Waarom moet je het geloof hier meteen bij betrekken? Deze gedachten hebben niet altijd betrekking op het geloof.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:25 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Jij hebt last van hoe anderen er bij lopen. Kan, ik heb last van religieuze mafketels.
Maar jij mag geloven en anderen mogen zich kleden zoals ze wensen.
Wat is daar de moeite aan en wat geeft je het idee dat jouw persoonlijke ervaring van overlast iets is waar een ander rekening mee moet houden?
Dan kunnen we wel bezig blijven. Soms heb je last van anderen. Leer er mee leven.
Het is gewoon een voorbeeld.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:29 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Waarom moet je het geloof hier meteen bij betrekken? Deze gedachten hebben niet altijd betrekking op het geloof.
Je hebt gelijk dat IK niet kan beslissen over wat anderen dragen en dat zij niet kunnen beslissen over waar IK in geloof. Maar waar ik in geloof, kunnen anderen geen last van hebben, maar een string dragen is (vaak) zichtbaar.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:30 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Het is gewoon een voorbeeld.
En nu nog de inhoudelijke repliek
Ik wil jou wel in een string zien. Dan kan ik pas oordelen.quote:Op zondag 14 juni 2009 23:31 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Je hebt gelijk dat IK niet kan beslissen over wat anderen dragen en dat zij niet kunnen beslissen over waar IK in geloof. Maar waar ik in geloof, kunnen anderen geen last van hebben, maar een string dragen is (vaak) zichtbaar.
Kijk, waarom moet je nou oordelen over iemand in een string. Vraag gewoon meteen of diegene naakt gaatquote:Op zondag 14 juni 2009 23:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik wil jou wel in een string zien. Dan kan ik pas oordelen.
Als die vrouwen het vervelend zouden vinden om als lustobject gezien te worden dan hadden ze toch wel iets anders aangetrokken ?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 14:37 schreef Bilmiyorem het volgende:
Waarom verdedigen mannen het eigenlijk? Omdat jullie er niet meer naar kunnen kijken? Dat zegt toch genoeg over waarom het verboden zou moeten worden. Het voegt iets toe, waardoor (bepaalde) vrouwen steeds meer als lustobject worden gezien. Al is dit wel hun eigen schuld, de wereld wordt steeds dommer
Ik geloof toch dat ik zelf mag bepalen wat ik liever heb, of niet?quote:Op zondag 14 juni 2009 23:34 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Kijk, waarom moet je nou oordelen over iemand in een string. Vraag gewoon meteen of diegene naakt gaat
Pff, lees meer dan 1 bericht. Het gaat er niet alleen om dat die vrouwen als lustobject worden gezien, want daar zorgen ze zelf voor, maar andere mensen hebben er ook last van.quote:Op maandag 15 juni 2009 00:53 schreef 2cv het volgende:
[..]
Als die vrouwen het vervelend zouden vinden om als lustobject gezien te worden dan hadden ze toch wel iets anders aangetrokken ?
Zo makkelijk is dat niet hoor. Als ik zelf geen string aantrek, dan kan ik er nog steeds last van hebben.quote:Op maandag 15 juni 2009 00:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik geloof toch dat ik zelf mag bepalen wat ik liever heb, of niet?
Een vrouw in een string is niets mis mee. En als jij vindt van wel, dan trek je geen string aan. Net zo makkelijk.
Zo heb je ook mensen die last hebben van hoofddoeken, van het zien van spataderen, van burqa's, van zonnebankbruine lichamen, van uitgezakte tieten, van gezichtsbeharing, van geen gezichtsbeharing, van gezichtsbeharing op net de verkeerde plekken, van niqaabs, van Opelrijders en van mensen die uit hun bek stinken.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:00 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Zo makkelijk is dat niet hoor. Als ik zelf geen string aantrek, dan kan ik er nog steeds last van hebben.
(lees: zichtbare stringen)
Waarom is openbaar neuken verboden?quote:Op maandag 15 juni 2009 01:08 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zo heb je ook mensen die last hebben van hoofddoeken, van het zien van spataderen, van burqa's, van zonnebankbruine lichamen, van uitgezakte tieten, van gezichtsbeharing, van geen gezichtsbeharing, van gezichtsbeharing op net de verkeerde plekken, van niqaabs, van Opelrijders en van mensen die uit hun bek stinken.
Last hebben van is -kortom- een persoonlijk probleem van JOU. JIJ hebt ergens last van. Dan kan je natuurlijk de ander de schuld geven en zijn/haar levensstijl actief aanpakken. Je kan ook bij JEZELF te raden gaan en je afvragen waar al die "last" nou eigenlijk op gebaseerd is.
