Dat het op een lowlands-editie was, vind ik al knapquote:Op donderdag 9 juli 2009 16:09 schreef Tism het volgende:
[..]
Vertel mij wat..Ik haal alle 16 edities die ik heb meegemaakt, door elkaar heen..
![]()
Ik heb ook de grootste moeite om bij een herinnering van de vorige edities het daarbij horende en juiste jaartal erachter te plakken..
Er sindsdien ook redelijk wat asfalt bijgekomen. Ik was er in 1999 voor het eerst, toen was het redelijk droog geloof ik. Jaren daarna heb ik ook nog houtsnipperstrooiacties meegemaakt. Die dingen gingen enorm stinken na verloop van tijd. Ik kan me niet herinneren dat het in recente jaargangen nog gebeurd is.quote:Op woensdag 9 juni 2010 09:38 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Volgens mij was die LL ook vrij nat, ik kan me heugen dat er op zondag nog van die houtsnippers werden gestrooid tegen de ergste modderpoelen.
2008 koud en regenquote:Op zondag 13 juni 2010 23:06 schreef Noukjee het volgende:
2008 en 2009 naar lowlands geweest.
2008 was koud en veel regen
2009 was warm en éen dikke bui,
dit jaar sla ik lowlands over en ga ik naar sziget!
Ben benieuwd!
Ja zondag was eind van de dag regenachtig, voor de rest hadden we prachtweer.quote:Op maandag 14 juni 2010 00:04 schreef N-E-R-D het volgende:
[..]
2008 koud en regen![]()
Volgens mij weet ik echt niks meer van 2008 dan
Dacht dat het wel lekker weer was en 1 regenachtige dag ja.
Op http://www.lowlove.nl/tag/aftellen staan bij de "Hoe was het in ...." ook de oude blokkenschema's.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 19:29 schreef Granduppaaaaah het volgende:
Hmm ik ben in de jaren negentig ook drie keer geweest, maar was niet erg op de hoogte van de muziek, dus kende bv in 2008 meer bands dan dat ik in de jaren 90 kende, wil eigenlijk wel weten wat er toen kwam omdat ik nu veel meer op de hoogte ben, maarja nergens te vinden.
Dankzij die link ben ik er achter gekomen dat 1999 m'n eerste lowlands was (offspring geskipped voor atari teenage riot, met gasmaskers op rondspringen bij biohazard, mooie tijdquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:09 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Op http://www.lowlove.nl/tag/aftellen staan bij de "Hoe was het in ...." ook de oude blokkenschema's.
Die van mij in 2000. Kan me er werkelijk niets meer van herinneren, op het optreden van muse en coldplay na.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:55 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Dankzij die link ben ik er achter gekomen dat 1999 m'n eerste lowlands was (offspring geskipped voor atari teenage riot, met gasmaskers op rondspringen bij biohazard, mooie tijd)
het is dus toch zo dat je je vaak beter de nare ervaringen herinnertquote:Op donderdag 26 augustus 2010 20:40 schreef Gewoonik het volgende:
[..]
Die van mij in 2000. Kan me er werkelijk niets meer van herinneren, op het optreden van muse en coldplay na.
was je dit jaar eigenlijk nog?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 21:02 schreef Sunnythesun het volgende:wat een heerlijke site is dat zeg, val die Lowlovers!
Dat weet ik nog. Toen at ik een hamburger, want toen was het broodje een bietje zompigquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 19:16 schreef itchycoo het volgende:
[..]
Ja zondag was eind van de dag regenachtig, voor de rest hadden we prachtweer.
Absoluut! Was weer een topjaar! Erg leuke groep mensen, paar zeer mooie optredens gezien.. top dus!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 21:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
was je dit jaar eigenlijk nog?
Ik lieg dat was 2002quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:51 schreef Jarno het volgende:
Nou ondertussen alweer 10 jaar geleden dus...
Toch voelt het nog als 'nieuwe lichting' of zo.. Voor 2000 is oud..quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:51 schreef Jarno het volgende:
Nou ondertussen alweer 10 jaar geleden dus...
Klopt... maar 2000 is alweer langer geleden dan ik zelf doorhadquote:Op woensdag 15 juni 2011 16:54 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Toch voelt het nog als 'nieuwe lichting' of zo.. Voor 2000 is oud..
Mee eens hoor! Wel grappig als je bedenkt dat 2000 editie 7 was en dit jaar dus al de 18de editiequote:Op woensdag 15 juni 2011 16:54 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Toch voelt het nog als 'nieuwe lichting' of zo.. Voor 2000 is oud..
ja gaat snel he... ik heb de 4e, 5e, 6e, 7e, 12e, 14e tot 18e allemaal mee gemaakt, dus vooral de 'nieuwe lichting' eigenlijk. Voelt echt als een ander tijdperk. Rond 2000 begonnen ze ook wat te rommelen met bezoekersaantallen en zo, na 2006 ging het weer goed of zo..quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:57 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Mee eens hoor! Wel grappig als je bedenkt dat 2000 editie 7 was en dit jaar dus al de 18de editie
2002 was bij lange na niet uitverkocht, heerlijk was dat, lekker veel ruimtequote:Op woensdag 15 juni 2011 17:02 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
ja gaat snel he... ik heb de 4e, 5e, 6e, 7e, 12e, 14e tot 18e allemaal mee gemaakt, dus vooral de 'nieuwe lichting' eigenlijk. Voelt echt als een ander tijdperk. Rond 2000 begonnen ze ook wat te rommelen met bezoekersaantallen en zo, na 2006 ging het weer goed of zo..
ik was er idd niet neequote:Op woensdag 15 juni 2011 17:04 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
2002 was bij lange na niet uitverkocht, heerlijk was dat, lekker veel ruimte
Ehm, 2002 was de drukste editie én uitverkocht...na dat jaar zijn ze een beperking tot 55,000 mensen gaan invoeren.quote:Op woensdag 15 juni 2011 17:04 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
2002 was bij lange na niet uitverkocht, heerlijk was dat, lekker veel ruimte
oh dan was het wel 2003 of 04 dat het zo rustig was ik weet ook allemaal niet meerquote:Op woensdag 15 juni 2011 19:45 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ehm, 2002 was de drukste editie én uitverkocht...na dat jaar zijn ze een beperking tot 55,000 mensen gaan invoeren.
Het was dat jaar echt te druk. De jaren erna daarentegen lekker rustig.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:45 schreef Jumparound het volgende:
2002 was volgens mij 60K bezoekers, het jaar daar voor of erna waren er maar de helft ofzo
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 18:06 schreef Eric_Cantona het volgende:
'97, mijn debuutjaar. Bakkend in de zon, met 'n joint op nuchtere maag. Krentebollen en warm bier als ontbijt, wat 'n leven
Er is voor muziekliefhebbers nog steeds veel te zien op Lowlands, maar je moet wel steeds meer plekken (en bijbehorend paupervolk) vermijden helaas.quote:Op donderdag 4 juni 2009 19:28 schreef popolon het volgende:
[..]
Hij vluchtte wel de tent uit lowlandnewbie.![]()
Beetje Pennywise onderbreken met je bong-bong-bong.Maar goed, da's ook een van de redenen dat 't vroeger veel beter was.: De muziek.
Mijne ook.quote:Op donderdag 16 juni 2011 08:21 schreef Remnant het volgende:
Ah ja vroeger. Toen het nog niet in 2 uur was uitverkocht. Mijn debuutjaar was '98 met de Beastie Boys
Veel pauper en popi jopi volk tegenwoordigquote:Op donderdag 16 juni 2011 10:56 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Mijne ook.
Daarna nog een keer in 2002 geweest en nu maar weer eens een keer proberen.
Als ik dat zo eens lees is er wel veel veranderd. Beide keren was ik zwanger overigens, ben benieuwd hoe het níet zwanger zal zijn
en dan nog niet te spreken over de hyperinflatie mbt kosten kaartjes en eten / drinken op het terrein.quote:Op donderdag 16 juni 2011 11:56 schreef Remnant het volgende:
[..]
Veel pauper en popi jopi volk tegenwoordigDas mijn mening tenminste.
uiteraard.quote:
BUTLINSquote:Op donderdag 16 juni 2011 18:42 schreef Bosbeetle het volgende:
haha ik had juist de laatste keer 2006 dat ik naar lowlands ging zoiets vanik ken dit nu wel zelfde tentjes zelfde dingen, tijd voor iets nieuws, en sinds de huisjes bij all tomorrows parties heb ik zoiets het is pas een goed festival als je je eigen keuken hebt
Ben dan ook sinds 2006 niet meer naar een camping festival geweest misschien moet ik maar weer eens gaan
quote:
Bowlen op een festival.quote:Op donderdag 16 juni 2011 18:48 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]voor een vakantie zou ik het niet zo snel zeggen maar voor een festival idd
Oh! Veel plezier! Ik was dat jaar ook, maar ben halverwege de Beasty Boys naar Greenday (?) gegaan.quote:Op donderdag 16 juni 2011 10:56 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Mijne ook.
Daarna nog een keer in 2002 geweest en nu maar weer eens een keer proberen.
Als ik dat zo eens lees is er wel veel veranderd. Beide keren was ik zwanger overigens, ben benieuwd hoe het níet zwanger zal zijn
Ahja Fun Lovin Criminals. Ik herinner me Therapy? ook trouwens. Diane gaf me kippenvel.quote:Op donderdag 16 juni 2011 17:51 schreef nein het volgende:
1998 mijn eerste Lowlands, tevens mijn eerste festival als 15-jarig meiske. Maar wat was het geweldigFun Lovin Criminals, Portishead, Greenday en Supergrass..meer kan ik me zo niet herinneren
Ohja, en het feit dat ik Elliott Smith toen niet heb gezien in de India tent heb ik nog altijd SPIJT van..
Mijn jaren: 98,99,00,04,06,07 en nu dit jaar weer..Ik wissel wel eens af met wat andere festivallen.
Vorig jaar voor het eerst naar Pukkelpop geweest, omdat LL al uitverkocht was. Het festival was best leuk hoor, maar ooohh wat had onze groep toch een HEIMWEE naar lowlands toen we op die camping zaten. Dat echt nooit meer
"Oh man, I wish we could stay here all fucking day"quote:Op zondag 19 juni 2011 17:39 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Grappige 'home video' van Korn naar, op en af het Lowlandsterrein in 1996.
ik werd er vooral heel dronken vanquote:Op woensdag 8 augustus 2012 22:16 schreef Da hopman het volgende:
Hadden het in een ander topic over het feit dat je in The Early Years nog zonder mobiel kwam (die waren voor proleten en patsers) en je dus hele dagdelen je bekenden kwijt was. LEuke bijkomstigheid was wel dat er veel meer contact tussen het publiek was.
Ik kwam ook vooral op mijn eigen drinktempo terecht en dat is hoger dan de rest van de groepquote:Op woensdag 8 augustus 2012 23:12 schreef Da hopman het volgende:
Ja, voor de zekerheid maar een telkens een extra biertje meenemen voor het geval je een bekende tegenkwam. Maar tegen die tijd was die ook alweer op.
Ook nog gedaan als vrijwilliger! Met 15 pers bekers uitdelen bij 1 toegangspoortquote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:53 schreef rubbereend het volgende:
en ze stonden die bekers nog met veel mensen uit te delen
Op http://www.lowlove.nl/historie/1993/ kun je zo'n beetje alles vinden van alle edities.quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:45 schreef TheaterMaMa het volgende:
Heerlijk topic dit
Er zou ook een topic zijn met alle line ups tot nu toe, waar kan ik dat vinden?
er schijnt hier op fok ook zo'n topic te zijn met alle line upsquote:Op zondag 12 augustus 2012 16:47 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Op http://www.lowlove.nl/historie/1993/ kun je zo'n beetje alles vinden van alle edities.
Nee, dat had ik dan wel geweten.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:52 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
er schijnt hier op fok ook zo'n topic te zijn met alle line ups
en waarom is lowlandsquote:Op donderdag 9 augustus 2012 06:01 schreef popolon het volgende:
Ha ja, daar gingen bijna twee blikjes in.
LL nu is![]()
![]()
![]()
ah, herkenbaarquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:48 schreef popolon het volgende:
Gewoon, als je van 1993 tm 2003 bent geweest weet je hoe het was en toen zag je het al veranderen in slechte zin. Heb daarna nog wel eens gekeken op het terrein maar niet meer de volle vier dagen. Sommige vrienden van me gaan nog steeds, tegen beter weten in en dat geven ze zelf toe, en verlangen toch steeds weer naar die jaren '90 LL.
Ik twijfel er altijd aan in hoeverre zulke dingen van melancholische gevoelens afhangen, of dat het ook daadwerkelijk beter was toen..quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:48 schreef popolon het volgende:
Gewoon, als je van 1993 tm 2003 bent geweest weet je hoe het was en toen zag je het al veranderen in slechte zin. Heb daarna nog wel eens gekeken op het terrein maar niet meer de volle vier dagen. Sommige vrienden van me gaan nog steeds, tegen beter weten in en dat geven ze zelf toe, en verlangen toch steeds weer naar die jaren '90 LL.
Beide denk ik. En ik hou niet van drukte, die eerste jaren waren dus perfect.quote:Op zondag 19 augustus 2012 16:03 schreef Micson het volgende:
[..]
Ik twijfel er altijd aan in hoeverre zulke dingen van melancholische gevoelens afhangen, of dat het ook daadwerkelijk beter was toen..
Wat natuurlijk ook een rol speelt is dat zo tot het jaar 2000 het festival nog echt in opbouw was in alle opzichten. Ik ben zelf vanaf 2004 van de partij (grmbl vorig jaar geen kaart) en vind het op zich allemaal niet heel erg veranderen op natuurlijk af en toe tentwisselingen enz. naquote:Op zondag 19 augustus 2012 16:03 schreef Micson het volgende:
Ik twijfel er altijd aan in hoeverre zulke dingen van melancholische gevoelens afhangen, of dat het ook daadwerkelijk beter was toen..
quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 14:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik heb geen gat zitten en voor mij is het festival gewoon met zijn tijd meegegaan en toch Lowlands gebleven.
In de begindagen van LL waren er volgens mij niet zoveel oude lullen (ja daar behoor ik zelf ook tegenwoordig toe met mijn nog net 41quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 15:07 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]psies. Door het gat is de ontwikkeling beter zichtbaar geweest voor mij denk ik, maar wat je zegt: het is nog steeds LL. Alleen dan anders dan in de 90's. Maar goed, de hele muziek en jongerencultuur is ook gewoon enorm veranderd, dus logisch
hehe ik heb precies jouw gat meegemaak 02 03 04 en 06.... ik vond niet dat LL veranderd was in die jaren maar meer dat ik het nu wel kende tijd voor andere festivals die ik nog niet kende. En dat is goed uitgepakt.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 14:21 schreef Sunnythesun het volgende:
LL van 1997 tot 2000 was idd anders dan vanaf 2004 tot nu (daar heb ik dus een gat zitten). Maar nog steeds gewoon een tof en voor mij zeer compleet festival![]()
De grap is dat in 1997 de oldbies van toen ook al zeurden![]()
Die waren er wel hoor. En de ouwe lullen van nu waren toen de jonkiesquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 15:30 schreef Basp1 het volgende:
[..]
In de begindagen van LL waren er volgens mij niet zoveel oude lullen (ja daar behoor ik zelf ook tegenwoordig toe met mijn nog net 41).
Of het wel toegeven maar het gewoon nog steeds veel te leuk vindenquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:03 schreef Basp1 het volgende:
In mijn belevenis viel het reuze mee met de oudere jongeren die er in de begindagen rondslingerden. Het lijkt wel alsof er steeds meer oudere jongeren bij komen die maar niet willen toegeven dat ze ouder worden en gewoon lekker blijven door feesten.
Het aantal podia is altijd wel tzelfde gebleven. En de Foxtrot en gewoon de Juliet en de Mike geworden, dus daar hoeven we ook niet echt sentimenteel over te doen. Naja, die echt fijne foute onzinavonden missen wel een beetje.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:34 schreef MrStokey het volgende:
Er is wel een grote sanering van tenten geweest. Na 2002 (meen ik) is de Foxtrot verdwenen, evenals het Dommelsch buitenpodium en nog een paar tenten.
Dat was ook een breuk in de sfeer van het festival: minder leut (de Foxtrot leek wel eens het epicentrum, maar daar was het festival niet om begonnen) en meer focus op nieuwe bandjes.
Later is het nachtprogramma enorm uitgebreied en dat heeft te maken met de veranderende uitgaanscultuur.
Kom er al 20 jaar en ben het met noobirdoobie eens dat het festival zich blijft vernieuwen zonder zijn smoel kwijt te raken. En dat is een prestatie op zich IMHO.
Het aantal wel, ja, maar het karakter is toch veranderd: Juliet is toch echt anders dan de flauwe leut van Foxtrot. De bands van Dommelsch zijn er nog steeds, maar wel/geen buitenpodium is toch een andere sfeer. Ook een verandering vanaf 2002 is de aanwezigheid van Oxfam, Amnest etc. Dat was aanvankelijk niet zo (sterk).quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:57 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Het aantal podia is altijd wel tzelfde gebleven. En de Foxtrot en gewoon de Juliet en de Mike geworden, dus daar hoeven we ook niet echt sentimenteel over te doen. Naja, die echt fijne foute onzinavonden missen wel een beetje.
Verder is Lima de Higher Ground en Grolsch is de Golf. Het Dommelsch podium is nu in een verkleinde versie bij de Charlie te vinden, de ouwe Charlie is nu de India. Dus eigenlijk hebben we er de X-Ray extra bijgekregen.
Toch mis ik de oude higher ground, leuk klein tentje met een lekker intieme sfeer, de mini draaimolen, het ronde houten concert tentje, de wigwams etc.. etc...quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:57 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Verder is Lima de Higher Ground
Schaken in het miniradquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:46 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Toch mis ik de oude higher ground, leuk klein tentje met een lekker intieme sfeer, de mini draaimolen, het ronde houten concert tentje, de wigwams etc.. etc...
Ik word een oude sentimentele zak
Mini draaimolenquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 19:59 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Schaken in het miniraddat was grappig!!
quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 20:46 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Mini draaimolen![]()
Uiteraard bedoelde ik het minirad![]()
De drank is nog niet helemaal uit mijn systeem![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |