curiosity cultured the cat
    Hoge dames vangen veel wind
    Whadda ya hear! Whadda ya say!
    What is any ocean but a multitude of drops?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:43:50 #86
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70053065
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:42 schreef Copycat het volgende:
    Dikke homo's zijn daarnaast ook nog eens enorm gezellig.
    Ja, allemaal
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70053067
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:32 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Heel simpel: Jan is bekend, dus dit soort dingen halen het nieuws op een bepaald moment toch wel, en gezien we nog geen daadwerkelijke geruchten hebben gehoord (op een fantasietje van een doorgedraaide palingsoundhater na) dat er zulke dingen gebeurd zijn, kunnen we er vooralsnog vanuitgaan dat Jan nog niet tot de herenliefde bekeerd is.

    En waar gaat het nou helemaal over? "Niet van lange relaties houden"????
    Hij is net de puberteit voorbij, laat die jongen even lekker zijn gang gaan, als hij vanaf z'n 16de verkering had gehad met het leukste meisje van de klas, en daar bij gebleven was dan was het ook niet goed geweest.
    Hoeveel jongens van zijn leeftijd zijn de 2 vriendinnetjes al ver voorbij?! En dan heb ik het niet over de Jim Wave achtigen die sowieso amper verkering kunnen krijgen
    Moet je weer schelden? JIM WAVE IS EEN SEXSYMBOOL! Feit is overigens wel dat Jantje om z'n zoetsappige image te verbloemen toch snel weer een vriendinnetje moet krijgen. Dat zal ook wel weer snel uitraken. Als ik LIZA was, zou ik maar erg veel keer tot 10 tellen. Dat constante gelach weer gisteren in de Zomer draait door. Alsof er helemaal niets was geweest tussen Jantje en Yolanthje. Wat ik al vaker heb beweerd. Het ging over voetbal en zijn vrienden. De zwartste dag uit zijn leven betrof voetbal!!!!!!
    stadionwave
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:44:30 #88
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70053087
    Ik geloof er niks van dat Jan homo (is)of zou (zijn)
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:46:09 #89
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70053128
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:42 schreef Copycat het volgende:
    Dikke homo's zijn daarnaast ook nog eens enorm gezellig.
    Wel jammer van de Marrokaanse homo's, die zijn dan wel gezellig maar je moet nooit met ze gaan winkelen als je niet wil worden opgepakt voor winkeldiefstal van minimaal 34 kasjmieren truitjes.
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:46:50 #90
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70053155
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:42 schreef Copycat het volgende:
    Dikke homo's zijn daarnaast ook nog eens enorm gezellig.
    Welke homo Cc
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:47:10 #91
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70053166
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:43 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Moet je weer schelden? JIM WAVE IS EEN SEXSYMBOOL! Feit is overigens wel dat Jantje om z'n zoetsappige image te verbloemen toch snel weer een vriendinnetje moet krijgen. Dat zal ook wel weer snel uitraken. Als ik LIZA was, zou ik maar erg veel keer tot 10 tellen. Dat constante gelach weer gisteren in de Zomer draait door. Alsof er helemaal niets was geweest tussen Jantje en Yolanthje. Wat ik al vaker heb beweerd. Het ging over voetbal en zijn vrienden. De zwartste dag uit zijn leven betrof voetbal!!!!!!
    Sadness.
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:47:22 #92
    61646 Copycat
    I am a trigger hippie
    pi_70053172
    Curiosity cultured the cat
    Hoge dames vangen veel wind
    Whadda ya hear! Whadda ya say!
    What is any ocean but a multitude of drops?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:50:03 #93
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70053229
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:43 schreef annelies30 het volgende:
    [..]
    Moet je weer schelden? JIM WAVE IS EEN SEXSYMBOOL! Feit is overigens wel dat Jantje om z'n zoetsappige image te verbloemen toch snel weer een vriendinnetje moet krijgen. Dat zal ook wel weer snel uitraken. Als ik LIZA was, zou ik maar erg veel keer tot 10 tellen. Dat constante gelach weer gisteren in de Zomer draait door. Alsof er helemaal niets was geweest tussen Jantje en Yolanthje. Wat ik al vaker heb beweerd. Het ging over voetbal en zijn vrienden. De zwartste dag uit zijn leven betrof voetbal!!!!!!
    Ik? Schelden?? Hoe kom je daar nou weer bij??
    Dat jij je aangesproken voelt is jouw probleem zaak

    En nee, de kans dat Jim Wave een "sexiest man alive" contest wint van Jan Smit is vrij klein, maar misschien dat het lukt als ze die wedstrijd houden terwijl varkens vliegen en de hel bevroren is.

    Enne, Jan heeft behalve belegen 50 plussers vooral pubermeisjes als fan, en die laatste groep vindt het geen enkel probleem dat Jan vrijgezel is, dan maken ze immers zelf kans om ooit Mrs. Smit te worden.
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 10:54:44 #94
    173736 sunny16947
    het kan altijd erger
    pi_70053335
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:26 schreef Leandra het volgende:

    Ondanks zijn breuk met Yolanthe gaat het erg goed met de zanger. Hij zegt zich gesteund te voelen door zijn vrienden die altijd voor hem klaarstaan. "De jongens bellen me elke dag op om te vragen hoe het met me gaat. Als er iets is, kan ik bij ze terecht."
    Bron
    Zeg je dit als je zelf vrolijk fluitend de relatie beëindigd?

    Waarom is Wesley eigenlijk gescheiden sinds januari. Heeft zijn ex-vrouw het stelletje al eerder betrapt?

    En waarom, als ze al veel eerder met Wesley aan het viezelevoze was, moest de schijn van de relatie opgehouden worden? > Ze zaten toen nog midden in de opnames van de palingsoap. Het zou een bom onder het programma zijn geweest.

    Jan dacht misschien de relatie nog te kunnen redden, door extra attent te zijn, zoals die tatoo, het lied voor haar overleden vader.

    De ruzie tussen Jenny en Yo om zg, onaangekondigde visite lijkt me ook een beetje overtrokken. Wist Jenny meer?

    Door de geruchten en de schuld bij beide te leggen voorkom je dat 1 van de 2 zijn/haar carriëre in het slop raakt (zoals bij Xander)
    host mailgroepen http://www.seniorweb.nl
    Snooker is top!!!
    pi_70053354
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:50 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Ik? Schelden?? Hoe kom je daar nou weer bij??
    Dat jij je aangesproken voelt is jouw probleem zaak

    En nee, de kans dat Jim Wave een "sexiest man alive" contest wint van Jan Smit is vrij klein, maar misschien dat het lukt als ze die wedstrijd houden terwijl varkens vliegen en de hel bevroren is.

    Enne, Jan heeft behalve belegen 50 plussers vooral pubermeisjes als fan, en die laatste groep vindt het geen enkel probleem dat Jan vrijgezel is, dan maken ze immers zelf kans om ooit Mrs. Smit te worden.
    Jim Wave is stoer mannelijk. Dus die wedstrijd wint JIM WAVE!!!! Dat Jan nu weer vrijgezel is, maakt die jonge meisjes aan het twijfelen. En ook omdat ze zo weer aan de kant worden gezet.
    stadionwave
    pi_70053430
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:47 schreef Copycat het volgende:


    Wat een enge nicht.
    Klik op het plaatje. The best guy and one of the greatest songs ever made!
    stadionwave
    pi_70053485
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:43 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Moet je weer schelden? JIM WAVE IS EEN SEXSYMBOOL! Feit is overigens wel dat Jantje om z'n zoetsappige image te verbloemen toch snel weer een vriendinnetje moet krijgen. Dat zal ook wel weer snel uitraken. Als ik LIZA was, zou ik maar erg veel keer tot 10 tellen. Dat constante gelach weer gisteren in de Zomer draait door. Alsof er helemaal niets was geweest tussen Jantje en Yolanthje. Wat ik al vaker heb beweerd. Het ging over voetbal en zijn vrienden. De zwartste dag uit zijn leven betrof voetbal!!!!!!
    Hij zei: Een van de zwartste dagen, wel goed luisteren!
      dinsdag 16 juni 2009 @ 11:00:44 #98
    61646 Copycat
    I am a trigger hippie
    pi_70053516
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:55 schreef annelies30 het volgende:

    Jim Wave is stoer mannelijk.
    Als je Liza Minelli heet en van David Gest achtige fatjes houdt .
    Curiosity cultured the cat
    Hoge dames vangen veel wind
    Whadda ya hear! Whadda ya say!
    What is any ocean but a multitude of drops?
    pi_70053667
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:00 schreef Copycat het volgende:

    [..]

    Als je Liza Minelli heet en van David Gest achtige fatjes houdt .
    Oke, Jim WAVE IS 1 EN AL SPIERBUNDEL. Het blijkt wel dat je latent lesbo bent of gewoon bent. En dat je mij een beetje zit te jennen met die onziin die je uitkraamt over de beste artiest uit Volendam.
    stadionwave
      dinsdag 16 juni 2009 @ 11:06:52 #100
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70053713
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 10:54 schreef sunny16947 het volgende:
    [..]
    Zeg je dit als je zelf vrolijk fluitend de relatie beëindigd?

    Waarom is Wesley eigenlijk gescheiden sinds januari. Heeft zijn ex-vrouw het stelletje al eerder betrapt?

    En waarom, als ze al veel eerder met Wesley aan het viezelevoze was, moest de schijn van de relatie opgehouden worden? > Ze zaten toen nog midden in de opnames van de palingsoap. Het zou een bom onder het programma zijn geweest.

    Jan dacht misschien de relatie nog te kunnen redden, door extra attent te zijn, zoals die tatoo, het lied voor haar overleden vader.

    De ruzie tussen Jenny en Yo om zg, onaangekondigde visite lijkt me ook een beetje overtrokken. Wist Jenny meer?

    Door de geruchten en de schuld bij beide te leggen voorkom je dat 1 van de 2 zijn/haar carriëre in het slop raakt (zoals bij Xander)
    Volgens mij wordt een relatie vrijwel nooit "fluitend beëindigd", dus dat zijn vrienden er voor hem zijn is niet zo vreemd, zeker niet als het einde van die relatie ook nog eens wekenlang alle voorpagina's haalt.

    En misschien is Jan zijn vreemdgaan wel de reden geweest dat hij die tatoo en dat liedje over haar vader heeft gedaan... "Nee, er is echt niets aan de hand schatje, ik hou alleen van jou, jeweettog!!! Ik neem zelfs een tatoo om dat te bewijzen"

    Die ruzie tussen Jenny en Yolanthe ging volgens mij niet om een onaangekondigd bezoek, maar om een gunst van Jenny tegenover Jan en Yolanthe: zij kwam met vriendinnen het nieuwe huis schoonmaken, en ipv dat Yolanthe ook wat doet, of de bezige bijtjes iig koffie en gebak serveert, gaat ze vrolijk winkelen terwijl anderen haar huis schoonmaken.
    Dat is prima als je huishoudelijke hulp komt, maar niet als je schoonzuster je huis komt schoonmaken
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 11:08:20 #101
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70053758
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:00 schreef Copycat het volgende:
    [..]
    Als je Liza Minelli heet en van David Gest achtige fatjes houdt .
    Dat moet het zijn, de ondertitel verklaart alles
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70053891
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:06 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Volgens mij wordt een relatie vrijwel nooit "fluitend beëindigd", dus dat zijn vrienden er voor hem zijn is niet zo vreemd, zeker niet als het einde van die relatie ook nog eens wekenlang alle voorpagina's haalt.

    En misschien is Jan zijn vreemdgaan wel de reden geweest dat hij die tatoo en dat liedje over haar vader heeft gedaan... "Nee, er is echt niets aan de hand schatje, ik hou alleen van jou, jeweettog!!! Ik neem zelfs een tatoo om dat te bewijzen"

    Die ruzie tussen Jenny en Yolanthe ging volgens mij niet om een onaangekondigd bezoek, maar om een gunst van Jenny tegenover Jan en Yolanthe: zij kwam met vriendinnen het nieuwe huis schoonmaken, en ipv dat Yolanthe ook wat doet, of de bezige bijtjes iig koffie en gebak serveert, gaat ze vrolijk winkelen terwijl anderen haar huis schoonmaken.
    Dat is prima als je huishoudelijke hulp komt, maar niet als je schoonzuster je huis komt schoonmaken
    Dat is idd waarom ze ruzie kregen ,maar je kan als Volendammer ook niet verwachten dat iedereen zich maar aanpast aan hun gewoonten,ze moeten wel voor ogen houden dat zij aparte dingen erop na houden en niet de rest van Nederland, dat willen ze hier nog wel eens omdraaien.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 11:16:17 #103
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70053994
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:12 schreef Anniebab het volgende:
    [..]
    Dat is idd waarom ze ruzie kregen ,maar je kan als Volendammer ook niet verwachten dat iedereen zich maar aanpast aan hun gewoonten,ze moeten wel voor ogen houden dat zij aparte dingen erop na houden en niet de rest van Nederland, dat willen ze hier nog wel eens omdraaien.
    Nah, vrolijk gaan winkelen terwijl anderen jou een gunst verlenen is volgens mij overal in NL (en ver daarbuiten) not done.

    En dan nog: when in Rome, do as the Romans do.
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70054137
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:16 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Nah, vrolijk gaan winkelen terwijl anderen jou een gunst verlenen is volgens mij overal in NL (en ver daarbuiten) not done.

    En dan nog: when in Rome, do as the Romans do.
    Oke jij bent een van de weinige niet- Volendammers die ik tegenkom die dat niet een belachelijke reden voor een ruzie vond.Ik kan Jenny wel enigszins begrijpen , maar ja ik zou me er dan ook weer bij neerleggen dat zij er anders over denkt.
    pi_70054232
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:06 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Volgens mij wordt een relatie vrijwel nooit "fluitend beëindigd", dus dat zijn vrienden er voor hem zijn is niet zo vreemd, zeker niet als het einde van die relatie ook nog eens wekenlang alle voorpagina's haalt.

    En misschien is Jan zijn vreemdgaan wel de reden geweest dat hij die tatoo en dat liedje over haar vader heeft gedaan... "Nee, er is echt niets aan de hand schatje, ik hou alleen van jou, jeweettog!!! Ik neem zelfs een tatoo om dat te bewijzen"

    Die ruzie tussen Jenny en Yolanthe ging volgens mij niet om een onaangekondigd bezoek, maar om een gunst van Jenny tegenover Jan en Yolanthe: zij kwam met vriendinnen het nieuwe huis schoonmaken, en ipv dat Yolanthe ook wat doet, of de bezige bijtjes iig koffie en gebak serveert, gaat ze vrolijk winkelen terwijl anderen haar huis schoonmaken.
    Dat is prima als je huishoudelijke hulp komt, maar niet als je schoonzuster je huis komt schoonmaken
    Jan's vreemgaan was een jaar eerder. Die tattoeage en dat liedje kwamen in de tijd dat Yolantje het al met Wesley had aangelegd. Zo er al een relatie was, dan waren die tattoo en dat liedje Jan's laatste redmiddel om of de relatie weer te lijmen of het was een opdracht van de TROS en Jaap Buijs in verband met de schade die er zou worden op gelopen als Yolanthe met een ander zou gaan. Zit Yolanthe nu niet ook toevallig bij een andere omroep in de serie 'Voetbalvrouwen'?'
    stadionwave
      dinsdag 16 juni 2009 @ 11:27:48 #106
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70054369
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:20 schreef Anniebab het volgende:
    [..]
    Oke jij bent een van de weinige niet- Volendammers die ik tegenkom die dat niet een belachelijke reden voor een ruzie vond.Ik kan Jenny wel enigszins begrijpen , maar ja ik zou me er dan ook weer bij neerleggen dat zij er anders over denkt.
    Zo vreemd vind ik het niet dat Jenny er boos over was, ik was waarschijnlijk gewoon weer gegaan als ik in haar schoenen gestaan had.
    Maar goed, je weet natuurlijk niet wat er aan voorafgegaan is; misschien wilde Yolanthe wel een schoonmaakbedrijf inhuren en er verder helemaal niets mee van doen hebben, en werd er van de Smit-kant zwaar geprotesteerd tegen dat voorstel, en geroepen dat ze het toch echt wel zelf zouden doen enzo.

    Als het zo gelopen is dan kan ik me er nog wel iets bij voorstellen dat Yolanthe dacht "Ik wil dit helemaal niet, jullie willen het zo graag zelf doen, dan doe je het ook maar zelf ook. When the going gets tough, the tough go shopping, toedeloe."

    Maar dat zijn toch van die dingen waar je nooit achterkomt, en die ons feitelijk ook geen bal aangaan.
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70054457
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:27 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Zo vreemd vind ik het niet dat Jenny er boos over was, ik was waarschijnlijk gewoon weer gegaan als ik in haar schoenen gestaan had.
    Maar goed, je weet natuurlijk niet wat er aan voorafgegaan is; misschien wilde Yolanthe wel een schoonmaakbedrijf inhuren en er verder helemaal niets mee van doen hebben, en werd er van de Smit-kant zwaar geprotesteerd tegen dat voorstel, en geroepen dat ze het toch echt wel zelf zouden doen enzo.

    Als het zo gelopen is dan kan ik me er nog wel iets bij voorstellen dat Yolanthe dacht "Ik wil dit helemaal niet, jullie willen het zo graag zelf doen, dan doe je het ook maar zelf ook. When the going gets tough, the tough go shopping, toedeloe."

    Maar dat zijn toch van die dingen waar je nooit achterkomt, en die ons feitelijk ook geen bal aangaan.
    Juist.Blijft gissen
    pi_70054590
    Ik kreeg er gisteren maar een beetje een raar gevoel bij, bij dat interview van Jan... hij probeerde de onschuld zelve te zijn maar dat incrowd-lachen met die J's aan tafel begon me mateloos te irriteren...
    Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
    Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
      dinsdag 16 juni 2009 @ 11:50:38 #109
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70055007
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:35 schreef TheVulture het volgende:
    Ik kreeg er gisteren maar een beetje een raar gevoel bij, bij dat interview van Jan... hij probeerde de onschuld zelve te zijn maar dat incrowd-lachen met die J's aan tafel begon me mateloos te irriteren...
    Was het die ene speciale glimlach??
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70055085
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:50 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Was het die ene speciale glimlach??


    Nee hij kwam op mij echt over als het zondagskind dat door de rest beschermd wordt... terwijl hij zelf waarschijnlijk het meeste fout heeft gedaan... en ik vind het erg zwak als je dat niet durft toe te geven en je ex laat afbranden in de media...
    Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
    Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
      dinsdag 16 juni 2009 @ 12:05:00 #111
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70055440
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:52 schreef TheVulture het volgende:
    [..]


    Nee hij kwam op mij echt over als het zondagskind dat door de rest beschermd wordt... terwijl hij zelf waarschijnlijk het meeste fout heeft gedaan... en ik vind het erg zwak als je dat niet durft toe te geven en je ex laat afbranden in de media...
    Mwah, ik vind dat afbranden wel meevallen, de eerste dagen misschien even, maar volgens mij heeft Jan inmiddels minimaal net zoveel beschuldigingen over zich heengekregen.

    En.... als je geschoren wordt dan moet je stilzitten. Dat doen ze allebei vrij aardig eigenlijk
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 13:59:34 #112
    182182 spapaars
    Ver onder het NAP
    pi_70058948
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 13:57 schreef Haaibaaike het volgende:

    [..]

    Ik zie niks
    Hij is overal op het forum spam aan het verspreiden
      dinsdag 16 juni 2009 @ 14:02:39 #113
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70059036
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 13:59 schreef spapaars het volgende:

    [..]

    Hij is overal op het forum spam aan het verspreiden
    Dankje voor je info..maar raar van hem om te spammen
      dinsdag 16 juni 2009 @ 14:06:54 #114
    182182 spapaars
    Ver onder het NAP
    pi_70059199
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 14:02 schreef Haaibaaike het volgende:

    [..]

    Dankje voor je info..maar raar van hem om te spammen
    Die is snel voorgoed verdwenen van FOK.
    Nu is hij nog steeds bezig, klik maar een op zijn naam (post geschiedenis)
      dinsdag 16 juni 2009 @ 14:11:07 #115
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 14:17:18 #116
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70059540
    Net in een of ander blad gezien in the supermercato: een dubbelinterview met Jan en Bridget waarin Jan beweert klaar te zijn met gescharrel en op zoek is naar de vrouw van zijn leven en moeder van zijn kinderen . Daar kan Yo het even mee doen dan .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 14:22:14 #117
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70059707
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 14:17 schreef Vivi het volgende:
    Net in een of ander blad gezien in the supermercato: een dubbelinterview met Jan en Bridget waarin Jan beweert klaar te zijn met gescharrel en op zoek is naar de vrouw van zijn leven en moeder van zijn kinderen . Daar kan Yo het even mee doen dan .
    Dat was gisteren te zien in het vroege shownieuws
      dinsdag 16 juni 2009 @ 14:23:05 #118
    173736 sunny16947
    het kan altijd erger
    pi_70059736
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 11:12 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Dat is idd waarom ze ruzie kregen ,maar je kan als Volendammer ook niet verwachten dat iedereen zich maar aanpast aan hun gewoonten,ze moeten wel voor ogen houden dat zij aparte dingen erop na houden en niet de rest van Nederland, dat willen ze hier nog wel eens omdraaien.
    Maar hoe weet je zo zeker dat de ruzie daar over ging.
    host mailgroepen http://www.seniorweb.nl
    Snooker is top!!!
    pi_70059779
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 14:23 schreef sunny16947 het volgende:

    [..]

    Maar hoe weet je zo zeker dat de ruzie daar over ging.
    nou ik hoorde dat van vrienden van de Smitjes.
    pi_70062138
    Die gewoonte hield in dat Jan niets uitvoerde thuis en dat Yolanthe alles moest doen en daar is zij volgens mij het type niet raar. Wel merkwaardig overigens dat hij nu alweer op zoek is naar de vrouw van zijn leven. Terwijl hij zo ongeveer in elk interview en tijdens zijn concerten zei dat Yolanthe de vrouw van z'n leven was. Volgens mij is hij een psychopatische, pathologische leugenaar. Psychopaat omdat hij mij totaal respectloos lijkt en niets om vrouwen te lijkt geven zoals hij gisteren constant lachte in de Zomer voorbij en totaal aan Yolanthe voorbij ging en ook nog het huwelijk van Liza en haar man Wim stuk maakt. Wat echt een goed huwelijk was. En dat allemaal vioor een beetje gerommel en haar daarna weer laten vallen.
    stadionwave
      † In Memoriam † dinsdag 16 juni 2009 @ 15:53:08 #121
    37843 lady-wrb
    kortaf
    pi_70062847
    lijkt me simpel. iemand moet dat hok van hem toch schoonhouden?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:21:55 #122
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70063867
    Hoe kan het huwelijk van Liza en Wim nou een goed huwelijk zijn geweest als Liza met Jan liep te rotzooien op het toilet van de kroeg??

    Ik weet niet hoe jouw relatie is, maar binnen de mijne past dat soort gedrag niet.

    Hoe ging dat eigenlijk?
    Liza kwam met een bloemmetje bij Jan aan en Jan zei: "You can put your tulips on my organ" ofzo?
    En Liza begreep het niet helemaal goed??
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:28:19 #123
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70064107
    Yo ga anders in elk interview aan dat zij juist wél het verzorgende type was, en dat ze het juist fijn vond om voor Jan te koken en te wassen en zulks . En hij, de gentleman, hield dan op zijn beurt de deur voor haar open .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:30:19 #124
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70064198
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 15:33 schreef annelies30 het volgende:
    Die gewoonte hield in dat Jan niets uitvoerde thuis en dat Yolanthe alles moest doen en daar is zij volgens mij het type niet raar. Wel merkwaardig overigens dat hij nu alweer op zoek is naar de vrouw van zijn leven. Terwijl hij zo ongeveer in elk interview en tijdens zijn concerten zei dat Yolanthe de vrouw van z'n leven was. Volgens mij is hij een psychopatische, pathologische leugenaar. Psychopaat omdat hij mij totaal respectloos lijkt en niets om vrouwen te lijkt geven zoals hij gisteren constant lachte in de Zomer voorbij en totaal aan Yolanthe voorbij ging en ook nog het huwelijk van Liza en haar man Wim stuk maakt. Wat echt een goed huwelijk was. En dat allemaal vioor een beetje gerommel en haar daarna weer laten vallen.
    Zoals ik al eerder zei, volgens mij neem je dit allemaal een beetje te serieus en begin je te projecteren, het lijkt me beter voor iedereen als je weer even in je hoek met je Freud Action Figure gaat zitten spelen .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:30:50 #125
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70064214
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:28 schreef Vivi het volgende:
    Yo ga anders in elk interview aan dat zij juist wél het verzorgende type was, en dat ze het juist fijn vond om voor Jan te koken en te wassen en zulks . En hij, de gentleman, hield dan op zijn beurt de deur voor haar open .
    Ze was ook nog lief ook, toen zij het eten al bijna klaar had en hij belde dat ze in Duitsland met autopech stonden (verkeerde brandstof getankt) en dat hij dus later thuis zou zijn, zei ze zelfs dat het niet gaf omdat ze nog niet met het eten begonnen was....
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      Moderator / Miss SHO dinsdag 16 juni 2009 @ 16:32:55 #126
    22592 crew  Ole
    pi_70064308
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 14:17 schreef Vivi het volgende:
    Net in een of ander blad gezien in the supermercato: een dubbelinterview met Jan en Bridget waarin Jan beweert klaar te zijn met gescharrel en op zoek is naar de vrouw van zijn leven en moeder van zijn kinderen . Daar kan Yo het even mee doen dan .
    Dat interview is gehouden toen het nog aan was. Er zijn dus stukken weggelaten.
    Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
    dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:39:32 #127
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70064554
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:32 schreef Ole het volgende:

    [..]

    Dat interview is gehouden toen het nog aan was. Er zijn dus stukken weggelaten.
    Nou, hij vertelde ook dingen over toen hij nog met Yolanthe was .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      Moderator / Miss SHO dinsdag 16 juni 2009 @ 16:41:14 #128
    22592 crew  Ole
    pi_70064624
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:39 schreef Vivi het volgende:

    [..]

    Nou, hij vertelde ook dingen over toen hij nog met Yolanthe was .
    Misschien hebben ze het wel aangepast dan of zo. Ik dacht dat ik dat ergens gelezen had.

    -edit-
    Bridget vertelde het gister bij Shownieuws
    Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
    dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
    pi_70064747
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:30 schreef Vivi het volgende:

    [..]

    Zoals ik al eerder zei, volgens mij neem je dit allemaal een beetje te serieus en begin je te projecteren, het lijkt me beter voor iedereen als je weer even in je hoek met je Freud Action Figure gaat zitten spelen .
    Weer weet je geen antwoord te geven en gooi je er maar wat uit. Die projectiezalwel voor jezelf gelden. Ik denk dat je ook aan cofluentie lijdt. Ik heb nog een plaatsje vrij in mijn spreekuren volgende week. En even op de anderen terug te komen. Met haar mond kon Yolanthe veel, ze is ook niet voor niets actrice,zonder opleiding volgens mij,. In de praktijk is gebleken dat ze snel het huis ontvluchtte als er moest worden schoongemaakt. Eten koken valt ook onder categorie verzorgende beroepen net zoals schoonmaken. Dus dat zal ze ook wel niet of sporadisch gedaan hebben. Waarom zou ze. Ze kunnen elke dag uit eten met zoveel geld. Bij Old Dutch eet je lekkerder dan thuis en nog goedkoop ook. Ik ben ze daar 3 keer tegen gekomen op maandagavond rond 8 uur. 1 maal met vriedin Fleur.
    stadionwave
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:46:52 #130
    61646 Copycat
    I am a trigger hippie
    pi_70064839
    Ik heb ook een tyfushekel aan het huishouden. Nog meer reden om ProYo te zijn.
    Curiosity cultured the cat
    Hoge dames vangen veel wind
    Whadda ya hear! Whadda ya say!
    What is any ocean but a multitude of drops?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:49:02 #131
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70064927
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:46 schreef Copycat het volgende:
    Ik heb ook een tyfushekel aan het huishouden. Nog meer reden om ProYo te zijn.
    Ik stond net bijna te huilen toen ik het plankje in de badkamer aan het afnemen was .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 16:51:24 #132
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70065002
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:44 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Weer weet je geen antwoord te geven en gooi je er maar wat uit. Die projectiezalwel voor jezelf gelden. Ik denk dat je ook aan cofluentie lijdt.
    OMG, ik ben een Micky! (Het is CoNfluentie btw) .

    It was meant to zijn Annelies .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
    pi_70065722
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 15:33 schreef annelies30 het volgende:
    Volgens mij is hij een psychopatische, pathologische leugenaar.
    Latent toch zeker wel?
    Don't you love her madly?
    pi_70065826
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 15:53 schreef lady-wrb het volgende:
    lijkt me simpel. iemand moet dat hok van hem toch schoonhouden?
    3 vrouwen houden t huis schoon
    pi_70066059
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:51 schreef Vivi het volgende:

    [..]

    OMG, ik ben een Micky! (Het is CoNfluentie btw) .

    It was meant to zijn Annelies .
    Klopt: Confluentie, tikfoutje. Ik hoop dat je het woord begrijpt. De massa heeft er last van.
    stadionwave
    pi_70067609
    Die aanstaande trouwerij in Griekenland was niet waar volgens Jaap-Paling-Buijs. Althans, hij wist er niets van. Yolanthe zei dat Jan die tattoo had laten zetten om te laten zien dat hij toch van haar hield, ondanks dat Yolanthe van het reisbureau moest horen dat Jan het geannuleerd had.
    Als de trouwerij dus niet was gepland, dan is Yolanthe ook een pathologische leugenaar en heeft Jan die tattoo gezet om haar bij Wesley weg te kriijgen. Als de trouwerij wel was gepland, dan houdt Jaap Paling-Buijs zich van de domme en is hij ook een leugenaar, want hij zei dat hij er niets van wist, maar hij weet natuurlijk alles, want hij plant het leven van Jan in.
    We moeten het reisbureau zien te achterhalen waar de eventuele reis is geboekt. Is ie wel geboekt, dan is Jaap-Paling-Buijs ook doortrapt en Jantje ziek, want die zegt de reis af, zet een tattoeage en zegt het een maand later toch uit. We moeten maar even bij zijn moeder op de hoek of bij zijn vader op z'n werk langs gaan. Dat is een doodgoeie man. Die zegt meteen hoe het werkelijk allemaal in elkaar zit, die Ruud Smid.
    stadionwave
    pi_70067924
    Naar het zich laat aanzien, zijn alle betrokkenen pathologische leugenaars. Ze kunnen de waarheid niet meer van de werkelijkheid onderscheiden. Ik plan alvast ruimte in in mijn spreekuren voor die hele artiestenstal. Kan ik meteen observeren wie er uit de kast komen.
    stadionwave
    pi_70068090
    Heeft iemand al een private-detective ingehuurd?
    stadionwave
    pi_70069072
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 18:09 schreef annelies30 het volgende:

    We moeten het reisbureau zien te achterhalen waar de eventuele reis is geboekt. Is ie wel geboekt, dan is Jaap-Paling-Buijs ook doortrapt en Jantje ziek, want die zegt de reis af, zet een tattoeage en zegt het een maand later toch uit. We moeten maar even bij zijn moeder op de hoek of bij zijn vader op z'n werk langs gaan. Dat is een doodgoeie man. Die zegt meteen hoe het werkelijk allemaal in elkaar zit, die Ruud Smid.
    Wie is toch die "we"? Jij en...?

    Overigens, mag toch niet hopen dat je een reisbureau kunt binnenstappen en vragen naar de al dan niet geannuleerde reis van hun klanten.
    Don't you love her madly?
    pi_70069236
    Je doet je gewoon voor als familie van. Je praat Volendams, dan is het ijs al gebroken bij die nietsvermoedende meisjes die daar werken. En anders kunnen we altijd nog even bij zijn mkoeder Gerda Zwarthoed aanbellen. Of bij zijn vader in de garnalenfabriek langsgaan.
    stadionwave
    pi_70069657
    Je krijgt onmiddellijk het juiste antwoord als we een jong kind, zoals Anniebab, laten aanbellen bij zijn moeder. Een jong kind is ontwapenend en onschuldig denkt iedereen. Vooral de moeder van Jan. Dat is een open boek op dat moment.
    stadionwave
    pi_70069928
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 19:20 schreef annelies30 het volgende:
    Je krijgt onmiddellijk het juiste antwoord als we een jong kind, zoals Anniebab, laten aanbellen bij zijn moeder. Een jong kind is ontwapenend en onschuldig denkt iedereen. Vooral de moeder van Jan. Dat is een open boek op dat moment.
    Zijn moeder laat mij inderdaad niet buiten staan.
    pi_70070056
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 19:27 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Zijn moeder laat mij inderdaad niet buiten staan.
    Kunnen we deze week al een antwoord van je verwachten of er nou wel of geen huwelijk was geplansd tussen Jantje en Yolanthje? Ik zeg dat het antwoord nee is.
    stadionwave
    pi_70070146
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 19:30 schreef annelies30 het volgende:

    [..]

    Kunnen we deze week al een antwoord van je verwachten of er nou wel of geen huwelijk was geplansd tussen Jantje en Yolanthje? Ik zeg dat het antwoord nee is.
    Ik denk ook nee, maar ik zal t eens aan iemand vragen die t zeker weet.
    pi_70070278
    Stem jij trouwens wel op Versabommie? Die is bezig president der twitters te worden zie je.Gaat stemmen jij !!!
    pi_70070371
    Als het antwoord nee blijkt te zijn, dan zijn Yolanthe en haar vriendinnetje Jennifer dood- en doodziek, die dit verhaal de wereld hebben in geholpen. Een Volendammer trouwt sowieso niet buiten zijn dorp. Maar goed, Jantje is natuurlijk niet als elke andere Volendammer, hoewel, of all places zijn huis op een armetierig plekje in Volendam staat, terwijl hij op de mooiste plekken had kunnen wonen met zijn vermogen.
    stadionwave
    pi_70070447
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 19:39 schreef annelies30 het volgende:
    Als het antwoord nee blijkt te zijn, dan zijn Yolanthe en haar vriendinnetje Jennifer dood- en doodziek, die dit verhaal de wereld hebben in geholpen. Een Volendammer trouwt sowieso niet buiten zijn dorp. Maar goed, Jantje is natuurlijk niet als elke andere Volendammer, hoewel, of all places zijn huis op een armetierig plekje in Volendam staat, terwijl hij op de mooiste plekken had kunnen wonen met zijn vermogen.
    Ja dat vind ik nou ook niet echt een mooie plek,een kloterige uithoek is het.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 19:47:10 #148
    593 sjak
    Juffie Bloem
    pi_70070635
    Wat een vermakelijk topic dit. Van wie is Annelies een kloon? Doe maar via pm
    Lekker douchen!
    pi_70071084
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 19:39 schreef annelies30 het volgende:
    Als het antwoord nee blijkt te zijn, dan zijn Yolanthe en haar vriendinnetje Jennifer dood- en doodziek, die dit verhaal de wereld hebben in geholpen. Een Volendammer trouwt sowieso niet buiten zijn dorp. Maar goed, Jantje is natuurlijk niet als elke andere Volendammer, hoewel, of all places zijn huis op een armetierig plekje in Volendam staat, terwijl hij op de mooiste plekken had kunnen wonen met zijn vermogen.
    Als het antwoord ech, echt nee is, dus dat er geen trouwerij stond gepland in Griekenland, dan gaan we onmiddellijk voor veel geld een boekje open doen bij RTL-boulevard over de ziekelijke leugeninnen (nieuw woord) Yolanthe en Jennifer. We zijn dan nieuws tot in Madrid en Munchen..
    stadionwave
      Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 16 juni 2009 @ 20:27:19 #150
    163650 Greys
    pi_70072096
    Annelies, hoe is het met Jim Wave? Daar hoor ik je nooit meer over, verwaarloos je hem niet een beetje?
    IT'S GREYSIE IT'S PARTY
    pi_70072452
    Ik heb het vanmorgen nog over mijn stuk JIM WAVE gehad! Sorry, ik heb straks een afspraak met Jimmyboy. Tot de volgende keer. En Annelies, doe je best om de waarheid achter het vermeende geplande huwelijk tussen Jantje en Yolanthje te achterhalen.
    stadionwave
    pi_70072544
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 20:36 schreef annelies30 het volgende:
    Ik heb het vanmorgen nog over mijn stuk JIM WAVE gehad! Sorry, ik heb straks een afspraak met Jimmyboy. Tot de volgende keer. En Annelies, doe je best om de waarheid achter het vermeende geplande huwelijk tussen Jantje en Yolanthje te achterhalen.
    Sorry, Anniebab, doe je best om de waarheid over het vermeende geplande huwelijk tussen Jantje en Yolanthje te achterhalen. Of Yolanthe en haar vriedin Jennifer liegen, of Jaap-Paling-Buijs liegt.
    stadionwave
      dinsdag 16 juni 2009 @ 22:49:31 #153
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70078047
    Aha!
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
      dinsdag 16 juni 2009 @ 22:51:48 #154
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70078155
    Niet om het een of ander, en ik onthou ook alleen maar wat ik gelezen heb....

    Maar die trip naar Griekenland die voor de zomer in de planning stond was om naar trouwlocaties te kijken, niet om te trouwen.
    En afgezien van het feit dat het ook een beetje slordig is dat je van het reisbureau moet horen dat je vriendje die reis geannuleerd heeft, is dat toch van een iets andere orde dan wanneer je te horen krijgt dat hij de reis die je zou maken om te trouwen geannuleerd heeft.
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
      dinsdag 16 juni 2009 @ 23:30:49 #155
    173736 sunny16947
    het kan altijd erger
    pi_70079783
    Ik hou het er op dat de vakantie niet door kon gaan vanwege te drukke werkzaamheden. Cruise met de Tros, opnames voor voetbalvrouwen etc.
    host mailgroepen http://www.seniorweb.nl
    Snooker is top!!!
    pi_70081073
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 16:30 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Ze was ook nog lief ook, toen zij het eten al bijna klaar had en hij belde dat ze in Duitsland met autopech stonden (verkeerde brandstof getankt) en dat hij dus later thuis zou zijn, zei ze zelfs dat het niet gaf omdat ze nog niet met het eten begonnen was....
    ...wat was ze naief he. Jan zat gewoon een straat verderop (die net achter de dijk) een vorkje mee te prikken met Liza en haar man (stampot met een gehaktbal en haring op toast vooraf)...nou Jan z'n auto was wel stuk en Liza's man zei dat hij er wel even naar ging kijken en toen wilde Jan dus even daar douchen want dat kon bij hem thuis nog niet vanwege de verbouwing...nou toen hebben ze dus sex gehad (licht uit en in de missionaris houding (dat is voor Volendamse begrippen al heel kinky))nou 9 maanden later leverde Liza haar baby af
    DAT IS HEEL SLECHT VOOR DE ZUURGRAAD!
    pi_70084036
    quote:
    Op dinsdag 16 juni 2009 17:12 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    3 vrouwen houden t huis schoon

    Meld je aan als schoonmaakster, hoor je gelijk inside informatie.
    pi_70084050
    Maar alle gekheid op een stokje ik las gister ergens (weet zo niet meer waar) Dat Jan hoopt binnen nu en 5 jaar getrouwd&kindjes te hebben.


    Misschien wilde Yolanthe een van beide nog niet of helemaal niet. Ik speculeer nu maar wat hoor.

    bron gevonden

    [ Bericht 16% gewijzigd door berney op 17-06-2009 08:37:21 ]
    pi_70085414
    quote:
    Op woensdag 17 juni 2009 00:09 schreef LoveProfusion het volgende:

    [..]

    ...wat was ze naief he. Jan zat gewoon een straat verderop (die net achter de dijk) een vorkje mee te prikken met Liza en haar man (stampot met een gehaktbal en haring op toast vooraf)...nou Jan z'n auto was wel stuk en Liza's man zei dat hij er wel even naar ging kijken en toen wilde Jan dus even daar douchen want dat kon bij hem thuis nog niet vanwege de verbouwing...nou toen hebben ze dus sex gehad (licht uit en in de missionaris houding (dat is voor Volendamse begrippen al heel kinky))nou 9 maanden later leverde Liza haar baby af
    En jij hebt zelf de DNA-test genomen neem ik aan .omdat je t daar zo maar ff neerzet....n beetje voorzichtiger zijn zou geen kwaad kunnen...
    pi_70093429
    moet het geroddel hier toch bijhouden... anders kan ik niet meepraten in mijn winkeltje.
    tvp dus.
    pi_70093511
    quote:
    Op woensdag 17 juni 2009 13:17 schreef purmernoord het volgende:
    moet het geroddel hier toch bijhouden... anders kan ik niet meepraten in mijn winkeltje.
    tvp dus.
    Ojee... we zijn daar toch niet t gesprek van de dag hoop ik?
      † In Memoriam † woensdag 17 juni 2009 @ 17:23:07 #162
    135486 Manu82
    How you doin'?
    pi_70102610
    Jan Smit is/was bij TMF.
    Iemand gezien?
    Some memories are best forgotten
    Room 23
    pi_70102635
    Voor de liefhebbers:Jan Smit nu op TMF. Een uitgebreid intervieuw met Sacha Visser.
    pi_70102705
    quote:
    Op woensdag 17 juni 2009 17:23 schreef Manu82 het volgende:
    Jan Smit is/was bij TMF.
    Iemand gezien?
    Hij is er nog
      † In Memoriam † woensdag 17 juni 2009 @ 17:27:02 #165
    135486 Manu82
    How you doin'?
    pi_70102721
    quote:
    Op woensdag 17 juni 2009 17:26 schreef Anniebab het volgende:

    [..]

    Hij is er nog
    Zie het, zapte net in voordat ze het liedje instarten
    Some memories are best forgotten
    Room 23
    pi_70102743
    Hij houdt zijn tattoo, hij is er trots op,herrinnering aan een mooie tijd zegt ie.
      † In Memoriam † woensdag 17 juni 2009 @ 18:14:24 #167
    135486 Manu82
    How you doin'?
    pi_70104150
    Vanavond in RTL Boulevard schijnt Jantje helemaal los te gaan
    Some memories are best forgotten
    Room 23
    pi_70104208
    quote:
    Op woensdag 17 juni 2009 18:14 schreef Manu82 het volgende:
    Vanavond in RTL Boulevard schijnt Jantje helemaal los te gaan
    Nou mooi1 Dit topic kan wel een beetje nieuw leven gebruiken zie je!
      woensdag 17 juni 2009 @ 22:45:33 #169
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_70114794
    Jan is door de breuk 8 kilo kwijt en laat zijn sixpack zien in Shownieuws
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
      woensdag 17 juni 2009 @ 22:58:08 #170
    127809 SuperrrTuxxx
    Zwerver met een wekker
    pi_70115264
    quote:
    Op woensdag 17 juni 2009 22:45 schreef Adelante het volgende:
    Jan is door de breuk 8 kilo kwijt en laat zijn sixpack zien in Shownieuws


    Hoelang is het nou geleden? Ik had een keer 13 kilo in 4 weken.
    Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
    Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
    pi_70119912
    quote:
    Op woensdag 17 juni 2009 22:45 schreef Adelante het volgende:
    Jan is door de breuk 8 kilo kwijt en laat zijn sixpack zien in Shownieuws
    Oeh, dat wil ik wel eens even gaan zien
    pi_70119965
    Ik heb t intervieuw helemaal gezien en er is flink geknipt en geplakt door Boelevaar dus de dingen zijn niet allemaal gezegd zoals zij het over willen laten komen.
      donderdag 18 juni 2009 @ 09:14:54 #173
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70121071
    Ik kan me toch niet aan de indruk ontrekken dat Yo & Jan stiekum nog de hots voor elkaar hebben .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
    pi_70128595
    We hebben weer eens echt nieuws
    Jan heeft "een grote"

      † In Memoriam † donderdag 18 juni 2009 @ 13:43:39 #175
    135305 beequeen
    Lost.
    pi_70129477
    Jan heeft een grote.
    “Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
    ― Mark Twain
    'Stupidity has become as common as common sense was before.'
      Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 18 juni 2009 @ 13:45:36 #176
    29278 crew  Nizno
    Versie 4.4
    pi_70129549
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 13:43 schreef beequeen het volgende:
    Jan heeft een grote.
    sommige dingen wil een mens niet weten!!
    Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
      † In Memoriam † donderdag 18 juni 2009 @ 13:47:20 #177
    135305 beequeen
    Lost.
    pi_70129600
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 13:45 schreef Nizno het volgende:


    sommige dingen wil een mens niet weten!!
    Andries is nu eenmaal van de details.
    “Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
    ― Mark Twain
    'Stupidity has become as common as common sense was before.'
      donderdag 18 juni 2009 @ 13:49:16 #178
    61646 Copycat
    I am a trigger hippie
    pi_70129661
    Jan met zijn grote palingworst.
    Curiosity cultured the cat
    Hoge dames vangen veel wind
    Whadda ya hear! Whadda ya say!
    What is any ocean but a multitude of drops?
      Moderator / Miss SHO donderdag 18 juni 2009 @ 14:27:19 #179
    22592 crew  Ole
    pi_70131128
    Zijn achternicht nog wel
    Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
    dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
      donderdag 18 juni 2009 @ 14:29:18 #180
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_70131209
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 13:47 schreef beequeen het volgende:

    [..]