Het laatste zou ik jou aanraden.
Ik betwijfel het want dan zouden we geen string meer zienquote:Op zaterdag 13 juni 2009 15:45 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Nee, als ik ALLES wat mij niet aanstaat wil verbieden, dan is de wereld heeeeel anders (en veel mooier en beter).
Mag ik bepalen of jouw adem lekker is of niet ?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 15:58 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Leer logische vergelijkingen maken![]()
Dat ik adem, gaat over 1 persoon (met een heel lekkere adem), er zijn meer stringdragers.
Waar kan ik solliciteren ?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 16:00 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ja zoiets. Er moet een bepaalde groep zijn die meerdere dingen in de gaten houdt.
Openbaar zoenende, vingerende, rukkende, beffende, pijpende, neukende, string dragende, te veel inkijk hebbende, mensen in de gaten houdt.
Jawel, in je eigen huis of in het huis van wijf/man die je in string wil zien.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:25 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik betwijfel het want dan zouden we geen string meer zien
Mijn adem is heerlijk, geen twijfel over mogelijk.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:25 schreef 2cv het volgende:
[..]
Mag ik bepalen of jouw adem lekker is of niet ?
Nee, nou niet terugkrabbelen. JIJ vond "last hebben van" een valide reden om iets te verbieden. Dan moet je ook consequent zijn en inzien dat anderen "last hebben van" andere zaken en moeten die zaken ook verboden worden.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:11 schreef Bilmiyorem het volgende:
Een hoofddoek en een burqa zijn heel iets anders dan een string
Met een string laat je meer zien dan je verbergt, met een burqa en hoofddoek niet. Je ziet juist minder, hoe kun je daar last van hebben? Oja "jullie" willen meer zin om op te geilen.
Dan denk ik dat er heel veel mensen uit jouw omgeving er heen gaan met allerlei smoezen omdat ze het stiekum wel leuk vinden al dat gezoen, die strings, die inkijk, enzovoorts.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 16:07 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ik respecteer dat mensen het lekker vinden, maar ik snap het niet. MIsschien moeten er openbare ruimtes komen voor mensen die willen zoenen/een string dragen/teveel inkijken hebben etc.
Je moet wel echt straffen he, dus niet solliciteren om lekker te gaan geilen. En daarna meteen string in beslag nemen en als ze meer doen, de bak in.quote:
Omdat jij er last van hebt ? Misschien stoor ik mij ook wel aan iets van jouw uiterlijk en/of gedrag wat weer betekent dat jij binnen moet blijven.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 16:10 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Nee, de mensen die zo doen, moeten binnen blijven. Niet ik.
Wanneer is iets oversekst ?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 16:12 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Oversekste dingen verbieden (als het zichtbaar is voor anderen).
Mannelijke pauwen hebben enorme gekleurde staartveren om aandacht te trekken van de vrouwtjes zodat ze met elkaar kunnen paren en dus voort kunne planten. Zullen we pauwen ook maar verbieden dan ?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 18:26 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Dus moet neuken in het openbaar geaccepteerd worden? Want als je op dat moment zin hebt, moet het maar, want dat is natuurlijk, toch?
En over strings, de meeste mensen die het zichtbaar dragen, zijn alleen maar bezig met aandacht zoeken.
Als dat natuurlijk is, is de natuur iets verschrikkelijks
En als je het niet wilt vermijden ?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 19:14 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ik zeg het nog 1 keer, oke?
Ik heb hiervoor al een aantal keren gezegd, je kunt het minderen door je niet sletterig te kleden.
Als je nou heel mooi bent, word je sowieso wel als lustobject gezien, daar kun je niets aandoen.
Je kunt het wel vermijden, lastig he lezen
Waaruit maak jij op dat ik terugkrabbel? Ik wil nog steeds dat het verboden wordt.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee, nou niet terugkrabbelen. JIJ vond "last hebben van" een valide reden om iets te verbieden. Dan moet je ook consequent zijn en inzien dat anderen "last hebben van" andere zaken en moeten die zaken ook verboden worden.
Waarom is jouw "last" meer waard dan die van mij als ik een burqa zie? Wat maakt jou meer dan mij?
En ik heb geen "last" van een burqa omdat ik "geil" op vrouwelijke lichamen. Ik heb "last" van een burqa omdat het een symbool is van de meest idiote interpretatie van een toch al hoogst dubieuze religie die een dikke middelvinger naar ons Westen geeft door geen zichtbaar contact te willen maken.
Je kan je aan iedereens uiterlijk storen. Een string is een extra toevoegsel.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:28 schreef 2cv het volgende:
[..]
Omdat jij er last van hebt ? Misschien stoor ik mij ook wel aan iets van jouw uiterlijk en/of gedrag wat weer betekent dat jij binnen moet blijven.
Zoenenquote:
Dat is een natuurlijk iets, een string nietquote:Op maandag 15 juni 2009 01:29 schreef 2cv het volgende:
[..]
Mannelijke pauwen hebben enorme gekleurde staartveren om aandacht te trekken van de vrouwtjes zodat ze met elkaar kunnen paren en dus voort kunne planten. Zullen we pauwen ook maar verbieden dan ?
Jouw last is meer waard dan die van een ander? Da's bijzonder. Wat maakt jou zo speciaal dan?quote:Op maandag 15 juni 2009 01:30 schreef Bilmiyorem het volgende:
Mijn last is meer waard, dat heb ik in de post waar je toennet op reageerde al uitgelegd.
Let wel: ik vind niet dat een burqa verboden moet worden. Ik ben heel duidelijk. Ik praat niet tegen mensen in burqa, sta niet voor ze op in de bus en houd geen deuren voor ze open. Ik behandel iemand in een burqa als een niet bestaand iemand. Zo iemand kiest er namelijk zelf voor zich af te sluiten van de maatschappij, dan doe ik datzelfde lekker terug.quote:En tja, dat van een burqa begrijp ik wel, maar een string vind ik erger![]()
Dan heb IK pech. Er zal namelijk niets aan dit verschrikkelijke probleem gebeuren.quote:
Oh, ik straf wel hoorquote:Op maandag 15 juni 2009 01:27 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Je moet wel echt straffen he, dus niet solliciteren om lekker te gaan geilen. En daarna meteen string in beslag nemen en als ze meer doen, de bak in.
Zoenen is oversekst??quote:Op maandag 15 juni 2009 01:32 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Zoenen
neuken
vingeren
pijpen
beffen
rukken
teveel inkijk
dit alles in het openbaar
Niets maakt mij specialer, iedereen is een mensquote:Op maandag 15 juni 2009 01:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jouw last is meer waard dan die van een ander? Da's bijzonder. Wat maakt jou zo speciaal dan?
[..]
Let wel: ik vind niet dat een burqa verboden moet worden. Ik ben heel duidelijk. Ik praat niet tegen mensen in burqa, sta niet voor ze op in de bus en houd geen deuren voor ze open. Ik behandel iemand in een burqa als een niet bestaand iemand. Zo iemand kiest er namelijk zelf voor zich af te sluiten van de maatschappij, dan doe ik datzelfde lekker terug.
Het verschil tussen jou en mij is dus dat ik mijn last zie als MIJN zaak. Jij wil er anderen mee opzadelen.
Hoogst irritant. En onterecht.
Waarom is een string een extra toevoegsel en sokken in sandalen niet ? En kom niet met het praatje dat een string oversext is, misschien geil ik wel weer ontzettend op een ouwe vent die sokken in zijn sandalen draagt wat daardoor ook weer oversext is.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:31 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Je kan je aan iedereens uiterlijk storen. Een string is een extra toevoegsel.
Je moet wel naar een kleedkamer, anders wordt het alleen maar ergerquote:Op maandag 15 juni 2009 01:33 schreef 2cv het volgende:
[..]
Oh, ik straf wel hoor![]()
Den die string neem ik ook met plezier in beslag. Dat moet natuurlijk meteen gebeuren dus er is geen tijd om even naar een kleedkamer of iets dergelijks te gaan
En als ze meer doen gaan we gezellig de bak in
Hangt er vanaf hoe ze zoenen hequote:Op maandag 15 juni 2009 01:34 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zoenen is oversekst??![]()
Geweldig toch, om te zien dat 2 mensen elkaar liefhebben?
Ik wil graag eens een dagje/weekje/maandje met jou mee gaan want dat soort dingen (behalve het eerste en het laatste) zie ik nooit in het openbaar. Of let je er soms heel erg op waardoor jij dingen ziet die anderen niet zien ?quote:Op maandag 15 juni 2009 01:32 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Zoenen
neuken
vingeren
pijpen
beffen
rukken
teveel inkijk
dit alles in het openbaar
Het is natuurlijk om aandacht te trekken. Echter, door een zwaailamp op je hoofd te zetten trek je de verkeerde aandacht.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:32 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Dat is een natuurlijk iets, een string niet.
Waarom maak je nu ineens een andere vergelijking? Je begon net over m'n uiterlijk, daarom zei ik dat een string een extra toevoegsel is en uiterlijk niet. Dus wat is er mis met jou dat je nu over sokken in sandalen begint? Dat is namelijk ook een extra toevoegsel, maar daar ging het helemaal niet over.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:36 schreef 2cv het volgende:
[..]
Waarom is een string een extra toevoegsel en sokken in sandalen niet ? En kom niet met het praatje dat een string oversext is, misschien geil ik wel weer ontzettend op een ouwe vent die sokken in zijn sandalen draagt wat daardoor ook weer oversext is.
Jij hebt pech want er zal niets aan dit zogenaamd verschrikkelijke probleem gebeuren.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:33 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Dan heb IK pech. Er zal namelijk niets aan dit verschrikkelijke probleem gebeuren.
Dus heb IK pech. Jij blij, ik niet blij.
Wat denk je dat meer moeite kost: jij je hoofd afwenden als je een stel te passioneel ziet zoenen, of een rits politieagenten opentrekken die dat stel op de bon moet slingeren omdat er toch echt volgens artikel 69 lid XXX "te heftig, met teveel tongbewegingen en te lang, namelijk meer dan de duur van 15 seconden gezoend wordt".quote:
Nee, bepaalde dingen komen ook niet heel vaak voor. Het gebeurt wel, maar dan in stille steegjes. Maar vingerende mensen heb ik in de mac gezien, droogvingeren, maar alsnog een levenstraumaquote:Op maandag 15 juni 2009 01:37 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik wil graag eens een dagje/weekje/maandje met jou mee gaan want dat soort dingen (behalve het eerste en het laatste) zie ik nooit in het openbaar. Of let je er soms heel erg op waardoor jij dingen ziet die anderen niet zien ?
Ja dat heb ik toch ook al gezegd, waarom moet je het erin wrijvenquote:Op maandag 15 juni 2009 01:39 schreef 2cv het volgende:
[..]
Jij hebt pech want er zal niets aan dit zogenaamd verschrikkelijke probleem gebeuren.
Ik kan niet meer lezen door het lachenquote:Op maandag 15 juni 2009 01:40 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat denk je dat meer moeite kost: jij je hoofd afwenden als je een stel te passioneel ziet zoenen, of een rits politieagenten opentrekken die dat stel op de bon moet slingeren omdat er toch echt volgens artikel 69 lid XXX "te heftig, met teveel tongbewegingen en te lang, namelijk meer dan de duur van 15 seconden gezoend wordt".
Nee, zoiets schandaligs moet onbiddelijk ter plekke gestopt worden. Dus broek/rok uit, string uit, string inleveren, bewijs van inname opstellen en aftekenen en broek/rok weer aan.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:36 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Je moet wel naar een kleedkamer, anders wordt het alleen maar erger
En wat kan volgens jou dan wel en wat niet ? En hoe moet dat gecontroleerd worden ?quote:
Het ging er toch om dat mensen geen last hebben van bepaalde delen die zichtbaar zijn of geaccentueerd worden, dus ga maar naar de kleedkamer jij.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:43 schreef 2cv het volgende:
[..]
Nee, zoiets schandaligs moet onbiddelijk ter plekke gestopt worden. Dus broek/rok uit, string uit, string inleveren, bewijs van inname opstellen en aftekenen en broek/rok weer aan.
Klef zoenend, dat overgaat tot vrijen op straat. Het is wel lastig te controleren ja, daarom moeten er mensen zijn die dit willen doen en die dezelfde mening hebben als ik.quote:Op maandag 15 juni 2009 01:43 schreef 2cv het volgende:
[..]
En wat kan volgens jou dan wel en wat niet ? En hoe moet dat gecontroleerd worden ?
Ik vraag waarom sokken in sandalen geen extra toevoeging is en een string wel. Jij stoort je aan een zichtbare string, iemand anders stoort zich aan sokken in sandalen. Echter, sokken in sandalen wil jij niet verboden hebben, een zichtbare string wel. Wat is het verschil ?quote:Op maandag 15 juni 2009 01:38 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Waarom maak je nu ineens een andere vergelijking? Je begon net over m'n uiterlijk, daarom zei ik dat een string een extra toevoegsel is en uiterlijk niet. Dus wat is er mis met jou dat je nu over sokken in sandalen begint? Dat is namelijk ook een extra toevoegsel, maar daar ging het helemaal niet over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |