Ik heb er een gozer op aan gesproken, En die gaat gewoon rustig verder.quote:
80's en 90's FTWquote:Op zondag 7 juni 2009 01:50 schreef Paul het volgende:
Rammstein is wel kwaliteit?
Maar goed ik luister ook vaak 80's
80's ftw !!
Nee, dat is dweilen met de kraan open.quote:
Oh de woorden Metallica en Rammstein zijn gevallen en DAAR IS IE!!!quote:Op zondag 7 juni 2009 00:24 schreef Ritmo het volgende:
Aldus iemand die 'phpmystyle' heet en elke zaterdagavond achter FOK! zit. Het hoogtepunt van je week is waarschijnlijk wanneer je een scriptje af hebt.
Wat moet jij een eenzaam gepest ventje zijn.
6quote:
Genesis (o.a. Phil Collins)quote:Op zondag 7 juni 2009 02:16 schreef Braddie het volgende:
Muziekstijlen van tegenwoordig zijn kut, Ook hebben jongeren geen smaak, Ik ben zelf van 05-12-1990 maar ik luister, BeachBoys, Genesis, Queen, Michael jackson, En ben laatst Naar Jean Michel jarre geweest.....
Dusja...
Van die bands kan ik een paar nummers nog best waarderen hoor, maar dit hele topic (of eigenlijk de klacht) is gewoon kut.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:11 schreef sinadO het volgende:
[..]
Oh de woorden Metallica en Rammstein zijn gevallen en DAAR IS IE!!!
quote:
Dit klopt denk ik welquote:Op zaterdag 6 juni 2009 23:48 schreef optimusfunk het volgende:
TS is zo'n elitair kind dat denkt dat naar jaren 80 muziek hem hip en muziek-smaak verantwoord maakt.
Dat zei je al? Heb je voor de rest nog iets te melden?quote:Op zondag 7 juni 2009 12:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Van die bands kan ik een paar nummers nog best waarderen hoor, maar dit hele topic (of eigenlijk de klacht) is gewoon kut.
Hmmm.... n.a.v. Youtube kan ik zeggen; leuke tip, thanks.quote:
Maar zelfs al heb je een andere smaak dan kan je best wel beoordelen of iets kwalitatief goed is, maar dat het niet binnen je interessegebied ligt.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:48 schreef McKillem het volgende:
Het blijft trouwens sowieso een smaak kwestie. Al die prut komt niet constant op TV omdat er niemand naar luistert zeg maar.
Als jij een leven gaat zoeken en je enigszins conformeert aan je leeftijdsgenoten i.p.v. je zo af te zetten en te vereenzamen?quote:Op zondag 7 juni 2009 12:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zei je al? Heb je voor de rest nog iets te melden?
Inderdaad.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:50 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Maar zelfs al heb je een andere smaak dan kan je best wel beoordelen of iets kwalitatief goed is, maar dat het niet binnen je interessegebied ligt.
En inderdaad.quote:
Waarom zou je dat willen? Insinueer jij nu dat mensen geen eigen smaak of eigen stijl mogen hebben maar gewoon blind de kudde moeten volgen? Maakt het je bang dat mensen voor zichzelf kunnen denken?quote:Op zondag 7 juni 2009 12:50 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Als jij een leven gaat zoeken en je enigszins conformeert aan je leeftijdsgenoten?
Waaruit kan jij herleiden dat ik eenzaam ben? Ja, ik vind de muzieksmaak van tegenwoordig niet echt mooi nee, maar daarom distantieer ik me niet van me leeftijdsgenoten. Daarbij ik heb een leven, check anders me post aantal maar en m'n postgeschiedenis.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:50 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Als jij een leven gaat zoeken en je enigszins conformeert aan je leeftijdsgenoten i.p.v. je zo af te zetten en te vereenzamen?
Ja maar is dat relevant?quote:Op zondag 7 juni 2009 12:50 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Maar zelfs al heb je een andere smaak dan kan je best wel beoordelen of iets kwalitatief goed is, maar dat het niet binnen je interessegebied ligt.
quote:Op zondag 7 juni 2009 12:53 schreef phpmystyle het volgende:
ik heb een leven, check anders me post aantal maar en m'n postgeschiedenis.
quote:Op zondag 7 juni 2009 12:38 schreef MervinMinky het volgende:
[..]
Genesis (o.a. Phil Collins)Queen
The King natuurlijk
![]()
De jaren '80 waren wat betreft muziek echt een hoogtepunt, ben zelf van 30-05-1988 en luister eigenlijk vaker naar oldies jaren 80 nummers dan die van na 1995 zeg maar. Omdat toentertijd echte muziek gemaakt.
Als je het gewoon netjes vraagt zetten ze het wel gewoon uit hoor, is mijn ervaring.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:54 schreef McKillem het volgende:
[..]
Ja maar is dat relevant?
Ik kan die onzin ook niet aanhoren omdat er geen instrument aan te pas komt, maar kennelijk heeft het toch een flinke schare volgelingen want het domineert de muziek TV.
Je kan nog niet langs een MTV zappen of die 50 cent neger is er op.
Dan kunnen wij wel zeggen het is kut, maargoed dat zet natuurlijk absoluut geen zoden aan de dijk. Zolang ik die onzin niet hoef te luisteren vind ik het allemaal best.
Dat laatste echter lijkt wel steeds meer een probleem te worden, want daar heeft TS gewoon keihard gelijk. Van die MTV type's die die teringzooi uit een mobieltje laten komen.
Daar moeten eens hele dikke bekeuringen voor verzonnen worden.
Ik zit godverdomme 80 euro te betalen voor een setje dopjes die geen geluid lekken om maar niemand tot last te zijn met mijn muziek en zij zitten het gewoon uit hun telefoon te laten komen. (okok ze zijn kwalitatief ook gewoon goed maar dat terzijde)
Doe dat maar niet als je waarde hecht aan je geestelijke gezondheid. Zelden zo'n onsamenhangende bagger gezien. Om van de 10.000.000.0003 spelfouten nog maar niet te spreken.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waaruit kan jij herleiden dat ik eenzaam ben? Ja, ik vind de muzieksmaak van tegenwoordig niet echt mooi nee, maar daarom distantieer ik me niet van me leeftijdsgenoten. Daarbij ik heb een leven, check anders me post aantal maar en m'n postgeschiedenis.
Waarom zou ik het moeten vragen? Ze moeten het fatsoen hebben het überhaupt niet te doen.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:55 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Als je het gewoon netjes vraagt zetten ze het wel gewoon uit hoor, is mijn ervaring.
Deze man spreekt de waarheid.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:58 schreef McKillem het volgende:
[..]
Waarom zou ik het moeten vragen? Ze moeten het fatsoen hebben het überhaupt niet te doen.
Dit staat helemaal los van wat ik er aan doe.
Ja, maar jij ziet er waarschijnlijk heel intimiderend uit.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:55 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Als je het gewoon netjes vraagt zetten ze het wel gewoon uit hoor, is mijn ervaring.
Wauw, wat een toevoegende opmerking aan dit topic. Maar jij vind jezelf wel een consistente user? Te meer omdat jij mijn standpunten afbrand.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:56 schreef sinadO het volgende:
[..]
Doe dat maar niet als je waarde hecht aan je geestelijke gezondheid. Zelden zo'n onsamenhangende bagger gezien. Om van de 10.000.000.0003 spelfouten nog maar niet te spreken.
Dat en het geluid is ook gewoon kut.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:55 schreef Heathen. het volgende:
Het ziet er altijd behoorlijk gay uit met die mobieltjes. Vroeger had je nog gettoblasters.
Er is ook een tussenweg tussen blind 'een kudde' (quote:Op zondag 7 juni 2009 12:52 schreef sinadO het volgende:
[..]
Waarom zou je dat willen? Insinueer jij nu dat mensen geen eigen smaak of eigen stijl mogen hebben maar gewoon blind de kudde moeten volgen? Maakt het je bang dat mensen voor zichzelf kunnen denken?
Dat ben ik helemaal met je eens. Het lijkt echter alsof sommige, vaak niet al te intelligente, jongeren dat fatsoen niet op kunnen brengen. Vind ik zelf belachelijk, maarja als je het even vraagt en ze stoppen ermee attendeer je ze op hun fouten en leren ze er misschien wel vanquote:Op zondag 7 juni 2009 12:58 schreef McKillem het volgende:
[..]
Waarom zou ik het moeten vragen? Ze moeten het fatsoen hebben het überhaupt niet te doen.
Dit staat helemaal los van wat ik er aan doe.
'Negergedrag'quote:Op zondag 7 juni 2009 13:02 schreef phpmystyle het volgende:
Wat het ook is, dat die muziek ook voor een polarisering zorgt tussen jeugd en overheid. Omdat ze er helemaal in op gaan wat de muzikant zegt/zingt, ze gaan het helemaal geloven wat ze zeggen. Kijk maar is naar het negergedrag zelfs al bij de Nederlands jeugd!
Die opvoedkundige rol ligt niet bij mij maar in de eerste plaats bij hun ouders en als die niets doen politie.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:01 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal met je eens. Het lijkt echter alsof sommige, vaak niet al te intelligente, jongeren dat fatsoen niet op kunnen brengen. Vind ik zelf belachelijk, maarja als je het even vraagt en ze stoppen ermee attendeer je ze op hun fouten en leren ze er misschien wel van. Kleine kans maar niet geschoten is altijd mis
.
Check de grote steden dan maar is.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:04 schreef Ritmo het volgende:
[..]
'Negergedrag'![]()
![]()
Op het VMBO heb je misschien wat 'gangster'-kneusjes rondlopen maar om nou van 'negergedrag' te gaan spreken. Het grootste genre onder jongeren nu is dance, dat heeft niets met negers te maken.
Nee, het coma-gezuip en gespring op 'in de blote kont' in Drenthe en Friesland is lekker.quote:
quote:
Dat klopt. Maar gelukkig leven we vooralsnog in een land waar je iemand erop mag wijzen als hij zich asociaal gedraagtquote:Op zondag 7 juni 2009 13:06 schreef McKillem het volgende:
[..]
Die opvoedkundige rol ligt niet bij mij maar in de eerste plaats bij hun ouders en als die niets doen politie.
ik wou net zeggen :'D Ik heb 13 jaar in Limburg gewoond. "Als je nou niet springt, als je nou niet springt ben je een homofiel!"-achtige liederen passeerden daar rond carnavaltijd de revue.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:07 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, het coma-gezuip en gespring op 'in de blote kont' in Drenthe en Friesland is lekker.Overal heb je kanslozen.
Dat zou heel goed kunnen. Maar zie al mijn posts waaruit blijkt dat er meer aan de hand is met het soort muziek waar ik het over heb. Bekrompen ben ik zeer zeker niet, ik sta voor alle muziek-stijlen open, en al die neger nummers ken ik omdat ik wil weten waar ik het over heb. Toch vind ik dat er wel degelijk een probleem is.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:06 schreef Hbjr het volgende:
Owja TS... muzieksmaak krijg je zeker niet door muziekles. Mijn muzieksmaak is gekomen door discussie, passievolle verhalen van vrienden en mensen die gewoon lil wayne de bom vinden. Door die mensen krijg ik steeds een andere blik op muziek.
Misschien ben jij wel bekrompen en smakeloos?
Ik heb eens gekeken wie 'Jan-Willem Roy' dan wel niet is, en dat blijkt helemaal geen Amsterdammer uit de Jordaan te zijn, maar een zanger uit Eindhoven die in het brabants zingt. Dus die Derksen is niet goed snik dat ie dat zit te verzinnen.quote:
Dat kan ja, maar dat neemt niet weg dat er onder die subcultuur specifiek veel asocialen zijn die hun muziek niet hun muziek kunnen laten maar dit perse moeten delen met anderen.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:09 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar gelukkig leven we vooralsnog in een land waar je iemand erop mag wijzen als hij zich asociaal gedraagt. Als iemand iets doet waar je last van hebt dan vraag je of hij daarmee stopt.
Je kan dat soort muziek toch niet uitsluiten. Bovendien hebben wij in Nederland een stuk of 60 festivals waar mensen zoals jij zich lekker kunnen uitleven. PinkPop, PukkelPop, PoepPop, weet ik het.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zou heel goed kunnen. Maar zie al mijn posts waaruit blijkt dat er meer aan de hand is met het soort muziek waar ik het over heb. Bekrompen ben ik zeer zeker niet, ik sta voor alle muziek-stijlen open, en al die neger nummers ken ik omdat ik wil weten waar ik het over heb. Toch vind ik dat er wel degelijk een probleem is.
Ik heb eigenlijk meer last van ladderzatte beukende Hollandse mongolen (die weinige keren dat ik op plekken kom waar ook dat soort figuren komen) dan van 'negers'. Als je daar per ongeluk tegenop knalt reageren die tegen mij over het algemeen vriendelijker dan eerstgenoemden.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:11 schreef TrippinLittleJohn het volgende:
[..]
ik wou net zeggen :'D Ik heb 13 jaar in Limburg gewoond. "Als je nou niet springt, als je nou niet springt ben je een homofiel!"-achtige liederen passeerden daar rond carnavaltijd de revue.