    Andries is nu eenmaal van de details.
    Sure, bij Kelly zag ie ook geen piemel in big brother
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_70131718
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 14:27 schreef Ole het volgende:
    Zijn achternicht nog wel
    T enige ware wat ik uit dit verhaal haal is dat zij volgens mij ontzettend jaloers is op Jan.ik vind t klinklare nonsens van een jaloers wicht die liever zijn bankrekening had.domme doos.
    pi_70131759
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 13:43 schreef beequeen het volgende:
    Jan heeft een grote.
    Nou ja dan weten we dat ook weer
      donderdag 18 juni 2009 @ 14:43:27 #183
    61646 Copycat
    I am a trigger hippie
    pi_70131829
    Die foto bij dat artikel is ook zo typisch. Alsof het verhaal midden in de kroeg is opgetekend tijdens een toevallige (...) ontmoeting.
    Curiosity cultured the cat
    Hoge dames vangen veel wind
    Whadda ya hear! Whadda ya say!
    What is any ocean but a multitude of drops?
    pi_70132008
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 14:43 schreef Copycat het volgende:
    Die foto bij dat artikel is ook zo typisch. Alsof het verhaal midden in de kroeg is opgetekend tijdens een toevallige (...) ontmoeting.
    Ja dacht ik ook meteen al, misschien was ze wel dronken of aan t worden , sommige lullen dan een end heen.raar verhaal.
    pi_70132041
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 09:14 schreef Vivi het volgende:
    Ik kan me toch niet aan de indruk ontrekken dat Yo & Jan stiekum nog de hots voor elkaar hebben .
    Idd die indruk kreeg ik dus ook.
    pi_70132467




    pi_70133703
    ik heb me laten vertellen, dat Lisa een keer gezien is ,toen ze s'morgens om 7 uur Jans huis verliet....Vorige week moet dat gebeurd zijn.
      donderdag 18 juni 2009 @ 15:31:37 #188
    131591 Leandra
    Is onmogelijk
    pi_70133779
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 15:29 schreef Anniebab het volgende:
    ik heb me laten vertellen, dat Lisa een keer gezien is ,toen ze s'morgens om 7 uur Jans huis verliet....Vorige week moet dat gebeurd zijn.
    Zit Lisa ook in Jan z'n schoonmaakteam?? Soppen en zuigen enzo
    Wullie bin KOEL © Soneal
    Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
    pi_70133790
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 15:29 schreef Anniebab het volgende:
    ik heb me laten vertellen, dat Lisa een keer gezien is ,toen ze s'morgens om 7 uur Jans huis verliet....Vorige week moet dat gebeurd zijn.
    De slet
    pi_70133845
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 15:31 schreef Leandra het volgende:

    [..]

    Zit Lisa ook in Jan z'n schoonmaakteam?? Soppen en zuigen enzo
    Ja dat blijkt zo te zijn....hahaha Ze zit in de nachtploeg.
      † In Memoriam † donderdag 18 juni 2009 @ 15:39:29 #191
    135305 beequeen
    Lost.
    pi_70134113
    Tsja, eigen lees ik niks nieuws. Het echte nieuws komt toch gewoon via Annie. Bedankt meid.

    Eef, bedankt voor al je scanwerk. Hier en in de Eddem en Micky-gate. Top.
    “Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
    ― Mark Twain
    'Stupidity has become as common as common sense was before.'
    pi_70134250
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 15:39 schreef beequeen het volgende:
    Tsja, eigen lees ik niks nieuws. Het echte nieuws komt toch gewoon via Annie. Bedankt meid.

    Eef, bedankt voor al je scanwerk. Hier en in de Eddem en Micky-gate. Top.
    You're welcome
    pi_70134275
    Ja Eef das toch wel n complimentje waard.
    pi_70134347
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 15:39 schreef beequeen het volgende:
    Tsja, eigen lees ik niks nieuws. Het echte nieuws komt toch gewoon via Annie. Bedankt meid.

    Eef, bedankt voor al je scanwerk. Hier en in de Eddem en Micky-gate. Top.
    Er stonden nog meer verhalen in van J&Y en A&M, maar alleen maar herhalingen
    pi_70134444
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 15:42 schreef Anniebab het volgende:
    Ja Eef das toch wel n complimentje waard.
    Dank je wel
      donderdag 18 juni 2009 @ 19:11:28 #196
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70141827
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 15:39 schreef beequeen het volgende:
    Tsja, eigen lees ik niks nieuws. Het echte nieuws komt toch gewoon via Annie. Bedankt meid.

    Eef, bedankt voor al je scanwerk. Hier en in de Eddem en Micky-gate. Top.
    Offtopic: is er ook al de nieuwe topique van Eddem en Mickey gate?
    pi_70142812
    quote:
    Op donderdag 18 juni 2009 19:11 schreef Haaibaaike het volgende:

    [..]

    Offtopic: is er ook al de nieuwe topique van Eddem en Mickey gate?
    Hash Coke en compliete straathonden, de micky-gates #6
      donderdag 18 juni 2009 @ 19:45:50 #198
    128272 Haaibaaike
    50 jaar Golden Earring.
    pi_70144483
    Ik heb op de valreep nog even de VIVA gekocht met dat interview. Nou nou, wereldschokkend Alleen wel een beetje stom dat Yolanthe dus nog de dag vóór alle heisa heeft zitten verkondigen hoe graag ze voor hem kookt En dat Jan dan de boter haalt als die vergeten is in de super En als ze dan hebben genoten van hun gewone avondmaal, dan strijkt en vouwt ze nog even zijn was

    Terwijl het toen dus al uit was. Hihi.
    Stay with me, let's just breathe.
    It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
      donderdag 18 juni 2009 @ 23:48:06 #200
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_70152090
    Wes hoert en sloert op Eivissa terwijl Yoyo als een onbestorven weduwe thuis zit ±o . Ik hoop dat ze niet met het eten zit te wachten .
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')