En dan dat vreselijke limburgse accent dat daar heerst "hubse denne versjtek al op de tisch geleg?"
Ik bedoel maar. En daar moet je als buitenlander (=hollander) dan tussen leven. Bij het fkn gemeentehuis word je zelfs gewoon in het Limburgs aangesproken.
Ja mensen. Er zijn ergere dingen op de wereld dan dat af en toe een marokaantje met zn petje op 3 en danoontjeplaktattoos op zn armen voorbij komt gereden met dergelijke kakofonie klinkend uit zijn GSM.
Dat ben ik met je eens. Maar in plaats van op een forum daarover klagen, kun je ook vragen of ze het uit willen zetten. Toch?quote:Op zondag 7 juni 2009 13:13 schreef McKillem het volgende:
[..]
Dat kan ja, maar dat neemt niet weg dat er onder die subcultuur specifiek veel asocialen zijn die hun muziek niet hun muziek kunnen laten maar dit perse moeten delen met anderen.
Dit valt op.
En het mooie is dat hier daardoor de sfeer ontstaat dat de alternatieve minderheid 'normaal' is en de rest gek.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:15 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Oeh oeh alto topic! Die doen het altijd goed op Fok!, waar iedereen anders wil zijn dan de rest en al het commerciële afgekraakt wordt.
Tjah zo kan je ook bekijken jaquote:Op zondag 7 juni 2009 13:14 schreef TrippinLittleJohn het volgende:
[..]
Je kan dat soort muziek toch niet uitsluiten. Bovendien hebben wij in Nederland een stuk of 60 festivals waar mensen zoals jij zich lekker kunnen uitleven. PinkPop, PukkelPop, PoepPop, weet ik het.
En die mocro's die hebben dat allemaal niet! Wees blij dat er voor jouw muziek wat wordt gedaan!
Het mag best bespreekbaar gemaakt worden dat dit een groot irritatiepunt aan het worden is.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:15 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Maar in plaats van op een forum daarover klagen, kun je ook vragen of ze het uit willen zetten. Toch?
Ben ik met je eens.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:19 schreef McKillem het volgende:
[..]
Het mag best bespreekbaar gemaakt worden dat dit een groot irritatiepunt aan het worden is.
Ik doe het er ook niet mee af, maar het kan welquote:Dat hoef je echt niet af te doen met "je kan er ook wat van zeggen in plaats van klagen".
Dit heb ik anders ervaren.quote:Feit is dat de kans dat je een positieve reactie krijgt ongeveer net zo groot is dat je opeens kanker en tyfus hebt.
Waar woon jij dan? Hier in Den Haag gaat dat doorgaans zoals ik het beschrijf.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:20 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Ben ik met je eens.
[..]
Ik doe het er ook niet mee af, maar het kan wel.
[..]
Dit heb ik anders ervaren.
Dus als jij jongeren in het openbaar er op aanspreekt krijg jij netjes een reactie terug? Dus niet van "e swa bemoeie je met je eigen shit''?quote:
Op de middelbare school is hiphop zeker het meest beluisterde genre hoor. In het uitgaansleven is dat dance natuurlijk, en op hbo-opleidingen/universiteit etc misschien ook, dat weet ik niet maar bij mijn middelbare school luistert echt het merendeel hiphop.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:04 schreef Ritmo het volgende:
[..]
'Negergedrag'![]()
![]()
Op het VMBO heb je misschien wat 'gangster'-kneusjes rondlopen maar om nou van 'negergedrag' te gaan spreken. Het grootste genre onder jongeren nu is dance, dat heeft niets met negers te maken.
In de buurt van Amsterdam. Ik ben zo'n 4 á 5x per week in Amsterdam, waar het vaker gebeurt dan in mijn woonplaats ( duhquote:Op zondag 7 juni 2009 13:22 schreef McKillem het volgende:
[..]
Waar woon jij dan? Hier in Den Haag gaat dat doorgaans zoals ik het beschrijf.
Nee. Het ligt natuurlijk aan wat voor persoon het is en ze zullen me ook niet met 'u' aanspreken maar het komt meestal neer op "ait is cool swa"quote:Op zondag 7 juni 2009 13:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dus als jij jongeren in het openbaar er op aanspreekt krijg jij netjes een reactie terug? Dus niet van "e swa bemoeie je met je eigen shit''?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |